شنبه ۱۱ تیرساعت ۰۰:۲۳Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «PCR»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۳:۴۷    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: تاکنون در مجموع 396 هزار و 840 نمونه تست کرونا بصورت PCR و Rapid در استان چهارمحال و بختیاری اخذ شده است که از این تعداد 118 هزار و 858 نمونه مثبت اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۷:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
براساس آخرین اعلام وب سایت اتحادیه اروپا و مجله فوربز 30 کشور محدودیت کرونایی برای ورود مسافر را برداشته اند و هشت کشور دیگر ورود با تست یا کارت واکسن را آزاد کرده اند ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۸:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
در خصوص بازگشت مسافرین باید اطمینان از تزریق واکسن و همچنین تست های PCR منفی ایجاد شود. در حال حاضر در برخی کشورها شاهد رشد این بیماری هستیم. لذا نسبت به این موضوع حساس شدیم و بررسی ها صورت گرفت تا اگر نیاز باشد سیاست های جدیدی را اتخاذ کنیم.
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
گرجستان به تازگی محدودیت های کرونا هنگام ورود به این کشور را که شامل ارائه کارت واکسن و یا گواهی منفی آزامیش PCR بود، لغو کرد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۲۰:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
گرجستان محدودیت های کرونا هنگام ورود به این کشور را که شامل ارائه کارت واکسن و یا گواهی منفی آزامیش PCR بود، لغو کرد.
فدراسیون والیبال ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۹:۳۱    
تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران برای چهارمین و آخرین بار در مسابقات قهرمانی آسیا تست کرونا داد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم های شرکت کننده در مسابقات قهرمانی نوجوانان دختر آسیا یکشنبه شب 22 خرداد برای چهارمین بار در جریان این مسابقات تست کرونا دادند. ...
عصر کاسپین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۲۰:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
درمان تامین اجتماعی گیلان به عنوان چهارمین استان در سطح تامین اجتماعی کشور به بخش آزمایشگاه مولکولی با قابلیت انجام آزمایشات PCR مجهز شد. عصر کاسپین/ دکتر حسین ابراهیمی مدیردرمان تامین اجتماعی استان گیلان با بیان مطلب فوق اظهار داشت بخش آزمایشگاه مولکولی پلی کلینیک تخصصی شماره یک رشت ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۲۱:۰۱    
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر گفت: داشتن تست PCR منفی حداکثر 72 ساعت قبل از ورود به عربستان الزامی است.
فدراسیون والیبال ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر برای دومین بار در جریان مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند تست PCR دادند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران که برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند به سر می برد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
تست PCR میلاد محمدی علائم ویروس کووید را نشان داد و این بازیکن در حالت قرنطینه قرار گرفت.
سلام نو / پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۰۹:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
با مثبت شدن تست دوم کرونای محمدی او فعلا شرایط سفر به قطر را ندارد و شاید با فاصله به ملی پوشان ملحق بشود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های اسپانیا اعلام کردند که پنج بیمارستان این کشور انجام تستهای تشخیصی PCR را به منظور مهار شیوع احتمالی بیماری آبله میمونی آغاز کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: بحث اعلام سلیقه شرکت های هواپیمایی در خصوص صدور و دریافت کارت PCR از آزمایشگاه های خاص برای زائران اربعین باید پیگیری و رفع شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: افرادی که سه دوز واکسن زده باشند نیاز به تست PCR ندارند و جهت تزریق واکسن برای افرادی که تاکنون هیچ واکسنی تزریق نکرده اند و مایل به شرکت در پیاده روی اربعین حسینی هستند همکاری های لازم را خواهیم داشت.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
چند سازنده کیت های ازمایشگاهی چینی اعلام کرده اند کیت های آزمایشگاهی PCR برای آبله میمونی تولید کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: بر اساس آخرین مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا شرایط مسافران برای ورود به کشور از نظر محدودیت های کرونایی تغییر کرده است و مسافران تنها باید یکی از شرایط مورد نظر یعنی تزریق دو دز واکسن یا تست منفی PCR را داشته باشند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۹   + ۳۱ سایت دیگر  
بنا بر تبصره نخست ابلاغ مذکور وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با استقرار کارکنان جهت مراقبت های ویژه مرزی در صورت مشاهده علائم بیماری در مسافرین نسبت به انجام تست PCR اقدام خواهند کرد و همه مبلغ انجام تست را از فرد مشکوک به بیماری اخذ می کنند.
