چهارشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۳:۴۲Dec 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دشتیاری»

روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم چابهار، نیک شهر، کنارک، قصرقند و دشتیاری در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر جدید آموزش و پرورش به مشکلات معلمان از جمله خرید خدماتی ها رسیدگی کند. ...
مدیرکل نوسازی مدارس سیستان و بلوچستان در حاشیه مراسم دومین سالگرد جهادگر مدرسه ساز حسین علیمرادی که در دشتیاری برگزار شد، گفت: حسین علمیرادی، جوانی بود که روایتی متفاوت از خدمت و جهاد را معنا کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دشتیاری از توقیف یک دستگاه تریلی کشنده با 25 تن سیمان قاچاق خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دشتیاری از شناسایی و دستگیری 15 سارق در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی شهرستان و اعتراف آنها به 27 فقره سرقت خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم چابهار، نیک شهر، کنارک، قصرقند و دشتیاری در مجلس گفت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باید نگاه ویژه ای به استان داشته باشد تا اینکه پروژه های نیمه تمام تکمیل شوند و در حقیقت بایستی اعتبار خاصی در نظر گرفته شود ضمن اینکه برای رفع مشکل بهداشت و درمان حوزه انتخابیه تلاش هایی صورت گرفته ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - سه مدرسه در روستاهای گزانی و پیرسهراب و روستای شهیبک زهی بخش باهوکلات دشتیاری جنوب سیستان و بلوچستان در مقطع دبستان با همت خیران افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 105تُن روغن خوراکی قاچاق، در شهرستان های دشتیاری و نیمروز خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان دشتیاری عامل قتل مسلحانه جوان چابهاری، پس از 2 ماه فرار دستگیر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم چابهار و کنارک، نیک شهر، قصر قند و دشتیاری گفت: میرهاشم موسوی به دنبال اجتماعی کردن و مردمی اداره کردن سازمان تامین اجتماعی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - فرماندار دشتیاری در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: موفقیت در همه عرصه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با تلاش همه آحاد مردم خصوصا مدیریت بسیجی مسوولان محقق می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورا های حل اختلاف سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش اعضای شورای حل اختلاف دو طایفه به سازش ختم شد و یک نفر از مجازات قصاص رهایی یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۲۳:۲۱    
با تلاش ماموران انتظامی سیستان و بلوچستان در شهرستان دشتیاری 47 تن روغن مایع خوراکی قاچاق در بازرسی از 2 دستگاه کامیون کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۲۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان، از کشف 48 تن مواد خوراکی قاچاق در عملیاتی همزمان درایست و بازرسی شهید یداللهی شهرستان دشتیاری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۸:۴۴    
چابهار - ایرنا - نماینده مردم شهرستان های چابهار، نیکشهر، کنارک، قصرقند، زرآباد و دشتیاری در مجلس شورای اسلامی گفت: منتظر تحقق وعده رییس جمهوری برای ایجاد دانشگاه علوم پزشکی چابهار هستیم تا شاهد کاهش مشکلات و افزایش شاخص های سلامت و توجه بیشتر به حوزه بهداشت و درمان جنوب سیستان و بلوچستان باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: مرکز پرنده نگری محیط زیست واقع در خلیج گواتر شهرستان دشتیاری در سال جهش تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها به بخش خصوصی واگذار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۲۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - بندر صیادی بریس که اوایل انقلاب و همزمان با ساخت بندر راه اندازی شده است با ارتقا به شهر، آینده ای روشن در مسیر پیشرفت و آبادانی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۲۲:۵۴    
چابهار - ایرنا - شهرداری بندر بریس دشتیاری با حضور منصور بیجار معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مسوولان در کرانه سواحل مکران افتتاح و فیض محمد پیشادست عضو سابق شورای اسلامی و دهیار روستا به عنوان سرپرست شهرداری از سوی شورای اسلامی شهر بریس انتخاب شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۵    
چابهار - نماینده مردم چابهار، نیک شهر، کنارک، دشتیاری و قصرقند در مجلس شورای اسلامی گفت: طی یک سال گذشته مجوز صیادی برای 350 صیاد صادر شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۴    
