یکشنبه ۱۳ فروردینساعت ۰۰:۴۹Apr 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رزم حسینی»

ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان اثر محمدصالح رزم حسینی کارتونیست کرمانی، موفق به کسب لوح تقدیر از دهمین مسابقۀ بین المللی کارتون مطبوعاتی و هنرهای تجسمی Timisoara/ رومانی 2022 شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان محمدصالح رزم حسینی کارتونیست کرمانی، موفق به کسب دیپلم افتخار از هشتمین جشنواره بین المللی کاریکاتور HiTHi /کوزوو (2022) شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۰۶:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
محمدصالح رزم حسینی هنرمند سرشناس کرمانی دست به قلم شده و به مناسبت درگذشت پله اسطوره فوتبال جهان طرحی جالب و در خور توجه خلق کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
محمدصالح رزم حسینی هنرمند کرمانی که در سال 94 قابی خاص که آفریده خودش بود را در مراسمی به حاج قاسم سلیمانی اهدا کرده است، گفت: طرحی که کشیدم برآمده از ذهنیت و تصویری بود که سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به واسطه نقشش در مبارزه با تروریسم کشیدم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
محمدصالح رزم حسینی کارتونیست خوش ذوق کرمانی طرحی زیبا از آقای حکایتی به مناسبت تولد او کشیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۲۲:۳۸    
محمدصالح رزم حسینی کارتونیست مطرح کرمانی، طرحی از ناصر حجازی اسطوره فقید فوتبال کشور کشیده و یاد و خاطره این چهره ارزشمند را به نوعی گرامی داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اثر محمدصالح رزم حسینی، کارتونیست کرمانی، در کتاب دومین دوسالانه کارتون بین المللی نیکونیکولای کشور آلبانی (2022) منتشر شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
آرمان ملی نوشت :یکی دیگر از انتقاداتی که سبب نارضایتی از عملکرد مخبر شد به انتصاب های او مربوط است مانند اردیبهشت سال گذشته که حجت الاسلام حسین میرزایی امام جمعه اصفهان در صفحه توئیتر خود نوشت: جناب آقای مخبر! با انتصاب علیرضا رزم حسینی به عنوان مشاور خود ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۰:۵۷   + ۲۷ سایت دیگر  
از آغاز دولت سیزدهم، سیدرضا فاطمی امین به وزارتخانه ای آمد که در دولت قبل بی ثبات ترین بود. به عنوان مثال در یک سال (سال 99) وزارت صنعت چهار وزیر و سرپرست به خود دید تا اینکه در نهایت رزم حسینی به عنوان وزیر پایانی دولت معرفی شد ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ذبیح الله اعظمی ساردویی: معادن ما درگیر روال اداری بسیار دست و پا گیر است. امروزه مشخص شده است که برخی از معادن دست عده ای رانت خوار است که آن معادن را فعال نمی کنند. البته آقای رزم حسینی وزیر سابق صمت خیلی خوب عمل کرد. آمد گفت یا فعال می کنید یا خلع ید می شوید.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۰۰:۲۸    
اصلاحات نیوز؛ بحث امید و ناامیدی مردم و جوانان از آینده کشور با توجه به گرانی های نفس گیر و بی پایان، موضوع کاریکاتور محمدصالح رزم حسینی در این باره شده است
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۲۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
محمد صالح رزم حسینی با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به قیچی کردنِ موی دانش آموزانِ یک مدرسه، توسطِ ناظم یک مدرسه آن هم در قرن جدید، واکنش نشان داد. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
محمد صالح رزم حسینی با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به منفعل بودن مسئولان در قبال آلودگی هوا و پرداختن به مسائل حاشیه ای واکنش نشان داد. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۲۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
محمد صالح رزم حسینی به بهانۀ 7 آوریل، روزِ جهانی کاریکاتور و کاریکاتوریست ها، کارتونی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۲۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
