شنبه ۲۷ دیساعت ۱۳:۱۵Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نارنجی»

سلام نو   ۲۸ دقیقه پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
علیرضا رئیسی، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: 23 شهر نارنجی در استان های شمالی واقع شده اند و افزایش مسافرت ها نگران کننده است.
فردا نیوز   ۳۰ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت تردد بین شهری خودرو ها با توجه به وضعیت قرمز، نارنجی و زرد و آبی کرونایی را تشریح کرد.
بهداشت نیوز   ۴۵ دقیقه پیش    
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: بر روی همه محصولات غذایی نشانگرهایی با سه رنگ سبز، نارنجی و قرمز وجود دارد که مقدار استفاده شده از مواد را نمایش می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
گروه استان ها-60 درصد استان آبی و 40 درصد دیگر زرد است، اما نباید این مهم به معنای فراموشی استفاده از ماسک، حفظ فاصله اجتماعی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی باشد، زیرا با کوچکترین غفلت مجدد به وضعیت های نارنجی و قرمز باز می گردیم.
فرارو   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یوسف ابوعمیره، فارغ التحصیل دانشکده حقوق فلسطین هرگز نگذاشته تا معلولیت ها او را عقب نگه دارد. به گزارش فرارو، این جوان فلسطینی که بدون پا و با بازو های تا حدی رشد یافته متولد شده چالش جدید کاراته را در پیش گرفته است. ...
تابا خبر   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت:طبق مصوبه ستاد کرونا، رنگ قرمز به معنای بسیار پرخطر، نارنجی به مثابه پرخطر، زرد مساوی با خطر متوسط و آبی نماد کم خطر است. ...
ورود هر نوع خودروی با پلاک شخصی متعلق به شهر های قرمز و نارنجی کشور به شهرستان های استان سمنان ممنوع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
با کاهش آلاینده های جوی، کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان ناسالم برای گروه های حساس شده است.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سامانه ماسک، در حال حاضر استان اصفهان در بحران شیوع کرونا دارای 14 شهرستان با وضعیت زرد، 10 شهرستان با وضعیت آبی است و شهرستانی با وضعیت نارنجی و قرمز ندارد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۱:۰۹    
وضعیت آمار کرونا در استان اصفهان در دی ماه نسبت به آذرماه تغییرات بسیاری داشته است به طوری که در حال حاضر دارای، 14 شهرستان با وضعیت زرد، 10 شهرستان با وضعیت آبی و شهرستانی در وضعیت نارنجی و قرمز ندارد. محدودیت های کرونایی هم در وضعیت های زرد و آبی مشخص شده است. ...
مازند اصناف   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: درحال حاضر شهرستان های نکا، ساری، قائم شهر، جویبار، سوادکوه، بابل، فریدونکنار، آمل، تنکابن و رامسر در وضعیت قرمز کرونایی و بقیه شهرستان ها در وضعیت نارنجی قرار دارند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
“براساس اعلام ستاد ملی کرونا، رنگ آبی نشانه کم خطر، رنگ زرد خطر متوسط، رنگ نارنجی وضعیت پرخطر و رنگ قرمز نشانه وضعیت خیلی پرخطر است”. دکتر محمد طاهری روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برهمین اساس درحال حاضر، 4 شهرستان همدان، اسدآباد ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سامانه ماسک، در حال حاضر استان خوزستان در بحران شیوع کرونا دارای 22 شهرستان با وضعیت آبی و یک شهرستان در وضعیت زرد است و هیچ شهرستانی در این استان با وضعیت سفید، قرمز و نارنجی وجود ندارد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سامانه ماسک، در حال حاضر استان خراسان رضوی در بحران شیوع کرونا دارای 20 شهرستان با وضعیت آبی و 10 شهرستان در وضعیت زرد است و هیچ شهرستانی در این استان با وضعیت سفید، قرمز و نارنجی وجود ندارد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سامانه ماسک، در حال حاضر استان همدان در بحران شیوع کرونا دارای چهار شهرستان با وضعیت آبی و شش شهرستان در وضعیت زرد است و هیچ شهرستانی در این استان با وضعیت قرمز، سفید و نارنجی وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۰:۰۵    
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: کاهش دستورالعمل های بهداشتی در اماکن عمومی نگران کننده است و می تواند شرایط را به سمت شهرهای نارنجی و قرمز بازگرداند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
