یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۱۵:۲۲Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تحریف»

ایبنا   ۱ ساعت پیش    
موسی حقانی گفت: مقابله با تحریف تاریخ نگاری از دوره مشروطه مطرح بوده است و افرادی به نوشتن تاریخ با رویکرد سیاسی و جناحی پرداخته اند اما اکنون آنچه از مشروطه و تاریخ نگاری آن دوره داریم ناتمام مانده است، نباید بگذاریم این اتفاق در تاریخ نگاری انقلاب اسلامی رخ دهد.
حیات   ۲ ساعت پیش    
حیات- مهندس سعید اوحدی گفت: سند ملی فرهنگ جهاد، مقاومت، دفاع، ایثار و شهادت نقشه راه و منشور توسعه ی فرهنگ ایثار و شهادت است که با تصویب و رونمایی آن می توان مانع از تحریف ارزش های اینچنینی شد. ...
فرهنگ امروز   ۴ ساعت پیش    
علی علی بابایی درمنی می گوید: تحریف تاریخ در دوره روسیه تزاری و شوروی نتوانست پیوندهای ایرانیان و قفقاز را از میان ببرد، و ایرانیان باید با بهره گیری از پیوندهای تاریخی مستحکم خود با مردمان قفقاز، جایگاه فرهنگی خود را در این منطقه باز یابند.
رسا   ۶ ساعت پیش    
شماری از اساتید، علما و فضلای حوزه در رابطه با تحریف امام(ره) واکنش هایی نشان داده و عملکرد مؤسسه تنظیم و نشر بنیانگذار انقلاب را در این زمینه مورد انتقاد قرار دادند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۰:۱۹    
اعتراض واژهای است که میتوان آن را در دسته واژگانی به حساب آورد که تحریف محتوایی شده اند؛ واژگانی که گاه بر اصل مقدسی تکیه دارند اما به آن اصل نه تنها توجه نمی شود بلکه بعضا برداشت های متضادی با آن مورد سوء استفاده قرار می گیرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۲    
آشنا بار دیگر با به کارگیری کلیدواژه های ضدانقلاب و ادبیاتی شبیه ساکنان تیرانا، سعی در تحریف سخنان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نموده و در مورد گفتگوی شفاف و انقلابی دکتر رضایی با نشریه انگلیسی فاینشنال تایمز، قلم فرسایی کرده و باز هم تاکتیک آشنای تزویر و فریب را در نشانی غلط دادن در پیش گرفته است.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۳۶    
یک کارشناس سیاسی فرار از پاسخگویی در قبال فساد ارز 4200 تومانی، تحریف واقعیت در دادن آدرس اشتباه مسببان مشکلات اقتصادی و کسب حمایت حزبی بیگانگان در انتخابات و امید کاذب به آنان را به عنوان اهداف پروپاگاندای رسانه ای FATF مطرح کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۰۸    
حوزه/ آقای رئیس جمهور؛ حال که سعی داشته اید فهم و تفسیر قرآن را دستمایه توجیه عملکرد خود و همچون اقتصاد و سیاست آلوده به برجام کنید لطف بفرمایید برای افکار عمومی استنادات قرآنی سایر عملکردهای خویش را نیز مشخص کنید ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۱:۱۰    
همدان-مسئول بسیج رسانه استان همدان گفت: استکبار برای جبران شکستی که در جنگ اراده ها خورد جنگ روایت ها را آغاز کرده که با رسانه ها گره خورده و هدف جنگ روایت ها تحریف انقلاب است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان های بین المللی در وین گفت: آژانس، نقش متمایزی در اجرای تصمیمات و قطعنامه های کنفرانس های عمومی دارد و باید موضع روشنی را در مورد عدم پذیرش تداوم بیرون ماندن رژیم اسرائیل از چارچوب ان.پی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
همدان_مسئول بسیج رسانه استان همدان گفت: هدف از جنگ روایتها، تحریف ارزش ها و آرمانهای انقلاب اسلامی است.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۲۷    
حجت الاسلام شکریان گفت: تنزل شخصیتی، بزرگ نمایی مخالفان، عرفی سازی، تمسک به متشابهات و تقابل سازی بین فقه سنتی و فقه حکومتی از روش های دشمن برای تحریف امام(ره) است.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص تحریف گفتمان انقلاب اسلامی و امام با سید محمد حسینی رئیس دفتر تولید متن حوزه هنری به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام غلامحسن تسخیری با بیان اینکه تعریف از دفاع مقدس بصیرت و معرفت را به همراه دارد، گفت: تحریف جنگ و دفاع باعث از بین رفتن ارزش ها می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۱:۲۹    
حوزه/ قرآن، کتابی که معجزه محمد رسول الله شد و چه نیکوست کتابی که پس از 1400 سال بدون تحریف ماند و خواهد ماند. در مبعث رسول الله معجزه نبوی را بخوانید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۰:۴۹    
