جمعه ۰۴ تیرساعت ۰۵:۲۲Jun 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نارنجی»

جلسه هماهنگی پیش از بازی تیم های فوتبال پرسپولیس و مس رفسنجان، برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، در حال حاضر یک شهرستان استان یزد قرمز، هفت شهرستان نارنجی و دو شهرستان زرد کرونایی هستند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: شهرستان مهران با توحه به افزایش تعداد بستری های ناشی از کرونا از وضعیت نارنجی به قرمز تغییر یافت که می تواند زنگ خطری برای سایر شهرستان ها باشد.
32 شهرستان از روز شنبه 5 تیر 1400 در وضعیت قرمز قرار خواهند گرفت.
جماران   ۹ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از فوت 144 بیمار بر اثر کرونا خبر داد و اعلام کرد: مجموع جان باختگان این بیماری به 83 هزار و 473 نفر رسید. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان اداره کل هواشناسی خوزستان در اطلاعیه ای با اشاره به پیش بینی تداوم وقوع دماهای 49 درجه و بالاتر و وقوع شرجی در سطح استان، هشدار نارنجی صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۶:۰۱    
اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به افزایش دما های 49 درجه و بالاتر و پدیده شرجی در استان هشدار داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۴:۳۶   + ۲۴ سایت دیگر  
سه هزار و 225 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.تا کنون 22 میلیون و 945 هزار و 493 آزمایش تشخیص کووید19 در کشور انجام شده است.در حال حاضر 22 شهر کشور در وضعیت قرمز، 175 شهر در وضعیت نارنجی و 251 شهر در وضعیت زرد قرار دارند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
فرارو: آتشفشان اتنا در جزیره سیسیل ایتالیا برای چهارمین بار فعال شد. با فعالیت مجدد آتشفشان اتنا سیلی از گدازه های آتشین از دهانه جنوب شرقی کوه بیرون ریخت و دود و خاکستر زیادی به شکل ابر های سهمگین به هوا پاشیده شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار کرونایی های ایران را تا امروز سوم تیرماه اعلام کرد.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مسؤول دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان اردبیل گفت: نماز جمعه این هفته در سراسر استان برگزار می شود که در مناطق نارنجی کرونایی با جمعیت محدود خواهد بود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۳:۲۸    
یزدانپناه گفت: در شهرستان بویر احمد از ابتدای تزریق واکسن کرونا تا امروز 16 هزار و 900 دوز واکسن کرونا تزریق شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مسؤول دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان اردبیل گفت: نماز جمعه این هفته در سراسر استان برگزار می شود که در مناطق نارنجی کرونایی با جمعیت محدود خواهد بود.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
گل لادن نه تنها زیبایی خاصی دارد، بلکه برگ های این گیاه و غنچه هایش نیز خوراکی است و مملو از ویتامین ث. بیشتر بخش های این گیاه به ویژه برگ هایش طعم شاهی می دهد، از این رو به آن شاهی هندی هم می گویند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان از بازگشایی سالن های مطالعه در وضعیت نارنجی خبر داد و گفت: طبق بخشنامه ارسالی برخی از فعالیت های فرهنگی و جلسات ادبی در فضای کتابخانه ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با حداکثر ظرفیت 20 نفر برگزار خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان بوشهر با بیان اینکه "بیشتر شهرهای استان بوشهر در وضعیت قرمز و نارنجی است" گفت: از 25 شهر دارای امام جمعه استان بوشهر به سبب وضعیت نامساعد کرونایی در 23 شهر آن نماز جمعه برگزار نمی شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۱:۲۱    
آشتیانی از بازگشایی سالن های مطالعه در وضعیت نارنجی خبر داد و گفت: سالن مطالعه کتابخانه های عمومی استان البرز از شنبه 5 تیر با 30 درصد ظرفیت باز می شوند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مصرف آب در استان تهران وارد وضعیت نارنجی شده و همین موضوع منجر به صدور هشدارهای قطع آب مشترکان پرمصرف در صورت افزایش مصرف شده، اما مهم ترین نکته در وضعیت هشدار آمیز کمبود آب این است که باید مصرف بهینه را در دستور کار قرار داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مهدی زاده با اشاره به اینکه 80 درصد آب آشامیدنی مردم البرز از سفره های زیر زمینی است گفت: وضعیت مصرف آب البرزنشینان نارنجی شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
محمد انتظاری از برگزاری نماز جمعه چهارم تیرماه در تمام شهر مازندران خبر داد و گفت: اقامه نماز جمعه به شرط رعایت کامل پروتکل ها در شهرهای زرد در مصلی ها و در شهرهای نارنجی و قرمز در محیط های باز بلا مانع است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان با قرار گرفتن روی شاخص 105 در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۸:۳۸    
شاخص فعلی کیفیت هوای مشهد بر روی عدد 64 در شرایط زرد و قابل قبول قرار دارد و این در حالی است که بیشترین بار آلودگی از ایستگاه خاقانی با شاخص کیفی 102 در شرایط نارنجی و آلوده برای گروه های حساس گزارش شده است.
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۷:۵۰    
این روزها کهگیلویه و بویراحمد درگیر انتخابات و پس از آن حواشی بعدش است. به گزارش بویرنیوز ، چند روزی است کرونا نه دیگر از طرف مسئولان و نه خود مردم جدی گرفته نمیشود، هم در ادارات و هم در شهر شاهد کاهش محسوس رعایت پروتکل های بهداشتی هستیم. ...
