پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۹:۱۹Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد مدیریت کرونا»

روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۰۷    
خبرنگار اصفهان : کلیه کارکنان موظف به رعایت شیوه نامه های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و حفظ فاصله اجتماعی در محیط کار هستند ودر صورت رعایت نکردن شیوه نامه ها ، به کمیته انضباطی معرفی و مطابق مقررات با آنان برخورد می شود ...
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا استان همدان از سفر وزیر بهداشت به استان همدان و تشکیل ستاد استانی مدیریت کرونا خبر داد | استاندار همدان با توجه به اینکه در حال حاضر در قرنطینه به سر می برند به صورت ویدئو کنفرانس در جلسه حضور خواهند داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
همدان_ایرنا_ رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان همدان با اشاره به سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی به استان، گفت: جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا فردا(پنج شنبه) با حضور دکتر سعید نمکی و اعضای ستاد در استانداری همدان تشکیل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۰    
کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه در 24 ساعت گذشته هشت نفر از مبتلایان به کرونا جان خود را از دست دادند، گفت: مجموع جان باختگان بر اثر ابتلای قطعی به این ویروس از ابتدای اپیدمی تاکنون به یک هزار و 563 نفر رسیده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با ثبت 8 مورد فوت در شبانه روز گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در استان کرمانشاه به هزار و 563 نفر افزایش پیدا کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: روز گذشته یک نوزاد یک روزه مبتلا به کرونا اهل هرسین، در بیمارستان دکتر محمد کرمانشاهی شهر کرمانشاه درگذشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۴۵    
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از جان باختن هشت نفر دیگر در استان بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۰۲    
- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه در 24 ساعت گذشته 6 نفر از مبتلایان به کرونا جان خود را از دست دادند، گفت: مجموع جان باختگان بر اثر ابتلای قطعی به این ویروس از ابتدای اپیدمی تاکنون در استان به یک هزار و 555 نفر رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۳    
بروجرد - ایرنا - معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: براساس مصوبه ستاد مدیریت کرونا شهرستان فعالیت اصناف گروه شغلی یک شیفتی شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۸    
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در توئیتی طرح کرد که محور تصمیمات ستاد مدیریت کرونا باید نظرات کارشناسی نظام بهداشت و درمان باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا استان همدان گفت: کارمندانی که بیماری زمینه ای دارند در اولویت نهادها و دستگاه های اجرایی برای استفاده از دورکاری با توجه به شرایط قرمز کرونایی در این استان، هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، بیش از 76 درصد تخت های اختصاص یافته به بیماران مبتلا به کرونا در استان پر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: ساماندهی دستفروشان شهر اهواز در شرایط شیوع کرونا به شورای تامین اهواز واگذار شده است و این شورا نیز تشکیل شده است و تصمیمات خوبی در این خصوص اتخاذ کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه در 24 ساعت گذشته هفت نفر از مبتلایان به کرونا جان خود را از دست دادند، گفت: مجموع جان باختگان بر اثر ابتلای قطعی به کرونا از ابتدای اپیدمی تاکنون در این استان به یک هزار و 549 نفر رسیده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با ثبت 7 مورد فوت در شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در استان کرمانشاه به هزار و 549 نفر افزایش پیدا کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۳۶    
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه کرمانشاه گفت : طی شبانه روز گذشته 76 مورد بیمار مثبت بستری و 425 بیمار مثبت سرپایی شناسایی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه کرمانشاه گفت: طی شبانه روز گذشته 76 مورد بیمار مثبت بستری و 425 بیمار مثبت سرپایی شناسایی شدند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خبرنگار اصفهان : بر اساس مصوبات این جلسه با توجه به شرایط خاص بیماری کرونا در سطح استان، جانبازان معزز، بیماران خاص و بانوان باردار(با تایید واحدهای HSE و درمان) و نیز افراد دارای بیماری های خاص زمینه ای در قید اولویت دورکاری قرار گرفتند و سایر کارکنان نیز بنا به تشخیص معاونت مربوطه و نیز مدیران ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: شهرهای قرمز و نارنجی توسط فرمانداران گروه بندی شده اند و این شهرها از سوی گروه های نظارت بر اجرای پروتکل ها، به صورت روزانه مدیریت می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان حمل و نقل و مسافر شهرداری دزفول علت توقف اتوبوس های شهری را پیروی از مصوبه ستاد مدیریت کرونا در شهرستان عنوان کرد.
