پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۰۸:۳۳Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دهدز»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دهدز از توابع ایذه گفت: راه دسترسی به سه روستا در این بخش به دلیل بارش برف مسدود شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
در پی بارش برف طی یکی دو روز گذشته، جاده های برخی روستاهای استان خوزستان در بخش دهدزِ ایذه مسدود شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - بخشدار دهدز از توابع ایذه در استان خوزستان گفت: بارش برف موجب سفید پوش شدن ارتفاعات این بخش شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
اهواز -ایرنا- بخشدار دهدز از توابع ایذه گفت: از شب گذشته با شدت گرفتن سامانه بارشی، شاهد ریزش سنگ و گل و لای به درون جاده اصلی خوزستان به سمت چهارمحال و بختیاری بودیم که به سرعت پاکسازی آن انجام شد.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کاوش اخبار، محمد سبزه زاری با اشاره به فعالیت سامانه بارشی در خوزستان اظهار کرد: طبق آخرین خروجی مدل های هواشناسی، انتظار می رود بارش ها از شدت بسیار خوبی برخوردار باشند؛ بیشترین شدت بارش ها را در حوضه های آبریز دز، کارون و مارون خواهیم داشت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۶:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
اهواز -ایرنا- بخشدار دهدز از توابع ایذه گفت: متاسفانه یکی از معلمان با سابقه و دلسوز بخش دهدز توابع ایذه بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
شرایط خاص زاگرس، آتش سوزی های گاه و بی گاه عمدی در این مناطق و حضور قاچاقچیان چوب و تولیدکنندگان زغال، روزبه روز بر وخامت حال جنگل های زاگرس می افزایند.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۲:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به پیش بینی وقوع بارندگی شدید از روز پنجشنبه 6 آذر در استان، نسبت به سیلابی شدن رودخانه های کارون، دز و مارون در پایین دست سدها هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اهواز -ایرنا- بخشدار دهدز از توابع ایذه گفت: تردد در محور ایذه - دهدز به سمت چهارمحال و بختیاری روان است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دهدز از توابع ایذه گفت: بارش شدید باران که از صبح روز شنبه آغاز و همچنان ادامه دارد موجب ریزش کوه به درون جاده ایذه - لرگان در چند نقطه شد و تاکنون 35 بار ریزش برداری شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - بخشدار دهدز از توابع ایذه گفت: جاده منتهی به روستای اوند ایذه که در پی بارندگی هفته گذشته مسدود شده بود روز جمعه بازگشایی شد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
بخشدار دهدز از توابع شهرستان ایذه با بیان اینکه مشکلی در تامین سوخت مورد نیاز اهالی این بخش وجود ندارد، گفت: نفت سفید مورد نیاز روستاییان این منطقه که از گاز طبیعی برخوردار نیستند طبق روال معمول تامین می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۵    
اهواز - شهر دهدز در استان خوزستان با مشکل جدی کمبود آب مواجه است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۱:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد سبزه زاری در گفت وگو با خبرنگار مهر بیان کرد: طبق نقشه های هواشناسی آسمان استان تا 24 ساعت آینده قسمتی تا نیمه ابری همراه با وزش باد و همچنین از صبح سه شنبه همراه با رگبار و رعدوبرق و احتمال وقوع تندباد لحظه ای به ویژه در نیمه جنوبی و شرقی استان پیش بینی می شود. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۵    
جنگ ها باعث آوارگی و بی خانمانی می شوند و هر جنگ می تواند به نابودی یک نسل از آدم هایی بینجامد که قرار بوده در یک سرزمین واحد، روزی کنار هم زندگی کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۲۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بنا به اعلام معاون عمرانی استانداری خوزستان روستاهای دهدز در لیست روستاهای دارای تنش آبی قرار گرفته اند تا مشکل آنها ابتدا با تامین آب از طریق چاه و در یک برنامه بلندمدت نیز با اجرای پروژه آبرسانی حل شود. ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۴:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مردم شهر و روستاهای دهدز در استان خوزستان باوجود نزدیکی به دریاچه و مخازن سدهای کارون سه و چهار از نبود آب پایدار رنج می برند؛ موضوعی که نیازمند پیگیری متولیان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۲۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
اهواز -ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ایذه گفت: آتش سوزی کوه " ددر " در بخش دهدز این شهرستان مهار شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
محدودیت های ترافیکی در ورودی های دهدز از سمت استان چهارمحال بختیاری که حجم بالایی از سفر ها به استان خوزستان از این محور انجام می شود، و همچنین محور بهبهان، از ساعت 12 امروز، 12 آبان ماه تا ساعت 24 روز جمعه 16 آبان اعمال خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
محدودیت های ترافیکی از ورودی دهدز از سمت چهارمحال و بختیاری اعمال می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۲:۱۱    
آتش در کوه دِدَر بخش دهدز شهرستان ایذه شعله ور شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
چند تریلی در جاده موزرم دهدز در استان خوزستان به صورت زنجیره ای با هم تصادف کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۹:۳۰    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان از واژگونی خودروی MVM در جاده ایذه-دهدز و مصدوم شدن 5 نفر از سرنشینان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۵۷    
تعطیلی طولانی مدت جایگاه سوخت CNG دهدز و عدم پاسخگویی مدیران، باعث شده تا مردم این شهر برای سوخت گیری به شهر ایذه مراجعه کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۶    
بسیج دانشجویی دانشگاه امیرالمومنین (ع) اهواز قرار است در روستا های دهدز اردوی جهادی برگزار کند و ثبت نام از جهادگران برای شرکت در این اردو از اول آبان ماه آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مشاهده یک خرس وحشی جاده مال ویرون بخش سوسن شهرستان ایذه، باعث وحشت مردم این مناطق شد.
