سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۲۱:۴۵Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سوانح در»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: همه دستگا ها باید در کاهش حوادث و سوانح در طرح ترافیکی نوروز 1402 کمک کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۲۱    
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه در سال جاری پنج هزار تصادف در جاده های استان رخ داده که 323 نفر در این سوانح فوت کرده اند گفت: شاهد افزایش 43 درصدی متوفیان و 32 درصدی مجروحان سوانح در استان هستیم.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر جمعیت هلال احمر شهرستان پاوه گفت: دوره آموزش عکاسی در حوادث و سوانح به مناسبت روز جوان در پاوه برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۷    
استاندار یزد گفت: طرح های ضربتی به منظور کاهش سوانح در نوروز پیش رو تدوین و اجرایی شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد استاندار یزد ضمن تاکید بر تدوین طرح های ضربتی کوتاه مدت به منظور کاهش سوانح ترافیکی در نوروز 1402 گفت: به منظور کاهش حداکثری تصادفات در محورهای حادثه خیز، محل هایی برای استقرار ایستگاه امنیت و سلامت در این محورها تعیین و اقدامات لازم صورت گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار یزد: طرح های ضربتی به منظور کاهش سوانح در نوروز پیش رو تدوین و اجرایی شود.
رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: بیشترین میزان سوانح در سال جاری در 80 کیلومتری محور قزوین به زنجان ثبت شد و در مجموع در این مسیر 21 نفر جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۴    
معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: استفاده از گروههای جهادی در استان برای مدیریت ترافیک و کاهش سوانح در اولویت قرار دارد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
تیم های سحر با هدف جلوگیری از وقوع آسیب های روانی و اجتماعی و کاهش آثار زیان بار حوادث و سوانح در خدمت آسیب دیدگان هستند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۰۸:۳۸    
دوره آموزشی 2 روزه مدیریت پاسخگویی اضطراری جمعیت هلال احمر در حوادث و سوانح ویژه اعضای شورای مدیران و مسئولین امداد شهرستان ها و نیروهای EOC استان گلستان برگزار شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: امسال برای کمک به سوانح در پاکستان، شرکای بین المللی ما پتو و چادر امدادی را از صنایع نساجی هلال ایران خریداری و به حادثه دیده گان پاکستان اهدا کردند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، مقصود محرم پور روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: در قطعه یک این آزادراه عملیات عمرانی مربوط به ابنیه، خاکبرداری و خاکریزی در حال اجراست. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر از آمادگی واحدهای سریع الاستقرار درمان اضطراری در همه استان های کشور برای پاسخ بهداشتی و درمانی به سوانح در عملیات های داخلی و بین المللی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
جلسه سالیانه کارگروه مشورتی مدیریت در سوانح در دفتر منطقه ای خاورمیانه و شمال افریقای فدراسیون جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر با حضور معاون امور بین الملل و حقوق بشردوستانه جمعیت هلال احمر برگزار شد.
دولت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل و حقوق بشردوستانه جمعیت هلال احمر فردا چهارشنبه برای شرکت در نشست مشورتی مدیریت سوانح در دفتر منطقه ای خاورمیانه و شمال آفریقای فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر به بیروت سفر می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۷:۲۳    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری زنجان گفت: تهیه اطلس مخاطرات استان، اجرای برنامه آمادگی و پاسخ، اجرای برنامه کاهش خطر و سوانح، ایجاد شبکه ارتباطی 5 رقمی در سطح استان و آسیب شناسی بعد از حوادث، از دیگر اقدامات صورت گرفته در حوزه مدیریت بحران استان است.
جمعیت هلال احمر استان اصفهان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۰:۱۴    
دوره آموزشی ضمن خدمت کشوری ارزیابی سوانح در راستای اجرای نقشه راه جمعیت به مدت دو روز در قم برگزار می شود.
مراکز کانون در شهرستان سربیشه و مرکز شماره سه بیرجند کارگاه آموزشی کودکان ونوجوانان با سوانح و حوادث برگزار کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۰:۴۰    
از زمانی که کودکی بیش نبودم و بعد از آنکه در دانشگاه وارد رشته راه و ساختمان شدم حتی قبل تر ها همواره یاد دارم که مردم در کشور می گفتند و هنوز هم می گویند ببینید ژاپنی ها چطور ساختمانهای خودشان را ضد زلزله کرده اند، تکنیکها و دستگاه های جدیدی اختراع کرده اند؟
قائم مقام راه آهن با بر انجام بازدیدهای مستمر و مانورهای مختلف برای کسب آمادگی لازم به منظور کنترل سانحه تاکید کرد و تعمیرات به موقع واگن های امدادی و جرثقیل ها، لغو مرخصی و آماده به کاری نیروها در شرایط کنونی را ضروری دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۴:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از تدوین دو سند برنامه استانی کاهش خطر حوادث و سوانح و برنامه آمادگی و پاسخ به بحران استان تا اواخر شهریور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر باتأکید بر ضرورت تنظیم سند راهبردی پیشگیری و مقابله با حوادث غیر مترقبه گفت: در این راستا سند کاهش مخاطرات حوادث و سوانح در استان بوشهر تدوین شده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۹:۴۰   + ۳۱ سایت دیگر  
محمد حسن اسماعیلی رییس کمیسیون عالی سوانح اعلام کرد: عوامل مختلفی از لوکوموتیوران تا پیمانکاری که مشغول بازسازی خط بود و حتی راه آهن در این سانحه مقصر بوده اند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون عالی سوانح درباره بررسی دلایل وقوع سانحه قطار مشهد-یزد گفت: بررسی ها ادامه دارد و فعلا به تشخیص مقصر وقوع این سانحه نرسیده ایم.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
بین 10 تا 15 درصد از درآمد ناخالص ملی به صورت مستقیم یا غیرمستقیم، صرف هزینه های ناشی از سوانح می شود.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۰۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر لزوم توسعه زیرساخت های درمانی استان، گفت: بخش های رسیدگی به حوادث و سوانح در بیمارستان های استان بوشهر تقویت شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ - ۱۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد با بیان اینکه آمار مصدومان سوانح رانندگی در این مرکز رو به افزایش است، گفت: از عموم مردم تقاضا داریم کارهای خود را با آرامش تمام انجام دهند و هیچگونه عجله ای به خصوص در زمان رانندگی نداشته باشند.
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون عملیات پلیس راهور ناجا گفت: با توجه به هوشمند شدن قرنطینه و شرط زدن سه دز واکسن، در نوروز پیش رو پیش بینی می شود تا 50 درصد افزایش تردد داشته باشیم.
رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به لزوم نگاه جدی به مقوله آموزش در حوزه مدیریت حوادث و بلایا، تاکید کرد: دوره MBA با رویکرد مدیریت حوادث و سوانح برای حوزه مدیریت بحران کشور از مباحث راهگشا و اثرگذار خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
درشش ماهه امسال امار کشته ها درجاده های سیستان وبلوچستان نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 درصد افزایش داشته است.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت کشور، در این جلسه که به ریاست سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور و با حضور اعضای شورایعالی مدیریت بحران کشور برگزار گردید ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جایگاه مدل سازی، تخمین خسارات و تلفات سوانح در مدیریت ریسک و بحران بلایای طبیعی کشور با توجه به شناسایی 53 مخاطره یا حادثه که طبق سند راهبرد ملی مدیریت بحران 14 مخاطره آن اولویت دار است، کجاست؟
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۰:۴۷    
عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جدید گفت: این شرکت تلاش دارد تا از طریق آموزش شهروندان و مسئولین در حوزه شناخت، چگونگی مواجهه با حوادث و راهکارهای عملیاتی پس از بحران و همچنین انجام اقدامات ترویجی نظیر برگزاری مانورهای مقابله با سوانح، بستر شهرها را، تقویت کند.
گیلانستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی از آتشنشانان شاغل در شهرک ها و نواحی صنعتی گیلان تجلیل به عمل آمد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۲۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز از انتشار نظریه کمیسیون عالی سوانح در خصوص حادثه قطار شهری شماره 112 در دی ماه سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی (راهور) استان کرمان گفت: تشدید روند اعمال قانون خودروهای حادثه ساز به دلیل افزایش معنادار آمار تصادفات استان در دستور کار پلیس قرار گرفته است.
صدای زرند   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۲۰:۳۹    
طبق گزارش دبیرخانه شورای راهبری جامعه ایمن شهرستان زرند، در سال 99 متاسفانه در سوانح ناگوار، تعداد 24 نفر در سوانح ترافیکی و 35 نفر هم در سایر حوادث (غیرترافیکی) از همشهریانمان را از دست دادیم ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۶:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
صدیقی از تهیه سند برنامه استانی کاهش خطر حوادث و سوانح در خوزستان خبر داد و گفت: این سند با توجه به مخاطرات مختلف خوزستان و پیش بینی مخاطرات آینده و تهیه شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۰:۵۴    
رییس مجمع نمایندگان استان کردستان در توئیتی از اهتمام رهبر انقلاب در تامین بخشی از بودجه پروژه جاده سنندج -مریوان تشکر کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۰۶:۱۱    
روزی نیست که خبری از تصادفات و سوانح جاده ها بر خروجی خبرگزاری ها قرار نگیرد حالا می خواهد خبرنگار باشند یا سرباز معلم، وضعیت غیر استاندارد راه ها و وسایل حمل و نقل عمومی جان جوانان وطن را می گیرد و تعداد زیادی معلولیت بر جامعه به جای می گذارد اما راه حل چیست؟
در وبینار مشترک گروه اخلاق و آموزش پزشکی فرهنگستان علوم پزشکی که روز چهارشنبه 19 خرداد ماه 1400 برگزار شد، دکتر باقر لاریجانی، نایب رییس کمیته ملی اخلاق پزشکی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین، کنترل صحیح و موفق سوانح در حوزه صنایع پر خطر مستلزم مدیریت واحد، آگاه و مقتدر دانست.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، رضا کرمی محمدی با بیان اینکه راه اندازی و افزایش استفاده از سامانه های پایشی برای مدیریت شهری و سایر سازمان های تخصصی مدیریت بحران بسیار ارزشمند است ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه استان قزوین گفت: در سال 98 تعداد تلفات جاده ای استان 235 نفر بود که با اقدامات انجام شده این تعداد در سال قبل 15 درصد کاهش داشت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۲    
مرادی از تهیه و تدوین برنامه کاهش خطر حوادث و سوانح در گیلان خبر داد و گفت: از دستگاه های متولی در این زمینه انتظار داریم هر چه سریع تر برای تدوین این برنامه مشارکت کرده و اقدامات لازم را انجام دهند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۲۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
سرهنگ رضا عزیزی دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تمامی مسیرهای اصلی استان درحال حاضر دارای تردد و ترافیک پرشمار و سنگین هستند، به گونه ای که تردد خودروها در برخی از مسیرهای شریانی و اصلی کند شده است. وی اظهار داشت: طرح نوروزی پلیس راه از 26 اسفند 99 آغاز شده [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با تأکید بر اینکه در سال 99 حوادث و سوانح به طور محسوسی کاهش داشته است، گفت: از ابتدای سال 99 تاکنون بیش از یک هزار 317 ساعت پرواز در قالب 2 هزار سورتی توسط بالگردهای جمعیت هلال احمر انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۲۱:۰۱    
رئیس پژوهشکده سوانح طبیعی گفت: مردم ما در سال های گذشته سوانح مهیبی از جمله زلزله های رودبار، بم، لرستان، آذربایجان شرقی وکرمانشاه را شاهد بودند بنابراین باید با این سوانح همزیستی اتفاق بیافتد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت:پرداخت تسهیلات طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی و بازسازی سوانح تسریع و تسهیل می شود.
راه دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: با هدف فراهم آوردن بستر سفر ایمن و روان برای کاربران جاده ای افزون بر 750 کیلومتر از محورهای مواصلاتی روکش آسفالت شد.