پنجشنبه ۱۷ آذرساعت ۰۶:۲۳Dec 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عبدالله گنجی»

برترین ها   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشاهدات نشان می دهد که نام عبدالله گنجی از روزنامه همشهری حذف شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۱    
به گزارش مشرق ، عبدالله گنجی فعال رسانه ای با به اشتراک گذاشتن ویدئویی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: درگیری شدید میان هواداران انگلیس و ولز در شب گذشته.پادشاه هر دو یک نفر است اصلا چرا دوتا تیم؟
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار تهران با صدور حکمی عبدالله گنجی، مدیرمسئول روزنامه همشهری را به سمت مشاور فرهنگی منصوب کرد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی با صدور حکمی عبدالله گنجی را به سمت مشاور فرهنگی منصوب کرد. بر اساس این گزارش عبدالله گنجی پیش تر در سمت مدیر مسئول روزنامه همشهری مشغول به فعالیت بود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
شهردار تهران با صدور حکمی عبدالله گنجی، مدیرمسئول روزنامه همشهری را به سمت مشاور فرهنگی منصوب کرد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۰:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
عبدالله گنجی نوشت: شهادت میدهم با هویت"خبرگزاری فارس"چنین چیزی نبود. هر موقع کسی هم اعتراضی به مدیر فارس کرد پاسخ شنید که ربطی به فارس ندارد الان آنچه به این بهانه منتشر می شود چگونه راست آزمایی می شود که مربوط به هک مذکور است؟
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۳:۰۱    
عبدالله گنجی به شادی برخی به خاطر باخت تیم ملی کشورمان واکنش نشان داده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، عبدالله گنجی فعال رسانه ای طی توئیتی نوشت: چرایی اینکه بیش از 70درصد ایرانیان بر این باورند که امشب بر آمریکا غلبه خواهیم کرد، قبل از تحلیل ورزشی، نیاز به تحلیل روانشناختی دارد -نیاز مبرم به پدیده های نشاط ساز در شرایط فعلی ...
عبدالله گنجی فعال رسانه ای طی توئیتی به ادعاهای زیباکلام پاسخ داد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۸    
عبدالله گنجی از فعالان عرصه رسانه در واکش به دفاع کارشناس اینترنشنال از تجزیه طلبی در توئیتر نوشت:" حجت بر ایرانیان در فهم صحنه تمام است از ساده اندیشی و خود فریبی باید خارج شد. برخورد با این جماعت هم مشروع است. پس زن زندگی آزادی چی شد؟"
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۱    
سرویس شبکه های اجتماعی جوان آنلاین: عبدالله گنجی فعال رسانه ای طی توئیتی نوشت: #کلینزمن توهین اش را پس گرفت آمریکا پرچم ایران را اصلاح کرد در مجازی آمریکا باخت ان شاالله در زمین هم ببازد
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
عبدالله گنجی فعال رسانه ای طی توئیتی نوشت: مکرون: زنان بیشتر و بیشتری از ترس اینکه مورد تعرض قرار گیرند دیگر جرات سوار شدن به وسایل نقلیه عمومی را ندارند. ما قصد داریم حضور پلیس در حمل و نقل را دو برابر کنیم، به ویژه در زمان هایی که حملات بیشتر مشاهده می شود. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
خانه ملت نوشت: موسوی گفت:می خواهم از تبیین گران و روشنگران جامعه تشکر کنم. از دکتر قالیباف رئیس دغدغه مند، متفکر و انقلابی؛ از سرداران قلم، حسین شریعتمداری ها، مهدی محمدی ها، محسن مهدیان ها، یامین پورها، رائفی پورها، عبدالله گنجی ها، یاسر جبرائیلی ها ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، عبدالله گنجی فعال رسانه ای با به اشتراک گذاشتن ویدئویی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: شادی کودکان ایران برخی را کلافه نکند؟
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۰:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
عبدالله گنجی، مدیر مسئول روزنامه همشهری و چهره جنجالی اصولگرا واکنش متفاوتی به بُرد تیم ملی فوتبال ایران مقابل ولز در دومین بازی خود در جام جهانی 2022 قطر نشان داد.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین دلایلی که در اینجای خونبار تاریخ ایستاده ایم، همین است که ارتباط حاکمان ما با واقعیت عینی و بیرونی و ملموس قطع شده است.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۵:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
عبدالله گنجی به مطلب خداحافظی احمد زیدآبادی از سیاست واکنش نشان داد و خطاب به او نوشت: لطفا محکم بمان .
