چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۲۳:۵۰Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرتفوی»

جماران   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه اقتصاد و درآمد جی پلاس: امروز (28 مهر 1400)، ارزش سهام عدالت 490 هزارتومانی با کاهش 89 هزار تومانی به 9 میلیون و 671 هزار تومان رسید. سهام عدالت درحالی به رقم فوق رسیده که تاکنون افزایش سهام شرکت های فولاد خوزستان ...
دنیای بانک   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، حمید علیجانی در گفتگو با خبرنگار عصردانایی ضمن تشریح عملکرد این مدیریت در طول شش ماه امسال، به اقدامات شاخص این مدیریت نیز اشاره کرد. ...
پیام فوری   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره کانون شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت با بیان اینکه 2 هزار میلیارد تومان از منابع شرکت های سرمایه گذاری استانی در صندوق توسعه و تثبیت بازار رسوب کرده است، گفت: دولت می خواهد ظرف دو تا سه هفته آینده لایحه اختصاص سهام عدالت به جاماندگان را ارائه کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی آورده است: فصل جدید بازار سرمایه با ریاست مجید عشقی آغاز شده است اما اتمسفر حاکم بر بورس و سهامداران همان خزانی است که از تابستان سال 99 تا به امروز برگ ریزانی در پرتفوی سهامداران به وجود آورده.
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه اقتصاد و درآمد جی پلاس: امروز (24 مهر 1400)، ارزش سهام عدالت 490 هزارتومانی با افزایش 131 هزار تومانی به 9 میلیون و 575 هزار تومان رسید. سهام عدالت درحالی به رقم فوق رسیده که تاکنون افزایش سهام شرکت های فولاد خوزستان ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۰    
در بخش صورت وضعیت پرتفوی شرکت های بورسی "پارسان" بیشترین بهای تمام شده متعلق به پتروشیمی پارس بوده که ارزش بازار آن نیز برابر با 216،012 میلیارد ریال شناسایی شده و نسبت به ماه گذشته 11 درصد کاهش ارزش را به همراه داشت.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۵    
خریدارانی که در آخرین روز به سوی کامودیتی ها و پتروپالایشی ها رفتند و این نوع سهم ها را به پرتفوی خود اضافه کردند، امروز در انتظار تایید روند صعودی سهم خریداری شده خواهند نشست و اگر شاخص کل و هم وزن را هم نگاه کنید؛ زمان، زمان بازگشت است.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۸    
پرتفوی سهام عدالت دوباره نزولی شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۰    
بیشترین میزان ارزش بازار در صورت وضعیت پرتفوی شرکت های پذیرفته شده در بورس در اختیار بهمن دیزل و سرمایه گذاری بهمن بوده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
بازار سرمایه امروز هم با افت گسترده شاخص کل همراه شد. کارشناسان بازار سرمایه در توصیه به سهامداران می گویند در شرایط فعلی بازار سرمایه اقدامی در جهت خرید یا فروش سهام خود نکنید.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۰    
رشد ملایم نرخ ارز تا پایان سال تداوم داشته و دلار از سقف قبلی عبور خواهد کرد. با این سناریو، سهم های وابسته به قیمت کامودیتی ها و نرخ ارز پتانسیل رشد خواهند داشت. اما بهتر است سرمایه گذاران ، پرتفوی چالاکی متشکل از 40 درصد سهام ، 40 درصد طلا و 20 درصد بیت کوین داشته باشند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۳۵    
سال پرفراز و نشیب بورس سپری شد ولی پرتفوی سهامداران که با استقبال گسترده از بازار سرمایه نقره داغ شده بودند، هنوز جبران نشده است. دولت به مردم وعده داده است تا خسارت وارد شده به سهامداران خرد را جبران و اعتماد را به این بازار برگرداند؛ بازاری که همزمان با هر اصلاحش دل سهامداران هم فرو می ریزد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه اقتصاد و درآمد جی پلاس: امروز (19 مهر 1400)، ارزش سهام عدالت 490 هزارتومانی با کاهش 135 هزار تومانی به 9 میلیون و هفتصد و چهل و یک هزار تومان رسید. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۶    
بیشترین ارزش بازار سرمایه گذاری "واعتبار" در شهریورماه متعلق به بخش شرکت های چند رشته ای صنعتی بود و پس ازآن نیز بخش سرمایه گذاری ها بیشترین ارزش بازار را به خود اختصاص داده است.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: واقعیت این است که معیار کلی بازار ما شاخص هم وزن است نه شاخص کل. چرا که شاخص کل تاثیر گرفته از تعدادی سهام ارزنده است و با مثبت شدن این سهام کل بازار سبز می شود.
