چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۲۰:۱۰May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ویس کرمی»

اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، مهرداد ویس کرمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره مشکلات پرداخت معوقات رتبه بندی معلمان اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی 13 هزار میلیارد تومان از منابع رتبه بندی معلمان را از محل عوارض واردات خودرو تعیین کرده بود که این موضوع محقق نشد همچنین سازمان برنامه و بودجه ...
حامد ویس کرمی شهید کارگر را اینگونه توصیف کرد که شهدای کارگر هم در سلوک مادی و هم در سلوک معنوی رشد یافته و الگویی شاخص برای اقشار مختلف بویژه جامعه کار و تولید می باشد.
در عصر پنجمین روز از هفته بزرگداشت کار و کارگر حامد ویس کرمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در معیت حمیدرضا اله بداشتی رئیس سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور به همراه تنی چند از مدیران و روسای ستادی این اداره کل به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدای جنگ تحمیلی ...
همزمان با چهارمین روز از هفته گرامیداشت کار و کارگر و با هدف توجه به سلامت جسمانی و افزایش روحیه نشاط در کارگران ،جشنواره خانوادگی ورزشی کارگران استان تهران ویژه جامعه کار و کارگر ساعت 8 صبح امروز در مجموعه ورزشی کارگران فتح با حضور حامد ویس کرمی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - در دومین روز از هفته کار و کارگر، روز چهارشنبه 6 اردیبهشت ماه، جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان تهران برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از نبض بازار، مهرداد ویس کرمی ، عضو کمیسیون آموزش مجلس می گوید:موضوع مهمی که باعث ایجاد مشکلاتی در رتبه بندی معلمان شد، بازه زمانی سه ماهه است که توسط مجلس در قانون تعیین شده است.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۶:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از فرتاک نیوز، مهرداد ویس کرمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت وگو با خبرنگار درباره مشکلات پرداخت معوقات رتبه بندی معلمان اظهار کرد ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۰:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
مهرداد ویس کرمی عضو کمیسیون آموزش مجلس، درباره گزارش هایی درباره مسمومیت سریالی دانش آموزان توضیحاتی داد و گفت: در ایران هیچ معلمی را به خاطر معلمی اش بازداشت نکردیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۸:۱۶    
ویس کرمی عضو آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت:دولت آموزش وپرورش را مقصر اصلی تاخیر پرداخت حقوق ومعوقات اسفند فرهنگیان دانست، بنابراین آقای نوری استعفا داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ویس کرمی می گوید: مدتی است شاهد هجمه های بسیار به اسلامیت جمهوری کشورمان هستیم و جنگ ترکیبی اخیر نیز به صورت ترکیبی هم جمهوریت و هم اسلامیت نظام را هدف قرار داده است ...
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۳۹ سایت دیگر  
معین الدین سعیدی نماینده مجلس گفت: مشکل این است که به بهانه شرایط کشور عملاً بخش و بخش هایی از این طرح اجرایی شده است و آنچه که مهم است، بر مبنای اصل نهم قانون اساسی تحت هیچ شرایطی نباید آزادی های مشروع مردم حتی به بهانه حفظ امنیت و تمامیت ارضی محدود شود.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در تذکر نماینده خرم آباد درباره اینکه نمایندگان در صحن علنی باید در باره قانون فضای مجازی تصمی گیری کنند، گفت: من مرّ قانون را دنبال می کنم؛ لذا 185 نفر از دوستان نامه ای امضا کردند و در خواست برگشت این موضوع در صحن را برای اصل 85 ای دارند که در حال پیگیری است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
به گفته مهرداد ویس کرمی نماینده مجلس شورای اسلامی، طرح مربوط به فضای مجازی دوباره در دستور کار مجلس قرار می گیرد اما ما هنوز قانونی برای فضای مجازی نداریم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر و انتقاد نماینده خرم آباد در مورد از دستورکار خارج شدن طرح نظام تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی، گفت: کار متوقف نشده اما طرح را در جلسه علنی مطرح خواهیم کرد.
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۵۳ سایت دیگر  
مصری در جلسه علنی: طرح مربوط به فضای مجازی در دستورکار مجلس قرار می گیرد نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر یک نماینده مبنی بر اینکه هیئت رئیسه باید طرح مربوط به فضای مجازی را در دستورکار مجلس قرار دهد، گفت: این طرح در دستورکار مجلس قرار می گیرد. به گزارش خبرنگار مهر، مهرداد ویس کرمی در [...]
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۶   + ۳۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار کرد: این مسمومیت ها بیشتر در ادامه همان اغتشاشات است و نوعی انتقام گرفتن از جوانان و بخصوص نوجوان است که در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن حضور گسترده داشتند.
