شنبه ۰۴ بهمنساعت ۰۳:۰۸Jan 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «باستی هیلز»

خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
یک طرف خانه سنتی با حوض و فواره و دیوارهای آجری و پنج دری، کوچه های تو در تو و صدای اذان و یک طرف ویلای تریبلکس قصر مانند باستی هیلز لواسان، مهمانی شبانه و قراردادهای میلیاردی، دود سیگار و دلبری.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۲    
امیر حسین ناظری کنزق، انصاف نیوز: هفت سنگان ، محله ای در قزوین که نامش مدتی است در رسانه ها شنیده می شود و به تازگی حکمی قضایی برای آن صادر شده است. محله ای که در کنار اسمش عناوینی چون زمین خواری ، تخلفات گسترده مدیران دولتی و حتی تخلفات تعدادی از کارکنان دادگستری قزوین شنیده می شد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ششمین قسمت از مستند بوی خون با بررسی موضوعات و سوژه های سیاسی اقتصادی که در سریال آقازاده مطرح است، امروز در فیلیمو و نماوا منتشر شد.
رادیو جوان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۰:۲۹    
در برنامۀ دادرسانه به زمین خواری منطقه پیربکران یکی از شهرهای استان اصفهان، پرداخته است. مهمانان این برنامه: حمیدرضا رحیمی، خبرنگار و مطالبه گر آقای جوادی، شهردار سابق شهر پیربکران حجت الاسلام موسوی لارگانی، نماینده مجلس شورای اسلامی دکتر میرمحمدصادقی، مدیر آب منطقه ای اصفهان ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۳۱    
زن سرپرست خانوار در یک مکان غیر مجاز با مقداری بلوک سیمانی یک اتاقک می سازد. شهرداری چند بار اخطار می کند و سپس تیم ضربت برای تخریب هستی این زن و چند کودک روانه می شود.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۷:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
روزنامه شرق: اخبار تخریب مسکن های غیررسمی روز به روز عجیب تر می شود؛ بعد از اقدام بنیاد مستضعفان برای تخریب روستای ابوالفضل اهواز، خانه کوچک یک زن بندرعباسی تخریب شد تا بار دیگر افکار عمومی جریحه دار شود. ...
هرمز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
خانه ای که چند روز پیش در محله فقیرنشین ثارالله بندرعباس تخریب شد و مصالح آن همراه با اشک های دختربچه بیچاره فرو ریخت در برابر ویلاهای لوکس و فرالاکچری شهرک باستی هیلز تهران که تقریباً تمام آنها متعلق به آقایان یا آقازاده هاست و ویلاهای شهرک خزرشهر مازندران که مرکز شناخته شده فساد است حتی کاه در ...
صبح الوند   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
برخی پروژه های عمرانی در سطح همدان نه تنها پشت پرده ی هیچ کدام از آنها برای مردم و رسانه ها مشخص نیست، بلکه کسی هم به پاسخگویی و شفافیت در این حوزه نمی پردازد؛ گویا زندگی خان و خان بازی در شهر هنوز از بین نرفته و نفوذ و قدرت در دارالمجاهدین همچنان بین عده ای دست به دست می چرخد!
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
این روز ها هر چیزی که لاکچری باشد و برای اغنیا و ثروتمندان یک باستی هیلز به دمش می چسبانند و فضای رسانه ای را با آن قبضه می کنند و هر چیزی هم که خبر از فقر و محرومیت و بی آبی و اینطور چیز ها باشد، با غیزانیه معرفی اش می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ماجرای شهرک ویلایی نشینی است در مجاورت زاینده رود در منطقه قلعه سرشیر پیربکران استان اصفهان نمونه آخری از باستی هیلز ها است که در محافل رسانه ای مطرح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
قلعه سرشیر پیربکران معروف به باستی هیلز اصفهان تنها شهرک ویلایی محصور چسبیده به رودخانه زاینده رود است که با گزارش خبرگزاری فارس و مطرح شدن در صدا و سیما اکنون وارد فاز جدیدی از پیگیری ها شده است.
