چهارشنبه ۰۸ آذرساعت ۰۹:۴۸Nov 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فولاد سنگان»

علی امرایی، مدیرعامل فولاد سنگان در حاشیه نمایشگاه متافوی تهران اظهار داشت؛ با توجه به چالش کمبود انرژی برق این شرکت مگاپروژه احداث نیروگاه برق بادی به ظرفیت 200 مگاوات را در دستور کار دارد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۲:۱۷    
شرکت فولادمبارکه به همراه گروه های زیرمجموعه خود شامل شرکت فولاد هرمزگان، فولاد سنگان خراسان، شرکت فنی مهندسی فولاد مبارکه، شرکت ورق خودرو چهار محال و بختیاری، شرکت بین المللی مهندسی سیستم ها و اتوماسیون - ایریسا، شرکت پشتیبانی و توسعه فن آوری و نوآوری فولاد مبارکه ...
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
علی امرایی، مدیرعامل شرکت فولاد سنگان در حاشیه بیستمین نمایشگاه بین المللی متالورژی ایران متافو در گفتگوی اختصاصی با بورس نیوز از تحقق 100 درصدی تولید گندله در سال جاری و همچنین ابر چالش این روز های فولاد سنگان گفت.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۴۳    
مدیرعامل فولاد سنگان اعلام کرد: هدف فولاد سنگان تولید سالانه 7.5میلیون کنستانتره است که تا امروز تولید 5میلیون تن آن محقق شده است.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۲    
اقتصادتهران: مدیرعامل شرکت فولاد سنگان گفت: با سیاست ها و اقدامات صورت گرفته، شرایط به گونه ای فراهم خواهد شد که 5 برابر نیاز چالش آبی در منطقه سنگان طی سال های آینده، مرتفع خواهد گردید. ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آتیه فولاد سنگان رسالت اصلی این شرکت نوپا را تامین بخش بزرگی از مواد اولیه استراتژیک برای صنایع معدنی دانست و از افزایش حجم تولید پودر بنتونیت حفاری تا مرز 100 هزار تن در سال خبر داد.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان گفت: اگر شرکت بخواهد وارد بازار سرمایه شود تمام شاخصه های لازم را دارد، اما این موضوع، دست سهامدار اصلی است. ما یکی از شرکت هایی هستیم که می توانیم به راحتی وارد بازار سرمایه شویم.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در راستای تحقق ارتقای بهره وری در صنایع معدنی، توافق نامه احداث پلنت 300 تنی فرآوری مواد معدنی هماتیتی به روش SMR بین شرکت های فولاد سنگان خراسان و شرکت دانش بنیان هورمان صنعت شریف منعقد شد در راستای موافقت نامه های همکاری که روز شنبه چهارم آذرماه، میان معاون علمی ...
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۸:۵۳    
دنیای معدن: حضور دکتر امرایی ، مدیرعامل فولاد سنگان در نشست امضا همکاری فولاد سنگان و شرکت های دانش بنیان در توسعه پلنت مواد معدنی هماتیتی و همچنین حضور پررنگ شرکت فولاد سنگان در بیستمین نمایشگاه بین المللی متالورژی ایران متافو 1402
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
علی امرایی، مدیرعامل فولاد سنگان گفت: با بهره برداری از نیروگاه بادی با ظرفیت 200 مگاواتی صد در صد نیاز فولاد سنگان مرتفع خواهد شد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۹    
معاون توسعه و تکنولوژی فولاد سنگان بیان کرد: وظیفه دیدیم در کنار استفاده از تکنولوژی خارجی از شرکتهای دانش بنیات ایرانی نیز حمایت کنیم.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۴   + ۴۴ سایت دیگر  
دنیای معدن-در راستای تحقق ارتقای بهره وری در صنایع معدنی، توافق نامه احداث پلنت 300 تنی فرآوری مواد معدنی هماتیتی به روش SMR بین شرکت های فولاد سنگان خراسان و شرکت دانش بنیان هورمان صنعت شریف منعقد شد
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
تلاش گروه فولاد مبارکه از ابتدا تاکنون، گستره فعالیت این شرکت را از شمال تا جنوب و از فولاد سنگان تا فولاد هرمزگان و از شرق تا غرب و از معادن معدنی فلات مرکزی تا جای جای ایران اسلامی گسترش داده و طرح های متعددی را در شهرستان ها و استان های هم جوار اصفهان به اجرا درآورده است.
