پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۱۴:۴۲Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله سلیمانی»

رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی کمک به جوانان برای شکوفایی استعداد های سازنده آن ها را عامل رشد جامعه دانست و گفت: حمایت از جوانان نوآور باید از درون جامعه باشد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۴۷    
حوزه/ آیت الله سلیمانی با تاکید بر تلاش بیشتر در توسعه اقتصاد دانش بنیان، گفت: گرچه تلاش های خوبی در عرصه علم و فناوری به عمل آمده، ولی تا رسیدن به نقطه ایده آل نیازمند تلاش بیشتری است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی روح جمعی در فرهنگ ایرانی را ضعیف دانست و گفت: فرهنگ ایرانی با کارگروهی و جمعی سازگار نیست.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۱    
حوزه / آئین غبارروبی بارگاه مقدس امامزاده سلطان امیراحمد(ع) کاشان با حضور آیت الله سلیمانی برگزار شد.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۲    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان در این جلسه حجّه الاسلام گلستانه دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان کاشان گزارشی از فعالیتها و برنامه های ستاد اقامه نماز را ارائه نمود. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۵۳    
حوزه / آیت الله سلیمانی با قدردانی از خیرین دانشگاه ساز کاشان گفت: انگیزه دانشگاه باید به سمت رفع مشکلات مردم پیش رود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله سلیمانی در پیامی با تقدیر از خدمات خالصانه شهید مدافع سلامت، دکتر محمد زارع جوشقانی، درگذشت این پزشک متعهد را مردم ولایتمدار و شهید پرور کاشان تسلیت گفت.
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، به پیشنهاد آیت الله سلیمانی و دکتر رضایی به مناسبت شهادت دکتر محمدزارع جوشقانی روز سه شنبه29 مهرماه 1399 را در سطح شهرستان عزای عمومی اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان در متن این پیام آمده است: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان اینکه صلح امام حسن(ع) اختیاری و انتخابی نبود، گفت: زیرکی دشمن عامل وا داشتن امام حسن(ع) به صلح شد.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۱    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مازندران : در ابتدای جلسه بعد از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان در پیامی به صورت ویدئو کنفرانس با تشکر از برگزارکنندگان این اجلاسیه و با استفاده از آیه شریفه اَلا بِذِکْرِاللهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلوبُ آگاه ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۵۰    
تهران - آیت الله سلیمانی نهج البلاغه را منشوری برای رسیدن به زیست مؤمنانه و معنوی دانست و گفت: حوزویان کاشان اهتمام بیشتری به ترویج و تبلیغ نهج البلاغه داشته باشند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - آیت الله سلیمانی با تاکید بر اینکه کاشان باید پایتخت تفکری وحدت اسلامی قرار گیرد، گفت: ضرورت دارد دبیرخانه دائمی نهج البلاغه برای همیشه در کاشان باشد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی با اشاره به اینکه برای هیچ امامی به غیر از امام حسین اربعین نداریم، گفت: زیارت اربعین ویژه ایشان است و برای هیچ امام دیگری زیارت اربعین نداریم.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۸:۰۱    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: اگر مردم با جریان حق همراه باشند طرف مقابل هیچ غلطی نمی تواند انجام دهد، البته امروز دشمن می خواهد مردم را از نظام و رهبری جدا و دلسرد کند.
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۲۵    
آیت الله سلیمانی بر تبیین جایگاه سازمان خدماتی پست در جامعه تأکید کرد و ادامه داد: نقش تشکیلات بی ادعای پست باید به مردم معرفی شود.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی مدیریت امروز کشور را مرهون نظام و تفکر بسیجی دانست و گفت: امروز تفکر بسیجی در مجموعه نیروی مقاومت بسیج سپاه، تنها سرمایه نجات کشور است.
