یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۰:۲۳Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم پزشکی اصفهان»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۱:۱۸    
اصفهان - ایرنا - مدیرکل استاندارد اصفهان گفت: کمیته فنی مشترک بین این اداره کل و معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با هدف جلوگیری از موازی کاری تشکیل می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در اصفهان قرنطینه کامل به معنای واقعی و سکون را نداشتیم و بیشتر به صورت فرسایشی و تعطیلی اصناف بوده است و این اتفاق تأثیر محدودی در کاهش انتقال ویروس کرونا داشته و در کل امروز حال اصفهان خوب نیست و بستری بیماران کرونایی در بیمارستان ها از مرز دو هزار نفر گذشت.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: اصفهان وضعیت خوبی ندارد و مدیریت کرونا در موج پنجم رها شده است، هیچ عزم جدی برای کمک به دانشگاه علوم پزشکی برای جلوگیری از این روند بیماری وجود ندارد و دورنمای بحرانی برای موج پنجم پیش بینی می شود، به مرور تعداد بیماران بدحال درحال افزایش است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۶    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از وضع نامطلوب کرونا و افزایش بستری بیماران کرونایی در اصفهان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۳۶    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: از روز گذشته تاکنون 925 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در استان اصفهان شناسایی شده اند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۴    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: وضعیت کرونا در اصفهان نگران کننده است و با توجه به عدم حساسیت جامعه نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی و نبود لاک داون (محدودیت های سختگیرانه کرونایی) پیش بینی می شود سهمگین ترین و طولانی ترین موج را بگذرانیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: شمار بستری های مربوط به بیماری کووید-19 در این استان به 2 هزار و 21 نفر رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۴    
ایسنا/اصفهان مدکام نام طرحی است که جمعی از دانشجویان جوان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای کمک به پرداخت هزینه های درمانی بیماران نیازمند، راه اندازی کرده اند.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، چنگیز رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به وضعیت کرونایی استان اصفهان اظهار کرد: در استان اصفهان متاسفانه با افزایش تعداد مبتلایان مواجه هستیم و درصد تست های مثبت این استان به بیش از 41 درصد افزایش پیدا کرده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۷:۴۴    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای یک هزار و 432 نفر به کرونا در 24 ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای یک هزار و 45 نفر به کرونا در 24 ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اصفهان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: 15 شهرستان استان اصفهان در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: برق بیمارستان های این استان به دلیل وجود 2منبع برق، ژنراتور و منبع تغذیه جداگانه با احتمال و خطر قطعی و خاموشی مواجه نیست.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از قرمز شدن شرایط کرونایی در شهرستان های سمیرم، شاهین شهر، میمه، فریدن، فلاورجان، نجف آباد و گلپایگان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 821 بیمار جدید مبتلا به کروناویروس طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: وضعیت کرونا در اصفهان نگران کننده است و در شبانه روز گذشته هزار و 568 مورد جدید کرونا شناسایی شده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
اصفهان_ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ادامه با بیان اینکه 332 نفر از این بیماران جدید طی 24 ساعت اخیر در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده اند، گفت: در حال حاضر 205 بیمار مبتلا به کرونا در بخش مراقبت های ویژه نگهداری می شوند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول ثبت و غربالگری سرطانهای دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در استان اصفهان سالانه بالغ بر 10 هزار مورد جدید سرطان ثبت می شود و این استان رتبه بالای ابتلا به سرطان درکشور را دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 550 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۲۶    
اصفهان_ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 550 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه طی 24 ساعت اخیر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۱۰    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 550 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۰۵    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 550 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه طی 24 ساعت اخیر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: برخلاف موج های قبلی که 50 درصد شهر اصفهان و 50 درصد 21 شهرستان استان گرفتار می شدند، در حال حاضر لود اصلی بیماران در خود شهر اصفهان است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۰    
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، آرش نجیمی پیش از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طی 24 ساعت اخیر سه هزار و 279 بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده اند، اظهار داشت: از این تعداد تست یک هزار و 550 نفر قطعی کرونا بوده است. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۷    
آرش نجیمی پیش از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طی 24 ساعت اخیر سه هزار و 279 بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده اند، اظهار داشت: از این تعداد تست یک هزار و 550 نفر قطعی کرونا بوده است. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۵۶    
