سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۲۳:۰۹Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نخاله»

ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۸:۵۷    
شهردار نطنز گفت: تخلیه نخاله و پسماندهای عمرانی و ساختمانی در مبادی ورودی شهر یکی از مهمترین مشکلات شهر نطنز است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۸:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه کرمانشاه اولین شهر در کشور بود که صاحب تجهیزات و سایت بازیافت نخاله های ساختمانی شد. ماشین آلاتی که با هزینه زیاد از خارج کشور وارد شد، اما در نهایت کارآیی چندانی نداشت و اکنون کرمانشاه در محاصره چند میلیون تن نخاله ساختمانی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون امور عمرانی استانداری خوزستان با بیان اینکه وجود نخاله های ساختمانی در ورودی اهواز، چشم انداز نامناسبی دارد، گفت: در زمینه جمع آوری و دفع نخاله های ساختمانی باید برنامه داشته باشیم.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۹    
نخاله های ساختمانی و شهری در معابر و خیابان های شهر دهدشت به یک چالش عمومی و نارضایتی شهروندان از وضعیت موجود تبدیل شده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
اصفهان_ معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان اصفهان گفت:با پی گیری مستمر و طرح شکایت در محاکم قضایی 11 مورد ادوات تخلیه نخاله و پسماند در حریم و بستر رودخانه زاینده رود توقیف شد و پیرو این توقیف و هماهنگی با دادستانی این ادوات در چندین نوبت در پاکسازی رودخانه به کار گرفته شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۳۲    
نخاله های مجود در ورودی های شهرهای استان جمع آوری می شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۱۰    
به دستور مهندس عرب شهردار پرند طرح پاکسازی و جمع آوری نخاله های ساختمانی به طور منظم و مستمر اجرا می شود.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۷:۴۷    
یکی از اهالی منطقه ریحان زرند با ارسال تصاویر فوق به صدای زرند بیان داشت: خواهشا به اطلاع مسئولین برسانید که این بلوار از اولین مناطقی بود که لوله فاضلاب در آن کشیدند، ولی متاسفانه مانند همیشه مورد کم لطفی قرار دارد و هنوز آثاری از اجرای طرح فاضلاب هم در اینجا دیده می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۸    
معاون خدمات شهری شهرداری گرگان گفت: تخلیه خاک و نخاله های ساختمانی در محیط شهری علاوه بر اینکه چهره شهر را نازیبا می کند موجب ازدیاد حشرات و حیوانات موذی می شده و سلامت شهروندان را به خطر می اندازد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۸    
معاون خدمات شهری اندیشه از طرح جمع آوری نخاله های ساختمانی و پاکسازی محیط خیابان های سطح فاز 5 شهر اندیشه خبر داد.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۲    
سلامت نیوز :ساعت 11:30 دقیقه روز پنجشنبه، 30 دی ماه سال 1395 دیگر نه نشانی از ساختمان پلاسکو بود و نه از آن 16 آتش نشانی که جان شان را میان پلاسکو به جای گذاشتند و نه از آن 10 خدمه و کاسبان پلاسکو ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
شرکت کنندگان در نشست مجازی مجالس کشورهای حامی فلسطین بر حمایت از تشکیل کشور مستقل فلسطین به پایتختی قدس و موثر بودن گزینه مقاومت در برابر اشغالگران تاکید کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۰:۰۱    
هیئتی از جنبش جهاد اسلامی فلسطین به ریاست زیاد نخاله دبیر کل این جنبش با مقامات قطر درباره تحولات مسئله فلسطین گفتگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
طرح مرکز مدیریت پسماند های عادی و نخاله های ساختمانی غرب استان سمنان در گرمسار اجرا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سنگ تراشی که هنر اصیل و بومی مشهد است حالا با بی توجهی مسئولین شهری همراه بوده به طوری که معادن سنگ تراشی را با نخاله های شهری پر کردند تا جیب خود را از سود تجارت آن خالی نگه ندارند.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۱    
نخاله ها که چهره ی زشت و ناهنجاری را برای ورودی های شهر خلق نموده است، برای هر انسان آگاه که محیط زندگی خود را فراتر از محدوده ی چهار دیواری خویش می بیند، تنها نخاله نیست، بلکه بخشی از چهره ی فرهنگی آن شهر و شعور اجتماعی شهروندان می باشد که در چگونگی دفع این نخاله ها تجلی یافته است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۰۱    
در این بسته خبری از آغاز عملیات هرس و بازپیرایی درختان قروه تا آغاز طرح ضربتی رفع سد معبر در مشگین شهر و انتقال وانت های میوه فروش شهرک بهاران سنندج را بخوانید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان عضو شورای اسلامی شهر زنجان گفت: نخاله های شهر بی سر و سامان رها شده و این وضع قابل قبول نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
تخلیه پسماندها و نخاله های ساختمانی کنار پل ساسانی و جهانی فیروزآباد معضلی زیست محیطی و عامل تخریب آثار باستانی است که البته از نظر فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی فارس، این وضعیت دائمی نخواهد بود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: لرستان-جاده مسکن مهر خرم آباد به محل انباشت انواع نخاله های ساختمانی تبدیل شده است.
