سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۱۳:۲۰Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «الکتروموتور»

فرادید   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
این محققان علاوه بر موتورسیکلت برقی، دو محصول فناورانه دیگری، چون "ایستگاه شارژ" و زیر سیستم های اصلی مانند الکتروموتور و باتری پک های را عرضه کردند.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۳:۲۰    
پمپ آب خانگی، پمپی است برای تقویت فشار آب که در مصارف مسکونی و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. عموما جهت اتوماتیک کردن پمپ های افزایش فشار از تابلو فرمان استفاده می شودو تابلو های راه اندازی الکتروموتور ها و الکترو پمپ ها را به سه دسته راه اندازی تک ضرب ...
گیل خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۶:۳۸    
مدیر امور آب و فاضلاب بندرانزلی از تعمیر یک دستگاه الکتروموتور تاسیسات آبرسانی روستای آبکنار این شهرستان خبر داد .
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
شرکت موتوژن از بهره برداری پروژه تولید الکتروموتور های اینوتردیوتی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
طی 8 ماه امسال تولید 9 کالا از 28 کالاهای منتخب صنعتی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل کاهش یافت و تولید 19 کالای دیگر افزایشی بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۴:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
شرکت ملی مهندسی و توسعه نفت در واکنش به گزارش خبرگزاری فارس با عنوان 10 قلم کالای اساسی نفت-3| الکتروموتور سنین ضدانفجار را خواهیم ساخت حتی اگر شرکت نفت از ما خرید نکند توضیحاتی را ارائه کرد.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۲۳:۳۵    
موتور ها تجهیزات الکتریکی برای تبدیل برق به نیروی مکانیکی می باشند. بخش های اصلی یک الکتروموتور شامل استاتور، رتور، شکاف هوا، سیم پیچ است و با توجه به کاربرد های خاص، الکتروموتور سه فاز در مدل ها و در توان های مختلفی تولید می شود. پلاک الکتروموتور مشخصات جزئی از جمله توان، ولتاژ و.. ...
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۲۳:۳۵    
پمپ آب خانگی، پمپی است برای تقویت فشار آب که در مصارف مسکونی و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. عموما جهت اتوماتیک کردن پمپ های افزایش فشار از تابلو فرمان استفاده می شودو تابلو های راه اندازی الکتروموتور ها و الکترو پمپ ها را به سه دسته راه اندازی تک ضرب ...
اخبار ملکان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۰    
مدیر اداره آب و فاضلاب ملکان از آغاز عملیات تعویض الکتروموتور مجتمع آب آقمنار واقع در بخش مرکزی این شهرستان بعلت سوختگی خبر داد.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت جمکو گفت: با وجود توانمندی شرکت جمکو، هیچ سیاست حمایتی از طرف دولت و وزارت نفت برای بومی سازی الکتروموتورها اتخاذ نشده و اتفاقا عکس آن رخ داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت جمکو گفت: با وجود توانمندی شرکت جمکو، هیچ سیاست حمایتی از طرف دولت و وزارت نفت برای بومی سازی الکتروموتورها اتخاذ نشده و اتفاقا عکس آن رخ داده است.
هرمزبان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۹    
امروزه بسیاری از صنایع با الکتروموتور زیمنس بسیار آشنا هستند. یک نشان تجاری بسیار شناخته شده در صنعت که می تواند جایگزین بسیاری از کالاهای مشابه باشد و با راندمان بالا کمترین هدررفت انرژی را باعث شود. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
محکومیت 46 میلیاردی قاچاقچیان الکترو موتور و پمپ در اصفهان، جریمه 4 میلیاردی فرجام عرضه خارج از شبکه سوخت سهمیه در آذربایجان شرقی، جریمه 36 میلیاردی تعزیرات برای 740 پرونده روغن های خوراکی آخرین اخبار سازمان تعزیرات حکومتی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
قاچاقچی الکتروموتور و پمپ به بیش از 46 میلیارد ریال جریمه نقدی در حق صندوی دولت در اصفهان محکوم شد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان گفت: مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان گفت: پرونده کشف مقادیری الکترو موتور و پمپ به ارزش 19 میلیارد و 850 میلیون ریال که به شعبه هفتم رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی اصفهان ارجاع شده بود با صدور حکم نهایی بسته شد.
