یکشنبه ۳۰ خردادساعت ۲۱:۰۳Jun 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شمش فولاد»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۰:۳۸    
گروه شرکت ها : در نخستین روز از هفته جاری، شمش فولاد از سوی خصوصی ها شاهد افزایش اندک نرخ بود.در این روز، مقاطع بدون نوسان قیمت عرضه شد.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بررسی آمارهای منتشر شده شرکت های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی حاکی از تولید 4 میلیون و 169 هزار و 893 تن شمش فولاد از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت ماه و رشد 17 درصدی آن در مقایس با مدت مشابه پارسال است. ...
معدن24   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۳:۵۱    
قیمت سنگ آهن 62 درصد در چین در روز پنجشنبه با 7.15 دلار افزایش 220.80 دلار معامله شد. به گزارش معدن 24،قیمت سنگ آهن 62 درصد با 7.15 دلار افزایش 220.80 دلارمعامله شد. سنگ آهن عیار 65 درصد نیز با 9.40 دلار افزایش 252.35 دلار معامله شد. ...
معدن24   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۰۶    
قیمت سنگ آهن 62 درصد در چین در روز چهارشنبه با 8.70 دلار کاهش 213.65 دلار معامله شد. به گزارش معدن 24،قیمت سنگ آهن 62 درصد با 8.70 دلار کاهش 213.65 دلارمعامله شد. سنگ آهن عیار 65 درصد نیز با 7.70 دلار کاهش 242.95 دلار معامله شد. شمش فولاد درچین با 16.68 دلار کاهش 776.45 دلار معامله شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۰:۳۸    
گروه شرکت ها : در معاملات روز چهارشنبه 26 خرداد ماه جاری، شمش و مقاطع فولادی از سوی تولیدکنندگان با افزایش قیمت روبه رو شد. در این روز، شمش فولاد کیمیا و مقاطع فولاد خراسان به ترتیب با رشد نرخ 07/ 0 و 7/ 1 درصدی عرضه شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا_ استاندار اردبیل گفت:چهار واحد تولید شمش فولاد در استان فعال است که این واحدها در حال افزایش ظرفیت تولید تا سقف2 برابر هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه شرکت ها: در مبادلات روز سه شنبه 25 خرداد ماه جاری، شمش فولاد مجددا با افزایش نرخ 20 تومانی از سوی فولاد کیمیا مواجه شد.در این روز، سایر ذوبی ها، شمش تولیدی خود را توافقی اعلام کردند.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۲۴    
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو امروز سه شنبه 25 خرداد ماه توانست 20 هزار تن شمش فولاد خود را در بورس کالای ایران به فروش برساند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۰:۳۷    
گروه شرکت ها : در مبادلات روز دوشنبه 24 خرداد ماه جاری، شمش فولاد برای دومین روز متوالی شاهد افزایش قیمت از سوی ذوبی ها بود. بر این اساس، شمش فولاد کیمیا با افزایش نرخ 100 تومان در هر کیلو به قیمت 13 هزارو 120 تومان رسید.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۰:۰۴    
فردا سه شنبه 25 خرداد ماه، شرکت آهن و فولاد ارفع 10 هزار تن شمش فولادی خود را در رینگ صنعتی بورس کالای ایران عرضه خواهد کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نگاهی بر قیمت شمش فولاد در بازارهای منطقه و جهان نشان می دهد نرخ شمش فولاد روند نزولی در پیش گرفته، اما میلگرد که مدتی بود در شیب نزولی قیمت قرار داشت، مجددا در حال تجربه کردن ثبات قیمتی است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
سارا اصغری : تاریخچه فولاد خوزستان به سال1346بازمی گردد، سالی که کلنگ این کارخانه در حوالی اهواز به زمین زده شد و دسترسی راحت به آب های آزاد و منابع طبیعی و انسانی، نوید طرحی منطقی در اقتصاد ایران را می داد. افتتاح رسمی این طرح در سال 1368 توسط رئیس جمهور وقت انجام گرفت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه شرکت ها : در معاملات روز یکشنبه 23 خرداد ماه جاری، شمش فولاد از سوی ذوبی ها با افزایش نرخ مواجه شد؛ به گونه ای که فولاد کیمیا شمش تولیدی خود را با 20 تومان رشد نرخ عرضه کرد.به گفته فعالان، پس از دو روز مجددا روند افزایشی قیمت به بازار آهن بازگشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه شرکت ها : دیروز در بازار، شمش فولاد با کاهش قیمت از سوی ذوبی ها نسبت به روز های اخیر روبه رو شد. در معاملات روز شنبه 22 خرداد ماه جاری، شمش فولاد کیمیا با افت نرخ 120 تومانی نسبت به چهارشنبه هفته گذشته مورد مبادله قرار گرفت.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۴    
استقبال ضعیف از محصول میلگرد شرکت و عدم ثبت تقاضا برای شمش فولاد عرضه شده منجر به افت ارزش معاملات شرکت در بورس کالا شد.
