دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۵:۵۸Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مچینگ»

باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم، برای این میزان عرضه درمجموع 1725 تن تقاضای اولیه برای شمش و 100 تن تقاضا برای پودر آلومینا به تالار بورس ارسال شد که از این حجم تقاضا در مجموع 1125 تن شمش و 175 تن پودر آلومینا به صورت نقدی و 300 تن شمش به صورت سلف و 200 تن شمش در تالار مچینگ مورد معامله قرار گرفت. ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۹:۳۴    
روز سه شنبه 6 مهر ماه، 350 تن شمش آلومینیوم شرکت های ایرالکو، سالکو و آلومینای ایران در تالار مچینگ بورس کالا مورد معامله قرار گرفت.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته بود که نماد فرابورس در ساعت 9 و 31 دقیقه، متوقف شد! یک ساعت نگذشته بود که این نماد دوباره بازگشایی شد و مچینگ قیمتی انجام و دوباره این نماد بازگشایی شد! در این نماد چه خبر است؟
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۳۱    
سیمان آبیک در هفته منجر به 19 شهریورماه، با محصول سیمان تیپ 2 حجم تقاضایی در حدود 80 هزار تنی را در معرض نمایش عموم خریدار گذاشت و تمام عرضه ها را به صورت نقدی و نقدی مچینگ به فروش رساند.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم، برای این میزان عرضه درمجموع 5705 تن تقاضای اولیه برای شمش و 420 تن تقاضا برای بیلت به تالار بورس ارسال شد که از این حجم تقاضا در مجموع 2500 تن شمش و 300 تن بیلت به صورت نقدی در تالار مچینگ مورد معامله قرار گرفت. ...
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم، برای این میزان عرضه درمجموع 3730 تن تقاضای اولیه برای شمش به تالار بورس ارسال شد که از این حجم تقاضا در مجموع 2790 تن شمش به صورت نقدی و 160تن شمش در تالار مچینگ مورد معامله قرار گرفت. ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۲۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - امروز چهارشنبه 3 شهریورماه، بورس کالا میزبان عرضه 144 هزار و 468 تن انواع مقاطع طویل فولادی بود که با احتساب معاملات مچینگ 101 هزار و 921 تن از این مقاطع معامله شد. نتیجه کامل معاملات امروز مقاطع طویل را در جدول زیر ببینید.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سیمان مازندران در هفته ای که گذشت با سیمان مرکب و سیمان تیپ 2 به این عرصه وارد شد و تمام معاملات خود را به صورت مچینگ به ثبت رساند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۱۱:۱۱    
سیمان خوزستان با دو محصول سیمان تیپ 2 و سیمان تیپ 5 در این هفته به معاملات تالار نقره ای آمد و معاملات خود را به صورت مچینگ انجام داد تا 450 تن سیمان یعنی به اندازه بارگیری نهایتاً 25 تریلی سیمان را عازم بورس کالا کرده باشد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۲۹    
رکورد در بازار آهن حاکم است حتی در روز گذشته نیز معاملات ورق در بورس کالا با حذف محدودیت بهین یاب متقاضی چندانی نداشت و در نهایت امر روی قیمت پایه مچینگ شد.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم، برای این میزان عرضه درمجموع 3765 تن تقاضای اولیه برای شمش به تالار بورس ارسال شد که از این حجم تقاضا در مجموع 2985 تن شمش به صورت نقدی و 320 تن شمش در تالار مچینگ مورد معامله قرار گرفت. ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۸:۴۲    
روز چهارشنبه 16 تیر ماه، 25 تن شمش آلومینیومی المهدی در مچینگ مورد معامله قرار گرفت.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم، برای این میزان عرضه درمجموع 8440 تن تقاضای اولیه برای شمش به تالار بورس ارسال شد که از این حجم تقاضا در مجموع 5640 تن شمش به صورت نقدی و 1360 تن شمش در تالار مچینگ مورد معامله قرار گرفت. ...
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۴۰    
امروز سه شنبه 11 خرداد ماه 1400، در مجموع با احتساب معاملات مچینگ صورت گرفته در تالار صنعتی بورس کالا، مقدار 62،010 تن شمش بلوم فولادی از مجموع 136،740 تن حجم کل عرضه شده؛ یا معادل با 45 درصد حجم کل عرضه؛ در بورس کالا با نرخ میانگین موزون 129،541 ریال ( حدود 14،120 تومان +vat )؛ و حدود 2 ...
