جمعه ۰۸ اسفندساعت ۱۲:۴۳Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مغایرت»

در بیانیه جوزپ بورل آمده ما همچنان از ایران می خواهیم که تمامی اقداماتی را که در مغایرت با تعهداتش ذیل برجام هستند متوقف و معکوس کند.
تازه ترین ها   ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس: روز گذشته شورای نگهبان طی نامه ای به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی عدم مغایرت طرح اصلاح مواد 1 و 7 قانون سیاست های کلی اصل چهل و چهارم قانون اساسی و اصلاحات بعدی آن با موازین شرع و قانون اساسی را اعلام کرد. ...
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۳۱    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. دیروز پنجم اسفندماه بود که شرکت شاپرک طی نامه ای به شرکت های پرداخت یار از الزامات و مقررات مرتبط با شبای تسویه پذیرندگان پشتیبانی شده خبر داد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۳۰   + ۶۰ سایت دیگر  
اداره کل نظارت فنی بر بیمه های غیرزندگی بیمه مرکزی طی بخشنامه ای بر عدم تاثیرگذاری انطباق مشخصات راننده، بیمه گذار و راننده مسبب حادثه در هنگام دریافت خسارت بیمه شخص ثالث تاکید کرد.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورا به مغایرت محتوا با عنوان لایحه ادغام دو معاونت در شهرداری تذکر داد
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانیه مشترک ایران و آزانس بین المللی انرژی اتمی عنوان کرد: این بیانیه با منافع ملی کشور، منافع ملت ایران و بیانات رهبر معظم انقلاب مغایرت دارد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
با گذشت 10 سال از مطرح شدن موضوع اقتصاد مقاومتی، برخی کارشناسان معتقدند، مسئولان به محتوای این مسئله توجهی ندارند و حتی اقدامات دولت ها تا حد زیادی با نظریات اقتصاد مقاومتی مغایر است. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
جلسه امروز شوای شهر تبریز با بررسی ایرادات فرمانداری، تصویب نامگذاری خیابان مهندس و انتخاب اعضای هیات امنای مرکز پژوهش ها برگزار شد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
برنامه آوای قانون رادیو گفت وگو در خصوص جنگ تنگه ها و توقیف نفتکش ها و مغایرت آن با حقوق بین الملل با دکتر الناز خوئی دکترای حقوق بین الملل و عضو هیئت علمی دانشگاه به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
ایفنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۴    
پایگاه خبری فولاد ایران - بر اساس تجزیه و تحلیل تازه منتشر شده، اقتصاد چین احتمالاً در سال 2050 همچنان دومین اقتصاد بزرگ جهان باقی خواهد بود و یک رتبه از ایالات متحده عقب تر می ماند ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده بستان آباد در مجلس گفت: به نظر من اگر آن ایرادات اصلی که به دلیل مغایرت با قانون اساسی به طرح اصلاح قانون انتخابات وارد شده، اصلاح شود؛ دیگر خیلی انگیزه ای برای اینکه این قانون در انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 اعمال شود، نمی ماند.
جماران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: شورای نگهبان نهادی است که به منظور پاسداری از احکام اسلام و قانون اساسی از نظر عدم مغایرت مصوبات مجلس شورای اسلامی با آن ها در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران پیش بینی شده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت بیمه ما، اظهارکرد: اهم مشکل شرکت های بیمه ای نبود استاندارد های تعریف شده و واحد برای ایجاد سطح کیفی مناسب و یکپارچه ودر عین حال، تولید کدینگ های متفاوت و بروز مغایرت و مشکلات اجرایی است.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رادیو گفت و گو، آوای قانون با هدف ارتقاء آگاهی حقوقی مخاطبان و تقویت رعایت قانون و قانون گرایی با تأکید بر الزامات کلان قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران روی آنتن می رود. این برنامه با هدف ارتقاء دانش عمومی در حوزه مسائل حقوقی سه شنبه ها و چهارشنبه ها تقدیم مخاطبان می شود. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ارزیابی زیست محیطی سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: طرح انتقال آب از خلیج فارس به اصفهان منع قانونی و مغایرت با سیاست های سازمان ندارد اما مشمول ارزیابی زیست محیطی است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۲:۲۷    
وزیر محترم اطلاعات در گفت وگوی ویژه خبری با شبکه دوم سیما موارد چندگانه ای را مطرح کرد که دو ادعای وی نه تن ها با منافع ملی و مصالح کشور مغایرت آشکار داشت، بلکه با شخصیت حقوقی خود وی هیچ همخوانی نداشت و انتظار نمی رفت که چنین ادعا هایی از عالی ترین مقام اطلاعاتی و امنیتی کشور شنیده شود ...
