یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۶:۳۸Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کالابرگ»

خبرگزاری صدا و سیما   ۲۶ دقیقه پیش    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: طرح کالابرگ الکترونیکی از روز گذشته در استان آغاز شده و در حال اجرا است.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
در مرحله جدید طرح کالا برگ الکترونیک متقاضی در صورت خرید با کارت اعتبار تا 70 درصد، یارانه اش افزایش می یابد.
مرحله جدید طرح ملی کالابرگ الکترونیک برای خانوار های زیر پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی در دهک های اول تا سوم اجرایی شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی مربوط به دهک های اول تا سوم ویژه خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی در استان سمنان آغاز شد.
ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: طرح کالابرگ الکترونیکی از روز گذشته در استان آغاز شده و در حال اجرا است.
فردا نیوز   ۶ ساعت پیش    
مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیک از روز گذشته شنبه، سیزدهم خردادماه، به صورت سراسری آغاز شد؛ در مرحله اول خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی مشمول طرح شده اند.
یزد آوا   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مرحله جدید طرح ملّی کالابرگ الکترونیک از روز خردادماه برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در استان اجرایی شد.
فردا نیوز   ۷ ساعت پیش    
مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیک از روز گذشته شنبه، سیزدهم خردادماه، به صورت سراسری آغاز شد؛ در مرحله اول خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی مشمول طرح شده اند.
برترین ها / ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۴۸ سایت دیگر  
همه خانوار های مشمول طرح می توانند با نصب برنامه شبکه ملی اعتبار شما و یا شماره گیری #1463*500* از باقی مانده اعتبار خود مطلع شوند. سایر خانوار های دهک های اول تا سوم در مرحله بعدی طرح، تحت پوشش قرار خواهند گرفت که زمان اجرای مراحل بعدی، اطلاع رسانی خواهد شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون خوزستان : همه کارت های بانکی به نام سرپرست خانوار در طرح کالابرگ الکترونیک قابل استفاده هستند. .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۲:۱۳   + ۵۲ سایت دیگر  
مرحله جدید طرح ملّی کالابرگ الکترونیک از 13 خردادماه سال جاری برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی اجرا می شود
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۲:۱۳    
مرحله جدید طرح ملّی کالابرگ الکترونیک از 13 خردادماه سال جاری برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی اجرا می شود
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۲:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
با حضور علی باقری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران، دکتر فریبا بریمانی مدیر کل بهزیستی استان، دکتر میثم معافی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران و معاونین و مسئولین این سه نهاد در استان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۲:۴۱    
مرحله جدید طرح ملی کالابرگ الکترونیک از 13 خرداد برای خانوار های تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی در دهک های اول تا سوم اغاز شد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۲:۱۷    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از 13خرداد ماه و به منظور حمایت از خانوارهای کم درآمد اعتبار یارانه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در صورت خرید اعتباری بیش از 70درصد مبلغ یارانه، 20درصد افزایش می یابد.
هورگان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۲:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
با کالابرگ الکترونیکی به قیمت شهریور 1400 می توانید خرید کنید.
راه امروز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۳۸   + ۴۶ سایت دیگر  
از امروز مرحله جدید طرح ملی کالابرگ الکترونیکی با افزایش 20 درصدی یارانه معیشتی سه دهک پایین درآمدی آغاز می شود و همچنان که پیشتر وزیر کار اعلام کرده بود این مرحله در گام نخست از خانوار های تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی اجرایی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۳۳    
اجرای مرحله جدید طرح ملی کالابرگ الکترونیک از امروز 13 خرداد برای خانوار های تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی در دهک های اول تا سوم آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۳۰    
معاون وزیر کار و رفاه اجتماعی توضیحاتی را درباره کالابرگ الکترونیکی ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۰:۱۴    
مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی برای خانوارهای زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی در مهاباد آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام از آمادگی کامل و انجام زیرساخت ها برای اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مرحله جدید طرح ملی کالابرگ الکترونیک برای سه دهک اول یارانه بگیر از امروز آغاز شد.
برترین ها / راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۰:۰۵   + ۵۴ سایت دیگر  
مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی از 13 خرداد ماه سال جاری برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی اجرا می شود.
صدای زرند   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مرحله جدید کالابرگ از امروز اجرا می شود. قرار است مبلغ یارانه نقدی به میزان 20 درصد افزایش یابد. پیشتر مشمولان طرح می توانستند 9 قلم کالای اساسی را با کالابرگ خود خریداری کنند اما حالا امکان خرید 11 قلم فراهم شده است.
