سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۲۰:۵۲Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مغایرت»

تحلیل بازار   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: وقتی مجلس و دولت منابع را واقعی ببینند، کمترین مغایرت در منابع و مصارف بودجه اتفاق می افتد و نیازی نیست که دولت از صندوق توسعه ملی یا بانک مرکزی برداشت و استقراض کند.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: وقتی مجلس و دولت منابع را واقعی ببینند، کمترین مغایرت در منابع و مصارف بودجه اتفاق می افتد و نیازی نیست که دولت از صندوق توسعه ملی یا بانک مرکزی برداشت و استقراض کند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مصوبه سران قوا برای مولدسازی اموال دولت دارای مکانیزم های مصونیت دهنده و غیرشفاف است که با دورزدن قانون اساسی و قوانین عادی کشور با سیاست های کلی نظام قانون گذاری ابلاغی رهبر انقلاب نیز مغایرت دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مصوبه سران قوا برای مولدسازی اموال دولت دارای مکانیزم های مصونیت دهنده و غیرشفاف است که با دورزدن قانون اساسی و قوانین عادی کشور با سیاست های کلی نظام قانون گذاری ابلاغی رهبر انقلاب نیز مغایرت دارد.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
با وجود پاسخ تهران به ادعای آژانس، آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان در بیانیه ای مشترک به گزارش اخیر آژانس اتمی درباره مغایرت در پیکربندی دو آبشار سانتریفیوژ در نیروگاه فردو با آنچه ایران پیش تر اعلام کرده بود، واکنش نشان دادند.
آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان در بیانیه ای مشترک به گزارش اخیر آژانس اتمی درخصوص مغایرت در پیکربندی دو آبشار سانتریفیوژ در نیروگاه فردو با آنچه که ایران پیشتر اعلام کرده بود، واکنش نشان دادند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان در بیانیه ای مشترک به گزارش اخیر آژانس اتمی درخصوص مغایرت در پیکربندی دو آبشار سانتریفیوژ در نیروگاه فردو با آنچه که ایران پیشتر اعلام کرده بود، واکنش نشان دادند.
آنا / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۰:۱۹   + ۵۱ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرد که طی یک بازرسی اعلام نشده از نیروگاه فردو در ایران، به شواهدی دست یافته که با آنچه که ایران به آژانس اعلام کرده بود، اساسا تفاوت دارد.
معاون شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی گفت: در اجرای طرح نهضت ملی مسکن، باید مشکلاتی که در طرح مسکن مهر بود به حداقل برسد و تمامی موارد مغایرت ها، ممنوعیت ها و حرائم خطوط انرژی، ریل و راه رعایت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۳:۱۳    
به 10 واحد تولیدی درخوزستان با توجه به نوع مغایرت بر اساس استاندارد ملی اخطار کم فروشی ابلاغ شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران نسبت به مغایرت بخشنامه شهردار تهران با مصوبه شورای شهر مبنی بر تخفیفات برای مشمولان خوش حساب برای پرداخت کامل عوارض پروانه ساختمانی تذکر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۲۲    
کمیسیون مغایرت های طرح هادی شهرهای شمشک و قیامدشت به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران برگزار شد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۵۱   + ۵۲ سایت دیگر  
ایران خودرو درخصوص خبر مطابقت نداشتن خودرو های ثبت نامی دنا پس از تحویل به مشتریان اطلاعیه ای منتشر کرد.
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بودجه 1402 در بخش کشاورزی رضایت بخش نیست، گفت: بودجه کشاورزی برای 1402 با اهداف در نظر گرفته شده برای این بخش مغایرت دارد.
عصر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
عصر خودرو- طبق اعلام روابط عمومی بورس کالا، این شرکت پس از دریافت نامه لغو مجوز عرضه خودرو با ارسال نامه ای به وزارت صمت و با توجه به آنکه محتوای نامه وزارت صمت مبنی بر توقف عرضه خودرو در بورس با دیدگاه و موضع شفاف وزیر صمت، مغایرت داشت، درخواست شفاف سازی کامل این موضوع را اعلام کرد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
سلیمی عضو هیات رییس مجلس نیز می گوید، ماجرا را از طریق رسانه ها شنیده و تاکید می کند: اگر چنین اختیارات فراقانونی همراه با مصونیت قضایی صحت داشته باشد، قابل پذیرش نخواهد بود چراکه با شفافیت مغایرت دارد.
