سه شنبه ۱۲ مهرساعت ۲۲:۴۸Oct 2022 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قضایی»

مهدی تاج که هنوز بررسی پرونده های قضایی اش در دادگاه های ایران به پایان نرسیده و با اتهامات بعضا اثبات شده زیادی روبروست، حالا برای بقا در راس تشکیلات کنفدراسیون فوتبال آسیا کاندیدا شده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۲۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
دادستان تهران از تشکیل پرونده قضایی برای بررسی علت فوت نیکا شاکرمی خبر داد.
عصر ایران   ۲۷ دقیقه پیش    
علی صالحی ضمن تسلیت به خانواده خانم شاکرمی اظهار داشت: درباره این موضوع پرونده ای در دادسرای جرایم جنایی تشکیل شده است.
روز پلاس   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دادستان تهران از تشکیل پرونده قضایی در دادسرای جرایم جنایی برای بررسی علت فوت نیکا شاکرمی خبر داد.
عصر ایران   ۱ ساعت پیش    
علی صالحی ضمن تسلیت به خانواده خانم شاکرمی اظهار داشت: درباره این موضوع پرونده ای در دادسرای جرایم جنایی تشکیل شده است.
ایران اکونومیست   ۱ ساعت پیش    
به گزارش ایران اکونومیست از مرکز رسانه قوه قضائیه، علی صالحی ضمن تسلیت به خانواده خانم شاکرمی اظهار داشت: درباره این موضوع پرونده ای در دادسرای جرایم جنایی تشکیل شده است. وی تصریح کرد: دستور بررسی پرونده صادر و اقدامات لازم در این رابطه در حال انجام است.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
مراسم تحلیف 203 نفر از کارآموزان مرکز وکلای قوه قضائیه در آذربایجان غربی عصر امروز با حضور مقامات قضایی و حقوقی این استان برگزار شد.
آنا   ۱ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
دادستان تهران از تشکیل پرونده قضایی در دادسرای جرایم جنایی برای بررسی علت فوت نیکا شاکرمی خبر داد.
آسیانیوز / یزد ؛ محمدرضا حدادزاده در آیین تکریم و معارفه دادستان شهرستان میبد با تبریک پیشاپیش هفته نیروی انتظامی، قدردانی از زحمات نیروهای نظامی و امنیتی را رسالتی همگانی دانست و تصریح کرد: مسئولان و به ویژه نخبگان جامعه باید در جهت تقویت نیروهای نظامی و انتظامی کشور تلاش کنند. ...
ریواس جنوب   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس یازدهم با صدور بیانیه ای شدیداللحن، هدف اعتراضات اخیر را مخدوش کردن موفقیت هایی همچون حماسه اربعین امسال، پیروزی های جریان مقاومت در غرب آسیا، موفقیت های دولت سیزدهم و تحت الشعاع قرار دادن سفر رئیس جمهور به سازمان ملل توصیف کرد. ...
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی سازمان زندان ها و مسئولان قضایی مستقر در زندان تهران بزرگ، بر ضرورت تعیین تکلیف هرچه سریع تر وضعیت بازداشت شدگان تأکید کرد.
صالحی درباره اغتشاشگرانی که دارای جرایم سنگین تر اعم از آتش زدن اموال عمومی، ایجاد آشوب در جامعه و اقدام علیه امنیت ملی و ارتباط با بیگانگان بودند، تاکید کرد: با این دست از آشوبگرانی که علیه امنیت ملی اقدام کرده و نظم و امنیت مردم را خدشه دار کردند ...
آنا   ۴ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در مورد جلسه امروز این کمیسیون با حضور حجت الاسلام خطیب گفت: وزیر اطلاعات اظهار کرد که افراد لیدر اغتشاشگر تا تکمیل پرونده و ارائه به مرجع قضایی در بازداشت می مانند.
آنا / ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی سازمان زندان ها و مسئولان قضایی مستقر در زندان تهران بزرگ، بر ضرورت تعیین تکلیف هرچه سریع تر وضعیت بازداشت شدگان تأکید کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۴ ساعت پیش    
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارت ضابطین قضایی نیروهای یگان حفاظت این اداره کل با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار و رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی استان رونمایی شد.
برترین ها   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر در خبری ادعا کرد که علی کریمی تحت تعقیب قضائی قرار گرفت.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان مرکزی گفت: حضور مقتدرانه ملت ایران در صحنه توطئه های دشمنان را خنثی کرده است.