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۶:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
دنیی معدن - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز دوشنبه 3 خرداد ماه، میزبان معامله 10 هزار تن گندله سنگ آهن شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در سیستم معاملات مچینگ و به قیمت 35 هزار و 500 ریال به ازای هر کیلوگرم بود.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم، برای این میزان عرضه درمجموع 3040 تن تقاضای اولیه برای شمش و 80 تن تقاضای اولیه برای بیلت به تالار بورس ارسال شد که از این حجم تقاضا در مجموع 2460 تن شمش و 60 تن بیلت به صورت نقدی و 380 تن شمش و 20 تن بیلت در مچینگ مورد معامله قرار گرفت. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۹    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیأت مدیره انجمن صنایع همگن و نیرو محرکه و قطعه سازان خودرو کشور از مشکلات سامانه بهین یاب برای تامین مواد اولیه مورد نیاز قطعه سازان سخن گفت.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۴:۵۶    
به گزارش باشگاه آلومینیوم، روز دوشنبه 27 اردیبهشت ماه 1400، 2000 تن انواع شمش با خلوص 99.8 الی 99.85 1000 پوندی در بورس کالا عرضه شد. برای این میزان عرضه درمجموع 1560 تن تقاضای اولیه برای شمش به تالار بورس ارسال شد که از این حجم تقاضا در مجموع 1060 تن شمش به صورت نقدی و 800 تن شمش در مچینگ مورد ...
صمت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در بورس کالای امروز 21 اردیبهشت ماه، 71 هزار و 800 تن تختال فولادی عرضه شد که 25 هزار و 800 تن از آن میزان به فروش رسید. در معاملات بورس کالا مورخ 21 اردیبهشت ماه ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۰    
به جز گروه های کالایی ABS و پلی اتیلن فرفتالات و چند گرید PP شیمیایی که باهم رقابت داشتند اکثر گروه های کالای به مچینگ رفتند و یا خط خوردند.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۷:۲۴    
شرکت آلومینیوم ایران امروز چهارشنبه هشتم اردیبهشت ماه، 40 تن بیلت آلومینیومی را در مچینگ بورس کالا معامله کرد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۷:۱۵    
امروز دوشنبه 30 فروردین ماه 1400، 60 تن شمش آلومینیومی شرکت آلومینیوم ایران در مچینگ معامله شد.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم ، برای این میزان عرضه در مجموع 450 تن تقاضای اولیه برای شمش و 20 تن تقاضای اولیه برای بیلت به تالار بورس ارسال شد که از این حجم تقاضا، 365 تن شمش و 20 تن بیلت به صورت نقدی و همچنین 240 تن شمش آلومینیوم 1000 پوندی نیز در مچینگ مورد معامله قرار گرفت ...
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۲    
باشگاه آلومینیوم - جدول معاملات (مچینگ) آلومینیوم انجام شده در بورس کالا در تاریخ 21 الی 25 فروردین 1400
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۳:۳۶   + ۲۶ سایت دیگر  
مازیار بیگلو در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با تشریح مشکل قطعه سازان برای تأمین ورق فولادی، اظهار داشت: قبلاً روال کار قطعه سازان این طور بود که ورق مورد نیاز خود را یا از طریق سیستم مچینگ و به صورت مذاکره مستقیم با فولاد مبارکه پیگیری می کردیم و آنها پس از بررسی شرایطمان ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۸:۳۰    
امروز 25 اسفند 1399، 240 تن شمش آلومینیومی شرکت های ایرالکو، المهدی و همچنین 40 تن بیلت آلومینیومی شرکت ایرالکو در مچینگ مورد معامله قرار گرفت.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۹:۴۴    
امروز دوشنبه 18 اسفند ماه 1399، 165 تن شمش آلومینیومی شرکت های آلومینای ایران و سالکو در مچینگ مورد معامله قرار گرفت.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۵۹    
به گفته معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه اصفهان، نظام توزیع کالا صرفاً در بورس، جلوگیری از مچینگ و عدم تأمین مناسب و پایدار صنایع ناشی از عدم مچینگ و مشکلات خریداران با سامانه بهین یاب نیز یکی از دلایل مهم کاهش تولید محصولات بسته بندی و کمبود بوجود آمده در این حوزه بوده است.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
امروز دوشنبه چهارم اسفند ماه 1399، 680 تن شمش آلومینیومی شرکت های ایرالکو و سالکو در مچینگ بورس کالا مورد معامله قرار گرفت.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۳۰    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: باید عرضه فولاد به شیوه مچینگ حذف و تمامی محصولات فولاد در بورس کالا ارائه شوند.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
امروز دوشنبه 27 بهمن ماه 1399، سه هزار و 580 تن شمش آلومینیومی شرکت های ایرالکو، المهدی، سالکو و همچنین 120 تن بیلت آلومینیومی شرکت ایرالکو در تالار مچینگ بورس کالا مورد معامله قرار گرفت.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۸:۲۴    
امروز دوشنبه 20 بهمن ماه در بورس کالا، دو هزار و 130 تن شمش آلومینیومی شرکت های ایرالکو، سالکو، المهدی و همچنین 20 تن بیلت آلومینیومی در بخش مچینگ بورس کالا مورد معامله قرار گرفت.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