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۷:۰۲    
عبدالله گنجی فعال رسانه ای طی توئیتی نوشت: سرود ملی ایران و انگلیس که فردا در دوحه سروده می شود. اگر این فرد محوری در سرود ملی انگلیس در سرود ما بود از طرف روشنفکران غرب رفته بیچاره شده بودیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۷:۲۱    
به گزارش مشرق ، عبدالله گنجی در کانال تلگرامی خود نوشت: چرا آمریکا در این فضای کشور ما رسما اعلام کرد از منافقین حمایت نمیکند؟ مگر معاون ترامپ و وزیرخارجه و مشاورش به کمپ آلمانی نرفتند و رجوی را رئیس جمهور آینده ایران اعلام نکردند؟ ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عبدالله گنجی فعال رسانه ای طی توئیتی نوشت: ببینید #امپراتوری_دروغ تا کجا پیش رفته است.نشریه با سابقه #نیوزویک تیتر زده که15هزار نفر از شرکت کنندگان در اعتراضات اخیر ایران، در آستانه اعدام هستند و بدتر از آن، نوشته اعدام آنان در مجلس ایران به تصویب رسیده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
عبدالله گنجی در صفحه شخصی خود در توییتر به صحبت های مکرون واکنش نشان داده است.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۵:۴۳    
به گزارش شهدای ایران ، عبدالله گنجی فعال رسانه ای در کانال تلگرامی خود نوشت: تصویرسازی از ایران: -مردم می روند خیابان مطالبه دارند می بندند به رکبار و می کشند -نمازگزاران زاهدانی در حال عبارت در مسجد مکی بودند بهو بستند به رگبار ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
اونهایی که مرحومه نسرین قادری را ترند کردند و متعاقب آن جوانان احساسی و تجزیه طلبان ورشکسته مریوان را به آتش کشیدن قابل تعقیب نیستند؟ 21220
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۵:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
عبدالله گنجی درباره اظهار نظرش درباره تعداد ماشین های گشت ارشاد نوشت: چون این موضوع در جلسه ای رسمی از سوی مراجع صلاحیت دار عنوان شده بود پیگیری مجدد کردم اما موفق به تماس با گوینده نشدم.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۳:۳۶    
مناظره بین عبدالله گنجی و احمد زید آبادی نکات جالبی داشت.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۹:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
عبدالله گنجی در روزنامه همشهری نوشت: وقتی فرد مسلمان معتقد به اسلام سیاسی، نظام جمهوری اسلامی، اصل ولایت و مصداق رهبری مشاهده کند که رکیک ترین فحاشی سر داده می شود چطور باید او را متقاعد کرد که وارد میدان برخورد نشود؟
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
عبدالله گنجی در بخش پایانی مناظره اعتراض دارم! تاکید کرد که اغلب مردم دنبال اصلاح هستند و نه براندازی اما احمد زیدآبادی گفت که اگر نظام اصلاح نشود واقعا به چاه ویل گرفتار خواهد شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
عبدالله گنجی، مدیر مسئول فعلی همشهری و مدیر مسئول سابق روزنامه جوان وابسته به سپاه پاسداران: ما در تهران کلا 5 تا ماشین گشت ارشاد داریم که دو تاش خرابه، می مونه 3 تا. [خنده حضار]. من توی زندگیم حتی یک بار هم دروغ نگفته ام، [خنده بلندتر حضار] به خودتان بخندید.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مناظره عبدالله گنجی و احمد زیدآبادی اگرچه درباره مهسا امینی و اعتراضات 1401 بود اما نکات دیگری هم در دل آن وجود داشت که در این گزارش به آن پرداخته شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۰۶:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مناظره اعتراض دارم! با حضور احمد زیدآبادی کارشناس مسائل سیاسی و دبیرکل ادوار تحکیم وحدت و عبدالله گنجی، روزنامه نگار و مدیرمسئول روزنامه همشهری در دانشگاه شریف برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مناظره ای با عنوان اعتراض دارم! بعد از ظهر امروز سه شنبه (10 آبان) با حضور احمد زیدآبادی روزنامه نگار و فعال سیاسی و عبدالله گنجی مدیر مسئول روزنامه همشهری در تالار جابر ابن حیان دانشگاه شریف به مدت 2 ساعت و 15 دقیقه برگزار شد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۲۱:۰۰    