دیده بان البرز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: نمی توان از یک سو شعار چابک سازی دولت را سر داد و از سوی دیگر دولت را با تراکم انبوه کارمند در ادارات و سازمان های مختلف روبرو کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۲۱    
این حقیقت که نیاکان اصلی ما، افرادی شبیه به ما نبوده اند و از نظر بسیاری از مشخصه ها با ما دارای مغایرت های فراوان بوده اند، حقیقتی دور و دراز است اما
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۶    
مدیرعامل مؤسسه نورالمجتبی(ع) با بیان اینکه در قوانین مراکز مختلف مغایرت وجود دارد، گفت: این تضادها برای ما دردسرساز شده است. در بحث های حمایتی اصلاً آموزش های مجازی در قانون نیستند و در بسیاری از موارد خلأ جدی حمایتی وجود دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: اگر محدودیت های خیلی از این سکوها و پلترفرم ها برداشته شود به آگاهی بخشی مردم کمک می کند.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سینمای ایران همواره از ناحیه اعمال سلیقه و فشار جناحی در همه اجزایش رنج برده است اما چاره ای ندارد که از یک جایی به قانون مندی و ضابطه محور شدن همه چیز تن بدهد. به عنوان مثال هفته گذشته، اشاره ای کوتاه به مغایرت رویکردهای سینما در حوزه بین الملل داشتم ...
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش های مجلس اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه را ناقض تعهدات بین المللی آن ها دانست و گفت: تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با تمامی اسناد مؤسس اتحادیه اروپایی مغایرت کامل دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۸:۳۵    
یک کارشناس مسائل بین الملل خلیج فارس را یکی از مسلمات وابسته به هویت کشور دانست و گفت: در موقعیت مناسب به عبارت هایی که از سوی برخی مقامات عراق به کار برده می شود و با هویت و منافع تاریخی ما مغایرت دارد، واکنش نشان می دهیم و اعتراض می کنیم اما در کنار آن روابط و منافع خود را در عراق حفظ می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۷:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: آمارهایی که از تصادفات توسط ارگان های مختلف ارائه می شود با یکدیگر متفاوت و مغایر است.
آنا / خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۹:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه از نمایندگان خواست تا سقف بودجه افزایش پیدا نکند؛ چراکه این بودجه حداکثر توان درآمدی دولت بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۸:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تصمیم اخیر پارلمان اروپا درباره سپاه، ثمراتی جز افزایش مشکلات و پچیده تر شدن اوضاع نا بسامان آن ها ندارد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۳   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با تأکید بر اینکه ریشه تورم در بودجه سنواتی شناسایی شده است، گفت: در سال آینده کسری بودجه نخواهیم داشت. خبرگزاری میزان _ مسعود میرکاظمی با اشاره به کسری بودجه در سال جاری گفت: در بودجه عمومی کشور ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
پیش بینی ما این است که کمتر از 5 درصد مغایرت بین عملکرد بودجه و آن چیزی که در قانون و لایحه دولت بود، داشته باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با تاکید بر اینکه منابع پیش بینی شده در لایحه بودجه 1402 قابل وصول است، گفت: دولت با مدیریت هزینه ها و پیش بینی منابع قابل وصول، بودجه را مدیریت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تمام تلاش ما این است که منابع قابل وصول را در بودجه پیش بینی کنیم تا کمترین مغایرت را داشته باشیم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۸    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: سپاه از نیروهای مسلح کشور ایران است و اقدام پارلمان اروپا درباره آن مغایر با قوانین بین المللی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم برخوار، شاهین شهر و میمه در مجلس گفت: مغایرت برخی از تبصره ها و احکام بودجه با سیاست های کلی ابلاغی در برنامه هفتم توسعه توسط مقام معظم رهبری از مهم ترین نقاط ضعف این لایحه است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه: حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان درباره تصمیم اتحادیه اروپا برای قرار دادن سپاه در فهرست گروه های تروریستی گفت: این حرکت که در پارلمان اروپا به تصویب رسیده است اگر در اتحادیه اروپا هم که مرحله نهائی آن است به تصویب برسد ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۳۷ سایت دیگر  
حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان درباره تصمیم اتحادیه اروپا برای قرار دادن سپاه در فهرست گروه های تروریستی گفت: این حرکت که در پارلمان اروپا به تصویب رسیده است اگر در اتحادیه اروپا هم که مرحله نهائی آن است به تصویب برسد ...
