شنبه ۲۳ تیرساعت ۱۹:۱۰Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ترافیک تهران»

حادثه 24   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
حادثه 24 - تردد ها در سامانه طرح ترافیک تهران به دلایلی که مشخص نیست، به شکل منظم و متوالی ثبت نمی شود و همین مساله می تواند زمینه ترافیک بیشتر در مرکز تهران را فراهم کند. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
اولین نشست اعضای هیات علمی بیستمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک با حضور افندی زاده، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک تهران، سردار سلیمی معاون عملیات ترافیک پلیس راهور فراجا، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و مهندس برادران سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران برگزار گردید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شهرداری تهران درباره پروژه های اصلاح هندسی تقاطع ها در پایتخت گفت: عملیات اجرایی 30 تقاطع در سطح پایتخت به صورت فعال در حال انجام است و به زودی شاهد افتتاح های جدید در این زمینه خواهیم بود.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۲:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
تردد ها در سامانه طرح ترافیک تهران به دلایلی که مشخص نیست، به شکل منظم و متوالی ثبت نمی شود و همین مساله می تواند زمینه ترافیک بیشتر در مرکز تهران را فراهم کند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۸:۴۰   + ۴۰ سایت دیگر  
سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران در مورد جزئیات اپلیکیشن مسیریاب تهران توضیحاتی ارائه کرد و گفت: از مسیریاب شهرداری تهران تا پایان شهریور رونمایی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران گفت:باتوجه به ترددها در تونل توحید و نیایش بیشترین خرابی ها در این دو تونل وجود دارد. به طور متوسط در تونل های پر ترافیک بین 50 تا 55 مورد توقف روزانه داریم .
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۲:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران گفت: به طور متوسط در تونل های پرترافیک شهر بین 50 تا 55 مورد توقف روزانه داریم البته در تونل هایی مانند رسالت و غزه و امیر کبیر این عدد خیلی کمتر است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: از 15خرداد، ساعت کار ادارات دولتی و مدارس کشور تغییر کرده است. این تغییر به منظور صرفه جویی در مصرف برق در فصل گرم سال انجام شده است. اما یکی از نگرانی ها در مورد این طرح، تاثیر آن بر ترافیک صبحگاهی و عصرگاهی است. در ادامه این موضوع را بررسی می کنیم.
حیات   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۵:۲۶   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک تهران مطرح کرد:
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۲:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش سرویس مسکن جهان صنعت نیوز، سرهنگ رابعه جوانبخت رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص رتبه اول بازه زمانی تصادفات شهر تهران گفت: با رصد تصادفات خسارتی جرحی و فوتی در سه ماهه سال جاری در شهر تهران مشخص شد که رتبه اول فراوانی تصادفات به ساعت 16 تا 20 باز می گردد که اوج تردد کاربران ...
اقتصاد ایران: مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک تهران گفت: بیش از 2 میلیون نفر از خدمات حمل و نقل عمومی برای حضور در میهمانی 10 کیلومتری غدیر استقبال کردند.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۰:۰۹   + ۳۲ سایت دیگر  
وعده های بزرگ علیرضا زاکانی، یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، مورد انتقاد برخی از کارشناسان اقتصادی و سیاسی قرار گرفته است؛ از حل آسان مشکل مسکن تا وعده یارانه طلایی به مردم.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۸:۳۹    
حمید برادران، سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران از راه اندازی سامانه ثبت تخلف جدید در پایتخت خبر داد؛ چراکه سامانه های قدیمی فرسوده شده و گاه عمر مفیدشان به پایان رسیده است. اما این سامانه های جدید چیست و چطور کار خواهند کرد؟
مجله ماشین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۶    
هوشمندسازی نظارت بر ترافیک تهران با شتاب بیشتری دنبال می شود. سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران از برنامه ریزی برای نصب 3500 سامانه جدید ثبت تخلف متوسط سرعت در سطح شهر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران گفت: در برنامه 4 ساله 3 هزار 500 دوربین همراه با 500 سامانه ثبت تخلف متوسط سرعت در سطح شهر تهران اضافه خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۹:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از ترافیک کم حجم در سطح معابر پایتخت خبر داد.
