دوشنبه ۰۲ خردادساعت ۱۲:۴۲May 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آزادی مشروط»

ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سریال طنز آزادی مشروط با موضوع کرونا در مرکز سیمافیلم ساخته می شود و روزهای ابتدایی تصویربرداری را می گذارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۷:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
سریال طنز آزادی مشروط با موضوع کرونا در مرکز سیمافیلم ساخته می شود و روزهای ابتدایی تصویربرداری را می گذارند.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۲:۴۵    
ده نمکی، کارش را با ساخت مستند فقر و فحشا شروع کرد. بعد از آن سراغ ساخت آثار سینمایی رفت و در طول سال های فعالیتش دو مجموعه تلویزیونی دارا و ندار و معراجی ها را کارگردانی کرد. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
کار کردن با مسعود ده نمکی همواره برایم جذاب است، آثاری که وی تولید کرده همیشه مخاطبان زیادی داشته و پیش بینی می کنم که آزادی مشروط در سال 1401 هم موفق خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
اولین تصاویر از مجموعه تلویزیونی آزادی مشروط به تهیه کنندگی و کارگردانی مسعود ده نمکی منتشر شد.
اولین تصاویر از مجموعه تلویزیونی آزادی مشروط به تهیه کنندگی و کارگردانی مسعود ده نمکی منتشر شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
سریال آزادی مشروط به کارگردانی و تهیه کنندگی مسعود ده نمکی در کرج کلید خورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۸:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
سریال آزادی مشروط مسعود ده نمکی به تازگی کار تولید را آغاز کرده، ستایش خودش را مهیای آنتن می کند و سریالی جدید با محوریت ترویج فرهنگ وقف به شبکه دو آمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سریال آزادی مشروط به کارگردانی مسعود ده نمکی در نزدیکی لوکیشن امامزاده حیدر در کرج و با حضور برخی از بازیگران کلید خورد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رضا توکلی ضمن تکذیب خبر حضورش در سریال آزادی مشروط گفت: در حالی که همه جا خبر بازی من در این سریال منتشر شده؛ ولی من با مسعود ده نمکی به دلایل خاص شخصی به توافق نرسیدم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۲:۱۹   + ۳۲ سایت دیگر  
لیست بازیگران مجموعه تلویزیونی آزادی مشروط با اضافه شدن پنج بازیگر دیگر تکمیل تر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۲:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
لیست بازیگران مجموعه تلویزیونی آزادی مشروط با اضافه شدن سه چهره طنز دیگر تکمیل تر شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۰:۳۳    
توضیحات وزیرخارجه آمریکا به قانونگذاران این کشور در مورد خطری که جان پمپئو را در انتقام شهادت سردار سلیمانی تهدید می کند، پرمخاطب ترین خبر دیشب خبرآنلاین بود. بعد از آن 3خبر در واکنش به اخبار مربوط به خرید سیسمونی خانواده قالیباف از ترکیه بیشتر از سایر اخبار دیده شد ...
بانی فیلم   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۲:۳۹    
بازیگر مجموعه های تلویزیونی احضار و سر دلبران گفت که در سریال آزادی مشروط حضور ندارد.. رضا توکلی در همین زمینه به بانی فیلم گفت: بر خلاف خبرهای منتشر شده در برخی رسانه ها با گروه مجموعه تلویزیونی آزادی مشروط توافقی نداشته ام و خبر حضورم در این سریال به هیچ وجه صحت ندارد. ...
سریال 30 قسمتی آزادی مشروط با محوریت طنز درباره فعالیت گروه های جهادی، کادر درمان و پرستاران در ایام کرونا و مصائب و شیرینی های این دوران به تهیه کنندگی و کارگردانی مسعود ده نمکی در مرکز سیمافیلم ساخته می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مریم کاویانی به جمع بازیگران سریال آزادی مشروط به تهیه کنندگی و کارگردانی مسعود ده نمکی پیوست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عثمان کاوالا، نیکوکار و فعال مدنی ترکیه ای پس از متهم شدن به تلاش برای سرنگونی دولت از طریق تامین مالی اعتراضات، به حبس ابد بدون آزادی مشروط محکوم شد؛ پرونده ای که دادگاه عالی اروپا و قدرت های غربی معتقدند با انگیزه سیاسی تنظیم شده است.