طی حکمی از سوی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی حامد ویس کرمی به عنوان دبیر برگزاری المپیاد ورزش های کارگری بانوان شد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اهدای لوحی از حامد ویس کرمی به عنوان یکی از برترین های حوزه بهره وری کشور تقدیر کرد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ؛ مهرداد ویس کرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی و عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای نظارت بر مدارس غیر دولتی لرستان ...
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت: در استان تهران 2هزار 391طرح مشاغل خرد از محل تسهیلات جز 2 بند ب تبصره 16قانون بودجه بهره مند شدند.
حامد ویس کرمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی، افق های تاریخ را روشن ساخت.
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۸:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
ویس کرمی در گفتگوی مشروح با مهر: تقلب در کنکور به صفر نزدیک می شود/برگزاری آزمون الکترونیک از 1403 عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: ارزیابی می شود که دیگر کسی ریسک تقلب را نمی پذیرد البته با امکانات پیشرفته تکنولوژی ممکن است تخلف به صفر نرسد اما به صفر نزدیک می شود ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت در استان تهران 2 هزار 391 طرح مشاغل خرد از محل تسهیلات جز 2 بند ب تبصره 16قانون بودجه بهره مند شدند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا : ویس کرمی با بیان اینکه یکی از خصوصیات مثبت لایحه بودجه 1402 توجه به واقعیت های موجود و تلاش برای حل آنها است، عنوان کرد: یکی از مشکلات گذشته ما غیر واقعی و خیالی نوشتن بودجه بوده که باعث ایجاد مشکلاتی در کشور شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/تهران جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران به ریاست علی مهری سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران و با حضور مجید درویشی فرماندار ویژه شهرستان ورامین، سیجانی مدیر کل صمت استان تهران، صادقی رئیس شرکت شهرک های صنعتی استان تهران، برادری مدیرکل جهاد کشاورزی استان تهران ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۷    
ویس کرمی گفت: در جلسه امروز کمیسیون آموزش آقایان حسین حق وردی، امانقلیچ شادمهر و محمد وحیدی برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه 1402 انتخاب شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۹:۳۵    
ایسنا/تهران جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران به ریاست علی مهری سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران و با حضور مجید درویشی فرماندار ویژه شهرستان ورامین، سیجانی مدیر کل صمت استان تهران، صادقی ریاست شرکت شهرک های صنعتی استان تهران، برادری مدیر کل جهاد کشاورزی استان تهران ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۱:۲۷    
در چهارمین روز از فعالیت نمایشگاه کوی جهاد و مقاومت؛ غرفه اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی شاهد حضور برخی از چهره های سیاسی و فرهنگی؛ از جمله مهرداد ویس کرمی نماینده مردم خرم آباد و چگین و عضو کمیسیون آموزش در مجلس شورای اسلامی و همچنین زهرا آبیار گوینده رادیو سرو بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۵:۵۷    
مهرداد ویس کرمی امروز از نمایشگاه کوی جهاد و مقاومت بنیاد حفظ و آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس بازدید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
اسامی ناطقان میان دستور صحن علنی مجلس شورای اسلامی امروز 18 دی ماه 1401 به شرح زیر می باشد: ولی الله بیاتی نماینده تفرش و آشتیان - احمد امیرآبادی فراهانی نماینده قم - محمد صفائی دلوئی نماینده گناباد و بجستان - مهرداد ویس کرمی نماینده خرم آباد و چگینی - محمدمهدی فروردین نماینده فیروزآباد، فراشبند ...