الکتروموتور زیمنس در بازار ایران بسیار مشهور است و بسیاری از کارخانجات از این الکتروموتور به عنوان یک برند مطمئن یاد می کنند. در ایران نیز انواع الکتروموتور ایرانی وجود دارد. الکتروموتور الکتروژن با پوسته مشابه با دینام زیمنس امروزه جایگاه ویژه ای پیدا کرده است
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۹    
کارآفرین شهرستان آرادان بعد از هشت سال شاگردی و فراگیری مهارت حرفه سیم پیچی با دریافت تسهیلات اشتغال زایی کمیته امداد دومین کارگاه تخصصی سیم پیچی الکتروموتور شهرستان آرادان را راه اندازی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۰    
الکتروموتور شماره هفت مرکز انتقال نفت و تأسیسات شهید بهشتی اصفهان تعمیرات اساسی و مجدداً نصب و راه اندازی شد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۰    
الکتروموتور شماره 7 مرکز انتقال نفت و تأسیسات شهید بهشتی اصفهان تعمیرات اساسی و مجدداً نصب و راه اندازی شد. به گزارش پیام فوری، روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه اصفهان ...
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۸    
تابلو برق ها جهت برق دار کردن و راه اندازی و کنترل دستگاه های برقی به کار میرود. الکتروموتور ها از جمله تجهیزات برقی هستند که برای راه اندازی نیاز به تابلو برق دارند، برای طراحی تابلو برق محاسبه سطح جریان الکتروموتور ضروری است.
فوت وفن   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۲۶    
الکتروموتور چیست؟ الکتروموتور مهم ترین اجزای الکتروموتورها: انواع الکتروموتور: موتور سه فاز و موتور تک فاز چیست؟ گیربکس حلزونی: مقایسه الکتروموتور موتوژن با الکتروموتور الکتروژن: دینام:
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۵۹    
در این مطلب به طور مختصر درباره امکانات الکتروموتور سه فاز و راهنمای خرید آنها بر حسب ظرفیت توضیحاتی ارائه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
با بهره گیری از دانش فنی متخصصان شرکت ذوب آهن اصفهان و پژوهشگران داخلی الکتروموتور مکنده آگلوماشین شماره 4 بومی سازی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۲:۲۸    
عملیات اجرایی نصب و راه اندازی الکتروموتور و پمپ شماره 6 ایستگاه پمپاژ ام الدبس شهرستان شوش افتتاح شد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
الکتروموتوری که در دوران کنونی در حال استفاده است ، توسط نیکولا تسلا در سال 1882 میلادی به صورت اولیه ساخته شد. او در زمینه ساخت الکتروموتور انقلاب شگرفی انجام داد . وی با ایجاد یک میدان مغناطیسی دوار، ساخت این وسیله را در ذهن خود پرورش داد و با ساخت موتور القایی دو فاز کار نوین خود را تکمیل کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۱:۲۶    
نخستین الکتروموتور 4 و نیم مگاواتی شرق آسیا با تلاش 8 ماهه متخصصان شرکت توربوژنراتور شاهرود طراحی و ساخته شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
سمنان- سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت سمنان با بیان اینکه این استان رتبه نخست تولید انواع الکترو موتور در کشور را دارد، گفت: واحدهای تولیدی الکترو موتور سالانه محصولات زیادی را به خارج از استان و حتی کشور صادر می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۷:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
نخستین الکتروموتور ضدانفجار جایگاه های CNG کشور در کارخانه ماشین های الکتریکی شهرستان جوین طراحی و ساخته شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: با بهره گیری از توانمندی کارکنان شرکت پالایش نفت اصفهان، الکتروموتور پمپ 4004 که وظیفه آب رسانی به شرکت را بر عهده دارد و به علت عیوب مکانیکی از کار افتاده بود، کاملا بازسازی شد و در مدار سرویس قرار گرفت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
الکتروموتور پمپ 4004 با بهره گیری از توان د اخلی صنعتگران شرکت پالایش نفت اصفهان بازسازی ، تعمیر و وارد مدار بهره برداری شد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
شرکت موتوژن از دریافت مجوز تغییر بیش از 10 درصد در نرخ فروش محصولات خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اینورتر وسیله ای است برای حفاظت کامل موتور- اینورتر وسیله ای است برای راه اندازی از صفرتا صد موتور و نیز از صد تا صفر موتور اینورتر وسیله ای برای کنترل دور موتور- نکته فوق العاده مهم اینکه سریع ترین راه ...
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۰    
در این مقاله به معرفی طراحی مدار فرمان و مدار قدرت با عنوان، (مدار ترمز الکترومغناطیسی الکتروموتور سه فاز) شده است. این نوع ترمز در جاهائی استفاده می شود که در زمان قطع مدار، باید الکتروموتور از طریق ترمز متوقف شده و قادر به حرکت نباشد. مثل بالابر، جرثقیل هوائی، آسانسور و.. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کالا صنعتی یکی از بهترین سایت های فروش آنلاین الکتروموتور به شمار می رود. فروش اینترنتی الکتروموتور این روزها بسیار مورد توجه مدیران شرکت هاست چرا که می توانند به صورت لحظه ای قیمت الکتروموتور را بررسی کرده و تصمیم گیری کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری اعضای یک باند حرفه ای سرقت الکتروموتورهای 4 میلیارد ریالی در شهرستان اسفراین خبر داد.
