دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۲:۲۸Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نخاله»

ایمنا   ۶ ساعت پیش    
شهردار زرند گفت: تخلیه نخاله های ساختمانی در محل سکونتگاه ها، شهرداری ها را با معضلات متعدد از جمله سد معبر مواجه کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۰۴    
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهار گفت: تخلیه و انباشت نخاله سفال در رودخانه قوری چای موجب مسدود شدن کامل مسیر این رودخانه فصلی شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۹    
شهردار شهرکرد گفت: تخلیه پسماندهای عمرانی و نخاله های ساختمانی در زمین های بایر سطح شهر موجب به هم ریختگی سیمای شهر می شود؛ بنابراین مجموعه مدیریت شهری باید به صورت مستمر اقدام به پاکسازی معابر کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۵۳    
رئیس اداره مدیریت زیست محیطی و پسماند حفاظت محیط زیست کرمانشاه گفت : شهر کرمانشاه متأسفانه فاقد سایت اصولی و مجوزدار برای دفع نخاله های ساختمانی است و هم اکنون 80 تا 100 هزار تن پسماند عمرانی در کرمانشاه وجود دارد که روز به روز بر میزان آن افزوده می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۹    
کرمانشاه- کلانشهر کرمانشاه با وجود جمعیت یک میلیون نفری و توسعه شهری تنها یک سایت دفن نخاله دارد که زیبنده کلانشهر کرمانشاه نیست و حل این مشکل در گرو اجرای درست قانون مدیریت پسماند است.
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۲    
روح الله سلگی از دو منطقه کمتر برخوردار در شهرستان نکا بازدید میدانی داشت. وی در نشستی که به همین منظور برگزار شد، خواستار نقش آفرینی بیشتر هلال احمر، دستگاههای خدمات رسان بهزیستی، کمیته امداد و و همچنین ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) شد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۲:۳۰    
سه روز است که سقف خانه شان موکت شده است، موکتی که تا هفته قبل زیر پایشان بود حالا بالای سرشان قرار گرفته و سقف خانه شان شده است. هیچ کس نمی داند در این 72 ساعت چه بر سر مادر باردار این خانواده آمده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سامان دهی نخاله های ساختمانی از سال ها پیش دغدغه مسئولان شهر کرمان بوده با این وجود به نظر می رسد که اقدامات انجام شده در این ارتباط چندان موثر نبوده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۸:۰۸    
زمین های رها شده در محدوده شهر یکی از معضلاتی است که چهره شهر را نازیبا جلوه می دهد. موضوعی که همواره مورد اعتراض شهروندان و گاهی هم دغدغه مسئولان شهری بوده و اینک مدتی است که به فراموشی سپرده شده است. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست منطقه 6 شهرداری کرج گفت: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلیه نخاله غیرمجاز و رهاشده و پسماندهای شهری در مناطق مسکونی، مراتب را با شماره سامانه 137 اطلاع رسانی کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد گفت: بین 50 تا 80 درصد خاک و نخاله و ضایعات ساختمانی شرایط برگشت به چرخه مصرف را دارد از این رو ساخت کارخانه بازیافت نخاله های ساختمانی این شهر در دستور کار قرار گرفت و هم اکنون در مرحله انتخاب پیمانکار است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۵۵    
مریم محسنی: نخاله های ساختمانی از آن دست زباله هایی است که ممکن است در زمان ساخت و ساز یک ساختمان بودن آن در معابر تا زمان اتمام ساختمان امری طبیعی باشد ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار زرند گفت: تسطیح، پاکسازی و جمع آوری نخاله های ساختمانی در ورودی شهر با هدف ساماندهی این مسیر انجام شده است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان شاهین دژ از 6400 تن نخاله برداری در سطح محورهای مواصلاتی شهرستان شاهین دژ طی 7 ماهه نخست سال جاری خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۸:۰۱    