نشست هیئت اجرایی مجموعه های ورزشی تفریحی کارگران استان تهران با حضور حامد ویس کرمی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در مجموعه ورزشی کارگران فتح برگزار شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۲:۴۷    
به مناسبت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، حامد ویس کرمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در معیت دکتر مرتضوی مقام عالی وزارت با حضور در مرکز ارتباطات مردمی مستقر در مصلی تهران، پاسخگوی درخواست های نمازگزاران شریف استان تهران بودند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ویس کرمی با اشاره به اینکه دشمن از توانمندی های بسیج در همه عرصه ها حتی رسانه هراس دارد گفت: دشمن بدنبال جنگ رسانه ای برای نا امید کردن مردم است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۰۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ویس کرمی گفت: امروز که دشمن جنگ ادراکی-شناختی را مقابل ملت ایران به راه انداخته است، مسئولان موظف هستند با ابزار جهاد تبیین توطئه دشمنان را خنثی کنند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۰:۱۷    
جلسه شورای اقامه نماز اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با حضور حامد ویس کرمی مدیرکل و مدیران ستادی این اداره کل در سالن اجتماعات برگزار گردید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۰۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ویس کرمی گفت: هیمنه و قدرت کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا در جهان شکسته شده است، زیرا، بعد از ده ها سال که هیچ کشوری جرات حمله به پایگاه آمریکایی ها را نداشت نیروهای مسلح ایران در جریان انتقام از خون شهید سلیمانی پایگاه عین الاسد را موشک باران کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ویس کرمی تشریح رأی مجلس به بررسی اولویت دار طرح اصلاح قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی و تخصصی بر اساس تبصره یک ماده 100 آیین نامه داخلی مجلس، گفت: در این طرح، برای پزشکان مناطق محروم امتیازات ویژه ای در نظر گرفته ایم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ویس کرمی درباره آتش زدن دفتر بسیج دانشگاه شریف توسط ناشناسان، گفت: پیشرفت کشور را مدیون دانشگاه هستیم، لذا دشمن می خواهد آب را از سرچشمه ببندد و دانشگاه ها را به حاشیه بکشاند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی دلیل اصلی دو نوبته شدن جلسات این هفته مجلس که همزمان با 16 آذر روز دانشجو است را تراکم برنامه ها و طرح های در دستور کار مجلس از جمله برنامه هفتم توسعه و بودجه سال 1402دانست و گفت: این موضوعات باعث می شود که زمان بسیاری برای این دو برنامه بگذاریم.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۱:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت از ابتدای سال جاری تا کنون حدود 50 هزار دادخواست در خصوص رسیدگی به مطالبات کارگران تحت رسیدگی قرار گرفته است. ...
آذرمغان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مهرداد ویس کرمی نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، درباره سفر اخیر رئیس جمهور به استان کردستان و تأثیر این سفر در این مقطع زمانی خاص، گفت: سفر رئیس جمهور که در راستای ادامه سفرهای استانی صورت گرفت، این پیام را دارد که [...]
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۳:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت: در نیمه نخست سال جاری 4 هزار مجوز در بخش مشاغل خانگی در استان تهران صادر شده است. به گزارش اقتصادتهران به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حامد ویس کرمی اظهار کرد: در 6 ماهه نخست سال جاری از سوی اداره کل تعاون ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مهرداد ویس کرمی عضو کمیسیون آموزش مجلس در رابطه با مطرح شدن تهیه طرحی با هدف تشدید مجازات ها برای دانشجویان از جمله ممنوع الخروجی 10 ساله گفت: چنین طرحی را ندیده ام، بعید می دانم که مطرح باشد و اگر هم باشد به نظرم در فضای کنونی مطرح کردن برخی موضوعات بی سلیقگی است.
معدن24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
معدن24:نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس گفت: امید است که با ورود مواد اولیه بیشتر، شاهد راه اندازی کارخانه صدر فولاد خرم آباد باشیم. مهرداد ویس کرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی در خصوص کارخانه صدر فولاد خرم آباد گفت: ورود این میزان مواد اولیه در راستای تست اولیه کارخانه است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۲:۱۰    
نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تهدید واقعی برای انقلاب اسلامی چند نوجوان هیجان زده یا چند سلبریتی با فالورهای مجازی و یا معدودی اغتشاشگر خیابانی نیست، گفت: تهدید واقعی دور شدن از آرمان های بلند انقلاب اسلامی همانند عدالت، مردمداری و شایسته سالاری است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۱:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده مردم خرم آباد در مجلس با بیان اینکه خشونتی که معدود داعشی های وطنی برای ایجاد رعب و وحشت در مردم ایجاد و با دستان پلید خود در فضای رسانه ای منتشر می کردند، پرده از چهره کریه آنها برداشت ...
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت: واگذاری امور مردم به خود مردم یک اولویت است و در برون سپاری وظایف دستگاه ها به بخش غیر دولتی باید شاهد بهبود خدمات به مردم باشیم.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۰۸:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت: بیش از 90درصد جمعیت استان از خدمات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بهره مند می شوند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته آموزش و پژوهش پزشکی کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به اینکه شور و شوق دوران نوجوانی و ورود آنها به مسائل روز یک فرصت برای کشور محسوب می شود، گفت ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۹:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: اگر از طرف برگزارکنندگان تجمع سازمان نظام پزشکی زمان ناشناسی یا ناپختگی صورت گرفت، از این طرف باید بیشتر به صورت توجیهی و دوستانه برخورد می شد و نباید کار به برخورد فیزیکی کشیده می شد.