دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۰:۵۵Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم پزشکی اصفهان»

خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش    
اصفهان- 21 بیمار جدید مبتلا به کرونا طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده اند.
مسئول واحد گردشگری سلامت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: بیشتر گردشگران سلامت برای استفاده از تخصص های زیبایی، چشم پزشکی و بعد از آن برای درمان بیماری های قلب، باروری و ناباروری، سرطان، دندانپزشکی و تخصص های مختلف اطفال به اصفهان سفر می کنند. ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۲۱    
ت غییر رنگ زبان به دلائل مختلفی ممکن است رخ دهد و طیف گسترده ای از بیماری های خوش خیم و بدخیم را شامل می شود. در این زمینه دکتر عادل تابش، متخصص بیماری های دهان، فک و صورت و عضو هیات علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان توضیح می دهد: ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس دانشکده فناوری های نوین دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی برای پزشکی شخص محور در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان محقق شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۳۲    
10 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: بخش قدیمی بیمارستان کاشانی تخلیه شده است و بازسازی آن در دستورکار مسئولان فنی دانشگاه علوم پزشکی قرار دارد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام کرده است که احتمالاً آلودگی غذای سلف باکتری 'شیگلاسونئی' بوده که سبب بیماری تعدادی از دانشجویان شده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۹:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان درباره بیماری گوارشی در بین دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان توضیح داد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۲:۴۹   + ۵۲ سایت دیگر  
معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان علت مسمومیت دانشجویان دانشگاه صنعتی را اعلام کرد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان به همراه رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، با حضور در مرکز آموزشی درمانی امین، از تلاش های بی دریغ پرستاران قدردانی کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: روند بیماری آنفلوانزا نسبت به یک ماه گذشته که با شدت آغاز شده بود، بسیار کاهش یافته است، به گونه ای که تعداد بیماران آنفلوانزا به یک سوم ماه گذشته رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره امور بیماری های معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: سالانه حدود پنج هزار نفر در استان اصفهان به سکته مغزی دچار می شوند و سن ابتلا به این عارضه در میان مردم، پایین تر آمده است.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۰۱    
اصفهان (پانا) - 15 بیمار جدید مبتلا به کرونا طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده اند. بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز 8 آذر ماه تا امروز 9 آذر ماه تعداد 191 بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده اند که از ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۲۰    
مسئول روابط عمومی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در حال حاضر مادران باردار مبتلا به HIV در استان اصفهان 62 نوزاد سالم به دنیا آورده اند و از انتقال بیماری به نوزادان آن ها جلوگیری شده است.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۷    
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی شدن چهار بیمار جدید مبتلا به بیماری کرونا در اصفهان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۰    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: برای بیماران مبتلا به آنفلوانزا و کرونا مصرف آنتی بیوتیک توصیه نمی شود، درصد بسیار کمی ممکن است بیماری های عفونی داشته باشند که سوار بر بیماری ویروسی می شود و تنها آن زمان با تشخیص پزشک نیاز به تجویز آنتی بیوتیک است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر درمان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: تعداد کل تخت های بیمارستانی موجود در استان هفت هزار و 277 تخت است که از بین آنها چهار هزار و 714 تخت در بیمارستان های وابسته به دانشگاه و 2 هزار و 563 تخت در سایر بیمارستان هاست.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۹:۰۱    
مدیر گروه مراقبت های حمایتی تسکینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: مراقبت های حمایتی تسکینی علاوه بر ارائه خدمات آموزشی به بیماران و خانواده های آنها، آموزش خود مراقبتی به عموم جامعه و توانمندسازی کانون کارکنان نظام سلامت را در برنامه خود گنجانده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در پیامی، فرارسیدن فرخنده میلاد باسعادت بانوی صبر، استقامت و ایثار، حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را به پرستاران فداکار استان تبریک گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۸:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- 28 بیمار جدید مبتلا به کرونا طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده اند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۸:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: با اینکه اصفهان را استان برخوردار می نامند اما ما با کمبود تخت بیمارستانی مواجه هستیم. سیدمرتضی حیدری افزود: ضریب اِشغال تخت های بیمارستانی در اصفهان حدود 60 درصد است اما این به معنی کافی بودن تعداد تخت ها نیست ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از کمبود پرستار در اصفهان خبر داد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۵    
سید مرتضی حیدری، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در جمع خبرنگاران با اشاره به یکم دسامبر، روز جهانی ایدز گفت: متأسفانه نیمی از بیماران ایدز اطلاعی از بیماری خود ندارند؛ درحالی که ناآگاهی بیماران به همراه بروز رفتارهای بی پروا می تواند موجب انتقال این بیماری به دیگران هم شود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: آلودگی هوا بر روی مجاری تنفسی و ایمنی مردم تاثیر می گذارد و آنها را مستعد ابتلا به بسیاری از بیماری ها می کند. پژمان عقدک افزود: همچنین آلودگی هوا سبب می شود که بهبودی افرادی که به انواع بیماری ها مبتلا شدند به تعویق بیفتد.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۰:۴۴    