اقتصاد آنلاین / بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۴:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه های جداگانه از پذیرش محصول دو شرکت سیمان زنجان و سیمان سفید نی ریز در بازار اصلی این بورس خبر داد.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
قیمت سنگ آهن 62 درصد در چین در روز جمعه با 2.95 دلار افزایش 219.95 دلار معامله شد. به گزارش معدن 24،قیمت سنگ آهن 62 درصد با 2.95 دلار افزایش 219.95 دلارمعامله شد. سنگ آهن عیار 65 درصد نیز با 2.95 دلار افزایش 249.40 دلار معامله شد. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در پایان هفته گذشته و ابتدای هفته جاری قیمت قراضه به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار بر بهای تمام شده شمش فولاد با روند نزولی همراه بود، اما در کنار این امر شاهد افزایش قیمت سنگ آهن و اوج گرفتن مجدد این ماده معدنی در بازار بودیم.
ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
در روز دوشنبه 17 خرداد قیمت پایه شمش فولاد اعلام شد که سبب شد نرخ مقاطع فولادی بار دیگر در بازار آزاد افزایش یابد و ...
معدن24   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
قیمت سنگ آهن 62 درصد در چین در روز سه شنبه با 7.55 دلار افزایش 210.40 دلار معامله شد. به گزارش معدن 24 ،قیمت سنگ آهن 62 درصد با 7.55 دلار افزایش 210.40 دلارمعامله شد. سنگ آهن عیار 65 درصد نیز با 6.95 دلار افزایش 240.40 دلار معامله شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۰:۳۷    
گروه شرکت ها : در معاملات هفته جاری، شمش فولاد مجددا با افزایش نرخ از سوی خصوصی ها مواجه شد. به گفته فعالان، عرضه های سقف قیمتی شمش فولاد با قیمت های جهانی در بورس کالا از دلایل اصلی افزایش قیمت است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-راضیه احقاقی : 13 هزار تومانی شدن شمش فولاد و معامله میلگرد در کانال قیمتی 15 هزار تومان اتفاقاتی بود که برای اولین مرتبه در رینگ معاملاتی بورس کالای ایران و بازار آزاد تهران رقم خورد ...