طرفداری: شبکه ورزش در اعلام درصد مالکیت بازی سایپا و ذوب آهن اشتباهی عجیبی مرتکب شد. بازی تیم های سایپا برابر ذوب آهن در شرایطی با نتیجه 2 بر 1 به نفع نارنجی های تهرانی به پایان رسید که این بازی از شبکه ورزش به صورت مستقیم پخش شد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۸:۵۹    
بر اساس اعلام سامانه ماسک، در حال حاضر استان چهارمحال و بختیاری در بحران شیوع کرونا دارای سه شهرستان با وضعیت آبی و هفت شهرستان با وضعیت زرد است و هیچ شهرستانی در این استان با وضعیت قرمز، سفید و نارنجی وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: درحال حاضر شهرستان های نکا، ساری، قائم شهر، جویبار، سوادکوه، بابل، فریدونکنار، آمل، تنکابن و رامسر در وضعیت قرمز کرونایی و بقیه شهرستان ها در وضعیت نارنجی قرار دارند.
جماران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۸:۳۷    
به گزارش جماران؛ به نقل از ایرنا، سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه تاکنون یک میلیون و 318 هزار و 295 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سامانه ماسک، در حال حاضر استان یزد در بحران شیوع کرونا دارای پنج شهرستان با وضعیت آبی، پنج شهرستان با وضعیت زرد است و هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز، سفید و نارنجی وجود نیست.
ورزش 3   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سایپا با کسب یک برد دراماتیک، طلسم نبردهای خود پایان داد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - در چارچوب هفته یازدهم بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران ، از ساعت 15 امروز (جمعه) 3 بازی به طور همزمان برگزار شد که سپاهان در دیداری حساس با گل های سروش رفیعی و سجاد شهباززاده مقابل پیکان به برتری دست یافت. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در هفته یازدهم لیگ برتر سایپا و سپاهان به برد رسیدند و دو بازی به تساوی انجامید.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سامانه ماسک، در حال حاضر استان اصفهان در بحران شیوع کرونا دارای 14 شهرستان با وضعیت زرد، 10 شهرستان با وضعیت آبی است و شهرستانی با وضعیت نارنجی و قرمز ندارد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، بر اساس تصمیم جدید ستاد ملی مقابله با کرونا ، تقسیم بندی شهرهای کرونایی در کشور بر اساس چهار رنگ قرمز، نارنجی، زرد و آبی، صورت گرفته است. بر همین اساس، در حال حاضر تعداد شهرهای قرمز رنگ، کمتر از شهرهای نارنجی و زرد است. ضمن اینکه تعداد شهرهای آبی رنگ نیز در حال افزایش است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: پلیس از ورود خودرو های دارای پلاک های غیر بومی به شهر های دارای وضعیت قرمز و نارنجی جلوگیری خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس پلیس راه گیلان گفت: ورود خودروها با پلاک غیربومی به شهرستان های نارنجی ممنوع است، همکاران ما در محورهای ورودی استان مستقر هستند و از ورود خودروهای پلاک غیربومی ممانعت به عمل می آورند و چنانچه رانندگان اصرار به ورود به شهرهای نارنجی را داشته باشند با جریمه 500هزار تومانی اعمال قانون ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری تهران گفت: فرمانداری تهران همچنان طبق مصوبه ستاد ملی کرونا محدودیتهایی را برای صدور مجوز برای استانهای شمالی کشور و مناطق قرمز و نارنجی اعمال کرده است.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۵    
ورود خودروهای غیر بومی و خروج خودروهای بومی در 33 شهرستان قرمز و نارنجی کشور ممنوع است.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سامانه ماسک، در حال حاضر استان کرمان در بحران شیوع کرونا دارای 9 شهرستان با وضعیت آبی، 14 شهرستان با وضعیت زرد و بدون شهرستانی با وضعیت قرمز، سفید و نارنجی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
طبق آخرین بروز رسانی رنگ بندی شهرستان ها در اپلیکیشن ماسک، از شنبه 10 شهر قرمز، 23 شهر نارنجی، 163 شهر زرد و 252 شهر آبی داریم.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۶    
مرصاد نیوز: در 33 شهرستان قرمز و نارنجی ورود خودرو های غیر بومی و خروج خودرو های بومی ممنوع است.
