جمعه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۸:۳۱Apr 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله سلیمانی»

رسا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی با اشاره به این فرمایش رهبری مبنی بر حضور جدی و همگانی در انتخابات، گفت: داشتن ایران مقتدر در گرو حضور پرشور در انتخابات است.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
آیین گل چینی از گلستان 60 هکتاری نمونه و مکانیزه شاخص کشوری گل محمدی در قمصر کاشان برگزار شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان در این آیین هدف از ایجاد این باغ گل محمدی را ایجاد اشتغال برای جوانان منطقه و کارآفرینی اعلام کرد و گفت ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۵۶    
حوزه / نماینده ولی فقیه در کاشان با تاکید براینکه شرایط برای مجرمین کوی مفتح کاشان باید ناامن شود، گفت: مسئولان انتظامی، امنیتی و قضایی نباید به عده معدودی معلوم الحال در شهری که بیش از 1800 شهید تقدیم نظام اسلامی ایران کرده، اجازه شرارت بدهند .
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۶    
آیت الله سلیمانی گفت: در فقه اسلام اجازه ایجاد هرگونه سرو صدا حتی تلاوت قرآن که سبب مزاحمت برای دیگران باشد داده نشده است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی نیروی مسلح را عامل اقتدار و استقلال و صیانت یک ملت دانست و گفت: نیروی مسلح مقتدر عامل بازدارندگی مقابل دشمنان است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی عملیات انفجار در سایت هسته ای نظنز را محصول اتاق فکر آمریکا و اروپا و ارتجاع عرب و با همکاری رژیم منحوس صهیونیزم دانست که بدون پاسخ نخواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۵۱    
رئیس تعزیرات حکومتی کاشان گفت: بیشترین پرونده ها در تعزیرات شهرستان کاشان مربوط به گران فروشی، کم فروشی و درج نکردن قیمت است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی احیاء ارزش ها را وابسته به احیای فریضه امربه معروف و نهی از منکر دانست و گفت: اگر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه نباشد جامعه متلاشی می شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی گفت: هیچ نهاد و سازمانی به اندازه نهاد روحانیت برای مسجد تأثیرگذار نبوده است، اما در بخش تبلیغ برای مساجد آنگونه که باید فعالیتی انجام نشده است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی گفت: سند همکاری راهبردی 25 ساله بین ایران و چین نقشه راه دو کشور در طراحی و ترسیم روابط طرفین به مدت یک ربع قرن است.
کاشان/ آیت الله سلیمانی در دیدار با کارکنان مرکز خدمات شهرستان کاشان، آشنایی با اندیشه های شهید مطهری را سد راه گرایش به اندیشه های انحرافی دانست و بر آشنایی و طلاب و روحانیون با شخصیت و آثار شهید مطهری تأکید کرد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی آشنایی با اندیشه های شهید مطهری را سد راه گرایش به اندیشه های انحرافی دانست و بر آشنایی طلاب و روحانیون با شخصیت و آثار شهید مطهری تأکید کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۲۴    
آیت اله سلیمانی امام جمعه کاشان با خانواده های شهیدان مهدی یزدان خواه ، عزیزاله جنت و سید مصطفی حسن زاده دیدار و گفتگو کرد.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۷:۴۱    
آیت الله سلیمانی با تأکید بر آماده سازی زیرساخت های مورد نیاز برای حضور حداکثری مردم در انتخابات پپیش رو، گفت: فارغ از هرگونه گرایش حزبی و گروهی و جناحی باید زمینه را برای حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم کرد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی گفت: انتظار از دولت آینده حذف بروکراسی، چابکسازی و ایجاد روحیه جهادی است تا دولتمردان ما در تراز انقلاب اسلامی باشند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۲۳:۵۱    
آیت الله سلیمانی به لزوم اهتمام مسؤولان برای رفع موانع تولید تأکید کرد و گفت: پشتیبانی و حمایت از تولیدکنندگان باید به گونه ای باشد که سبب رفع موانع و مانع زدایی باشد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۸:۵۷    
حوزه / نماینده ولی فقیه در کاشان به شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها اشاره کرد و با بیان اینکه قوانین دست و پا گیر اداری و سرگردانی تولیدکنندگان از موانع تولید است ؛ گفت: استانداری ها، نمایندگان مجلس و مسئولان موانع کمرشکن را از پیش پای صنعتگران، تولیدکنندگان، کشاورزان و دامداران بردارند.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۶:۴۶    
آیت الله سلیمانی به لزوم اهتمام مسؤولان برای رفع موانع تولید تأکید کرد و گفت:پشتیبانی و حمایت ازتولیدکنندگان بایدبه گونه ای باشد که سبب رفع موانع ومانع زدایی باشد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سلیمانی با اشاره به اینکه اقتصاد ایران در محاصره مثلث شوم کرونا، کم تدبیری و تحریم در سال 99 قرار داشت گفت: مردم ایران با این سه ضلع منحوس به مقابله برخاستند.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی از اباعبدالله الحسین (ع) بعنوان یک سند منحصر و به الوترالموتو تعبیر کرد و گفت: امام حسین (ع) تک سند معتبری که نظیرو مشابه ندارد و بی همتا است.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی گفت: با وجود اینکه رییس قوه قضائیه انقلابی در قوه قضائیه به وجود آورده است، اما اعلام می کند هنوز هم برخی ازقوانین در تراز یک نظام اسلامی نیست.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی گفت: مقابله و تقابل در انجام امر به معروف و نهی از منکر نمی تواند موفقیت آمیزباشد بلکه نیازمند کارفرهنگی با ظرافت خاصی است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / آیت الله سلیمانی با بیان اینکه مساجد در شرایط کرونایی نیز همانند دوران دفاع مقدس در رزمایش کمک مومنانه خوش درخشیدند، گفت: مسجد زمینه ساز افزایش ایمان و وحدت مسلمین است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۵    
حوزه/ طی مراسمی با حضور آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولان پارک اهل قلم ناجی آباد کاشان افتتاح شد .
