چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۲۱:۰۸Jan 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان خصوصی»

بورس نیوز   ۴ ساعت پیش    
حسین قربان زاده رئیس کل سازمان خصوصی سازی در نامه ای به عشقی رئیس سازمان بورس اعلام کرد که سازمان خصوصی سازی از عرضه هلدینگ خلیج فارس انصراف داد.
رییس سازمان خصوصی سازی در نامه ای به رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، از لغو فروش بلوکی سهام هلدینگ خلیج فارس خبر داده است.
رئیس سازمان خصوصی سازی در نامه ای به رئیس سازمان بورس از لغو عرضه بلوک 15 درصدی سهام شرکت پتروشیمی خلیج فارس خبر داد.
رییس سازمان خصوصی سازی، از انصراف این سازمان از عرضه سهام هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس خبر داد.
خانه ملت   ۷ ساعت پیش    
نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس، گفت: بررسی نحوه واگذاری سیلوی کنگاور پس از پیگیری های انجام شده در دستور کار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته است.
معاون سابق سازمان خصوصی سازی درباره فروش بلوکی سهام هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس گفت: این هلدینگ از تعدادی مشتری نقدی برخوردار است که در صورت عدم وجود مشکل می توانند اقدام به خرید کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
واگذاری هجده درصدی سهام باقی مانده دولت در هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس که از ابتدای استقرار رئیس جدید سازمان خصوصی سازی بعنوان تاریخی ترین مزایده بورس به جامعه معرفی می شود در شرف اجرا است و باید فورا متوقف شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۶۶ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه خبرنگار سیاسی ایرنا، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه ای به آیت الله سید ابراهیم رییسی خواستار بررسی و لغو واگذاری سهم 18 درصدی دولت در هلدینگ خلیج فارس شدند. متن کامل این نامه به شرح زیر است: ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
رحیم زارع در توضیح جلسه عصر امروز کمیسیون تلفیق گفت: این جلسه با هدف بررسی منابع درآمدی بودجه سال آینده با حضور پورمحمدی معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه، خاندوزی و اوجی وزرای اقتصاد و نفت، رئیس سازمان امور مالیاتی و رئیس سازمان خصوصی سازی برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۸:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1401 گفت: نشست امروز عصر این کمیسیون با هدف بررسی منابع درآمدی بودجه سال آینده با حضور معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه، وزرای امور اقتصادی و نفت، رئیس سازمان امور مالیاتی و رئیس سازمان خصوصی سازی برگزار شد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارسینه ، سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی مصوبات سیصد و هشتادمین جلسه هیات واگذاری را برای اجرا ابلاغ کرد. این مصوبات در سیصد و هشتادمین جلسه هیأت واگذاری که در محل سالن جهاد اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی تشکیل شده، اتخاذ و ابلاغ شده است. ...
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۲۳:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
طی روزهای اخیر برخی نقدها به این انتصاب صورت گرفته بود. همچنین رئیس سازمان خصوصی سازی نیز با رد خبر قطعی شدن انتصاب علی عسگری به سمت مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس گفته بود: مطابق قانون ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۲۱:۳۵    
سازمان خصوصی سازی تاریخ جدید عرضه عمده سهام شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین / روند بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
