شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۲:۱۲Oct 2020 24

جدیدترین‌های «روانگردان»

شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مظفری با بیان اینکه شیوع کرونا بسیاری از برنامه های فرهنگی پیشگیری را دچار چالش کرده و بخش اعظم فعالیت های این حوزه تعطیل شده، گفت: روز به روز بر تعداد مواد مخدر و روانگردان ها افزوده می شود بطوریکه شاهد رشد 7 برابری انواع روانگردان هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران صبح امروز 2700 کیلوگرم از مواد مکشوفه مخدر و روان گردان توسط نیروی انتظامی در جنب رودخانه تلار قائم شهر امحا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته نیروی انتظامی 2700 کیلو مواد مخدر و روانگردان های کشف شده در مازندران امروز در قائم شهر امحاء شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
قائمشهر- دو هزار و700 کیلوگرم انواع مواد مخدر و روانگردان به مناسبت هفته ناجا در قائمشهر امحا شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۵:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرنا: هفت تن موادمخدر غیر دارویی شامل، شیشه، هرویین، حشیش، گل و انواع مواد مخدر روانگردان امروز (سی ام مهرماه 99) در آیینی با حضور فرمانده نیروی انتظامی استان فارس در شیراز امحا شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران بیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران از امحای بیش از 2700 تن انواع مواد مخدر و روانگردان در هفته ناجا خبر داد.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش هاناخبر ، سردار مسعود خرم نیا امروز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این مدت، 2 هزار و 878 کیلوگرم مواد مخدر در این استان کشف و ضبط شده است. او ادامه داد: همچنین در این مدت 181 هزار و 889 عدد قرص روانگردان در آذربایجان غربی کشف و ضبط شده است. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از انهدام 45 فقره باند موادمخدر در استان خبرداد. به گزارش ایسنا؛ سردار مسعود خرم نیا امروز 24 مهر ماه در نشست خبری با خبرنگاران با بیان اینکه در 6ماهه اول سالجاری 45 فقره باند مواد مخدر منهدم که نسبت به مدت مشابه 10 درصد افزایش نشان می دهد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده انتظامی گیلان از کشف 30 کیلوگرم مواد روانگردان شیشه از یک خودروی پیکان وانت که از کشورهای شرقی بارگیری شده بود، در رشت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف 23 کیلوگرم ماده مخدر ماری جوانا و هزار و 110 عدد قرص روانگردان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه، از کشف 28 هزار و 500 عدد ماسک قاچاق با تلاش ماموران پلیس در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست پلیس مبارزه با موادمخدر استان گفت: 5 کیلو و 400 گرم موادمخدر و روانگردان از نوع هروئین، شیشه و تریاک در رشت کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کرمانشاه، از کشف 11 کیلوگرم ماده مخدر ماری جوانا در عملیات هایی جداگانه و در سطح شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۶:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
بیش از 11 هزار عدد قرص روانگردان از عطاریهای غیر مجاز درشهرستان خوی کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- دستگیری 2 شکارچی متخلف در اردستان و یک فروشنده مواد روانگردان در کاشان، صدور هشت سند تبدیلی برای موقوفات خوانسار و دستگیری یک کلاهبردار در نایین از جمله خبرهای کوتاه روز دوشنبه استان اصفهان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۸:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی به والدین در ارتباط با مصرف انواع قرص های روانگردان و ماده مخدر گل در محیط های آموزشی هشدار داد و گفت: خانواده ها فقط به مصرف شیشه در قشر جوان متمرکز نشوند، چرا که ممکن است، مصرف این قرص ها به دلیل ریز بودنشان، از چشم والدین پنهان بماند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دانشگاه برکلی آمریکا نخستین مرکز علم و آموزش عمومی روانگردان ها را با هدف شناخت و تاثیر روان گردان ها بر مغز و افزایش آگاهی عمومی در مورد مضرات جبران ناپذیر آن بر مغز راه اندازی کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: اسامی مختلف مواد مخدر و روانگردان ها فقط برای ایجاد جذابیت و فریب افراد است وگرنه اکثر آنها روانگردان بوده و قدرت تخریبی بالا دارند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: با تلاش ماموران کلانتری 12 چمران کرج، فروشنده مواد روانگردان شیشه به همراه یک کیلو و 120 گرم شیشه کشف و دستگیر شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف 1400 حبه قرص و 1650 سی سی شربت روانگردان با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خبر داد.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر بیان کرد: کشفیات آمپول ها و قرص های روانگردان و مواد پیش ساز، 21 درصد کاهش داشته و علت این کاهش را می توان علاوه بر اقداماتی که توسط نیروهای مقابله ای صورت گرفته است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین: آسوشیتدپرس به نقل از پلیس بریتانیا خبر داد، فردی را که در حال توزیع قرص های روانگردان پرتقالی رنگی به شکل دونالد ترامپ بود دستگیر کرده است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ عبدالوهاب حسنوند با اشاره به افزایش یک درصدی کشف مواد مخدر روانگردان در تهران گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از چهار تُن مواد مخدر روانگردان در تهران کشف شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
یک مرد انگلیسی که اقدام به فروش قرص های روانگردان شبیه به صورت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا کرده بود، بازداشت شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۲:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
پلیس انگلیس از دستگیری مردی خبر داد که در معامله "قرص های نارنجی خطرناک" حاوی داروی روانگردان اکستازی و به شکل تصویری از دونالد ترامپ دست داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از کشف 10 کیلو گرم مواد روانگردان شیشه در عملیات مشترک ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فردیس و پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۵:۴۸    
قاچاقچیان مواد مخدر از اروپا با روش های پرداخت آسان تر مانند بیت کوین یا سایر رمزارزها (ارز دیجیتال)، این روزها بازار هند را با قرص های روانگردانِ اکستازی اشباع کرده اند.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
قم نیوز: در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم کلیات سند مبارزه با عرضه مواد مخدر، روانگردان ها و پیش سازها در جلسه ای تصویب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
کلیات سند مبارزه با عرضه مواد مخدر، روانگردان ها و پیش سازها در جلسه ای به ریاست استاندار قم تصویب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان لردگان از کشف 3 هزار و 600 قرص روانگردان در این شهرستان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد گفت: در طی عملیات هایی که داشته ایم 146 معتاد متجاهر دستگیر و 484 قرص روتن گردان نیز کشف و ضبط شده است.
