جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۵:۱۲May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم پزشکی اصفهان»

ایمنا   ۷ ساعت پیش    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آخرین وضعیت کرونا ویروس در در استان و احتمال شیوع موج جدید کرونا در استان با وجود شیوع کرونا هندی در استان های مجاور توضیحاتی ارائه داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۶    
اصفهان_ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: 284 نفر از این بیماران جدید طی 24 ساعت اخیر در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده اند.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۷    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ثبت 918 بیمار کرونایی جدید در اصفهان طی شبانه روز گذشته خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آخرین وضعیت کرونا ویروس، واکسیناسیون، آمار ابتلا، بستری و فوتی ها در استان اصفهان توضیحاتی ارائه داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۱۷    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از آغاز واکسینه کردن افراد 75 سال به بالا خبر داد و گفت: تا کنون حدود 50 درصد افراد سالمند اصفهان واکسینه و انتظار داریم این اطلاع رسانی جهت واکسینه کردن مابقی سالمندان انجام شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۳    
ایسنا/اصفهان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به مراجعه 45 درصد افراد بالای 80 سال برای تزریق واکسن در اصفهان باوجود اطلاع رسانی های انجام شده، گفت: از امروز واکسیناسیون افراد بالای 75 سال را در استان شروع کردیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: 13 مرکز تجمیعی واکسیناسیون علیه کرونا در این استان ایجاد می شود و در حال حاضر 2 مرکز در مصلای بزرگ و محل قبلی نمایشگاه های کلانشهر اصفهان فعال است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: دو مرکز تجمعی واکسیناسیون در پل شهرستان و مصلی اصفهان در حال فعالیت هستند این مراکز با گسترده تر شدن طرح واکسیناسیون ملی به شش مرکز در شهر اصفهان و 13 مرکز در استان افزایش می یابد تا واکسیناسیون با سرعت، دقت و ایمنی بالا انجام شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در شبانه روز گذشته هزار و 30 مورد جدید کرونا شناسایی شده است و 26 نفر هم جان باخته اند.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۸    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 1030 بیمار کرونایی جدید در اصفهان طی شبانه روز گذشته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۷    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: رنگ بندی ها بر اساس شیب موارد بستری تغییر پیدا کرد و اکنون اکثر شهرهای استان در وضعیت نارنجی و زرد هستند، پیش بینی می کنیم از خرداد ماه وضعیت استان به مراتب بهتر شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به اینکه درحال نزدیک شدن به نقطه پایان کووید هستیم، گفت: در ماه های پایانی همه گیری کرونا بهتر است پیک جدیدی نداشته باشیم و تعداد بالای مرگ و میر را تجربه نکنیم تا با واکسیناسیون که روز به روز در حال افزایش است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 10 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۴۲    
گروه استان ها سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: خوشبختانه 270 نفر در شبانه روز گذشته از بیمارستان مرخص شدند و این در حالی است که 351 بیمار نیز همچنان در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۹    
اصفهان_ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ادامه با بیان اینکه 254 نفر از این بیماران جدید طی 24 ساعت اخیر در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده اند، گفت: در حال حاضر 351 بیمار مبتلا به کرونا در بخش مراقبت های ویژه نگهداری می شوند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در شبانه روز گذشته هزار و ده مورد جدید کرونا شناسایی شده است و امیدواریم از خردادماه شاهد جهش واکسیناسیون کرونا در اصفهان باشیم.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، آرش نجیمی پیش از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان به جز منطقه کاشان اظهار داشت: تاکنون یک هزار و 808 هزار تخت بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان درگیر بستری بیماران مبتلا به کرونا شده اند. ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
دستگاه های تشخیص و درمان کرونا از جمله کپسول اکسیژن، تب سنج ، اکسی متر و دستگاه ضدعفونی کننده فرابنفش به ارزش 6 میلیارد ریال از سوی بانک قرض الحسنه مهر ایران در طی مراسمی به دانشگاه علوم پزشکی و مراکز درمانی اصفهان اهدا شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۳    
گروه استان ها سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در 24 گذشته 24 نفر بر اثر کرونا در اصفهان جان باختند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: ورود بیماران کووید-19 به بیمارستان های استان نسبت به اوائل اردیبهشت جاری حدود 60 درصد کاهش یافت.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای یک هزار و 91 نفر به کرونا در 24 ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۹    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 1091 ابتلای جدید به کرونا در اصفهان طی شبانه روز گذشته خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا زندگی- یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان درباره توصیه های تغذیه ای بعد از ماه مبارک رمضان اظهار داشت: اگر افرادی بعد از ماه رمضان کاهش وزن داشتند بخاطر شرایط کرونایی حتما باید بدن خود را تقویت کنند و مقداری مصرف کالری های ساده را افزایش دهند و بهتر است ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۲۲    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: هرگاه تعداد بستری های جدید کرونا در شبانه روز به 50 نفر کاهش یافت می توان با اطمینان از وضعیت آرام کرونا در اصفهان گفت که دستیابی به این مهم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط مردم ممکن است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 91 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه طی 24 ساعت اخیر خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۵:۵۰    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: 18 شهرستان در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارند و سه شهرستان خوروبیابانک، بوئین میاندشت و برخوار به وضعیت زرد رنگ با خطر متوسط رسیدند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
نصف جهان: در شبانه روز منتهی به روز یکشنبه 15 مبتلای کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان فوت و 1094 مبتلای جدید هم شناسایی شدند. سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۶    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 94 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۳    
اصفهان_ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: همچنین طی 24 ساعت اخیر 257 بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۰۶    
گروه استان ها- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: از دیروز تا امروز 1094 مبتلای جدید شناسایی و 314 نفر بستری شدند و در این مدت 23 خانواده هم به خاطر مرگ کرونایی داغدار شدند
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 94 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه خبر داد. آرش نجیمی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان به جز منطقه کاشان اظهار داشت ...
