دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۲:۵۹Oct 2020 26

جدیدترین‌های «مناطق قرمز»

شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۰۰    
حجت الاسلام امیدی گفت: مراسم عزاداری سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) به شکل مجازی توسط برخی از کانون های فرهنگی هنری مساجد فارس برگزار و همچنین در برخی از کانون ها که در مناطق قرمز و هشدار نبودند این مراسم با رعایت نکات بهداشتی اجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۵    
دکتر موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران : محدودیت اماکن شلوغ که منجر به افزایش تماس ها و انتقال ویروس کرونا می شود همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
13 محدودیت کرونایی برای پیشگیری از شیوع وروس کرونا در مناطق قرمز استان مازندران اعمال می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سلیمانی دشتکی با بیان اینکه محدودیت های ایجاد شده به مدت یک هفته دیگر از روز شنبه 3 آبان لغایت پایان روز جمعه 9 آبان در استان ایلام تمدید می شود، گفت: مدیران حق ندارند کارمندان دارای علائم را سر کار نگه دارند.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: با شیوع کرونا ویروس در کشور و به تبع در ایلام، خبر تعطیلی مدارس در مناطق قرمز قوت گرفت و نتیجه آن آموزش به صورت مجازی و نیمه حضوری شد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش فرتاک نیوز ؛قاسم سلیمانی دشتکی در گفتگوی زنده تلویزیونی با مردم استان از اعمال محدودیت ها برای مناطق قرمز و نارنجی استان خبر داد و گفت: در این مناطق مدارس و کلاس های حضوری تعطیل شده اند اما کلاس ها به شکل غیر حضوری دایر هستند همچنین فعالیت برخی از اصناف و آرایشگاه ها و ورزشهای پربرخورد و ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دو منطقه در شمال و جنوب آلمان به عنوان خطرناکترین مناطق از نظر آلودگی به کرونا اعلام شده است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از هم وطنان خواست برای حفظ جان خود شان و احترام به سلامتی شهروندان آذربایجانی به آذربایجان شرقی سفر نکنند. محمد حسین صومی در گفت و گو با خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۸    
کرمانشاه- ایرنا- براساس اعلام شبکه بهداشت شهرستان جوانرود 80درصد از مردم این شهرستان 75هزار نفری از ماسک استفاده نمی کنند و همین موضوع باعث شده که این شهرستان از نظر کرونا در زمره مناطق قرمز کشور قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۰    
بیرجند - ایرنا - شمار شهرستان های با وضعیت قرمز (خیلی پرخطر) استان خراسان جنوبی به هفت شهرستان افزایش یافت و در حال حاضر هیچ کدام از شهرستان های این استان در وضعیت زرد و سفید نیست.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۱    
با اوج گیری و افزایش پرشتاب آمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان خراسان جنوبی، مسئولان ناگزیر به تمدید محدودیت ها در مناطق قرمز تا دوم آبان ماه برای جلوگیری از گسترش این ویروس شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی اعلام کرد: تمامی اماکن و باشگاه های ورزشی این استان در شهرستان های دارای وضعیت قرمز به لحاظ شیوع ویروس کرونا به مدت یک هفته تعطیل خواهند بود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۲    
موسی کشتکار معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: بنا به اعلام ستاد استانی مقابله با کرونا فعالیت باشگاه های ورزشی پربرخورد مانند کشتی، کاراته، جودو، مراکز تفریحی آبی، استخرهای سرپوشیده و باشگاه های بدنسازی در مناطق قرمز استان تا 25 مهرماه ممنوع است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۲:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: محدودیت های کرونا به مدت یک هفته دیگر تمدید می شوند و مدارس در مناطق قرمز و نارنجی استان در هفته آینده نیز تعطیل هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: اعمال محدودیت یک هفته ای در مناطق با وضعیت قرمز استان از 19 تا 25 مهر به تصویب ستاد استانی مبارزه با کرونا رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: با توجه به افزایش تعداد بیماران بستری در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر، اعمال محدودیت یک هفته ای در مناطق با وضعیت قرمز استان بوشهر از تاریخ 19 تا 25 مهرماه به تصویب ستاد استانی مبارزه با کرونا رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۲:۵۷    
بچنورد _ ایرنا _ فرماندار اسفراین گفت: وضعیت رعایت فاصله گذاری اجتماعی در این شهرستان مطلوب نیست و ضروری است پایش مناطق قرمز و نظارت بر محل های تجمع شهروندان تشدید شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل استان زنجان از اعمال محدودیت یک هفته ای در استان به منظور کنترل موج جدید کرونا خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۲۰    