نصف جهان: مسئول بیماری های واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: میزان واکسیناسیون کرونا در این استان روز 26 تیر به رکورد 23 هزار نفر رسید و امکان افزایش آن تا 40 هزار نفر در صورت رعایت نظم توسط مردم وجود دارد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 86 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۷    
اصفهان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 86 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه طی 24 ساعت اخیر خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: وضعیت کرونا در اصفهان نگران کننده است و در شبانه روز گذشته هزار و 86 مورد جدید کرونا شناسایی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مسوول بیماری های واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: میزان واکسیناسیون کرونا در این استان روز گذشته 26 تیر به رکورد 23 هزار نفر رسید و امکان افزایش آن تا 40 هزار نفر در صورت رعایت نظم توسط مردم وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۳۵    
اصفهان - ایرنا - استاد روانشناسی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: واکنش مردم نسبت به بروز رفتارهای پرخاشگرانه و نابهنجار در جامعه در قالب انتقاد و یا شکایت، علامت مثبت و نشانه سلامت جامعه است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان این که آمار بستری روزانه در اصفهان حدود 300 بیمار است، گفت: میزان رعایت دستورات بهداشتی در اصفهان حدود 50 درصد است، میزان تست های مثبت بیش از 40 درصد شده و حدود 40 درصد از بیماران کرونا در اصفهان از گونه دلتا است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۵۴    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: تعداد موارد مثبت تست کرونا از 40 درصد عبور کرده است و همچنین تعداد موارد ابتلا و بستری در کل استان رو به افزایش است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، آرش نجیمی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در اصفهان طی 24 ساعت اخیر اظهار داشت: در این بازه زمانی دو هزار و 120 بیمار جدید مشکوک به کرونا در استان اصفهان به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده اند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۳    
انجمن علمی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به همراه فرانرس و کمیته دانشجویی سازمان نظام پرستاری اصفهان، نخستین دوره کشوری NURSE PHARM را با موضوع مقدمات فارماکولوژی بالینی پرستاری برگزار می کند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
آرش نجیمی در گفت وگو با تازه ترین ها به نقل از مهر با اشاره به آخرین وضعیت بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در زمینه خدمات رسانی به بیماران مبتلا به کرونا اظهار داشت: از روز پنجشنبه بیمارستان های ریفرال کرونا در اصفهان تغییر کرده است. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رضا فدایی در گفت وگو با تازه ترین ها به نقل از مهر با اشاره به آخرین وضعیت واکسیناسیون کرونا در شهرستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اظهار داشت: در حال حاضر ثبت نام برای واکسیناسیون افراد بالای 60 سال در دستور کار قرار گرفته است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۷:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: پذیرش بیماران غیر اورژانسی (الکتیو) در بیمارستان ها و مراکز درمانی شهرستان های دارای وضعیت قرمز و بسیار پُر خطر کرونایی استان از امروز شنبه 26 تیر ممنوع شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: از روز گذشته تا امروز یک هزار و 329 بیمار مبتلای قطعی کرونا بودند که 308 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: موج پنجم همه گیری بیماری کووید 19 به سرعت در حال گسترش در این استان است به طوریکه احتمال دارد این موج نسبت به دوره های قبلی شدیدتر باشد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۶:۳۷    
نصف جهان: 4 شهر دیگر اصفهان هم به فهرست شهر های قرمز این استان اضافه شدند. سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: لنجان، نایین، نطنز و شهرضا به شهر های قرمز کرونایی زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اضافه شدند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: از روز گذشته تاکنون یک هزار و 329 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در استان اصفهان شناسایی شده اند.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
آرش نجیمی پیش از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در اصفهان طی 24 ساعت اخیر اظهار داشت: در این بازه زمانی سه هزار و 281 بیمار جدید مشکوک به کرونا در استان اصفهان به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده اند. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: طبق گزارش روزانه در 24 ساعت 308 بیمار؛ آمار بیمارستان های کرونایی هم 70 درصد مربوط به شهر اصفهان هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۰۳   + ۳۵ سایت دیگر  
اصفهان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: از روز گذشته تاکنون یک هزار و 329 بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان اصفهان شناسایی شدند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۸:۳۵    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از اوج گیری کرونا در تمام نقاط کشور خبر داد و گفت: علاوه بر شهرستان های قبلی شهرضا، لنجان، نائین هم قرمز شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: وضعیت کرونا در اصفهان نگران کننده است و در شبانه روز گذشته هزار و 130 مورد جدید کرونا شناسایی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: بر اساس اعلام وزارت بهداشت در حال حاضر 9 شهرستان استان اصفهان در وضعیت قرمز کرونا ثبت شده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
اصفهان_ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 130 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه طی 24 ساعت اخیر خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: ظرفیت بیمارستان های اصفهان در حال تکمیل شدن است و بیمارستان های امین و خورشید کاملاً پر شده است،در شرایط فعلی از بیمارستان های خصوصی و خیریه درخواست کمک کردیم، همچنین به دو بیمارستان عیسی بن مریم و کاشانی نیز که مرکز تصادفات استان است اعلام آماده باش کردیم.