پایگاه خبری ایزنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۱:۱۰    
مدیرکل منابع طبیعی خوزستان گفت: برای بخش دهدز حوزه الگویی در دستور کار داریم و از جمله آن وجود یک برنامه بین المللی در حوزه جنگل ها در حوزه جنگل برای معیشت است که پس از تشکیل تعاونی در منطقه برای خدمت به مردم انجام خواهد شد.
پایگاه خبری ایزنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۱:۱۰    
استاندار خوزستان گفت: با توجه به اقدامات انجام شده، منتظر مصوبه هیات دولت هستیم و بر این اساس باید منظر شهرستان شدن دهدز تا 2 ماه آینده بود.
پایگاه خبری ایزنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۰:۱۰    
فرماندار ایذه گفت: پس از آبگیری سد کارون 3 در منطقه، مشکلات جدید و جدی در آن به وجود آمد که از جمله مهمترین آن جاده بود و از آنجایی که توسعه منطقه در گروه توسعه راه و جاده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۱۷    
استاندار خوزستان با حضور در شیوند، خبر از شهرستان شدن دهدز در 2 ماه آینده داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
برخی از مدیران کل ادارات استان خوزستان به همراه استاندار با حضور در بخش دهدز و روستای گردشگری شیوند، به ارائه راهکار و برنامه های خود برای پایان مشکلات چند ساله اهالی این بخش و منطقه پرداختند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۷:۰۱    
با توجه به شیب تند ویروس کرونا در کشور و شرایط وخیم این روزهای استان خوزستان و تعطیلی بسیاری از تفرجگاه ها، بخشدار دهدز از ادامه ی فعالیت های بخش گردشگری در روستای شیوند شهرستان ایذه خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ایذه از دستگیری تعدادی حفار غیرمجاز در بخش دهدز خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ایذه گفت: آتش سوزی در مراتع و جنگل های بخش دهدز این شهرستان مهار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
اهواز -ایرنا- سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ایذه گفت: آتش در مراتع و جنگل های بخش دهدز این شهرستان در ارتفاعات کوهستانی بالادست سد کارون 3 از صبح امروز چهارشنبه شعله ور شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۲    
رئیس دانشگاه پیام نور استان خوزستان، شایعه ی تعطیلی یا جابجایی دانشگاه های پیام نور دهدز و ایذه را تکذیب کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۴    
انتشار برخی تصاویر تأسف بار از یک مدرسه توسط یکی از معلمان بخش دهدز در فضای مجازی، پای یک بانوی خیّر اهوازی را به دهدز کشاند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دهدز از توابع شهرستان ایذه گفت: 15 نقطه در مسر جاده خوزستان به چهارمحال و بختیاری شامل اصلاح نقاط ریزشی در حوزه دهدز، تابستان امسال ایمن سازی شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام انصاری گفت: در بازدیدهای میدانی که از شهرستان های ایذه، باغملک و دهدز انجام شد، متاسفانه 220 روستا در این شهرستان ها وجود دارد که از اینترنت مطلوب برخوردار نیستند و ضعف اینترنت در روستاها برگزاری کلاس های مجازی را دشوار کرده است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به منظور افزایش کیفیت ولتاژ و بهبود پایداری شبکه برق با نصب 42 دستگاه ترانسفورماتور در مجموع با ظرفیت 7 هزار 500 کیلوولت آمپر، شبکه برق شهرستان ایذه و دهدز تقویت خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۱    
تاکنون بهسازی محور ایذه به دهدز 50 درصد پیشرفت کاری داشته است.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
پدیده شرجی و رطوبت تا روز یکشنبه هفته آینده در اکثر مناطق خوزستان تداوم دارد. به گزارش تابا ، مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: تا روز یکشنبه هفته آینده با توجه به وجود ناپایداری احتمال رشد ابر، رگبار پراکنده و رعدوبرق و تند باد لحظه ای در برخی مناطق خوزستان دور از انتظار نیست. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۶:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان با بیان اینکه بخش دهدز که به زودی به شهرستان تبدیل می شود بین 2 سد بزرگ قرار دارد اما مشکل آب آشامیدنی دارد گفت: این مشکل در حال پیگیری است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۲۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رییس مجلس شورای اسلامی می گوید، مجلس یازدهم برای رفع محرومیت های موجود در کشور و به ویژه استان خوزستان تمام تلاش خود را به کار خواهد بست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۷:۵۵    
امدادگران هوایی به یاری مادر باردار در مناطق سخت گذر دهدز شتافتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۲۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اهواز -ایرنا - سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ایذه گفت: با تلاش نیروهای منابع طبیعی و مردم، آتش در ارتفاعات دهدز مهار شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
اهواز (پانا) - مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان خبر داد بحرانی ترین منطقه خوزستان در بخش آب شرب، شمال شرق این استان است که تاکنون برای رفع این مشکل اقدامات زیادی انجام شده است. ...
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: با توجه به نیاز بخش دهدز، یک پست 132 کیلوولت در این بخش احداث خواهد شد. به گزارش تابا ؛سیاوش قربانی زاده دوشنبه در نشست شورای اداری بخش دهدز اظهار داشت: دهدز یکی از قدیمی ترین بخش های کشور اما متاسفانه دهدز در محرومیت مطلق مانده است. ...