جماران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۱:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
زاکانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری یادآور شد: در دولت رئیس جمهوری شهید ایشان 7 نفر را مأمور کرده بود تا ارزان سازی انجام شود. دولت قبل از آن ولی تاکید داشت تهران گران شود تا مردم اینجا را ترک کنند که تهران هم کمی خلوت شد اما مردم به حاشیه ها رفتند و ضعیف شدند اما آلودگی هوا و ترافیک تهران باقی ...
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۳    
رئیس پلیس فتا پایتخت: تعداد زیادی از شهروندان به پلیس فتا تهران بزرگ مراجعه و مدعی شدند مبالغی بصورت غیرمجاز از حساب آنان برداشت شده است. افسران پلیس فتا تهران متوجه شدند مجرمین با توجه به گرمای هوا تحت پوشش فروش آب معدنی خنک در اتوبان های پر ترافیک تهران مشغول کار شده و پس از کپی برداری کارت ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران :طرح ترافیک تهران بعد از چند سال نیاز به بازنگری داشت.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۹:۰۶   + ۴۵ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران در مورد شاخص های مطالعاتی طرح ترافیک جدید پایتخت توضیحاتی ارائه کرد و گفت: طرح فعلی از نظر اقتصادی، عملکردی، قیمت گذاری و... مورد بررسی قرار می گیرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون عملیات پلیس راهور گفت: حدود 2 هزار و 300 سال روزانه عمر مردم در ترافیک شهر تهران از دست می رود در حالی که 71 درصد این تردد ها با وسایل نقلیه، تک سرنشین است.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۸:۰۶    
تقریبا هیچ کس در سطح شهر دوچرخه سواران را جدی نمی گیرد. این در حالی است که استفاده از دوچرخه می تواند آلودگی و ترافیک تهران را کم کند.
معاون عملیات پلیس راهور با بیان اینکه روزانه 20 میلیون تردد در سطح کلان شهر تهران انجام می شود، گفت: حدود 2 هزار و 300 سال روزانه عمر مردم در ترافیک شهر تهران از دست می رود در حالی که 71 درصد این ترددها با وسایل نقلیه، تک سرنشین است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۰۰    
سرپرست معاونت عملیات ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: روزانه 2300 سال از عمر مفید شهروندان در ترافیک کلانشهر تهران از بین می رود.
حادثه 24   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۷:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
حادثه 24 - تهرانی ها به زودی شاهد کاهش چشمگیر ترافیک در پایتخت خواهند بود و به همین منظور دلاوران به یک بزرگراه متصل می شود. طرح توسعه و اتصال شاخه غربی محور دلاوران، حدفاصل میدان الغدیر و بزرگراه امام علی(ع) در منطقه 4 شهرداری تهران توسط اعضاء کمیته شبکه معابر شورای حمل و نقل و ترافیک تصویب شد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۹:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران در نشست با استاندار نجف با اعلام آمادگی برای انتقال تجارب ترافیکی پایتخت، گفت: تقریبا 99 درصد تجهیزات ترافیکی ما ایرانی است که می تواند به مدیریت شهری نجف در ایام اربعین کمک کند.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۲۱:۱۲    
طرح ترافیک با تغییر ساعات کار ادارات فعلا تغییر نمی کند. مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران در خصوص ساعت اجرای طرح ترافیک همزمان با تغییر ساعت کار ادارات بر اساس مصوبه هیات دولت، توضیحاتی ارائه داد. شهریار افندیزاده با اشاره به مصوبه هیات دولت مبنی بر اجرای تغییر ساعت کار [...]
