شنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۵:۲۷Feb 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پالایش یکم»

روز نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش 1.48 درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته 8 هزار و 160 تومان معامله شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۸    
در معاملات امروز پالایش یکم با رشد هشت درصدی قیمت 86,880را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این صندوق از رقم 980 تومان عبور کرد..
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۳    
سبزپوشی صندوق پالایش یکم پس از هفت روز سرخ پوشی، پالایشی ها را به روند صعودی بازگرداند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار بورس ارزش هر واحد صندوق پالایش یکم با رشد 2.98 درصدی به 8 هزار و 283 تومان افزایش یافت.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز دوشنبه مورخه 4 اسفند 99 در نهایت با کاهش 8113 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 214 هزار و 500 واحدی آرام گرفت. امروز سه شنبه مورخه 5 اسفند 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
از بین نمادهای صندوق پالایش یکم ، نماد شبریز 0.88٪ کاهش و نماد شبندر 2٪ کاهش یافته است و تا به امروز برای صاحبان اصلی این واحدها با 20٪ ضرر همراه بوده است.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۸    
هر واحد از صندوق پالایش یکم در بورس اوراق بهادار با قیمت 10 هزار تومان و در مجموع 500 واحد با قیمت 5 میلیون تومان به متقاضیان فروخته شد.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۰۲    
به گزارش نما، تمام نمادهای مجاز معاملاتی صندوق پالایش یکم امروز در پایان معاملات 3 اسفند ماه 99 با کاهش قیمت مواجه شدند و تا امروز با 17 درصد ضرر برای صاحبان اولیه این واحدها همراه بوده است. ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۳۲    
در پایان معاملات امروز ارزش صندوق پالایشی یکم - دارا دوم امروز یکشنبه 3 اسفند مشخص شد و آنالیزها توسط کارشناسان نشان میدهد که هر واحد از پالایش یکم کاهش یافته است و در مجموع تاکنون حدود 3.47 درصد ضرر برای خریداران اولیه به همراه داشته است
اعتدال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
واحد های صندوق ای تی اف پالایش یکم و دارا یکم امروز با 4 درصد کاهش قیمت مواجه شدند.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۳    
صندوق پالایش یکم اولین روز معاملات هفته را با رنگ قرمز به پایان رساند و با کاهش قیمت روبرو شد و تا به امروز برای صاحبان اصلی این واحدها 13 درصد ضرر داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار بورس ارزش هر واحد صندوق پالایش یکم با افت 3.47 درصدی به 8 هزار و 727 تومان کاهش یافت.
اعتدال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۱    
واحد های صندوق ای تی اف پالایش یکم و دارا یکم امروز با 4 درصد کاهش قیمت مواجه شدند.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۴    
دو صندوق واسطه گری و پالایش یکم با مجموع 1230 میلیارد تومان معامله شد ، این بدان معناست که 44 درصد خرید و فروش وجوه قابل معامله به این دو صندوق دولتی اختصاص یافته است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۳۲    
در پایان معاملات امروز ارزش صندوق پالایشی یکم - دارا دوم امروز چهارشنبه 29 بهمن مشخص شد و آنالیزها توسط کارشناسان نشان میدهد که هر واحد از پالایش یکم کاهش یافته است و در مجموع تاکنون حدود 1.95 درصد ضرر برای خریداران اولیه به همراه داشته است
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
صندوق پالایش یکم، آخرین روز معاملاتی هفته را هم سرخ پوش به پایان رساند و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش یکم با احتساب 1.95 درصد افت نسبت به روز معاملاتی قبل به 90 هزار و 410 ریال رسید. ...
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
صندوق پالایش یکم، آخرین روز معاملاتی هفته را هم سرخ پوش به پایان رساند و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش یکم با احتساب 1.95 درصد افت نسبت به روز معاملاتی قبل به 90 هزار و 410 ریال رسید.
اعتدال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۷    
واحد های صندوق ای تی اف پالایش یکم و دارا یکم امروز به ترتیب با 2 و 4 درصد کاهش قیمت مواجه شدند.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - واحد های صندوق ای تی اف پالایش یکم و دارا یکم امروز با 4 درصد کاهش قیمت مواجه شدند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۴۷    
در پایان معاملات امروز ارزش صندوق پالایشی یکم - دارا دوم امروز سه شنبه 28 بهمن مشخص شد و آنالیزها توسط کارشناسان نشان میدهد که هر واحد از پالایش یکم کاهش یافته است و در مجموع تاکنون حدود 8 درصد ضرر برای خریداران اولیه به همراه داشته است
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
صندوق پالایش یکم، امروز را هم سرخ پوش به پایان رساند و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش یکم با افت 4 درصدی به 9 هزار و 221 تومان کاهش یافت.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
صندوق پالایش یکم، امروز را هم سرخ پوش به پایان رساند و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش یکم با افت 4 درصدی به 9 هزار و 221 تومان کاهش یافت.
