دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۰:۳۹May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حسابرسی»

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت کنترل کیفیت هوا با حضور مدیرکل امور مجامع و حسابرسی شهرداری، اعضای هیأت مدیره، مدیرعامل و نمایندگان سهام این شرکت و به ریاست سیدمجتبی شفیعی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برگزار شد.
بورس نیوز   ۹ ساعت پیش    
به گزارش بورس نیوز ، شرکت کارخانجات داروپخش اطلاعات و صورت های مالی 12 ماهه منتهی به 1400/12/29 (حسابرسی شده) را منتشر کرد.
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت کنترل کیفیت هوا با حضور مدیرکل امور مجامع و حسابرسی شهرداری، اعضای هیأت مدیره، مدیرعامل و نمایندگان سهام این شرکت و به ریاست سیدمجتبی شفیعی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برگزار شد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مجمع عمومی شرکت واحد اتوبوس رانی اصفهان و حومه در چهل و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان برگزار شد و با رأی اکثریت گزارش نهایی مالی 1399 شرکت واحد اتوبوس رانی اصفهان و حومه، به تصویب رسید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حسابرسی مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور از آغاز تولید اظهارنامه برآوردی برای عملکرد سال های 1398 و 1399 خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
فدراسیون فوتبال در آخرین روزهای مدیریت عزیزی خادم، مبلغی 10 میلیارد تومانی را به باشگاه پرسپولیس پرداخت کرد اکنون بررسی های حسابرس مستقل این فدراسیون حکایت از بروز تخلفات متعدد و آشکار شخص رییس وقت فدراسیون فوتبال در فرایند پرداخت این کمک مالی دارد. ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر ضرورت برون گرایی برای رفع مشکلات ایثارگران، گفت: استراتژی بنیاد شهید و امور ایثارگران ارائه خدمات به 5 دهک پایین است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
خزانه دار شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: بر اساس گزارشی که حسابرس از شرکت اتوبوسرانی اعلام کرد، حدود 35 بند را متذکر شده بود که با دقت نظری که مدیریت شرکت اتوبوسرانی در سال 1400 داشت، این موارد به 16 بند کاهش یافته است.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش بورس نیوز ، شرکت داروسازی اکسیر اطلاعات و صورت های مالی 12 ماهه منتهی به 1400/12/29 (حسابرسی نشده) را منتشر کرد.
دنیای خودرو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
هیات مدیره آپولوتایر نتایج مالی این شرکت را پس از انجام حسابرسی برای سه ماهه چهارم (ژانویه تا مارس) و سال مالی 2021 تا 2022 منتشر کرد و در مجمع عمومی عادی سالانه و باتوجه اقدامات آتی به تصویب سهامداران رسید.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ابر شرکت ها با سهمی بیش از 85 درصد از کل بودجه شرکت های دولتی اغلب از اجرای قانون مصوب مجلس تبعیت نمی کنند و حاضر به ارائه صورت های مالی خود نیستند.
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی مدیران دفاتر بازاریابی و هماهنگی منطقه ای بیمه باران با حضور علیرضا هادی عضو هیات مدیره و مدیرعامل، محمد غلامرضایی عضو هیات مدیره و معاون بازاریابی و فروش ، امین محمدی مدیر سرمایه گذاری، سمیه ادهمی مدیر مالی، سروناز درواری مدیر بیمه های زندگی ...
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شرکت چادرملو در صورت های مالی حسابرسی نشده 12 ماهه، 44.3 و 24.4 هزار میلیارد تومان درآمد عملیاتی و سود خالص محقق کرد و با رشد 70 و 43 درصدی روبرو شد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۸    
پیامدهای جنگ آمریکا و روسیه در عرصه اوکراین به قاره اروپا یا میدان اقتصادی محدود نماند بلکه این پیامدها به اسرائیل کشیده شد و رابطه مسکو و تل آویو را در بوته آزمایش قرار داد. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش بورس نیوز ، شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی اطلاعات و صورت های مالی 12 ماهه منتهی به 1400/12/29 (حسابرسی شده) را منتشر کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نشست اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایان شرکت های حمل و نقل داخلی با مدیر کل تامین اجتماعی استان هرمزگان برگزار شد و در این نشست تصمیم گیری در خصوص نحوه حسابرسی اسناد و مدارک سالیانه حقوق و مزایای افراد تحت پوشش انجمن صنفی کارفرمایان استان انجام شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۲    
به گزارش بورس نیوز ، شرکت شاهد اطلاعات و صورت های مالی 12 ماهه منتهی به 1400/11/30 (حسابرسی شده) را منتشر کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
هیچ کس فکر نمی کرد یکی از کمیته های تازه اساسنامه محل مناقشه ای جدی در آینده فدراسیون باشد.