میزان   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محمد شهریاری بیان کرد: به همراه 3 نفر از دادیاران دادسرای جنایی تهران به مدت چهار ساعت از اندرزگاه شماره یک زندان رجایی شهر بازدید به عمل آوردیم و با بیش از یکصد نفر از محکومان و متهمان شعب اجرای احکام و بازپرسی دادسرا ملاقات چهره به چهره داشتیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رییس کل دادگستری کردستان گفت: در جریان طرح غربالگری و پایش زندانیان 83 نفر از زندانیان امکان آزادی پیدا کردند که شامل موافقت با مرخصی منجر به آزادی 60 نفر و آزادی مشروط 23 نفر دیگر بود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: وکیل مدافع رضا اسلامی -استاد دانشگاه بهشتی که به اتهام "همکاری با دولت متخاصم امریکا" به تحمل پنج سال حبس محکوم شده بود- از موافقت با درخواست آزادی مشروط موکلش خبر داد.
میزان   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
پرویز فلاحی پور در گفت وگو با میزان، پیرامون فعالیت های خود عرصه بازیگری گفت: به تازگی برای حضور در سریال آزادی مشروط به نویسندگی و کارگردانی مسعود ده نمکی انتخاب شده ام، این سریال فعلا در مرحله پیش تولید است و به امید خدا اردیبهشت ماه کلید خواهد خورد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
وکیل مدافع رضا اسلامی -استاد دانشگاه بهشتی که به اتهام "همکاری با دولت متخاصم امریکا" به تحمل پنج سال حبس محکوم شده بود- از موافقت با درخواست آزادی مشروط موکلش خبر داد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سریال 30 قسمتی آزادی مشروط با محوریت طنز درباره فعالیت گروه های جهادی، کادر درمان و پرستاران در ایام کرونا و مصائب و شیرینی های این دوران به تهیه کنندگی و کارگردانی مسعود ده نمکی در مرکز سیمافیلم ساخته می شود.
میزان   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام سیمافیلم، انتخاب بازیگران سریال آزادی مشروط همچنان ادامه دارد و به تازگی پرویز فلاحی پور بازیگر نام آشنای تلویزیون به جمع بازیگران این سریال اضافه شده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مهران رجبی بازیگر طناز سینما و تلویزیون که با مجموعه تلویزیونی بچه های مدرسه همت شناخته شد و با بازی در فیلم سینمایی کودک و سرباز کاندیدای جایزه جشنواره فجر شد به تازگی در مجموعه وضعیت زرد ایفای نقش کرده است که با او در خصوص فعالیت های اخیرش به گپ و گفت نشستیم.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۱۶:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، گروه سازنده آزادی مشروط با تکمیل بازیگران تلاش می کنند اواخر فروردین سریال را جلوی دوربین ببرند. در این سریال از حضور کمدین های سینما و تلویزیون استفاده شده است. ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۲۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: در راستای دستورات رئیس قوه قضائیه مبنی بر کاهش جمعیت کیفری زندانها، با استفاده از ظرفیت های قانونی از جمله آزادی مشروط و در چارچوب قوانین و مقررات، در پایان سال 1400 آمار در زندان نظامیان استان به صفر رسید و با توجه به خالی بودن زندان درب آن بسته و پلمب شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۸:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سید مهرداد ضیایی و رامین راستاد به جمع بازیگران سریال آزادی مشروط ساخته جدید مسعود ده نمکی پیوستند.
جمع بازیگران سریال آزادی مشروط به تهیه کنندگی و کارگردانی مسعود ده نمکی در حال تکمیل است و اواخر فروردین جلوی دوربین خواهد رفت. جدول پخش برنامه های آموزشی مدرسه تلویزیونی ایران روز پنجشنبه 18 فروردین اعلام شد .
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۲۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رسول کوهپایه زاده در گفت وگو با مهر گفت: با تدبیر و موافقت دستگاه قضائی ساعاتی پیش موکلم رضا اسلامی استاد دانشگاه حقوق شهید بهشتی به مرخصی آمد. وی گفت: همچنین خبرهایی در خصوص آزادی مشروط این محکوم امنیتی در راه است. ...
میزان   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام سیمافیلم، انتخاب بازیگران سریال آزادی مشروط با حضور جمعی از بهترین کمدین های سینما و تلویزیون همچنان ادامه دارد. علیرضا مسعودی، سیروس همتی، محمود مقامی و رضا توکلی جدیدترین بازیگرانی هستند که به سریال جدید ده نمکی پیوسته اند. ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ - ۱۷:۰۴   + ۳۹ سایت دیگر  
فکرشهر: ذبیح الله خداییان سخنگوی قوه قضائیه در رابطه با آخرین وضعیت پرونده نازنین زاغری و انوشه آشوری، دو محکوم امنیتی که چندی پیش آزاد شدند، گفت: خانم نازنین زاغری به اتهام جاسوسی برای سرویس جاسوسی کشور انگلیس به چهار سال حبس محکوم شده بود که مدت مجازاتش را به صورت کامل کشیده و حبسش به اتمام رسیده ...
