سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۲۳:۰۹Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان خصوصی»

روزنامه جوان آنلاین   ۲۴ دقیقه پیش    
سخنگوی قوه قضائیه از محکومیت مهدی جهانگیری و پوری حسینی، رئیس سابق سازمان خصوصی سازی و احضار، ولی الله سیف، رئیس سابق بانک مرکزی خبر داد. مهدی جهانگیری به جرم قاچاق حرفه ای ارز به مبلغ بیش از 607 هزار یورو و 108 هزار دلار به تحمل دو سال حبس و ضبط ارز قاچاق شده و جزای نقدی چهار برابر بهای ریالی ارز ...
سخنگوی دستگاه قضا گفت: حکم نهایی این پرونده صادر و برای اجرا ابلاغ شده است. مهدی جهانگیری به جرم قاچاق حرفه ای ارز به مبلغ 607 هزار و صد یورو، 108 هزار دلار به دو سال حبس، ضبط ارز و جزای نقدی چهار برابر بهای ریالی ارز قاچاق شده محکوم شد.
جام نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه قضا درخصوص وضعیت پرونده های مهم قضایی از جمله احضار یکی از افراد دولتی، پرونده سیف، مهدی جهانگیری، رئیس سازمان خصوصی سازی و ماجرای سیلی نماینده به سرباز، توهین به رئیس جمهور در تلویزیون و ... توضیح داد.
فردا نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
سخنگوی دستگاه قضا: رییس سابق سازمان خصوصی سازی محکوم شد. برخی واگذاری ها ابطال و برخی به هیئت واگذاری ارجاع شد؛ رای قطعی نیست.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۶    
بالاخره وزیر اقتصاد طی حکمی، حسنعلی قنبری ممان را به سمت معاون وزیر و رئیس کل سازمان خصوصی سازی منصوب کرد و به این شکل سازمان خصوصی سازی کشور که بعد از استعفا و برکناری میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی از سازمان خصوصی سازی کشور در مرداد سال گذشته با سرپرست اداره می شد و در اصل بی سکاندار مانده بود پا ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیر عامل شرکت شهرک های کشاورزی، با اشاره به استقرار تیم جدید دولتی برای اداره کشت و صنعت مغان، گفت: لازم است که حسابداران دولتی از طرف سازمان خصوصی سازی به سرعت برای تسویه حساب و پرداخت بدهی مالک قبلی وارد عمل شوند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
اعتراض کارکنان دفاتر سهام عدالت کشور در تهران، امروز (دوشنبه، 6 بهمن ماه) وارد دومین روز خود شد. به گزارش ایلنا، اعتراض کارکنان دفاتر سهام عدالت کشور در تهران که از روز گذشته آغاز شده است، امروز هم مقابل ساختمان سازمان خصوصی سازی ادامه یافت و وارد دومین روز شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
هفته آینده پرسپولیس خودش را به فرابورس معرفی می کند تا به سوالات نمایندگان فرابورس پاسخ دهد و پس از آنکه معارفه و تکمیل مدارک انجام شد، پرسپولیس به هیأت پذیرش می رود و بعد از آنکه پذیرش انجام شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عرضه روزانه بیش از 150 میلیون دلار در سامانه نیما، افزایش 5 درصدی نرخ مصوب مرغ و افزایش دما از اخبار اقتصادی امروز است.