اقتصاد ایران: شیراز - جانشین استاندار فارس در ستاد مدیریت کرونا در فارس گفت:آمار های ابتلا و بستری بیماران کرونایی در فارس در حال افزایش است به نحوی که آمار بستری ها روزانه به 350 نفر رسیده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۵    
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به فوت 7 نفر در شبانه روز گذشته در استان، گفت: تاکنون هزار و 542 نفر در کرمانشاه بر اثر ابتلا به کرونا جان باخته اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۸    
گروه استان ها سخنگوی ستاد مدیریت کرونا خوزستان گفت: کرونا در دزفول روند افزایشی پیدا کرده است و برای بستری بیماران کرونایی بیمارستان ارتش دزفول هماهنگ شده است.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
کیش نیز مانند بیشتر شهرهای کشور در پیک چهارم کرونا شاهد افزایش تعداد مثبت بیماران مبتلا به کرونا و موارد بستری بوده است. طبق اعلام شورای سلامت کیش موارد مثبت کرونا از ابتدای شروع ویروس تاکنون 3671 مورد مثبت شناسایی شده است. هم اکنون 10 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان کیش بستری هستند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیر هماهنگی ستاد مدیریت کرونا استان همدان از آمادگی لازم برای دائر کردن نقاهتگاه بیماران کرونایی و مراکز درمانی جدید در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت:طی شبانه روز گذشته 7 مورد فوت بر اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه ثبت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۴۱    
در جلسه ستاد مدیریت کرونا استان مرکزی این استان جزو استان های بحرانی کرونا اعلام شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا خوزستان با اشاره به افزایش 13 درصدی فوتی های کرونا در خوزستان نسبت به هفته قبل، گفت: روند ابتلا به کرونا روزانه در اهواز 700 تا 800 نفر است که یکی از دلایل آن، میزان زیاد انجام تست است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۲:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رشت- جانشین رئیس ستاد مدیریت کرونا گیلان با اشاره به پیش بینی بسته های حمایتی از اصناف و اقشار در زمان اعمال محدودیت ها، گفت: اصناف متخلف 15 روز پلمب می شوند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان با اشاره به روند افزایشی بروز بیماری و بستری در خوزستان گفت: در هفته گذشته کل موارد بیماری نسبت به هفته قبل از آن 16 درصد، بستری 26 درصد و فوت 13 درصد افزایش یافته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ستاد مدیریت و مقابله با بیماری کرونا امروز با حضور ویدیو کنفرانسی تمامی مدیران سیستان و بلوچستان در زاهدان برگزار شد.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
قاسم سلیمانی دشتکی روز شنبه در نشست ستاد مدیریت کرونا خوزستان در محل استانداری بیان کرد: پرواز آبادان - مشهد باید با ظرفیت 50 درصد انجام می شد که نه تنها این موضوع رعایت نشد بلکه بیشتر از ظرفیت صندلی های هواپیما مسافر سوار شده که غیرقانونی است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مدیریت کرونا استان البرز گفت: در حال حاضر البرز به شرایط قرمز کرونایی دچار شده، وضعیت کنونی استان البرز بسیار نگران کننده است و خروج از آن نیازمند همراهی و همکاری مسئولین و مردم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: ستاد مدیریت کرونا استان تمام امکانات را برای مقابله با پیک چهارم کرونا بسیج کرده است، ولی مردم باید همکاری کنند و پروتکل ها حداقل تا 90 درصد رعایت شوند زیرا در غیر این صورت کرمانشاه به یک بیمارستان بزرگ تبدیل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه در 24 ساعت گذشته 2 نفر از مبتلایان به کرونا جان خود را از دست دادند، گفت: مجموع جان باختگان بر اثر ابتلای قطعی به کرونا از ابتدای اپیدمی تاکنون در استان کرمانشاه به هزار و 535 نفر رسیده است.