شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۱:۲۶Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تحریف»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
فالح الفیاض گفت: وظیفه حشد شعبی تنها حمایت از اعضای خود نیست بلکه در قبال حمایت از مردم عراق و همکاری با نیروهای امنیتی و حفظ دموکراسی نیز مسئولیت های جدی دارد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: دشمن درفضای مجازی به دنبال تحریف دستاورد های انقلاب اسلامی و ناامید کردن جوانان ما است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۰:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دیدار پرسپولیس و الهلال در لیگ قهرمانان آسیا سوژه معاندین برای نفرت پراکنی با دروغ و تحریف شد.
شبکه اجتهاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۰:۱۵    
شبکه اجتهاد: علمای شیعه بر خلاف اهل سنّت، تألیفات مستقل چندانی در موضوع روایات جعلی ندارند. البته این را نمی توان به سبب اهمال و کوتاهی آنها بر شمرد، علت و یا عللش مفصّل است که در نگاشته ای منتشر نشده بدان پرداخته ام ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کمال الدین غراب، نویسنده و پژوهشگر قرآن معتقد است که توقیفی بودن صورت وحی که از ویژگی های اختصاص یافته به پیامبر(ص) است از تحریف عمدی در اصل پیام و تحریف سهوی به هنگام انتقال و ترجمه آن در میان اقوام غیرعرب نیز ممانعت به عمل آورده است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۷    
استاد دانشگاه الجزایر اظهار داشت: امام صادق (ع) به عنوان احیاگر شریعت نبوی، اصول و قواعدی را در امت اسلامی پایه ریزی کردند که موجب شد اسلام از زوال و تحریف در امان بماند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سیدمحمدهادی گرامی به طرح بحث و ارائه تحلیل در زمینه قرائت اهل بیت(ع) و قرائت عامه: تحلیلی تاریخ انگاره ای از گزارش های کهن شیعی درباره قرآن پرداخت و پس از طرح بحث پیشنهاد داد که باید از گفتمان تحریف قرآن در شیعه به نسبت قرائت اهل بیت(ع) و قرائت عامه گذار کنیم.
الف   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش الف بی بی سی با تحریف سخنان امین توکلی زاده معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران نوشت: معاون شهردار تهران خواستار اخراج مهاجران افغان شد اما بلافاصله وی پاسخ تحریف را اینگونه داد و نوشت ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امین توکلی زاده معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در واکنش به تحریف سخنانش درباره افغانستان بیان کرد: حقوق همسایه کشورم را مطالبه کردم روباه پیر را خوش نیامده است.
تیک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
سردار یدالله جوانی ظهر امروز (28 مهرماه) در مراسم یادواره 400 شهید ابهر که در قالب کنگره 3535 شهید استان زنجان برگزار شد، با بیان اینکه بیش از 41 سال از آغاز جنگ و 33 سال از پایان جنگ تحمیلی می گذرد، عنوان کرد: در این سه دهه هزاران نفر از دنیا رفته و بسیاری از آنها فراموش شده اند ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم گفت: امروز در قفقاز با تحریف تاریخ می خواهند اقدامات خود را موجه جلوه دهند، اما نیروهای انقلاب در فضای مجازی باید کنشگرانه وارد میدان شده و صحنه را تغییر دهند و با توجه به صحنه آرایی شکل گرفته، توجه به جنگ شناختی و جنگ نرم در مقابله با دشمنان اولویت اصلی است.