طبق تصمیم ستاد کرونا استان مدارس مناطق قرمز استان یک هفته به صورت غیر حضوری فعالیت می کنند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، مدیرکل پدافند غیرعامل استان زنجان از اعمال محدودیت یک هفته ای در استان به منظور کنترل موج جدید کرونا خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل پدافند غیرعامل استان زنجان از بازگشت محدودیت های کرونایی به مناطق قرمز این استان خبر داد و گفت: سه شهرستان استان زنجان وضعیت قرمز به لحاظ شیوع کرونا دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۰۴    
ایلام - ایرنا - ویروس کرونا در میان کم توجهی و سهل انگاری ها در رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی همچنان در استان ایلام جولان می دهد.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام استان اردبیل با اشاره به توزیع بیش از 12 هزار پک بهداشتی طی 6 ماهه اول سالجاری در سرتاسر استان گفت: ستاد اجرایی فرمان امام از اولین روزهای شیوع کرونا در استان با تمام توان نسبت به ارسال بسته های بهداشتی بخصوص در مناطق قرمز استان مشغول خدمت رسانی به شهروندان بوده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۷:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
ایلام-استاندار ایلام با اشاره به اینکه تمامی مدارس در مناطق قرمز و نارنجی ایلام هفته آینده تعطیل است، گفت: کلاس ها در مناطق قرمز و نارنجی استان به شکل مجازی دایر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۳    
انستیتو رابرت کخ آلمان در پی افزایش چشمگیر شمار مبتلایان به کرونا در بسیاری کشورهای اروپایی باز هم لیست مناطق قرمز کرونایی خود را بروز کرده و کشورهای دیگری از جمله انگلیس را هم به این لیست اضافه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران- نماز جمعه 11 مهرماه در 9 شهرستان استان تهران که مناطق قرمز اعلام شده است، برگزار نمی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: بیش از سه میلیون نفر از مردم خوزستان هم اکنون در مناطقی با وضعیت قرمز کرونایی، سکونت دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۳۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ مناطق قرمز فرانسه از 42 به 69 منطقه افزایش یافته است و براساس تقسیم بندی وزارت بهداشت این کشور به 4 وضعیت هشداری، هشدار شدید، هشدار حداکثری، و وضعیت اضطراری بهداشتی تقسیم شده است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی پاریس: شهسوار حسینی شات لیست ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۰    
وزیر بهداشت فرانسه اعلام کرد کافه ها و رستوران های مناطقی که در وضع هشدار حداکثری کووید 19 قرار دارند به طور کامل تعطیل خواهند شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر معاون آموزش و پرورش بوشهر گفت: مبنای ما آموزش حضوری است و حتی در مناطق با وضعیت قرمز و زرد هم آموزش حضوری داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۸:۳۵    
وزیر امور خارجه بلژیک روز سه شنبه اعلام کرد ممنوعیت سفر های غیرضروری در شهر ها و مناطق اروپایی قرمز شیوع ویروس کرونا را متوقف می کند.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بهرامی، معاون سلامت آموزش و پرورش لرستان گفت: آموزش حضوری در تعداد محدودی از مدارس مناطق قرمز استان انجام می شود و مابقی آموزش در این مناطق غیر حضوری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: هم اکنون آموزش در 15 درصد مدارس مناطق قرمز استان به صورت حضوری برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۳:۰۲    
مدیر دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان گفت: آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته در 4 شهرستان و یک بخش در استان اقامه نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - استاندار ایلام از تعطیلی مدارس در مناطق قرمز ایلام خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۰    
گروه استان ها _ رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی قشم گفت: بررسی ها نشان از آزاد بودن فعالیت های ورزشی در مناطق قرمز کشور از جمله تهران و دیگر استان ها دارد در حالیکه در مناطق زرد کرونایی همانند استان هرمزگان و قشم ممنوع است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
استاندار ایلام در گفتگو با خبرنگار تابناک ایلام اظهار کرد : با توجه به قرار گرفتن چهار شهرستان در وضعیت قرمز ،به منظور حفظ سلامت دانش آموزان وکاهش دغدغه های مردم ،آموزش در مدارس این شهرستانهابه صورت غیر حضوری دنبال خواهد شد .
