یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۷:۱۸May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بسطام»

بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۳    
شاهرود_رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بسطام گفت: تعداد 220 بسته معیشتی به ارزش ریالی هر بسته 500 هزار تومان از محل درآمد موقوفات مرتبط با ماه مبارک رمضان تهیه و توزیع شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۳    
شاهرود_در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شورا های اسلامی شهر و روستا و مشارکت حداکثری مردم و انتخاب اصلح، نشست های روشنگری در سطح روستا های منطقه بسطام شاهرود در حال برگزار است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته امداد استان سمنان از ساخت 290 واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد شهرستان شاهرود، بسطام و بیارجمند در قالب انعقاد تفاهم نامه فی مابین کمیته امداد و بنیاد علوی در مناطق شهری و روستایی تا پایان سال خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۳    
شاهرود_نشست های بصیرتی وسیاسی با موضوع انتخاب فرد اصلح و انتخابات 1400 در سطح پایگاه های بسیج مساجد و محلات کربلا بسطام برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
شاهرود- امام جمعه بسطام با بیان اینکه 220 بسته معیشتی در سطح شهر و بخش بسطام توزیع شد، گفت: این طرح در قالب مواسات و کمک مومنانه و از موقوفات اوقاف بسطام اجرا شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سقز- همزمان با هفته هلال احمر، مانور لحظه ی صفر با اعلام زلزله ی فرضی 5/7 ریشتر در منطقه بسطام بخش سرشیو شهرستان سقز اجرا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
در سومین روز از گرامیداشت هفته هلال احمر، مانور زلزله فرضی با قدرت 5.7 ریشتر در منطقه بسطام شهرستان سقز برگزارشد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۹    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمناناز تامین و توزیع 12 تن کود اوره در هفته ی جاری در شهرستان شاهرود خبر داد مهندس افضلی با اعلام این مطلب افزودند: ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۱:۳۲    
شاهرود_ رئیس واحد سیما، منظر و فضای سبز شهرداری بسطام از عملیات حذف تنه جوش و پاجوش درختان سطح شهر بسطام خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۱:۰۰    
شاهرود_سرتیپ دوم ابوالقاسم فروتن، مدیر روابط عمومی حوزه ریاست ستاد کل نیرو های مسلح بهمراه امام جمعه بسطام و جمعی از فرماندهان سپاه استان سمنان از خانواده شهید محمود حاجی قاسمی دیدن کردند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۲:۳۰    
شاهرود_فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان و نماینده ستاد کل نیروهای مسلح با خانواده شهید جستجوگر نور محمود حاجی قاسمی در بسطام دیدار کردند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۳۰    
شاهرود_پایگاه های بسیج مساجد و محلات حوزه کربلا منطقه بسطام در راستای ماه مبارک رمضان و رزمایش کمک مومنانه اقداماتی را اجرا کردند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۰:۱۴    
شاهرود_در قالب طرح شهید سلیمانی با هدف پایش و کنترل بیماری کووید_19 و به منظور بهبود سلامت محیط اداری، تمامی کارکنان ستادی و عملیاتی مدیریت شهری بسطام مورد آزمایش قرار گرفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
شاهرود - شاهوار بیش از یک دهه قربانی تخلفات و البته ترک فعل هایی است که به آسیب های جدی بخش های گسترده از پوشش خاک و گیاه و وحوش و حتی منابع آبی شاهرود و خصوصا دشت بسطام منجر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
شاهرود- همزمان با هفته زمین پاک، برنامه پایش و جمع آوری زباله های روستاهای ابرسج، دِه خیر و دولت آباد از توابع بسطام شهرستان شاهرود با حضور علاقمندان به طبیعت برگزار شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۸    
آرامگاه بایزید بسطامی در مجموعه تاریخی بسطام در مرکز این شهر قرار دارد که در واقع شاهکاری از معماری به ویژه معماری دوره سلجوقی و ایلخانی به حساب می آید.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۴۴    
شاهرود_در راستای رزمایش مواسات و کمک مومنانه و به مناسبت ماه مبارک رمضان، 100 بسته کمک معیشتی به همت حوزه بسیج جامعه زنان ریحانه الرسول منطقه بسطام تهیه و توزیع شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۴۴    
شاهرود_نشست هم اندیشی و توجیه برنامه های بسیج پایگاه های روستای نمدمال و ثامن الائمه (ع) شهر مجن، حوزه بسیج مساجد و محلات کربلا بسطام با حضور معاونت های سپاه ناحیه شاهرود برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۲:۴۴    
شاهرود_جلسه توجیهی برنامه های ابلاغی بسیج در سال 1400 پایگاه محمدرسول الله (ص) حوزه بسیج مساجد و محلات کربلا بسطام با حضور معاونت های سپاه ناحیه شاهرود برگزار شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شهرستان پیرانشهر یکی از شهر های استان آذربایجان غربی در شمال غربی ایران است. مرکز این شهرستان، شهر پیرانشهر است. این شهرستان از شمال به شهرستان اشنویه، از شمال شرق به شهرستان نقده، از شرق به مهاباد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس گردشگری در شاهرود گفت: ثبت ملی شاهوار بنیادی ترین مطالبه مردم شاهرود و بسطام از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان در مقطع فعلی است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۷    
شاهرود_جلسه هم اندیشی و ابلاغ برنامه و قرارگاه محله مسجد محور پایگاه ها حوزه بسیج مساجد و محلات کربلا منطقه بسطام با حضور تیم سرکشی سپاه ناحیه شاهرود برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود- امام جمعه بسطام با بیان اینکه تسریع در ثبت جهانی مجموعه تاریخی این شهر مطالبه جدی مردم است، گفت: از مسئولان انتظار داریم تا به این خواسته مردم جامه عمل بپوشانند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۶:۳۷    