معدن24   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۳۶    
قیمت سنگ آهن 62 درصد در چین در روز دوشنبه با 5.50 دلار کاهش 202.85 دلار معامله شد. به گزارش معدن 24 ،قیمت سنگ آهن 62 درصد با 5.50 دلار کاهش 202.85 دلارمعامله شد. سنگ آهن عیار 65 درصد نیز با 5.40 دلار کاهش 233.45 دلار معامله شد. شمش فولاد درچین با 25.50 دلار کاهش 772.26 دلار معامله شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۰:۳۷    
گروه شرکت ها : در پی عرضه سقف قیمت شمش فولاد به نرخ جهانی در بورس کالا، شمش فولاد از سوی خصوصی ها نیز با رشد قیمت مواجه شد.در معاملات روز دوشنبه 17 خرداد ماه جاری، شمش فولاد کیمیا با افزایش نرخ 300 تومانی در هر کیلو مورد مبادله قرار گرفت.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۸:۰۹    
فردا سه شنبه 18 خرداد ماه، شرکت فولاد خوزستان 15 هزار تن شمش فولادی را در رینگ صنعتی بورس کالای ایران عرضه می کند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
در هفته گذشته شاهد عرضه 5 هزار تنی محصول شمش فولاد این شرکت بودیم که با تقاضای ضعیف هزار تنی همراه بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۰:۱۷    
گروه شرکت ها : در معاملات روز چهارشنبه 12 خرداد ماه جاری، شمش فولاد از سوی ذوبی ها با ثبات نرخ همراه بود. این درحالی است که طی روز های اخیر شاهد روند افزایشی قیمت این محصول از سوی تولید کنندگان بودیم.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
قیمت سنگ آهن 62 درصد در چین در روز سه شنبه با 10.35 دلار افزایش 209.10 دلار معامله شد. به گزارش معدن 24 ،قیمت سنگ آهن 62 درصد با 10.35 دلار افزایش 209.10 دلارمعامله شد. سنگ آهن عیار 65 درصد نیز با 9.90 دلار افزایش 240.10 دلار معامله شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۰:۱۷    
گروه شرکت ها : دیروزشمش فولاد مجددا افزایش قیمت را از سوی برخی از ذوبی ها از جمله کیمیا شاهد بود. مابقی خصوصی ها نرخ شمش تولیدی خود را توافقی اعلام کردند.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
امروز سه شنبه یازدهم خرداد ماه، شرکت فولاد خوزستان توانست 13 هزار تن شمش بلوم فولادی خود را در بورس کالای ایران به فروش برساند.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
امروز سه شنبه یازدهم خرداد ماه، شرکت فولاد خراسان موفق شد یک هزار تن شمش بلوم فولادی خود را در بورس کالای ایران مورد معامله قرار دهد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۰۴    
قیمت زغال سنگ به عنوان یکی از مواداولیه مورد نیاز در صنعت فولاد، با افزایش قیمت همراه شده و این در حالی است که دیگر مواد اولیه مورد نیاز در صنعت فولادسازی و همچنین قیمت شمش فولاد و محصولات نوردی با کاهش قیمت مواجه شده اند.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
قیمت جدید معاملاتی شمش فولاد خوزستان برای هفته جاری اعلام شد. به گزارش معدن 24 ، روز سه شنبه 11 خرداد ماه، در مجموع 15 هزار تن شمش فولاد خوزستان در بورس کالا به قیمت میانگین 129,751 ریال عرضه و 11 هزار تن از آن معامله شد . ...
معدن24   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
قیمت سنگ آهن 62 درصد در چین در روز دوشنبه با 9.2 دلار افزایش 198.75 دلار معامله شد. به گزارش معدن 24،قیمت سنگ آهن 62 درصد با 9.2 دلار افزایش 198.75 دلارمعامله شد. سنگ آهن عیار 65 درصد نیز با 9.2 دلار افزایش 230.20 دلار معامله شد. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
قیمت قراضه که یکی از عناصر تاثیرگذار بر قیمت شمش فولاد و محصولات صنایع پایین دستی است، با وجود روند روبه رشد قیمتی که در پیش گرفته بود، در ابتدای این هفته با افت قیمت همراه شد؛ همچنین سنگ آهن نیز با کاهش قیمت مواجه شده ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۸:۴۹    
قیمت شمش فولاد در ابتدای هفته جاری در بازارهای جهانی همچنان روند نزولی داشته و بیشترین کاهش قیمت در بازار داخلی چین رخ داده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۰:۱۷    
گروه شرکت ها: شمش فولاد از ابتدای هفته جاری، روند صعودی قیمت داشت؛ به گونه ای که برای سومین روز متوالی مجددا با افزایش نرخ مواجه شد. دیروزشمش فولاد با رشد نرخ 50 تومانی در هر کیلو نسبت به روز یکشنبه عرضه شد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۸:۰۷    
فردا سه شنبه یازدهم خرداد ماه، شرکت فولاد خوزستان 15 هزار تن شمش فولادی را در رینگ صنعتی بورس کالای ایران عرضه می کند.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
شرکت فولاد خراسان فردا سه شنبه یازدهم خرداد ماه، پنج هزار تن شمش فولادی با گرید 5SP را در بورس کالای ایران عرضه خواهد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۰:۱۷    
گروه شرکت ها : برای دومین روز متوالی شمش فولاد از سوی برخی از خصوصی ها با افزایش نرخ مواجه شد. در این روز ، شمش فولاد کیمیا با افزایش قیمت 50 تومان در هر کیلو به فروش رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۰:۳۴    
گروه شرکت ها : با افزایش تقاضا برای فولاد از اواخر هفته گذشته، شمش از سوی ذوبی ها با رشد قیمت مواجه شد. در معاملات روز شنبه 8 خرداد ماه جاری، شمش فولاد کیمیا با افزایش نرخ 50 تومانی در هر کیلو عرضه شد.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۸    
قیمت سنگ آهن 62 درصد در چین در روز جمعه با 1.90 دلار افزایش 189.65 دلار معامله شد. به گزارش معدن 24،قیمت سنگ آهن 62 درصد با 1.90 دلار افزایش 189.65 دلارمعامله شد. سنگ آهن عیار 65 درصد نیز با 1.65 دلار کاهش 221 دلار معامله شد. شمش فولاد درچین با 10.79 دلار افزایش 765.04 دلار معامله شد ...
