شنبه ۲۳ تیرساعت ۱۸:۴۳Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کالابرگ»

ایبنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
11 قلم کالای اساسی در قالب یارانه معیشتی بصورت ماهیانه با کالابرگ الکترونیک ارائه می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۲۱:۲۰    
شرط اصلی طرح کالابرگ، اختصاص 200 هزار تومان از یارانه نقدی به خرید کالاهای موجود در سبد کالابرگ بود. البته این شرط در طرح فجرانه حذف شد و حالا دوباره با اتمام این طرح، ضمن کاهش یارانه تشویقی از 200 به 120 هزار تومان، شرط خرید 200 هزار تومانی نیز احیا شد.
سلام نو / نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۲۰:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
یارانه معیشتی باید روز دوشنبه هفته آینده (بیست وپنجم تیرماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز شود.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۶:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
طرح کالابرگ الکترونیک پس از اجرای موفقیت امیر طرح فجرانه، به تنظیمات اولیه برگشته و اگر متولیان تصمیم به ادامه اجرای آن بگیرند، خانوارهای مشمول در هفت دهک پایین درآمدی می توانند با اختصاص 200 هزار تومان از یارانه نقدی خود به خرید سبد کالابرگ، از اعتبار تشویقی 120 هزار تومانی بهره مند شوند.
تیک   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
علاوه بر واریز یارانه نقدی در هر ماه، از نیمه دوم سال گذشته، اعتباری به مبلغ 120 هزار تومان در قالب کالابرگ الکترونیک در حساب سرپرستان خانوار ایرانی شارژ می شود. اگر دولت سیزدهم طبق ماه های قبل عمل کند، انتظار می رود اعتبار کالابرگ فردا پرداخت شود. ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۳:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
طرح کالابرگ الکترونیک پس از اجرای موفقیت امیر طرح فجرانه، به تنظیمات اولیه برگشته و اگر متولیان تصمیم به ادامه اجرای آن بگیرند، خانوارهای مشمول در هفت دهک پایین درآمدی می توانند با اختصاص 200 هزار تومان از یارانه نقدی خود به خرید سبد کالابرگ، از اعتبار تشویقی 120 هزار تومانی بهره مند شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۷:۳۳    
شهروند خبرنگارهای ما با ارسال پیام از تاخیر در پرداخت وجه باقی مانده طرح کالابرگ به فروشندگان خبر دادند.
معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ایجاد پایگاه رفاه ایرانیان می تواند زیرساختی جامع و اساسی برای اجرای طرح های عدالت محور نظام اسلامی باشد.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۷:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هدفمندی یارانه ها، زمان واریز یارانه نقدی را بیست و پنجم هر ماه تعیین کرده است. این پرداختی شامل حال دهک های اول تا سوم درآمدی می شود که مبلغ یارانه شان 300 هزار تومان تعیین شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: معاون امور رفاهی و اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: 16 میلیون نفر زیر خط فقر هستند و 6 میلیون نفر آنها در دستگاه های حمایتی و دارای شناسنامه و مددجو هستند.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۵:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
در نشست عسگریان، عملکرد سه ساله وزارت کار در حوزه های رفاه اجتماعی و طرح های حمایتی از جمله طرح کالابرگ الکترونیکی، طرح یسنا و وضعیت صندوق های بازنشستگی تشریح شد.
معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: در دولت سیزدهم به معیشت مردم توجه ویژه ای شد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ علیرضا عسگریان معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در نشست خبری "دولت مردمی ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون امور رفاهی و اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تشریح اقدامات این معاونت در دولت سیزدهم گفت: در طرح فجرانه بیش از یک میلیون و 600 هزار تن مواد غذایی جابجا شد و همین موضوع نشان داد که کشور از نظر موضوع غذا و کالاهای اساسی، امنیت بالایی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۶   + ۵۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به توزیع 159 میلیون بسته غذایی با اجرای طرح فجرانه کالابرگ الکترونیکی از نیمه بهمن ماه 1402 تا اردیبهشت ماه امسال، گفت: در این طرح بیش از یک میلیون و 600 هزار تن مواد غذایی در مدت سه ماه توزیع شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۲۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
به منظور استعلام کالابرگ الکترونیکی با کد دستوری، متقاضیان می بایست در صفحه تماس تلفن همراه خود، کد #1463*500* را وارد نموده و کالابرگ خود را استعلام کنند.
سلام نو / فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
اعتبار کالابرگ الکترونیک به مبلغ 120 هزار تومان، هجدهم خرداد ماه شارژ شد اما این ماه هنوز خبری از آن نشده است.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۶:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
علی سرزعیم امروز دوشنبه در نشستی با اصحاب رسانه در مجمع کارآفرینان ایران، اظهار داشت: یکی از نقاط قوت دولت شهید رئیسی توجه به حمایت های اجتماعی به ویژه اجرای طرح کالابرگ الکترونیک است که باید ساماندهی و تداوم پیدا کند. ...
