سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۹:۳۱Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پالایش یکم»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در واکنش به برخی اظهار نظر ها مبنی بر سرگردانی پالایش یکمی ها و ادامه اختلاف دو وزارتخانه برسر این صندوق، توضیحاتی برای تنویر افکار عمومی ارائه داد.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۴    
با تداوم روند رو به بهبود بازار سرمایه، احتمال گشایش معاملات صندوق پالایش یکم یا همان دارا دوم در بورس بیشتر از هر زمان دیگری شده است.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۳    
پس از پایان معاملات امروز 2 آذر میزان ضرر خریداران صندوق ETF دوم موسوم به پالایش یکم با کاهش 6 درصدی به حدود 8 درصد رسید. ارزش هر واحد این صندوق نسبت به روز قبل افزایش200 تومانی داشته است و برای اولین بار در یک ماه گذشته 2 نماد این صندوق به بالاتر قیمت فروش دولت رسیدند.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۰۷    
با تداوم روند رو به بهبود بازار سرمایه، احتمال گشایش معاملات صندوق پالایش یکم یا همان دارا دوم در بورس بیشتر از هر زمان دیگری شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۰۰    
امروز مطالبی همچون یارانه 900 هزار تومانی به کدام خانواده تعلق می گیرد؟، پیش بینی قیمت طلا در هفته جاری، تکنیکال پترول چه می گوید؟ بخریم یا نخریم؟، صعود بورس ها در اروپا و آسیا، چه سهامی بیشتر در آبان 99 خریداری شد؟، چرا پالایش یکم باز نمی شود؟ ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
پس از پایان معاملات امروز 1 آذر میزان ضرر خریداران صندوق ETF دوم موسوم به پالایش یکم با کاهش 4 درصدی به حدود 10 درصد رسید. ارزش هر واحد این صندوق نسبت به روز قبل افزایش400تومانی داشته است و برای اولین بار در یک ماه گذشته 2 نماد این صندوق به بالاتر قیمت فروش دولت رسیدند.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۷    
پس از پایان معاملات امروز 1 آذر میزان ضرر خریداران صندوق ETF دوم موسوم به پالایش یکم با کاهش 4 درصدی به حدود 10 درصد رسید. ارزش هر واحد این صندوق نسبت به روز قبل افزایش400تومانی داشته است و برای اولین بار در یک ماه گذشته 2 نماد این صندوق به بالاتر قیمت فروش دولت رسیدند.
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
صندوق پالایش یکم همچنان بسته است و قابلیت معامله شدن ندارد و قرار بود ماه گذشته بازگشایی شود ولی هنوز بازگشایی نشده است.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۰۶    
پس از پایان معاملات در هفته گذشته ، ضرر خریداران صندوق ETF دولتی که پالایش یکم نامیده می شود و با 4٪ کاهش به حدود 14٪ رسید همچنین ارزش دارا دوم هر واحد صندوق نسبت به روز گذشته 400 تومان افزایش یافته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۰:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
صندوق پالایش یکم علی رغم تخفیف 30درصدی هنگام عرضه، حال زیانی هشت درصدی برای سهامدارانش رقم زده است.
زاگرس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سهام موجود در صندوق پالایش یکم امروز نیز با رشد همراه شد.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۰    
پس از پایان معاملات امروز 28 آبان میزان ضرر خریداران صندوق ETF دوم موسوم به پالایش یکم با کاهش 4 درصدی به حدود 14 درصد رسید. ارزش هر واحد این صندوق نسبت به روز قبل افزایش400تومانی داشته است.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۲    
تا امروز 27 آبان ماه سال جاری این صندوق حدود 18 درصد ضرر به خریداران خود تحمیل کرده است و ارزش ذاتی هر واحد ان حدود هشت هزار و دویست تومان است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
تا پایان معاملات امروز 26 آبان ماه سود یا (زیان) مشمول خریداران یکم محاسبه شد.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تا امروز 26 آبان ماه سال جاری صندوق پالایش یکم حدود 24 درصد ضرر به خریداران خود در بورس تحمیل کرده است و ارزش ذاتی هر واحد ان حدود هفت هزار و ششصد تومان است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۰:۳۶    
هرچند هنوز صندوق پالایشی یکم بازگشایی نشده است با بازگشایی شپنا، ارزش ذاتی این صندوق به 20درصد زیر قیمت پذیره نویسی رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۷    
کمپین سرمایه گذاران صندوق پالایش یکم در فارس من روی آنتن زنده رادیو اقتصاد باحضور سردبیر سوژه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
تا امروز 25 آبان ماه سال جاری این صندوق حدود 24 درصد ضرر به خریداران خود تحمیل کرده است و ارزش ذاتی هر واحد ان حدود هفت هزار و ششصد تومان است.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۱۰    
پس از پایان معاملات روز گذشته ضرر خریداران دومین صندوق ETF دولتی که پالایش یکم نامیده می شود ، با 2٪ کاهش به حدود 25٪ رسید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز سه نماد حاضر در سبد صندوق پالایش یکم یک دست سبز بودند.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۴۰    
یک مقام مسئول در سازمان بورس وعده داد صندوق قابل معامله دولتی – پالایش یکم – با تمهیداتی که سیاست گذار می اندیشد، با بازدهی منفی باز نمی شود. به گزارش کاماپرس ...