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی گفت: امروز برخی خواسته و ناخواسته و دانسته و ندانسته طبل یأس و نا امیدی انتخابات آینده را به صدا در آورده اند و بهانه به دست دشمن می دهند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۷:۱۱    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان اینکه گام دوم انقلاب نیاز به بازنگری نیروهای انقلابی دارد، تصریح کرد: با گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب شعارها و اهداف انقلاب تغییر نکرد ولی تحقق آنها نیاز به فرایند طولانی و صبر دارد .
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی گفت: نباید به دلیل برخی از نواقص و نارسایی هایی از سوی برخی مدیران و تحریم ها و شرایط به وجود آمده کرونا، انقلاب مان را معامله کنیم.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۸    
حوزه / به یادبود شهدای مدافع سلامت کاشان و به مناسبت هفته منابع طبیعی و با هدف ترویج فرهنگ درختکاری با حضور آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان، سه اصل نهال نارنج در جوار گلزار شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی کاشان غرس شد.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز اصفهان، آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه از متولیان فرهنگی که در جلسه حاضر بود خواست در بحران های فرهنگی شرایط را مدیریت نمایند. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / نماینده ولی فقیه درکاشان با تاکید برتبدیل شدن اعتقادات فردی به اعتقادات جمعی در اقامه نماز جماعت گفت :فرهنگ نماز اقامه جماعت اول وقت دراجتماعات، ادارات و نهادهای دولتی باید نهادینه شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۰۹    
حوزه / نماینده ولی فقیه درکاشان ،با بیان اینکه بعدازماجرای عاشورا حضرت زینب (س) چنان مدیریتی از خودش نشان داد که دنیا را شگفت زده کرد، گفت: مسئولان کشور مدیریت بحران را اززینب کبری(س) یاد بگیرند.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی گفت: اگر تا دیروز چالش ما با آمریکا بر سر کوتاه کردن دست آنها از ایران اسلامی بود، اما چالش امروز با آمریکا بیرون راندن آمریکا از خاورمیانه است.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی گفت: نهج البلاغه دارای موضوعات مختلفی است که می توان بیش از هزاران موضوع را از این کتاب شریف استخراج کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی با اشاره به اینکه امروز تکثیر نسل به عنوان دغدغه رهبرمعظم انقلاب باید به آن توجه شود، گفت: تکثیر نسل نیازمند تحول اساسی فرهنگی در جامعه است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در کاشان به پایتختی نهج البلاغه اشاره کرد و گفت: پایتخت نهج البلاغه بودن به شعار و زبان نیست، بلکه در عمل و فهم باید پایتخت نهج البلاغه باشیم.می باشد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی گفت: دولت اوباما و جو بایدن معاون اول او شریک جرم عربستان در جنایات 6 سال گذشته است و دست جو بایدن به خون کودکان و مردم یمن آغشته است.
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی گفت: پیام رهبری به پوتین رئیس جمهور روسیه نقشه راه نگاه به شرق، سیاست ها، راهبرد ها و راهکار های مهم ارتباط ایران با مسکو است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۷    
حوزه / نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان اینکه طلوع معنویت و افول مادیت به برکت انقلاب اسلامی ایران شکل گرفت، گفت: انقلاب اسلامی ایران با ایجاد تحول بنیادین دگرگونی های نهادهای اجتماعی را با خدا محوری انجام داد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله سلیمانی 22 بهمن را دستاورد رهبری و مردم دانست و با اشاره به اینکه هر دو عنصر بر محوریت دین است، گفت: آیت الله خمینی (ره) قانون و قرآن و دین را ملاک کار قرار داد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی گفت: تکریم و تجلیل از شهدا خوب و پسندیده است، اما تکریم و تجلیل شهدا باید همراه با عمل به وصایا و آرمان های شهدا باشد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۲۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر یادواره 61 شهید فین کاشان با حضور آیت الله سلیمانی و اقشار مختلف مردم کاشان برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۷:۱۶    
مؤلف کتاب مثل او با بیان اینکه این کتاب مهم ترین جلوه اخلاق یعنی حماسه و عرفان است، بیان کرد: امروز زبان شعر باید در خدمت اخلاق باشد تا نسل جوان با اخلاق آشنا شوند.
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی گفت: نسل های آینده باید 22 بهمن را که غلبه ایمان بر کفر است حفظ و از آن پاسداری و صیانت کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله سلیمانی با بیان این که روحیه انقلابی آیت الله نظری پس از انقلاب نیز حفظ شد، گفت: این عالم بزرگوار در دفاع از انقلاب و ولایت هیچ گاه درنگ نمی کرد با اعتقاد راسخ از ولایت فقیه حمایت و پشتیبانی می کرد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۰    
آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان، در دیدار با جمعی از همسران شهدای کاشان گفت: پرونده رسالت همسران شهدا بسیار قطورتر از پرونده شهادت همسرانشان می باشد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی بانوان ایرانی را تجلی ارزش های انقلاب و نمونه بارز طهارت و پاکی و پوشش حجاب اسلامی دانست و گفت: بانوان ایرانی می توانند الگوی بانوان جهان باشند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۹:۰۰    
حوزه/ آیت الله سلیمانی با حکم وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی به عنوان رئیس شورای فرهنگ عمومی منطقه کاشان معرفی شد.
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سلیمانی بر لزوم رصد تمام عیار فرهنگ عمومی در همه بخش ها و حوزه ها تأکید کرد و گفت: هشدار ها در حوزه فرهنگ عمومی بسیار جدی است.