دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۲۳:۰۱Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پالایشگاهی»

معاون اقتصادی و بازرگانی و عضو هیئت مدیره شرکت پالایش نفت اصفهان، این واحد پالایشگاهی را تولید کننده حدود 25 درصد سوخت مایع کشور با وجود محدودیت ها دانست و گفت: پالایشگاه اصفهان در حال حاضر سوخت 16 استان را تامین می کند.
تازه ترین ها   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
فارس: تعرفه برق صنایع بزرگ کشور، دیروز در قالب تصویب بند الحاقی 2 تبصره 15 ماده واحده قانون بودجه 1400 با افزایش مواجه شد. بر اساس جزئیات این بند، وزارت نیرو مکلف است بهای انرژی برق تحویلی به صنایع فولادی، آلومینیوم، مس، فلزات اساسی و کانی های فلزی ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۴    
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس شورای در مصوبه ای با افزایش بهای برق صنایع فولادی، واحدهای پالایشگاهی و پتروشیمی موافقت کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با محاسبه بهای برق تحویلی به صنایع فولادی، آلومینیوم، مس، فلزات اساسی و کانی های فلزی، واحدهای پالایشگاهی و پتروشیمی توسط وزارت نیرو بر اساس نرخ خرید انرژی برق از نیروگاه های دارای قرارداد تبدیل انرژی موافقت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با محاسبه بهای برق تحویلی به صنایع فولادی، واحدهای پالایشگاهی و پتروشیمی بر مبنای نرخ خرید انرژی برق از نیروگاه های دارای قرارداد تبدیل انرژی موافقت کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۶   + ۳۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای در مصوبه ای با افزایش بهای برق صنایع فولادی، واحدهای پالایشگاهی و پتروشیمی موافقت کردند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۸   + ۴۹ سایت دیگر  
موضوع نحوه تعیین نرخ برق صنایع و پالایشگاه ها برای بررسی بیشتر و رفع ابهام در زمینه صنایع مادر به کمیسیون تلفیق بودجه ارجاع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس گفت: در نیمه نخست امسال افزون بر 93 کالای پالایشگاهی به تعداد کل 3 هزار و 957 قطعه توسط سازندگان داخلی در این شرکت ساخته و مورد تایید قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مهندسان و دانش بنیانی ها در خرمشهر، این بار نخستین مجموعه پالایشگاهی ال پی جی را به نام خود ثبت کردند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بانک ها گوی سبقت را در خلق نقدینگی از دولت ربودند و هم راستایی استانداردهای FATF با سیاست های تحریمی آمریکا، سایر عناوین اقتصادی مهم امروز روزنامه ها هستند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نفت برای آنکه راه اندازی پالایشگاه ستاره خلیج فارس را به نام دولت و البته دوره فعلی وزارت نفت تمام کند، نه تنها تاریخ را تحریف می کند، بلکه با نقض نامه چند سال گذشته خود، همه چیز را فراموش کرده است.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
بورس انرژی ایران امروز عرضه انواع فراورده های پالایشگاهی را روی رینگ داخلی و بین المللی عرضه می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
فیلترهای نانویی یکی از شرکت های صنعتی علاوه بر آنکه در نیروگاه ها و پالایشگاه پارس جنوبی کاربردی شده است بر اساس مذاکرات انجام شده قرار است این محصول دانش بنیان در پالایشگاه ها و نیروگاه های کشور عراق مورد استفاده قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران گفت: وزارت نفت برنامه بلند مدت 15 ساله برای حفظ شرایط تولید در مجموعه های پالایشگاهی پارس جنوبی، فجر جم و پارسیان تدوین کرده است تا سقف تولید گاز در این مراکز حفظ شود که نشان دهنده اهمیت و جایگاه این منطقه برای صنعت گاز کشور است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۳۳    
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس، نرخ سوخت واحدهای صنعتی، پالایشگاهی، فولادی، پتروشیمی و سیمانی را برای سال 1400 مشخص کردند.
مدیرعامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران گفت: در حال حاضر بیش از 1000 کیلومتر خط لوله جدید و 15 ایستگاه و تلمبه خانه دیگر و همچنین مهمترین طرح پالایشگاهی کشور (طرح توسعه پالایشگاه آبادان) در شرایط تحریم و وجود کرونا در مسیر توسعه قرار دارند. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۰۶   + ۴۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس، نرخ سوخت واحدهای صنعتی، پالایشگاهی، فولادی، پتروشیمی و سیمانی را برای سال 1400 مشخص کردند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
بورس انرژی ایران امروز روی رینگ داخلی و بین المللی برخی فراورده های پالایشگاهی را عرضه می کند.