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
مهر نوشت: بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای پایتخت، از ابتدای سال تاکنون پایتخت 14 روز هوای ناسالم و 90 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس داشته است. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
در 33 شهرستان قرمز و نارنجی ورود خودرو های غیر بومی و خروج خودرو های بومی ممنوع است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ جاور صفاری در گفتگو با مهر با بیان اینکه حجم تردد و ورود مسافران به استان گیلان در هفته جاری نسبت به قبل افزایش یافته است، اظهار کرد: همزمان با فرارسیدن تعطیلی هفته آتی از هموطنان درخواست می شود از سفرهای غیر ضرور به گیلان پرهیز کنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس پلیس راه گیلان گفت: جریمه 500 هزار تومانی برای خوردروهایی که با پلاک غیربومی قصد سفر به شهرهای نارنجی را دارند اعمال می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - سخنگوی ستاد مقابله با کرونا استان البرز با ابراز نگرانی از احتمال اوج گیری دوباره کرونا به دلیل عادی انگاری این ویروس خطرناک، نسبت به بی توجهی به پروتکل ها و انجام سفرها به مناطق قرمز و نارنجی شمال کشور هشدار داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۰:۰۱    
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا گفت: وضعیت شهرستان مبارکه با اندکی سهل انگاری و شب نشینی می تواند به وضعیت نارنجی تغییر رنگ دهد.
لشت نشا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد که سفر به شهرهای دارای وضعیت قرمز و نارنجی ممنوع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
با وجود اینکه استان های شمالی همچنان در وضعیت قرمز و نارنجی بسر می برند و محدودیت ها تداوم دارد گزارش خبرنگاران صداوسیما حاکیست تردد خودروها از محورهای ورودی گیلان افزایش یافته است.
جماران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از ایرنا، سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون یک میلیون و 311 هزار و 810 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 81 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 56 هزار و 538 نفر رسیده است. ...
گیل خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۱۱    
گیل خبر/ برابر اعلام ستاد مقابله با ویروس کرونا، استان گیلان در شرایط نارنجی کرونایی قرار دارد بنابراین سفر به این استان همچنان ممنوع است . رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: با توجه به تعطیلی روز یکشنبه از هم اکنون شاهد ورود مسافرین به استان گیلان هستیم! ...
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۰۴   + ۹۴ سایت دیگر  
پدال نیوز: معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد که سفر به شهرهای دارای وضعیت قرمز و نارنجی ممنوع است.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران اعلام کرد که هم اکنون حدود یکصد روستای استان در وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی قرار دارند. دکتر قاسم اویس افزود: تمام محدودیت های کرونایی با وضعیت قرمز و نارنجی برای این روستاها همانند شهرها اعمال می شود. ...
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
فعالیت مجتمع های گردشگری، مهمانپذیر ها و مراکز اقامتی در شهر های قرمز و نارنجی مازندران ممنوع شد. با اعلام ممنوعیت تردد خودرو های غیربومی به استان مازندران، فعالیت مجتمع های گردشگری، مهمانپذیر ها و مراکز اقامتی در شهر های قرمز و نارنجی مازندران ممنوع شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور مازندران گفت: محدودیت ها کماکان در ارتباط با شهرهای قرمز و نارنجی در دستور کار پلیس قرار دارد و هیچ خودرویی حق ورود به شهرهای قرمز و نارنجی را ندارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مشهد - در پی صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی، شواری هیات های مذهبی استان از مسئولان هیات های مذهبی خواست تا به منظور پیشگیری از هر گونه حادثه،اقدامات پیشگیرانه و احتیاطی انجام دهند.