معدن نامه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
شکوه و عظمت امروز ایران عزیز وامدار بسیجیان شجاع و مومنی است که در طول عمر انقلاب شکوهمند اسلامی با نثار جان و زندگی خویش، از کیان و ملک ملت پاسداری نمودند.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
در حال حاضر واحد گندله سازی و کنسانتره سازی شرکت فولاد سنگان با سرلوحه قرار دادن اهداف اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی، هر کدام به ظرفیت تولید اسمی پنج میلیون تن در حال فعالیت هستند و چشم انداز این شرکت، تلاش برای تبدیل شدن به بزرگ ترین کارخانه تولید کنسانتره و گندله در شرق کشور است.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۵:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
معدن 24:سال ها پیش سازمان ملل متحد، به این نتیجه رسید که علت اصلی ازبین رفتن محیط زیست، الگوی ناپایدار تولید و مصرف، به ویژه در کشورهای صنعتی است. بر همین اساس در سال 1992، در کنفرانس سازمان ملل درباره محیط زیست و توسعه (اجلاس زمین) ...
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
امید قادری ؛ مدیر مهندسی کیفیت فولاد سنگان شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان به عنوان بزرگترین تولید کننده گندله و کنسانتره در شرق کشور، ماموریت خود را تولید و تامین پایدار گندله با کیفیت، در راستای تکمیل زنجیره ارزش گروه فولاد مبارکه و مشارکت در توسعه اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی منطقه شمال شرق کشور
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۰   + ۳۰ سایت دیگر  
شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان به عنوان بزرگترین تولید کننده گندله و کنسانتره در شرق کشور، ماموریت خود را تولید و تامین پایدار گندله با کیفیت، در راستای تکمیل زنجیره ارزش گروه فولاد مبارکه و مشارکت در توسعه اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی منطقه شمال شرق کشور تعریف نموده است.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۲    
معاون بهره برداری شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان گفت: در تلاش هستیم با تکمیل و بهره برداری از دو پروژه کنسانتره سازی و گندله سازی هر یک با ظرفیت 2.5 میلیون تن، ظرفیت تولید کنسانتره و گندله فولاد سنگان را به 7.5 میلیون تن در سال افزایش دهیم.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
کارشناس روابط عمومی شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان گفت: روابط عمومی صحیح می تواند سازمان را در نظر مشتریان، پیشرو در رقابت و یک نقطه ارتباطی موثر با تمام ذی نفعان خارجی و داخلی خود قرار دهد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۰   + ۴۲ سایت دیگر  
شمسی نیا معاون بهره برداری و تولید فولاد سنگان گفت: در 6 ماهه نخست امسال، تولید کنسانتره در شرکت فولاد سنگان با رشد 67 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته همراه بوده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
پارک علم و فناوری خراسان رضوی با شرکت فولاد سنگان قرارداد 250 میلیارد ریالی امضا کرد. معاون پشتیبانی فناوری پارک علم و فناوری خراسان رضوی گفت: قراردادی به ارزش 250 میلیارد ریال با شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان در راستای توسعه بازار شرکت های این پارک امضا شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۴:۳۶   + ۴۴ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون پشتیبانی فناوری پارک علم و فناوری خراسان رضوی گفت: قراردادی به ارزش 250 میلیارد ریال با شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خواف در راستای توسعه بازار شرکت های این پارک به امضاء رسید.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۱:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
در ادامه دیدار های معاونت توسعه سرمایه های انسانی، حمید محمدی رفیع، طی بازدید از کارخانه کنسانتره سازی فولاد سنگان با کارکنان این واحد ملاقات نمود.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۰:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی با هدف بهره وری بیشتر محصولات پسته و تقدیر از کشاورزان نمونه شهرستان خواف با حمایت شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان برگزار شد.
معدن نامه   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
گزارش سازمانی سیناکر، عملکرد شش ماهه سال 1402 شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان . . . . . تولید 8درصدی محصولات فولادی شرکت های بزرگ عملکرد 6 ماهه ابتدایی سال جاری فولاد اکسین خوزستان تشریح شد روایت انجمن جهانی فولاد از کاهش 24 درصدی تولید فولاد ایران در ماه اوت موثقی نیا: نوآوری و [...]
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۸:۲۴    
شرکت فولاد سنگان در نیمه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، در زمینه تولید کنسانتره آهن با رشد 67 درصدی همراه بوده است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۸    
تولید کنسانتره فولاد سنگان در نیمه نخست 1402 نسبت به 2 میلیون و 100 هزار تن رسید.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۰۹:۲۳   + ۴۳ سایت دیگر  
دنیای معدن: شرکت فولاد سنگان در نیمه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، در زمینه تولید کنسانتره آهن با رشد 67 درصدی همراه بوده است.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن: با عنایت به برنامه ریزی جهت برگزاری همایش آموزش محور، برای آموزش خانواده کارکنان در حوزه مدیریت خود، خانواده آرمانی فولاد سنگان و جامعه، همکارانی که (فولاد و پیمانکار) متقاضی شرکت در این همایش به همراه همسر خود در یکی از تاریخ های 23 یا 24 مهر 1402 در سالن فرهنگ و ارشاد خواف می باشند ...