روزنامه عطر یاس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۷    
گروه جامعه، شایسته سلامی: بر اساس بند 5 ماده 2 قانون مدیریت پسماندها مصوب 20 اردیبهشت ماه 1383 مجلس شورای اسلامی، به کلیه پسماندهای ناشی از فعالیت های صنعتی و معدنی و پسماندهای پالایشگاهی صنایع گاز، نفت و پتروشیمی و نیروگاهی و امثال آن از قبیل براده ها، سرریزها و لجن های صنعتی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۹:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
سرمای شدید هوا روز چهارشنبه برای پنجمین روز متوالی بخش انرژی ایالت تگزاس آمریکا را خاموش نگاه داشت، یک کانال کشتیرانی مهم را تعطیل کرد و یک پنجم ظرفیت پالایشگاهی آمریکا را از مدار خارج کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۰:۲۲    
دنیای اقتصاد- محمد ارغوان : روز گذشته در اواسط بازار گزارش اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای دوره 9 ماه شرکت پالایش نفت تبریز منتشر شد که بخشی از این گزارش به نکته ای مهم اشاره داشت و آن هم تغییر مبنای محاسبه نفت خام و همچنین افزایش تخفیف برای نرخ خوراک بود ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
قلی پور، متخصص بازار سرمایه معتقد است: قیمت های جهانی نفت و فلزات در شرایط عالی هستند و امروز نرخ های بورس کالا برای فولادی ها هم خوب بود، گزارش های پالایشگاهی ها عالی بود و بودجه نیز پس از کش و قوس فراوان مصوب شد؛ شرایط بازار به سمت مثبت پیش خواهد رفت.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
بورس انرژی ایران، امروز هم محصولات و فراورده های نفتی و پالایشگاهی را روی رینگ داخلی و بین المللی عرضه می کند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
بورس انرژی ایران، امروز هم انواع محصولات و فراورده های پالایشگاهی را روی رینگ داخلی بازار فیزیکی عرضه خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رویترز به نقل از منابع آگاه نوشت دومین دور از ارسال محموله های مواد پالایشگاهی ایران به ونزوئلا از طریق هوا آغاز شده است.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۲    
مواد پالایشگاهی با هواپیما از ایران به ونزوئلا ارسال شد. آیا ایران مواد پالایشگاهی به ونزوئلا صادر کرد؟مواد پالایشگاهی چگونه به ونزوئلا رسید این ها سوالاتی است که رویترز طی گزارشی به آن ها جواب داده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
دکتر ایمان ناصری ضمن اشاره به موفقیت ایران در دور زدن تحریم ها، معتقد است که صادرات فرآورده های نفتی به جای صادرات نفت خام و میعانات گازی موجب می شود که دولت با فرض این که سالیان سال و چه بسا دهه ها بحث تحریم ها به طول خواهد انجامید ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
چین از زمان آغاز همه گیری ویروس کرونا، تنها عامل امیدوار کننده برای قیمت نفت بوده و در ماه ژانویه به طور متوسط 11.12 میلیون بشکه در روز نفت وارد کرده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۰۳   + ۵۵ سایت دیگر  
رویترز طی گزارشی نوشت ایران دومین دور مواد پالایشگاهی را از طریق هوایی به ونزوئلا ارسال کرد تا به راه اندازی پالایشگاه ها و تولید بنزین در این کشور کمک کند.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
میزان فروش وکیوم باتوم این شرکت پالایشگاهی نسبت به هفته منتهی به 16 بهمن ماه با کاهش 2.000 تنی همراه گردید.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۳۵    
این شرکت پالایشگاهی در هفته گذشته نیز موفق به فروش 500 تن لوب کات سنگین با نرخ 85.209 هزار ریال به ازای هر تن در بورس کالا شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۵:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
با توجه به اهمیت لوله های انتقال دهنده مواد در پالایشگاه ها و محافظت ار آنها در برابر زلزله محققان پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله طرح نوینی را برای کنترل ارتعاشات زلزله در صنایع پالایشگاهی عرضه کردند که به گفته آنها بهره برداری از این محصول موجب کاهش 50 درصدی تنش و شکست در لوله ها ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۲۸    
خاوازی توجه دولت تدبیر و امید را نسبت به بخش خصوصی مثبت خواند و گفت: کارخانه تولیدی ماکارانی در البرز بزرگترین حوزه پالایشگاهی غلات در خاورمیانه است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
بورس انرژی ایران، امروز در رینگ داخلی و بین المللی، انواع محصولات و فراورده های پالایشگاهی و پتروشیمی را عرضه خواهد کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
بورس انرژی ایران امروز روی رینگ داخلی و بین المللی از عرضه انواع محصولات پالایشگاهی و پتروشیمی میزبانی می کند.
