جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۰:۳۵Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اوراق سلف»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس و فعال حوزه مسکن از طراحی ابزار جدیدی برای اولین بار در کشور، تحت عنوان اوراق سلف موازی استاندارد مسکن برای خانه دار شدن خبر می دهد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۰:۵۵    
اقتصاد نیوز : امید به خانه دار شدن زنده شد. قرار است با استفاده از ظرفیت بازار سرمایه و انتشار اوراق سلف موازی استاندارد، امکان خرید مسکن متری فراهم شود.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۹:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دنیای معدن -مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای زمان اعمال اختیار فروش توسط کارگزار دارندگان اوراق سلف موازی استاندارد شمش فولاد شرکت فولاد کاوه جنوب کیش را اعلام کرد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
جی پلاس؛ مدیر توسعه بازار فیزیکی بورس کالای ایران در خصوص جزییات طرح خرید متری مسکن توضیحاتی داد. جواد فلاح مدیر توسعه بازار فیزیکی بورس کالای ایران درباره انتشار اوراق سلف موازی مسکن (خرید متری مسکن) اظهار کرد: از زمستان سال گذشته ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۲:۲۵   + ۶۰ سایت دیگر  
مدیر توسعه بازار فیزیکی بورس کالای ایران گفت: با خرید اوراق سلف موازی مسکن در بورس کالا، می توان مسکن متری خریداری کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۰۸:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
بالاخره پس از چند سال تلاش با موافقت شورای فقهی بانک مرکزی، امکان فروش متری مسکن در بورس کالا با استفاده از اوراق سلف موازی فراهم شد. این خبر را دیروز مدیرعامل بانک مسکن هم تأیید کرد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - مدیر توسعه بازار فیزیکی بورس کالای ایران اعلام کرد که صندوق های مسکن در بازار سرمایه در دو بخش زمین و ساختمان و دیگری املاک و مستغلات است که مجوز صندوق املاک و مستغلات در حال اخذ از سازمان بورس است ...
مدیر توسعه فیزیکی بورس کالا از راه اندازی صندوق های زمین و ساختمان و امکان خرید متری مسکن در بورس از نیمه دوم سال خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
فروش متری مسکن در بورس بالاخره مجوز گرفت و حالا افراد می توانند با هر میزان دارایی، در بورس کالا اوراق سلف مسکن خریداری کنند تا ضمن حفظ ارزش دارایی خود بتوانند در زمان مدنظرشان برای خرید ملک اقدام کنند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۳:۰۵   + ۹۵ سایت دیگر  
فروش متری مسکن در بورس بالاخره مجوز گرفت و حالا افراد می توانند با هر میزان دارایی، در بورس کالا اوراق سلف مسکن خریداری کنند تا ضمن حفظ ارزش دارایی خود بتوانند در زمان مدنظرشان برای خرید ملک اقدام کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سال گذشته، پیشنهاد انتشار اوراق سلف استاندار موازی از سوی بورس کالای ایران برای تامین مالی ساخت مسکن مطرح و با عنوان طرح فروش متری مسکن شناخته شد.
روز گذشته محمود محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از راه اندازی صندوق زمین و مسکن در بورس کالا از نیمه دوم سال و همچنین انجام اقدامات در راستای اجرای طرح فروش متری مسکن خبر داد که علیرضا ناصرپور معاون توسعه بازار و مطالعات اقتصادی بورس کالای ایران در برنامه زنده گفت و گوی 18 ...
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۷:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای مهلت ارائه درخواست تحویل فیزیکی در اوراق سلف موازی استاندارد شمش فولادی (بیلت) شرکت فولاد کاوه جنوب کیش را اعلام کرد.
کارنامه بورس انرژی در تامین مالی صنعت برق شامل معامله بیش از یک میلیون و چهارصد هزار ورقه گواهی ظرفیت به ارزش 15,695 میلیارد ریال، 23 350 میلیارد ریال از طریق انتشار اوراق سلف موازی استاندارد برق و 1000 میلیارد ریالی از طریق پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری پروژه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۸:۰۷    
کارشناس بازار سرمایه گفت: اوراق سلف موازی استاندارد می تواند به تامین سرمایه شرکت ها جهت ایجاد طرح های توسعه ای کمک کند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
کیمیا نجفی آنطور که گفته می شود بورس کالا به دنبال آن است که بتواند مسکن را به شکل متری و در قالب اوراق سلف استاندارد مسکن پیش فروش کند و این کار را در بستری که تضامین لازم از سازنده گرفته شود و خریدار با خیال راحت اقدام به خرید کند، انجام دهد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدت هاست که زمزمه فروش مسکن در بورس کالا به گوش می رسد، اقدامی که با هدف حفظ ارزش پول مردم در برابر گرانی مسکن در حال انجام بوده و طبق آخرین اخبار، تأییدیه های اولیه نیز از سازمان بورس و اوراق بهادار برای اجرای این طرح گرفته شده است. ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۲   + ۵۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: مدت ها است که زمزمه فروش مسکن در بورس کالا به گوش می رسد، اقدامی که با هدف حفظ ارزش پول مردم در برابر گرانی مسکن در حال انجام بوده و طبق آخرین اخبار، تاییدیه های اولیه نیز از سازمان بورس و اوراق بهادار برای اجرای این طرح گرفته شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
ناصر پور گفت: 10 هزار میلیارد تومان تامین مالی در بورس کالای ایران از طریق اوراق سلف موازی استاندارد صورت گرفته است.