598   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
خانه مطبوعات استان قم در نامه ای به نمایندگان شهر کریمه اهل بیت(ع) در مجلس شورای اسلامی، خواستار اقدام نمایندگان برای لغو مصوبه اخیر هیات دولت مبنی بر حذف الزام انتشار آگهی های مرتبط با مناقصات و مزایده های دولتی در نشریات کثیرالانتشار به جهت تضاد و مغایرت آشکار با اصل 138 و 85 قانون اساسی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۷    
ساداتی گفت: نظارت دقیق برعدم مغایرت های قانونی مصوبات در کمیته انطباق سرلوحه همه اعضا است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مسعود شفیعی روز یکشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه پیشوا که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت:با توجه به مغایرت آمار جمعیتی سرشماری با آمار فعلی ساکن در استان تهران و همچنین مدت زمان باقی مانده تا سرشماری 1405، در نظر داریم تا جمعیت استان تهران را به روش سطحی مبنا احصا [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۸:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: توجه به مغایرت آمار جمعیتی سرشماری با آمار فعلی همچنین مدت زمان باقی مانده تا سرشماری 1405، در نظر داریم تا جمعیت استان تهران را به روش سطحی مبنا احصاء کنیم.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۲۶    
معافیت ها و تسهیلات متعدد در نظر گرفته شده برای شرکت هایی که در این مناطق تاسیس می شوند در کنار عدم نظارت صحیح بر این مجموعه ها رشد بیش از پیش شرکت های صوری را در پی داشته است ...
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
این تفاوت زندگی موجود در شمال شهرها و جنوب شهرها با روح اسلام مغایرت دارد و باید مطابق اسلام جلوی این مسرفین گرفته شود و برای کسانی که به زور و تحت شرایطی مستضعف شده اند، فکری بشود.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۶:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
سه کشور اروپایی با صدور بیانیه ای مشترک ایران را به نقض تعهدات هسته ای متهم کردند. به گزارش ایسنا، آلمان، انگلیس و فرانسه با صدور بیانیه مشترکی که در خروجی وزارت خارجه شان قرار گرفته نوشتند: ما - دولت های فرانسه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت موشک های اس 400 روسیه با تجهیزات ناتو مغایرت دارد، امنیت فناوری ناتو را تهدید می کنند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر اراک گفت: مغایرت بودجه پیشنهادی شهرداری برای سال 1400 با برنامه چشم انداز 20 ساله و برش های یک ساله تهیه شد و پس از آنکه مشاور، مجدداً منطبق با نظر اعضای شورا آن را تنظیم کرد، بودجه پیشنهادی برای بررسی مجددا به شورا ارائه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که ارتش رژیم صهیونیستی رزمایش جدیدی را در نزدیکی مرز فلسطین اشغالی با لبنان آغاز کرده ، یک رسانه عبری زبان به انتقاد از چگونگی برگزاری این مانورها پرداخت.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۲۷    
سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: درحال حاضر تمامی فعالیت های مالی دانشگاه آزاد اسلامی شفاف است و شرکت مفید راهبر و هیئت امنای دانشگاه بر آن نظارت کامل دارند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت با بیان اینکه اگر این طرح در آینده درست اجرا شود، خوب است، اظهار داشت: با اجرای درست این طرح، مردم به حقوق خود اشراف پیدا می کنند و می دانند که نباید خلاف قانون عمل کنند و احتمالا خلاف قانون هم عمل نخواهند کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۱۷    
وزارت خارجه روسیه از اظهارات مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درباره اینکه "سفرش به مسکو نشان داد، طرف روسی علاقه ای به بهبود روابط دوجانبه ندارد"، ابراز تعجب کرده و یادآور شد که این ارزیابی با سخنان قبلی وی مغایرت دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۵۳    
ایسنا/زنجان شهردار خرم دره گفت: رفع مغایرت های طرح تفصیلی خرم دره در حال پیگیری است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
جایگاه و شأن وکالت همچون نهاد قضاوت از آن درجه از اهمیت والا برخوردار است که قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، ضمن تاکید بر حق داشتن وکیل برای همه آحاد مردم، اصولی را بدان اختصاص داده است و کسب و کار تلقی کردن آن مغایرت صریح با اصول قانون اساسی مخصوصاً اصل 20 و اصل 35 قانون اساسی دارد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
سفارت چین در بریتانیا روز یکشنبه در بیانیه ای افزود: خبرنگاران چینی با رعایت اخلاق حرفه ای و قوانین انگلیس، با اصول عینی، واقعی و دقیق گزارش تهیه می کنند و در افزایش آشنایی بین مردم دو کشور نقش مثبتی ایفا کرده اند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: هیچ مبنای جدیدی برای نحوه محاسبه حق التدریس شاغلان وضع نشده است و اگر پرداخت ها با عملکرد معلمان حق التدریسی منطبق نیست، می توانند برای رسیدگی به آموزش و پرورش استان ها مراجعه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۸:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح هایی چون سند 2030 که به دنبال پیاده سازی الگوهای توسعه غربی و لیبرالی در جامعه ما هستند و در مغایرت با ارزش های اسلامی و انقلابی قرار دارند به هیچ عنوان نباید در سومین حرم اهل بیت(ع) اجرا شود و بنده در این باره ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۳:۴۵    
حلیمه عدن اولین مدل باحجاب بود. این هنرمند سومالیایی آمریکایی در ماه نوامبر از صنعت مد کناره گرفت. او گفته است که این حرفه با عقاید دینی مذهبی اش مغایرت دارد. حلیمه دختر 23 ساله ای است که در مینه سوتا زندگی می کند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: گفتمان سازی، تعالی برنامه های آموزشی، 521 برنامه کمک آموزشی و درسی، اصلاح برخی دروس، رفع مغایرت برخی دروس با تعالیم اسلامی از جمله فعالیت های معاونت علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی در یک سال گذشته بود.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- عضو هیات رییسه کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه ایجاد فاصله بین مردم و مسوولین موجب سلب اعتماد آنها می شود، اظهار کرد: ظاهرسازی ها با نهاد دین در تعارض است و با آنچه که به خاطر آن انقلاب کردیم مغایرت ماهوی دارد و این موارد باعث می شود از اصول جا بمانیم و به یک سری ظواهری تکیه کردیم که هیچ ...