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سلیمانی با اشاره به اینکه هر خیرمعتمد کاشانی یک مددجوی بهزیستی را تحت پوشش خود قرار دهد، گفت: خیرین می تواند مددجویان تحت پوشش بهزیستی را تحت حمایت های مالی خود قراردهند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی با اشاره به اینکه نمازجمعه باید تبلور خلق عظیم باشد، گفت: زمانی این امر محقق خواهد شد که امام جمعه سعه صدر داشته باشد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۵۷    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: معلولان به عنوان سرمایه های عاطفی جامعه باید برای نسل های بعدی شناسایی، معرفی و پشتیبانی شوند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی به لزوم ایجاد مجمع خیرین حوزه علمیه کاشان تأکید کرد و گفت: جای خالی مجمع خیرین حوزه علمیه در کاشان محسوس است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۴۱    
حوزه/ آیت الله سلیمانی با تاکید بر ضرورت تشکیل مجمع خیرین مدرسه علمیه ساز در کاشان، گفت: برای ورود خیرین کاشانی در ساخت مدارس علمیه باید فرهنگ سازی کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۶:۲۳    
حوزه / آیت الله سلیمانی گفت: به دلیل ظرفیت بسیار بالای علمی و آموزشی مدرسه علمیه حضرت زینب (س) درخواست سطح 4 این مدرسه دور از منطق نیست.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی اختلاط بانوان ورزشکار و آقایان ورزشکار را جایز ندانست و گفت: ضمن تهیه زیر ساخت های ورزش بانوان، ورزش بانوان از ورزش آقایان باید تفکیک شود.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی گفت: وقتی امر به معروف غریب بماند و نهی از منکر جای خود را به نفی از منکر بدهد و صورت مسأله پاک شود، باید منتظر روز های تلخ و سخت تری باشیم.
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان گفت: ضمن تجلیل از زحمات کادر حوزه سلامت برای مقابله با ویروس کرونا، گفت: امروز تمام اقشار قدردان ایثار و تلاش مدافعان سلامت هستند. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۲۹    
حوزه / نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان از رئیس و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی کاشان برای مقابله با کرونا تقدیر و تشکر کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۴۷    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان اینکه هر اندازه فعالیت های قرآنی گسترش یابد باز هم کم است، اظهار کرد: هرچه در علوم قرآنی پیش برویم، رشته های تخصصی بیشتری را پیدا خواهیم کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی بر لزوم گسترش فعالیت های قرآنی و تخصصی کردن آن تأکید کرد و گفت: به هر میزان فعالیت های قرآنی افزایش و تشکیلاتی تر و تخصصی تر شود، بازهم کم است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی بحران آب را نیازمند مدیریت قوی دانست و گفت: کشور ایران بیش از این که با مشکل و بحران آب مواجه باشد با بحران مدیریت آب مواجه است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۹    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان اینکه با مدیریت بحران آب در کشور روبرو هستیم، گفت: به نظر می رسد پیش از آن که بگوییم کشورمان بحران آب دارد، باید بگوییم بحران مدیریت آب داریم.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی گفت: در آستانه ماه های پایانی دولت گرفتار بد دولتی یا بی دولتی شده ایم که می تواند آسیب های فراوانی به دنبال داشته باشد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی به لزوم استفاده از سرمایه نسل جوان در فعالیتهای جهادی تأکید کرد و گفت: متاسفانه بهره برداری از این سرمایه به دلیل بی تدبیری دولت انجام نشده است.
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۹    
آیت الله سلیمانی گفت: کشورایران بر روی کمربند حوادث قرار دارد و آتشنشانی باید در فرهنگ ساخت و ساز های امروز جامعه تعریف شود.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی بر تصمیم گیری واحد برای مقابله با ویروس کرونا در کشور تأکید کرد و گفت: وزارت بهداشت و درمان در کشور باید تصمیم گیرنده نهایی باشد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی با تأکید بر اینکه در مراسم یادواره شهدا یک فراز از وصیت نامه هر شهیدی خوانده شود، گفت: همه ما در مقابل شهدا وظیفه داریم.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی با اشاره به اینکه شهدا برای ما حجج بالغه الهی هستند، گفت: امنیت و آرامش امروز کشوررا مدیون شهدا هستیم.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی گفت: نیروی مسلح ایران در هدف و اطاعت از فرماندهی کل قوا هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و تنها تفاوت آن ها در لباس و سنگر خدمت است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۰:۱۵    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در کاشان، با بیان اینکه بخش عمده تربیت جوانان متعهد و ولایت مدار درخانواده ها شکل گرفته است، گفت : افتخار نکنیم جوانان متدین در مدارس تربیت شدند بلکه بخش عمده این جوانان در دامن پاک خانواده های متدین و ولایت مدار پرورش پیدا کرده اند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی گفت: اشعاری که در آن خلوص باشد در گرد و غبار تاریخ محو نمی شود، همانگونه که شعر محتشم کاشانی محو شدنی نیست.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی با اشاره به اینکه دشمن بحث منکر را حربه ای علیه جامعه می داند، گفت: امروز بحث منکر یک سوژه فرهنگی نیست، یک سلاح سیاسی دشمن است.
کاشان/ آیت الله سلیمانی با اشاره به اینکه هیچ سنگری برای دفاع از اسلام و مظلوم و حق مطمئن تر از سنگر روحانیت نیست، گفت: روحانیت یک نهاد پویا در کل تاریخ اسلام است.