چابهار - نماینده مردم چابهار، نیک شهر، کنارک، دشتیاری و قصرقند در مجلس شورای اسلامی گفت: بازارچه تخصصی دریایی پسابندر به منظور توسعه تجارت مرزی طی یک ماه آینده در دشتیاری به بهره برداری می رسد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۰۲:۲۶    
چابهار (پانا) - بیست و چهارمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی در دبیرستان دوره دوم متوسطه شهید حیدر جدگال در روستای بجاربازار برگزار شد. مدیر دبیرستان دوم متوسطه شهید حیدر جدگال در گفت و گو با پانا اظهار کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۲۲:۰۷    
فرمانده انتظامی دشتیاری از توقیف 2 دستگاه تریلی نفتکش، حامل 58 هزار لیتر گازوئیل خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
95 تن روغن خوراکی قاچاق در بازرسی از 4 دستگاه تریلی کانتینردار درعملیاتی همزمان توسط ماموران انتظامی سیستان و بلوچستان کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از توقیف 58 هزار لیتر سوخت و 70 تن روغن خوراکی قاچاق در شهرستان دشتیاری خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۳:۳۶    
گروه استان ها - دهیاری نوبندیان به دلیل عدم مدیریت پسماند به دادسرای عمومی شهرستان دشتیاری فراخوانده شد اما واقعاً علت کثیفی این روستای بزرگ تجاری در دل بلوچستان چیست و چه راهکاری این مشکل را حل می کند؟
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - استاندار سیستان و بلوچستان با همراهی هیاتی از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی، فرمانداران چابهار و دشتیاری و جمعی از مدیران، پایگاه اورژانس پسابندر دشتیاری در جنوب این استان را افتتاح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۸:۵۵    
فرمانده انتظامی شهرستان دشتیاری از کشف 25 تن روغن نباتی قاچاق در بازرسی از یک دستگاه تریلی کشنده خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرماندار دشتیاری گفت: یکی از دلایل کاهش سطح زیر کشت باغات موز شهرستان دشتیاری، نبود منابع آبی پایدار در این شهرستان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۰۷:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر بازارچه های مرزی سیستان و بلوچستان گفت: بازارچه مرزی پسابندر واقع در شهرستان دشتیاری پس از دستور رییس جمهوری برای فعال سازی بازارچه های مرزی بزودی با حضور مسوولان کشوری و استانی افتتاح می شود.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۲:۱۷    
معاونت آبزیان اداره کل و رئیس دامپزشکی شهرستان چابهار دکتر کیخا و رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دشتیاری دکتر سرگزی از ظرفیت های مرکز تحقیقات شیلات آبهای دور چابهار بازدید نمودند.
598   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۵    
فعالیت های فرهنگی و تربیتی زندگی خوب در دشتیاری بلوچستان و اوقات فراغت سالم برای کودکانی که هم روستایی هایشان قربانی هوتک ، گاندو ، بیماری و تصادف شوتی ها میشوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
چابهار - نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود گذشت مدت زمان طولانی از تاسیس شهرستان های قصر قند، دشتیاری و زرآباد هنوز دستگاه های اجرایی در آنها مستقر نشدند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۲۸    
مدرسه ابتدایی چهار کلاسه خیّرساز در روستای کهنانیکش بالا از توابع شهرستان دشتیاری به بهره برداری رسید. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به نقل از روابط عمومی دشتیاری طی مراسمی با حضور مسئولان شهرستانی ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: آبرسانی به نقاط جمعیتی حوزه جنوب استان به ویژه شهرستان های چابهار و دشتیاری به دلیل پایین بودن شاخص بهره مندی و کمبود منابع تأمین آب مورد توجه ویژه وزارت نیرو هم در استان و هم در مرکز بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۲:۱۷    
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 70 تن روغن خوراکی قاچاق از 3 دستگاه تریلی کانتینردار در شهرستان دشتیاری خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۷:۲۷    
چابهار - نماینده مردم چابهار، نیک شهر، کنارک، دشتیاری و قصرقند در مجلس شورای اسلامی گفت: در تلاش هستیم تا واردات ته لنجی برای صاحبان لنج ها در سیستان و بلوچستان آزاد شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اشرفعلی حسینی گفت: دهیار روستای نوبندیان به دلیل عدم مدیریت پسماند به دادسرای عمومی شهرستان دشتیاری فراخوانده شد.
