جمعه ۰۸ اسفندساعت ۰۱:۱۹Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم پزشکی اصفهان»

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: از این مبتلایان، یک نفر در خمینی شهر و فردی دیگر در بیمارستانی در اصفهان شناسایی شده اند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۳    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 309 مورد جدید ابتلا به کرونا خبر داد و دورهمی ها را عامل مهم در شیوع نوع جهش یافته کرونا در جامعه دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۶    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: 309 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شناسایی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- طاهره چنگیز رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 2 مورد مبتلا به کرونای انگلیسی در استان خبر داد و گفت: آزمایش اولیه ویروس جهش یافته انگلیسی این 2 نفر مثبت است و همه باید این هشدار را جدی بگیرند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، طاهره چنگیز شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تعداد مبتلایان به کرونای در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به هفت نفر رسیده است، اظهار داشت: دو نفر از این افراد با بیماران قبلی ارتباط داشته اند و دو نفر بیمار جدید بوده است. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۷:۴۰    
مدیر گروه بهبود تغذیه جامعه معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بایدها و نبایدهای تغذیه ای سلامت مردان در ایام کرونا را به مناسبت هفته ملی سلامت مردان تشریح کرد.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۵۸    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 238 ابتلای جدید به ویروس کرونا در اصفهان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 238 مورد جدید ابتلا به کرونا خبر داد و نسبت به موج سهمگین شیوع ویروس کرونای انگلیسی در اصفهان هشدار داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مسئول سلامت خانواده و جمعیت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: میزان مرگ ومیر مردان بر اثر کرونا بیشتر از زنان است، ویژگی های بیولوژیک و مسئولیت های شغلی و اجتماعی مردان و بی توجهی به حفظ سلامت خود، آن ها را در برابر کرونا آسیب پذیرتر کرده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: جواب تست کرونای انگلیسی سومین نفر نیز در استان اصفهان مثبت شده و تا کنون 3 نفر مبتلا به این ویروس در استان وجود دارد و تماس های این افراد ردیابی شده و بیش از 100 نفری که در معرض تماس نزدیک با این افراد بودند، مورد انجام تست قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از مردم خواست شیوع ویروس کرونای جهش یافته انگلیسی را به عنوان آژیر خطر در استان جدی بگیرند و گفت: اصفهان امروز بعد از استان خوزستان در خط اول حمله ویروس کرونای جهش یافته قرار دارد و باید به شدت مراقب بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: تعداد مبتلایان قطعی کرونای انگلیسی در اصفهان به سه نفر افزایش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از سه مورد قوی مشکوک کووید جهش یافته انگلیسی در اصفهان خبر داد و گفت: با توجه به آزمایشات انجام شده به احتمال قوی آنها مبتلا به کرونای انگلیسی هستند و بعید به نظر می رسد که آزمایش نهایی آنها منفی باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: امروز 3 مورد فرد مبتلا که تست اولیه آن ها کرونای جهش یافته بود، شناسایی کردیم، این موارد به عنوان موارد قویاً مشکوک کووید جهش یافته محسوب می شود.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 268 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 268 مورد جدید ابتلا به کرونا خبر داد و با دو نمونه شیوع ویروس کرونای انگلیسی در اصفهان را هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 2 بیمار مبتلا به ویروس کرونای جهش یافته انگلیسی در اصفهان خبر داد و گفت: آزمایش اولیه ویروس جهش یافته انگلیسی یک پیرمرد 76 ساله در فلاورجان و یک کودک 9 ساله در شهر اصفهان مثبت است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 268 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه طی 24 ساعت اخیر خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۷    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی دو بیمار مشکوک مبتلا به کرونای انگلیسی در استان اصفهان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 2 مورد مبتلا به کرونای انگلیسی در این استان خبر داد و گفت: آزمایش اولیه ویروس جهش یافته انگلیسی در این 2 نفر مثبت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مسوول سلامت خانواده و جمعیت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: مرگ و میر مردان این استان بر اثر سکته قلبی 2.6 و بر اثر سایر بیماری های قلبی عروقی 1.6 برابر زنان است.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 272 بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان به جز دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: نگران تغییر ناگهانی و سریع رنگ بندی کرونا در این استان با توجه به ترددهای بین استانی هستیم.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 272 ابتلای جدید به ویروس کرونا در اصفهان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
روزنامه زاینده رود   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای 272 فرد به کرونا در 24 ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۰    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 272 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس طی 24 ساعت گذشته در استان اصفهان خبر داد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 272 بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان به جز دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان – مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اصفهان گفت: مدیریت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در زمینه صدور نسخه های الکترونیکی با مدیریت درمان تأمین اجتماعی همکاری لازم را ندارد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۵۹    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 309 بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان اصفهان به جز دو منطقه کاشان و آران و بیدگل خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 309 ابتلای جدید به ویروس کرونا در اصفهان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۶    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 309 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در استان اصفهان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
روزنامه زاینده رود   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 309 بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان اصفهان به جز دو منطقه کاشان و آران و بیدگل خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
آرش نجیمی در گفت وگو با مهر با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان به جز منطقه کاشان اظهار داشت: طی 24 ساعت اخیر دوهزار و 426 بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده اند. ...