سراج24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۹:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر کار گفت: 20 درصد اعتبار اضافه کالابرگ برای سه دهک کم درآمد جامعه در صورت خرید اعتباری بیش از 70 درصد مبلغ یارانه، از امروز به حسابشان واریز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت :براساس طرح کالابرگ الکترونیک ، یارانه سه دهک پایین درآمدی، در صورت استفاده برای خرید کالا ، 20 درصد افزایش می یابد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
افزایش 20 درصدی بلافاصله پس از خرید، به اعتبار کارت یارانه افزوده می شود و سرپرست خانوار اختیار پیدا می کند آن اعتبار را هم دوباره صرف خرید کرده یا به صورت نقدی دریافت کند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
خواجه مظفری گفت: 53 درصد از جمعیت استان گلستان مشمول طرح کالابرگ الکترونیکی هستند که می توانند از مزایای این طرح مهم بهره مند شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۲۸    
اجرای مرحله جدید طرح ملیِ کالابرگ الکترونیک از امروز 13 خرداد با افزایش 20 درصدیِ اعتبار، آغاز شد.
سلام نو / عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۱۲   + ۱۱۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از 13 خردادماه ، یارانه خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) در صورت خرید اعتباری بیش از 20 درصد افزایش می یابد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از 13خرداد ماه و به منظور حمایت از خانوار های کم درآمد اعتبار یارانه مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی در صورت خرید اعتباری بیش از 70درصد مبلغ یارانه، 20درصد افزایش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۰۳    
مرحله جدید طرح ملی کالابرگ الکترونیک که شامل مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی می شود از امروز شنبه 13 خرداد آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
از امروز مرحله جدید طرح ملی کالابرگ الکترونیکی با افزایش 20 درصدی یارانه معیشتی سه دهک پایین درآمدی آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی می گوید : هدف از اجرای این طرح حمایت دولت از اقشار کم درآمد و دهک های اول تا سوم است
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: یارانه افرادی که از کالابرگ الکترونیکی استفاده کنند، از 400 هزار تومان به 480 هزار تومان افزایش می یابد
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام دولت در خصوص افزایش یارانه طرح کالابرگ الکترونیک، سایر خانوارهای دهک های اول تا سوم در مرحله بعدی طرح، تحت پوشش قرار خواهند گرفت.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
می متالز - بر اساس اعلام دولت در خصوص افزایش یارانه طرح کالابرگ الکترونیک، سایر خانوار های دهک های اول تا سوم در مرحله بعدی طرح، تحت پوشش قرار خواهند گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: در اجرای مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی، 341 هزار و 798 خانوار تحت پوشش نهادهای حمایتی کمیته امداد و بهزیستی در استان، مشمول افزایش 20 درصدی میزان یارانه می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان از آغاز اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در این استان خبر داد و گفت: تاکنون 700 پایانه فروش در فروشگاههای مجری این طرح در استان فعال شده است.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مبلغ یارانه نقدی خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی 20 درصد افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۴۷    
مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیک از امروز در کردستان اجرایی می شود و بر این اساس، یارانه سه دهک پایین درآمدی، مشروط به استفاده از یارانه برای خرید کالا، 20 درصد افزایش می یابد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
در نشست بررسی جزئیات طرح ملی کالابرگ الکترونیکی با حضور اعضای شورای هماهنگی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: خرید 10 قلم کالای اساسی مشمول اجرای این طرح ملی است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۰۴    
محمد امین بابایی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی که به منظور پیگیری و فرایند اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی به شهرستان تربت حیدریه سفر کرده بود با حضور در فرمانداری این شهرستان با علی اکبر کی پور فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار کلاله گفت: اجرای طرح کالا برگ الکترونیک در شهرستان کلاله آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۰۲    
مرحله جدید طرح ملی کالابرگ الکترونیک برای سه دهک اول یارانه بگیر از امروز آغاز می شود.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۵۱    
محمد امین بابایی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در جلسه ای با نمایندگان شرکت خدمات فناوری اطلاعات رفاه ایرانیان( فارا) در استان آخرین وضعیت و مشکلات موجود در مسیر این طرح را مورد بررسی قرار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: طرح کالابرگ الکترونیکی با افزایش 20 درصدی یارانه برای خانواده های یارانه بگیر اجرا می شود.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۴۱   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص آخرین وضعیت اجرای طرح کالابرگ الکترونیک در کشور توضیحاتی ارائه داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مرحله جدید طرح ملی کالابرگ الکترونیک از امروز آغاز می شود تا بالاخره کالابرگ الکترونیکی رنگ واقعیت بگیرد .
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۳۰    
در راستای پیگیری و بررسی آخرین وضعیت طرح کالابرگ الکترونیکی در ادارات استانی جلسه ویدئو کنفرانس با همین موضوع با حضور دکتر علیرضا عسگریان معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید.