پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۳:۲۷Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تحریف»

ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۱۱    
یک عضو هیئت مرکزی وقف ایالت اوتارپرادش هند در اقدامی جنجالی، یک نسخه تحریف شده قرآن که در آن 26 آیه را حذف کرده است منتشر کرد. این اقدام با اعتراض گسترده مسلمانان این کشور روبه رو شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۲۱    
صادقی گفت: سال های گذشته جریان تحریف می گفتند یکی از اتفاقات مهمی که بعداز پیروزی انقلاب اسلامی در کشورمان اتفاق افتاد مردم سالاری دینی با رای مردم روی کار آمد یعنی انتخاب مسئولان نظام با رای مردم از شورای شهر و روستا گرفته تا نمایندگان مجلس ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص انتخابات ریاست جمهوری و رسانه های معاند با دکتر هادی البرزی کارشناس حوزه رسانه به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: مردم عزیز ما می بایست برای حفظ میراث انقلاب و امام خمینی(ره) با حضور حداکثری خود در انتخابات اقتدار نظام اسلامی را بالابرده و نیز با انتخاب صحیح خود از تحریف و انحراف انقلاب از مسیر و ریل اصلی جلوگیری کنند.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۲    
اگر به روند مذاکرات نگاهی بی اندازیم متوجه خواهیم شد که برخی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری علت اصلی مشکلات اقتصادی کشور را وجود تحریم ها می دانند تا آنجایی که بعضی از نامزدها با تحریف کردن واقعیت برخی از کنوانسیون ها ...
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۳۵    
بسیاری از مردم کشور بارها فضای انتخاباتی را تجربه کرده اند و مانند یک متخصص جنگ روانی از ترفندهای قدرت طلبان برای تحریف اذهان عمومی و جهت دهی به افکار مردم اطلاع دارند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رکنا : احساسات ما تابعی از افکار ما هستند.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۴    
سرویس سیاسی شهدای ایران :روزنامه اعتماد روز گذشته در مطلبی با عنوان روزگار تخریب و تحریف و تضعیف نوشت: تخریب علیه دولت اگرچه از همان روزهای ابتدایی شروع به کار حسن روحانی آغاز شد ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۳۴    
حوزه/ رقبای سیاسی حضرت امیر علیه السلام پس از تردید آفرینی و تغییر ذائقه ها و پس از تحریف و جابجایی معیارها و غبارآلود نمودن فضا دعوت به شورا – رفراندم – می نمودند و می خواستند با حضور مردم تصمیمات مورد نظر خود را رسمیت ببخشند ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد: صهیونیست ها در تلاش هستند تا هویت صهیونیستی را در شهر قدس تثبیت و تاریخ را تحریف کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
نشست خبری خانواده شهدا در حمایت از آیت الله رئیسی در خبرگزاری فارس برگزارشد؛ خانواده شهدا با انتقاد از تحریف آرمان های انقلاب در دولت فعلی اعلام کردند کارنامه تحول گرایی آیت الله رئیسی می تواند مشکلات و ضعف ها را رفع کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته خانواده شهدای ستاد آیت الله رئیسی با انتقاد از تحریف آرمان های شهدا در دولت فعلی از انتشار طومار 10 هزار نفری حمایت خانواده شهدا از رئیسی در روزهای آینده خبر داد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
یادداشت سروش محلاتی نشان دهندۀ عمق مبارزۀ جریان سکولار با مبانی اعتقادی شیعه و بنیاد های فقهی نظام جمهوری اسلامی ایران است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس افزایش کمی و کیفی آثار ادبی دفاع مقدس را هدف بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس دانست و گفت: درحالی که هنوز بسیاری از رزمندگان دوران دفاع مقدس در قید حیات هستند، اما شاهد تحریف برخی از وقایع جنگ هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۰۶    
اوحدی گفت: رسالت دختران شهدا، نقل حماسه های پدرانشان و جلوگیری از تحریف است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۳۸   + ۵۳ سایت دیگر  
این بیانیه یادآور می شود به دلیل موقعیت خاص جوی خوزستان مسوولین محلی و استانی موافقت کردند که مراسم بعد از غروب آفتاب و کاهش دما برگزار شود؛ موضوعی که به دلیل عدم درک مناسب از موقعیت منطقه در اطلاعیه دبیرخانه ستاد ملی، به شکلی تحریف شده منتشر شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۰:۳۸    
ایرنا : رئیس جمهوری تاکید کرد: این روزها زبان تشکر در کشور ما دچار لکنت عجیبی شده است. زبان نقد و انتقاد همیشه باز بوده و زبان تخریب و تحریف به راه افتاده است ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
برخی نویسندگان غربی یا نویسندگانی که تفکر غربی دارند، قصد دارند نقش جبهه مقاومت را کمرنگ جلوه دهند و زحمات رزمندگان جبهه مقاومت را تحریف و تضعیف کنند. اینجاست که باید نویسنده های جهان اسلام پا در عرصه میدان بگذارند و اجازه ندهند که این اتفاق بیفتد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
بی بی سی فارسی که این روزها از هیچ اقدامی در جهت کاهش مشارکت و تخریب نامزدهای ریاست جمهوری دریغ نکرده این بار دست به تحریف آشکار زد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به گذشت حدود 16 ماه از شیوع ویروس کرونا در کشور و تلاش های انجام شده در راه مقابله با این بیماری، گفت: اقدامات انجام شده در این راه و موفقیت های بدست آمده بسیار بزرگ و افتخار آمیز است که جای قدردانی دارد اما نمی دانم چرا این روزها زبان تشکر دچار لکنت عجیبی شده و زبان تحریف و ...
وانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
رییس جمهور تاکید کرد: این روزها زبان تشکر در کشور ما دچار لکنت عجیبی شده است. زبان نقد و انتقاد همیشه باز بوده و زبان تخریب و تحریف به راه افتاده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
دوست پرست با بیان اینکه برخی از نویسندگانی که تفکر غربی دارند، قصد دارند نقش جبهه مقاومت را کمرنگ جلوه دهند، گفت: باید نویسنده های جهان اسلام پا در عرصه میدان بگذارند و اجازه ندهند که این اتفاق بیفتد.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نما، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: در این 16 ماه که از ورود کرونا به کشور می گذرد، سه موج بلند را پشت سر گذاشتیم و تقریبا داریم موج چهارم هم را پشت سر می گذاریم. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۹    
رئیس جمهور روحانی با انتقاد از عدم رعایت عدالت و انصاف از سوی کاندیداهای انتخابات 1400 گفت: ما در این ایام تحریف و آمار غلط و دروغ را می بینیم؛ که چه بشود؟! می خواهیم به کجا برسیم؟! آن هم در این دوره [انتخابات] که خیلی از مسائل واضح است که این همه بالا و پایین رفتن ندارد. ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۰    
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح امروز در جلسه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا گفت: این روز ها زبان تشکر در کشور ما دچار لکنت عجیبی شده است. زبان نقد و انتقاد همیشه باز بوده و زبان تخریب و تحریف به راه افتاده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس جمهوری امروز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: این روزها زبان تشکر در کشور ما دچار لکنت عجیبی شده است. زبان نقد و انتقاد همیشه باز بوده و زبان تخریب و تحریف به راه افتاده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۰۹    
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح امروز در جلسه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا گفت: این روزها زبان تشکر در کشور ما دچار لکنت عجیبی شده است. زبان نقد و انتقاد همیشه باز بوده و زبان تخریب و تحریف به راه افتاده است.
دولت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۸   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به گذشت حدود 16 ماه از شیوع ویروس کرونا در کشور و تلاش های انجام شده در راه مقابله با این بیماری، گفت: اقدامات انجام شده در این راه و موفقیت های بدست آمده بسیار بزرگ و افتخار آمیز است که جای قدردانی دارد اما نمی دانم چرا این روزها زبان تشکر دچار لکنت عجیبی شده و زبان تحریف و ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: تقریباً موج چهارم را هم در حال پشت سر گذاشتن هستیم و هنوز گوشه های باقی مانده است اما عمدتا از این موج عبور کردیم.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۲   + ۹۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: این روزها در کشور زبان تشکر دارای لکنت شده و زبان نقد که باز بوده امروز هم باز است و متاسفانه زبان تحریف راه افتاده است. اگر از وزارتخانه ای تشکر نمی کنید حداقل از مردم تشکر کنید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۴۹   + ۶۲ سایت دیگر  
رییس جمهور با برشمردن اقدامات انجام شده در حوزه سلامت و مهار بیماری کرونا در کشور گفت: این روزها شاهد تحریف و تغییر و آمار غلط و دروغ هستیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: این روزها در کشور زبان تشکر دارای لکنت شده و زبان نقد که باز بوده امروز هم باز است و متاسفانه زبان تحریف راه افتاده است. اگر از وزارتخانه ای تشکر نمی کنید حداقل از مردم تشکر کنید.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز(شنبه) در جلسه ستاد مقابله با کرونا اظهار کرد: امروز زبان تشکر در کشور دچار لکنت شده و زبان انتقاد هم مثل همیشه باز است. این روزها زبان تخریب، تضعیف و تحریف راه افتاده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در ستاد ملی کرونا گفت: این روزها زبان تشکر دچار لکنت شده است و زبان تخریب و تضعیف و تحریف به راه افتاده است . در این روزها بیشتر باید همه حرف بزنیم و از خدمات و اقدامات یک ملت بزرگ بگوییم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۵   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس جمهوری تاکید کرد: این روزها زبان تشکر در کشور ما دچار لکنت عجیبی شده است. زبان نقد و انتقاد همیشه باز بوده و زبان تخریب و تحریف به راه افتاده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس دولت دوازدهم گفت: مردم بدانند کار دولت یازدهم و دوازدهم در زمینه بهداشت در تاریخ ایران از زمان هخامنشیان تا الان بی نظیر بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
