یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۳:۳۳Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتقاد»

برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
ایلنا: میثم مظفر منتخب ششمین دوره شورای شهر تهران گفت: قاعده تعیین خط آسمان و اختصاص تراکم و تعداد طبقات برای ساختمان ها در شهر از یک قاعده منطقی برخوردار نیست، و از همین رو پیشنهاد دادم که براساس محاسبه تانژانت زاویه میل خورشید و در واقع زاویه تابش آفتاب بتوانیم ارتفاع ...
هنر صدا   ۲۵ دقیقه پیش    
پیرس مورگان، مجری مشهور بریتانیایی در اظهار نظری کوبنده به شدت المپیک توکیو و افتتاحیه آن را زیر سوال برد. او گفت که افتتاحیه کودکانه المپیک به تنهایی اثبات گر این موضوع بود که چرا المپیک در این دوره نباید برگزار می شد ...
همشهری   ۴۶ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت از میزان رعایت پروتکل ها انتقاد کرد و گفت: متأسفانه رعایت پروتکل ها به حداقل رسیده و رستوران ها در شهرهای تعطیل باز هستند و ترددها همان حالت را دارد و جاده ها بازند.
تلنگر   ۵۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
حسین عبداللهی فعال سیاسی در یادداشتی با انتقاد از توفیق اجباری دولت برای تعطیلی واحدهای تولیدی و کسبه های بازارگفت: تعطیلی در کشور برای بخش خصوصی امکان پذیر نیست یعنی تا زمانی که دولت از کارگر، کاسب و شرکت های خصوصی حمایت نکند از آسمان آتش هم ببارد بی فایده است چه برسد به کرونا.
اخبار ملکان   ۵۷ دقیقه پیش    
مدیر جهادکشاورزی ملکان از بی مهری کمیته برنامه ریزی نسبت به طرح ها و پروژه های بخش کشاورزی این شهرستان در بودجه استانی سال 1400 انتقاد کرد.
روز نو   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معلمان از تلاش برای کاهش اعتبار رتبه بندی انتقاد کردند؛ از قرار نوبخت با نامه ای از مجلس خواسته اعتبار رتبه بندی یک سوم شده و به بیست هزار میلیارد تومان کاهش یابد.
خبر خودرو   ۱ ساعت پیش    
به گزارش خبرخودرو، مدیرعامل اسبق سایپا ضمن انتقاد از زیرساخت های اقتصادی و فضای کسب و کار کشور عوامل افزایش قیمت خودروهای وارداتی و داخلی به ویژه پرتیراژها در بازار علی رغم ثبات نرخ ارز را ارزیابی کرد.
فرارو   ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
فرارو- نماینده ویژه ابراهیم رئیسی در بازدید از سد کرخه از سدسازی های بی رویه در استان خوزستان انتقاد کرد و گفت وزارت نیرو باید در این رابطه پاسخگو باشد. چند روز پس از بروز بحران بی آبی در خوزستان و افزایش اعتراض های مردمی در این رابطه مقامات کشور برای بررسی مسائل مختلف به این استان سفر کردند. ...
امام جمعه اهل سنت تایباد از عدم تعیین تکلیف وضعیت بیمارستان تایباد در خطبه های نماز جمعه انتقاد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
مدیر روابط عمومی دولت ترکیه اعلام کرد فرانسه با تصویب لایحه ای که با هدف اسلام هراسی تصویب شد قصد دخالت در زندگی مسلمانان را دارد.
رویداد 24: گزارش صداوسیما از مسابقه ناهید کیانی و کیمیا علیزاده از رقابت های المپیک بسیار عجیب بود. حتی یکبار نام کیمیا علیزاده برده نشد و خراسانی گزارشگر این رقابت به نحوی گزارش کرد که داوران نتیجه این دیدار را به نفع علیزاده درآورده اند. ...
ایران پرس   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در نخستین هفته لغو محدودیت های کرونایی در انگلیس هزاران انگلیسی با تجمع در میدان تاریخی ترافالگار و مقابل ساختمان نخست وزیری از سیاست های دولت در مدیریت بحران کرونا انتقاد کردند.
نماینده مردم شهرستانهای پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی به روند کار اتوبان تمرچین- پیرانشهر به نقده انتقاد کرد.
عصر ایران   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
این پزشک سابق کاخ سفید از استانداردهای دوگانه چهره های آکادمیک که از دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق خواستند در معاینه شناختی شرکت کند اما حالا ساکت مانده اند، انتقاد کرد.
ایلنا   ۲ ساعت پیش    
رئیس جمهوری پیشین آمریکا از سیاست رئیس جمهوری کنونی این کشور برای اجازه به تکمیل پروژه نورد استریم-2 به شدت انتقاد کرد.
