یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۵:۴۹Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پالایشی یکم»

خبرگزاری تابناک   ۵ ساعت پیش    
امروز مطالبی همچون سهامداران ثبهساز بخوانند، رشد قیمت سهام های وب ادامه دارد؟، آخرین صورتحساب سهام عدالت ، نکته مهمی که در فاسمین باید بدانید، واردات خودرو آزاد می شود؟، پالایشی یکم را بفروشیم یا نگه داریم؟، بورس سال 1400 چگونه خواهد بود؟؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۸:۱۹    
با توجه به اجرای اصل 44 مبنی بر خصوصی سازی شرکتهای دولتی و پیشنهاد هیئت دولت و تایید مجلس، مصوب شد قسمتی از بودجه سال 99 از محل فروش دارایی ها یا سهام شرکتهای دولتی تامین مالی گردد لذا تدبیری اندیشیده شد که سهام دولتی در این شرکتها در قالب چند صندوق سرمایه گذاری قابل معامله در بورس یاETF به عموم ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۷:۰۲    
در پایان معاملات امروز ارزش صندوق پالایشی یکم - دارا دوم امروز شنبه 15 آذر مشخص شد و آنالیزها توسط کارشناسان نشان میدهد که احتمال ضرر خریداران پالایشی یکم بالا است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۵:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
در پایان کار بازار سهام امروز شنبه 15 آذرماه شاخص کل با 19 هزار و 730 واحد افزایش در محدوده یک میلیون و 490 هزار واحد قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۳:۲۱    
در پایان معاملات امروز بازار بورس ارزش صندوق پالایش یکم با افت 0.17 درصدی همراه بود.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: معامله واحدهای صندوق سرمایه گذاری پالایش یکم پالایش امروز(شنبه) از ساعت 9:30 آغاز می شود.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۲:۰۳    
نماد پالایش با 40روز تاخیر بالاخره بازگشایی شد. بیش از دو ماه از پایان پذیره نویسی واحد های صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم با نماد پالایش می گذرد. در این صندوق سهام باقیمانده دولت در شرکت های پالایش نفت اصفهان، بندرعباس، تهران و تبریز با تخفیف 30درصدی به مردم عرضه شد و با این وجود ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نقدینه - معامله واحدهای صندوق سرمایه گذاری پالایش یکم(پالایش) امروز(شنبه) از ساعت 9:30 آغاز شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، مدیریت ابزارهای نوین مالی شرکت بورس اوراق بهادار تهران اعلام کرد: به اطلاع کلیه فعالان بازار سرمایه می رساند ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۶    
معامله واحدهای صندوق سرمایه گذاری پالایش یکم، 15 آذر ماه از ساعت 9:30 آغاز می شود. *** آغاز معامله واحدهای پالایشی یکم به گزارش خبرگزاری صنایع ، مدیریت ابزارهای نوین مالی شرکت بورس اوراق بهادار تهران اعلام کرد: ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۰    
با شروع معاملات امروز بازار سهام عرضه در نمادهاش شاخص ساز باعث روند نزولی شاخص کل شد اما شاخص هم وزن روندی صعودی دارد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ارزش پالایشی یکم در پایان معاملات این هفته با کاهش 6.66 درصد همراه بود.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۰۹:۳۷    
صندوق پالایشی یکم از 4 نماد پالایشی تشکیل شده است و به زودی قابل معامله در بورس خواهد شد از این رو دانستن قیمت صندوق پالایشی یکم در بورس اهمیت ویژه ای دارد. ارزش صندوق پالایشی یکم - دارا دوم امروز جمعه 14 آذر مشخص شد و آنالیز ها توسط کارشناسان نشان می دهد که احتمال ضرر خریداران پالایشی یکم بالا است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۲۲:۱۰    
امروز مطالبی همچون نقدینگی دو هزار هزار میلیارد تومانی بورس کجا رفت؟، بورس هفته آینده مثبت می ماند؟، صعود و نزول فلسفه بازارهای مالی، پالایشی یکم را بفروشیم؟، نوسانگیری یا سرمایه گذاری؟، پیش بینی قیمت سهام کروی در روزهای آینده بورس، تکنیکال غگل چه می گوید؟ بخریم یا نخریم؟ ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۲۰:۰۹    
صندوق های ETF سهامی 6.4درصد و صندوق های مبتنی بر طلا 4.9درصد به طور متوسط بازدهی در هفته گذشته ثبت کردند و پالایشی یکم نیز بالاخره پس از مدت ها به چرخه معاملات اضافه شد.
