چهارشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۳:۰۵Dec 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مناطق قرمز»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار سمنان از تشدید کنترل عبور و مرور از این استان به مناطق قرمز کرونایی کشور خبر داد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۲:۲۹    
یک دلیل دیگر حضور برخی از دانشگاه ها در مناطق قرمز و نارنجی می باشد، بخاطر همین نمی شود یک نسخه واحد در نظر گرفت. دو شاخص داریم، اول واکسیناسیون جامعه علمی، اساتید و دانشجوها، و دوم فراهم شدن زیرساخت های بازگشایی دانشگاه ها. اختیار مطلق تصمیم گیری برعهده وزارت علوم نمی باشد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۳۱    
کاهش مناطق قرمز کرونایی به 8 شهر، نگرانی در بازگشت به مدرسه، اینترنت روی سرعت گیر، رونمایی از 8 کتاب جام جم، بازگشت تمام دانش آموزان به مدرسه از فردا، پایان ممنوعیت تردد شبانه از عناوین روزنامه هاست.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۲۲:۲۱   + ۱۱۵ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از کاهش تعداد مناطق قرمز کرونایی به 8 شهر و فوت 118 بیمار دیگر مبتلا به کووید19 در کشور خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مناطق قرمز رنگ پوشش برف در کشور را نمایش می دهد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۷    
رئیس کارگروه اطلاع رسانی ستاد دانشگاهی مقابله با کرونا در آذربایجان غربی گفت: متاسفانه تعداد مناطق قرمز کرونا در استان به 6 شهر افزایش یافت که بسیار نگران کننده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در حال حاضر سه شهرستان خراسان جنوبی وضعیت قرمز دارند و حدود 60 درصد جمعیت استان در همین سه شهرستان زندگی می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: متاسفانه شاهد استقبال کمتری از تزریق واکسن در شهرستان های قرمز استان فارس نسبت به سایر شهرستان ها هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
اک - ایرنا - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: استان مرکزی بر اساس آخرین رنگ بندی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از وضعیت پرخطر کرونا خارج شده و هیچ یک از شهرستان ها در فهرست مناطق قرمز کرونا نیست.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۲:۰۱    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- شمار شهرستان های قرمز خراسان شمالی از نظر شیوع کرونا ، بر اساس آخرین گزارش سامانه ماسک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به یک شهرستان کاهش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- شمار شهرستان های قرمز خراسان شمالی از نظر شیوع کرونا، بر اساس آخرین گزارش سامانه ماسک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به یک شهرستان کاهش یافت.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۵:۰۴   + ۸۰ سایت دیگر  
شهرهای اصفهان، شیراز، همدان و بجنورد زرد و بوشهر و زاهدان آبی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا خراسان جنوبی گفت: دبیرخانه شورای اطلاع رسانی استان این هفته بر مناطق قرمز و برگزاری جلسات با کانون های فرهنگی و هنری مساجد و سایر نهادهای موثر در راستای افزایش تولیدات و ایجاد اقناع عمومی تمرکز می کند.