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ثبت 1094 ابتلای جدید به کرونا در اصفهان طی شبانه روز گذشته خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، آرش نجیمی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان به جز منطقه کاشان اظهار داشت: طی 24 ساعت اخیر سه هزار و 273 بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده اند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 94 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: 18 شهرستان اصفهان در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارند.
تجارت امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسئول مراقبت کرونای دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه با تزریق واکسن در واقع سیستم ایمنی بدن تحریک می شود تا فرد در برابر بیماری مقاوم شود، گفت: عوارض واکسن ها طبیعی است و نیاز به درمان خاصی ندارد، مگر اینکه شدید باشد که در این صورت فرد باید به پزشک مراجعه کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رییس اداره بیماری های معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: باتوجه به اینکه تعداد بیماران خاص زیاد است، مجبوریم واکسیناسیون بیماران را براساس اولویت و زمانبندی انجام دهیم تا از تجمع بیماران جلوگیری شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان-کارشناس مسئول مراقبت کرونای دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: کاملا ایمنی زایی همه واکسن ها محرز شده و اولین واکسنی که به شما پیشنهاد می شود قطعا بهترین واکسن است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۱    
نصف جهان: کارشناس مسوول مراقبت بیماری کرونا معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: بیش از یکصد هزار نفر در این استان تاکنون واکسن کرونا را دریافت کردند که شایعترین عوارض در بین آنها مانند علائم سرماخوردگی از جمله تب، بدن درد و سر درد بوده است. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۵    
نصف جهان: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آخرین وضعیت کرونا ویروس در استان اصفهان، شیوع کرونا هندی، تغییر وضعیت رنگ بندی و موج جدید کرونا توضیحاتی ارائه داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: میزان بستری بیماران جدید دارای علائم کرونا در بیمارستان های استان در حال کاهش است و امروز به کمتر از 200 نفر رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای 324 نفر به کرونا در 24 ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۲۷    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 324 بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان طی شبانه روز گذشته خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس مسئول مراقبت کرونای دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه با تزریق واکسن در واقع سیستم ایمنی بدن تحریک می شود تا فرد در برابر بیماری مقاوم شود، گفت: عوارض واکسن ها طبیعی است و نیاز به درمان خاصی ندارد، مگر اینکه شدید باشد که در این صورت فرد باید به پزشک مراجعه کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: از 16 سال پیش تاکنون، اصفهان، بوشهر و یزد سه استانی است که در ردیف اولی بروز دیابت قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - کارشناس مسوول مراقبت بیماری کرونا معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: بیش از یکصد هزار نفر در این استان تاکنون واکسن کرونا را دریافت کردند که شایعترین عوارض در بین آنها مانند علائم سرماخوردگی از جمله تب، بدن درد و سر درد بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
اصفهان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: از روز گذشته تاکنون 324 بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان اصفهان شناسایی شدند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آخرین وضعیت کرونا ویروس در استان اصفهان، شیوع کرونا هندی، تغییر وضعیت رنگ بندی و موج جدید کرونا توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۵۳    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت:با افزایش تعداد سهمیه و واکسن های تخصیص داده شده به دانشگاه این روند در اواخر اردیبهشت ماه و خرداد با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: یک هزار و 207 بیمار جدید مبتلا به کرونا طی 24 ساعت اخیر در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شناسایی شد.