دوشنبه ۱۷ مردادساعت ۰۵:۴۱Aug 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بسطام»

خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از کشف و ضبط یک دستگاه فلزیاب در جاده بسطام از توابع شهرستان سلسله خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۱    
شاهرود- امام جمعه بسطام درباره اهمیت نماز، گفت: نماز در حرکت نجات بخش امام حسین (ع) در قیام عاشورا این نمایشگاه بزرگ عرفان، ایثار و شهادت جایگاه ویژه ای دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت آغاز ماه محرم ، یادواره شهدا در بسطام و نیز روستاهای چاشم مهدیشهر و اروانه سرخه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود- امام جمعه بسطام با بیان اینکه دولت باید جدی تر اقداماتی را برای مهار گرانی انجام دهد، گفت: امیدواریم وزرا نیز مانند رئیس جمهور به صورت شبانه روزی دنبال رفع مشکلات مردم باشند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - مدیر امور برق بسطام گفت: 115 طرح عمرانی برق رسانی با اعتباری بالغ بر 78 میلیارد ریال طی سه ماهه نخست امسال در بخش بسطام اجرا شد.
مسوول انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود از برگزاری کارگاه آموزشی فیلم مستند در روستای علی آباد بخش بسطام خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود- امام جمعه بسطام با بیان اینکه گرانی ها و ناملایمات اقتصادی از چندین سال گذشته شروع شده است، گفت: برخی همه چیز را به برجام نسبت می دهند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۴:۲۸    
عضو هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران و راهبر فنی و نظارت این شرکت با سفر به شرق استان سمنان از محله های هدف بازآفرینی شهری شاهرود، میامی و بسطام بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از شناسایی اعضای باند سرقت مسلحانه احشام و دستگیری عامل اصلی این سرقت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۵:۴۵    
فرمانده انتظامی شاهرود از کشف دو محموله گیاه چلم قاچاق در بسطام خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شاهرود از افتتاح فاز دوم فروشگاه صنایع دستی بایزید بسطامی در شهر نمونه گردشگری بسطام با حضور جمعی از مسئولان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان با بیان این خبر گفت: احداث پاسگاه های حفاظتی در مناطق چم چیت دورود، شول آباد و زلقی الیگودرز، بسطام الشتر، طرهان کوهدشت و بخش ویسیان باعث می شود که ضریب حفاظتی در اراضی ملی افزایش یابد.
آیین اختتامیه نخستین فراخوان استانی ایرانیزه هم زمان با دهه ی امامت و ولایت با معرفی و تجلیل برگزیدگان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بسطام برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود- امام جمعه بسطام با بیان اینکه بیمه شدگان بسطام در زمینه تامین اجتماعی مشکلات عدیده ای دارند، گفت: امیدواریم مسئولان دولتی درباره این مطالبه جدی مردم اهتمام داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۷ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
شاهرود- امام جمعه بسطام خواستار پیگیری تخلفات برخی پزشکان شد و گفت: مطالبه پول نقد برای فرار از مالیات موضوعی است که متاسفانه در برخی مطب ها به وضوح دیده می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- فرماندار مراوه تپه گفت: 89 درصد از مجموع 108 روستای این شهرستان مرزی از گاز برخوردار هستند و عملیات گازرسانی به هفت روستای بسطام دره، دادلی غزنین، دولت اورلان، شاخلی، مردم دره ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
گردهمایی رابطان ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات شهرستان شاهرود در بارگاه مطهر امامزاده قطری در بسطام برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود- دبیر شبکه سمن های زیست محیطی استان سمنان با تاکید بر اینکه خواست مردم شاهرود و بسطام اعلام پایان فعالیت معدن بوکسیت تاش است، گفت: شاهوار، مهمترین کانون آب ساز منطقه در معرض خطر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
شاهرود- امام جمعه بسطام گفت: تخریب قله شاهوار به بهانه برداشت بوکسیت و اشتغال اندک و ناپایدار، موجب بروز فاجعه عظیم زیست محیطی و انسانی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حمله گراز ها به یک باغ زردآلو در روستای الیکائی بخش بسطام آسیب زد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود- مدیرکل میراث فرهنگی سمنان با بیان اینکه ثبت جهانی مجموعه تاریخی بسطام 30 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، گفت: ثبت جهانی مجموعه تاریخی بسطام منوط به اصلاح موارد درخواستی یونسکو است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۶:۳۸    
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شاهرود از پایان مرحله نخست مرمت برج و باروی تاریخی شهر نمونه گردشگری بسطام خبر داد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
سمنان - سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شاهرود از پایان مرحله نخست مرمت برج و باروی تاریخی شهر نمونه گردشگری بسطام خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شاهرود از پایان مرحله نخست مرمت برج و باروی تاریخی شهر نمونه گردشگری بسطام خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۳:۵۰    
شهر بسطام به عنوان یکی از شهر های نمونه گردشگری و دارا بودن قطب های تاریخی و طبیعی ظرفیت تبدیل شدن به قطب گردشگری معنوی منطقه و ملی را دارد و ایجاد پایگاه مجموعه تاریخی بسطام مناسب ترین حرکت برای ثبت جهانی است