فرارو   ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
فرارو- با پایان یافتن شش روز تعطیلی در استان تهران و البرز برای کاهش پیشروی کرونا حالا مقامات بهداشت و درمان می گویند این تعطیلی هیچ فایده ای نداشته است. ...
افق تهران   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رحیم پورازغدی بیان کرد: روحانی تمام مشکلات حتی آب خوردن مردم را به برجام ربط داد، اما نه تنها برجام بحران آب در خوزستان را حل نکرد بلکه مشکلات امنیتی نیز به وجود آورده است.
روز نو   ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
پیش تر مرتضی آقاتهرانی، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس، با اشاره به انتخاب ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور گفته بود: درحال حاضر، برخی از افراد تبلیغات و سروصدای زیادی می کنند و افراد حزب اللهی را مورد انتقاد و تخریب قرار می دهند
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
گروه استان ها - نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با تمام توان بودجه های درخواست شده را تامین کرده ایم ولی به هیج وجه از سرعت اجرای پروژه رضایت ندارم.
جویا خبر   ۲ ساعت پیش    
دکتر حسن محدثی گیلوایی یک استاد دانشگاه که به عنوان کارشناس برنامه برای آسیب شناسی حوادث اخیر به برنامه زاویه رفته بود، سخنان بی سابقه ای به زبان آورد و گفت:صداوسیما بطور سیستماتیک دروغ می گوید و من همیشه بخاطر شرکت در برنامه شما مورد نقد دانشجویانم هستم.
دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ویدئویی از انتقاد استاد دانشگاه از صداوسیما در آنتن زنده در مورد اعتراضات خوزستان را مشاهده می کنید.
تلنگر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دلواپسان فضایی برای انتقاد ندارند؛ چراکه اصولگرایان تمام قدرت موجود در ارکان رسمی کشور را در اختیار گرفته اند.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از گروکشی وزارت رفاه با پولهای اوراق مشارکت مترو و اتوبوس انتقاد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
چین از یک شبکه آمریکایی به دلیل استفاده از نقشه ناقص کشورش در المپیک انتقاد کرد.
بولتن نیوز   ۳ ساعت پیش    
ه نظرم یکی از حرف مفت ها یا به قول فرنگی ها Cheap Talk محبوب ولی تو خالی در مورد اقتصاد ایران ژست انتقاد از خلق پول و تورم است که بسیار هم فراگیر است. نه این که تورم معضل مهمی نباشه ولی این ژست ها بیش تر شبیه نصیحت کردن معتادی - که سال ها اعتیاد عمیق دارد - به این است که پک آخر را نزند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: نباید اکنون در یک تصمیم گیری عجولانه دست به اخراج 140 عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور و یا تبدیل وضعیت آنان زد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل دادستان عمومی و انقلاب اردبیل با انتقاد از اقدامات نابسامان در حوزه الگوی کشت، گفت: به تناسب ظرفیت هر خطه سرزمینی باید کشت و زرع در همان منطقه انجام شود تا با پرهیز از نسخه پیچی دستوری، کارها به شکل درست و به نفع مردم به پیش برود.
تازه ترین ها   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از اسپوتنیک، کنسولگری چین در شهر نیویورک آمریکا به شدت از اقدام شبکه ان بی سی که انحصار پخش بازی های المپیک در آمریکا را در اختیار گرفته، انتقاد کرد. ...
ایمنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اهتمام شهرداری در پرداخت حقوق کارگران و کارکنان قابل تقدیر است و آنچه انجام شده، مایه سرافرازی است زیرا مدیریت شهری درحالی تحویل داده می شود که معوقه ای در پرداخت حقوق و مزایای کارگران و کارکنان شهرداری نداشته ایم.
قدس آنلاین   ۳ ساعت پیش    
رهبر انقلاب جمعه گذشته در گلایه ای کم سابقه، از اجرا نشدن توصیه های قبلی خود درباره استان خوزستان انتقاد کردند؛ توصیه هایی که از سفر استانی آیت الله خامنه ای به خوزستان در سال 75 آغاز شد و طی 25 سال گذشته همواره ادامه داشته و گاه نیز به اختصاص بودجه هایی منتهی شده ...
خلیج فارس   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: بسیاری در آلمان به سیاست های آب و هوایی "آرمین لاشت" و خنده بی موقع او در حین سخنرانی رئیس جمهور این کشور در احترام به سیل زدگان انتقاد کردند.
شبکه خبر   ۳ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون کل وزیر بهداشت گفت: یک عادی انگاری در رعایت دستورالعمل ها ایجاد شده و هرکسی به دلیلی رعایت نمی کند.