روز نو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
این درحالی است که در زمان پذیره نویس صندوق پالایش یکم هر واحد این صندوق به قیمت 10 هزار تومان به فروش رسید و متقاضایان برای خرید 500 واحد سهام این صندوق مبلغ 5 میلیون تومان پرداخت کردند.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به اینکه نمادهای زیر مجموعه پالایش یکم در صف خرید قفل نشده اند ، این صندوق با حباب قیمت 30٪ همراه است ، اما در روزی که پالایش یکم از محدوده ضرر خارج می شود ، عرضه افزایش می یابد و صندوق رشد متوقف می شود و دوباره به زیر 10 هزار تومان می رسد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۷:۴۷    
در پایان معاملات امروز ارزش صندوق پالایشی یکم - دارا دوم امروز یکشنبه 26 بهمن مشخص شد و آنالیزها توسط کارشناسان نشان میدهد که هر واحد از پالایش یکم با کاهش 1.41 درصدی معامله شد.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۶:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
صندوق پالایشی یکم دومین روز معاملاتی هفته را با 1.41 درصد افت قیمت نسبت به روز گذشته با قیمت 99360 ریال به پایان رساند. واحد های صندوق پالایشی یکم که بر اثر ریزش های بازار به زیان رسیده بود با رشد شاخص کل بورس از روز گذشته باعث شد که صبح امروز هر واحد پالایش یکم از زیان خارج شده و به قیمت ...
وقت صبح   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
بورس امروز با رشد 2 هزار واحدی همراه بود و هر واحد از پالایش یکم با افت 1.41 درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته 9 هزار و 936 تومان معامله شد تا ارزش 500 واحد آن به 4 میلیون 968 هزار تومان کاهش پیدا کند. ...
اعتدال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
واحد های پالایش یکم و دارا یکم امروز با کاهش قیمت مواجه شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
هر واحد سرمایه گذاری صندوق پالایشی یکم که تاکنون در زیان بود، در معاملات امروز از زیان خارج شد.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۱۲    
پالایش یکم با بیش از 800 میلیارد تومان معامله مجدداً به سطوح بالاتر از 10 هزار تومان رسیده است. چنین شانسی برای دارا دوم اتفاق افتاد که منجر به جهش 9 درصدی شده است و NAV آن 7359 تومان است و پالایشی یکم حدود 40٪ بیشتر از ارزش خالص دارایی دادوستد می کند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۷:۵۷    
در پایان معاملات امروز ارزش صندوق پالایشی یکم - دارا دوم امروز شنبه 25 بهمن مشخص شد و آنالیزها توسط کارشناسان نشان میدهد که هر واحد از پالایش یکم با افزایش 7.75 درصدی معامله شد.
اعتدال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۲۷    
واحد های پالایش یکم و دارا یکم امروز با حدود 6 درصد افزایش قیمت مواجه شدند.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: صندوق پالایشی یکم نیز در اولین روز هفته با رشد و افزایش سود همراه شد.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نمادهای صندوق سرمایه گذاری پالایش یکم همانند بازار سهام در هفته گذشته روند مثبت و افزایشی داشتند. باید ببینیم که این روند در آخرین روزهای بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۱:۵۷    
در پایان معاملات امروز ارزش صندوق پالایشی یکم - دارا دوم امروز پنجشنبه 23 بهمن مشخص شد و آنالیزها توسط کارشناسان نشان میدهد که هر واحد از پالایش یکم با افزایش 7.16 درصدی معامله شد.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - واحد های پالایش یکم و دارا یکم امروز با حدود 6 درصد افزایش قیمت مواجه شدند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز ارزش صندوق پالایشی یکم - دارا دوم امروز سه شنبه 21 بهمن مشخص شد و آنالیزها توسط کارشناسان نشان میدهد که هر واحد از پالایش یکم با افزایش 7.16 درصدی معامله شد.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۶:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
صندوق پالایشی یکم آخرین روز معاملاتی هفته بازار را با 7.16 درصد افزایش قیمت نسبت به دیروز به قیمت 93530 ریال به پایان رساند. بازار بورس امروز سه شنبه 21 بهمن ماه 99 روندی مثبت و صعودی داشت ...
جهت پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار بورس ارزش هر واحد صندوق پالایش یکم با رشد 7.16 درصدی به 9 هزار و 353 تومان افزایش یافت.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۲۲    
صندوق پالایش یکم با افزایش قیمت 8.96 درصد روز گذشته به 87280 ریال رسید و خسارت حدود 13 درصدی را برای صاحبان اولیه این واحدها ایجاد کرده است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز ارزش صندوق پالایشی یکم - دارا دوم امروز دوشنبه 20 بهمن مشخص شد و آنالیزها توسط کارشناسان نشان میدهد که هر واحد از پالایش یکم با افت 8.96 درصدی معامله شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار بورس ارزش هر واحد صندوق پالایش یکم با رشد 8.96 درصدی به 8 هزار و 728 تومان افزایش یافت.
اعتدال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۰۵    
واحد های پالایش یکم و دارا یکم امروز با حدود 8 درصد افزایش قیمت مواجه شدند.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۱۲    
دومین صندوق ETF دولتی پالایش یکم در 16 روز اول پس از معامله تنها سه روز مثبت را تجربه کرد و در روزهای دیگر روند نزولی را پیمود و در این بین گاهی صعود را تجربه کرد ، به نظر می رسد دیگر امیدی برای سهامداران باقی نمانده است.