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۱:۵۱    
در این پست از صفحه اقتصاد درباره زمان شروع و پایان طرح ترافیک تهران امروز چهارشنبه 16 خرداد 1403 مطلبی را آماده کرده ایم که در زیر از نظرتان می گذرد.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران در خصوص ساعت اجرای طرح ترافیک همزمان با تغییر ساعت کار ادارات بر اساس مصوبه هیات دولت، توضیحاتی ارائه داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۰۶:۳۹   + ۳۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مدیرعامل شرکت متروی تهران در مورد سرانجام راه اندازی تراموا در تهران با تأکید بر اینکه مطالعات این پروژه دو وجهی است؛ اما متولی کل این موضوع سازمان حمل و نقل ترافیک تهران است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک تهران گفت: اقدامات لازم برای ساماندهی ترافیکی و نظم بخشی به محل توقف خودروهای زائران در محوطه حرم مطهر امام خمینی (ره) انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ترافیک تهران به عنوان یکی از بزرگ ترین معضلات شهری، زندگی روزمره شهروندان را مختل کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۹:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از جریمه هوشمند متخلفان خبر داد و گفت: به واسطه تعطیلی مدارس نسبت به روزهای قبل از شروع امتحانات ترافیک شهر تهران خلوت تر است.
اسب بخار   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۸:۴۰    
احتمالاً هر کسی که مجبور باشد با خودروی شخصی از خانه تا محل کار خود در تهران رانندگی کند، با پدیده ترافیک های سنگین بزرگراه های این شهر روبه رو می شود، پدیده ای که پیامدهای منفی بسیاری به همراه دارد. ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس،شهرداری تهران اعلام کرد به منظور ادامه عملیات اجرایی ساخت بزرگراه یادگار امام غرب مسیر میدان جی به مدت یکسال مسدود می شود. باشگاه خبرنگاران جوان در خبری نوشت: مجوز شورای تامین و ترافیک تهران برای انسداد مسیر گرفته شده است؛ شهرداری مسیر جایگزین را تعیین و اطلاع رسانی می کند ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۱    
اگر این صفحه را مطالعه می کنید احتمالاً به دنبال یافتن یک دستگاه تصفیه هوای با کیفیت و قیمت مناسب برای خودرویتان هستید. به شما تبریک می گوییم زیرا شما به دستگاه مناسب نیاز خود پی برده اید ...
همت خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سردار تیمور حسینی پلیس راهور کل کشور در ششمین همایش بین المللی مدیریت ایمنی و ترافیک اظهار کرد: بالغ بر 20 میلیون نفر در روز جا به جا می شوند . خوش بینانه اگر گفته شود حدود یک ساعت وقت ما در ترافیک تلف می شود. البته ناگفته نماند ممکن است تا 2 برابر هم وقت ما گرفته شود. ...
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: 1.5 درصد ترافیک شهر، 30 درصد ترافیک بزرگراه بسیج و 7 درصد ترافیک منطقه با احداث آزادراه شهید شوشتری کاهش می یابد.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: از پارک دوبل و توقف در محل های رای گیری خودداری کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت مناسب ترافیک تهران همزمان با برگزاری انتخابات مجلس خبر داد.
دنیای خودرو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اخبار خودرو ، علی زراندوز در سرمقاله روز " سه شنبه 18 اردیبهشت 1403 " روزنامه دنیای خودرو، به موضوع ترافیک تهران پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران گفت: تا پایان بهار سال جاری، شاهد استفاده از کابل دیتا به جای کابل سیگنال در چراغ های راهنمایی خواهیم بود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بزرگراه های شهید نواب، آبشناسان، زین الدین، همت، حکیم، بابایی و چمران پرتردد هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۲۱    
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بزرگراه های شهید نواب، آبشناسان، زین الدین، همت، حکیم، بابایی و چمران پرتردد هستند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۹:۵۹   + ۶۸ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد که امسال هیچ تغییری در طرح ترافیک تهران اعمال نخواهد شد.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد که امسال هیچ تغییری در طرح ترافیک تهران اعمال نخواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۸:۰۸    
برگزاری نمایشگاه در محل نمایشگاه بین المللی تهران، از علل ترافیک در شمال پایتخت است.