شبستان   ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای فروردین 1385 از بی توجهی به برنامه هایی که سال 1375 برای خوزستان طراحی شده بود، انتقاد کردند و خواستار غنیمت شمردن فرصت و تلاش مسؤولان برای حل مشکلات این استان شدند.
سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: احساس می کنم تیم مس رفسنجان در بحث داوری در حقش اجحاف شده است.
عضو کمیسیون انرژی مجلس از با انتقاد از تاخیر 4 ماهه دولت در ابلاغ نظام تعرفه گذاری گفت: اگر این کار در زمان مقرر انجام می شد شاهد کاهش 10 هزار مگاواتی برق در سالجاری نبودیم؛ بر همین اساس صنایع بزرگ باید نیروگاه های برق اختصاصی بسازند.
وقت صبح   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
چندی پیش خبر کذبی از بارداری و سقط جنین نفیسه روشن منتشر شده بود که حالا او نسبت به آن واکنش نشان داده و آن را تکذیب کرده است. به گزارش وقت صبح ، نفیسه روشن که همیشه جنجال های مختلفی پیرامونش را فرا گرفته، این بار نسبت به خبر کذب باردار بودنش متنی را منتشر کرده است. ...
برترین ها   ۶ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
حسین شریعتمداری در روزنامه کیهان نوشت: کمتر از دو هفته به پایان دوره 8 ساله دولت آقای روحانی (دولت های یازدهم و دوازدهم) و آغاز به کار دولت سیزدهم به ریاست آقای رئیسی باقی مانده است ...
ایلنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بی سرو سامانی در ایجاد فرصت های شغلی افراد دارای معلولیت، نارضایتی جامعه هدف را به دنبال دارد.
دارنده مدال طلای قهرمانی جهان از دست دادن المپیک را بزرگترین اشتباه زندگی خود عنوان کرد و از آنها که دانسته و ناعادلانه قضاوتش کردند، انتقاد کرد.
اریک کلاپتون موسیقیدان مشهور بریتانیایی اخیراً در ماه می از عوارض جانبی که پس از واکسیناسیون کرونا تجربه کرده بود شکایت کرد و به شدت از سلبریتی هایی که برای تزریق واکسن تبلیغ می کنند، انتقاد کرد.
افکار نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران با اشاره به بودجه 150 میلیاردی برای خوزستان و 100 میلیاردی برای سیستان و بلوچستان، خواستار روشن شدن هزینه کرد آن شد و از پروژه های آب و تابدار و شوآف های هفتگی وزارت نیرو انتقاد کرد.
یک فعال بازار ارز با انتقاد از تاثیر تعطیلی بانک ها بر کاهش فعالیت صرافی های رسمی بیان کرد: این شرایط فرصت مناسبی برای جولان معامله گران غیررسمی و تشدید نوسان نرخ ارز فراهم می کند که البته امیدواریم با آغاز به کار فعالیت صرافی ها دلار مجددا در مسیر اصلاح قیمت قرار بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر دفاع اتریش با انتقاد از شیوه پناهندگی دادن به مهاجران در اتحادیه اروپا گفت که وین باید با تقویت امنیت مرزی خود بر کاستی های کنترل مرز اتحادیه اروپا غلبه کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه با انتقاد از مساله اسلام هراسی در اروپا و نیز مبارزه با مسیحیت در منطقه خاورمیانه از جامعه جهانی خواست به این مساله توجه کافی مبذول دارد.
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۲:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
برترین ها: محمدعلی ابطحی چهره سیاسی اصلاح طلب در مورد درخواست احمد خاتمی از رئیسی برای محدود کردن اینترنت در توییتر نوشت: آقای احمد خاتمی از رییس جمهور آینده خواسته که اینترنت را ملی کند و رابطه اینترنت را با آمریکایی ها قطع کنند. آمریکا می خواهد جوانان ما را با شهوت آشنا کند! ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
شورای امنیت سازمان ملل متحد با صدور بیانیه ای مواضع و تحرکات اخیر ترکیه در ارتباط با قبرس را مورد انتقاد قرار داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا: دادستان عمومی و انقلاب مرکز فارس با بیا اینکه برخی افراد با آوردن سگ به معابر و اماکن عمومی باعث ایجاد تهدید بهداشتی و وحشت در سطح شهر شده اند، گفت: برخورد با مخلین نظم و آرامش عمومی ضرورتی غیرقابل اجتناب است، چرا که اماکن عمومی جای سگ گردانی و رفت و آمد حیوانات نیست. ...
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
آفتاب ایلام_رضامیرزاد قطعی آب و برق، نبود واکسن، ناتوانی در مهار کرونا و موج های پی درپی آن و جلسات بی نتیجه و تشکیل قرارگاه های جور اجور از کرونا تا مرغ و .. ...