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز با هشدار در خصوص بالا رفتن میزان مصرف آب و محدودیت منابع آبی استان، اعلام کرد که البرز در وضعیت نارنجی مصرف آب قرار گرفته است.
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۹:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از شناسایی 11 هزار و 59 بیمار جدید مبتلا به کووید19 و مرگ 112بیمار خبر داد و اعلام کرد: مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به 83 هزار و 329 نفر رسید. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس همه گیری کرونا زودتر از آنچه تصور می شد بار دیگر بخشی از کشور را به رنگ قرمز درآورد؛ هرچند بارها مسئولان نسبت به کاهش حساسیت ها و عواقب جدی نگرفتن توصیه های بهداشتی هشدار داده بودند؛ اما موج جدید این بیماری ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت اجرای طرح منع تردد شبانه و محدودیت سفر در استان های قرمز و نارنجی را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین / ملیت   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت اجرای طرح منع تردد شبانه و محدودیت سفر در استان های قرمز و نارنجی را تشریح کرد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۲:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان با قرار گرفتن روی شاخص 135 در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۵۸   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد که محدودیت های تردد شبانه و نیز محدودیت سفر در استان های قرمز و نارنجی همچنان پابرجاست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور یزد گفت: جریمه ورود خودروها با پلاک غیربومی به یزد، از شهرهای نارنجی 500 هزار تومان و از شهرهای قرمز یک میلیون تومان تعیین شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: امروز صبح به دلیل پایداری هوا و گرد و خاک شاخص کیفیت هوا در اوایل روز در اصفهان نارنجی بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- جانشین رییس پلیس راه خراسان رضوی گفت: مالکان 200 دستگاه خودروی غیربومی طی 24 ساعت گذشته در ورودی شهرهای با وضعیت نارنجی کرونایی جریمه شدند.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۰:۳۷    
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان امروز 2 تیرماه با قرار گرفتن روی شاخص 135 در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: هنوز شهرستان اشتهارد و طالقان در وضعیت زرد و مابقی شهرستان ها در وضعیت نارنجی قرار دارند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رضا چمن در گفتگو با مهر ، با اشاره به وضعیت نارنجی شهرستان های شاهرود و میامی و با بیان اینکه رعایت تمام پروتکل ها و فاصله گذاری اجتماعی کماکان الزامی و جدی است، ابراز کرد: یکی از راه های کاهش شیوع ویروس همراهی مردم با همین مسائل بهداشتی است که بتوانیم شرایط ویروس را تثبیت و کاهش دهیم. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر سینماهای استان همدان گفت: سینماها همانند سایر اماکن عمومی در ایام وضعیت قرمز کرونا تعطیل بود و بعد از نارنجی شدن وضعیت شهر همدان سینماها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به فعالیت خود پرداختند.
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۸:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از شناسایی 11 هزار و 716 بیمار جدید مبتلا به کووید19 و مرگ 116 بیمار خبر داد و اعلام کرد: مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به 83 هزار و 217 نفر رسید. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- جانشین رئیس پلیس راه خراسان رضوی گفت: رانندگان 490 دستگاه خودروی غیربومی از ورودی شهرهای با وضعیت نارنجی کرونایی استان توسط پلیس بازگردانده شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۷:۵۳    
مشهد-ایرنا- جانشین رییس پلیس راه خراسان رضوی گفت: رانندگان 490 دستگاه خودروی غیربومی از ورودی شهرهای با وضعیت نارنجی کرونایی استان توسط پلیس بازگردانده شدند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۵:۲۹    
به گزارش مهر ، علیرضا زالی با بیان اینکه میزان بستری بیماران کرونایی و نیز مراجعه آن ها به مراکز درمانی طی ماه گذشته روند کاهشی داشته است، گفت: متأسفانه این روند کاهشی طی دو هفته اخیر متوقف شده است. ...
اقتصاد آنلاین / شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: به جز سه شهر، بقیه شهر های تهران در اوضاع نارنجی قرار دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۴۹   + ۳۰ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مبارزه با کرونا در استان تهران وضعیت بیماری در این استان را تشریح کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
سه هزار و 249 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.تا کنون 22 میلیون و 699 هزار و 166 آزمایش تشخیص کووید19 در کشور انجام شده است. در حال حاضر 22 شهر کشور در وضعیت قرمز، 175 شهر در وضعیت نارنجی و 251 شهر در وضعیت زرد قرار دارند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار مربوط به فوتی ها و مبتلایان کرونا و میزان تزریق واکسن کرونا در کشور را اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
شهرستانهای اراک، ساوه، دلیجان و خنداب در وضعیت نارنجی قرار گرفتند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کاپیتان هلند در مورد ارتباط خود با خرید جدید بارسلونا صحبت کرد. به گزارش ایلنا، جورجینیو واینالدوم با وجود عملکرد چشمگیر ممفیس دیپای در یورو 2020، از هم تیمی هلندی خود انتظار بیشتری دارد. ...
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان با قرار گرفتن روی شاخص 127 در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس است.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به فوت روزانه به طور متوسط 10 نفر بر اثر ابتلا به کرونا در آذربایجان شرقی گفت: 10 شهرستان استان در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: طی شبانه روز گذشته 23 مبتلای جدید ویروس کرونا در مراکز درمانی استان بستری شدند.