شاهرود_ شهردار بسطام گفت: مدیریت شهری بسطام مصمم به ثبت چنار های کهنسال سطح شهر است و اقدامات اولیه را انجام داده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بسطام گفت: ثبت جهانی مجموعه تاریخی بسطام از خواسته های مردم این شهر است که از مسؤولان می خواهیم آن را پیگیری کنند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۷    
شاهرود_تیم نظارتی سپاه ناحیه شاهرود از پایگاه های شهید چمران روستای قهج، شهید اسکندری روستای گرجی، شهید هاشمی نژاد روستای قلعه آقا و شهید نعیمی روستای علی آباد سرکشی و بازدید کردند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود_ به همت پایگاه های حوزه بسیج مساجد و محلات کربلا منطقه بسطام شهرستان شاهرود بیش از 120 بسته معیشتی به مناسبت ماه مبارک رمضان تهیه و توزیع شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود_مدیر امور برق بسطام گفت: با نصب و بهره برداری از 22 ایستگاه هوایی توزیع برق، یک هزار و 410 کیلوولت آمپر به ظرفیت پست های برق بخش بسطام اضافه شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود_ در راستای رزمایش کمک مومنانه ماه مبارک رمضان، 300 بسته معیشتی به همت پایگاه کربلا حوزه بسیج مساجد و محلات کربلا بسطام در امامزاده ابوالقاسم این شهر تهیه و بین نیازمندان این شهر توزیع شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۷    
شاهرود_به همت بهداری و بسیج جامعه پزشکی و حوزه بسیج محلات حمزه سیدالشهدا شاهرود، تیم سیار قرارگاه شهید سلیمانی جهت گرفتن تست کرونا در روستای چهارطاق بخس بسطام حاضر و اقدام به نمونه گیری از اهالی این روستا نمود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود_شهردار بسطام گفت: انتظار داریم پروژه بزرگ دهکده گردشگری پارسه اجرایی شود تا در راستای اشتغال زایی و ایجاد ارزش افزوده در صنعت گردشگری شهرستان گامی اساسی برداریم.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۰۷    
شاهرود_ تکریم و معارفه امام جمعه شهر مجن با حضور مسئولین شهرستانی و بخش بسطام و شهر مجن برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۰۷    
شاهرود_رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهر بسطام از ایجاد اولین وقف جدید قرن در بسطام خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۰۷    
شاهرود_جلسه قرارگاه محله مسجد محور پایگاه های شهید چمران روستای قهج و مهدی صاحب الزمان (عج) روستای قلعه میرزا سلیمان حوزه بسیج مساجد و محلات کربلا منطقه بسطام برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
سیدامین قاسمی از برخورد قانونی و ممانعت از ورود چند تور غیرمجاز به منطقه گردشگری بسطام و تنگ پیازه خرم آباد خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود_شهردار بسطام گفت: بر اساس مصوبات ستاد مدیریت کرونای استان، تمامی بوستان ها و پارک ها در شهر بسطام تعطیل است و از شهروندان عزیز خواهشمندیم با احترام به قوانین، به سلامت جامعه کمک کنند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۰:۳۵    
شاهرود_بسیجیان پایگاه های حوزه بسیج مساجد و محلات کربلا بسطام در خدمت رسانی به مردم و ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه در ایام نوروز تلاش کردند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۷:۵۰    
شاهرود_مراسم اربعین شهید جستجوگر نور محمود حاجی قاسمی در بسطام شاهرود برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود_فرماندار ویژه شهرستان شاهرود با خانواده شهید جستجوگر نور محمود حاجی قاسمی به مناسبت سال نو و اعیاد شعبانیه دیدار و گفتگو کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۶:۳۵    
شاهرود_به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود، به مناسبت ایام ولادت امام عصر (عج)، 50 بسته معیشتی بین کارگران فصلی شاهرود و بسطام و کارخانه آرد شاهرود توزیع شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۷:۱۳    
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: روستای هدف گردشگری قلعه نو خرقان شاهرود در برنامه "جغرافیای کمتر دیده شده ایران" شبکه شما سیمای جمهوری اسلامی ایران معرفی می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۰    
شاهرود_در گرامیداشت اعیاد شعبانیه و سال نو، 3 هزار کیلوگرم مرغ منجمد در بخش بیارجمند و بسطام شهرستان شاهرود به همت بسیج اصناف و بازاریان حوزه الهادی و همکاری حوزه های بسیج توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۹:۵۶    
یک نفر بر اثر غرق شدگی در استخر در روستای چهار طاق پرو بسطام جان خود را از دست داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: عصر دیروز پنجشنبه یک نفر در استخر ذخیره آب کشاورزی روستای چهارطاق پرو بسطام غرق شد و جان خود را از دست داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان بابیان اینکه استخرهای ذخیره آب کشاورزی بسیار خطرناک هستند و همه ساله جان افراد را می گیرد، گفت: یک نفر در استخر روستای چهارطاق پرو بسطام غرق شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۵    
شاهرود_جلسه قرار گاه محله مسجد محور حوزه بسیج مساجد و محلات کربلا بسطام برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۲:۰۵    
شاهرود_ در اولین روز هفته آخر اسفندماه برف شهرستان شاهرود را سفید پوش کرد و شهر بسطام نیز جلوه ای زیبا از این نعمت الهی گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۶:۰۱    
جنگل ابردر منطقه البرز شرقی و در شهرستان شاهرود، بخش بسطام و دهستان خرقان واقع شده و تقریباً مرز استان سمنان و استان گلستان است.