اقتصاد آنلاین / کیهان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته، یک میلیون و 678 هزار و 67 دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شد که بیشترین تعداد تزریق روزانه واکسن کرونا در ایران از ابتدا تا کنون بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- طبق آخرین گزارش نرم افزار ماسک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با قرمز شدن وضعیت کرونایی شهرستانهای خلیل آباد و کاشمر مناطق قرمز در خراسان رضوی به چهار شهرستان افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۲۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رنگ بندی جدید کرونایی نرم افزار ماسک نشان می دهد وضعیت خراسان رضوی 7 شهر قرمز و نارنجی، 14 شهر زرد و 8 شهر آبی است.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان، حامد هاشمی معاون فنی حوزه معاونت بهداشت دانشکده در خصوص نقشه رنگ بندی مراکز خدمات جامع سلامت...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۲:۳۴    
در شرایطی که تعداد شهرهای قرمز کرونایی پس از کاهش به 7 مورد در روزهای گذشته، اکنون در یک سیر صعودی چند روزه به 22 شهر رسیده است، نگرانی ها از بروز پیک ششم افزایش یافته است. به گزارش وبدا، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در اطلاعیه ای اعلام کرد: تا کنون ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
هر سال هزاران زن به شهرهای اروپایی قاچاق و برای برقراری رابطه جنسی با مردان به کار گماشته می شوند. جوئِل یکی از این زنان جوان از نیجریه است که به او گفته شده بود برای شغل پرستاری از سالمند به اروپا برده خواهد شد، اما نهایتا از مناطق قرمز اروپا سردرآورد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۵    
علی رغم ادامه روند واکسیناسیون بر اساس آخرین اخبار 6 شهرستان دیگر به مناطق قرمز پیوسته و رعایت شیوه نامه های بهداشتی 35 درصد است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شمار مناطق قرمز کرونا در استان مرکزی بر اساس آخرین وضعیت اعلامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به سه شهرستان افزایش یافت.
رشت پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۴   + ۸۴ سایت دیگر  
براساس نقشه کرونا در اپلیکیشن ماسک، وضعیت ناپایدار و شهرهای قرمز کرونایی رو به افزایش است. به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ، بر اساس نقشه کرونا در اپلیکیشن ماسک، از صبح شنبه یکم آبان 1400 وضعیت ناپایدار و شهرهای قرمز کرونایی رو به افزایش است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۱۰    
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان در هشت ایستگاه ناسالم برای عموم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه وضعیت پاوه، جوانرود و سرپل ذهاب را به لحاظ رنگ بندی کرونایی قرمز اعلام کرد و گفت: کرمانشاه پس از 77 روز قرمز، نارنجی شد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا خراسان جنوبی که اردیبهشت امسال از پیک چهارم کرونا عبور کرد، جزو 25 استان کشور بود که از تیر ماه در شروع خیز پنجم قرار گرفت و روند مراجعه سرپایی افراد مشکوک به کرونا و تست های مثبت از هفته دوم تیر امسال افزایشی شد به طوری که شهرستان های استان به تدریج تغییر رنگ دادند و تعداد مناطق ...
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۵   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: ممنوعیت و محدودیت تردد در شهرهای قرمز و نارنجی همچنان ادامه دارد و ابلاغیه ای جدیدی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا به پلیس اعلام نشده است.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۶:۴۹   + ۵۹ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور ناجا گفت: محدودیت های تردد در شهرهای قرمز و نارنجی ادامه دارد و متخلفان جریمه خواهند شد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۲۱:۰۴   + ۶۶ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در اطلاعیه ای با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در کشور اعلام کرد: مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به 55 میلیون و 827 هزار و 275 دُز رسید. ...
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۸:۲۶   + ۴۴ سایت دیگر  
تعداد شهرستان های قرمز کرونایی از 29 به 16 شهرستان کاهش یافت.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۶:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
با گسترش شیوع کرونا، مهدهای کودک جزو اولین مکان هایی بودند که در کنار مدارس و دانشگاه ها تعطیل شدند. همین تعطیلی مشکلات بسیاری را برای صاحبان مهدها به وجود آورد، از طرفی بسیاری از مهدهای کودک استیجاری بودند و هزینه های بالایی برای اجاره ملک، آب، برق و گاز پرداخت می کردند.
