یکشنبه ۲۱ خردادساعت ۰۲:۳۴Jun 2023 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حسابرسی»

راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۰:۰۸    
مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه تعامل با کانون سردفتران یک اولویت اداره کل است افزود هرگونه حسابرسی مالیاتی مبتنی بر مولفه های قانونی است.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
معدن24:مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر امروز برگزار شد. در این جلسه که نمایندگان سهامداران، حسابرس و بازرس مالی، هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت حضور داشتند، صورت های سال مالی منتهی به 1401 بررسی شد ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۲:۵۱    
بهترین شرکت حسابداری در کرج را میتوان بر اساس فعالیت ها و معیار های مختلفی مشخص کرد. در بین شرکت های حسابداری و خدمات مالی شرکت چرخه حساب مهر در کرج با ارائه با کیفیت و حرفه ای خدمات مالی و حسابداری را میتوان به عنوان بهترین شرکت حسابداری و حسابرسی در کرج عنوان کرد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
صورت های مالی سال مالی منتهی به 1401/12/29 حسابرسی شده شرکت ایران یاسا تایر و رابر منتشر شد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
صورت های مالی سال مالی منتهی به 1401/12/29 حسابرسی شده شرکت سایپا دیزل منتشر شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۴۱    
رضا نیازمند : بدین صورت ابریشمی هم ذی حساب سازمان برنامه بود و هم رئیس حسابداری سازمان گسترش. به موازات سیستم مدیریتی که من برای سازمان و شرکت های تابعه برقرار کردم یک سیستم حسابرسی هم برقرار کردم.
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۱۲    
مدیرکل دفتر امور شرکت های دولتی وزارت اقتصاد ضمن تاکید بر افزایش شفافیت عملکرد شرکت های دولتی، گفت: انتشار اطلاعات جزئیات عملکرد شرکت های دولتی برای عموم مردم، انتشار صورت های مالی حسابرسی شده آن ها در سامانه کدال، از جمله اقداماتی است که در جهت شفافیت عملکرد این نوع بنگاه ها انجام خواهد شد.
شادا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۳۱    
معاون مالی بانک صادرات ایران گفت: صورت های مالی قابل اتکا و به موقع، نیازمند محیط کنترلی مناسب است. در غیر این صورت صورت های مالی افشا شده، با بندها و فرازهای متعدد حسابرسی روبه رو خواهد بود و کیفیت لازم را نخواهد داشت.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
امید سخایی، معاون مالی و سرمایه انسانی گروه سرمایه گذاری توکافولاد در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی گفت: سود خالص گروه توکا فولاد در سال گذشته به 1 ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۳۱    
تهران (پانا) - رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران درخصوص پیگیری تکالیفی که در گزارش های حسابرسی بر عهده شهرداری گذاشته شده است، توضیح داد. ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
صورت های مالی سال مالی منتهی به 1401/12/29 حسابرسی شده شرکت توسعه و عمران شهرستان نائین را در این مطلب می خوانید.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
صورت های مالی سال مالی منتهی به 1401/12/29 حسابرسی نشده اصلاحیه شرکت پلی پروپیلن جم منتشر شد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای دوره 6 ماهه منتهی به 1401/12/29 حسابرسی شده شرکت سرمایه گذاری استان قم را در این مطلب می خوانید.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
قربان زاده: به جای سفارش و زد و بند و خواهش باید کمیته حسابرسی و کمیته سرمایه گذاری و نظم در هیئت مدیره استقلال و پرسپولیس برقرار شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی: هیئت مدیره سرخابی ها جای زد و بند ابوالمشاغل ها نیست. به جای سفارش و زد و بند و خواهش باید کمیته حسابرسی و کمیته سرمایه گذاری و نظم در هیئت مدیره استقلال و پرسپولیس برقرار شود.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۵۵    