اقتصاد آنلاین / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
معاملات هفته گذشته بورس تهران با رشد 6/ 3 درصدی شاخص کل پایان یافت و این نماگر ضمن تجربه دومین هفته پیاپی مثبت، توانست از میانه ابرکانال 4/ 1 میلیون واحد عبور کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۲۲:۲۴    
اقتصادنیوز: اهمیت ایجاد تنوع در سبد دارایی، سال هاست که به عنوان یکی از بنیان های نظریه پرتفوی مدرن مطرح بوده است.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
نقدینه - طبق آخرین گزارش منتشر شده در سامانه جامع اطلاع رسانی ناظران سازمان بورس و اوراق بهادار، شرکت بیمه "ما" طی 6ماهه نخست سال جاری، مبلغ 11768313 میلیون ریال حق بیمه صادر کرد و موفق به تحقق 59 درصد از برنامه ابلاغی تا پایان سال شد. ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۰:۳۳    
بازارهای رقیب بازار سرمایه جذابیتی برای سرمایه گذاری ندارند ریسک ها نشان دهنده این است که همچنان بهترین مکان برای سرمایه گذاری بازار سرمایه است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
چرا بیمه های مسئولیت یا مهندسی در کشور ما با اقبال چندانی مواجه نیستند؟ چرا با وجود الزام های قانونی، مردم هنوز نسبت به این بیمه نامه ها آشنایی ندارند و چرا سهم این دو رشته در پرتفوی شرکت بیمه آسماری هنوز به نقطه مطلوب نرسیده است.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
نقدینه - انتصاب مهدی نوروزی به عنوان مدیرعامل شرکت سهامی بیمه خاورمیانه برای مدت باقی مانده از دوره دوساله اعضای هیئت مدیره آن شرکت از سوی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران بلامانع اعلام شد. ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه اقتصاد و درآمد جی پلاس: امروز (14 مهر 1400)، ارزش سهام عدالت 490 هزارتومانی با افزایش 140 هزار تومانی به 10 میلیون و شصت و دو هزار تومان رسید. سهام عدالت درحالی به رقم فوق رسیده که تاکنون افزایش سهام شرکت های فولاد خوزستان ...
شادا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
نشست مشترک سرپرستی منطقه 10 بیمه دانا با شعب تحت سرپرستی این منطقه با هدف بررسی عملکرد این شعب برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
در میزگرد خط اعتباری مسکن مهر، گفته شد که 80 درصد پرتفوی تسهیلاتی بانک مسکن تبدیل به مسکن مهر شد و همین امروز هم 40 درصد پرتفوی تسهیلاتی بانک، مربوط به مسکن مهر است.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اغلب نماد های موجود در پرتفوی سهام عدالت در معاملات امروز با افزایش قیمت مواجه شدند . همین امر باعث شد سهام عدالت 135 هزار تومان رشد نسبت به روز گذشته داشته باشد
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۰:۲۹    
دنیای اقتصاد : بیشتر درآمدهای شرکت های سرمایه گذاری از محل سود مجمع شرکت های سرمایه پذیر و سود حاصل از خرید و فروش سرمایه گذاری ها به دست می آید. در این گزارش وضعیت سودآوری و پرتفوی برخی از این شرکت ها را در شهریورماه بررسی می کنیم.
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه اقتصاد و درآمد جی پلاس: امروز (11 مهر 1400)، ارزش سهام عدالت 490 هزارتومانی دارندگان این سهام به 9 میلیون و هفتصد و هجده هزار تومان رسید. سهام عدالت درحالی به رقم فوق رسیده که تاکنون افزایش سهام شرکت های فولاد خوزستان ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۰:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس ارزیابی و اعلام بیمه مرکزی، توانگری بیمه سینا برای دومین سال پیاپی در سطح یک قرار گرفت. به گزارش پیام فوری، این شرکت در دوران جدید فعالیت خود توانست با در پیش گرفتن رویکرد برنامه محوری و اصلاح ساختار مالی و سرمایه گذاری ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۹:۰۷    
یک کارشناس بازار سرمایه اعلام کرد: در حال حاضر شاخص کف سازی خوبی را انجام داده و تا پایان سال با شیب ملایم صعودی خواهد بود.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
شرکت بیمه نوین موفق شد تا با اجرای استراتژی ارتقای توانمندی های شبکه فروش، بهینه سازی پرتفوی و مدیریت ریسک، برای نخستین بار طی مدت شش ماه، بیش از هزار میلیارد تومان پرتفوی کسب کند.