به گفته حسین قربانزاده، عرضه بلوک 15درصدی هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس به دلیل نقص تضامین شرکت کنندگان، در اولین عرضه موفق نبود و عرضه دوباره آن براساس جلسه هیات واگذاری برای 10 روز آینده مورد تصویب قرار گرفت.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۶:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری اصولگری فارس در گزارشی با عنوان نوشت: عبدالعلی علی عسکری رئیس سابق سازمان صداوسیما روز دوشنبه 20 دی ماه با حکم رئیس هیات مدیره شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به مدیرعاملی این شرکت منصوب شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه سهم دولت در هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس را تا پایان سال به فروش می رسانیم، گفت: عرضه اولیه 2 شرکت آلومینای ایران و نیز پالایشگاه امام خمینی شازند را در دستور کار داریم که ورود سهام آنها به بورس به دلیل روند فعلی بازار سرمایه اجرایی نشده است.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس حدودا 24 درصد سهام عدالت غیرمستقیم دارد و هنوز برای معرفی نماینده این سهام با سازمان خصوصی سازی هماهنگی نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۸:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از جلسه این کمیسیون برای بررسی تحقیق و تفحص از واگذاری شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
فعلا 2طرح جدید برای گشودن گره واگذاری سهام سرخابی ها روی میز آمده؛ وزیر کار می گوید؛ سهام این شرکت ها باید در قالب تعاونی ها واگذار شود، سازمان خصوصی نیز بر طبل پیمان مدیریتی می کوبد. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۲۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
خبر انتصاب رئیس سابق صداوسیما به عنوان مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس در حالی واکنش های بسیاری در پی داشت که از سوی رئیس سازمان خصوصی سازی تکذیب شد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سازمان خصوصی سازی درباره انتصاب مدیر جدید هلدینگ خلیج فارس مدعی شد مدیرعاملی علی عسگری هنوز تایید نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۵:۰۳    
تهران- ایرنا- حسین قربانزاده رئیس سازمان خصوصی سازی از ایجاد تغییراتی جدید در این سازمان خبر داده و این نوید را می دهد که شیوه ای کارآمد برای سنجش اهلیت در واگذاری ها در پیش گرفته خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۴:۴۲    
تهران- ایرنا- علی بهادری جهرمی روز سه شنبه در نشست خبری گفت: طبق گزارشی که به من داده اند، هنوز فرصت استیناف خواهی را داریم و اقدامات اصلی ساختاری هم به همت وزارت ورزش و جوانان و همراهی وزارت اقتصاد و دارایی و سازمان خصوصی سازی و سازمان بورس انجام شده است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۶:۰۹   + ۴۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: حسین قربانزاده انتصاب عبدالعلی علی عسگری به سمت مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس را رد کرد و اظهارداشت: مطابق قانون، صورت جلسات مجامع شرکت هایی که سهام عدالت دارند، یا در فهرست واگذاری هستند یا واگذار شدند و دوره نظارت و اقساط آنها تمام نشده ...
برترین ها / دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۳:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: علی بهادری جهرمی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در خصوص حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بهتر از من می دانید AFC قوانین و استانداردهای خاص خودش را دارد و از سال 94 این قوانین اعلام شده بود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
بهادری جهرمی گفت: با سرعت زیاد سعی در جبران عقب افتادگی باشگاه های فوتبال و مسائل آن با همکاری وزارت اقتصاد و سازمان خصوصی سازی هستیم.
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۵:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون پذیرش فرابورس ایران به روند پذیرش 2 تیم باشگاهی استقلال و پرسپولیس در فرابورس اشاره کرد و گفت: اکنون نمی توان زمان دقیقی را برای ورود سرخابی ها به بورس اعلام کرد، اما استقلال و پرسپولیس در حال طی کردن فرایند سهامی عام شدن نزد سازمان بورس هستند.
مطابق با مستندات دریافتی از سازمان خصوصی سازی، بلوک 15 درصدی سهام هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس شامل 43 میلیارد و 50 میلیون سهم است که وجه فروش بصورت 30 درصد نقد و اقساط 4 ساله دریافت می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۰:۳۱    
رییس سازمان خصوصی سازی گفت: برای واگذاری بخشی از مالکیت سرخابی ها با پیشکسوتان دو تیم وارد مذاکره شده ایم.