روابط عمومی شهرداری شهرضا از صدور اخطار جمع آوری نخاله های ساختمانی از معابر عمومی این شهر و پاکسازی بسیاری از مسیرها توسط واحد خدمات شهری این شهرداری خبر داد. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با بیان اینکه هرگونه عملیات حفاری، خاک برداری و تخریب ساختمان در سطح شهر که در مراحل صدور پروانه به آن مجوز داده می شود، باید مجوز این سازمان را نیز داشته باشد، گفت: سامانه هیکو برای این موضوع طراحی شده است و مسیر تولید تا تحویل نخاله را رصد می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شهردار شهرکرد گفت: طرح پاکسازی حاشیه معابر شهرکرد از خاک و نخاله ساختمانی و زباله از امروز اول آذر آغاز شد و تا اتمام کار، اجرای این طرح ادامه دارد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۷    
مدیریت پسماند و نخاله های ساختمانی باید مدیریتی جامع باشد جلسه کمیته مدیریت پسماند شهری و جایگاه های تخلیه نخاله های ساختمانی روز یکشنبه مورخ 29/8/1401 به ریاست مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها و با حضور اعضاء جلسه تشکیل گردید . ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی با تاکید بر ایمن سازی حاشیه جاده ها به عنوان حق رانندگان، گفت: جاده به عنوان عنصری تاثیرگذار در ایمنی سفر، باید زیبا و عاری از هرگونه مناظر دل آزار باشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - شهردار آبادان گفت: طرح پاکسازی و نخاله برداری از سطح مناطق سه گانه شهری آبادان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۳    
کارخانه بازیافت زباله های ساختمانی با اعتبار 2 میلیارد تومان در دستور کار است که با راه اندازی آن 70 درصد نخاله ها قابل بازیافت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار یاسوج گفت: تخلیه نخاله های ساختمانی در حاشیه شهر ممنوع است و با عاملان برخورد قانونی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان پسماند شهرداری کرج از تخلیه دپوی نخاله های سه منطقه در این کلان شهر خبر داد.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۰:۲۳   + ۳۲ سایت دیگر  
زنی که با اعلام مفقودی همسرش به پلیس از او اظهار بی اطلاعی کرد، با تحقیقات پلیس جسد مرد در میان نخاله های تهران پیدا شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۴:۰۰    
مدیر منطقه سه شهرداری سمنان از جمع آوری نخاله ها و مصالح ساختمانی در راستای حفظ محیط زیست و زیباسازی سیما و منظر شهر خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: متاسفانه کار شهرداری ها مانند پاسکاری توپ به دیوار شده! یعنی در حقیقت دفن یا بازیافت یا استحاله زباله نداریم و فقط پسماند از شهرها دفع می شود و اثرات آن مجددا به خود شهر و روستاها باز می گردد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۲۰:۴۰    
ایسنا/خوزستان رئیس شورای شهر اهواز بر لزوم جمع آوری نخاله های ساختمانی از سطح شهر تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر اهواز جمع آوری نخاله های ساختمانی را مطالبه جدی این شورا از شهرداری دانست و گفت: شهرداری اهواز با توجه به پایان زمان تعیین شده، لازم است برنامه عملیاتی برای جمع آوری این نخاله ها را به سرعت آماده و به شورا ارایه کند.
خلخالیم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بازدید میدانی خبرنگار خلخالیم از کمربند جنوبی خلخال (یا همان فاز 4 جاده خلخال فیروز) حاکی از آن است که این پروژه دارای ردیف اعتبار ملی به بهانه های مختلف علاوه بر اینکه بصورت نیمه کاره رها شده است، متاسفانه به محلی برای انباشت نخاله های ساختمانی تبدیل شده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۰۰:۳۳    
دستور اژه ای برای شناسایی عوامل اغتشاشات کرج: حسین فاضلی هریکندی، رئیس کل دادگستری استان البرز، با اشاره به اقداماتی که روز پنج شنبه 12 آبان در کرج در برخی مناطق کمالشهر، آرامستان بهشت سکینه و اطرف انجام گرفت ...