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: دو شهرستان اردبیل و نمین در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفته اند گرو های شغلی 2،3،4 از روز شنبه به مدت 10 روز محدودیت و ممنوعیت فعالیت را دارند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان با اشاره به اعمال محدودیت های حداکثری 10 روزه در خوزستان همزمان با دیگر نقاط کشور، از تصمیم گیری برای محدودیت های جدید خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رشت- جانشین ستاد مدیریت کرونا گیلان با اشاره به قرمز بودن وضعیت تمام شهرهای استان، گفت: علاوه بر تعطیلی دو هفته ای اصناف، ورود و خروج خودروها به شهرهای قرمز ممنوع است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ثبت سه فوتی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه در 24 ساعت گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تعداد جانباختگان مبتلا به کرونا در کرمانشاه از یک هزار و 530 نفر گذشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: هم اکنون 527 بیمار مبتلا به کووید 19 در مراکز درمانی استان بستری هستند که نسبت به روز گذشته 46 نفر افزایش یافته است.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان هرسین در جلسه ستاد مدیریت کرونا نسبت به بحرانی شدن اوضاع و شیب صعودی پیش رونده ی ابتلا به کرونا در این شهرستان هشدار داد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
هادی جودی گفت: مطابق با مصوبات جلسه ستاد مدیریت کرونا در استان، تمام اماکن، باشگاه ها و فعالیت های ورزشی در شهر های قرمز و نارنجی استان از 18 فروردین ماه تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام می گردد.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان: تمام مرزهای زمینی و دریایی در کنترل شدید هستند و تهدیدی به عنوان کرونای برزیلی در خوزستان وجود ندارد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان (پانا)- سخنگوی ستاد مدیریت کرونا و مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت با توجه به اعلام وضعیت قرمز کرونایی در زاهدان دستورالعمل محدودیت از امروز /چهارشنبه/ به ادارات و صنوف ارجاع شده تا طبق رنگبندی موارد را رعایت کنند. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
نصف جهان: جانشین ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرداری اصفهان گفت: با توجه به وضعیت قرمز کرونا در شهر اصفهان محدودیت های جدیدی در شهرداری اصفهان اجرایی می گردد. حسین امیری اظهار داشت: پیرو دستورالعمل ستاد مدیریت کرونا استان اصفهان به مدت 15 روز مصوباتی به تصویب رسیده است که لازم الاجرا می باشد. ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۰۶    
به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، نظام ملکشاهی صبح چهارشنبه در جلسه ستاد مدیریت کرونا که با حضور مسئولان شهرستان برگزار شد با اشاره به اینکه در حال حاضر شرایط کرونایی در رباط کریم به رنگ قرمز در آمده است اظهار داشت: باید طبق پروتکل های بهداشتی اقدام کنیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در شبانه روز گذشته 55 مورد بیمار مثبت بستری و 353 بیمار مثبت سرپایی مشکوک به کرونا در سطح استان شناسایی شدند که نسبت به روز گذشته 11 نفر افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: طبق مصوبه ستاد مدیریت کرونا در استان فعالیت تمامی باشگاه های ورزشی در شهرستان های قرمز تعطیل شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از اعلام ستاد مدیریت کرونا شمیرانات، سید مهدی ساداتی روز چهارشنبه بیان داشت: اعمال محدودیت در روزهای آخر هفته در گردنه قوچک (دسترسی به لواسانات و رودبار قصران) به منظور حفاظت از بخش های تابعه نیز از اقداماتی است که در راستای کاهش ترددهای غیرضرور صورت خواهد گرفت ...