یکشنبه ۱۹ اردیبهشتساعت ۰۴:۰۵May 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دشتیاری»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- 300 بسته کمک های مومنانه تهیه شده از سوی منطقه آزاد چابهار با حضور حمیدرضا مومنی دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور امروز/جمعه/ در بین نیازمندان شناسایی شده شهرستانهای چابهار، کنارک و دشتیاری توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- مدیر اجرایی پروژه طرح مرزی ریمدان دشتیاری در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 352 میلیارد تومان برای آماده سازی زیرساخت های مرز ریمدان توسط منطقه آزادچابهار در حال هزینه است که می تواند نقش مهمی در تجارت و ترانزیت کالا داشته باشد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۰۷    
نماینده چابهار در مجلس می گوید شهرستان های چابهار، کنارک، نیکشهر، قصرقند و دشتیاری کمترین سرانه فضا های آموزشی را در کشور دارند که حتی با استاندارد خود استان سیستان و بلوچستان هم بسیار متفاوت است. این سرانه آموزشی در بخشی از شهرستان های ما حدود نیم متر است که این نرم در سطح کشود حدود 7 متر است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان "دشتیاری" از کشف یک تن ماهی قاچاق به ارزش 600 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
خلیج فارس: نماینده مردم چابهار در مجلس گفت: یکی از مهمترین چالش هایی که ما با آن امروز روبه رو هستیم بحث رشد و سرعت حاشیه نشینی در چابهار است. مردم حاشیه نشین بدون هیچ حمایتی از داشتن نعمت برق و حتی یک متر لوله گذاری آب بی بهره اند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۱:۴۱    
گروه استان ها- مدیر آب و فاضلاب شهرستان دشتیاری به خاطر مشکلات و تاخیرهای پیش آمده در پروژه شبکه داخلی شهر نگور از مردم عذرخواهی کرد و گفت: پیمانکار خلع ید می شود و پروژه در اسرع وقت افتتاح می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیر توسعه عملیات و بهبود بهره وری شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی گفت : صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی منطقه مکران با مشارکت دولت و بهره برداران و تشکل های بخش کشاورزی شهرستانهای چابهار، کنارک و دشتیاری تشکیل می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دشتیاری سیستان وبلوچستان گفت: امسال حدود 255 هزار تن هندوانه از مزارع این شهرستان به بازار های داخل کشور، کشورهای حوز خلیج فارس، عراق و روسیه ارسال شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی دشتیاری گفت: با تلاش ماموران انتظامی ایست بازرسی شهید یدالهی 29 هزار لیتر سوخت قاچاق در محور"چابهار – جکیگور" طی بازرسی از کامیون تانکردار کشف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۲:۱۱    
گروه استان ها - مدیر آب و فاضلاب دشتیاری گفت: 21 روستای دلگان های دشتیاری آبرسانی شدند و پروژه آبرسانی نوارساحلی هم درحال اجراست و منتظر معرفی پیمانکار نیروی دریایی برای اجرای خط انتقال اصلی هستیم.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
منطقهٔ حفاظت شدهٔ گاندو در جنوب شرقی استان سیستان و بلوچستان واقع است. این منطقه 456 هزار هکتار وسعت دارد که بیشتر آن دربخش باهوکلات شهرستان دشتیاری و بخشی در شهرستان راسک واقع شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۹    
چابهار - سعیدی، نماینده مردم چابهار، نیکشهر، کنارک، قصرقند و دشتیاری در مجلس شورای اسلامی گفت: ترویج فرهنگ کار و مهارت آموزی با توجه به جمعیت جوان و نرخ بیکاری در سیستان و بلوچستان یک ضرورت است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
منطقهٔ حفاظت شدهٔ گاندو در جنوب شرقی استان سیستان و بلوچستان واقع است. این منطقه 456 هزار هکتار وسعت دارد که بیشتر آن دربخش باهوکلات شهرستان دشتیاری و بخشی در شهرستان راسک واقع شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
چابهار - نماینده مردم چابهار، نیک شهر، کنارک، قصرقند و دشتیاری در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه با بی تدبیری های دولت شاهد وضعیت قرمز کرونا در اکثر نقاط کشور هستیم.