تامین تجهیزاتی همچون شتابدهنده، توموتراپی، ام آر آی، سی تی اسکن، تخت های ویژه CCU و ICU، ونتیلاتور تنفسی، رادیولوژی، آندوسکوپ و کلونوسکوپ توسط هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران برای دانشگاه علوم پزشکی اصفهان صورت گرفته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: پیش بینی ما این است که از نیمه های اسفندماه شرایط سخت تری با موتاسیون جدید کرونا تجربه کنیم، مگر اینکه قوانین سخت گیرانه دنبال شود و همشهریان مراعات های لازم را به عمل آورند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
نصف جهان: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای 108 نفر به کرونا در 24 ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد. آرش نجیمی با اشاره به آمار بیماران جدید مبتلا به ویروس کرونا در 24 ساعت گذشته ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به شهروندان توصیه کرد که با مراجعه به مراکز بهداشتی نسبت به تشکیل پرونده الکترونیکی برای دریافت واکسن کرونا اقدام کنند. ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی 12 ماه گذشته از همه گیری کرونا 12 مادر باردار مبتلا به کووید19 فوت کردند، گفت: عمدتا نوزادان این مادران را نیز از دست دادیم و فقط توانستیم 3 نوزاد را نجات دهیم.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: موج چهارم کرونا در اصفهان آغاز شده و کودکان نیز در این موج درگیر شده اند.
روزنامه زاینده رود   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 108 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نسبت به آغاز موج سوم کرونا در استان اصفهان با شیوع گونه جهش یافته موسوم به انگلیسی هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 108 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۷    
گروه استانها - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از زیان های عادی انگاری کرونا در استان خبر داد و گفت: اساس ایجاد جهش ویروس، گردش آن در جامعه است و در صورت عدم رعایت محدودیت ها و پروتکل ها شاهد جهش ویروس و افزایش آمار ابتلا و فوتی کرونا خواهیم بو
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، دکتر زهرا امینی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و سرپرست واحد سلامت اجتماعی مرکز بهداشت استان گفت: برچسب منفی زدن به بیماران مبتلا به کرونا و طرد کردن آنها، همه گیری این بیماری را در جامعه شدت می بخشد ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از تلاشهای فولاد مبارکه در ایام کرونا قدردانی کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: بر اثر کرونا حدود هشت هزار و 700 نفر از هم استانی های خود را تاکنون از دست داده ایم که 12 نفر آنها مادران باردار بوده اند و به طور میانگین هر ماه یک مادر باردار فوت کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: عملکرد کادر درمان نسبت به استان های هم تراز خیلی خوب بود و اجازه ندادیم مشکل کمبود اکسیژن در استان پیش بیاید و در این مسیر در اصفهان 12 شهید خدمت هم داشتیم.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان_ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان طی 24 ساعت اخیر گفت: در این بازه زمانی 898 بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده اند.