عصر کاسپین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سیمان خزر در سال مالی منتهی به 29اسفند 1400 روز سه شتبه 20 اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی ورزشی و تفریحی تلاش تهران برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - سخنگو و رییس کمیسیون تلفیق شور ای اسلامی شهر کرج گفت: شهرداری باید موضوعات مربوط به تفریغ بودجه 1400 رابا آمار دقیق و به صورت حسابرسی شده به شورای شهر ارسال کند.
شورا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نخستین کارگاه آموزشی حسابرسان داخلی شهرداری تهران با هدف بروزرسانی دانش حسابرسی و آشنایی با دیدگاه های نوین و ایجاد ادبیات و گفتمان مشترک و وحدت رویه در این حوزه برگزار شد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۸    
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ؛ حجت الاسلام حسن شجاعی با تصریح بر اینکه 125 هزار میلیارد تومان بودجه دانشگاه های پزشکی است، بدون اینکه حسابرسی دیوان محاسبات وجود داشته باشد، گفت: این مسئله سبب شده گاهی شاهد پرداخت حقوق های نجومی به مدیران این دانشگاه ها باشیم. ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
اولین جلسه کمیته حسابرسی داخلی با حضور عباس اسدروز مدیرعامل و اعضای کمیته در پایانه نفتی خارگ برگزارشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۸:۵۰    
معاون امور حسابرسی درآمدهای مالیاتی اداره کل امور مالیاتی کردستان گفت : آن دسته از مودیان مالیاتی که مشمول جریمه شده اند به اداره امور مالیاتی کردستان مراجعه کنند تا از شرایط بخشودگی و یا تقسیط بهره مند شوند.
طلا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: از زمان ورود به بورس با انسجام کامل همه ادارات و ایجاد هماهنگی ها شرکت به افشای کامل و به موقع اطلاعات پرداخت و توانست در این سه سال اخیر نظر قابل قبول حسابرس و بازرس قانونی را بدون بند حسابرسی دریافت نماید و در اولین سال ورود به بورس در جمع شرکت های برتر بورسی سال 1400 قرار گیرد ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ششمین جلسه مجمع عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با حضور آیت الله علی اکبر رشاد رییس و موسس پژوهشگاه، دکتر عبدالهی زاده مدیر برنامه و بودجه معاونت نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری برگزار شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۳    
به گزارش بورس نیوز ، شرکت سیمان بهبهان اطلاعات و صورت های مالی 12 ماهه منتهی به 1400/12/29 (حسابرسی شده) را منتشر کرد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش سپید، حسن شجاعی در گفت وگو با فارس با اشاره به اینکه در قوانین دیده شده که بودجه دانشگاه ها باید بر اساس مصوبات هیات های امنای دانشگاه ها به مصرف برسد و از حسابرسی دیوان محسابات نیز معاف باشد ...
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۵    
مشاور رئیس کل و سرپرست دفتر مرکزی حراست دیوان محاسبات کشور در آیین تکریم و معارفه مدیرکل دیوان محاسبات استان همدان از حسابرسی برخط دستگاه های اجرایی از تیرماه خبر داد.
شورا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۰    
به گزارش شوراآنلاین، جلسه شورای معاونین اداره کل امور مجامع و حسابرسی شهرداری تهران با حضور ابراهیم باقی مدیر کل و معاونین برگزار شد. دکتر باقی در این جلسه از برگزاری نخستین کارگاه آموزشی حسابرسی داخلی شهرداری تهران خبر داد که روز سه شنبه بیستم اردیبهشت ماه در معاونت مالی شهرداری تهران برگزار ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان بیان کرد: موسسات قرآنی باید در راستای شفافیت مالی نسبت به تهیه و تنظیم اسناد و حسابرسی موسسه در زمان مشخص شده اقدام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - مشاور رییس کل دیوان محاسبات کشور گفت: کار حسابرسی دستگاه های مختلف اجرایی و دولتی از ابتدای تیرماه امسال با اتصال به شبکه دیوان محاسبات، به صورت برخط(آنلاین) انجام می شود.