پرسش   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۲۰:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
حسین فاضلی هریکندی با اشاره به اقداماتی که روز پنج شنبه 12 آبان در کرج در برخی مناطق کمالشهر، آرامستان بهشت سکینه و اطرف انجام گرفت گفت: در هیچ جای دنیا بستن اتوبان و مانع شدن از تردد خودروها با تهدید رانندگان و ریختن سنگ ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۲:۰۳    
مدیر منطقه 9 شهرداری اصفهان با اشاره به اجرای ماده 110 قانون شهرداری ها در این منطقه، گفت: به منظور پاکیزگی و جلوگیری از انباشته شدن نخاله های ساختمانی، زمین بایری به مساحت 400 متر در خیابان میرزاطاهر از هرگونه آلودگی بصری و زیست محیطی پاکسازی شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۱:۵۹    
اتحادخبر: شهردار سعدآباد اقدامات قبل از وقوع ناپایداری های جوی و در حین آن را تشریح کرد. سید عبدالرحمن محمدی در گفتگو با اتحاد خبر اظهار داشت: اقدامات انجام شده قبل از بارندگی عبارتند از لایروبی پل ها و آبراه های فصلی شهر، اصلاح نقاط حادثه خیز در برابر خطر سیلاب احتمالی ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۲۳:۰۰   + ۴۲ سایت دیگر  
اغتشاشگران در بخشی از کرج با مسدود کردن اتوبان کرج-قزوین با نخاله و سنگ و مجبور کردن ماشین ها به ایستادن به آزار و اذیت مردم پرداخته و در ادامه عده ای از اشرارتروریست با سلاح های سرد و گرم به یک واحد پلیس حمله کردند که منجر به زخمی شدن چند تن شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در این ویدئو مسیر منتهی به بهشت سکینه در کرج را می بینید که چگونه دیروز این خیابان دو طرفه به دست اغتشاشگران پر از سنگ و نخاله و مانع از عبور رانندگان شده است.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۲۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ،حسین فاضلی هریکندی رئیس کل دادگستری استان البرز در ادامه گفت: اغتشاشگران با تهدید راننده های عبوری، آنها را مجبور به توقف می کردند و در صورت عدم توقف خودرو با سنگ، چوب و سلاح سرد به خودروها آسیب می زدند. ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۲۱:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
حسین فاضلی هریکندی، رئیس کل دادگستری استان البرز: امروز با فراخوانی که از قبل داده شده بود عده ای اغتشاشگر در اطراف بهشت سکینه کرج تجمع کردند و با ریختن سنگ و نخاله ساختمانی اقدام به بستن اتوبان و تهدید راننده های عبوری کردند و با تهدید راننده های عبوری ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۲۰:۱۷    
تسنیم: رئیس کل دادگستری استان البرز در اظهاراتی وقایع اخیر در پی تجمعات اعتراضی در کرج را تشریح کرد. او گفت: * امروز با فراخوانی که از قبل داده شده بود عده ای در اطراف بهشت سکینه کرج تجمع کردند و با ریختن سنگ و نخاله ساختمانی اقدام به بستن اتوبان کردند. ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۹:۲۸   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز در اظهاراتی وقایع اخیر در پی تجمعات اعتراضی در کرج را تشریح کرد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: کرمانشاه در محاصره چندین هزار تن نخاله ساختمانی است و نخاله ها در نقاط مختلفی از حاشیه شهر دپو می شود که پیامدهای محیط زیستی و بهداشتی فراوانی به همراه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نبود سایت اصلی برای دفع نخاله های ساختمانی در کلانشهر کرمانشاه سبب شده این نوع پسماند در حواشی شهر انباشته شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۱:۳۹    
بام تپه مرادآب به محل دپوی و تخلیه پسماند و نخاله های ساختمانی تبدیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۰۷:۱۶    
خرم آباد - ایرنا - ورود و تجمع رسوبات، انباشت انبوه نخاله های شهری و رویش درختچه ها، ضرورت لایروبی رودخانه خرم آباد با هدف جلوگیری از خسارات احتمالی بارندگی در فصل زمستان را دوچندان کرده است که باید هرچه سریع تر به مرحله اجرا درآید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
چندین تن زباله و نخاله ساختمانی مدت ها است در حاشیه جاده کیاکلای بابل رها شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۰۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اهواز با اشاره به اخطارهای صادر شده برای شهرداری اهواز به دلیل نبود مدیریت بر نخاله های ساختمانی، خواستار ساماندهی این نخاله ها در این کلانشهر شد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۹:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
زن خیانت کار با همدستی مرد غریبه شوهرش را کشت و با مراجعه به پلیس اعلام بی اطلاعی از شوهرش کرد که با تحقیقات پلیس جنازه او در نخاله های اطراف شهر پردیس پیدا شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری زرند گفت: روزانه بیش از 50 تن نخاله ساختمانی از سطح شهر جمع آوری می شود.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۴:۴۱    
رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با بیان اینکه به دنیال بازیافت خاک و نخاله هستیم، گفت: تا مدتی دیگر مجموعه بازیافت خاک و نخاله افتتاح می شود.