دوشنبه ۰۷ آذرساعت ۰۴:۵۰Nov 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تحریف»

آفتاب یزد   ۴ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
آفتاب‭ ‬یزد‭- ‬گروه‭ ‬شبکه‭:‬‭ ‬تیم‭ ‬ملی‭ ‬فوتبال‭ ‬کشورمان‭ ‬ساعت‭ ‬22‭:‬30‭ ‬سه شنبه،‭ ‬8‭ ‬آذرماه‭ ‬و‭ ‬در‭ ‬ورزشگاه‭ ‬الثمامه‭ ‬شهر‭ ‬دوحه‭ ‬درچارچوب‭ ‬آخرین‭ ‬بازی‭ ‬گروه‭ ‬B‭ ‬رقابت های‭ ‬جام‭ ‬جهانی2022‭ ‬قطر‭ ‬به‭ ‬مصاف‭ ‬تیم‭ ‬ملی‭ ‬فوتبال‭ ‬ایالات‭ ‬متحده‭ ‬آمریکا‭ ‬خواهد‭ ‬رفت‭ ‬که‭ ...
کیهان   ۶ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
روزنامه وابسته به تیم کرباسچی و قوچانی نسبت به عاملیت دولت اصلاح طلبان در به آتش کشیدن سرمایه های مردم در بورس در دولت قبل، دست به انکار و تحریف زد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۷    
فدراسیون فوتبال ایران به دلیل تغییر و تحریف پرچم ایران از آمریکایی ها شکایت می کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۶    
این مستندساز و تهیه کننده معتقد است؛ هر اثر مستند به فراخور ژانر و موضوعی که دارد حقیقت را به شیوه خاصی روایت می کند و جشنواره سینماحقیقت بستری را برای تعامل با دیگر فیلمسازان و ارتقای دانش مستندسازی می داند.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۹:۱۵    
تحریف دوباره سخنان رهبر انقلاب توسط تروریست های سعودی نشنال رهبرانقلاب گفتند چشم ملت ما را. ولی سعودی نشنال کاملا آگاهانه تبدیلش کرده اند به چشم ما را...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۰:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا : آیت الله سعیدی گفت: دشمنی آن ها با ایران و اسلام بی پرده و وقیحانه و با شدت تمام توسط رسانه هایشان تبلیغ می شود و با داعش صفتی به جان مردم می افتند و در عین حال با تحریف واقعیت ها در جنگ روایت ها مورد حمایت آمریکایی ها و صهیونیست ها قرار می گیرند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
علی محمد طرفداری، پژوهشگر تاریخ گفت: به نظرم صادق زیباکلام بر اساس موضع گیری سیاسی خود طی سال های اخیر به بازخوانی یا بازتعریف و نقد نگاه جمهوری اسلامی از تاریخ رفته که این نگاه به موضع گیرهای سیاسی برمی گردد و افرادی که لزوماً محقق تاریخ نیستند ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
نخستین میزگرد تحریف تاریخ معاصر ایران با حضور غلامرضا عزیزی، پژوهشگر تاریخ و سندپژوه و علی محمد طرفداری، تاریخ نگار و استاد دانشگاه در اتاق گفت وگوی ایبنا برگزار شد. / عکاس: نیلوفر عباسی
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۶    
امام جمعه شهر یاسوج گفت: امروز با تحریف ها حوادث ماه های اخیر را به گردن نظام می اندازند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۰    
حجت الاسلام طائب با بیان اینکه جهاد تبیین در برابر هجوم تحریف است، گفت: امروز رسانه در دنیا به یهودی ها تعلق دارد و روز عمل به سوره عصر است و باید جهاد تبیین این قضیه را حل می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۹:۰۷    
اراک - ایرنا - جهاد تبیین پیش نیاز تحول و مطالبه گری آگاهانه و یکی از دستورکارهای بسیار مهم برای مقابله با هرگونه انحراف و تحریف در گفتمان و ارزش های انقلاب اسلامی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها و در مقاطع گوناگون بر این مهم تأکید کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه بصیرتی عمار با اشاره به تاکید رهبر انقلاب در خصوص جهاد تبیین گفت: جهاد تبیین در مقابل هجوم تحریف است و این جریان تحریف در جهان در اختیار یهودی ها است که تحریف را از طریق رسانه های خود رقم می زنند.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
تحریف یک عکس توسط اغتشاشگران | این بچه فلسطینیه بابا جان!+تصویر ضدانقلاب در جعل و استفاده از تصاویر دروغ به مرحله تازه ای رسید و این بار کودک فلسطینی را به جای یکی از افراد حاضر در اغتشاشات ایران یاد کرد ...