مدیر اینفو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۶:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
حامد سلطانی نژاد در سلسله نشست های الگوی حکمرانی تولید که با محوریت تامین مالی تولید برگزار شد، گفت: با توجه به تنگناهای تامین مالی تولید در کشور، هم اکنون 6 مسیر هموار برای تسهیل تامین مالی تولید از طریق ابزارهای بورس کالا وجود دارد که شامل قراردادهای سلف، اوراق سلف موازی استاندارد ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۲:۴۸   + ۲۶ سایت دیگر  
می متالز - حامد سلطانی نژاد در سلسله نشست های الگوی حکمرانی تولید که با محوریت تامین مالی تولید برگزار شد، گفت: با توجه به تنگنا های تامین مالی تولید در کشور، هم اکنون 6 مسیر هموار برای تسهیل تامین مالی تولید از طریق ابزار های بورس کالا وجود دارد که شامل قرارداد های سلف، اوراق سلف موازی استاندارد ...
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرمهم ، با نهایی شدن دستورالعمل خرید و فروش متری مسکن در بورس کالا به نظر می رسد یک قدم به اجرای این پروژه که به اعتقاد طراحان آن قرار است بازار مسکن را که با رشد افسار گسیخته قیمت ها به یک کالای سرمایه ای مبدل شده سامان بخشد نزدیک می شویم ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۷:۰۳   + ۳۹ سایت دیگر  
با توجه به اینکه مدیرعامل شرکت بورس کالای ایران در مجمع سالانه این شرکت خبر از اتمام مراحل راه اندازی معاملات اوراق سلف مسکن در بورس کالا داده بود، مهدی مساحی، سرپرست مطالعات اقتصادی و سنجش ریسک بورس کالای ایران عملکرد این بازار و نحوه کارکرد آن را تشریح کرده است.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
می متالز - مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای زمان اعمال اختیار فروش توسط کارگزار دارندگان اوراق سلف موازی استاندارد کلاف گرم نوردیده شرکت فولاد مبارکه اصفهان را اعلام کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
ظرفیت مهم بورس کالا، مهیا کردن زمینه تامین مالی برای ساخت مسکن است که بورس کالا سال گذشته پیشنهاد انتشار اوراق سلف موازی استاندارد برای تامین مالی ساخت مسکن را مطرح کرد.
غلامرضا سلامی کارشناس اقتصاد مسکن معتقد است که عرضه مسکن در بورس کالا به شکل اوراق که به پیش فروش متری مسکن معروف شده، می تواند طرحی حمایتی از افرادی باشد که توان اقتصادی برای خرید مسکن را ندارند و از سوی دیگر به توسعه و تولید مسکن در کشور کمک کند.
کوتاه آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۲۰:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
زمان ارائه درخواست تحویل فیزیکی در اوراق سلف کلاف گرم نوردیده اعلام شد اندازه فونت مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای مهلت ارائه درخواست تحویل فیزیکی در اوراق سلف موازی استاندارد کلاف گرم نوردیده شرکت فولاد مبارکه اصفهان را اعلام کرد . ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۴۴    
بازار مالی متشکل از گواهی سپرده کالایی و اوراق سلف و همچنین صندوق های سرمایه گذاری پشتوانه کالایی ارزش معاملات یک هزار و 125 میلیارد ریالی را از خود به جای گذاشت، در این بازار تعداد 7 هزار و 34 سکه امامی معامله شد.