مدیر کل پیشگیری از وقوع جرم سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور با بیان اینکه دشمن اغتشاشات اخیر را در بستر فضای مجازی به وجود آورد گفت: دشمنان انقلاب اسلامی با روایت های دروغ و نیرنگ، ذهن مردم و خصوصاً جوانان و نوجوانان را بمباران فکری کردند.
خانواده مهسا امینی در آخرین مورد از اقدام های رسانه ای خود بیانیه ای صادر و اعلام کردند می خواهیم مسیر مراجع قضایی را در پیش بگیریم. این در حالی است که در روزهای گذشته این خانواده حجم فعالیت های رسانه ای خود را افزایش داده است.
تازه نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۴۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر مدعی شد: علی کریمی به دلیل هم صدایی با دشمن و تشویق به اغتشاش تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
رئیس کمسیون قضایی و حقوقی پارلمان قرقیزستان با مشاور ارشد کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در آسیای مرکزی دیدار و در مورد امور پناهندگان و مهاجرین گفت وگو کردند.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس کل دادگستری استان سمنان اعلام کرد: هیچ متهم بلاتکلیف امنیتی در مراجع قضایی و بازداشتگاه های امنیتی استان سمنان وجود ندارد.
سلامت نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۷۶ سایت دیگر  
ما مسیر دادخواهی در مراجع قضایی را انتخاب کرده ایم. از مقامات ذیربط و مسئولان مربوطه درخواست می کنیم؛ طبق قانون اساسی و سایر قوانین موضوعه و مطابق وعده های صریح ریاست محترم قوه ...
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست آبیک از معرفی یک واحد جوجه کشی به مراجع قضایی به دلیل بی توجهی به اخطاریه های صادره و به جرم آلودگی محیط زیست خبر داد.
خبر آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: دستگاه قضایی استان تمام قد از مدافعان امنیت استان که برای تامین امنیت جامعه در حال مقابله با اغتشاشگران هستند و به برخی از آن ها نیز آسیب های جدی وارد شده، حمایت می کند.
رئیس کل دادگستری استان گلستان از شناسایی اعضای باندی خبر داد که با ادعای نفوذ در یکی از مراجع قضایی کشور، میلیاردی، از افرادی که قربانی این باند شده بودند، پول می گرفتند.
تدبیر و امید   ۷ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به پیش بینی 174 تکلیف برای دستگاه های اجرایی در قانون هوای پاک، گفت: بعضی از شهرهای کشور به سمت وضعیت جوی خطرناک در حال حرکتند و دستگاه های اجرایی باید با عمل به تکالیف خود مانع از این اتفاق شوند. ...
رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: مهمترین وظیفه ذاتی دستگاه قضایی در کنار سایر نهادهای امنیتی و انتظامی برقراری نظم و امنیت است و دستگاه قضایی ذره ای از این وظیفه خطیر خود پا پس نخواهد کشید.
خبربانو   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خانواده مهسا امینی با انتشار بیانیه ای ضمن تشکر از ابراز همدردی مردم و تاکید بر تاکید بر اینکه مسیر دادخواهی در مراجع قضایی انتخاب آنها است اعلام کردند که بدون حضور پزشکان معتمد، نظریه پزشکی قانونی مورد تایید آنها نیست.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز آذربایجان غربی تاکید کرد: برای جلوگیری از تغییر کاربری های غیرمجاز لازم است که دستگاه های اجرایی ذی صلاح با سیستم قضایی تعامل بیشتری داشته باشند.
هفته نامه شما   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حمیدرضا ترقی معتقد است که مقام معظم رهبری امروز ضمن ابراز تاسف از فوت خانم مهسا امینی پشت پرده این اتفاق را نیز افشا کردند. از این روی که نخبگان و آحاد مردم در جامعه تصور نکنند که موضوع حجاب و فوت مهسا امینی ریشه اصلی توطئه و اغتشاشات بوده است؛ بلکه پشت پرده آن، موضوع دیگری است.
هفته نامه شما   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
احمد علی مقدم گفت: از مجاری قضایی کشور می خواهیم با مجازات عوامل نا امنی، بدون هیچ اغماضی با سرکردگان این اغتشاشات و جریانهای محرک و دروغ پراکنی که از شبکه های سعودی خط می گیرند، برخورد کند.