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۴:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
دنیای معدن: در مراسم صبحگاه مشترک که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در شهرستان خواف برگزار شد، حراست فولاد سنگان به واسطه اقدامات ارزنده و مدیریت شایسته بعنوان حراست برتر در این شهرستان انتخاب و با اهدای لوح تقدیر، مورد تجلیل قرار گرفت.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۰:۳۶   + ۳۶ سایت دیگر  
با حضور رئیس سازمان نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس کشور در خواف، آئین بهره برداری از چندین کلاس درس با مشارکت شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان و با هدف توسعه فضاهای آموزشی در شهرستان خواف برگزار شد.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
دنیای معدن: همزمان با گرامیداشت روز آتش نشانی و ایمنی همراه با همکاران واحد روابط عمومی ضمن دیدار دوستانه، با اهدای گل و شیرینی از زحمات همکاران این واحد تقدیر شد.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۹:۲۹   + ۲۵ سایت دیگر  
دنیای معدن: اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه صنعتی بیرجند با حضور در شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان، از خطوط تولیدی این شرکت بازدید به عمل آوردند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۵    
عبداله عرب نژاد رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان خواف گفت:همزمان با روز ملی آتشنشانی و ایمنی،جلسه کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار در شرکت فولاد سنگان این شهرستان برگزار گردید.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۰۸    
عبداله عرب نژاد رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی خواف از برگزاری مانور ایمنی در شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان با حضور بازرسان کار این اداره خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از شروع عملیات اجرایی طرح احداث، بهره برداری و نگهداری از تاسیسات فاضلاب شهر مرزی تایباد به روش بیع متقابل خبر داد ...
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا عرب؛ کارشناس رسانه شرکت فولاد سنگان نگاه مدبرانه در امور هنگامی می تواند سرآغاز تحولی شگرف باشد که برگرفته از تخصص باشد و صد البته که در دنیای امروزی با توجه به سرعت پیشرفت و تحول لحظه گونه در علوم با نظر بر ورود متحورانه هوش مصنوعی، بی شک می توان به بقای حرفه
کوتاه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
علیرضا عرب؛ کارشناس رسانه شرکت فولاد سنگان نگاه مدبرانه در امور هنگامی می تواند سرآغاز تحولی شگرف باشد که برگرفته از تخصص باشد و صد البته که در دنیای امروزی با توجه به سرعت پیشرفت و تحول لحظه گونه در علوم با نظر بر ورود متحورانه هوش مصنوعی، بی شک می توان به بقای حرفه
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
محمدرضا جعفرزاده، مدیرعامل صناپ در اولین نمایشگاه تخصصی انرژی های نو و تجدیدپذیر اصفهان، با اشاره به اینکه فولاد مبارکه در انرژی های تجدیدپذیر سرمایه گذاری خوبی انجام داده است ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
شرکت صنایع معنی فولاد سنگان در همراهی با خیل عظیم عاشقان عصمت و طهارت علیه السلام، امسال هم زائران و عاشقان این مسیر را همراهی نمود.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
90 ثانیه با فولادسنگان باشید دنیای معدن: جدیدترین اخبار فولادسنگان را در این کلیپ ببینید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- مدیر عامل شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان گفت: 11 طرح محرومیت زدایی توسط این شرکت با سرمایه گذاری حدود 90 هزار میلیارد ریال در خواف در حال اجرا است.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
معدن 24 جدیدترین اخبار فولادسنگان را در این کلیپ ببینید... www.sanganco.ir @Sanganfoolad
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود، دو هزار و 700 بسته های آموزشی شامل کیف، لوازم تحریر و... را در اختیار دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد شهرستان خواف قرار داد.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن: بازدید رییس هیات عامل ایمیدرو از طرح ها، پروژه ها و پایش اقدامات انجام شده در مجتمع سنگان ،شرکت سیمیدکو و فولاد سنگان
پولی مالی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۹:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی-موثقی نیا گفت : نظم، برنامه ریزی دقیق و حضور موفق در حوزه های مختلف، خصیصه مهم فولاد سنگان است.