پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۲۳:۲۹Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم پزشکی اصفهان»

خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 290 بیمار جدید مبتلا به کرونا طی 24 ساعت اخیر در استان اصفهان به جز دو شهرستان آران و بیدگل و کاشان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از سیاه شدن وضعیت پنج شهرستان اصفهان در زمینه شیوع کرونا خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: داروی نانوکامپوزیت تاییدیه علمی برای درمان کرونا ندارد و همه آنچه درباره این دارو در فضای مجازی منتشر شده تنها در حد ادعاست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - پیش بینی های هواشناسی حاکی از ماندگاری آلودگی هوای اصفهان تا دوازدهم آبان است و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان توصیه های بهداشتی را برای کاهش اثرهای ناشی از این پدیده بر سلامت شهروندان اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۰۱    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: اکنون مثل زمان جنگ تمام ارکان جامعه بسیج شدند، از مردم شریف ایران و اصفهان درخواست داریم همانند زمان جنگ به این جریان بپیوندند تا بتوانیم با کمک یکدیگر این بیماری را ریشه کن کنیم.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی اصفهان گفت: در سال تحصیلی جاری، 3100 نوآموز در واحدهای مهدکودک ثبت نام شدند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با کاهش 85 درصدی همراه بوده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: تصمیم بر این شد که داروخانه ها ی سطح استان تنها مرجع فروش ماسک باشند که مردم با خیال راحت بتوانند ماسک های با کیفیت را با قیمت 1300 تومان تهیه کنند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: پنج هزار مرگ بر اثر کرونا تاکنون تجریه کردیم که نیمی تست قطعا مثبت داشته و برآورد این است که این عدد تا پایان سال به 10 هزار نفر برسد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 345 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در 24 ساعت گذشته خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۵    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از بستری شدن 266 بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان طی شبانه روز اخیر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: موارد کمتری از ابتلا به بیماری آنفلوآنزا در فصول سرد امسال با توجه به رعایت شیوه نامه های بهداشتی در استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، دکتر رخساره معمار متخصص فارماکولوژی بالینی و معاون پژوهشی مرکز سم شناسی بالینی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در گفتگو با خبرنگار این خبرگزاری به مناسبت هفته پیشگیری از مسمومیتها (اول تا هفتم آبان ماه هر سال)، گفت: 60درصد بیماران مسموم اورژانسی ...
صدای جویا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۳    
به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، این بار برای یافتن جواب پرسشی کاهش سریع وزن، از رویا تا واقعیت؟به سراغ دکتر محمد هرندی زاده فوق تخصص جراحی های بای پاس و اسلیو معده از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی (IFSO) رفتیم. *عمل جراحی اسلیو چه مزیت هایی دارد؟ ...
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه شهرستان های نجف آباد، خوانسار ، گلپایگان، سمیرم، شاهین شهر و میمه پنج شهرستانی است که بحرانی هستند و محدودیت ها در آن ها ویژه تر اعمال می شود گفت: البته این به معنای اینکه در سایر شهرستان های استان مشکلی نداریم نخواهد بود و در شهرستان های لنجان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۵۲    
گروه استان ها- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در آبان و آذر ماه منتظر وضعیت بدتری هستیم و باید بر روی اماکن حساس تر متمرکز شویم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: از روز گذشته تاکنون 821 بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان اصفهان شناسایی شدند.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از بستری شدن 216 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در 24 ساعت گذشته در اصفهان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۶    
ایسنا/اصفهان مدیر گروه سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از برگزاری وبینار کشوری ارتقاء فعالیت فیزیکی نوجوانان خبر داد و گفت: اصفهان مجری برگزار کننده این وبینار ملی است که در آن از سه برنامه عملیاتی رونمایی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فهرست 17 کلینیک و درمانگاه تنفسی ارائه دهنده خدمات تخصصی به بیماران مبتلا به کرونا در کلانشهر اصفهان را اعلام کرد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: یک هزار و 412 بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان اصفهان به جز دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل طی 24 ساعت اخیر شناسایی شده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۱۸    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از بستری شدن 286 بیمار کرونایی جدید طی شبانه روز گذشته در اصفهان خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان آخرین آمار مبتلایان به کرونا، بهبودیافته ها، ترخیص شدگان و بیماران بستری در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های استان در 24 ساعت گذشته را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان-سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: انسولین مورد نیاز بیماران دیابتی به شکل قلمی و معمولی مانند ماه های گذشته در اصفهان در حال توزیع است و هیچ گونه کمبودی درزمینه این اقلام نداریم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان دبیر اجرایی سومین کنگره اروپایی آسیایی فارماکواپیدمیولوژی 2020 از برگزاری این گنکره به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد و گفت: این کنگره در تاریخ 26 تا 28 آذرماه برگزار می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از بستری شدن 173 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در اصفهان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به کاهش چشمگیر شناسایی بیماران مبتلا به کرونا در اصفهان گفت: از روز گذشته تاکنون 598 بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۰    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: با توجه به ارزیابی هایی که وزارت بهداشت انجام داده بود، به مدت یک دوره دانشجو امسال در رشته تصویربرداری در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه اصفهان پذیرفته نمی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: شهرستان های خوانسار، سمیرم، شاهین شهر و میمه، گلپایگان و نجف آباد بدلیل افزایش ناگهانی موارد ابتلا و بستری بیماران کرونا در شرایط بحرانی قرار گرفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت:در شبانه روز گذشته 265 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان های استان اصفهان بستری شدند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه جامعه: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: یک هزار و 396 بیمار جدید مبتلا به کرونا طی 24 ساعت اخیر در استان اصفهان به جز دو شهرستان کاشان و آران وبیدگل شناسایی شده اند.آرش نجیمی با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان طی 24 ساعت اخیر اظهار داشت: در این بازه زمانی [...]