آنا / پرسش   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۵   + ۴۰ سایت دیگر  
نمایندگان پارلمان اروپا روز پنجشنبه در تداوم اتخاذ مواضع مداخله جویانه در امور داخلی ایران، به یک گزارش ادعایی درباره حوادث اخیر که در آن درخواست نامتعارف افزودن نام سپاه پاسداران به آنچه "فهرست سازمان های تروریستی خارجی اتحادیه اروپا" نامیده، مطرح شده است، رای دادند.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مراسم قرعه کشی 4 محصول ایران خودرو برای سه گروه متقاضی عادی، طرح مادران و خودروهای فرسوده هفته گذشته برگزار شد و پس از مغایرت گیری های انجام شده بر اساس آمار نهایی، بیش از 9 میلیون نفر در این طرح ثبت نام کرده اند ...
خودرو بانک   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مراسم قرعه کشی 4 محصول ایران خودرو برای سه گروه متقاضی عادی، طرح مادران و خودروهای فرسوده هفته گذشته برگزار شد و پس از مغایرت گیری های انجام شده بر اساس آمار نهایی، بیش از 9 میلیون نفر در این طرح ثبت نام کرده اند ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۶:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از تدوین یک برنامه سه ساله جدید برای تعمیرات اساسی قطارها خبر داد. به گزارش ایسنا، مسعود درستی با بیان اینکه شرکت بهره برداری مترو در ابتدای امسال تعهد داد که به برنامه اورهال قطارها عمل کند، افزود: با توجه به شرایط فعلی ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۱:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سرویس شبکه های اجتماعی جوان آنلاین: هادی طحان نظیف، سخنگوی شورای نگهبان در صفحه شخصی توئیتر خود نوشت: مصوبه اصلاح اساسنامه صندوق ملی مسکن در جلسه شورای نگهبان بررسی و مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو و نایب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی به بررسی بودجه درنظر گرفته شده برای تادیه بدهی های انباشته سازمان تامین اجتماعی در لایحه بودجه سال 1402 اشاره و بر مغایرت لایحه بودجه سال 1402 کل کشور با سیاست های کلی تامین اجتماعی اذعان کرد.
آنا / خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۷:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
سید مسعود میرکاظمی گفت: تلاش می کنیم مشابه سال گذشته در سال جاری نیز کمترین اختلاف میان منابع و مصارف بودجه وجود داشته باشد و مردم از این بخش دچار مشکل نشوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: امسال تمام تلاش این بود که مصارف و منابع کمترین مغایریت را داشته باشند و بتوانیم عملکرد بالای 95 درصد را داشته باشیم.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۳۸ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان مجلس گفت: لایحه بودجه 1402 مشکلات اساسی دارد و با برنامه هفتم توسعه مغایرت بسیاری دارد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت: تعیین 7 میلیون تومان برای کف حقوق کارمندان با نرخ تورم جامعه مغایرت دارد و احتمال دارد مجلس کف حقوق کارمندان را افزایش دهد.
سلام نو / ارانیکو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۷:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
جلال رشیدی کوچی عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت: تعیین 7 میلیون تومان برای کف حقوق کارمندان با نرخ تورم جامعه مغایرت دارد و احتمال دارد مجلس کف حقوق کارمندان را افزایش دهد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت: تعیین 7 میلیون تومان برای کف حقوق کارمندان با نرخ تورم جامعه مغایرت دارد و احتمال دارد مجلس کف حقوق کارمندان را افزایش دهد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۵   + ۷۴ سایت دیگر  
جلال رشیدی کوچی عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت: لایحه بدودجه باید طبق واقعیات جامعه تصویب شود و مهم ترین کار ما این است که از کسری بودجه جلوگیری کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۸:۱۴    
در صورتی که یک پست، مطلب و یا کامنت در کروبیکا توسط تعدادی از کاربران گزارش شود، توسط نیروی انسانی پایش، بررسی و در صورت مغایرت با قوانین حذف خواهد شد.
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
در پی انتشار رسمی ایرادات مفصل شورای نگهبان قانون اساسی به طرح بانکداری که در نامه 19 آذرماه 1401 رئیس مجلس به شورای نگهبان، طرح بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نامیده شده، بالاخره مشخص شد دستاورد بی اعتنایی به نظرات مدیران و کارشناسان بانکی در طراحی و تصویب طرح 67 ماده ای مجلس ...