بانوانی که برای دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل لبنان بلیط خریداری کرده بودند با اسپری فلفل اجازه ورود به ورزشگاه پیدا نکردند. محمدصالح رزم حسینی با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به این موضوع واکنش نشان داد. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد صالح رزم حسینی با اشاره به وضعیت کرونا زده هنر در جهان، با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود فرا رسیدن 27 مارس روز جهانی تئاتر در دوران کرونا را تبریک گفت. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۲۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
وضعیت سخت معیشتی مردم در نوروز 1401 سوژه کارتونی از محمد صالح رزم حسینی در صفحه اینستاگرامش شد. 6060
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۲/۱۰ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: حمله ارتش روسیه به اوکراین به دستور پوتین و آوارگی مردم بی پناه این کشور در کنار مخالفت های جهانی، سوژه کارتونی از محمد صالح رزم حسینی در صفحه اینستاگرامش شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ - ۰۸:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
محمد صالح رزم حسینی با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به مشکلات اساسی مردم برای تامین معیشت خود، به تلاش نمایندگان مجلس برای تصویب طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی انتقاد کرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
محمد صالح رزم حسینی با انتشار طرح کارتونی در صفحه اینستاگرام خود، با استفاده از تصویری از فیلم معروف دیکتاتور بزرگ اثر چارلی چاپلین، به سیطره و شیوع سویه امیکرون ویروس کرونا در جهان واکنش نشان داد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
برترین ها: انتشار ویدئویی از پیشنهاد عجیب وزیر آموزش و پرورش در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده قلعه گنج که گفته "بلوک بگذارید بچه ها بروند داخلِ مدرسه!" سوژه انتشار کارتونی از محمدصالح رزم حسینی در صفحه اینستاگرامش شد.
برترین ها / آقای خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
برترین ها: حضور گسترده مسئولان مختلف در مناطق سیل زده و بازدید از خسارات به عمل آمده در این مناطق سوژه کارتونی از محمد صالح رزم حسینی در صفحه اینستاگرامش شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: محمد صالح رزم حسینی با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود، دستگیری از مستمندان و افراد بی خانمان در فصل سرما را یادآور شد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: محمد صالح رزم حسینی به مناسبت روز جهانی خنده یعنی روز 11 ژانویه مصادف با 21 دی ماه کارتونی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۲۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
محمد صالح رزم حسینی با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود، هفدهم دیماه زادروز استاد محمدرضا لطفی ردیف دان، موسیقی دان، آهنگ ساز، نوازندهٔ برجستهٔ تار و سه تار و کمانچه همچنین پژوهشگر و مدرس موسیقی سنتی را گرامیداشت. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۲۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
یک نمایندۀ مجلس گفته باید تلاش کنیم ضربۀ ناشی از حذفِ ارزِ دولتی به زندگی مردم، ملایم باشد. موضوعی که سوژه انتشار کارتونی از محمد صالح رزم حسینی در صفحه اینستاگرامش شد. 6060
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
برترین ها: صحبت های مهدی طغیانی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس که گفته کسی نمی گوید از اول فروردین سال بعد قیمت ها را آزاد کنید و ملت را به امان خدا رها کنید. بلکه باید تلاش کنیم ضربه ای که به زندگی مردم وارد می شود ملایم تر شود سوژه محمد صالح رزم حسینی در صفحه اینستاگرامش شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۰۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
خبرآنلاین: محمد صالح رزم حسینی به مناسبت آغاز سال نوی میلادی کارتونی را با مضمون سال بدون جنگ در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.