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۳   + ۳۷ سایت دیگر  
قاضی زاده هاشمی تأکید کرد: بسیاری از سبدهای پالایشگاهی که امروز در بازار بورس ارائه می شود، پشتوانه سهام عدالت بود که با تخلف به سازمان خصوصی سازی عرضه نشد ...
دولت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه برنامه سفر سه روزه خود به استان خراسان رضوی و به مناسبت دهه مبارک فجر، شرکت تولیدکننده انواع مشتقات نفتی را در شهرستان فریمان مورد افتتاح قرار داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
اراک - ایرنا- استاندار مرکزی گفت: پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند یکی از واحدهای پالایشگاهی برجسته و مطرح کشور در تولید بنزین و گازوئیل و پاسخگویی به نیاز سوخت است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۰۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرعامل شرکت برق حرارتی گفت: 20 هزار مگاوات، تا سال 1400 به ظرفیت نیروگاهی کشور افزوده خواهد شد.
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۳:۲۴    
شرکت پدیده لوتوس، بزرگترین کارخانه تولید فیلترهای صنعتی و پالایشگاهی در جنوب کشور در بخش بردخون افتتاح شد. به گزارش دیارجنوب ، روز پنج شنبه 16 بهمن ماه در آئینی با حضور استاندار، نماینده مردم شهرستانهای دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل صنعت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۵:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق حرارتی با بیان اینکه 20 هزار مگاوات، تا سال 1400 به ظرفیت نیروگاهی کشور افزوده خواهد شد گفت: در سال های اخیر 8.5 میلیارد یورو در حوزه تولید برق سرمایه گذاری شده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۰    
مدیرعامل نخستین شرکت دانش بنیان صنایع کابل برق ایران گفت: کابل های بدون روکش سرب و دارای قابلیت سازگاری با محیط زیست هستند و استفاده از آن موجب صرفه جویی چند میلیون دلاری در پروژه های پالایشگاهی می شود.
هرمز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی به شمار می رود؛ امروز توانسته علاوه بر اینکه اصلی ترین تولید کننده سبد سوخت کشور باشد جز نخستین صادرکننده بنزین تاریخ صنعت نفت ایران و بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: در زمان حاضر نگران ورود پساب های پالایشگاهی به تالاب ملی نایبند هستیم.
برترین ها / آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۸:۵۹   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران عصر امروز در حاشیه نشست خبری دهه فجر و در پاسخ به سوال خبرنگاران گفت: نگاه ستاد کرونای استان تهران نگاه جامعی بود و حتی آقای دکتر زالی و بنده به عنوان افراد تندرو در زمینه سختگیری کرونا مطرح می شدیم و 25 گروه علمی در ستاد کرونای استان تهران عضویت ...
شانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهوری گفت: پالایشگاه آبادان به پالایشگاهی مدرن تبدیل می شود که محصولاتش در دنیا مشتری خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
یکی از دستاوردهای صنعت پتروشیمی کشور؛ پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس، پالایشگاهی تمام ایرانی که خوراک واحدهای پتروشیمی را تامین می کند.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۲:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
توسعه ظرفیت پالایشگاهی بزرگترین واردکننده نفت خام جهان، چین، حتی در شرایطی که تقاضای نفت خام جهانی در همه جا کاهش یافته است، باعث تقویت تقاضای نفت جهانی شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: نوسازی پالایشگاه آبادان یکی از اقدامات دولت است اما برخی فکر می کنند در دوران تحریم این گونه کارها متوقف شده است اما کار در حال پیشرفت است و منابع داخلی و خارجی برای این طرح مشخص شده است.