سلام نو / پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
از اعضای کادرفنی و سرپرستی و بازیکنان تیم امید ایران، قبل از عزیمت به بغداد تست کرونا گرفته شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مقام مسئول شهر فرودگاهی امام (ره) از تغییر قوانین ورود مسافران هوایی به کشور خبر داد و گفت: مسافران باید هم تست PCR داشته و هم واکسن کرونا تزریق کرده باشند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۲:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل ایمنی و تضمین کیفیت شهر فرودگاهی امام خمینی گفت: الزام ورود مسافر به ایران با رعایت هر دو شرط تزریق دو دوز واکسن ، همراه با تست PCR 72 ساعته هم چنان وجود دارد و فقط در ایام نوروز و برای مدتی محدود رعایت یکی از این دو شرط کافی بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۲:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
مقام مسئول شهر فرودگاهی امام (ره) از تغییر قوانین ورود مسافران هوایی به کشور خبر داد و گفت: مسافران باید هم تست PCR داشته و هم واکسن کرونا تزریق کرده باشند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
در آخرین مقرراتی که برای تردد بین ایران و عراق حاکم شده است مسافران برای ورود به دو کشور ملزم به ارائه کارت واکسیناسیون کرونا و یا گواهی منفی تست PCR هستند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۰۰:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
در آخرین مقرراتی که برای تردد بین ایران و عراق حاکم شده است مسافران برای ورود به دو کشور ملزم به ارائه کارت واکسیناسیون کرونا و یا گواهی منفی تست PCR هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۴:۰۴    
دولت قرقیزستان ضرورت آزمایش منفی PCR یا گواهی واکسیناسیون کرونا را هنگام عبور از مرز برای همه اتباع کشورها لغو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در تمام مرزهای رسمی سیستان و بلوچستان با کشورهای همجوار شامل؛ میلک، ریمدان و میرجاوه غربالگری و تست سریع کرونا انجام می شود گفت ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
از نخستین کاروان اعزامی ایران به المپیک 2021 ناشنوایان در برزیل، تست PCR گرفته شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تیم ملی واترپلوی ایران در ادامه برنامه های آماده سازی خود، در اردوی تدارکاتی یونان حاضر می شود. به گزارش طرفداری، تیم ملی واترپلو ایران که برای حضور پرقدرت در بازی های آسیایی هانگژو آماده می شود، طبق برنامه ریزی انجام شده برای برپایی یک اردو تدارکاتی راهی کشور یونان می شود ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۴:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، تیم ملی واترپلو ایران که برای حضور پرقدرت در بازی های آسیایی هانگژو چین در حال پیگیری تمرینات مستمر خود است، طبق برنامه ریزی انجام شده برای برپایی یک اردو تدارکاتی راهی کشور یونان می شود ...
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۴    
با انجام شدن واکسیناسیون در بسیاری از کشورهای جهان و کاهش خطر مرگ ومیر ناشی از کووید 19، اکنون شمار زیادی از کشورها مرزهای خود را با در نظر گرفتن دستورالعمل های بهداشتی به روی مسافران خارجی گشوده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۹:۳۰    
معاون عتبات مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر با اعلام این خبر که اگر زائری به دلیل بیماری امکان تزریق واکسن ندارد باید تست PCR منفی داشته باشد، گفت: تاکنون همه زائران با تزریق واکسن های موجود در ایران به عراق سفر کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی جانشین معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در شهر مشهد 20 آزمایشگاه تست PCR وجود دارد که پنج مورد از این آزمایشگاه ها یعنی 25 درصد از آنها به دلیل تخلفات پلمب شده اند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۳:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون عتبات مرکز پزشکی حج و زیارت با اعلام این مطلب که اگر زائری به دلیل بیماری امکان تزریق واکسن ندارد باید تست PCR منفی داشته باشد، گفت: تاکنون همه زائران با تزریق واکسن های موجود به عراق سفر کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی بیولوژی کاربردی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، دوره حضوری آموزش تکنیک Real Time PCR را برگزار می کند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۰۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ارسلان خالدی فر در گفتگو با خبرنگار مهر ، اظهار کرد: از ابتدای همه گیری ویروس کرونا در چهارمحال و بختیاری 291 هزار و 605 مورد نمونه گیری PCR انجام شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر توسعه و ارتقا شبکه دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: با افزایش 15 تا 18 درصدی، روزانه 350 تا 500 نفر به مراکز منتخب کرونا مراجعه می کنند که 25 درصد تست های PCR مثبت است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۹    