برترین ها / راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۹:۰۶   + ۳۳ سایت دیگر  
مهاجم تیم ملی ایران می گوید بازیکنان تیم ملی بازی های ولز را دیده اند و انتظار یک بازی خوب را مقابل آن ها دارند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۶:۳۹   + ۲۹ سایت دیگر  
صحبت های مهدی طارمی در مصاحبه منتشر شده روز گذشته که واکنش های متعددی را به همراه داشته، از سوی برخی رسانه های فارسی زبان تحریف شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۵   + ۲۶ سایت دیگر  
علی باقری در مصاحبه با یک شبکه هندی بر تحریف رویدادهای داخلی ایران از سوی قدرت های غربی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۷    
روزنامه اصلاح طلب شرق، مصاحبه مهدی طارمی با دوربین فیفا را تحریف کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۳:۰۵    
تقی پور گفت: ما امروز شاهدیم که اساس کار دشمن بر تحریف، دروغ، تقطیع صحبت ها و نهایتاً بر تخریب شخصیت های انقلابی بنا شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۰:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
داوری با تأکید بر اینکه باید همواره هویت خود را بشناسیم، گفت: هویت شناسی، شرط بصیرت است و اگر تاکنون انقلاب اسلامی به دور از تحریف و انحراف، با قدرت به آرمان های خود وفادار بوده، به خاطر این است که عناصر انقلابی و دلسوزان نظام، هرگز از هویت خود فاصله نگرفته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
شبکه تلویزیونی سعودی اینترنشنال به قصد حاشیه سازی جدید علیه تیم ملی پست کارلوس کی روش را تحریف کرد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سردار نائینی رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس گفت: تحریف تاریخ و حوادثی که شالوده قدرت هستند امروز هدف اصلی جنگ روایت است و پژوهش های مستند و مستدل می تواند گفتمان دفاع مقدس را از خطر تحریف نجات دهد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مهدوی مطلق تبیین را بهترین وسیله در برابر تحریف دشمنان دانست و گفت: تکیه گاه بسیج در طوفان تهدید و تحریف، ریسمان ولایت و شعار حسبناالله و نعم الوکیل است.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۳    
کرمانشاه حجت الاسلام فاطمی نسب گفت: دشمنان امروز سعی دارند تا نسخه ای از مفهوم تحریف شده آزادی را به جوانان و نوجوانان ما منتقل کنند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
قاسم زاهدی با اشاره به اینکه هدف از جنگ شناختی تغییر باورهای مردم است، گفت: سلاح جنگ شناختی اعتمادزدایی،قداست زدایی، مشروعیت زدایی و از بین رفتن امید است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۱    
رسانه های معاند که سناریوهای قبلی شان جواب نگرفته و فحاشی لشگر ربات های مجازیشان در زیر صفحات مجازی بازیکنان تیم ملی برای اجبار آنان به اعلام موضع علیه کشورشان نیز به هدف ننشسته، زانو زدن انگلیسی ها را از دو جهت به سوژه ای جدید برای تکمیل عملیات روانی خود تبدیل کرده اند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه دولت نوشت که شبکه سی ان ان در گزارشی جمهوری اسلامی را به خشونت و آزار جنسی در بازداشتگاه ها متهم کرده است. انتشار چنین گزارشی از سوی CNN که به انتشار گزارش های سوگیرانه و تحریف واقعیت مشهور است و از اعتبار پیشین آن تا حد زیادی کاسته شده، چندان عجیب نیست.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۷:۱۴   + ۲۴ سایت دیگر  
محمدرضا تاجیک از نظریه پردازان سیاسی فعال درباره اعتراضات وناآرامی ها در کشور گفت: با یک پدیده تحلیل ناپذیر مواجه هستیم که در هیچ قالب نظری قرار نمی گیرد و اگر بخواهیم آن را در قاب و قالب نظری قرار دهیم، تحریف می شود. هیچ نظریه جامعه شناختی یا سیاسی نمی تواند توضیح اش دهد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۳:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تحریف واقعیات و ادعای دروغین بختیاری رسم نماز ندارد ، توهین عناصر اپوزیسیون برای انتقام کشی از این طایفه متدین است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مجید شریف واقفی... یکی از رهبران سازمان مجاهدین خلق بود که توسط دیگر اعضای سازمان به خاطر تعلقات اسلامی اش کشته شد ... شریف واقفی در سال 1342 در واقعه پانزده خرداد در قم به رهبری سید روح الله خمینی در ردیف کفن پوشان به پشتیبانی از خمینی راهپیمایی کرد ...