معدن24   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۳    
قیمت سنگ آهن 62 درصد در چین در روز پنجشنبه با 4 دلار افزایش 187.65 دلار معامله شد. به گزارش معدن 24،قیمت سنگ آهن 62 درصد با 4 دلار کاهش 187.65 دلارمعامله شد. سنگ آهن عیار 65 درصد نیز با 2.30 دلار کاهش 222.65 دلار معامله شد. شمش فولاد درچین با 28.34 دلار افزایش 754.25 دلار معامله شد ...
معدن24   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
قیمت سنگ آهن 62 درصد در چین در روز چهارشنبه با 3.40 دلار افزایش 191.65 دلار معامله شد. به گزارش معدن 24،قیمت سنگ آهن 62 درصد با 3.40 دلار افزایش 191.65 دلارمعامله شد. سنگ آهن عیار 65 درصد نیز با 3.40 دلار افزایش 224.95 دلار معامله شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه شرکت ها : در معاملات روز چهارشنبه 5خرداد ماه جاری، مقاطع فولاد از سوی مجتمع فولاد خراسان افزایش قیمت 2درصدی در هر کیلو را تجربه کرد. در این روز، شمش فولاد شاهد ثبات قیمت از سوی ذوبی ها بود.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۹:۴۸    
قیمت سنگ آهن 62 درصد در چین در روزسه شنبه با 3.40 دلار افزایش 191.65 دلار معامله شد. به گزارش معدن 24 ،قیمت سنگ آهن 62 درصد با 3.40 دلار افزایش 191.65 دلارمعامله شد. سنگ آهن عیار 65 درصد نیز با 3.40 دلار افزایش 224.95 دلار معامله شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه شرکت ها: روز گذشته شمش فولاد از سوی ذوبی ها با رشد مجدد نرخ مواجه شد، به گونه ای که فولاد کیمیا شمش تولیدی خود را با افزایش قیمت 100 تومانی در هر کیلو عرضه کرد. در این روز، مابقی ذوبی ها قیمت شمش تولیدی خود را توافقی اعلام کردند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
قیمت قراضه به عنوان یکی از عوامل اثرگذار بر قیمت شمش فولاد و محصولات صنایع پایین دستی در ابتدای هفته جاری با رشد همراه شد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۲۳:۲۸    
می متالز - در معاملات روز دوشنبه سوم خرداد ماه جاری، قیمت شمش فولاد همچنان روند رو به رشد را تجربه کرد. در این روز، شمش فولاد کیمیا با افزایش نرخ 200 تومانی در هر کیلو مورد مبادله قرار گرفت.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۲۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - بازار آزاد مقاطع طویل فولادی کشور بدون توجه به سیگنال های مختلف در رکودی سنگین به سر می برد؛ این در حالی است که همچنان رونق در معاملات شمش فولاد بورس کالا به چشم می خورد. در این شرایط خرید شمش و تولید مقاطع طویل فولادی تنها با انگیزه صادرات قابل توجیه است ...