اطلاعات روز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۱۴    
جایی خیلی دورتر از کرج و در حاشیه بیابان های منطقه هلجرد. جایی که شاید تا قبل از این کسی گذرش هم به آنجا نیفتاده بود. اما امروز که چند کارمند بازنشسته با توان مالی محدود زمین های دورافتاده این منطقه را خریداری کرده و تنها در حد کشیدن دیوار باغی و کاشتن درختان میوه به این منطقه رسیدگی کرده اند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس کل دادگستری البرز با اشاره به تخریب قسمتی از ساخت و سازها در هلجرد معروف به باستی هیلز این استان گفت: بخشی از این ساخت و سازها تخریب و قسمت دیگر که قدیمی و ساخت و ساز کامل در آنها انجام شده نیازمند حکم دادگاه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
ساخت شهرک ویلایی در پارک ملی سبب شد که رئیس کل دادگستری گلستان دستور ویژه ای برای پیگیری ساخت و ساز ها در این ذخیره گاه زیست کره صادر کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۸:۰۱    
ماجرای باستی هیلز اصفهان در رسانه ملی نیز مطرح شد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد که در بالادست روستای هلجرد، شهرکی با مشخصات باستی هیلز ایجاد شده و اطراف این شهرک چند لایه حصارکشی صورت گرفته و عموم مردم حق ورود به آن را نداشتند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۸:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
در راستای سیاست های کلان قوه قضاییه برای مقابله با تغییر کاربری اراضی زراعی، چندین بنا و ویلای غیرمجاز در منطقه هلجرد کرج امروز دوشنبه (17 شهریور) با حضور نماینده دادستان کرج تخریب شد. منبع: میزان 265 256
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس؛ تصاویری از تخریب برخی از ویلاهای غیرمجاز در باستی هیلز کرج را منتشر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۴:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج اعلام کرد: به همت مسوولان البرزی، اراضی موسوم به باستی هیلز روستای هلجرد کرج از چنگال متصرفان آزاد و به چرخه تولید بازگشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
بالای روستای هلجرد در شهرستان کرج، شهرک ویلایی محصورشده ای دیده می شود که امکان ورود به آن جز برای ساکنان فراهم نیست و تصرف حریم رودخانه و تخلفات عدیده ساخت و ساز در آن مشهود است.
برترین ها / نسیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۵:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: در جنوب روستای آتشگاه کرج در دامنه البرز روستایی به نام هلجرد قرار دارد. در بالای این روستا شهرکی ویلایی با چندین لایه حصارکشی دیده می شود که امکان ورود به آن جز برای ساکنان فراهم نیست. ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۴:۳۲    
از نمای بالای کوه های اطراف، تصرف حریم رودخانه، تغییر کاربری اراضی کشاورزی و تخلفات زیاد ساخت و ساز در این شهرک دیده می شود.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
این روزها ساخت و سازهای غیرقانونی در لواسان شدت بیشتری گرفته است تا جایی که رئیس قوه قضائیه گفت لواسان آغاز کار ماست و مسئله را رها نخواهیم کرد. این ویدئو را ببینید تا با ریشه تخلفات ساخت و ساز در لواسان آشنا شوید. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۱:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو: امام جمعه لواسانات گفت: باید همانند طبری پشت صحنه باستی هیلز هم پیدا شود. در شهرک باستی هیلز لواسان ویلایی زیر 800 میلیارد پیدا نمی شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۰:۲۵    
خبرگزاری دانشجو: حجت الاسلام حسن درویشیان رئیس سازمان بازرسی گفت: با بهانه عدم اطلاع از قانون هم نمی توان اراضی ملی و طبیعی را تصرف کرد و حتی با این افراد هم برخورد خواهیم کرد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
پس از سال ها مذاکره حالا پادگان 06 به بوستان تبدیل شده و با حضور مدیران شهری و برخی از مقامات لشکری و کشوری کلنگ آن به زمین خورد.اما این بوستان قرار نبود به راحتی در اختیار شهر قرار داده شود بلکه ارتش با شرط ساخت و ساز 630هزار متر مربع دور بوستان قبول کرد که آن را به شهر هدیه کند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی از زمین خواری 20 هکتاری در تپه سرخه لواسانات خبر داد و گفت: باید با اقدام انقلابی جلوی زمین خواری 20 هکتاری در این منطقه گرفته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۳۵    
در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل بازرسی استان بوشهر پای باغ ویلاهای گورکات با عنوان باستی هیلز بوشهر به جلسه باز شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
هتل ساز معروف در تپه سرخه لواسانات در زمین مرغوب وسط لواسانات به دنبال چیست ؟؟ چه قدرتی پشت این زمین خواران است که در مسیر این زمین ها گیت گذاشته شده و اجازه ورود حتی به بستگان امواتی که در قبرستان بالای این زمین ها مدفون هستند داده نمی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مشهد مدیر جهاد کشاورزی مشهد گفت: محکوم پرونده باستی هیلز مشهد درخواست تجدیدنظر کرده است و پرونده در دادگاه تجدیدنظر در نوبت رسیدگی قرار دارد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۸:۴۱    
تصاویر لو رفته از شهرک سروستان معروف به باستی هیلز مشهد اولین بار بود که افکار عمومی را متوجه این شهرک کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۹:۰۲    
جذاب ترین اخبار استان های باشگاه خبرنگاران جوان مورخ پنجشنبه 5 تیرماه 99 را مشاهده کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: پرونده معروف به باستی هیلز مشهد که دادگاه رأی بر تخریب آن داده بود، اجرا خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۶    
صبح روز گذشته ادوات مکانیکی اجرای قانون و نجات زمین های کشاورزی از تبدیل شدن به باغ ویلاهای لاکچری به کار افتاد و پیش از سر به فلک کشیده شدن باستی هیلز2 در حوالی مشهد، آن را با خاک یکسان کرد.