اقتصاد آنلاین / معدن24   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۰   + ۷۶ سایت دیگر  
شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان به منظور تامین سرمایه در گردش، اقدام به انتشار اوراق سلف موازی استاندارد معادل 350 هزار تن کلوخه سنگ آهن به ارزش 1500 میلیارد ریال در بورس کالای ایران کرد که این اوراق با استقبال خریداران به فروش رفت.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان به منظور تامین سرمایه در گردش شرکت، امروز دوشنبه 10 خرداد ماه، در بورس کالا 350 هزار تن کلوخه سنگ آهن به ارزش یک هزار و 500 میلیارد ریال، اوراق سلف موازی استاندارد منتشر می کند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالا با صدور اطلاعیه ای اعمال اختیار فروش توسط کارگزار دارندگان اوراق سلف موازی استاندارد کلاف گرم نوردیده شرکت فولاد مبارکه اصفهان را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در خصوص به روز رسانی اطلاعات فرآیندهای تسویه معاملات کالایی اطلاعیه ای را صادر کرد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای مهلت ارائه درخواست تحویل فیزیکی در اوراق سلف موازی استاندارد کلاف گرم نوردیده شرکت فولاد مبارکه اصفهان را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۲   + ۳۳ سایت دیگر  
محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی می گوید که افراد حقیقی هم در کنار نهادهای مختلف می توانند املاک خود را در بستر شفاف و رقابتی بورس کالا به فروش برسانند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس اداره نظارت بر بازار بورس های کالایی سازمان بورس گفت: سال گذشته اوراق سلف استاندارد مسکن پس از بررسی و اخذ تأییدیه فقهی در کمیته فقهی، وارد مرحله تدوین دستورالعمل شد که جلسات فشرده کارشناسی با هدف تدوین فرآیندی جهت فروش واحد ساختمانی به صورت سلف ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۲:۱۰    
شرکت بورس انرژی اعلام کرد: پذیره نویسی اوراق سلف موازی استاندارد نفتی به زمانی دیگر موکول شد .
صمت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۹:۲۲    
بورس انرژی نیز مانند سایر زیرشاخه های بازار سهام تهران در سال 99 روزهایی فراموش نشدنی و غیرمعمول را تجربه کرد که باعث شد همه با تحیر تحولات این بازار نوپا در ایران را دنبال کنند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی رجبی مشهدی/ معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت توانیر برای تامین برق مطمئن و پایدار کشور، همگام با احداث نیروگاه ها باید شبکه های انتقال و فوق توزیع نیروی برق کشور نیز توسعه و گسترش یابد در غیر این صورت حتی با تولید برق در نیروگاه ها نمی توان برق را از نقطه تولید به محل مصرف انتقال داد یا ...
شادا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن از عرضه مسکن متری در بازار سرمایه در قالب اوراق سلف موازی استاندارد مسکن خبر داد.
اقتصاد ایران: امروز بالغ بر 15 هزار میلیارد ریال اوراق سلف موازی استاندارد برق صادراتی شرکت برق منطقه ای گیلان در بازار مشتقه بورس انرژی ایران و در نماد سبرق021 عرضه می شود.
مدیرعامل بورس انرژی انتشار اوراق سلف موازی استاندارد برق صادراتی شرکت برق منطقه ای گیلان در بورس انرژی را یک رویداد مهم برای بازار سرمایه ایران برشمرد و عنوان کرد : این نوع اوراق برای نخستین بار در بازار سرمایه ایران منتشر می شود و می تواند فرصتی مهم برای تامین مالی شرکت ها باشد.
اقتصاد آنلاین / وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۸:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق، از انتشار اوراق سلف موازی استاندارد برق برای نخستین بار در تاریخ این صنعت خبر داد.
صدای بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک ملت از انتشار اوراق سلف موازی استاندارد برق صادراتی شرکت برق منطقه ای گیلان به ارزش 15 هزار میلیارد ریال خبر داد و تاکید کرد این اوراق در روز یکشنبه 24 اسفند 1399 عرضه خواهد شد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تامین سرمایه ملت چهارمین تامین سرمایه حاضر در بورس از پذیرش تعهد پذیره نویسی اوراق سلف برق گیلان بر پایه برق صادراتی ترکیه به مبلغ 1.5 هزار میلیارد تومان خبر داد. ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان از پذیرش تعهدپذیره نویسی و بازارگردانی اوراق سلف موازی استانداردبر پایه نفت خام سنگین صادراتی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سلطانی نژاد گفت:40درصد معاملات بورس کالا به صورت اوراق سلف صورت می گیرد و این معاملات در سال 99 منجر به 120 هزار میلیارد تومان تامین مالی شده است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت تامین سرمایه امید پذیره نویس و بازارگردان اوراق سلف موازی استاندارد بر پایه نفت خام سنگین صادراتی می شود.