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان با تاکید بر اینکه روحانیت هیچگاه نسبت به تحریف دین و باورهای دینی نباید سکوت کند، ابراز کرد: بسیاری از جوانان آگاهی لازم در زمینه مسائل دینی و ارزش های اسلامی را ندارند این وظیفه روحانیت است که به سوالات و شبهاتی که در فضای حقیقی، مجازی دانشگاه ها ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ششتمد خراسان رضوی گفت: نهضت روایتگری انقلاب برای مقابله با جریان تحریف و جنگ نرم دشمنان باید تقویت شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
جماعت وطن فروش مدعی اصلاحات با تحریف واقعیت، عملگی خود برای دشمن را پنهان می کنند.
سینا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سیناپرس،بیشتر روان شناسان معتقدند: ناسزا گرفتن وضع را بدتر هم می کند اما تحقیقات پژوهشگران خلاف این موضوع را ثابت کرده است. عقیده عمومی از قدیم این بوده که فحش دادن واکنش مناسبی به درد نیست ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
قم- کارشناس ادبیات پایداری گفت: امروز عرصه جنگ روایت ها است و ما در این بخش کم کاری کردیم و دشمن با تمام توان در حال تحریف واقعیت ها است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
با وجود اظهارات صریح سرمربی تیم فوتبال انگلیس باز هم در فضای مجازی صحبت های سرمربی این تیم تحریف شد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که اشرار و تروریست ها طی هفته گذشته و در چندین نوبت مرتکب جنایات متعدد در شهرهای مختلف شده بودند، روزنامه هم میهن طبق معمول تحریف گری مدعیان اصلاح طلبی، برای راه افتادن چرخه خشونت ابراز نگرانی کرد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۷:۰۵    
خویی گفت: آیت الله خویی اصرار داشتند که یک موضع گیری واحدی در نجف انجام شود در قبال جنایات شاه، به ویژه بعد از اینکه امام را دست گیر و زندان کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مقامات جمهوری آذربایجان نشست سران کشورهای فرانسوی زبان در تونس را با ادعای بیانیه های تحریف آمیز علیه باکو ترک کردند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
سوری با تاکید بر ضرورت نهادینه سازی جهاد تبیین، گفت: مشکلات کشور در سایه اقدامات جهادی برطرف می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۲    
سردار شکارچی گفت: با انتشار اسناد دفاع مقدس می توان از تحریف وقایع جنگ تحمیلی جلوگیری و فرهنگ دفاع مقدس را به جبهه مقاومت و سایر ملل و نهضت های آزادی بخش منتقل کرد؛ این اسناد اگر جمع آوری نمی شد، هر کار دیگری را برای آینده باید از صفر شروع می کردیم.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بعد از گذشت دو ماه از اغتشاشات، کاملا مشخص شد که فتنه اخیر قطعه ای از پازل طراحی آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود برای تزلزل در ارکان نظام اسلامی بود. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
روایت سازی دروغین از یک حادثه و رخداد همواره در طول تاریخ مطرح بوده تا جای قاتل با مقتول تغییر کند و ظالم در مقام مظلوم بنشیند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۲:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
تحریف واقعیات شرارت های اخیر از سوی برخی روزنامه های زنجیره ای، هیچ تردیدی در اینکه آنها با رسانه های بدنام وابسته به رژیم های صهیونیستی و سعودی همکاری می کنند، باقی نگذاشته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار شکارچی گفت: با انتشار اسناد دفاع مقدس می توان از تحریف وقایع جنگ تحمیلی جلوگیری و فرهنگ دفاع مقدس را به جبهه مقاومت و سایر ملل و نهضت های آزادی بخش منتقل کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
روابط عمومی دانشگاه اصفهان در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به القای شایعات، انتشار اخبار نادرست و تحریف یک طرفه وقایع اخیر در دانشگاه ها توسط چند کانال تلگرامی متعلق به فرقه تروریستی منافقین، دانشگاهیان در فتنه تهییج سازماندهی شده این فرقه قرار نگیرند. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۷    
نباید همیشه به شعار دادن اکتفا کنیم، مسئولان و هنرمندان باید دست به دست هم دهند و جواب مناسب به فیلم های ضد ایرانی بدهند.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۳۶   + ۵۴ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دنیای غرب همچنان به دنیای غیرغربی به چشم گاو شیرده نگاه می کند. این وضعیت دنیای امروز است.
رسا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۳۲    
نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: مسؤولین امنیتی و انتظامی با اطمینان تأکید می کنند که حادثه ایذه یک فاجعه غمباری است که توسط اشرار مسلح اتفاق افتاده است.