یک دستگاه الکتروموتور 6/6 کیلوولت نیروگاه شهید رجایی با استفاده از دانش و تخصص کارکنان این نیروگاه، تعمیر و راه اندازی شد.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۰    
تأمین مناسب الکتروموتورهای صنعتی به عنوان قلب تپنده صنایع، یکی از نیازهای اساسی شتاب توسعه کشورهاست. دستیابی به دانش بومی و خودکفایی در تولید الکتروموتورها آن هم در شرایط تحریم، درحالی نوید اوج گیری صنایع کشور را می دهد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ماشین های الکتریکی جوین (جمکو) از خودکفایی در تولید الکتروموتور 4 مگاواتی که تا پیش ازاین دانش فنی آن در اختیار چند کشور اروپایی بود خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
تولید الکتروموتور 4 مگاواتی که تا پیش ازاین دانش فنی آن در اختیار چند کشور انگشت شمار بود، گام بزرگی است که توسط متخصصان جوان شرکت جمکو برداشته شد.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۴    
در برخی پروژه ها لازم است تا یک موتور سه فاز را از چندین مکان مختلف توسط چند شاستی کنترل کنیم، به همین منظور برای کنترل مدار های الکتریکی از چندین نقطه باید شستی های استارت بصورت موازی جهت روشن نمودن و شاستی های استاپ به صورت سری جهت خاموش نمودن مدار وصل شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۱۲:۰۶    
اینورتر طبق تعریف الکترونیک مبدلی است که جریان الکتریسیته را از حالت مستقیمdc به حالت متناوب ac تبدیل می کند راه اندازی الکتروموتورها روشهای مختلفی دارد که برترین آنها از طریق اینورتر است.
مرآت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
هواکش صنعتی مکانیزمی است که هوای تازه را به وجود آورده و هوای نامطبوع را به خارج از محوطه هدایت می کند.
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش رکنا ، مدیرکل مرکز مبارزه با جرائم سازمان یافته گمرک ایران از کشف دو محموله مواد مخدر خبر داد که در یکی از این محموله ها به مقصد لهستان مقدار 158 کیلوگرم هروئین در داخل 34 تن فیلتر آب و در محموله دیگر نیز مقدار دو کیلو گرم تریاک در داخل رابط الکتروموتور جاسازی شده بود که کشف و ضبط شد. ...
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۵   + ۳۴ سایت دیگر  
مسعود ارادتمند-بانک توسعه صادرات ایران در راستای اهداف از پیش تعیین شده خود در حوزه حمایت از بنگاه های صادراتی، تسهیلات ارزان قیمت خود را در اختیار این واحد تولیدی قرار داده است.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۵    
جهت انتخاب درست یک درایو برای الکتروموتور ابتدا باید کاربرد آن در نظر گرفته شود و اینکه متناسب کدام دسته کاری است.آیا سنگین کار است یا نه؟ صنعتی است یا خانگی ؟ گشتاور آن ثابت است یا متغیر ؟ محدوده فرکانسی آن چیست ؟ و در دست آخر اینکه با توجه به میزان هزینه و قدرت موردنیاز می توان یکی از برندهای حال ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۴:۴۲    
بهترین راه برای تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی مکانیکی در صنایع، استفاده از الکتروموتورها می باشد. شرکت زیمنس یکی از بزرگترین تولیدکننده های الکتروموتورهای صنعتی سه فاز معمولی و سه فاز ضدانفجار در جهان می باشد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۸:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - نخستین خط تولید الکتروموتورهای ضد انفجار کشور در شرکت صنعتی موتوژن تبریز راه اندازی شد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۱۰:۰۹    
مدیرعامل شرکت الکتروموتور بلال در مورد استفاده از ورق الکتریکی، گفت: قیمت جهانی ورق الکتریکی بالا است و به همین جهت اکثر شرکت های تولیدکننده موتور در کشور از ورق معمولی که آنیل شده است، استفاده می کنند.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
در پی خرابی الکتروموتور غول پیکر مجتمع مس شهر بابک (در استان کرمان)، متخصصین داخلی توانستند پس از رویگردانی شرکت کانادایی سازنده از تعمیر آن موفق به راه اندازی مجدد آن شوند.
برق نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۸    
آنالیز اثرات الکتریکی در الکتروموتور ها به عنوان یکی از تکنیک های CM نقش مهمی در پایش وضعیت الکتروموتور های القایی دارد که علاوه بر تشخیص عیوب الکتریکی بسیاری از عیوب مکانیکی را نیز در مراحل ابتدایی خرابی نمایان می کند ...