ریواس جنوب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۵۷    
به گزارش ریواس جنوب ، کم کم و به مرور زمان و با ساده گرفتن این بیماری،تعداد مبتلایان در این بخش نیز بیش تر شده است. اما امروز آنطور که منابع آگاه خبر دادند در این بخش و دو شهر قلعه ریسی و دهستان جاورده وضع به مراتب بدتر از قبل شده است و تعداد کرونایی های این بخش چندین برابر شده است. ...
پرسش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
مقرر شده است که در نقاط سفید مهدهای کودک 50 درصد ظرفیت، در نقاط زرد مهدهای کودک با 50 درصد ظرفیت و در مناطق قرمز فعالیت با یک سوم ظرفیت صورت گیرد که براین اساس در استان تهران مهدهای کودک با یک سوم ظرفیت اجازه پذیرش کودک را دارند.
هاژه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۳:۳۴    
مدارس ایران در تاریخ 15 شهریور به صورت حضوری در مناطق زرد و در مناطق قرمز به صورت آنلاین برگزار شد. شرایط بازگشایی مدارس در آسیا شرقی تاحدودی فرق دارد. ...
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۳۴    
عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: با این مدلی که ما با کرونا برخورد می کنیم و مدیریت به این شکل باشد حتما دچار مشکل خواهیم شد. همه چیز و همه جا را دارند باز می کنند. همین الان همه بیمارستان ها پر است ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ دکتر نمکی با تقدیر از همراهی ائمه جمعه و جماعات به علت رعایت شیوه نامه های بهداشتی در مناطق قرمز و سفید کشور بر تداوم این همکاری تأکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس ستاد انتخابات استان گلستان با انتقاد از برگزاری تجمع های طرفداران کاندیداهای مجلس یازدهم در حوزه غرب استان گفت: این برنامه ها سبب شد وضعیت کرونا در این مناطق قرمز شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری رویترز، با افزایش شمار قربانیان ناشی از کرونا، آمار مرگ و میر های ناشی از این بیماری در آمریکا امروز، چهارشنبه به 190 هزار نفر نزدیک شد ...
اقتصاد آنلاین / بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
پنج روز از بازگشایی پرکش و قوس مدارس از پانزدهم شهریورماه می گذرد و با وجود آنکه انتظار می رفت به تدریج و در روزهای ابتدایی آغاز سال تحصیلی ثبات و آرامش برقرار شده و قطار آموزش روی ریل خودش بیفتد هنوز ناهماهنگی هایی به چشم می خورد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
پلیس رژیم صهیونیستی به منظور اجرای طرح ممنوعیت رفت وآمد شبانه در 40 شهر و روستای کانون شیوع کرونا، 3000 نیروی خود را در کنار چند صد سرباز اسرائیلی مستقر کرد. ...
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۹   + ۳۴ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران بیان کرد: در حال حاضر ما وضعیت همه مناطق را قرمز دیده ایم و دیگر وضعیت زرد و سفید نداریم. عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در پاسخ به این سوال که بنا بود آموزش در مناطق قرمز، به صورت مجازی باشد ...
مدال   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
طبق مصوبه جدید ستاد مبارزه با کرونا در ورزش، استخرهای سرپوشیده در مناطقی با وضعیت قرمز مانند تهران تا پایان شهریورماه اجازه بازگشایی و فعالیت نخواهند داشت....
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۹:۵۰    
فشارهای وارده بر روی آموزش و پرورش در مورد بازگشایی حضوری مدارس بالاخره آقای وزیر را مجبور کرد تا اعلام کند، حضور دانش آموزان در سرکلاس ها ، اختیاری است و مدارس حق ندارند کسی را وادار به حضور در محیط آن کنند. با این حال همچنان نگرانی های والدین ادامه دارد.. ...
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
در حالیکه اصرار آموزش و پرورش بر بازگشایی مدارس در تمام کشور و حتی مناطق قرمز و پیام هایی که مخابره می شد دلالت بر نوعی اجبار در آموزش حضوری بود، حال گفته می شود این حضور اجباری نیست.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۰:۲۱    
فهیمه طباطبایی- خبر نگار وزیر آموزش و پرورش که تا 2روز گذشته بر بازگشایی کامل مدارس و حضور دانش آموزان در کلاس درس تأکید داشت و چندین بار گفته بود حتی در مناطق قرمز هم باید همه به مدرسه بروند، روز گذشته یکباره نظرش را تغییر داد و گفت: از ابتدا هم آموزش حضوری الزامی نبود. ...