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: در شش ماهه امسال در تولید مرغ و تخم مرغ رسد 23درصدی نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته داشتیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۳:۴۶    
آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا، قتل شنیع جمال خاشقچی، روزنامه نگار عربستانی را نکوهش و اعلام کرد که دولت جدید واشینگتن در حال ارزیابی مجدد روابط خود با ریاض است تا اطمینان حاصل کند که این اتحاد با منافع و ارزش های آمریکا مغایرت ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۶:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
قاعده گذاری مالیاتی جدیدی در لایحه تجارت برای درآمد تجار صورت گرفته که متفاوت با سازوکار مالیاتی قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مؤدیان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۸:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت ایران درباره دو ابلاغیه برای حضور بخش خصوصی در قالب قراردادهای B.O.O در بخش بالادستی صنعت نفت که دارای مغایرت های جدی قانونی است، توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان پذیرفته و ثبت نامی دانشگاه ارومیه که از طرف سازمان سنجش به دلیل مغایرت معدل لغو قبولی شده اند در صورتیکه متقاضی ادامه تحصیل باشند می توانند در خواست خود را در سازمان سنجش ثبت کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده صومعه سرا در مجلس گفت: نباید مصوبات کمسیون آئین نامه داخلی باعث تفتیش عقاید شود و برای نمایندگان مشکلاتی را در پی مغایرت با اصول قانونگذاری و تعهد نمایندگی که دارند، ایجاد کند.
کیشوند   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۸:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
دادسرای دیوان محاسبات خواستار توضیحات دبیر بازنشسته شورای عالی مناطق آزاد درباره 10 محور که مغایرت با قانون و مقررات دارد، شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۱:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تربت حیدریه و مه ولات و زاوه در مجلس لایحه بودجه پیشنهادی دولت را مغایر با اسناد بالادستی دانست و گفت: هرگونه ایجاد تورم جدید موجب غرق شدن مردم می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در حاشیه مراسم آغاز فاز اجرایی سامانه املاک و اسکان، از تعیین تکلیف 2 هفته ای وضعیت 2 میلیون و 700 هزار واحدی که ظن خالی بودن دارند، پرده برداشت و گفت: سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مهم ترین تأثیر را در شناسایی خانه های خالی دارد که به زودی با رفع مغایرت های قانونی ...
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
اشاره: مشاهدات نشان می دهد اصلاح قانون انتخابات به جای آن که متکی برافزایش مشارکت مردم باشد، در فرایند انتخاب کردن و انتخاب شدن مانع ایجاد کرده است. به عقیده اهل فن و حقوقدانان آنچه نمایندگان مجلس درباره اصلاح قانون انتخابات انجام می دهند با روح قانون اساسی که میزان رأی ملت است مغایرت دارد ...
باشگاه پرسپولیس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
هافبک پرسپولیس گفت: به نظرم در فوتبال ایران از فیرپلی سوء استفاده می شود. تیم هایی که جلو می افتند یا گل می زنند و همین طور قصد گرفتن یک امتیاز از بازی های مهم را دارند مرتب خودشان را زمین می اندازند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۱:۴۶    
مدیر روابط عمومی شهرداری بافق گفت: شهروندان هرگونه مغایرت در اطلاعات مندرج در فیش تشخیص ممیزی املاک را با مشخصات واقعی ملک به صورت مستند به کارشناسان شهرداری تحویل دهند.