زریان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان_استقبال نماینده بوکان از انتقاد و تقدیر از منتقدان همزمان با گلایه شدید از رسانه هایی که به گفته وی نظم شهر را برهم می زنند، توسط یک کانال خبری در روز میلاد پیامبر اسلام (ص) تحریف و با عنوان توهین به قرآن تعبیر شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۰    
ارزش عمده این روایت، در ترسیم چهره انسانی پیامبر رحمت است؛ سیمایی که در غبار انبوه مطالب جعلی حکومت های اموی و عباسی گم شده بود. عالمان وابسته به این حاکمان هر چه توانستند، چهره ای از رسول خدا مطابق با رفتارهای زشت خودشان گستراندند ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۳    
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خطاب به دست اندرکاران و فعالان حوزه گردشگری گفت: حال گردشگری خوب نیست ، فرصت را از دست ندهیم و موانع را برطرف کنیم. من می توانم کارهایی انجام دهم و شما نیز کارهایی دیگر، پس با همکاری متقابل به داد صنعت گردشگری برسیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۳    
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از خانواده گردشگری خواست اولاً موضوع گردشگری را مسئله محور بررسی کرده و به دنبال ارائه راه حل باشند و ثانیاً به دور از استبداد و تحریف، فضای گفت و گوی کارشناسانه و تعامل دو طرفه را فراهم آورند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه دولتی ایران در یادداشتی به قلم دکتر بهاءالدین قهرمانی نژادقرآن پژوه، مورخ و عضو هیأت علمی بخش تخصصی تاریخ و تمدن دانشگاه تهران نوشته است: جمله ریاست محترم جمهوری در بازدید از پاسارگاد مبنی بر تأکید بر نماد تاریخی و ارزش هنری بنای باشکوه تخت جمشید در کنار درس عبرت گرفتن از عواقب ستم بر انسان ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۴۹    
رییس قرارگاه احیای بینش امر به معروف و نهی از منکر به تحریف رسانه های معاند پاسخ داد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۰:۰۴    
بازخوانی خطبه 20 شهریور 88 رهبر انقلاب در گفت وگو با آقای حسن رحیم پور ازغدی * شما حجّت را داشتن استدلال محکم و قانع کننده و بستن راه بهانه جویی معنا می کنید؟ ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه عفو بین الملل، امروز (سه شنبه) هشدار داد که حکومت های "سرکوبگر" جهان، از همه گیری کرونا برای سرکوب آزادی بیان و استقلال رسانه ها سوءاستفاده کرده اند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۵    
گرچه کدیور سعی کرده با مقدمات نسبتاً صحیح، نتیجه دلخواه و البته غلط خود را در ذهن مخاطب باورسازی کند اما نگاهی به اسناد و روایت های تاریخی نشان می دهد که تاریخ نگاری جریان تحریف برای نتیجه گیری سیاسی! محکوم به شکست است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۱۲    
نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه در شرایط جنگ نرم باید جهاد کبیر کنیم، گفت: تحریم و تحریف حربه امروز دشمنان برای ضربه به نظام اسلامی است. ...
اقتصاد آنلاین / قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۲:۰۷   + ۴۰ سایت دیگر  
با حکم رییس سازمان صداوسیما، احمد نوروزی معاون برون مرزی این سازمان شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تا کید بر اینکه در شرایط جنگ نرم باید جهاد کبیر کنیم، گفت: تحریم و تحریف حربه امروز دشمنان برای ضربه به نظام اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره تحریف حجاب و عفاف توسط عده ای معلوم الحال گفت: تحریف حجاب و عفاف خیانت به بشریت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اینکه امروز دشمن از دو حربه تحریم و تحریف استفاده می کند، گفت: تحریم و مشکلات اقتصادی از حربه های دشمن به منظور ضربه زدن به نظام و انقلاب اسلامی است که راهکار مبارزه، مقاومت اقتصادی و تکیه به توان داخلی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۹    
دشمن به خوبی می داند که زمانی که حق بیاید باطل نابود شده و رفتنی است. برای همین با توجه به تمام شکست ها و ناکامی ها، درصدد تحریف برآمده است.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن از 2 حربه تحریم و تحریف استفاده می کند، اظهار کرد: امروز جهاد ما در برابر حربه تحریف دشمن است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تحریم و تحریف حربه امروز دشمنان برای ضربه به نظام اسلامی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- جانشین سپاه ناحیه ملایر با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب، گفت: در این راستا رسانه ها باید با محقق کردن جهاد تبیین و عمل به منویات رهبری و بیان واقعیت ها در برابر تحریفی که دشمنان علیه انقلاب اسلامی به راه انداخته اند، بایستند و خنثی کننده این تهدیدها باشند.
دولت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به حواشی به وجود آمده در روزهای اخیر واکنش نشان داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت میراث فرهنگی، مهندس سیدعزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی یکشنبه 25 مهرماه 1400در حاشیه بازدید از نمایشگاه فناوری های نرم ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۱۵    
اگر عزت الله ضرغامی به جای اینکه دیگران را متهم به تحریف سخنانش بکند، به گفته های کارشناسان و منتقدان دلسوز و غیر مغرض توجه نماید و به دنبال چرایی مخالفت با این تصمیم و وعده ای که داده، برود، خاصیت بیشتری برای او دارد و بهتر می تواند وظایف خود را به انجام برساند.