نماد وتجارت پس از افشای اطلاعات بااهمیت گروه ب در مرحله مچینگ قیمت قرار داشت که به یکباره متوقف شد. دلیل این توقف چه بود و وتجارت کی بازگشایی می شود؟
آرتان پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۶:۴۳    
در کل می توان با قطعیت اعلام کرد که کاهش قیمت ها در مسیر فولاد قرار گرفته و به احتمال زیاد تا 15 درصد اصلاح قیمت در بورس را تجربه کنیم. شیوه نامه فولادی که دولت برای صنعت فولاد ارائه کرده است، همه تولیدکنندگان محصولات فولادی اعم از سنگ آهن تا محصولات نهایی را ملزم به عرضه محصول در بورس کالا کرده
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۶    
به گزارش خبرخودرو، نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با درخواست قطعه سازان مبنی بر خرید فولاد از طریق سیستم مچینگ موافق نیستیم، از مخالفت مجلس با تعیین سقف و کف قیمت برای عرضه فولاد در بورس و آن هم منحصرا توسط وزارت صمت خبر داد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز سه شنبه 30 دی ماه، 80 تن شمش آلومینیومی 99.8 درصد شرکت ایرالکو در بخش مچینگ رینگ صنعتی بورس کالا مورد معامله قرار گرفت.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۷:۵۳    
امروز دوشنبه هشتم دی ماه 1399، شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب 1060 تن شمش خالص آلومینیومی را در تالار مچینگ بورس کالا معامله کرد.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، صبح امروز شاخص بورس تحت تاثیر مچینگ اولیه نسبتا قابل قبول توانست با رشد بیش از 9 هزار واحدی کام سهامداران را شیرین کند ...
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: نامه نگاری های فولادی قطعه سازان مبنی بر اصلاح سیستم مچینگ فولادسازان در حالیست که فعالان این حوزه ضمن تاکید بر عادی بودن این شرایط در همه کارخانه های فولادی سراسر جهان تاکید دارند که حتی در صورت اجرای سیستم جدیدی از توزیع باز هم شاهد گلایه ها خواهیم بود چرا که نمی توان به سیستم ایده آلی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
اولین عرضه اختصاصی ورق سرد روز شنبه 29 آذر ماه سال جاری در بورس کالا در حالی صورت گرفت که این عرضه ها جایگزین معاملات مچینگ شد تا شفافیت به معاملات ورق بورس کالا بازگردد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۵:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس انجمن قطعه سازان با ارسال نامه ای به وزیر صمت با مضمون رسیدگی به مشکلات قطعه سازان خودرو در تأمین فولاد در مچینگ فولاد مبارکه، اعلام کرد که قطعه سازان به 15 هزار تن فولاد نیاز دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان کشور از ارسال نامه این انجمن به وزیر صنعت، معدن و تجارت با مضمون رسیدگی به مشکلات قطعه سازان خودرو در تأمین فولاد در مچینگ فولاد مبارکه خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۴:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری فارس، در روزهای اخیر با طرح موضوع تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه و اظهارنظرهای مختلف در این باره نکاتی در رابطه با این مدیریت این شرکت بزرگ فولادی مطرح شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اولین عرضه اختصاصی ورق سرد فولاد مبارکه اصفهان روز شنبه 29 آذر ماه سال جاری در بورس کالا در حالی صورت می گیرد که این عرضه ها جایگزین معاملات مچینگ شدند تا شفافیت به معاملات ورق بورس کالا بازگردد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - معاون فروش و بازاریابی فولاد مبارکه گفت: این شرکت طبق آخرین مصوبه ستاد تنظیم بازار، توزیع محصولات را بر اساس سیستم عرضۀ مستقیم در بورس و مچینگ تنظیم و اجرایی کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۲۱:۰۷    
مشخص نبودن خریدار، نحوه تخصیص سهمیه ها، هماهنگ نبودن عرضه و تقاضا و عدم شفافیت معاملات از ایرادات وارده به مچینگ است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۸:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
“حمیدرضا عظیمیان” مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان، شامگاه پنجشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار سایت خبری- تحلیلی معدن 24 با اشاره به سفر “علیرضا رزم حسینی” وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان اصفهان و بازدید از شرکت فولاد مبارکه ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۳۵ سایت دیگر  
جوانبخت، معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: بر اساس آخرین مصوبه تنظیم بازار که در اسفند سال 98 اعلام شده، فولاد مبارکه باید 40درصد محصولات گرم خود را در تالار بورس عرضه کند و 60 درصد باقیمانده را از طریق سیستم مچینگ به فروش برساند.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۰:۴۷    
مدت ها از فعالیت سامانه مچینگ در بورس کالا می گذرد و براساس تعاریف بورس، سامانه مچینگ یا خریداری از کالای مازاد معاملات بدین شکل است
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۰:۴۷    
طهمورث جوانبخت، معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه اصفهان اظهار داشت: