جمعه ۰۸ اسفندساعت ۲۰:۰۴Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نارضایتی»

خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
امام جمعه سیرجان گفت: عدم نظارت مستمر و ضعف مدیریت در تولید و توزیع باید برطرف شود و این روزها گرفتار نارضایتی مردم در تورم و گرانی هستیم که باید مسئولان امر مشکلات مردم را در عمل برطرف کنند تا مردم هم آرامش لازم را در اقتصاد خود داشته باشند.
تدبیر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۸:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ستاره تیم فوتبال استقلال احتمالا در این تیم خواهد ماند. مهدی قایدی مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران چند روزی است که در تمرینات این تیم حضور پیدا نکرده تا شایعاتی مبنی بر نارضایتی و حتی جدایی او از جمع آبی پوشان به گوش برسد اما چنین اتفاقی قرار نیست رخ بدهد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۹:۳۰    
کشاورزان مینابی با بکارگیری نیروی کار و هزینه های کشت، در حالیکه محصول آنان به مرحله برداشت رسیده است با قیمتی روبرو هستند که حتی هزینه های اولیه آن هم به دست نمی آید. افت شدید قیمت پیاز، موجی از نارضایتی و نگرانی در کشاورزان مینابی ایجاد کرده است و خواستار حمایت مسؤولان حوزه کشاورزی هستند.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
جماران: با توجه به تعطیلی برخی کسب و کارها به دلیل شیوع بیماری همه گیر کووید19 در انگلیس از جمله آرایشگاه ها و نارضایتی انگلیسی ها، رسانه های این کشور موهای بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس را سوژه کردند. ...
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
چند روزی است که حذف دفترچه کاغذی در داروخانه ها اجرا شده، اما این طرح به دلایل مختلف با نارضایتی مردم و صاحبان داروخانه ها مواجه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به نظر می رسد قطعی برق بازارها نمی تواند راهکار مناسبی برای جلوگیری از تجمعات باشد چراکه بازارها در ساعات روز فعال هستند همچنین این اقدام برق منازل مسکونی را هم قطع می کند و موجب نارضایتی مردم می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۰:۱۱   + ۴۶ سایت دیگر  
به تجربه بر ما ثابت شده که دفاع یک نماینده مجلس از شرکتی خاص، احتمالا پشت پرده هایی دارد. داستان هایی که می تواند از جنس منافع فردی تا منافع عمومی باشد ...
پارس فوتبال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
این روزها مهدی قایدی به یکی از پرحاشیه ترین و خبرساز ترین بازیکنان استقلال تبدیل شده است. مهاجمی که مدت هاست در تمرینات آبی پوشان غایب است و علت غیبتش را نیز نارضایتی از نوع قراردادش عنوان کرده است ...
صدای لنجان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش صدای لنجان ؛ طبق بند ل ماده 139 اصلاحی قانون مالیات های مستقیم مصوب 27 بهمن 1380 فعالیت های هنری و به طور ویژه سینمایی و درآمدهای حاصل از فعالیت های فردی و جمعی در این بخش بطور نمونه بازیگران و سایر عوامل با هر میزان درآمد سالیانه از پرداخت مالیات معاف بوده اند که این موضوع با توجه به ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۰    
نظرسنجی جدید نشان می دهد که اکثریت مردم آمریکا از بی توجهی دولت در زمینه مبارزه با فقر، مراقبت های بهداشتی و آموزش به شدت ناراضی هستند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
با آنکه مسئولان تأمین اجتماعی از ماه ها و سالها پیش موضوع حذف دفترچه های کاغذی را مطرح کرده بودند اما با فرارسیدن روز موعود، شاهد سرگردانی مردم در راهروهای کارگزاری های بیمه و پریشانی بیماران در مطب های پزشکان و داروخانه ها هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
گاهی لبخندش را در دیداری مجازی و گاهی دیگر بغض و اندوهش را در کلماتش یا چشمانش می بینیم؛ سایه امسال با گذر از اندوه کوچ همیشگی محمدرضا شجریان و گاهی جعلیاتی که سبب نارضایتی اش شده است، 93سالگی را پشت سر گذاشت و وارد 94سالگی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
یک تهیه کننده و سینمادار با تاکید بر این که قانون جدید مصوب مجلس برای مالیات هنرمندان به تمام فعالان عرصه های مختلف هنر مربوط می شود، گفت: این مصوبه به دلیل متناسب نبودن با شرایط اقتصادی موجی از نارضایتی ها را به وجود خواهد آورد و قطعا عواقب ناخوشایندی خواهد داشت.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
محسن اناری گفت: پیرو گزارشات واصله مبنی بر تخلفات صورت گرفته از سوی برخی از نانوایی های بیله سوار و ایجاد نارضایتی در بین مردم، اقدامات لازم در راستای ارتقاء کیفیت نان در شهرستان انجام گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر با اشاره به اینکه نیمه تمام ماندن برخی پروژه ها سبب نارضایتی مردم شده گفت: مسئولان باید با برنامه ریزی، اولویت بندی و در نظر گرفتن محرومیت های مناطق استان نسبت به تأمین بودجه و تکمیل طرح ها تسریع کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
پیشکسوت کشتی قم با اذعان به اینکه ما نگران پشتوانه کشتی هستیم، از دخالت ها در کشتی ابراز نارضایتی کرد و گفت: اینقدر داستان ساخته اند که همه نگران مهندسی انتخابات آینده هیات کشتی هستند.
قم فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
چند روزی از اجرای طرح حذف دفترچه در استان و کشور می گذرد اما سردرگمی و نارضایتی این روزها مردم نشان از اجرای زود هنگام این طرح و نبود زیرساخت مناسب است که همین موضوع بهانه ای برای برخی سودجویان برای دریافت هزینه بیشتر و متضرر شدن مردم شده است.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۷    
این روزها به یک اجبار در ادامه تحصیل نیمسال دوم دانشگاه ها تبدیل شده است، اما این فضا خالی از اشکال نیست و این اشکالات گاهی نارضایتی دانشجو و استاد را به همراه داشته است.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
زلزله سی سخت کشته ای نداشت و برای همین است که روزهای اول زلزله چندان مورد توجه رسانه ها قرار نگرفت. از طرفی در همان روزهای اول کمبود چادر از یک سو و برخی بی نظمی ها از سوی دیگر باعث شده بود تا نارضایتی هایی در ارسال و توزیع کمک ها صورت گیرد. هرچند این نارضایتی ها گاهی هنوز هم شنیده می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۲    
پروژه 203واحدی "راژیا"، یکی از پروژه های مشارکتی شهرداری با بخش خصوصی است؛ حال که چند وقتی از استقرار ساکنین می گذرد؛ همچنان بسیاری از تعهداتی که سازنده در زمان انعقاد قرارداد با اهالی مطرح کرده بود را اجرا نکرده و همین موجب نارضایتی ساکنین شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- صف های شلوغ نانوایی در نطنز و تعطیلی زودهنگام این واحدها و از سوی دیگر پایین بودن کیفیت نان موجب نارضایتی شده و اقدام عملی در این زمینه هنوز دیده نشده است.
اقتصاد ایران: نایب رئیس انجمن داروسازان ایران ضمن تشریح چالش های اجرای ناقص طرح نسخه نویسی الکترونیک، اعلام کرد که بر اساس دستورالعمل نسخه نویسی الکترونیک، استحقاق سنجی باید در مطب پزشک انجام شود ...
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۱:۲۰    
بسیاری از رژیم ها و برنامه های کاهش وزن ممکن است باعث ایجاد گرسنگی در فرد شود و در نتیجه نارضایتی ایجاد کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
در پی گرانی و کمبود سیمان در استان بوشهر، سه نماینده بوشهر در مجلس شورای اسلامی به این وضعیت و تأثیر آن بر نارضایتی مردم و رکود پروژه های استان به وزیر صمت تذکر دادند.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۰    
جوانان ساکن روستای ملیگط نسبت به بی مهری مدیران پروژه هایی که در اطراف اهواز در حوزه های نفتی فعال هستند در به کارگیری جوانان بومی اظهار نارضایتی کردند. ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت ضمن ابراز نارضایتی از برخی پروتکل شکنی ها و همچنین عدم برخورد با این افراد، گفت: ما داریم فریاد می زنیم که اپیدمی گرفتارمان می کند...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – مخالفت و خشم ناشی از نارضایتی مردم ارمنستان در زمینه موافقت دولت با آتش بس در قره باغ هنوز فرو ننشسته و امروز ( سه شنبه ) در ادامه این اعتراضات حدود 70 نفر در ایروان بازداشت شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نماینده مردم تفت در مجلس شورای اسلامی گفت: گرانی های شدید باعث نارضایتی مردم شده و جای تأسف دارد که میوه در حال حذف شدن از سبد غذایی طبقات ضعیف جامعه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بازیکنان تیم فوتبال تاتنهام از رویکردی که سرمربی پرتغالی شان در پیش گرفته، ناراضی هستند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - به دنبال اظهار نارضایتی متقاضیان تاسیس آموزشگاه زبان از وزارت آموزش و پرورش مبنی بر امتناع این وزارت از صدور مجوز آموزشگاه به دلیل اشباع بازار، شورای رقابت برای حمایت از رقابت در بازار، پیشنهاد اصلاح آیین نامه استقرار مدارس و مراکز غیردولتی در مناطق ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری گفت: یکی از ضروریات جامعه امروز ما مقابله با تخلفات مدیرانی است که خواسته یا ناخواسته با انجام اقدامات نامناسب موجب هدر رفت بیت المال و نارضایتی عمومی می شوند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
سلیمان سواره روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پی کسب نتایج ضعیف و نارضایتی مجموعه مدیریتی از عملکرد تیم سردار، بعداز ظهر روز گذشته جلسه اضطراری هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی این تیم برگزار شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۲۶    
دنیای اقتصاد : همزمان با اوج گیری مجدد شیوع کرونا در کشور، سعید نمکی وزیر بهداشت ضمن ابراز نارضایتی از برخی پروتکل شکنی ها و همچنین عدم برخورد با این افراد، گفت: ما داریم فریاد می زنیم که اپیدمی گرفتارمان می کند، چرا گوش نمی کنید؟ اینطور که نمی شود مملکت اداره کرد. چقدر باید فریاد بزنم و بگویم ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
باند سارقان سیم و کابل تجهیزات برقی شهرستان ری، دستگیر شدند. کارگران سابق پیمانکاری شرکت برق، سارق کابل های محله بودند. به دنبال ارجاع پرونده های متعدد به پایگاه نهم پلیس آگاهی با موضوع سرقت سیم و کابل و تجهیزات برقی متعلق به شرکت توزیع نیروی برق شهرستان ری که موجب قطعی برق در سطح شهرستان ری و ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بررسی و رصد رسانه ای کشور، واکاوی نظرات فعالان بخش های مختلف اقتصادی، رصد برخی از پرونده ها و شکایات حقوقی و کیفری و .. طرح شده بر علیه اتاق، نشان دهنده افزایش زیاد اعتراضات و نارضایتی از عملکرد و شیوه فعالیت اتاق بازرگانی است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- معاون دادستان عمومی و انقلاب شیراز، در آیین رونمایی از چند سامانه مدیریت شهری در شیراز گفت: بهره گیری از این سامانه ها در کاهش فساد اداری و همچنین کاستن از میزان نارضایتی مردم به دلیل حذف حضور فیزیکی شهروندان در مجموعه شهرداری، بسیار موثر است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
آتش زدن مزارع نیشکر شرکت دهخدا در شمال اهواز عصر روز شنبه، بخش های زیادی از محله های اهواز به ویژه در شمال و شرق این کلانشهر را با خاکستر سیاه پوشاند و نارضایتی هایی به دنبال داشت.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۴۹   + ۵۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: فرمانده ستاد مقابله با کرونا کلانشهر تهران با اشاره به وجود جهش های ویروس کرونا با عناوینی همچون ویروس اسلواکی، کالیفرنیا، آفریقایی و ... در دنیا تاکید کرد: به جز جهش این ویروس با عنوان انگلیسی شواهدی از وجود دیگر جهش ها نداریم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دکتر زالی: هم اکنون پیش فروش بلیت های نوروزی در حال انجام است که برای جلوگیری از نارضایتی های بعدی هر چه زودتر باید تکلیف محدودیت سفر ها روشن شود.
پارس فوتبال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۷   + ۴۷ سایت دیگر  
در حالی که چند روزی است که حواشی زیادی پیرامون استقلال وجود دارد و خبرهایی مبنی بر نارضایتی بازیکنان از باشگاه شنیده می شود، احمد مددی مدیرعامل استقلال امروز به تمرین آبی ها رفت و با بازیکنان صحبت کرد. مددی خطاب به بازیکنان گفت: “از محمود فکری حمایت می کنیم؛ مطالبات شما هم پرداخت می شود”.
در حالی که طرح حذف دفترچه بیمه تأمین اجتماعی از ابتدای اسفند در مراکز درمانی و داروخانه ها آغاز شده است که اجرای این طرح منجر به سرگردانی برخی از بیمه شدگان و افزایش نارضایتی بیماران شده است به طوری که برخی از مراکز از پذیرش بیماران خودداری می کنند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تسنیم ، فیلیپه لوئیز مدافع برزیلی تیم فوتبال فلامنگوی برزیل که سابقه بازی در تیم هایی مانند اتلتیکومادرید و چلسی را دارد، می گوید که برای سرمربی سابقش ژوزه مورینیو نهایت احترام را قائل است، هر چند که معتقد است این مربی پرتغالی در زمان مربیگری اش در چلسی در حق او خیانت کرده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: همه مسئولان و خدمتگزاران باید نسبت به رعایت حقوق شهروندی اهتمام ویژه داشته و مواظب باشند تا کوچکترین نارضایتی در این زمینه اتفاق نیافتد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۸   + ۹۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت ضمن ابراز نارضایتی از برخی پروتکل شکنی ها و همچنین عدم برخورد با این افراد، گفت: ما داریم فریاد می زنیم که اپیدمی گرفتارمان می کند، چرا گوش نمی کنید؟. اینطور که نمی شود مملکت اداره کرد. چقدر باید فریاد بزنم و بگویم.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ حجت الاسلام و المسلمین کاظم صدیقی در شصت و نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان خراسان شمالی اظهار داشت: مردم می خواهند به مدیر دسترسی داشته باشند و اگر این امر ممکن نشود موجب نارضایتی می شود. ...
برترین ها / سیمرغ   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: وزیر کشور گفت: از هر مساله ای که موجب نارضایتی و یا سرباز کردن نارضایتی های انباشته شده شود، جلوگیری کنید. عبدالرضا رحمانی فضلی: * محور اول بحث امنیت است. قبل از انتخابات آمریکا و در آبان، سخت ترین شرایط را از نظر امنیتی پیش بینی می کردیم ...
روز نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در سال منتهی به انتخابات هستیم. از یک طرف نظارت استصوابی و ردصلاحیت ها را داریم و از طرف دیگر نارضایتی جامعه و سرمایه تحلیل رفته اجتماعی و مردمی که سرگردان و ناراضی هستند.
خودرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: متاسفانه سیاست گذاران با وجود باور لزوم توقف قیمت گذاری دستوری خودرو از قبول مسئولیت این تغییر مهم و اساسی که ممکن است با نارضایتی مصرف کنندگان همراه باشد، شانه خالی می کنند. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۲:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا: تیم های متمول اما ناکام لیگ برتر فوتبال با اتمام نیم فصل نخست به سراغ سرمربیان موفق تیم های نه چندان متمول رفته اند و به رقبای خود پاتک زده اند. ...
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۹   + ۵۸ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: انتخابات از نظر وزارت کشور باید در امنیت کامل، قانونمند، سالم و با مشارکت بالا برگزار شود و باید این امر به ویژه در انتخابات ریاست جمهوری محقق شود چون اعتبار و آبروی کشور در میان است.