شبکه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۷    
ضروری است که حسابرسی و ورود به سیستم را در همه برنامه ها و دستگاه های حیاتی فعال کنید. این فصل به نمونه هایی از خدماتی که می توانید برای حسابرسی در نظر بگیرید، نگاه کرده است، اما بسیار مهم است که قابلیت های حسابرسی و ثبت گزارش در همه دستگاه ها و نرم افزارها را بررسی کنید.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
محسن مسچی معاون امور ایران و مشاور دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در پیامی درگذشت همسر معاون نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری را تسلیت گفت.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۳:۵۷    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور، درگذشت همسر مکرمه معاون محترم نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی)، دکتر محمد جواد ایروانی (دامت برکاته) را طی پیامی تسلیت گفت. متن پیام قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور به شرح ذیل می باشد: ...
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش بورس نیوز ، شرکت لعابیران اطلاعات و صورت های مالی 12 ماهه منتهی به 1400/12/29 (حسابرسی شده) را منتشر کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۳:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
جواد نوری در گفت وگو با ایران اکونومیست ، در پاسخ به پرسشی مبنی بر ارزیابی عملکرد تیم گذشته صندوق ذخیره فرهنگیان، اظهار کرد: ارزیابی و قضاوت درباره عملکرد دوره گذشته نیازمند اطلاعات جامع است و مبنای مقایسه نیز باید مشخص باشد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
شرکت کارت اعتباری ایران کیش درصورتهای مالی 9 ماهه سال 1400، 43 درصد رشد سودخالص نسبت به پیش بینی 9ماهه محقق کرد. این شرکت در صورتهای مالی نه ماهه حسابرسی شده سال 1400، مبلغ 1,130,919 میلیون ریال سود خالص شناسایی کرده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۹    
از جمله آموزش ها، دوره حسابداری است که با گسترش کسب و کارها و تحول سیستم حسابرسی در مشاغل مختلف، یکی از مهمترین مهارت ها شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۷:۵۱   + ۴۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: قائم مقام ایران خودرو در پاسخ به برخی از بندهای مطرح شده توسط تعدادی از نمایندگان در طرح شکایت از وزیر محترم صمت، گفت: ایران خودرو شرکتی بورسی است، عملکرد مالی آن حسابرسی شده و دارای بازرس قانونی است.
شبکه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۱:۲۷    
یکی از موضوعات مهمی که به عنوان یک کارشناس امنیت باید در مورد آن اطلاع داشته باشید، نحوه گزارش گیری، حسابرسی و ممیزی سامانه ها است. به بیان دقیق تر، باید بدانید چه ابزارهایی برای نظارت بر فعالیت های سیستمی در اختیارتان قرار دارد.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت توکاریل درباره صورت مالی حسابرسی نشده توضیح داد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۰۰:۰۲   + ۳۸ سایت دیگر  
کمیته موقت حسابرسی در فدراسیون فوتبال بعد از بررسی صورت های مالی و مصوبه ها و آیین های موجود، موضوع بازپس گیری پاداش های غیرقانونی اعطایی عزیزی خادم را به جریان انداخته است. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۲۰:۰۶   + ۸۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مرکز ارتباطات وزارت صمت به منظور رفع دغدغه 17 نماینده متقاضی اجرای ماده 234 آیین نامه داخلی مجلس و تنویر افکار عمومی، توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت، در گزارش این مرکز آمده است: ...
راه پرداخت   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۷:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. سیداحسان خاندوزی ، وزیر اقتصاد کشور، روز شنبه و در حاشیه مراسم رونمایی از بسته سیاست ها و راهبردهای بانکی و در جمع خبرنگاران گفت ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۷:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای با عنوان شفاف سازی در خصوص درآمدهای عملیاتی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در سال 1400 که آن را در سامانه کدال منتشر کرده است، نسبت به درآمدهای این شرکت شفاف سازی کرد. ...
عصر خودرو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۷:۲۲   + ۳۶ سایت دیگر  
عصر خودرو- معاون مالی و اقتصادی گروه صنعتی ایران خودرو ضمن رد هرگونه ارتباط موضوعات مطرح شده از سوی برخی از نمایندگان به وزیر صمت، گفت: عملکرد مالی ایران خودرو زیر نظر سازمان بورس و سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی، کاملا شفاف است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا ورزشی: مصاحبه تصویری منصور قنبرزاده در حاشیه مراسم اکرام ایتام پرده از یک راز چند روزه برداشت.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۵:۲۹   + ۴۳ سایت دیگر  
براساس آمار تایید نشده از سازمان حسابرسی کشور، 300 هزار میلیارد تومان میزان اصل و فرع بدهی دولت به شبکه بانکی است که باید این رقم در فرآیند حسابرسی قطعی شود. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش بورس نیوز ، شرکت سیمان بجنورد اطلاعات و صورت های مالی 12 ماهه منتهی به 1400/12/29 را منتشر کرد.