گروه استان ها-معاون فرهنگی آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)، در تولید آثار شیعی و معرفی شخصیت های بزرگ به ویژه بانوان برجسته در تاریخ اسلام اهتمام دارد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۵    
درباره اینکه موضوع تحریف قرآن نخستین بار توسط چه کسانی در قرون نخستین مطرح شده بحث و سخن زیاد است. آیت الله بروجردی معتقد بودند که مقدمات این باور نخست در محیطی غیر شیعی از سوی مخالفان امامت حضرت امیر(ع) و به هدف نوعی تبریر و سبب تراشی برای عدم توجه اصحاب سقیفه به امامت حضرت و تخلف آن امام نسبت به ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۳    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه تاکید کرد که بروکسل و واشنگتن با اعمال تحریم علیه مسکو در پی تحریف افکار عمومی از مشکلات بزرگ داخلی خود هستند.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، تقویم جمهوری اسلامی ایران را که ورق بزنیم، روزی به نام سیدجمال الدین اسدآبادی، شخصیتی جهانی در عرصه بیدارگری اسلامی وجود دارد که گویا هنوز در ایرانی بودن او شک و تردیدهایی وجود دارد چراکه مهرماه 92 نام وی به نام افغانی در یونسکو به ثبت رسید و این درد فرهنگی بی درمان ماند. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۳    
منصور الهی گفت: ارتقای سواد، مهارت و تربیت رسانه ای به ویژه در استان ها و شهرستان های مرزی می تواند یک سد محکم در برابر شایعات، شیطنت ها و عملیات های داخلی و خارجی برای تفرقه افکنی میان اقوام و فرق مذهبی درست کند.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص تحریف گفتمان انقلاب اسلامی با دکتر لاله افتخاری نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۲:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
ریچارد نفیو از معماران شبکه تحریم های آمریکا علیه ایران و نویسنده کتاب هنر تحریم ها به عنوان معاون نماینده ویژه واشنگتن در امور ایران انتخاب شد.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۰    
به گزارش شهدای ایران ، بعد از حواشی فراوانی که در خصوص کاندیدای جریان اصلاحات در انتخابات 1400 بوجود آمد و حتی تنش های آن در رسانه های مکتوب این جریان بازتاب پیدا کرد، حالا اخبار مبنی بر تشکیل نهادی با عنوان نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان در رسانه ها منتشر شده است ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۳۲    
تحریف کنندگان نانجیب خط امام تلاش می کنند تا برخلاف تأکید و دغدغه ایشان قدرت در اختیار سرمایه داران و مرفهان بی دردی قرار بگیرد که با نصیحت و پند و اندرز اصلاح نمی شوند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۰    
واقعیت بیانات تاریخی امام خمینی در مورد حضور روحانیون در پست های سیاسی چیست؟ جماران در این ویدیو به مقایسه دقیق فیلم کامل بیانات امام و کلیپ تقطیع شده در فضای مجازی می پردازد. منبع: جماران
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
چندی است که نورد کاران به عناوین مختلف تحت اتهام قرار میگیرند از جمله اینکه محصولات خود را در بورس کالا عرضه نمی کنند و یا قیمت های فروش آنها نسبت به شمش فولادی بالاتر است و اعلام میکنند که نورد کاران آمارعرضه محصولات خود را به علاوه واحد های خود مصرف اعلام میکنند. ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
یک استاد دانشگاه با اشاره به خرداقلیم خودتحقیری در ایران، مبارزه با جریان تحریف را بهترین راهکار ایجاد امید در نسل جوان دانست و گفت: این محیط خودتحقیری را روشنفکران خودمان به وجود آورده اند و البته دشمن هم به شدت بر روی این موضوع سرمایه گذاری کرده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۵    
عبدالجواد موسوی - روزنامه نگار
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص تلاش دشمنان برای تحریف گفتمان انقلاب اسلامی با مهدی جهان تیغی، کارشناس مسائل رسانه به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نفت برای آنکه راه اندازی پالایشگاه ستاره خلیج فارس را به نام دولت و البته دوره فعلی وزارت نفت تمام کند، نه تنها تاریخ را تحریف می کند، بلکه با نقض نامه چند سال گذشته خود، همه چیز را فراموش کرده است.