معدن نامه   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۰:۳۳    
علیرضا رزم حسینی چندی پیش در پاسخ به واگذاری ابهام برانگیز 6000 محدوده معدنی از طریق مزایده الکترونیک، منتقدان را تلویحاً وابسته به مافیای معادن خوانده بود، غافل از اینکه انتقاد وارد شده به این نحوه واگذاری از سر نقض یک اصل بدیهی اجتماعی به نام اعتماد است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۹:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
برترین ها: تلاش تلویزیون برای شاد کردن جامعه در روزهایی که مردم درگیر مسائل و مشکلات سخت معیشتی هستند، سوژه انتشار کارتونی از محمدصالح رزم حسینی در صفحه اینستاگرامش شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: اظهارات جنجالی رامبد جوان درباره رژیم لاغری در دورانی که مردم با تورم دست به گریبان هستند، سوژه محمدصالح رزم حسینی در صفحه اینستاگرامش شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۲۱:۳۵    
وضعیت سخت معیشتی مردم از یک سو و رشد نرخ ناباروری در بین جوانان از سوی دیگر، سوژه انتشار کارتونی از صالح رزم حسینی در صفحه اینستاگرامش شد. 6060
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: محمد صالح رزم حسینی با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به مشکلات فرزند آوری پرداخت.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: محمد صالح رزم حسینی با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به سختی های پیش روی کودکان کار در فصل سرما و لزوم توجه بیشتر به این کودکان پرداخت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
محمدصالح رزم حسینی با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به ماجرای جنجالی و پر حاشیه انتصابات فامیلی در برخی دستگاه ها واکنش نشان داد. 6060
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: بشتابید؛ حراج صندلی های مسئولیت... . این تیتری است که میتوان به کاریکاتور محمد صالج رزم حسینی که این روز های انتصابات را به تصویر کشیده است نسبت داد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۰۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: محمد صالح رزم حسینی با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به انتشار برخی مطالب در فضای مجازی مبنی بر مقاومت در برابر واکسیناسیون سراسری و برخی تجمعات مردمی در این زمینه واکنش نشان داد.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تارا خودروی است که بار ها توسط وزرای صنعت، معدن و تجارت از جمله رضا رحمانی و مدرس خیابانی و رزم حسینی رونمایی شده و در آخرین رونمایی نیز وزیر جدید صمت فاطمی امین به صف رونمایی کنندگان خودرو معظم تارا نائل شد
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۱۲    
نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی نسبت به انتصاب علیرضا رزم حسینی به عنوان مشاور معاون اول دولت واکنش نشان داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
برترین ها: صالح رزم حسینی با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به ادامه روزها و ماههای غمبار حاکم بر کشور به واسطه مرگ و میرهای کرونایی پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۷   + ۵۷ سایت دیگر  
علیرضا رزم حسینی وزیر سابق صمت دولت دوازدهم، مشاور معاون اول رئیس جمهور در امور پروژه های انتقال آب از دریا شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تابناک، طی حکمی از سوی محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور علیرضا رزم حسینی به عنوان مشاور معاون اول رئیس جمهور در امور پروژه های انتقال آب به نقاط نیازمند کشور منصوب شد. ...
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۵۰    
در بسته خبری امشب از اعتراض توییتری به ابقای زینی وند تا انتصاب رزم حسینی به سمت مشاور معاون اول رییس جمهور می شنوید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۱    
معاون اول رئیس جمهور، علیرضا رزم حسینی را به عنوان مشاور در امور پروژه های انتقال آب برگزید.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۲۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
برترین ها: محمدصالح رزم حسینی به مناسبت 12 اکتبر روز جهانی بدون خشونت، کارتونی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.
برترین ها / عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۲۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
برترین ها: محمدصالح رزم حسینی با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به وضعیت این روز های برخی آقازاده های ساکن خارج از کشور پرداخت.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین: محمدصالح رزم حسینی به اظهارات مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران که گفته مخازن زباله را قفل دار می کنیم تا زباله گرد نتواند زباله بردارد، واکنش نشان داد.
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
ایلنا: مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از قفل دار شدن مخازن زباله خبر داد. صدرالدین علیپور: * به تدریج باید شکل مخازن فعلی را عوض کنیم تا دسترسی به آن ها آسان نباشد و زباله گرد نتوانند از مخزن زباله بردارد و این مساله در دستور کار سازمان است. ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۵    
خبر منع مدارس از تحویل پرونده تحصیلی دانش آموزان به مادر، سوژه کارتونی از محمدصالح رزم حسینی شده است.