لیست جدید بازیگران سریال آزادی مشروط به تهیه کنندگی و کارگردانی مسعود ده نمکی نام سه بازیگر زن به چشم می خورد. بهنوش بختیاری، پوراندخت مهیمن و هلیا امامی سه بازیگری هستند که حضورشان در این سریال طنز قطعی شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام سیمافیلم، در لیست جدید بازیگران سریال آزادی مشروط به تهیه کنندگی و کارگردانی مسعود ده نمکی نام سه بازیگر زن به چشم می خورد. بهنوش بختیاری، پوراندخت مهیمن و هلیا امامی سه بازیگری هستند که حضورشان در این سریال طنز قطعی شده است. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۱۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
در جدیدترین اسامی بازیگران اضافه شده به سریال جدید مسعود ده نمکی، نام شهاب عباسی، عباس محبی و کاوه سماک باشی در جمع بازیگران آزادی مشروط دیده می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - انتخاب بازیگران سریال آزادی مشروط از تولیدات سیما فیلم و به تهیه کنندگی و کارگردانی مسعود ده نمکی در حالی انجام می شود که جمعی از بهترین کمدین های سینما و تلویزیون در این پروژه تلویزیونی حضور دارند. ...
منوچهر آذری و افیشن سنگ چاپ به تیم بازیگران سریال آزادی مشروط اضافه شدند. این در حالی است که پیش از این نیز خبر حضور مهران رجبی و علیرضا استادی در این پروژه تلویزیونی رسانه ای شده بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
سریال آزادی مشروط مسعود ده نمکی با محوریت طنز ساخته می شود، کاری که پیش از آن سعید آقاخانی و پایتخت به صورت تصادفی واردِ کرونا شدند.
میزان   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۰:۱۰   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام سیمافیلم، محمدرضا رهبری، منوچهر آذری و افیشن سنگ چاپ به تیم بازیگران سریال آزادی مشروط اضافه شدند. این در حالی است که پیش از این نیز خبر حضور مهران رجبی و علیرضا استادی در این پروژه تلویزیونی رسانه ای شده بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۵    
سارق سابقه داری که در حین آزادی مشروط 28 فقره سرقت اماکن خصوصی، موتورسیکلت و دوچرخه را در گرمسار مرتکب شده بود، دستگیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سارق سابقه داری که در حین آزادی مشروط 28 فقره سرقت اماکن خصوصی، موتورسیکلت و دوچرخه را در گرمسار مرتکب شده بود ، دستگیر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
دادستان تهران به همراه یک گروه 107 نفره قضایی از زندان زنان استان تهران بازدید و به درخواست های تعدادی از زندانیان رسیدگی کرد.
حادثه 24   ۱۴۰۰/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۲    
حادثه 24 - مرد 54ساله اهل نیومکزیکوی آمریکا که چند ماه پیش به جرم نقض آزادی مشروط توسط پلیس دستگیر شده بود، حالا به قتل 3زن که اواخر دهه 80در این ایالت کشته شده بودند متهم شده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۵ - ۰۵:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
سریال آزادی مشروط به کارگردانی مسعود ده نمکی با محوریت طنز درباره فعالیت گروه های جهادی، کادر درمان و پرستاران در ایام کرونا و مصائب و شیرینی های این دوران به زودی ساخته می شود.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۱۹:۱۵   + ۷۰ سایت دیگر  
مهران رجبی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون به عنوان بازیگر جدید سریال آزادی مشروط به کارگردانی مسعود ده نمکی معرفی شد.
پانا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مهران رجبی به عنوان بازیگر سریال آزادی مشروط به کارگردانی و تهیه کنندگی مسعود ده نمکی انتخاب شد. پس از انتخاب علیرضا استادی ، اینک مهران رجبی نیز برای بازی در سریال آزادی مشروط به گروه بازیگران پیوست تا به مرور انتخاب بازیگران پروژه بسیار پربازیگر آزادی مشروط بازیگر های خود را ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
خبرآنلاین: مهران رجبی، در سومین همکاری خود با مسعود ده نمکی، در سریالِ آزادی مشروط بازی خواهد کرد. پس از علیرضا استادی، مهران رجبی هم به گروه بازیگرانِ سریال آزادی مشروط به کارگردانی مسعود ده نمکی پیوست. این سومین همکاری مهران رجبی با مسعود ده نمکی بعد از اخراجی ها2 و معراجی ها است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۱۷:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مهران رجبی به عنوان بازیگر سریال آزادی مشروط به کارگردانی و تهیه کنندگی مسعود ده نمکی انتخاب شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مسعود ده نمکی در صفحه اینستاگرام خود از همکاری مهران رجبی در پروژه جدیدش خبر داد.