دولت   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۱۰    
معاون مقابله با ورود و عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف بیش از 304 تن انواع مواد مخدر و روانگردان خبر داد و گفت: این رقم در مقایسه با بازه زمانی مشابه در سال 1398 بالغ بر 38 درصد رشد داشته است. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
یک محموله یقاچاق قرص روانگردان مربوط به گروه تروریستی داعش در ایتالیا کشف و ضبط شد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۱    
داروها و قرص های روانگردان موادی هستند که عوارض بسیار خطرناک و جبران ناپذیری برای انسان به همراه دارند و تاثیرات منفی بر روی اعصاب و مغز افراد می گذارند.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
پلیس ایتالیا روز چهارشنبه اعلام کرد 14 تن ماده روانگردان آمفتامین تولید داعش را در جنوب این کشور کشف و ضبط کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۷:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پلیس ایتالیا روز چهارشنبه اعلام کرد یک محموله 14 تنی قرص های آمفتامین به ارزش بیش از یک میلیارد یورو را که توسط داعش در سوریه تولید شده، حین ورود به ایتالیا کشف و ضبط کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پلیس ایتالیا روز چهارشنبه اعلام کرد یک محموله 14 تنی قرص های آمفتامین به ارزش بیش از یک میلیارد یورو را که توسط داعش در سوریه تولید شده، حین ورود به ایتالیا کشف و ضبط کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۰:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گیلان گفت: 75 کیلوگرم حشیش در شهرستان رودسر کشف و ضبط شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۲:۰۸    
پلیس امارات از کشف و ضبط بیش از 25 میلیون قرص روانگردان در ابوظبی، پایتخت امارات متحده عربی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۹:۱۶   + ۳۶ سایت دیگر  
نماینده دائم ایران در دفتر سازمان ملل با اعلام ضبط بیش از 950 تن انواع مواد مخدر و روانگردان در سال گذشته توسط ایران گفت: این در حالی است که جمهوری اسلامی تحت تحریم های آمریکا قرار داشته و از کمک های جامعه بین المللی نیز بهره ای نبرده است.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۳:۳۵    
سرهنگ "فریادرس فتاحیان" اظهار داشت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق مامورین ایستگاه بازرسی شهر کرند، حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی سمند مشکوک و آن را متوقف کردند. وی ادامه داد: در بازرسی از این خودرو، 6400عدد قرص روانگردان کشف و جمع آوری شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از امحا 40 تن انواع مواد مخدر در زاهدان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها 40 تن انواع مواد مخدر و روانگردان به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در زاهدان امحا شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۳:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
پژوهشگر ارشد موسسه کادراس با تأکید بر اهمیت بررسی الگوهای مصرف مواد مخدر و محرک به ویژه مواد جدید، الگوی مصرف مواد در ایران را در وضعیتی در حال گذار از مواد سنتی به مصرف مواد صنعتی و آزمایشگاهی عنوان کرد و گفت: ظهور مواد جدید، افزایش قیمت تمام شده مواد رایج (به دلایل مختلف) ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش سپید آنلاین، مهدی شادنوش در آستانه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در گفت و گو با وبدا، ضمن تشریح اقدامات مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت در سال 99 ...
خبربانو   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۰:۰۱    
تحقیقات نشان می دهد زنانی که مواد محرک استفاده می کنند، بسیار زود مهارت ها و کارایی شان را از دست می دهند؛ چراکه اگر مصرف مواد سنتی 8 تا 10 سال زمان می برد تا فرد معتاد به آخر خط برسد، در مورد مواد محرک و روان گردان این زمان به 2 تا 4 سال کاهش می یابد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۰۴:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون پژوهشی موسسه کادراس با تاکید بر تاثیر والدین در پیشگیری از اعتیاد، می گوید: تحقیقات حاکی از آن است که نظارت ضعیف والدین و ساعت های طولانی تنها در خانه ماندن فرزندان به شدت با مصرف مواد در ارتباط است.