چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۵:۱۶Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تصمیمی»

قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با تأکید بر اینکه تصمیمی درباره افزایش قیمت بنزین گرفته نشده است و ما به دنبال صرفه جویی در مصرف سوخت هستیم، تصریح کرد: در لایجه برنامه هفتم احکام خوبی پیش بینی کردیم که در صرفه جویی بنزین کمک می کند؛ سیاست های ما غیرقیمتی است که آهنگ رشد مصرف را مدیریت می کند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان طی تصمیمی که در هیئت مدیره شرکت های وب اتخاذ گردید، این شرکت اقدام به تعدیل نیرو و یا در تعبیری دیگر تصمیم به اخراج ده ها نفر از کارکنان خود در استان گلستان و دیگر استان ها گرفته است.
حیات   ۲ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه تصمیمی درباره افزایش قیمت بنزین گرفته نشده است، گفت: ما به دنبال صرفه جویی در مصرف سوخت هستیم. به گزارش گروه اقتصادی حیات ؛ داود منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه صبح امروز، چهارشنبه ...
اقتصاد ایران: وزیر اقتصاد در واکنش به درخواست بی منطق وزیر راه مبنی بر خروج سیمان و فولاد از بورس کالا، گفت: دولت هیچ تصمیمی برای بورس کالا ندارد.
صراط نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به عدم تصمیمی برای افزایش قیمت بنزین از برنامه دولت برای استفاده از صرفه جویی خبر داد.
وزیر اقتصاد گفت: بورس کالا بستر شفاف نظام توزیع کالاهای اساسی است؛ در پایان دهه های 80 و 90 برای عبور از مسیر پر از رانت و فسادی که پیش از آن وجود داشت به نظام بورس کالا منتقل شدیم، دولت فعلا هیچ تصمیمی در این زمینه ندارد.
فردا نیوز   ۳ ساعت پیش    
آنطور که معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفته در زمان تصویب حداقل دستمزد 1402 پیش بینی شد چنانچه در سال جاری حقوق کارمندان دولت در میانه سال افزایش پیدا کند ...
خاندوزی گفت: اجرای کند آیین نامه واردات خودروی کارکرده چند دلیل داشته است که یک بخشی از آن مربوط به آن است که اولویت های سرمایه گذاری و تولیدی برای اینکه ارز به آنها تخصیص داده شود در بخشی از صنایع اولویت های پیشتری مطرح شده بود که بعد از آن نوبت به تخصیص ارز به حوزه خودرو در نظر گرفته می شد ...
پارس فوتبال   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه پرسپولیس تا به این لحظه تصمیمی برای جریمه مالی بیرانوند نگرفته است. به گزارش طرفداری، پس از مصاحبه علیرضا بیرانوند با برنامه فوتبال برتر و سوال های حاشیه ای میثاقی که البته کاملا قابل پیش بینی به نظر می رسید ...
میزان   ۴ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان _ احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی، در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در پاسخ به میزان درباره خروج سیمان از بورس کالا اظهار کرد: با توجه به اینکه بورس کالا به عنوان بستر شفاف نظام توزیع کالا های اساسی و پایه تلقی می شود، دولت تاکنون هیچ تصمیمی در این زمینه ندارد. ...
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۲۸    
نماینده مردم رفسنجان و انار با انتقاد نسبت به تصمیماتی که بدون حضور او در خصوص مجتمع مس سرچشمه رفسنجان گرفته شده، گفت: نمایندگان حق دخالت در حوزه انتخابیه یکدیگر را ندارند و هرگونه تصمیمی دراین خصوص که حق مردم رفسنجان را نادیده گرفته باشد باید توسط مدیرعامل مورد تجدیدنظر قرار گیرد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۰۸   + ۷۱ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزیر کار بیان کرد: در هنگام تصویب حداقل مزد سال جاری دولت پیش بینی کرده بود که اگر امسال حقوق کارمندان دولت در میانه سال افزایش پیدا کند، به همان میزان حداقل حقوق کارگران هم اضافه شود ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: تعطیل شدن موسسات آموزشی مثل مرکز آزمون های سراسری گاج و تعدادی از مدارس سلام و .... به اقتصاد و اشتغالزایی کشور آسیب می زند و برای سیستم آموزشی نیز زیانبار است ...
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۷   + ۶۶ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تاکنون جلسه ای برای اصلاح مصوبه دستمزد کارگران تشکیل نشده، از احتمال برگزاری نشست شورای عالی کار در هفته آینده خبر داد و هرگونه بازنگری در مصوبه حداقل مزد کارگران را منوط به تصمیم گیری درباره افزایش حقوق کارمندان در میانه سال دانست.