اطلاعات روز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عبدالستار چاکرزهی گفت: صلیب سرخ جهانی در راستای کمک به بهبود معیشت مردم 170 بسته مواد غذایی در چابهار و دشتیاری بین افراد نیازمند توزیع کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرمانده انتظامی شهرستان دشتیاری سیستان وبلوچستان از کشف 25 هزار لیتر نفت کوره قاچاق در بازرسی از یک دستگاه کامیون نفتکش خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
اخبار انتظامی سیستان و بلوچستان مورخ 29 فروردین/از کشف 25هزار لیتر نفت کوره قاچاق در دشتیاری سیستان و بلوچستان تا کشف یک تن و 619 کیلو مواد افیونی در عملیات تکاوران پلیس سیستان و بلوچستان
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: تفاهم نامه همکاری با موسسه صحرای سبز برای آبرسانی به 11 روستای دشتیاری منعقد شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۳    
زاهدان- بادپا، مدیرآموزش و پرورش شهرستان دشتیاری گفت: ایجاد هنرستان های شیلاتی و دریایی با توجه به اینکه سیستان و بلوچستان قطب شیلات کشور است یک ضرورت است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - مردم شهرستان های چابهار، دشتیاری و کنارک در جنوب سیستان و بلوچستان آداب و رسوم خاصی در مناسبت های مختلف سال دارند که در این میان آداب ماه مبارک رمضان از ویژگی، اهمیت و قداست ویژه ای برای آن ها برخوردار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دشتیاری از دستگیری 4 نفر سارق سیم و کابل برق در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - نماینده مردم شهرستانهای چابهار، نیکشهر، کنارک، قصرقند و دشتیاری در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در بودجه سال 1400 اعتبار مناسبی برای محرومیت زدایی، تامین آب، بهداشت و درمان، راه روستایی، کریدور چابهار به میلک و اجرای طرح های هادی سیستان و بلوچستان پیش بینی کرده است.
جماران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ آخرین و جدیدترین رنگ بندی کرونایی کشور از 18 فروردین 1400 اعلام شد که فقط 11 شهرستان در کل کشور کماکان آبی کرونایی هستند . این 11 شهرستان آبی کرونایی که همگی در استان سیستان و بلوچستان هستند عبارتند از ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۵:۱۳    
مدیرعامل منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار گفت: مرز ریمدان در محدوده دشتیاری رونق دهنده مسیرهای داخلی تجاری ایران است و می توان با ادامه دادن مسیر سی پک (کریدور اقتصادی چین- پاکستان) تا روسیه و اروپا و آسیای میانه متصل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۰:۰۶    
مدیرعامل منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار گفت: مرز ریمدان در محدوده دشتیاری رونق دهنده مسیر های داخلی تجاری ایران است و می توان با ادامه دادن مسیر سی پک (کریدور اقتصادی چین- پاکستان) تا روسیه و اروپا و آسیای میانه متصل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی دشتیاری گفت: ماموران انتظامی شهرستان دشتیاری در پی طرح کنترل محور های مواصلاتی در بازرسی از یک دستگاه کامیون موفق به کشف 7 میلیارد ریال کالای قاچاق شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دشتیاری از دستگیری اعضای باند 3نفره سارقان کابل های برق در این شهرستان خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۴:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
دکتر کامران کردی اظهارداشت: پس از ایجاد تجهیزات تشخیص ژنتیکی این بیماری و شناسایی نمونه های مبتلا به ویروس کرونای انگلیسی در دانشگاه مشخص شد که 29 مورد مبتلا به ویروس کرونا از نوع انگلیسی است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان چابهار گفت: 3 واحد مرغداری در شهرستان های چابهار و دشتیاری به دلیل گرانفروشی و عرضه خارج از شبکه توزیع مبلغ 16میلیارد و 804میلیون ریال جریمه شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۲۲:۰۳    