وزارت کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور که عصر پنجشنبه وارد شهرستان زرآباد در استان استان سیستان و بلوچستان شده است، در ادامه روند بازدیدهای خود از پروژه های مصوب شورای توسعه سواحل مکران ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۰۶    
چابهار - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: شهرستان های میناب، سیریک و جاسک در استان هرمزگان و چهار شهرستان کنارک، زرآباد، دشتیاری و چابهار در سیستان و بلوچستان حوزه سواحل مکران به شمار می آیند و با ظرفیت های ناب خود می توانند اقتصاد یک منطقه را متحول کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۵    
رئیس شورای اسلامی شهرستان دشتیاری گفت: ظرفیت اقتصادی مرز بین المللی ریمدان شهرستان مرزی دشتیاری نیازمند توجه ویژه دولت است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۲۸    
چابهار - ایرنا - کوتاهی در حوزه مدیریت پسماند نوبندیان از توابع شهرستان دشتیاری در جنوب سیستان و بلوچستان و تاکید فرماندار بر رعایت بهداشت محیط این منطقه باعث شد تا اداره حفاظت محیط زیست با تشکیل پرونده ای ویژه به این موضوع ورود کند و این حرکت، احضار دهیار به دادسرا را در پی داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 81 روغن خوراکی قاچاق، در بازرسی از 3 دستگاه تریلی کانتینردار در شهرستان دشتیاری خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سردار احمد طاهری از دستگیری 3 قاچاقچی مواد مخدر به عمق کشور در سراوان و کشف 81 تن روغن خوراکی قاچاق، در بازرسی از 3 دستگاه تریلی کانتینردار در شهرستان دشتیاری خبر داد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز : 10مهر بود که توفان حاره ای شاهین ، با بارندگی و باد شدید به چابهار و دشتیاری در جنوب سیستان و بلوچستان رسید. توفانی که بارش شدید، رعد و برق، گردوخاک، سیلاب و بالا آمدن آب دریا را به همراه داشت و در 2استان سیستان و بلوچستان و هرمزگان خسارت هایی را به جا گذاشت ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۳۰    
رخشانی مهر از بهره برداری مدارس که توسط خیرین احداث شده بود در منطقه دشتیاری استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
چابهار (پانا) -مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد چابهار اعلام کرد با همت و حمایت سازمان منطقه آزاد چابهار طی یک سال گذشته با حضور سیاوش ستاری از اساتید برجسته تئاتر خیمه شب بازی کشور حدود 500 اجرای نمایش تئاتر خیمه شب بازی به صورت سیار در تمامی مدارس شهرستان های چابهار و دشتیاری و در حاشیه شهر ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - فرماندار دشتیاری در جنوب سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه نبود زیرساخت ها مانع راه اندازی "بازارچه مرزی پسابندر" دشتیاری است گفت: برای فعال سازی این بازارچه مرزی در پسابندر نیازمند زیرساخت های مناسبی در حوزه های اینترنت و جاده هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- معاون صید و بنادر ماهیگیری اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان گفت: جسد بی جان چهارمین ملوان مفقود شده لنج شکسته شده بر اثر طوفان حاره ای شاهین پس از هفت روز با تلاش نیروهای مردمی در ساحل صخره ای پسابندر دشتیاری در نزدیکی نقطه صفر مرزی دریایی ایران و پاکستان و 120 کیلومتری چابهارپیدا شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۷:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
با بهره مندی دانش آموزان روستای ندگان سرفراز شهرستان دشتیاری از فضای آموزشی استاندارد، علیرضا کاظمی در سفری به جنوب سیستان و بلوچستان ساختمان مدرسه 4 کلاسه این روستا را افتتاح کرد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۷:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
علیرضا کاظمی در سفر یکروزه خود به جنوب سیستان و بلوچستان، در آیین خشت گذاری مدرسه 6 کلاسه هشت شهریور بخش پیرسهراب شهرستان دشتیاری که به همت موسسه مردم نهاد "دست یاری به دشتیاری" احداث خواهد شد ؛ حضور پیدا کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۴:۳۹    
طوفان حاره ای هفته گذشته در این استان شدن دریا موجب غرق شدن و شکستن 2 لنج صیادی در بندرپسابندر دشتیاری در 100 کیلومتری چابهار شده است.