عصر امروز نهم آبان ماه، مناظره بین عبدالله گنجی و احمد زیدآبادی تحت عنوان اعتراض دارم در سالن جابر حیان دانشگاه شریف برگزار شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مناظره اعتراض دارم! با حضور احمد زیدآبادی روزنامه نگار و دبیر کل ادوار تحکیم وحدت و عبدالله گنجی روزنامه نگار و مدیرمسوول روزنامه همشهری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۸:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مناظره اعتراض دارم! با حضور احمد زیدآبادی روزنامه نگار و دبیر کل ادوار تحکیم وحدت و عبدالله گنجی روزنامه نگار و مدیرمسوول روزنامه همشهری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد . ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
عبدالله گنجی و احمد زیدآبادی در دانشگاه شریف با یکدیگر مناظره کردند. زیدآبادی در بخشی از سخنانش گفت: فحش دانشجویان اصلا مورد تایید نیست ولی فحش باد هواست، دلیل نمی شود به دانشگاه ها هجوم بیاورند./دانشجو
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: مناظره اعتراض دارم! با حضور احمد زیدآبادی، کارشناس مسائل سیاسی و دبیر کل ادوار تحکیم وحدت و عبدالله گنجی روزنامه نگار و مدیرمسئول روزنامه همشهری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۷:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
مناظره اعتراض دارم! با حضور احمد زیدآبادی روزنامه نگار و دبیر کل ادوار تحکیم وحدت و عبدالله گنجی روزنامه نگار و مدیرمسوول روزنامه همشهری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: احمد زیدآبادی در مناظره با عبدالله گنجی در دانشگاه شریف گفت: دانشجویان شعارهایی دادند که من موضع گرفتم و این طور نیست که همه شعارها را تایید کنم. اما فحش باد هواست و نباید به خاطر چند تا فحش کسی را بزنند و به دانشگاه هجوم بیاورند ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: عبدالله گنجی در مناظره با احمد زیدآبادی در دانشگاه شریف گفت: راهبرد نظام این بود که از ما کشته شود اما از مردم کسی کشته نشود ، در تهران 6 نفر از نیروهای امنیتی کشته شدند، شما اسم معترضی را بگویید که کشته شده باشد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش قدس آنلاین ، در ایام اغتشاشات اخیر در کشور، فیلمی در فضای مجازی پخش شد که آشوبگران عمامه یک روحانی را به زمین می اندازند و شروع به توهین به او می کنند. عبدالله گنجی فعال رسانه ای با به اشتراک گذاشتن ویدئویی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: ...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
زیدآبادی فعال سیاسی تاکید کرد: اگر دولت ها بالغ باشند به جای این که با این جنبش مقابله کنند آن را مدیریت می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۴:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مناظره اعتراض دارم! با حضور احمد زیدآبادی روزنامه نگار و دبیر کل ادوار تحکیم وحدت و عبدالله گنجی روزنامه نگار و مدیرمسوول روزنامه همشهری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد .
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
زیدآبادی بیان کرد: یک عده هستند که می گویند اهل گفت وگو هستند اما بولتن ساز هستند؛ مثلا در دوره اصلاحات یک عده روزنامه های اصلاح طلب را می خواندند سر و ته آن ها را می زدند و به جاهایی مثل حوزه علمیه می دادند که ببینید اصلاح طلب ها این ها هستند.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۱:۵۲    
عبدالله گنجی در صفحه شخصی خود در توییتر به عدم واکنش برخی به حادثه حرم شاهچراغ واکنش نشان داده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۰۷:۰۹   + ۲۷ سایت دیگر  
عبدالله گنجی در روزنامه همشهری نوشت:در حوادث اخیر کشور مهم ترین اصلی که دشمنان رعایت نکردند، اخلاق بود. مواردی مانند تهمت و دروغ به هر قیمت، تحریک به هر وسیله، جنگ روانی به هر روش به صورت حداکثری بود.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
عبدالله گنجی فعال رسانه ایدرباره حادثه تروریستی شیراز توئیتی را منتشر کرده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، عبدالله گنجی فعال رسانه ای طی توییتی درباره حادثه تروریستی شیراز نوشت:
مدیرمسئول روزنامه همشهری با انتشار توئیتی قابل تامل به برگزاری تجمعات اعتراضیِ مردمی واکنش متفاوتی نشان داد و تلویحا شهروندان را دعوت به تجمعات بدون مجوز کرده است!
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
عبدالله گنجی در مطلبی در کانال تلگرامی خود نوشت: 6دلیل عمده ناکامی پروژه براندازی اخیر: تحریم خواهی ،مطالبه عدم گفتگوی غرب با ایران،شعارها و نماد های تجزیه طلبی،سعودی پایه بودن عناصر نمادین مجازی براندازی ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۰:۲۶    
عبدالله گنجی در صفحه شخصی خود به سه نکته در مورد ایران اشاره کرده است.