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۱۸    
قطعاً بازگشایی صندوق پالایش یکم ضرر نخواهد داشت و سیاست گذار مراقب خواهد بود که این صندوق دارا دوم در بورس با بازدهی منفی افتتاح نشود.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تکلیف قیمت صندوق پالایش یکم مشخص شد سدیدی، عضو هیات مدیره شرکت بورس:اساس دعوت کردن مردم به بازار سرمایه نسبت به سایر بازارهای موازی اتفاق درستی بود ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سلمان بابایی زاده، کارشناس بازار سرمایه طی یادداشتی که در اختیار رسانه بازار قرار داده، درباره تاثیر عدم بازگشایی نمادهای شستا و پالایش یکم بر نقدینگی بازار سرمایه مطالبی را بیان کرده است. که در ادامه از نظرتان می گذرد.
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۸:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو هیات مدیره شرکت بورس تهران گفت: به طور قطع بازگشایی صندوق پالایشی یکم با ضرر نخواهد بود. سیاست گذار تدبیری خواهد کرد که این صندوق با بازدهی منفی باز نشود. ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سه نماد حاضر در صندوق پالایش یکم سبز شدند و شپنا هنوز متوقف است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۲۰:۱۶    
صندوق پالایش یکم که در شهریورماه پذیره نویسی آن آغاز شد، در پایان معاملات امروز ارزش ذاتی آن به 23درصد زیر تخفیف دولت رسید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
امروز به جز شپنا که متوقف بود دیگر نمادهای صندوق پالایش یکم کاهش ارزش داشتند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : همچون روز گذشته (دوشنبه18 آبان 99) تمام نماد های این صندوق امروز 20 آبان نیز با صف فروش مواجه شدند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۵:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش فارس، امروز تعداد نه چندان زیادی از سهامداران حقیقی با در دست داشتن پلاکاردهایی در اعتراض به ریزش های پیاپی شاخص بورس و نیز ریزش ارزش واحدهای پالایش یکم و اعتراض نسبت به ضرری که از ریزش بازار متوجه آنها شده است، در مقابل سازمان بورس و اوراق بهادار در تهران تجمع کردند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
زمان بازگشایی صندوق پالایش یکم همچنان مشخص نیست و به گفته داود رزاقی، مدیر صندوق پالایش یکم، بازگشایی این نماد معطل ثبت افزایش سرمایه دو پالایشگاه تهران و اصفهان است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۳۸    
چرا دولت مدیریت ETF ها را به مردم واگذار کرد؟ محمد جواد شیخ کارشناس بازار سرمایه در رابطه با علت دیرکرد و عدم هماهنگی بین شرکت سپرده گذاری مرکزی و شرکت بورس و اوراق بهادار تهران در رابطه با صندوق پالایشی یکم اظهار کرد: دولت آمد و یک دوره گذار تحت عنوان صندوق های ETF گذاشت ...
مدیر صندوق پالایش یکم در مورد زمان بازگشایی نماد پالایش یکم گفت: بازگشایی این نماد معطل ثبت افزایش سرمایه دو پالایشگاه تهران و اصفهان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۷:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
باوجود وعده یک ماهه مسئولان برای بازگشایی صندوق پالایش یکم جهت آغاز معاملات اما همچنان شاهد اختلافات و عدم بازگشایی این صندوق هستیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۷:۱۲    
امروز مطالبی همچون تکنیکال کگل چه می گوید؟ بخریم یا نخریم؟، ارزش سهام عدالت و دارایکم در 18 آبان 99، قیمت خودرو های داخلی امروز 18 آبان 99، قیمت سکه امروز 18 آبان 99، چالش پیش روی اوپک با حضور بایدن در کاخ سفید، دلار 18 هزار تومانی چقدر جدی است؟ ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ارزش امروز سهام پالایش امروز هم کاهش یافت.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
صحبت های ضد و نقیض برخی از مقامات مربوط به صندوق پالایش یکم در ارتباط با بازگشایی معاملات است. صندوق پالایش یکم قرار بود یک ماه پس از پایان پذیره نویسی مجدداً افتتاح شود ، اما شروع به کار صندوق هنوز مبهم است و اختلافات زیادی بین مسئولان وجود دارد ...