الف   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی: به دنبال حفر چاه در مجاورت مقبره کورش نیستم، حرفهای مرا تحریف کردند، قرار نیست کسی کنار مقبره کوروش چاه بزند
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۶   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به حواشی به وجود آمده پیرو اظهاراتش درباره حریم مجموعه ثبت جهانی پاسارگاد واکنش نشان دادو گفت: به دنبال حفر چاه در کنار مقبره کوروش نیستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۱    
ایسنا/همدان مسئول سازمان بسیج رسانه استان همدان با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی در کانون توجه نظام استکباری جهان قرار گرفته، گفت: یکی از ضرورت های اصلی کار رسانه ای و خبرنگاری حرفه ای و تخصصی، روشنگری و تنویر افکار عمومی و جلوگیری از تحریف است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی گفت: تحریف ماندنی نیست و آنچه برای ما مهم است، حفظ میراث فرهنگی است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
چندی پیش با تحریف آنچه محمدجواد ظریف در یک گفت وگوی کلاب هاووسی به زبان راند، موجی از انتقادها به سمت او روانه شد.اصولگرایان یک به یک پشت تریبون های رسمی و غیررسمی خود رفتند و فریاد وامصیبتا سر دادند که چه نشسته اید ظریف خیانت کرده و نخوانده برجام را امضا کرده و چه و چه.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عصر ایران: ضرغامی: وزارت میراث به دنبال حفی چاه در کنار مقبره کوروش نیست. به تحریف عجیبی که صورت گرفت تعجب می کنم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه سناریوی جدیدی در خارج از ایران شکل گرفته که جبهه انقلاب را تحت فشار قرار دهند و آقای روحانی پیش دستی کرده و سعی دارد تفکر همراه خود را همدل کند، گفت: نباید اجازه دهیم روحانی و ظریف تاریخ را تحریف کنند.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۵    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: علی محمد نائینی رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس با اشاره به ضرورت نگارش در حوزه مقاومت و پایداری ابراز داشت: امروز هر چند از اینکه، جمعی از فرماندهان دفاع مقدس با خاطرات خودشان از میان ما رفتند، متأسف می شویم ...
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز؛ مسیح علی نژاد خبرنگار مزدور و خودفروخته ای که نوکری سرویس های بیگانه را می کند و اقدامات ضد ایرانی زیادی را انجام داده است این بار در تازه ترین اقدام ضد فرهنگی، نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد را نشانه گرفته و سعی می کند با تحریف و القاء ضد فرهنگ به مقاصد خود دست یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۲۵    
در چارچوب فشارهای مستمر اروپا و آمریکا به فلسطینی ها برای نابود کردن هر چیزی که ارتباطی با تاریخ کشورشان دارد و همسو با نیازهای آنچه به اصطلاح روند صلح خوانده می شود ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۰۴    
مقدمه تحریف انقلاب اسلامی و تاریخ معاصر در حوزه های مختلف فرهنگی یکی از راهبردهایی است که در دو دهه اخیر به طور مستمر، برنامه ریزی شده و جدی دنبال می شود ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۳    
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پیش بینی می شود که در آینده حامیان برجام به دنبال تحریف آن باشند گفت: باید مستند سازان مستنداتی از برجام و دروغ های این سند تهیه کنند تا بعدها حامیان برجام خلاف واقع را به خورد افکار عمومی ندهند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۵   + ۷۲ سایت دیگر  
ایسنا: نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس مجلس از طرح شکایت خود ازمحمدجواد ظریف وزیر سابق امور خارجه در کمیسیون اصل نود خبر داد. متن نامه علی خضریان سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس به محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است: باسمه تعالی ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۰    
حوزه/ فارس البدیری بر ضرورت دقت در شمارش دستی آراء برای کشف حقیقت تأکید کرد و گفت: تغییر چند باره نتایج رأی گیری، نشان می دهد که به آراء مردم دستیازی شده است.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
هشدارنیوز محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی آئین دومین دوره دو سالانه انتخاب آثار برتر مدافع حرم تقدیر از فعالان این عرصه، گفت: از همه کسانی که میراث داران شهدا هستند نه میراث خواران شهدا و با قلم و هنر خود، یاد ایثار، شهادت ...
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدعیان اصلاحات طرح مجلس برای تقویت و توسعه شیوه های عملیاتی کردن قانون رسیدگی به دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران را دستمایه شگردهای تبلیغی خود قرار داده اند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد در یادداشتی به قلم فیاض زاهد به مناسبت اظهارات رئیس جمهور در فارس نوشته است: به نظر می رسد تلاشی بی فرجام برای تحریف ارزش های فرهنگی، ملی و تاریخی کشور در حال انجام است. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
سرویس سیاسی- روزنامه شرق در گفت وگویی با محمود صادقی (نماینده مجلس دهم) به تحریف واقعیت پرداخته است. در ابتدای این گفت وگو و در بخش مقدمه آن آمده: محاکمه روحانی، ظریف و دیگر مسئولان دولت قبل موضوعی است که اخیرا از سوی برخی نمایندگان به شدت پیگیری می شود؛ مسئله ای که در شرایط سخت معیشتی مردم ...
ادیان نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، حجت الاسلام دکتر علیرضا ایمانی، عضو هیئت علمی دانشگاه ادیان و مذاهب به مناسبت شهادت امام یازدهم(ع) در گفت وگویی به مبارزات امام حسن عسکری(ع) با جریان های انحرافی پرداخت و اظهار کرد ...