بانک مردم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۰:۱۶    
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: وزیر اقتصاد طی حکمی، حسنعلی قنبری ممان را به سمت معاون وزیر و رئیس کل سازمان خصوصی سازی منصوب کرد. به گزارش بانک مردم، فرهاد دژپسند در این حکم بر اولویت های برنامه ای از جمله دستیابی به اهداف سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
امروز جمعی از کارکنان تعاونی های شهرستانی سهام عدالت مقابل ساختمان سازمان خصوصی سازی تجمع اعتراضی کردند
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد طی حکمی، حسنعلی قنبری ممان را به سمت معاون وزیر و رئیس کل سازمان خصوصی سازی منصوب کرد.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۵    
ابوالقاسم شمسی جام خانه کمیته ریسک، کمیته حسابرسی و پولشویی در پرسپولیس مستقر شد. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، ابوالقاسم شمسی جام خانه عضو هیات عامل و معاون شرکت ها و قیمت گذاری بنگاه های سازمان خصوصی سازی اظهار داشت: کمیته ریسک، کمیته حسابرسی و پولشویی در پرسپولیس مستقر شد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۲۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی چهارمین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
عضو هیات عامل و معاون شرکت ها و قیمت گذاری بنگاه ها سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه جلسه معارفه قبل از طرح در هیات پذیرش باشگاه پرسپولیس دوشنبه آینده در فرابورس برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
ماجرای پیگیری وزارت ورزش و سازمان خصوصی سازی برای خصوصی کردن دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هر روز ابعاد جدیدتری را نشان می دهد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۵    
بخشی از برنامه ثریا با موضوع تکراری واگذاری های پرابهام و سوال برانگیز توسط سازمان خصوصی سازی.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یک سازمان خصوصی در زمینه اینترنت خواستار حذف پیام رسان تلگرام از فروشگاه اپل استور شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۷    
حال پس از اعلام سه نهاد نظارتی کشور از هر سه قوه یعنی سازمان بازرسی کشور از قوه قضائیه، دیوان محاسبات از قوه مقننه و سازمان خصوصی سازی از قوه مجریه مبنی بر غیر قانونی بودن واگذاری شرکت هفت تپه و ابطال واگذاری، انتظار می رود قوه قضائیه هفت تپه را از چنگال فساد رها سازد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۷    
چنانچه در کنار منظر اقتصادی-حقوقی، خصوصی سازی را از منظر های سیاسی، اجتماعی و مدیریتی بنگریم، با سلسله جبالی از فساد ها و انحرافات، ویژه بینی ها و مخصوص سازی ها، پیامد ها و چالش ها و. مواجه می شویم ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۱    
برگزاری نشست سران قوا به میزبانی رئیسی، اخذ آخرین دفاع از رئیس پیشین سازمان خصوصی سازی و برگزاری دادگاه متهمان پرونده موسسه اعتباری فرشتگان از جمله مهمترین اخبار حقوقی و قضایی در هفته گذشته بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
دولت زمانی پذیره نویسی صندوق پالایش یکم را شروع کرد که بازار در شرایط خوبی قرار نداشت بنابراین سود آن برای سهامداران به اندازه دارایکم نشد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۶    
مجازات جرایم مربوط به اختلاس و سو تدبیر های مدیران دولتی متاسفانه به هیچ وجه بازدارنده نیست و ضرورت ورود موثر دستگاه قضایی برای بازتعریف این مجازات تا سر حد اعدام قانونی وجود دارد ...
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به گفته وزیر و ورزش و جوانان، ما هم اکنون در دروازه شورای پذیرش بورس هستیم، کار سنگینی که در این هفت، هشت ماه اخیر بعد از مصوبه 18 فروردین سال 1399 هیات عالی واگذاری شرکت های دولتی به ریاست آقای دژپسند انجام شد واقعا کاری بود که در حالت طبیعی شاید چند ساله انجام می شد، اما عزم جدی در وزارت ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بازرس اتحادیه تعاونی های سهام عدالت کشور می گوید: سازمان خصوصی سازی به تکلیفی که شورای عالی پول برای پرداخت مطالبات دوساله (97 تاپایان 98) دفاتر شهرستانی سهام عدالت ابلاغ کرده، عمل نمی کند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