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۱۴    
خبرمهم: شورای راهبردی نهضت استادی کشور در نامه ای انتقادی به رئیس جمهور، ضمن نقد محتوای سخنرانی وی در جلسه ششم اسفند هیئت دولت و دعوت به پرهیز از دوگانه سازی های تصنعی، استناد روحانی به آیات سوره انفال برای توجیه متعهد ماندن ایران به برجام پس از خروج یکجانبه امریکا را تفسیر به رأی خواند.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
در دوره اصلاحات و پس از آن جریان اصلاحات به بخش مهمی از تحریف برخی اصول اسلامی در داخل کشور تبدیل شدند. اما در هفته های اخیر بخش قابل توجهی از فعالین سیاسی و رسانه ای جریان اصلاحات به نوعی اهمیت جمهوریت در انقلاب اسلامی را مطرح می کنند که جای چندانی برای اسلامیت انقلاب اسلامی باقی نمی ماند.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
فرارو- فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: "به همه کسانی که درباره شهید حاج قاسم سلیمانی مطلبی می نویسند، توصیه می کنم تعریف درست داشته باشند و از تحریف جلوگیری کنند." ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۴۹   + ۳۹ سایت دیگر  
هرکسی که می خواهد مطلبی برای شهید سلیمانی بنویسد، باید او را درست تعریف کند؛ زیرا شهید سلیمانی نیازی به اغراق ندارد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۹   + ۴۷ سایت دیگر  
رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: پذیرش مکانیسم های FATF شفافیت بخشی به سازوکار دورزدن تحریم هاست و این کار عملا خودزنی و خودتحریمی است. به گزارش پیام فوری به نقل از ایسنا، سردار غلامرضا جلالی با اشاره به اینکه بزرگ ترین خطر یا نقطه آسیب در قبال یک پدیده سیاسی یا بین المللی ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: پذیرش مکانیسم های FATF شفافیت بخشی به سازوکار دورزدن تحریم هاست و این کار عملا خودزنی و خودتحریمی است. سردار غلامرضا جلالی: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی قدس سپاه: به همه کسانی که درباره شهید حاج قاسم سلیمانی مطلبی می نویسند، توصیه می کنم تعریف درست داشته باشند و از تحریف جلوگیری کنند.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینیان چهارده قرن تلاش شیعه برای ماندن و توسعه به بررسی سیر مبارزات شیعیان از دوران ائمه(ع) تا برافتادن رضاخان می پردازد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۳    
جغرافیای شادکامی در ایران، افزایش 30 درصدی بهای اجاره خانه در تهران طی یک سال، دفاع از عهد با شیطان با تحریف قرآن، استقبال از مالیات خانه های لوکس، واقعیت هایی در رابطه دلار و دولت از عناوین روزنامه هاست.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۳۲    
دکتر قاسم حبیب زاده معاونت سیاسی سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به فعالیت های جریان تحریف و همچنین وارونه جلوه دادن حقایق توسط این جریان افزود:هر بسیجی امروز میتواند یک عمار برای انقلاب و رهبر باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نقض حقیقت اگر چه باطل است اما آنچه به عنوان حریف می تواند با حقیقت، پنجه در پنجه شود نه باطل که تحریف است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۲:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
شورای راهبردی نهضت استادی کشور در نامه ای انتقادی به رئیس جمهور، ضمن نقد محتوای سخنرانی وی در جلسه ششم اسفند هیئت دولت و دعوت به پرهیز از دوگانه سازی های تصنعی، استناد روحانی به آیات سوره انفال برای توجیه متعهد ماندن ایران به برجام پس از خروج یکجانبه امریکا را تفسیر به رأی خواند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۳۱   + ۳۰ سایت دیگر  
رییس بنیاد شهید: هدف ایجاد تشکل های ایثارگری، هدفی مقدس و در ادامه راه و رسالت شهدا و زنده نگه داشتن نام و یاد شهیدان است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رسالت ماست تا زینب گونه به بیان حقایق بپردازیم و دربرابر تحریف تاریخ بایستیم. امروز کربلا سراوان است و تحریف وقایع مذکور توسط رسانه های معاند رسالت مارا دشوارتر می کند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان گفت: بعد از 42 سال با وجود همه توطئه ها، تحریم ها، فشارها و تحریف ها می بینیم که انقلاب اسلامی همچنان استمرار دارد و امروز میلیون ها نفر حاضرند جان خود را فدای نایب امام زمان کنند و بعد از 42 سال با وجود کرونا مردم ایران در دهه فجر حماسه ای دیگر آفریدند.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
روشن است هرقدر دشمن بتواند جامعه و بدنه انقلاب را از افکار و اصول ناب امام که پایه و مبانی انقلاب اند، دچار تحریف کند، بیشتر به هدف نابودی انقلاب نزدیک می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
داوودی عنوان کرد: یکی از عناصر جنگ نرم مربوط به بازخوانی مولفه هایی است که افراد را به یک کشور، عقیده، انقلاب و نظام پیوند می زند.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۰    
حجت الاسلام والمسلمین حسینی خراسانی گفت: زمانی که ادبیات کاخ نشینی به جای فرهنگ کوخ نشینی بر جامعه حاکم شود، تحریف و انحراف از سیره و اندیشه های امام راحل روی داده است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان به نقل از بلاغ ، حادثه تیراندازی نیروهای نظامی پاکستان در چند روز گذشته به تعدادی سوخت بر در سراوان با موج سواری رسانه های مرتبط با تروریست های منافقین ...