توسعه و افزایش درمانگاه های ویژه تخصصی و فوق تخصصی برای تسهیل دسترسی خدمات درمانی در مناطق محروم در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی اصفهان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: الان در بیمارستان سیدالشهدا پیوند مغز و استخوان از خود شخص در حال انجام است و قرار است به زودی در بیمارستان الزهرا شاهد انجام پیوند مغز و استخوان از غیر باشیم.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۷:۱۴    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه با متخلفان در زمینه عمل سقط جنین برخورد می شود، گفت: به زودی سطح دو درمان ناباروری در همه شهرستان های استان راه اندازی می شود و بیماران از مراجعه به مرکز استان بی نیاز می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۷:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از فعالیت 12 هزار و 800 پرستار در استان اصفهان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۷:۰۱    
مدیر کلینیک های ویژه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر تعداد کل تخت های بیمارستانی در استان اصفهان 7277 تخت است، گفت: سیاست گذاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی این است که تا سال 1408 به حدود 12 هزار تخت در استان اصفهان برسیم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به توافق نامه وزارت خارجه کشور و برخی از کشورها در سال 93 در خصوص مهاجرت پرستاران و پزشکان، گفت: پس از این توافق نامه از امور بین الملل وزارتخانه دستورالعملی ابلاغ شد و به دانشگاه های علوم پزشکی دستور دادند که نباید مانع مهاجرت افراد شوید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۶:۱۱    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان آنکه با موضوع سقط به شدت برخورد می شود، گفت: مطب هایی که این کار را انجام می دهند شناسایی شده تا از این کار غیر اخلاقی جلوگیری شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: با وجود اینکه اصفهان، استانی برخوردار است، اما در بیمارستان ها کمبود تخت های ویژه داریم، اما تلاش می کنیم تعداد تخت های بیمارستانی را افزایش دهیم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در درمان آنفلوانزا نیازی به تجویز آنتی بیوتیک نیست، مگر اینکه عفونت هایی مانند عفونت گوش میانی، سینوزیت یا درگیری ریوی ایجاد شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۶:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
اصفهان- 12 بیمار جدید مبتلا به کرونا طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده اند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۲۱:۴۹    
آمار تولد نوزاد نارس در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بالا است، این موضوع دلایل مختلفی دارد که سزارین پیش از موعد یا بیماری های زمینه ای مادر، از مهم ترین دلایل آن است
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۷:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
تأمین و توزیع دارو های آنتی بیوتیک در داروخانه های استان اصفهان به ثبات نسبی رسیده و تولید آن ها مستمر در کارخانه های داروسازی ادامه دارد. معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت ...
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از تجلیل 14 هزار پرستار در استان اصفهان به مناسبت هفته گرامیداشت روز پرستار خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۱    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به افزایش دوباره موارد ابتلا به آنفلوانز در دی ماه، گفت: حدود 25 درصد مواردی که با علائم آنفلوانزا مراجعه می کنند از نظر ابتلا به بیماری، موارد مثبت هستند.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۵:۳۱    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از مسمومیت 300 دانشجو دانشگاه صنعتی اصفهان و مراجعه آن ها به مراکز درمانی دانشگاه صنعتی اصفهان و بیمارستان های شهید اشرفی و 9 دی خمینی شهر خبر داد اما هنوز از عامل اصلی این اتفاق خبری در دست نیست .
تابناک اصفهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: تیم بحران مرکز بهداشت استان اصفهان در دانشگاه صنعتی مستقر شده و در حال انجام آزمایشات لازم جهت شناخت علت بیماری هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از مسمومیت 300 دانشجو دانشگاه صنعتی اصفهان و مراجعه آن ها به مراکز درمانی دانشگاه صنعتی اصفهان و بیمارستان های شهید اشرفی و 9 دی خمینی شهر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور دانشجویان وزارت علوم درباره علت مسمومیت دانشجویان صنعتی اصفهان گفت: تشخیص اولیه، شیوع بیماری ویروسی بوده، ولی نتیجه نهایی توسط دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۶    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان درخصوص مسمومیت تعدادی از دانشجویان دانشگاه صنعتی، گفت: آزمایش های لازم و نمونه برداری از آب، موادغذایی و سطوح انجام شده است، همچنین آزمایش هایی از بیماران انجام شده که نتایج آن ها روز گذشته به دست آمد و ابتلای دانشجویان به کرونا و آنفلوانزا منتفی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان - مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: به مناسبت هفته گرامیداشت پرستار از 14 هزار پرستار این دانشگاه تجلیل می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
یادواره شهید شاخص بسیج رسانه شهید سید محمد حسین نواب در جنگ بوسنی و گرامی داشت 21 شهید رسانه استان اصفهان با سخنرانی سردار یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه پاسداران در تالار شریعتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به اعزام حدود 65 نفر از دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان به بیمارستان های شهید اشرفی و 9 دی خمینی شهر، گفت: تقریبا همه دانشجویان در بیمارستان، درمان سرپایی شدند ...
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
طی روزهای گذشته تعدادی از دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان با علائم تب، اسهال و استفراغ به مرکز بهداشت این دانشگاه مراجعه کرده و تحت درمان قرار گرفتند؛ مسؤولان دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در این باره گفتند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص بیماری تعدادی از دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: از نظر بالینی مریضی مهم و نگران کننده ای وجود ندارد و در حال بررسی است، کشت غذا روز گذشته انجام شده و تا روز یکشنبه نتایج آن مشخص می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون سازمان غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به مزایای اجرای طرح دارویار گفت: توزیع یارانه دارو متناسب با نیاز بیماران، بهره مندی تمام دهک ها از یارانه، اجرای بیمه همگانی برای آحاد مردم و اصلاح الگوی مصرف دارو از مزایای اجرای این طرح است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با آغاز هفته بسیج یادواره ملی شهید شاخص بسیج رسانه کشور با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سید محمد حسین نواب خبرنگار روزنامه کیهان و21 شهید رسانه استان اصفهان درتالار شریعتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برپا می گردد.