برخی نویسندگان غربی یا نویسندگانی که تفکر غربی دارند، قصد دارند نقش جبهه مقاومت را کمرنگ جلوه دهند و زحمات رزمندگان جبهه مقاومت را تحریف کنند. اینجاست که باید نویسنده جهان اسلام پا در عرصه میدان بگذارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
علی ربیعی در یادداشتی در روزنامه ایران نوشت: همه ما در تجربه زیسته خود موضوعی را که به آن می پردازم تجربه کرده ایم. در اغلب مواردی که بین اعضای خانواده مان مسأله ای پیش آمده و حتی ما خود را صاحب حق می دانستیم، در نهایت هر یک از ما به نحوی حفاظت و حراست از اصل خانواده را مهمتر از مسأله دانسته ایم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۴:۰۷    
حجت الاسلام میهن پرست با اشاره به اینکه سیاه نمایی و ارایه تصویر نادرست از نظام اسلامی، بزرگترین ظلم و جفا به نظام اسلامی و آرمان های شهیدان است، گفت: تحریف دلخوری مردم از عملکرد بد مدیران به قهر مردم از نظام توطئه دشمنان است.
سراج24   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۶:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس انجمن علمی انقلاب گفت: تحریم انتخابات توسط برخی جریان ها سرپوشی است بر ضعف های مفرط و ناکارآمدی دولتی که این جریان سیاسی با تحریف واقعیت های جامعه و تخریب رقیب بر جامعه اسلامی تحمیل کرده است.
برترین ها / کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۷:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: مغالطه ای که حداقل چهار سال است به راه افتاده، تخریب دولت کنونی با این شگرد است که تمام مشکلات کشور که در این چهار سال پیش آمده نتیجه ضعف و ناکارآمدی رئیس جمهور و اعضاء دولت اوست. این روزنامه نوشت: ...
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: باید مردم را به طور واقعی به انتخابات دعوت کنیم و واقعیت ها را به آن ها بگوییم، از آغاز تا پایان انتخابات باید مردم سالاری حاکم باشد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رستگار گفت: حضور کارگران در صحنه های مختلف توطئه های دشمنان را خنثی کرده است و باید با بصیرت افزایی سلاح دشمن که تحریف است را بشکنیم.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
بیش از 10 هزار استاد و مدرس دانشگاه در نامه ای تاکید کردند: جریان تحریف و مسببان وضع کنونی می کوشند تا واقعیّت ها را غبارآلود و مبهم ساخته و با چنگ انداختن به برخی موهومات که در جریان مناظرات کاندیدا ها، خود به چشم خویش شاهد آن هستید حقایق را از دیدۀ مردم، پنهان نگاه دارند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
این حرف ها و تخریب ها نمی تواند روحیه دولت یازدهم و دوازدهم را تضعیف و تخریب کند. ما باید راه خود را ادامه دهیم و وزرا و مسئولان وظیفه دارند به دروغ ها و تحریف ها پاسخ بدهند.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
با مردم به نحوی صحبت کنیم که برای آنها قابل فهم و پذیرش باشد و بدانند که ما با راستی و درستی سخن می گوییم این روزها به گونه ای صحبت می شود که گویا ما سالها در جنگ اقتصادی با دشمن نبوده ایم و آمریکا و ترامپ هیچ ظلمی به این ملت نکرده اند ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۵۵   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، حجت الاسلام حسن روحانی در جلسه امروز هیات دولت در سخنانی اظهارداشت: آغاز اخلاق، راستگویی و وفای به عهد است و اینکه ما حقیقت ها و حتی واقعیت ها را هم تحریف نکنیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۵۵    
رئیس جمهور با اشاره به اینکه برخی تحریف ها در تبلیغات انتخاباتی ظلم به کارگزاران نظام است گفت: وقتی به دولت توهین می کنیم یعنی به میلیون ها نفر توهین کرده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۳۹   + ۳۱ سایت دیگر  
حسن روحانی گفت: اینکه می گوییم در این 8 سال هیچ کاری نشده است، به مردم ظلم می کنیم چون کشاورزی و صنعت و زیرساخت ها و فضای مجازی دست مردم است و اینکه می گوییم کاری نشده یعنی ملت کار نکرده اند و این توهین به مردم است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: همه جا باید نقش مردم واقعی و پر رنگ باشد. در این انتخابات جفاها و ظلم های بدی شد. یک مورد را رهبری در زمینه احضار صلاحیت اشاره کردند. بدترین جفا در این انتخابات، جفا به خود نظام است.