جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۵:۰۴Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روانگردان»

برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
پسر جوان که به دنبال یافتن کار از شهرستان به کرج رفته بود از سوی مرد شیشه ای به قتل رسید.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر در ایران سابقه طولانی دارد. تا بوده تریاک و مواد افیونی در بساط معتادان پیدا می شد اما اکنون کوکائین به قیمت گرمی 4 میلیون تومان از آمریکای جنوبی با کشتی به سفره پولدارهای ایران رسیده است. این تحفه جدید چیست و مصرف کنندگان آن چه سرنوشتی دارند؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 80 هزار قرص روانگردان قاچاق به ارزش 12 میلیارد ریال در گشت زنی و رصد کامل خودرو های عبوری توسط ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سردار علی ولیپور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: حوالی ساعت 12 ظهر روز پنجشنبه هجدهم اسفند ماه سال گذشته، کشف جسد مرد جوانی در سرویس بهداشتی خانه اش در خیابان رضایی محله تهرانسر از سوی همسایه ها به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع داده شد که درپی آن با دستور مقام قضایی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی که درپی مصرف روانگردان شیشه اقدام به قتل دوستش کرده بود، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از کشف 78 کیلوگرم روانگردان شیشه از قاچاقچی مواد مخدر در شهرستان بهارستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ، از دستگیری سه عضو یک باند قاچاق مواد مخدر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف 100 کیلوگرم مخدر روانگردان شیشه از یک باند قاچاق مواد مخدر در تهران خبر داد.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
پسر جوانی که دوست صمیمی اش را در حالت مستی و تحت تاثیر قرص روانگردان به قتل رسانده بود دستگیر شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۱:۱۴    
مردی که متهم است پس از مشاجره با یکی از دوستانش در پارک بی سیم مرتکب قتل شده، مدعی است پس از مصرف قرص روانگردان مرتکب جنایت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۸:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس فرودگاه اصفهان گفت: زائران باید در زمینه حمل انواع مواد مخدر و قرص های روانگردان و دارو های ممنوعه توجه لازم را داشته باشند چرا که در صورت کشف هر میزان از این گونه مواد برابر قانون برای آنان پرونده قضایی تشکیل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۲۵    
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از انهدام باند توزیع و فروش مواد روانگردان در منطقه مشیریه و کشف چهارکیلوگرم ماده روانگردان شیشه خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۷:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سرهنگ سید مهدی نجفی پور، فرمانده انتظامی بندرانزلی از دستگیری عامل درگیری و تخریب شیشه یکی از بانک های این شهرستان در کمتر از 5 ساعت خبر داد و افزود: متهم علت این اقدام خود را عدم هوشیاری به علت مصرف مواد روانگردان و توهم زا عنوان کرد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۰:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از کشف 120 کیلوگرم مخدر تریاک و چهارکیلوگرم روانگردان شیشه در جریان دو عملیات پلیسی در پایتخت خبرداد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۳:۳۵    
به گفته دادستان عمومی و انقلاب هندیجان؛ 759 کیلوگرم مواد مخدر و روان گردان در این شهرستان کشف و توقیف شد. فردوس افشون گفت: 759 کیلوگرم مواد مخدر و روانگردان شامل؛ 470 کیلوگرم حشیش، 239 کیلوگرم شیشه و 50 کیلوگرم هروئین در شهرستان هندیجان کشف و توقیف شد. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۲:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گفته دادستان عمومی و انقلاب هندیجان؛ 759 کیلوگرم مواد مخدر و روان گردان در این شهرستان کشف و توقیف شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان فرمانده انتظامی شهرستان میناب از کشف 3 هزار عدد انواع قرص های روانگردان در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ماموران انتظامی شهرستان میناب3 هزار عدد قرص روانگردان کشف کردند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا همچنین بر وجود قوانین سختگیرانه توسط کشور عراق نسبت به حمل کنندگان مواد مخدر سنتی و روانگردان از جمله تریاک، شیشه، هروئین، گل، گراس، ماری جوانا و.. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کرج- فرمانده انتظامی البرز گفت: با تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، 63 کیلو و 300 گرم ماده روانگردان شیشه کشف و دو متهم دستگیر شدند.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
پس از هماهنگی های قضائی و تشکیل تیم عملیاتی، ماموران پلیس اطلاعات، متهم را شناسایی و در عملیاتی ضربتی وی را دستگیر کردند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: به نظر می رسد رومیان باستان از ماهی سالما پورگی برای تهیه یک ماده مخدر تفریحی استفاده می کردند! پلینزی ها نیز از قدرت روانگردان آن طی مراسم و جشن های خود بهره می بردند!