شوشان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۰    
شوشان : شهروندی پیام داده است : شهرداری آبادان شاکی مردم شده که چرا نخاله می ریزند بعد ببینید ماشین های خود شهرداری که در حال کار در پروژه ساحلی بهمنشیر هستند نخاله و گل را 100 متر پاینتر در ساحلی تخلیه می کنند!
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۰۱    
فیلمی از انباشت نخاله های ساختمانی در مجاوت جاده شهرستان زازران را مشاهده می کنید.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۸:۱۴    
گیلان- اگر در همین ابتدای گزارش بنویسم ورود فاضلاب های صنعتی، خانگی، بیمارستانی، ضایعات کشتارگاهی، سموم کشاورزی، پسماندها و نخاله ها، وجود گیاهان مهاجمی چون آزولا و سنبل آبی، تصرف اراضی و ساخت وساز، آتش زدن نیزارها باهدف تصرف ...
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کمبود فضاهای آموزشی، درمانگاه و مراکز بهداشتی و مجموعه های فرهنگی و ورزشی تنها بخشی از کمبودهایی است که ساکنان مسکن مهر ماهدشت با آن مواجه هستند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۳:۰۱    
شهردار آبادان از ابلاغ احضاریه دادگاه به 10 صاحب خودروی متخلف و نخاله ریز خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - سنندج - محوطه پل قشلاق سنندج که تا چندی قبل به مکانی برای دفن زباله ها و نخاله های ساختمانی تبدیل شده بود با حمایت ارگان های حامی گردشگری و با سرمایه گزاری بخش خصوصی محوطه این پل تاریخی پاکسازی و به مکانی تفریحی و گردشگرپذیر تبدیل شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری کرج از جمع آوری خاک و نخاله به روش هوشمند خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
جاده بیخ باغ جنوبی واقع در شهر اوشان، فشم و میگون برای افزایش ایمنی و پیشگیری از جمع شدن نخاله کنار جاده در حال ساماندهی و تعریض است. رضا ریاحی شهرداری شهر اوشان، فشم و میگون گفت: بهسازی به درخواست شهروندان از وضعیت نامطلوب جاده با هدف بهبود و ارتقای ایمنی و جمع آوری نخاله های ساختمانی انجام شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
رشت – ایرنا -تالاب بین المللی انزلی این روزها حیات و پویایی اش با ورود فاضلاب های صنعتی، خانگی، بیمارستانی، ضایعات کشتارگاهی، سموم کشاورزی، پسماندها و نخاله ها، گیاهان مهاجمی چون آزولا و سنبل آبی، تصرف اراضی و ساخت و ساز در حریم تالاب، آتش زدن نیزارها با هدف تصرف، ورود رسوبات از رودخانه ها و انتقال
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۳:۵۳    
عملیات جمع آوری نخاله ها و ضایعات ساختمانی با نظارت معاونت خدمات شهری و فضای سبز شهرداری پرند در کلیه معابر اصلی و فرعی در حال اجرا است.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش کازرون نما، محمدجواد جوکاری اظهار داشت: این عملیات استحکام بخشی شامل برداشت اندود گچ بدنه و طاق ها، برداشت موزاییک کف و بدنه، خاک برداری کف، تقویت پی در بخش های موردنیاز، جازنی برداشت بخش های در حال ریزش و انجام خشکه چینی، اجرای بتن ریزی کلیه سطوح کف ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
دریافت 14 MB به گزارش خبرگزاری بسیج پرس زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین پیش از ظهر سه شنبه با حضور در جوار مزار سردار شهید سلیمانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهید بزرگوار گفت: من از طرف مردم فلسطین به مردم شهید پرور ایران و کرمان و خانواده شهید پورجعفری تسلیت می گویم . ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۰:۴۰    
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، نقش شهرداریها و دهیاریها را در مدیریت پسماند و جمع آوری به موقع زباله ها و نخاله های ساختمانی بسیار مهم دانست و اظهار داشت ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۵۳    
بخشدار کهریزک با مقابله با پدیده نخاله ریزی در کهریزک گفت: با هدف مقابله با پدیده نخاله ریزی، گشت مشترک شهرداری ها، شورای بخش و بخشداری کهریزک بازدیدهای میدانی مستمری از سطح شهر تشکیل می شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با تأکید بر لزوم تعیین تکلیف مکان مناسب برای بازیافت پسماندهای صنعتی افزود: ساماندهی وضعیت تفکیک پسماند از مبدأ باید در استان تهران مورد توجه قرار گیرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۳    