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه جامعه: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: یک هزار و 396 بیمار جدید مبتلا به کرونا طی 24 ساعت اخیر در استان اصفهان به جز دو شهرستان کاشان و آران وبیدگل شناسایی شده اند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: یک هزار و 396 بیمار جدید مبتلا به کرونا طی 24 ساعت اخیر در استان اصفهان به جز دو شهرستان کاشان و آران وبیدگل شناسایی شده اند.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: درشبانه روز گذشته (به جز شهرستان های کاشان و آران و بیدگل) 47فوت مشکوک به کرونا ثبت شده که مرگ 28 نفر از آنان به دلیل کووید 19 قطعی بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: 10 شرکت تولیدی ماسک متخلف و غیر مجاز در این استان از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا کنون شناسایی و پلمب و با آنها برخورد قضایی شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۴۹    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 1149 بیمار کرونایی جدید طی شبانه روز گذشته در اصفهان خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه در ارزیابی که از تحمل پذیری سیستم درمان استان انجام دادیم، بستری 2000 تا 2500 بیمار نقطه شکنندگی ماست، گفت: اگر تعداد بستری از 2500 بیمار بالاتر رود در صف انتظار بیماران را تجربه می کنیم ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۶    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: دستورالعمل ها و محدودیت هایی که در ستاد مقابله با کرونا حتی به صورت نصفه نیمه وضع می شود باید با جدیت اعمال شود تا در این صورت شاید حتی در فصل پاییز هم بتوانیم شاهد روند کاهشی شیوع کرونا در جامعه باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با تاکید بر اینکه هیچ بیمار دیابتی با نسخه پزشک تاکنون بدون دارو نمانده است گفت: قلم های انسولین پس از ثبت در سازمان بیمه گر، به همراه نسخه پزشک در اختیار بیمار قرار می گیرد و بیماران دارای نسخه پزشک از این بابت هیچ گونه نگرانی نداشته باشند.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: اگر تعداد بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان های این استان از 2 هزار و 500 نفر فراتر رود به نقطه شکنندگی ارایه خدمات درمانی می رسیم و بیماران باید در صف انتظار بستری بمانند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۲۲    
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: طبق استعلامی که امروز در خصوص کمبود انسولین از سامانه 190 داشتیم هیچ گزارشی مبنی بر کمبود انسولین مطرح نبوده است و سهمیه لازم برای داروخانه ها مشخص شده و به آنها توزیع می شود.
نجف آباد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۵۵    
معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان نجف آباد گفت:در آغاز مبارزه با کرونا، بیشتر مجموعه های شهرستان و مردم مانند سال های دفاع مقدس به میدان آمدند و دستاوردهای خوبی داشتیم ولی متاسفانه در ماه های اخیر مقداری غفلت کرده ایم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان – معاون دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 23 مادر باردار در استان اصفهان به این بیماری مبتلا شده و سه بیمار مبتلا به کرونای کمتر از 18 سال جان باخته اند.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: 840 بیمار جدید مبتلا به کرونا در 24 ساعت اخیر در استان اصفهان به جز دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل شناسایی شده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۲    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از بستری شدن 211 بیمار کرونایی جدید طی 24 ساعت گذشته در اصفهان خبر داد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۵    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: برآورد اپیدمیولوژیست ها این است که در هفته های بعد وضعیت سختی را در پیش داریم و همزمانی آنفلوآنزا و هوای سرد هم بر این مشکلات می افزاید. برآورد شده آمار بستری ممکن به 3000 نفر برسد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۵    
پیش از ظهر امروز نشست خبری معاون دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با موضوع کرونا با حضور اهالی رسانه برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۸    
ایسنا/اصفهان مدیر گروه سلامت میانسالان و سالمندان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به اینکه حدود 70 درصد کادر بهداشت و درمان را زنان تشکیل می دهند ...
روزان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ترخیص 250 بیمار و پذیرش 300 بیمار جدید وی با اشاره به اینکه تعداد بیمارانی که در این لحظه در بیمارستان های استان بستری هستند یک هفته است ثابت مانده و حدود 1670 بیمار است، ادامه داد: به طور میانگین روزانه 240 تا 250 بیمار ترخیص و 300 بیمار جدید پذیرش می شوند ...
ندای اصفهان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
محقق دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: با ورود متولدین دهه شصت به دهه چهارم زندگی آنها پیش بینی می شود در دهه آینده شاهد دوبرابر شدن بروز سرطان پستان در جامعه شویم...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه 5 درصد مرگ و میرهای کرونا در کشور مربوط به اصفهان است، گفت: اصلی ترین مطالبه دانشگاه از ستاد استانی مقابله با کرونا اعمال محدودیت و سختگیری برای سفر است.