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۷:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب از دستگیری یک نفر از توزیع کنندگان مواد روانگردان در شمال و شمال غرب پایتخت در محله سعادت آباد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۳۵    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از عملیات موفق این پلیس در دستگیری یکی از قاچاقچیان مواد مخدر در جنوب پایتخت خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر نظارت بر فرآورده های طبیعی، سنتی، مکمل و بازرسی ویژه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از کشف و توقیف 6 هزار و 116 قلم انواع داروهای مخدر، روانگردان و رژیمی در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۳:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از دستگیری متهمی که اقدام به تبلیغ و فروش مواد روانگردان در فضای مجازی می کرد، خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۲۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از توقیف یک دستگاه خودرو ترانزیت حامل قرص های روانگردان در پل ابریشم واقع در مرزهای شمال استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۰    
420 عدد انواع قرص های روانگردان و 2 هزار گرم شربت متادون قاچاق در شهرستان فیروزآباد کشف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۴:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت:10 نمره منفی برای سواری ها و 20 نمره منفی برای خودروهای عمومی که رانندگان آنان موادروانگردان مصرف کرده اند، در نظر گرفته شده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر درباره یک ماده روانگردان جدید با عوارض خطرناک بسیار که با اسامی خیابانی کِمیکال ، کمیک و بونزای در ایران به فروش می رسد و به شیوه های گوناگون مصرف می شود، توضیح داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۹:۰۵   + ۵۵ سایت دیگر  
مدتی است ماده روانگردان جدیدی با اسامی خیابانی کِمیکال ، کمیک و بونزای به فروش می رسد که ظاهر این مواد، به شکل ماده گیاهی خردشده سبزرنگ (گاه معطر) است ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۲۱:۴۵    
مجیک ماشروم قارچ های وحشی یا پرورشی هستند که حاوی سیلوسیبین، یک ترکیب روانگردان و توهم زای طبیعی اند. مجیک ماشروم، نوعی ماشروم مخدراست. سیلوسایبین (مجیک ماشروم) دارای پتانسیل بالایی برای سوءمصرف و وابستگی می باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۸:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه بامواد مخدر فراجا ضمن ابراز نگرانی از افزایش تولیدموادمخدربه ویژه روانگردان ها در افغانستان، برلزوم مقابله جدی تر کشورها با پدیده قاچاق مواد مخدر تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۴:۲۵    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری 3 فروشنده و توزیع کننده مواد روانگردان در منطقه شمال شهر تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۹:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از کشف 42 کیلوگرم تریاک از یک کامیون حامل بار لیموترش و 44 کیلوگرم مواد روانگردان در جریان 2 عملیات پلیسی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۶:۱۲    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین از کشف و ضبط 10 هزار و 720 قرص روانگردان ترامادول رویال، تیموس و ایکس 3 در شهرستان بویین زهرا خبر داد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۲۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
یک کارآزمایی بالینی فاز 1 جدید نشان داده است که یک دوز واحد سیلوسایبین همراه با روان درمانی ممکن است یک درمان امیدوارکننده برای بی اشتهایی عصبی باشد، یک بیماری روانی که درمان آن بسیار دشوار است و در حال حاضر هیچ داروی تایید شده ای برای آن وجود ندارد. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۲۳:۱۴    
حوادث رکنا: 3 مرد بعد از خوردن قرص های روانگردان به جان مردم می افتادند و با دعوای ساختگی گوشی های شان را سرقت می کردند. متهمان با سوء استفاده از عکس و فیلم های داخل گوشی ها اخاذی می کردند .
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۲۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: 3 مرد بعد از خوردن قرص های روانگردان به جان مردم می افتادند و با دعوای ساختگی گوشی های شان را سرقت می کردند. متهمان با سوء استفاده از عکس و فیلم های داخل گوشی ها اخاذی می کردند .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سردار کاکاوند گفت: در 4 ماهه امسال، 7 میلیون و 374 هزار و 543 قرص در سطح کشور کشف شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب امیدیه از کشف و توقیف 3 کیلوگرم مواد روانگردان شیشه در این شهرستان خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۷:۲۶    
دانشمندان در سراسر جهان در تلاش هستند در مورد مواد روانگردان و پتانسیل درمانی آنها اطلاعات بیشتری به دست آورند. اما به دلیل نگرانی در مورد اثرات مضر احتمالی آنها در کشورهای عضو اتحادیه اروپا غیرقانونی هستند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از انهدام باند 4 نفره قاچاق مواد روانگردان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از انهدام باند 4 نفره قاچاق مواد روانگردان خبر داد و گفت: در این عملیات پلیسی، 3 کیلو گرم شیشه از مخفیگاه قاچاقچیان کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری یک قاچاقچی مواد افیونی و کشف 1200 گرم هروئین و 500 گرم ماده روانگردان شیشه از مخفیگاه متهم خبر داد.
امام جمعه اهل سنت شهرستان بیجار: قتل دو کودک توسط پدر؛ دل و وجدان هر انسانی را تکان می دهد امام جمعه اهل سنت شهرستان بیجار با اشاره به اینکه قتل دو کودک توسط پدر دل و وجدان هر انسانی را تکان می دهد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان قرچک از کشف 13 هزار عدد قرص روانگردان و غیرمجاز و دستگیری یک نفر متهم خبر داد.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی نظرآباد از دستگیری یک فروشنده ماده روانگردان و کشف 400 گرم شیشه خبر داد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۰۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
پزشکان استرالیایی از این هفته می توانند تجویز برخی از مواد روانگردان را برای درمان افسردگی به کار ببرند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۲۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: دولت هایی در پشت پرده ها از منابع اقتصادی ماده های مخدر بهره مند می شوند و از آن عبور نخواهند کرد. علیرضا کاظمی ...