مهندس عرب شهردار پرند از جمع آوری بیش از 1000 تُن نخاله و ضایعات ساختمانی و تسطیح 12 هکتار از سطح شهر، طی یک هفته اخیر در ورودی شهر، خیابان های نقش جهان، کوهپایه، البرز جنوبی و شمالی و کوچه های اصلی و فرعی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به تعطیلی فعالیت معادن با توجه به وضعیت آلودگی هوای تهران و لزوم نظارت دستگاه های مسؤول، گفت: متاسفانه برخی از معادن شن و ماسه استان به ویژه غرب تهران پس از اتمام ظرفیت برداشت به گود زباله و نخاله تبدیل شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۰:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
آوازه اش جهانی است و نامش برندی در فهرست آثار تاریخی دنیا، اما اطراف این میراث جهانی را انواع زباله و نخاله ساختمانی احاطه کرده؛ گویا در شهر جای دیگری برای دور ریختن زباله وجود ندارد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون عمرانی فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: خودروهایی که نسبت به حمل پسماند عمرانی و تخلیه آن در مکان های غیرمجاز اقدام کنند مشمول جریمه نقدی و توقیف خودرو خواهند شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
زیاد نخاله در گفتگو با العالم با اشاره به جایگاه ممتاز سردار سلیمانی در جبهه مقاومت گفت: بدون تردید حاج قاسم، همیشه پرچم برافراشته مقاومت بوده و خواهند بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۷:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
نماینده کلیبر و هوراند در مجلس، تقسیم معادن به عصاره و نخاله را ناعادلانه خواند و گفت: نخاله معادن نصیب آذربایجان و عصاره آن نصیب دیگران است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
زیاد نخاله با اشاره به اینکه شهادت سردار سلیمانی به دلیل ترس آمریکایی ها بود، گفت: این کار را کردند تا راه را به روی بزرگی طلبی و فساد صهیونیستی باز کنند و پروژه صهیونیست بتواند بر فلسطین مسلط شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
زیاد نخاله در مراسم سالگرد شهید سلیمانی گفت: ما به جمهوری اسلامی و رهبری آن که هدایت این اتفاقات را برعهده دارد، افتخار می کنیم.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اظهارات زیاد نخاله دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین در مراسم اولین سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی المهندسهم اکنون به صورت زنده در حال پخش از خبرگزاری ایران پرس است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۰۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین پنجشنبه شب در گفت وگو با شبکه المیادین لبنان گفت: قدرت غزه نتیجه تلاش های بزرگ سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۲۲:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
فارس: زیاد نخاله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، در آستانه اولین سالروز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده سابق نیروی قدس سپاه، در گفت وگو با شبکه خبری المیادین، نکات مهمی از نقش حاج قاسم در توانمندسازی مقاومت فلسطین بیان کرد. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ زیاد نخاله با تأکید بر اینکه شهید سردار سلیمانی توجه زیادی به بعد نظامی فلسطینی ها داشت، افزود: ایران در کمک رسانی به فلسطین کوتاهی نکرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۲۱:۲۰    
در این بسته خبری از جمع آوری بیش از 700 تن نخاله از اسلامشهر تا تکذیب تجمع اعتراضی کارگران فضای سبز شهری آبادان و گازرسانی به کارخانه آسفالت شهرداری اسدیه را بخوانید.
دو کارخانه بازیافت خاک و نخاله با ظرفیت روزانه 6 هزار و 600 تن در مجتمع آبعلی درحال فعالیت هستند که علاوه بر این دو کارخانه دیگر که یکی از آنها تا دهه فجر و دیگری تا اردیبهشت سال آینده هر کدام با ظرفیت سه هزار و 300 تن به بهره برداری می رسند.
اخبار ملکان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۸:۱۵    
جلسه کارگروه مدیریت پسماند و کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان ملکان روز چهارشنبه 10 دی به ریاست فرماندار و با حضور معاون عمرانی فرمانداری و مدیران ادارات مربوطه شهرستان ملکان در محل فرمانداری تشکیل گردید.