چالش های حوزه حسابرسی مالیات رویه واردات در برابر صادرات خود، مالیات ارزش افزوده مربوط به مطالبه نامه تغییر محاسباتی ارز به نرخ ارز ای تی اس و محاسبه مالیات برای کوتاژ های بدون ارز چالش هایی است که سازمان مالیاتی باید پاسخی برای آنها ارائه کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: تمام شرکت ها و بنگاه های اقتصادی 12 ماه سال مالی خود را فعالیت می کنند تا بعد از آن عملکرد یک هیئت مدیره و آن شرکت در گزارش های حسابرسی خود و بالاخص مجمع عمومی سالیانه مورد بررسی قرار گیرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، در مجمع عمومی عادی سالانه شرکت کنترل کیفیت هوا، نماینده مؤسسه حسابرسی بهراد مُشار به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت در سال مالی منتهی به 29 اسفند 1401، گزارش این مؤسسه را در خصوص صورت های مالی ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۹    
صورت های مالی سال مالی منتهی به 1401/12/29 حسابرسی شده شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان منتشر شد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۹    
اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای تلفیقی دوره6 ماهه منتهی به 1401/12/29 حسابرسی شده شرکت توسعه مسیر برق گیلان را در این مطلب می خوانید.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۵    
اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای تلفیقی دوره 6 ماهه منتهی به 1401/12/29 حسابرسی شده شرکت سامان گستر اصفهان منتشر شد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
محمدامین قهرمانی گفت: اگر صورت های مالی حسابرسی شده منتهی به اسفند 1401 سایپا و ایران خودرو، مشمول ماده 141 قانون تجارت باشد و سه سال متوالی از سال 99 تا 401 زیان ده باشند، نامه ای از سوی بورس تهران ارسال خواهد شد و این شرکت ها باید برنامه های خود را برای خروج از زیان اعلام کنند.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۵    
گزارش صورت های مالی سال مالی منتهی به 1401/12/29 حسابرسی شده شرکت مشاور سرمایه گذاری پرتو آفتاب کیان را در این مطلب می خوانید
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیر پذیرش بورس، گفت: اگر عملکرد حسابرسی شده سال قبل سایپا و ایران خودرو مشمول ماده 141 و سه سال متوالی زیانده باشد، باید برنامه ها برای خروج از زیان را اعلام کنند. ▫️
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۱    
صورت های مالی سال مالی منتهی به 1401/12/29 حسابرسی نشده اصلاحیه شرکت پترو شیمی غدیر منتشر شد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گزارش صورت های مالی تلفیقی سال مالی منتهی به 1401/12/29 حسابرسی شده شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان را در این مطلب می خوانید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از اصلاح قانون نظام جامع حسابداری و حسابرسی و طرح آن در هفته های آینده خبر داد .
برترین ها / ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس صورت های مالی حسابرسی شده 6 ماه اول سال 1401، بانک پاسارگاد 68.5 درصد از کل تسهیلات اعطایی خود در حوزه قرض الحسنه را به کارکنان خود پرداخت کرده است.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
گزارش صورت های مالی سال مالی منتهی به 1401/12/29 حسابرسی نشده شرکت گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران را در این مطلب می خوانید.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
صورت های مالی سال مالی منتهی به 1401/12/29 حسابرسی شده شرکت سرمایه گذاری گروه مالی کیمیا مس ایرانیان منتشر شد.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۳۰   + ۷۱ سایت دیگر  
مدیریت نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار امکان مشاهده آنلاین جلسات مجامع عمومی توسط سهامداران را از سوی ناشران و موسسات حسابرسی معتمد سازمان بورس، الزامی کرد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
صورت های مالی سال مالی منتهی به 1401/12/29 حسابرسی شده شرکت فرآورده های نسوز ایران منتشر شد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۹    
گزارش اطلاعات و صورت های مالی 12 ماهه منتهی به1401/12/29 حسابرسی شده شرکت واسپاری صنعت نفت آیندگان بررسی شد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۸    
گزارش اطلاعات و صورت های مالی 12 ماهه حسابرسی شده منتهی به 1401/12/29 شرکت کارگزاری خبرگان سهام از سوی نماد ومهان منتشر شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
بیستمین همایش حسابداری و حسابرسی کشور توسط انجمن حسابداری ایران برگزار می شود. تیتربرتر، بیستمین همایش حسابداری و حسابرسی کشور سه شنبه ششم تیرماه با حضور مسئولان سازمان بورس، سازمان امور مالیاتی و انجمن حسابداری در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود.