اوراق بدهی تأمین کننده بودجه لازم برای پیاده سازی طرح های شرکت ها و نهادها و روشی برای کاهش ریسک سرمایه گذاری و ایمن کردن پرتفوی سرمایه گذاران در بازار سرمایه است.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فنی شرکت بیمه تجارت نو، جذب پرتفوی 2500 میلیارد تومانی تا پایان سال 1400را از برنامه های شرکت بیمه تجارت نو خواند و افزود: در شش ماهه نخست سال 1400 بالغ بر یک هزار میلیارد تومان از بودجه تعیین شده سالجاری با ترکیب پرتفویی مناسب و متوازن محقق شده است.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ارزش بازاری پرتفوی وسپهر در پایان مرداد ماه به بیش از 15 هزار میلیارد تومان رسید.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۱:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس شعبه چالوس شرکت بیمه رازی با بیان اینکه این شعبه توانسته در نیمه نخست امسال، بیش از 70 درصد پرتفوی درنظر گرفته شده در بودجه اش را محقق کند، گفت: مدیریت صحیح ریسک در این شعبه باعث شده است که نسبت خسارت به رقم کم سابقه 15 درصد برسد.
داشتن یک پرتفوی متنوع از سهم های با سود نقدی تقسیمی بالا و تخصیص حداقل 20 درصد ارزش پرتفوی به اوراق با درآمد ثابت، می تواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری افرادی باشد که درجه ریسک گریزی متوسط در بازار دارند اما بازدهی بیش از نرخ تورم انتظار دارند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون قیمت دلار آزاد رکورد جدید زد، پیش بینی بورس فردا چهارشنبه 7 مهر | بورس فردا چه خواهد شد؟، سوال مهم از کارشناسان بازار سرمایه، حامد سلطانی نژاد رئیس سازمان بورس می شود؟، سهام عدالت شما امروز 6 مهرماه چقدر ارزش دارد؟، ماجرای کشف ماینر در شرکت بورس تهران چه بود؟ ...
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
نقدینه - انتصاب علیرضا یزدان دوست به عنوان مدیرعامل شرکت سهامی بیمه آسماری برای مدت باقی مانده از دوره دوساله اعضای هیئت مدیره آن شرکت از سوی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران بلامانع اعلام شد. ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه اقتصاد و درآمد جی پلاس: امروز (6 مهر 1400)، ارزش سهام عدالت 490 هزارتومانی دارندگان این سهام به 9 میلیون و پانصد و شصت و هشت تومان رسید. سهام عدالت درحالی به رقم فوق رسیده که تاکنون افزایش سهام شرکت های فولاد خوزستان ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
هفته های گذشته کلیت بازار سهام با افت شدید همراه شد و حالا دو روزی است دوباره تحرکات مثبت، اما اندک در بازار شکل گرفته است حالا چرا با وجود روند مثبت شاخص کل پرتفوی سهامداران رشد نمی کند و زیان بورسی ها جبران نمی شود؟
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری صباتامین از واگذاری سهام پرتفوی خود در شهریور بیش از 60 میلیارد تومان درآمد را به ثبت رسانده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
نداشتن استراتژی معاملاتی این روزها رفتار غالب برخی از سرمایه گذاران بورسی است. با افت شاخص ها، گروهی از حقیقی ها فروشنده می شوند و روز بعد با مشاهده سبزپوشی تابلوی معاملات، پشیمان از رفتار روز گذشته خود، همان سهم را با قیمت گزاف تری به پرتفوی خود می افزایند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۱    
در این گزارش چهره هایی را معرفی می کنیم که در بازار ارزهای دیجیتال نهنگ نامیده می شوند و پرتفوی آن ها سرشار از بیت کوین و آلت کوین های معروف است.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۵    
یک شرکت مشاور سرمایه گذاری در تهران آگهی استخدام مدیر پرتفوی و تحلیل منتشر کرد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه اقتصاد و درآمد جی پلاس: امروز (3 مهر 1400)، ارزش سهام عدالت 490 هزارتومانی دارندگان این سهام به 9 میلیون و ششصد و بیست و نه هزار تومان رسید. سهام عدالت درحالی به رقم فوق رسیده که تاکنون افزایش سهام شرکت های فولاد خوزستان ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سبد پیشنهادی شرکت مشاورسرمایه گذاری سهم آشنا در هفته اول مهرماه به شرح زیر اعلام شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: اولین جلسه کارگروه تخصصی سرمایه گذاری صنعت بیمه در سندیکای بیمه گران ایران برگزار شد. اسماعیل دلفراز در خصوص برگزاری اولین جلسه کارگروه تخصصی سرمایه گذاری صنعت بیمه گفت: در این جلسه ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۰    
در بخش صورت وضعیت پرتفوی شرکت های بورسی "وامید" بیشترین بهای تمام شده متعلق به سنگ آهن گل گهر با 31،626 میلیارد ریال بود.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۷   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بیمه نوین در دیدار با نمایندگان، از کسب بیش از هزار میلیارد تومان پرتفوی این شرکت پیش از پایان شش ماه نخست سال جاری خبر داد و بیشترین سهم این موفقیت را متعلق به شبکه فروش دانست.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران گفت: اطلاعات معاملات و پرتفوی افراد از طریق سامانه واسط پس از معاملات، واکشی و به کارگزاری ها ارائه می شود.