برترین ها / دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۳۷ سایت دیگر  
روزنامه جام جم در گزارشی از قبرستان محله گلندوک لواسان جایی که فیلم کوتاه آن چند روزی است در فضای مجازی خبرساز شده است. در این گزارش می خوانید: * فیلمی که در طرفه العینی فضای مجازی را پر کرد که در شرحش نوشتند به اکبر طبری و حرف های بودارش در دادگاه ربط دارد ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۸:۰۶    
استاد دانشگاه الزهرا(س) اظهار کرد: علی رغم اینکه بسیاری از خانه های ساخته شده در باستی هیلز و جاهای دیگر غیرقانونی است، تخریب نمی شود، اما آلونکی را که متعلق به یک خانواده بی سرپرست است به راحتی تخریب می کنند؛ متأسفانه خطراتی را که بنیانگذار کبیر انقلاب متذکر می شدند در کمین جامعه و حکومت است.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نسیم آنلاین ؛ علیرضا ربیعی: ما با یک اتفاق روبرو نیستیم، ما با یک پدیده تکراری و یک روند مواجه هستیم. روزی در ده ونک حکم تخریب خانه های قدیمی مردم محروم و مستضعف را گرفته بودند، همه را ردیف کردند برای تخریب آلونک های ده ونک ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین: سیدمحمدرضا مرتضوی، دبیرکل خانه صنعت و معدن ایران، گفت: امضاهای طلایی ناموس این مملکت را فروخته است. این فقر برای تقسیم ناعادلانه ثروت است و هرکسی امضای طلایی می دهد و می گیرد ناموس فروش است. دبیرکل خانه صنعت و معدن ایران: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
با رای دادسرای عمومی دادگاه انقلاب مشهد، با یک و نیم میلیارد جریمه نقدی، باستی هیلز مشهد تخریب می شود.
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی آخرین وضعیت پرونده شهرک سروستان موسوم به باستی هیلز مشهد را تشریح کرد. تاریخ انتشار: 08:31 - 03 اسفند 1398 - کد خبر: 597908
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۶:۴۲    
حداقل مجازات متخلفان شهرک اساطیر مشهد، تخریب تمام ویلا های لاکچری ساخته شده است اما پس از گذشت چند ماه و تخمین هزینه ده میلیارد ریالی برای این اقدام، هنوز مسئولان تعلل می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان امور اراضی کشور با بیان اینکه شهرک غیر مجاز باستی هیلز لواسان قلع و قمع نمی شود گفت: تلاش داریم با ورود قوه قضاییه عوارض و حقوق دولت از ساخت و ساز غیرمجاز در این منطقه دریافت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۹:۰۱    
جذاب ترین اخبار استان های باشگاه خبرنگاران جوان در روز یکشنبه بیستم بهمن را اینجا مشاهده کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۳:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی مشهد با تاکید بر قلع و قمع مستحدثات شهرک اساطیر، علت تأخیر این عملیات را لزوم بررسی های دقیق قضایی اعلام کرد و از اختصاص بودجه برای قلع و قمع این شهرک خبر داد.
پرسش   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۲۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
موضوع ساخت وساز ویلا به صورت غیرقانونی در لواسان طی یکسال گذشته چندین بار خبرساز شده بود.
میزان   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- یک روستا در اطراف نیشابور از حالت روستایی تغییر کاربری داده و تبدیل به باغ ویلا های مجلل شده است. تاریخ انتشار: 12:34 - 01 دی 1398 - کد خبر: 579167
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر اداره امور اراضی جهاد کشاورزی نیشابور گفت: تاکنون هفت ویلا در روستای خوش بالا نیشابور به دلیل ساخت غیر مجاز تخریب شده است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۱۳:۴۵    
بیش از 70 درصد از اراضی روستای خوش بالا با ویلاهای غیرمجاز محاصره شده و بسیاری از مسئولان نیشابور تعطیلات خود را در این ویلاهای غیرمجاز می گذرانند؛ زمینی که 80 میلیون قیمت می شود را تا 150 میلیون پیشنهاد می دهند و روستاییان هم می فروشند.
الف   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۷:۱۷    
قطعی اینترنت خانگی با ابلاغ سلام و تحیّات.مستدعی است با نظر مرحمت به داد ما برسید.موضوع از این قرار است که اینترنت خانگی در شهرستان شهریار هنوز وصل نشده است.در تماس تلفنی با مخابرات غرب استان تهران، صدای ضبط شده چنین اطلاع رسانی می کند: مشتری گرامی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۴   + ۳۲ سایت دیگر  
بنابر آنچه دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری اعلام کرده، وجود تخلفاتی که از سوداگری، رانت و قدرت فسادزا نشأت گرفته، در صدور مجوز ساخت شهرک باستی هیلز قطعی است.