برترین ها / صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۴۳   + ۶۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم گفت: در برنامه هفتم به دولت اجازه دادیم که سهمیه یارانه بنزین می تواند هم به خودرو داده شود و هم به شخص.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر کار : جلسه شورای عالی کار هر ماه برگزار شده و در این ماه احتمالا هفته آینده برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مقام های وزارت خارجه روسیه اعلام کرد، آمریکا به دولت مسکو اطلاع داده که واشنگتن برای دعوت تعدادی از سران کشورها از جمله پوتین برای شرکت در نشست اپک که نوامبر 2023 برگزار می شود، تصمیمی ندارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دولت با پیشنهاد خروج فولاد و سیمان از بورس کالا مخالف است و برخلاف ادعای وزیر راه، رئیسی در جلسه شورای عالی مسکن تصممیی در این باره نگرفت.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۹:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از خبر آنلاین؛ تی ان تی رئالیتی شویی خانوادگی و کمدی با اجرای حامد آهنگی و تهیه کنندگی محمدرضا رضائیان، برای اولین بار فروردین 1402 در شبکه نمایش خانگی منتشر شد و تا به امروز سوم مهر ماه ادامه داشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در هرات گفت: برای صادرات سوخت از ایران به افغانستان، استانداردهای مشترک میان این دو کشور تنظیم خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
فلزات صنعتی با واهمه از رشد نرخ بهره از سوی فدرال رزرو تا پایان سال، ارزان شدند. در این شرایط بانک مرکزی انگلیس در تصمیمی غیر منتظره نرخ بهره در این کشور را کاهش داد و این موضوع باعث شد تا فلزات بخشی از عقب نشینی قیمتی خود را در روز پایانی هفته جبران کنند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مگر نانی که به گردشگر خارجی می دهیم باکیفیت تر از نانی است که مردم خودمان به آن دسترسی دارند؟
خبرورزشی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا گرایی برای رسیدن به وزن 67 کیلوگرم، کیلوهای زیادی کم کرده و شایعاتی مطرح شد مبنی بر این که شاید به یک وزن بالاتر برود اما او چنین تصمیمی ندارد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رضا حقیقی هافبک اسبق پرسپولیس و تیم ملی که سابقه حضور در جام جهانی را نیز در کارنامه دارد، در تصمیمی عجیب و بعد از مدت ها بار دیگر قصد دارد فوتبال حرفه ای را دنبال کند و سر از لیگ سه در آورده است. ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی بورس گفت: این شورا در مورد واریز سود سهام عدالت و نحوه توزیع آن هنوز تصمیمی نگرفته است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که محمدرضا فرزین از انحلال سه موسسه اعتباری تا مهر ماه خبر داده بود، دبیر کانون بانک ها و موسسه های اعتباری خصوصی می گوید هنوز تصمیمی درباره این موسسات مالی گرفته نشده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
فلزات صنعتی با واهمه از رشد نرخ بهره از سوی فدرال رزرو تا پایان سال، ارزان شدند؛ در این شرایط بانک مرکزی انگلیس در تصمیمی غیر منتظر نرخ بهره در این کشور را کاهش داد و این موضوع باعث شد تا فلزات بخشی از عقب نشینی قیمتی خود را در روز پایانی هفته جبران کنند.
چرخان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۱:۰۶    
بر اساس اخباری که تاکنون منتشر شده، به نظر می رسد که کمپانی ولوو در نظر دارد تا تولید مدل های دیزلی خود را تا اوایل سال 2024 متوقف کند. شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا این شرکت چنین تصمیمی گرفته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سازمان لیگ فوتبال که باید تمام تلاشش را برای پویا و فعال تر کردن این رشته در بخش باشگاهی انجام دهد، با تصمیمی چند هفته ای لیگ بیست و سوم تعدادی از تیم ها را به اغما برد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصمیم کمیته انضباطی در قبال سپاهان در آستانه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گفت: چنین تصمیمی در این مقطع باعث تأثیر در روحیه تیم شده و بی تدبیری و کج سلیقگی بوده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر کانون بانک ها و موسسه های اعتباری خصوصی اظهار داشت: انحلال بانک ها و موسسات مالی و اعتباری بر عهده بانک مرکزی است و هنوز تصمیم قطعی در این زمینه گرفته نشده است محمدرضا جمشیدی درباره انحلال سه موسسه اعتباری که اخیرا از سوی رییس کل بانک مرکزی اعلام شد، گفت: ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۷:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
روزنامه اطلاعات : شورای نگهبان در مواجهه با لایحه حجاب و عفاف چه به لحاظ بررسی ضرورت و چه به لحاظ محتوایی و بررسی عدم مغایرت با اصول مختلف شرعی و قانونی و افزایش دو قطبی شدن جامعه و تشدید تنش های شهروندان با یکدیگر چه تصمیمی اتخاذ می کند؟