برترین ها / قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۲:۵۹   + ۳۵ سایت دیگر  
فانا: رئیس سازمان غذا و دارو گفت: کسانی که واکسن کرونا نزنند و داوطلب واکسیناسیون نباشند، برای استفاده از خدمات عمومی باید به صورت مرتب و با هزینه شخصی تست PCR بدهند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: شمار مناطق قرمز کرونا در استان مرکزی بر اساس آخرین وضعیت اعلامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به 2 شهرستان افزایش یافت.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دکتر پرویز قزلباش روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون رنگ کرونایی شهرستان های ماهنشان، ایجرود، طارم و سلطانیه زرد و شهرستان های زنجان، خدابنده، ابهر و خرم دره نارنجی شده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۰:۰۲    
دنیای اقتصاد : سرانجام پس از دوماه رنگ قرمز نقشه کرونایی کشور به رنگ نارنجی و زرد درآمد و تعداد شهرهای قرمز کشور به 29شهرستان کاهش یافت. به این ترتیب براساس آخرین نقشه کرونایی منتشر شده از سوی وزارت بهداشت، درحال حاضر
اقتصاد آنلاین / کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۳:۵۸   + ۴۳ سایت دیگر  
مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به 49میلیون و 100هزار و 672دُز رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مراکز درمانی نیز با کاهش بیماران مراجعه کننده و بستری روبرو هستند وآهنگ شتابان کرونا کاهشی شده است. با عبور اکثر نواحی کشور از موج پنجم کرونا، شاهد کاهش مناطق قرمز به 29 شهرستان هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
تعداد مناطق قرمز کرونایی آذربایجان شرقی به دو شهرستان کاهش یافت.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس نقشه رنگ بندی جدید، مناطق قرمز به 29 شهرستان کاهش یافته اند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۱:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
در شرایطی که میزان واکسیناسیون کرونا در کشور از مرز 41 میلیون دُز گذشت و تعداد شهرهای قرمز به 57 شهر کاهش یافت، تعدا فوتی های روزانه نیز بعد از مدت ها به زیر 400 نفر رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۸:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- شمار شهرستان های قرمز استان خراسان رضوی از نظر شیوع کرونا، بر اساس آخرین گزارش سامانه ماسک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به سه شهرستان کاهش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
با اعلام رنگ بندی جدید کرونا در نرم افزار ماسک تعداد مناطق قرمز در خراسان رضوی به سه شهر کاهش یافت.
برترین ها / پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
ایرنا: سرپرست وزارت آموزش و پرورش جزئیات بازگشایی حضوری مدارس از آبان را اعلام کرد. او گفت: دو شاخص در اختیار اولیا و مربیان قرار دادیم، اما در مناطق شهری ترجیح این است که مدارس با تاخیر برگزار شود که دلیل آن ترددهای شهری است چون علاوه بر اینکه باید استانداردهای داخل کلاس و مدرسه را رعایت کنیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: در مناطق قرمز کلاس ها غیرحضوری و در مناطق زرد و نارنجی بسته به آمار دانش آموزان در مدارس روستایی و غیردولتی که جمعیتی زیر 50 نفر دانش آموز دارند با رعایت تراکم، کلاس ها حضوری تشکیل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: فعالیت همه مدارس در همه مقاطع تحصیلی در مناطق قرمز کرونایی به طور کامل غیرحضوری خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
با اعلام رنگ بندی جدید کرونایی توسط نرم افزار ماسک وزارت بهداشت، مشهد از وضعیت قرمز خارج شد و مناطق قرمز کرونایی در خراسان رضوی از 14 شهر به 7 شهر کاهش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- طبق آخرین گزارش سامانه ماسک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تعداد مناطق قرمز کرونایی در خراسان رضوی به دنبال کاهش مبتلایان به 14 شهرستان کاهش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
با اعلام رنگ بندی جدید کرونایی توسط نرم افزار ماسک وزارت بهداشت، مناطق قرمز کرونایی در خراسان رضوی به 14 شهر کاهش یافت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بر اساس آمار منتشر شده از مرکز آمار ، کمترین تورم به ثبت رسیده در مرداد ماه 1400 در میان استان های کشور به استان های قم و تهران تعلق دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - براساس رنگ بندی جدید کرونایی، 2 شهرستان دیگر خراسان جنوبی به رنگ قرمز درآمد و تعداد مناطق قرمز (خیلی پرخطر) این استان به 9 شهرستان افزایش یافت.