رییس پیشین سازمان تربیت بدنی معتقد است برای سر و سامان دادن به استقلال و پرسپولیس، این باشگاه ها باید ابتدا اعلام ورشکستگی کنند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی سازی آماده واگذاری بخشی از مالکیت سرخابی ها به پیشکسوتان هستیم حالا که استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا حذف شدن، خیلی ها دنبال مقصران این اتفاق می گردن. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۸:۰۹    
قربان زاده رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: همه باشگاه های دنیا 70 درصد درآمدهایشان از طریق حق پخش تلویزیونی است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
22 آبان ماه سال جاری بود که رییس سازمان خصوصی سازی، از واگذاری باشگاه های پرسپولیس و استقلال در صورت تضمین موفقیت این دو تیم پس از واگذاری خبر داد. اما از آن تاریخ تاکنون، ابهامات جدیدی به پرونده واگذاری این دو باشگاه اضافه شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی سازی: زیان انباشته استقلال 232 میلیارد و 12 میلیارد تومان هم زیان مربوط به سال گذشته این باشگاه است که با این وضعیت امکان عرضه به بورس را ندارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۴:۵۱    
رئیس سازمان خصوصی سازی در مورد علت اصلی حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا گفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی در مورد مشکلات واگذاری این دو تیم به توضیح پرداخت.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی سازی و معاون پیشین سازمان سابق تربیت بدنی به تشریح شرایط سرخابی های فوتبال ایران پرداختند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۰۶:۳۰    
دلیل عدم خصوصی سازی از زبان قربانزاده رییس کل سازمان خصوصی سازی کشور و انتقاد آشتیانی از او بابت گواهی دادن برای سرخابی ها
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان خصوصی سازی در مورد واگذاری و انتقال سرخابی های پایتخت گفت: دو باشگاه بزرگ استقلال و پرسپولیس چیزی برای عرضه و ارائه ندارند و تنها دارایی آنها فوتبالی است که مردم از آن لذت می برند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۲۲:۳۵    
حرف های دیروز رئیس سازمان خصوصی سازی مطالبه ای است که اهالی فوتبال سال هاست آن را تکرار می کنند، اما به جایی نمی رسد. حسین قربان زاده در مصاحبه با یکی از پایگاه های خبری با کنار گذاشتن رودروایسی هایی که برخی از تصمیم گیرندگان دارند ...
رییس سازمان خصوصی سازی گفت: ایراد اصلی AFC تفکیک کنترل باشگاه های پرسپولیس و استقلال است که با توجه به شرایط، به زودی اتفاق نخواهد افتاد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: صورت های مالی باشگاه های استقلال و پرسپولیس باید تا 15 دی به سازمان خصوصی سازی ارسال می شد تا با تأیید این سازمان و همچنین سازمان بورس ان شاءالله عرضه اولیه آن در بهمن ماه انجام شود.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی سازی با پیش بینی ارزش 4 هزار میلیارد تومانی برند استقلال و پرسپولیس تا پایان سال از عرضه اولیه 5 تا 20 درصدی سهام سرخابی ها به سهامداران خرد خبر داد . تهران- اقتصادبرتر- 18 دی 00 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۲:۲۹    
تهران- ایرنا- حسین قربان زاده، رئیس سازمان خصوصی سازی در گفتگوی اختصاصی با ایرنا گفت: اگر دغدغه ارزش گذاری کارخانجات را داریم باید بیشتر از آن دغدغه 700هزار میلیارد زیان دهی دولت در شرکت های دولتی را هم داشته باشیم و به همین دلیل باید اهلیت نسبت به آورده در اولویت قرار گیرد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۳:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس سازمان خصوصی سازی اظهار داشت: زیان انباشته باشگاه پرسپولیس بالای 200 میلیارد تومان است و با احتساب سایر بدهی ها از جمله مالیات به 500 میلیارد تومان می رسد. اما ارزش کل باشگاه پرسپولیس 1800 میلیارد تومان ارزیابی شده که 1000 میلیارد تومان آن ارزش برند این باشگاه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۲:۲۲    
تهران- ایرنا- حسین قربان زاده، رئیس سازمان خصوصی سازی در گفتگوی اختصاصی با ایرنا با اشاره به اینکه نظارت در زمینه واگذاری ها تاکنون نظارت مکانیکی بوده است گفت: باید مناسبات را طوری تغییر دهیم که سود خریدار در بهره وری باشد وبدین ترتیب به نظارت پویا برسیم.
رییس کل سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه حراج سه بلوک یک، 2 و 15 درصدی سهام دولت در پتروشیمی خلیج فارس به دلیل ایراد در تضامین انجام نشد، گفت: این حراج مجدداً در هفته های آینده تجدید می شود.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۹:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
حسین قربان زاده رییس سازمان خصوصی می گوید این بهترین فرصت برای واگذاری پرسپولیس و استقلال است.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۳:۰۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: توضیحات رئیس سازمان خصوصی سازی درباره مالکیت سرخ آبی ها