گروه استان ها-مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دشتیاری گفت: با احداث 24 واحد مرغ داری تا پایان سال آتی، این شهرستان به قطب تولید مرغ گوشتی جنوب بلوچستان تبدیل خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- نشست هم اندیشی علمای سنی و شیعه چابهار، کنارک و دشتیاری با حضور عبدالرحیم کردی مدیرعامل منطقه آزادچابهار، علما و روحانیان در سالن جلسات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت چابهار برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- نماینده مردم شهرستان های چابهار، نیکشهر، کنارک، قصرقند و دشتیاری در مجلس شورای اسلامی گفت: تخصیص اعتبارات لازم و تسریع در پیگیری مشکلات برای تحول در حوزه راه های جنوب سیستان و بلوچستان ضروری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیر بازارچه های مرزی سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سال 1400 فعالیت کوله بری برای مرزنشینان شهرستان دشتیاری در جنوب استان برای صادرات کالا از سر گرفته می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۸:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- مدیرعامل منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار گفت: مرز ریمدان در محدوده دشتیاری رونق دهنده مسیرهای داخلی تجاری ایران است و می توان با ادامه دادن مسیر سی پک (کریدور اقتصادی چین- پاکستان) تا روسیه و اروپا و آسیای میانه متصل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-پروژه دلگان های دشتیاری که با کش و قوس ها و انتقادات زیاد در دوماه گذشته مواجه بوده حالا بخش مهمی از آن به ثمر رسیده و شرکت آب می گوید 19 روستا را تا پایان اسفند وارد مدار آبرسانی می کند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
در ادامه دیدار نمایندگان با مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، معین الدین سعیدی نماینده مردم چابهار، نیکشهر، کنارک، قصرقند و دشتیاری در مجلس شورای اسلامی با حمیدرضا مومنی دیدار و گفتگو کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۰۳    
چابهار - سعیدی، نماینده مردم چابهار، نیکشهر، کنارک، قصرقند و دشتیاری در مجلس گفت: طرح های دانش بنیان و پژوهش های کاربردی موجب شکوفایی اقتصادی استان سیستان و بلوچستان می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۲۵    
فرمانده انتظامی شهرستان دشتیاری از توقیف یک دستگاه کامیون حامل 27 تن کاشی و سرامیک قاچاق خبر داد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد چابهار گفت: شاعران و ادیبان چابهار، کنارک و دشتیاری همزمان با سالروز وفات زبان شناس، شاعر و ادیب بلوچ، استاد سیدظهورشاه هاشمی به همت انجمن شعر و ادب (لبزانکی گل) چابهار برنامه ای تحت عنوان شب شعر در خانه فرهنگ و هنر کمالان منطقه برگزار کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۷    
گروه استان ها_فرماندار دشتیاری گفت: سند توسعه و آمایش شهرستان تازه تاسیس دشتیاری نهایی شد که مهم ترین و اصلی ترین بخش آن توجه ویژه به ظرفیت های آن از طریق سرمایه گذاری بخش خصوصی است.
جویا خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۲:۰۵    
جوانان سیستان و بلوچستان که دوست دار محیط زیست هستند تمساحی را که در کانال آب بخش باهوکلات شهرستان دشتیاری گیر افتاده بود با کمک یکدیگر نجات دادند و به برکه بازگردانند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۹:۲۵    
فرمانده انتظامی شهرستان دشتیاری از کشف بیش از 5تن ماهی قاچاق در بازرسی از یک کامیونت یخچال دار خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دشتیاری از کشف بیش از 5تن ماهی قاچاق در بازرسی از یک کامیونت یخچال دار خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۳    
گروه استان ها- رئیس مخابرات شهرستان های چابهار، کنارک و دشتیاری گفت: سرقت، خرابکاری و قطعی فیبر نوری در شهرستان های سواحل مکران افزایش یافته و موجب اختلالات ارتباطی شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با هوشیاری مأموران انتظامی شهرستان دشتیاری 25 تن شیر خشک قاچاق قبل از خروج از کشور توقیف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۰:۳۵    
برخی مناطق سیستان و بلوچستان هر ازگاهی میزبان گونه خاصی از تمساح های سرگردان می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۷:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان - رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: حادثه رانندگی در مسیر راسک به دشتیاری واقع در جنوب سیستان و بلوچستان، 3 کشته و10 مجروح برجای گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
زاهدان _ایرنا- رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: برخورد یک دستگاه پژو با یک دستگاه سواری زانتیا در محور راسک_ دشتیاری سه کشته و 10 مجروح برجا گذاشت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا شایان از آغاز طرح ویژه بازرسی نوروز 1400و نظارت بر بازار کالا و خدمات و توزیع اقلام اساسی در شهرستان های چابهار و دشتیاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بنیاد مسکن انقلاب امسال 16 طرح هادی روستایی را با اعتباری بالغ بر 38 میلیارد تومان در شهرستان تازه تاسیس دشتیاری اجرا کرده است.