خانوارهایی که جزو دهک های چهارم تا نهم قرار می گیرند، مبلغ یارانه نقدی سی ام هر ماه به دست شان می رسد.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
یارانه بگیران که هر ماه منتظر اخبار تازه ای از پرداخت یارانه هستند، باید بدانند یارانه تیرماه برای دهک های اول تا سوم از 20 تا 25 تیرماه به حساب آن ها واریز می شود.
جدولی که توسط سازمان هدفمندی یارانه ها در دسترس عموم قرار گرفته، نشان می دهد که یارانه نقدی دهک های اول تا سوم، بیست و پنجم هر ماه به حساب آن ها واریز می شود.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۱:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها، زمان واریز یارانه نقدی دهک های اول تا سوم در تیر ماه سال جاری بیست و پنجم ماه تعیین شده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۲:۱۸   + ۶۶ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها، زمان واریز یارانه نقدی دهک های اول تا سوم، بیست و پنجم هر ماه تعیین شده است. خانواری که جزو دهک های چهارم تا نهم قرار می گیرند، مبلغ یارانه نقدی سی ام هر ماه به دست شان می رسد ...
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۲    
طرح ملی یسنا و طرح حمایت از کودکان دچار سوء تغذیه نیز دو طرح مهم حمایتی دیگر بودند که مورد توجه دولت شهید رئیسی قرار گرفت .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۰۷:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مردم خراسان جنوبی از دهه فجر پارسال تاکنون 16 میلیارد ریال در طرح کالابرگ الکترونیک، کالای اساسی خریداری کردند.
معاون امور رفاهی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از توزیع 160 میلیون بسته غذایی در قالب کالابرگ الکترونیکی در 3 ماه خبر داد و گفت: در دولت روحانی برای توزیع 15 میلیون بسته غذایی، صف های طولانی بدون حفظ کرامت انسانی بسته شد. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور رفاهی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از توزیع 160 میلیون بسته غذایی در قالب کالابرگ الکترونیکی ظرف سه ماه خبرداد و گفت: در دولت روحانی برای توزیع 15 میلیون بسته غذایی صفهای طولانی بسته شد.
رادیو ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، علیرضا عسگریان در گفت و گو با برنامه نمودار بیان کرد: خانوارهای یارانه بگیر در دهک های 1 تا 7 مشمول دریافت اعتبار می شوند و می توانند با مراجعه به فروشگاه های متصل به طرح کالابرگ از اعتبار خود استفاده کنند. ...
مدیرکل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان از استقبال بیش از 58 درصد مردم استان هرمزگان از طرح کالابرگ الکترونیک ( فجرانه ) خبرداد.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در این مطلب بخوانید: کالابرگ در تیر ماه 1403 چه زمانی شارژ می شود؟ | کالابرگ تیر 1403 واریز می شود؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
سال 1392 در حالی سبد کالایی بین اقشار کم درآمد توزیع شد که برنامه ای وجود نداشت و کرامت انسانی نادیده گرفته شد.این امر در دولت سیزدهم ساماندهی شده و در قالب کالابرگ الکترونیک انجام شد.
اقتصاد آنلاین / فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۵:۲۸   + ۳۴ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: در مورد زمانبندی اجرای مرحله دوم کالابرگ هنوز زمان دقیق قطعی نشده و به محض قطعی شدن، اطلاع رسانی می شود.
افق تهران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه بیان کرد: کالابرگ را دولت مرحله به مرحله تصویب و اجرا می کند.
براساس طرح جدید یارانه کالابرگ الکترونیکی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، 61 میلیون نفر مشمولین دریافت یارانه هفت دهک پایین می توانند در صورت تهیه یکی از یازده قلم کالای اساسی از فروشگاه های متصل به شبکه کالابرگی به جای 120 هزار تومان یارانه تشویقی ...
اقتصاد آنلاین / نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۲۲:۱۴   + ۳۵ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه در نشست مشترک با سخنگوی دولت و وزیر اقتصاد: کالابرگ را دولت مرحله به مرحله تصویب و اجرا می کند. مرحله اول کالابرگ را در فروردین و اردیبهشت اجرا کردی. برای نوبت بعد کالابرگ پیشنهاداتی به ستاد اقتصادی دولت داده شده است ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آنلاین، یارانه تشویقی 220 هزار تومانی در شرایطی به طور کامل قابل استفاده است که افراد از تخفیف هر 11 قلم مشمول (ماکارونی، پنیر، مرغ، گوشت، روغن، شکر، شیر و..) استفاده کنند. ...