روند بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۸:۴۲    
روند بازار – پالایش در واقع نماد صندوق پالایشی یکم است که یکی از نمادهای گروه مربوط به صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله است. پس از دارا یکم که کلکسیونی از نمادهای بانکی بود، دولت سهام خود در 4 نماد شتران، شبندر ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
دو روز از آزاد شدن معاملات پالایشی یکم می گذرد و این نماد با اُفت ارزش مواجه شده است. این مسئله باعث ایجاد نگرانی برای سهامداران پالایشی یکم شده است و حالا این پرسش را مطرح می کنند که پالایشی یکم را بفروشند یا نگهدارند؟ بامودت کارشناس و تحلیلگر بازار سرمایه به این پرسش پاسخ داده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - شاخص کل بورس این هفته روزهای مثبتی را از سرگذراند و از روز نخست معاملات این هفته مثبت بود و تنها در روز چهارشنبه با اصلاح جزئی مواجه شد. شاخص بورس در جریان معاملات روز چهارشنبه بازار سرمایه با ثبت افت ناچیز 2693واحدی، در ارتفاع یک میلیون و 470هزار واحد قرار گرفت. ...
نواندیش   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته بورس در آغاز معاملات روندی کاهشی را آغاز کرد اما در مدت کوتاهی از مسیر کاهشی خارج شد و با رشد همراه شد. همچنین در معاملات دیروز که با بازگشایی پالایشی یکم همراه بود، گروه فرآورده های نفتی بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد و صف خرید اکثر نمادهای این گروه در دقایق آخر عرضه شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۳۲    
نماد صندوق پالایشی یکم در دومین روز معاملاتی اش، هشت و 9 دهم درصد افت کرد.
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل بورس با افتی 0٫18 درصدی به روند صعودی این هفته خود پایان داد. با این وجود شاخص کل هم وزن امروز نیز سبزپوش بود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۳    
در پایان معاملات امروز بازار بورس ارزش صندوق پالایش یکم با افت بیش از 6 درصدی همراه بود.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در ابتدای معاملات بازار سرمایه قرمزپوش شد و با ریزش 3800 واحدی آغاز شد اما در پایان نیمه اول معاملات 0.45 درصد رشد داشت و در پایان با افت 0.18 درصدی به کار خود پایان داد. به موازات افت شاخص کل ارزش سهام عدالت، دارایکم و پالایشی یکم نیز کاهشی بودند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی یک فعال بازار سرمایه گفت: در واقع دلیل بالاتر بودن قیمت معاملاتی سهام این صندوق از ارزش ذاتی این سهم ها این است که صندوق پالایشی یکم از طرف بازار حمایت شد تا سودی عاید سرمایه گذاران کند اما باید دانست این قیمت ها تصنعی است و این امر نمی تواند پایدار باشد ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
صندوق پالایشی یکم از 4 نماد پالایشی تشکیل شده است و به زودی قابل معامله در بورس خواهد شد از این رو دانستن قیمت صندوق پالایشی یکم در بورس اهمیت ویژه ای دارد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۵:۱۶   + ۴۹ سایت دیگر  
معاملات ثانویه صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم از روز سه شنبه 11 آذر در بورس اوراق بهادار تهران آغاز شد و افرادی که این صندوق را خریده اند با اضافه کردن نماد پالایشی یکم به پرتفوی خود می توانند اقدام به معامله کنند.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
روز گذشته بورس در آغاز معاملات روندی کاهشی را آغاز کرد و تا 8هزار واحد منفی عقب نشست، اما در مدت کوتاهی از مسیر کاهشی خارج شد و با رشد همراه شد. رشدی که تا بیش از 8 هزار واحد مثبت جلو رفت، اما در نهایت در پایان معاملات شاخص کل با 7 هزار و 730 واحد افزایش بر عقربه یک میلیون و 473 هزار واحد متوقف شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۰:۵۴    
معاملات ثانویه صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم از امروز آغاز شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۰:۴۰    
سهام پالایشی یکم که قرار بود با عنوان دارا دوم عرضه شود، سهام تعدادی پتروشیمی است که توسط دولت به مردم عرضه شده. این نماد اکنون باز شده و قابل خرید و فروش است، در این مطلب در مورد آن توضیح داده شده و می توانید تصمیم بگیرید که این نماد را نگهداری کنید یا بفروشید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز نماد پالایشی یکم هم بازگشایی شد و یکی دیگر از ابهامات بازار از بین رفت. با توجه به روند صعودی چند روز اخیر بورس، بازار فردا چگونه خواهد بود؟
مرآت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سازمان بورس از بازگشایی نماد پالایشی یکم از امروز خبر داد و گفت: معاملات ثانویه صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم از ساعت 11:45 تا 12:30 امروز بدون دامنه نوسان انجام خواهد شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۸:۳۰    
در پایان معاملات امروز ارزش صندوق پالایشی یکم - دارا دوم امروز سه شنبه 11 آذر مشخص شد و آنالیزها توسط کارشناسان نشان میدهد که احتمال ضرر خریداران پالایشی یکم بالا است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
امروز سرانجام پس از مدت ها انتظار واحدهای پالایشی یکم قابل معامله شد و با بازگشایی پالایشی یکم، شپنا نیز به صف خرید رسید. معاملات امروز شپنا چگونه بود؟
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نما، معاملات بازار امروز در حالی پیگیری شد که در دقایق ابتدایی فشار عرضه بر تقاضا چربید به گونه ای که شاخص بورس افت بیش از 8 هزار واحدی را ثبت کرد اما رفته رفته با شدت تقاضا در بازار افزوده شد که در نهایت شاخص با افزایش بیش از 7 هزار واحدی در نقطه 1 میلیون و 473 واحدی قرار گرفت ...
طلا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۶   + ۲۹ سایت دیگر  
در جریان معاملات امروز بازار سهام که با بازگشایی 19 درصدی پالایشی یکم همراه بود، شاخص کل رشدی 0٫5 درصدی را به ثبت رساند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
معاملات ثانویه صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم از ساعت 11:45 تا 12:30 امروز بدون دامنه نوسان انجام شد.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
در پایان معاملات بازار بورس ایران که پالایشی یکم نیز بازگشایی شد. شاخص کل روند صعودی را حفظ کرد و با رشد هفت هزار و 730واحدی شاخص کل(0.5درصد) آن را در ارتفاع یک میلیون و 473هزار واحدی قرار داد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
امروز سه شنبه 11 آذر ماه معاملات ثانویه صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم بدون دامنه نوسان در بورس اوراق بهادار تهران آغاز شد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۱    
امروز صندوق پالایشی یکم به شایعات و اخبار ضد و نقیض پایان داد و بالاخره بازگشایی شد
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۵    
در جریان معاملات امروز بازار سهام که با بازگشایی 19 درصدی پالایشی یکم همراه بود، شاخص کل رشدی 0٫5 درصدی را به ثبت رساند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۷    
در این گزارش به ارزش روز پالایشی یکم در معاملات امروز بازار سهام پرداخته شده است.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
ناظر بازار سهام از بازگشایی نماد پالایشی یکم در جریان معاملات امروز خبر داد و این صندوق بدون دامنه نوسان بازگشایی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
جریان بازگشایی صندوق پالایشی یکم هر واحد این صندوق امروز 11 هزار و 330 ریال قیمت خورد.
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
سرانجام معاملات ثانویه صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم (پالایش) از امروز سه شنبه (11 آذر) در بورس اوراق بهادار تهران آغاز شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حدادی، کارشناس بازار سرمایه گفت: باتوجه به بازگشایی معاملات صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم از امروز، به سهامداران توصیه می کنم که از سهام خود نگهداری کنند و آن را به فروش نرسانند.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
بازار سهام امروز (سه شنبه 11 آذر) با ریزش 5812 واحدی شاخص کل بورس و قرار گرفتن در ارتفاع یک میلیون و 460 هزار واحد آغاز شد اما این روند در ادامه روز معکوس شد تا جایی که رشد 7730 واحدی شاخص کل بورس را به ارتفاع یک میلیون و 473 هزار واحد رساند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۴۴ سایت دیگر  
بالاخره انتظار ها به سرآمد و معاملات ثانویه صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم (پالایش) از امروز سه شنبه 11 آذر در بورس اوراق بهادار تهران آغاز شد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۳۸   + ۴۸ سایت دیگر  
معاملات ثانویه صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم(پالایش) از امروز در بورس اوراق بهادار تهران آغاز می شود.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
نماد صندوق سرمایه گذاری پالایش یکم با تأخیر 41 روزه در بورس باز شد. به گزارش پیام فوری به نقل از فارس، صندوق سرمایه گذاری پالایش یکم که مرکب از باقیمانده سهام دولت در 4 پالایشگاه تهران، اصفهان، بندرعباس و تبریز بود، به آحاد مردم ارائه شد و قرار بود حداکثر یک ماه پس از پذیره نویسی واحدهای آن ...
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۳    
نماد صندوق پالایشی یکم بعد از وقفه طولانی بالاخره امروز یازدهم آذرماه بعد از وقفه سه ماهه بازگشایی و امکان خرید و فروش سهام آن در بورس فراهم شد.