به منظور تسهیل تردد مسافران ورودی یا خروجی بین ایران و عراق، گواهی دو نوبت واکسیناسیون کرونا و یا تست PCR منفی کرونا ملاک تردد است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۱۵:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره آزمایشگاه های آبفای خراسان رضوی از دستیابی این شرکت به فناوری جداسازی و شناسایی ویروس کووید 19 از منابع آب و خروجی تصفیه خانه های فاضلاب با استفاده از تکنیک PCR خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۱۳:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و پژوهشگر پارک علم و فناوری سلامت این دانشگاه گفت: کیت تشخیص سریع کووید 19 نمونه گیری دقیق را با صرفه جویی 97.5 درصدی نسبت به تست PCR و تنها با 2.5 درصد هزینه تمام شده مستقیم و غیرمستقیم آن دارد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۲۰:۵۱   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: لازمه سفر انجام سه مرحله واکسیناسیون و همراه داشتن پاسخ منفی تست PCR است و مسافران باید در طول سفر تمام پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ارسلان خالدی فر اظهار کرد: از ابتدای همه گیری ویروس کرونا در چهارمحال و بختیاری 291 هزار و 605 مورد نمونه گیری PCR انجام شده که از این تعداد 97 هزار و 804 مورد مثبت اعلام شده است. ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۰۸:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری دولتی عربستان سعودی، دولت ریاض تعداد زائران حج امسال را به یک میلیون نفر از داخل و خارج این کشور افزایش داد. وزارت حج عربستان گفته است که زیارت سالانه مسلمانان به مکه امسال برای افراد زیر 65 سال خواهد بود و زائران باید کاملاً واکسینه شوند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر توسعه و ارتقا شبکه دانشگاه علوم پزشکی مشهد از افزایش 2.5 برابری تست رپید و PCR مثبت نسبت به قبل از تعطیلات نوروز خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۰۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت : سازمان حج و زیارت از حذف گواهی تست PCR برای زائران ایرانی که به عراق سفر می کنند، خبر داد و تاکید کرد: از این پس فقط با کارت معتبر واکسیناسیون می توان به عراق سفر کرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۷:۳۹    
دنیای اقتصاد : هواپیمای ایران ایر هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما در اطلاعیه ای آخرین مقررات سفر به عراق را اعلام کرد. به گزارش اداره کل روابط عمومی هما ، مسافران طبق مقررات ذیل می توانند به عراق مسافرت کنند ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۹   + ۷۷ سایت دیگر  
مسافران ورودی به کشور باید در محدوده 72 ساعت مانده به پرواز، به انجام آزمایش PCR اقدام کنند و گواهی جواب منفی تست کرونا را به زبان انگلیسی به همراه داشته و از آخرین نوبت تزریق واکسن آن ها 14 روز گذشته باشد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
خبرورزشی – کریم باقری از سه روز پیش از بازی با استقلال به علت داشتن علائم مشکوک به ویروس کرونا در تمرینات این تیم غایب بود و پس از انجام تست PCR مشخص شد که مربی پرسپولیس به کرونا مبتلا شده است. او بازی تیم ملی ایران با کره جنوبی را از دست داد اما در دیدار با لبنان روی نیمکت تیم کشورمان نشست ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۰۰:۴۱   + ۸۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : هواپیمای ایران ایر هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما در اطلاعیه ای آخرین مقررات سفر به عراق را اعلام کرد. به گزارش اداره کل روابط عمومی هما ، مسافران طبق مقررات ذیل می توانند به عراق مسافرت کنند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۲۳:۰۵   + ۴۷ سایت دیگر  
سازمان حج و زیارت از حذف گواهی تست PCR برای زائران ایرانی که به عراق سفر می کنند، خبر داد و تاکید کرد: از این پس فقط با کارت معتبر واکسیناسیون می توان به عراق سفر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: از 186 نمونه دریافت شده از آزمایشگاه های استان که شامل تست های PCR و رپید تست هستند، 32 درصد موارد مثبت بودند.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
روابط عمومی سازمان حج و زیارت به نقل از رحمانی تاکید کرد: این اخبار مطرح شده موضوع جدیدی نیست، بلکه همان دستورالعمل های گذشته را تکرار می کند، دریافت جواب منفی آزمایش PCR در محدود 72 ساعت قبل از اعزام یا تزریق دو دُز واکسن مورد تایید وزارت بهداشت برای سفر به این کشور و در اختیار داشتن کارت مربوط به ...