ساری - در جلسه دیدار مردمی این هفته رئیس کل دادگستری ومعاونین قضایی دادگستری استان مازندران به درخواست های 90نفر از مراجعان در چارچوب قوانین پاسخ داده شد.
آنا   ۸ ساعت پیش    
قائم مقام اسبق سازمان تربیت بدنی گفت:وقتی فیفا اعلام کرده کسانی که پرونده باز قضایی دارند حق شرکت در انتخابات فوتبالی را ندارند و بر خلاف این رویه اقدام می شود نباید هم از انتخاب طالقانی تعجب کرد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل استاندارد خراسان شمالی از احضار 5 جایگاه CNG متخلف به اداره کل استاندارد و مراجع قضایی این استان طی 6 ماه نخست امسال خبر داد.
رئیس قوه قضائیه گفت: دانشگاه علوم قضایی باید مطابق با تطورات و تحولات زمان پیش برود و در روش ها و شیوه های آموزشی خود اقتضائات زمان را مدنظر داشته باشد.
ایکنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با اشاره به برپایی تجمع هایی در برخی دانشگاه های شیراز گفت: با تأکید استاندار فارس و تصویب شورای تأمین استان، بررسی وضعیت این دانشجویان از حوزه قضایی خارج و بنا شد که مسائل در حوزه اداری دانشگاه حل و فصل شود.
قم پرس   ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری پلیس، سردار ناصر فرشید اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان طبس در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا، هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی یزد به طبس به 6 دستگاه تریلی حمل بار مشکوک شدند و خودروها را برای بررسی بیشتر متوقف کردند. ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اقدامات منتهی به فروش مزایده ای خودروهای وارداتی را تشریح کرد و گفت: مزایده فروش خودروهای خارجی بر اساس دستور قضایی است.
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: تمام تلاش ما این خواهد بود که نتیجه احکام قضایی به توقف چرخه تولید هیچ کارگاه یا کارخانه ای منجر نشود و در عین حال طلبکار نیز به حقوق خود برسد.
همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، نخستین یادواره شهدای حقوقی و ایثارگران دستگاه قضایی خوزستان متبرک به عطر حضور پیکر مطهر یک شهید گمنام برگزار شد.
نسیم آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
گفتگو با معاون سابق حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح درباره لباس شخصی ها، مراتب برخورد با اعتراضات و چرایی عدم ورود قوه قضائیه برای کنترل رفتارهای بعضا خشونت آمیز نیروهای درگیر در کنترل اعتراضات.
کرمان نو   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
با حکم حجت الاسلام و المسلمین اژه ای، رئیس قوه قضاییه، بهجتی به عنوان رئیس جدیدحوزه قضایی شهرستان فهرج منصوب شد.
خبر آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ایلنا نوشت : رئیس مجلس گفت : با توجه به پایان مهلت سرپرستی آقای زاهدی وفا در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از رئیس جمهور می خواهیم که در اسرع وقت گزینه پیشنهادی بعدی برای تصدی وزارت کار را معرفی کنند. ...
فکر شهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون قضایی دادگستری دیلم گفت: شنیدن مسایل و مشکلات مردم به صورت مستقیم و رودرو می تواند نقش موثری در کیفیت خدمات و رسیدگی ها داشته باشد. به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عمومی دادگستری دیلم محمدکاظم گلستان روز سه شنبه در برپایی میزخدمت مسجد امام جعفر صادق (ع) روستای سیاهمکان افزود ...
پلیس فتا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۳۶    
رئیس پلیس فتا استان خوزستان از شناسایی و دستگیری یک پزشک قلابی با مهرهای جعلی در شبکه اجتماعی اینستاگرام خبر داد. پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ کارآگاه علی حسینی رئیس پلیس فتا استان خوزستان در تشریح این خبر گفت: پزشکی با هویت معلوم با در دست داشتن مرجوعه قضایی ضمن مراجعه به این پلیس ...
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۶   + ۸۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: دستگاه قضایی طبقه بندی متمایزی براساس دسته بندی های مختلف اغتشاشگران وقایع اخیر و نوع برخورد قانونی با آنان تدارک دیده و بر این اساس طبقه بندی مزبور برحسب نوع جرایم ارتکابی و انگیزه های مرتکبین، آغاز شده است. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، حسن نوروزی در مخالفت با محمدهادی زاهدی وفا وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به آیه ای از قرآن خطاب به نمایندگان مجلس گفت: خداوند به شما توصیه کرده است که امانت ها را به اهل آن بسپارید. ...