رونالدو و دیگر ستاره النصر در کلیپ ویژه این باشگاه به مناسبت روز ملی عربستان شرکت کردند.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایران حامی جدی برقراری ثبات، آرامش و هر تصمیمی است که ملت لبنان برای سرنوشت خود اتخاذ کنند. وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران طی پستی در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: "در ارتباط مستمر با مقامات لبنانی امروز در نیویورک با آقای عبدالله بوحبیب وزیر خارجه این کشور گفتگو کردم. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
صادرات انرژی ایران در چند سال گذشته رو به افزایش بوده است، که به گفته مقامات سابق نشان می دهد که ایالات متحده حتی قبل از مذاکرات اخیر درباره بازداشت شدگان، تصمیمی سیاسی گرفته بود تا تحریم ها را با شدت اعمال نکند، چراکه به دنبال نشستن مجدد با ایران دور میز مذاکرات بوده است.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
گروه ورزشی: سازمان لیگ ساعاتی قبل در تصمیمی عجیب مسابقات هفته ششم لیگ برتر را بنابر نظر فدراسیون فوتبال لغو کرد تا دوباره فاصله بازی ها بیشتر شود و تیم ها به چالش بیفتند که در همین راستا، دو تیم آسیایی پرسپولیس و نساجی برنامه ریزی کردند تا در این تعطیلی طولانی مدت به مصاف هم بروند. ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
علی دایی با اتخاذ تصمیمی درست برخلاف خیلی ها برای دیدن و ملاقات فوق ستاره پرتغالی فوتبال جهان، عجله نکرد و به اعتبارخودش لطمه نزد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۸    
شفقنا- نخست وزیر پیشبرد امور لبنان در پاسخ به اینکه مخالفان لبنان مدعی هستند که نفوذ ایران مانع دستیابی به انتخاب رئیس جمهور می شود ، با رد این موضوع گفت: آیا لبنانی ها نشستند و تصمیمی را گرفتند و حزب الله با آن مخالفت کرد؟ ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۷:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
علی مجتهدزاده وکیل دادگستری در روزنامه هم میهن نوشت:شامگاه دوشنبه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تصمیمی خبر داد که رسانه های دولتی از آن به عنوان خبر خوش برای اصحاب رسانه یاد کردند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی النصر در واکنش به حضور در این بازی بدون تمرین در ورزشگاه آزادی بیان کرد: این روزها در دنیای فوتبال به خاطر فشردگی بازی ها شرایطی به وجود می آید که تصمیم بهتر این است که به شکل دیگری تمرینات را انجام دهیم. النصر 12 ملی پوش دارد و تصمیمی که گرفتیم بهترین تصمیم ممکن بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- مشاور رئیس سازمان امور اداری و استخدامی در حوزه ایثارگران گفت: افزایش حقوق کارکنان دولت در نیمه دوم سال منتفی است و دولت هیچ تصمیمی در این زمینه نگرفته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ترجمه و گردآوری: مهدی نیکوئی جذب سرمایه گذار و تعیین هیات مدیره، یکی از مهم ترین اقداماتی است که کسب و کارها پس از رسیدن به سطح خاصی از رشد باید درباره اش تصمیم گیری کنند. اما چنین تصمیمی به شدت وابسته به استراتژی شرکت است. مدل جدید مالی و مالکیت شرکت، آینده آن را تعیین خواهد کرد ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۰۶   + ۷۰ سایت دیگر  
لازم به ذکر است، تصمیم گیری در خصوص بحث های توزیع آرد و موارد مرتبط با قیمت گذاری در استان ها به کارگروه های آرد و نان استان ها واگذاری شده است و به نظر می رسد تصمیمی که در این خصوص اتخاذ شده نیز از سوی کارگروه آرد و نان استان تهران بوده است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
فدراسیون فوتبال در آستانه برگزاری مسابقات لیگ در تصمیمی سقف قرارداد تیم ها را 320 میلیارد تومان اعلام کرد و پس از پایان فصل نقل و انتقالات کمیته ای به نام کمیته سقف قرارداد بازیکنان به بررسی قراردادهای بازیکنان 16 تیم لیگ برتری پرداخت ...
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
یک تحلیلگر ارشد بازارهای جهانی معدن و صنایع معدنی گفت: آخرین تصمیمی که دولت چین گرفته، در راستای کنترل قیمت ها است تا افزایش پیدا نکند و احتمالا هم همین روند ترمز صعود را خواهد کشید.
فوت وفن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۲    
این برند لوکس تا ماه آگوست 1,008,804 وسیله نقلیه جنسیس را به فروش رسانده است، اما متاسفانه ما نمی دانیم دقیقاً وسیله نقلیه یک میلیونی کدام بوده است. ...
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
فدراسیون فوتبال در آستانه برگزاری مسابقات لیگ در تصمیمی سقف قرارداد تیم ها را 320 میلیارد تومان اعلام کرد و پس از پایان فصل نقل و انتقالات کمیته ای به نام کمیته سقف قرارداد بازیکنان به بررسی قراردادهای بازیکنان 16 تیم لیگ برتری پرداخت.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه ورزشی: امباپه پس از پایان فصل گذشته اعلام کرد که تصمیمی برای تمدید قراردادش با باشگاه پاری سن ژرمن ندارد و این آخرین فصل حضورش در پارک دو پرنس است. ...