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود – ایرنا - سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان شاهرود گفت: ایجاد باغ مادری در بخش بسطام این شهرستان سبب می شود تا در آینده استان سمنان مشکلی در تأمین نهال باغی نداشته باشد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
استاندار سمنان با تأکید بر اینکه مجموعه استان پیگیر ثبت جهانی مجموعه تاریخی بسطام باشد، گفت: ثبت مجموعه تاریخی بسطام در فهرست جهانی یونسکو با برگزاری جلسه با مهندس ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و با حضور نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی و مسئولان مرتبط پیگیری می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۸:۲۷    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود از برگزاری کلاس فیلم سازی مستند در روستای علی آباد بخش بسطام خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود- امام جمعه بسطام بر ضرورت مقابله جدی با زمین خواری تاکید کرد و گفت: همان طور که مسئولان با ساخت وساز در باغ ها برخورد می کنند باید با در برابر کوه خواری نیز این چنین باشند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
در لایه های مورد کاوش محوطه تل خاکستر نشانه ای از نهشته های باستانی بدست نیامد اما با توجه به محل قرار گیری آن در حاشیه دشت و نقطه اتصال دو دشت بسطام و شاهرود ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۳:۱۹    
سیدعلی هاشمی؛ مدیر دبیرستان نمونه دولتی امام علی (ع)، مسؤولیت مجموعه تعلیم و تربیت منطقه بسطام را عهده دار شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان، با اولین حکم صادر شده از سوی سرپرست آموزش و پرورش استان سمنان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری شاهرود از غرق شدن یک نفر در استخر ذخیره آب کشاورزی بسطام خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
در بخش " اخبارکوتاه" مجموعه 20، هر شب بیننده خبر های متنوعی از مناطق مختلف استان سمنان باشید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود- امام جمعه بسطام با بیان اینکه گرانی باعث از بین رفتن روح امانتداری می شود، گفت: مسئولان به وضعیت معیشتی مردم توجه ویژه داشته باشند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۰۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
محسن مزجی شامگاه یکشنبه در در جمع خبرنگاران افزود: حادثه ساعت 22:07 دقیقه در جاده شاهرود به مجن بعد از کارخانه سیمان رخ داد که در این تصادف یک مرد 70 ساله سر صحنه جان باخت. وی اظهار داشت: پس از اطلاع از حادثه، 2 دستگاه آمبولانس پایگاه امداد جاده ای اورژانس از بسطام و تاش – [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
با افزایش بارندگی ها در ماه های اخیر ، سد هایی خاکی و سنگی بخش بسطام آبگیری شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شاهرود از آغاز مرمت برج و باروی تاریخی شهر نمونه گردشگری بسطام خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان در حوزه میراث فرهنگی اقدامات گسترده ای در استان سمنان در حال انجام است که مرمت آثار تاریخی، ثبت 28 اثر ملی، ساخت موزه کومش در مرکز استان، اقدامات مرمتی در پایگاه تاریخی بسطام و شهر تاریخی سمنان از جمله این موارد است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۸    
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان در بسطام با کارکنان اداره آموزش و پرورش دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۵    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، جشن تکلیف در مدرسه شهدای بسطام شهرستان سلسله با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی مدیر ستاد اقامه نماز و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی (عج) استان لرستان و مدیران و معاون آموزش و پرورش شهرستان با حضور بیش از 100 دانش آموز در تاریخ 25 اردیبهشت سال 1401 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۶:۲۰    
اشتراک آب شهر بسطام شهرستان شاهرود از امروز تا اطلاع ثانوی قطع است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۶    
اختصاصی ورزش سه خبر خوش وحید امیری بعد از ترخیص از بیمارستان مشکلی نیست؛ آماده ام برای جام جهانی برترین پاسور تاریخ باشگاه پرسپولیس بعد از عمل جراحی موفقی که زیر نظر دکتر بسطام پور که پشت سر گذاشت، دقایقی پیش از بیمارستان آرمان مرخص شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۸    
مدیر امور برق بسطام گفت: شبکه برق 15 روستای بخش بسطام اصلاح و بهینه سازی شد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ملک آرا گفت: 4 تیم بهداشتی_درمانی و دندانپزشکی طرح شهید دکتر رهنمون به منطقه بسطام سلسه اعزام شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۰:۳۹    
خرم آباد - ایرنا - 6 گروه جهادی در عرصه های پزشکی، ورزشی، فرهنگی، حقوقی، دامپروری و کشاورزی به مناسبت هفته بسیج سازندگی، توسط سپاه ناحیه الشتر به منطقه محروم بسطام در شهرستان سلسله اعزام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۰    
میزهای خدمت در قالب رزمایش جهادگران فاطمی در بسطام برپا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
طرح اینترنت پهن باند در روستای نگارمن بخش بسطام از توابع شهرستان شاهرود به بهره برداری رسید.