در جلسه ای که با حضور اعضای مجمع عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت و معاونین شرکت و حسابرسان سازمان حسابرسی تشکیل شد، تبیین نقش محوری شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در حوزه هوانوردی مورد اشاره قرار گرفت و اقدامات پیشین این شرکت مرور شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، طبق دستورالعمل بانک مرکزی همه سپرده های قرض الحسنه بانک ها باید صرف اعطای تسهیلات قرض الحسنه شود. بررسی صورت های مالی بانک پاسارگاد نشان می دهد این بانک، از مجموع 941 میلیارد تومان مانده تسهیلات پرداختی در قالب عقد قرض الحسنه ...
صنعت ماشین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
صنعت ماشین: اگر سایپا و ایران خودرو صورت های مالی حسابرسی شده منتهی به اسفند 1401 شان، مشمول ماده 141 قانون تجارت باشد و سه سال متوالی از سال 99 تا 401 زیان ده باشند ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
صورت های مالی تلفیقی سال مالی منتهی به 1401/12/29 حسابرسی شده شرکت نفت پارس منتشر شد.
بانک مردم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: شانزدهمین آزمون سنجش صلاحیت حرفه ای داوطلبان تصدی سمت های مدیریتی در بانک ها و مؤسسات اعتباری در زمینه حسابرسی داخلی موسسات اعتباری 25 خردادماه برگزار می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران حسابرسی از سه سازمان مدیریت بحران، شرکت نمایشگاه های شهر آفتاب و شرکت سرمایه گذاری شهر را بررسی کردند.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
هرچند که هنوز صورتهای مالی حسابرسی شده بانک ملت منتشر نشده و گزارشات بازرس و حسابرس قانونی در دسترس نیست اما مرور اجمالی صورتهای مالی حسابرسی نشده این بانک در پایان سال قبل حکایت از افزایش قابل توجه مطالبات این بانک از شرکتهای فرعی و وابسته دارد و این در حالیست که میزان افزایش تسهیلات بانک ملت به ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۷    
صورت های مالی سال مالی منتهی به 1401/12/29 حسابرسی شده شرکت سرمایه گذاری گروه رایا را در این مطلب می خوانید.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای تلفیقی دوره 6ماهه منتهی به 1401/12/29 حسابرسی شده شرکت موتوژن منتشر شد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
نقدینه - شانزدهمین آزمون سنجش صلاحیت حرفه ای داوطلبان تصدی سمت های مدیریتی در بانک ها و مؤسسات اعتباری در زمینه حسابرسی داخلی موسسات اعتباری 25 خردادماه برگزار می شود. ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
صورت های مالی سال مالی منتهی به 1401/12/29 حسابرسی نشده شرکت سرمایه گذاری شفادارو منتشر شد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
گزارش صورت های مالی تلفیقی سال مالی منتهی به 1401/12/29 حسابرسی شده شرکت صنعتی نیرو محرکه را در این مطلب می خوانید.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
صورت های مالی سال مالی منتهی به 1401/12/29 حسابرسی شده شرکت صنعتی محور سازان ایران خودرو منتشر شد.
شادا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حسابرسی توضیح داد که با مصوبه اخیر هیات دولت، برخی نظارت ها در جامعه حسابداران رسمی که تعارض منافع ایجاد می کرد، از ذینفع گرفته شد.
پولی مالی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی-مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنعتی معدنی لامرد با حضور اعضا، نمایندگان و سهامداران، مدیر کل محترم مجامع ایمیدرو و حسابرسین محترم سازمان حسابرسی کشور در محل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران برگزار شد.