فارس: امروز محمد مهدی برومندی سخنگوی وزارت جهاد کشاورزی در نشست خبری در جمع خبرنگاران اعلام کرد: هیأت مدیره کشت و صنعت مغان به تازگی انتخاب شده و به شرکت شهرک های کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی محول شده است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه خصوصی سازی سرخابی ها در دروازه شورای پذیرش هستند، گفت: باشگاه ها به هیچ فردی واگذار نمی شود و تهیه گزارشات، مدارک و اسناد با جدیت دنبال شده و در چارچوب بازار سرمایه بورس اوراق بهادار و با مدیریت سازمان خصوصی سازی انجام خواهد شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه خصوصی سازی سرخابی ها در دروازه شورای پذیرش هستند، گفت:باشگاه ها به هیچ فردی واگذار نمی شود و تهیه گزارشات، مدارک و اسناد با جدیت دنبال شده و در چارچوب بازار سرمایه بورس اوراق بهادار و با مدیریت سازمان خصوصی سازی انجام خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۹:۱۸   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان گفت: بررسی های فنی مربوط به خصوصی سازی 2 باشگاه پرسپولیس و استقلال انجام شده و هم اکنون در دروازه شورای پذیرش بورس هستیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۶    
با توجه به تدوین اصل 44 قانون اساسی، شاهد روند ناقصی از واگذاری ها بودیم؛ نحوه عمل به این سیاست ها موجب کاهش رشد تولید و بهره وری صنایع شد. به منظور آسیب شناسی این موضوع با جواد دارا و ابوالفضل لطفی از فعالان دانشجویی صاحبنظر در حوزه خصوصی سازی به گفتگو پرداختیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سازمان خصوصی سازی با ثبت دادخواست در دادگاه عمومی تهران خواستار تجدیدنظر در خصوص رأی هیئت داوری مبنی بر عدم ابطال واگذاری شرکت نیشکر هفت تپه شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۰۱    
آخرین جلسه رسیدگی به اتهامات پوری حسینی رئیس پیشین سازمان خصوصی سازی در حالی برگزار شد که چندی پیش رئیس هیئت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به آیت الله رئیسی اعلام کرد انحرافات خصوصی سازی تنها به وی ختم نمی شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۷    
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان خصوصی سازی به رای صادره از سوی اعضای هئیت داوری اعتراض کرده که این موضوع در دادگاه بررسی و نتیجه اعلام خواهد شد.
الف   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
علی رغم رای هیات داوری مبنی بر عدم خلع ید مالک هفت تپه، حالا اما هیات عامل سازمان خصوصی سازی به این رای اعتراض کرده است و دوباره امیدواری هایی نسبت به آینده این شرکت ایجاد شده است. نکته قابل تامل تر از این اعتراض اما افتادن توپ تصمیم گیری نسبت به رای هیات داوری در زمین قوه قضائیه است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۱:۳۰    
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: دادخواست اعتراض قانونی سازمان خصوصی سازی پیرامون فسخ قرارداد هفت تپه به شعبه قضایی ذیربط، نقطه امیدی برای کارگران هفت تپه و همه عدالتخواهان در مبارزه با فساد و رانت است، همچنان در مجلس پیگیر این خلع ید هستیم.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان خوزستان در نامه ای خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی نوشت: ترکیب هیئت داوری شکایات سازمان خصوصی سازی باید تغییر اساسی کند و جمعی متشکل از نمایندگان حقوقی دولت، قوه قضائیه، مجلس و دیوان محاسبات برای احیای حقوق تضییع شده بیت المال شکل بگیرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان خصوصی سازی به رای هیات داوری این سازمان، در مورد رد ابطال واگذاری شرکت هفت تپه، اعتراض و دادخواستی را به شعبه قضایی ارئه داد.
براساس نامه سرپرست سازمان خصوصی سازی دادخواست اعتراض قانونی سازمان خصوصی سازی پیرامون فسخ قرارداد هفت تپه به دادگاه ارائه شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۸:۵۲    
سازمان خصوصی سازی به رأی ابلاغی هیأت داوری مبنی بر رد فسخ قرارداد واگذاری شرکت هفت تپه، اعتراض زد و دادخواست قانونی خود در این باره را به دادگاه عمومی حقوقی تهران ارسال کرد.
اقتصاد آنلاین / رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۸:۱۰   + ۴۱ سایت دیگر  
ششمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات رییس پیشین سازمان خصوصی سازی در شعبه اول دادگاه کیفری به ریاست قاضی جواهری برگزار شد.
سازمان خصوصی سازی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۷   + ۳۰ سایت دیگر  
بلوک 100 درصدی شرکت ساختمانی و تاسیسات ساراتل ایران توسط سازمان خصوصی سازی در فرابورس عرضه می شود.
تابش کوثر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۴   + ۴۶ سایت دیگر  
آخرین جلسه رسیدگی به پرونده رییس پیشین سازمان خصوصی سازی امروز برگزار شد.