دوشنبه ۱۸ اسفندساعت ۱۶:۲۰Mar 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مواسات»

گروه استانها - دبیر قرارگاه مواسات و همدلی سپاه فجرگفت: قرارگاه مواسات و همدلی در حال آماده سازی برای اجرای رزمایش مواسات در عید نوروز است.
بسیج   ۴ ساعت پیش    
شاهرود_به همت پایگاه های بسیج خواهران حوزه صدیقه کبری (س) شاهرود، در راستای رزمایش مواسات و کمک مومنانه در آستانه سال نو و عید مبعث، کمک های مومنانه خواهران بسیجی پایگاه ها در حال انجام است
استانداری گلستان   ۵ ساعت پیش    
با توجه به فرا رسیدن ایام عید نوروز و نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان، جلسه هماهنگی مشارکت اصناف در اجرای طرح همدلی و مواسات و کمکهای مومنانه برای اقشار کم بضاعت و آسیب پذیر شهرستان با حضور فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه روز یکشنبه 17 اسفند برگزار شد. ...
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام در سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد، بخشی از فعالیت های این ستاد را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت امنای مسجد صاحب الزمان(عج) شهر طاقانک گفت: در مرحله چهارم از رزمایش مواسات و کمک های مؤمنانه، 300 بسته معیشتی به ارزش هر بسته 400 هزار تومان جمع آوری شده و در بین نیازمندان آسیب دیده از کرونا توزیع می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مرحله پنجم قرارگاه مواسات مومنانه در شهرستان نجف آباد با حضور مسئولین جهت برنامه ریزی برای کمک به نیازمندان در شهرستان برگزار گردید.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR ، رهبر معظم انقلاب چهارم اسفندماه 1399 در دیدار اعضای مجلس خبرگان بیاناتی ایراد فرمودند که بازخوانی می شود. بسم الله الرّحمن الرّحیم (1) ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مرحله پنجم رزمایش مردمی مواسات و کمک های مومنانه شهرستان شاهرود با توزیع 500 بسته معیشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا اجرا شد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۶    
جانشین سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) با بیان اینکه قرارگاه مواسات و کمک مومنانه امام حسن مجتبی متشکل از دستگاه ها و ارگان های مختلف برای کمک به نیازمندان شکل گرفته است، گفت: امیدواریم در هیچ محله ای هیچ محرومی بدون غذا و مایحتاج نماند ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج):در راستای کمک مومنانه در رزمایش مواسات اقدامات بسیار خوبی در سطح استان اصفهان انجام گرفته است وباعث شده است بسیاری از مشکلات مردم برطرف شود و امروز قرارگاه امام حسن مجتبی(ع)تشکیل شد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۵    
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون در این استان بالغ بر 85 میلیارد تومان کمک های مردمی به دبیرخانه قرارگاه مواسات رسیده و میان نیازمندان توزیع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه ستاد کمک های مومنانه گزارشی از جمع آوری کمک های مومنانه در مراحل قبل و توزیع آن ها میان نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در چهارمحال و بختیاری ارائه و برای آغاز مرحله سوم رزمایش برنامه ریزی شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۴۹    
سردار علی محمد اکبری از تداوم مواسات و کمک مؤمنانه و توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان تا پایا سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
طرح پنجمین دوره از رزمایش مواسات و همدلی با 300 میلیون تومان کمک های خیرین در شهر جدید هشتگرد اجرا شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۹    
شیروانی فیل آبادی گفت: در چهارمین رزمایش مواسات و کمک مومنانه به همت فعالان کانون های فهمای استان و با مشارکت مؤسسه خیریه حضرت خدیجه (س) شهر قم و خیرین برنامه تلویزیونی سمت خدا، 30 خانواده نیازمند تحت پوشش بسته های همدلی قرار گرفتند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاهرخی با تاکید بر اینکه امروز جامعه بشری و امت اسلامی به این تربیت اخلاقی نیازمند است، گفت: باید به فضیلت هایی همچون عدالت، صداقت، شجاعت، عفت و پاکدامنی، حیا، مواسات و... نزدیک شویم.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۶:۲۴    
شاهرود_مرحله پنجم رزمایش مواسات و کمک مومنانه ستاد مردمی شهید سلیمانی شهرستان شاهرود با تهیه و توزیع 500 بسته معیشتی در آستانه سال نو برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ائمه جمعه کرمان بر توجه مردم به امر مواسات در شرایط کنونی جامعه و در آستانه سال نو تأکید کردند.
هرمز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
صالحی تصریح گفت: پیامبر اسلام (ص) محوری ترین اصل در وحدت جامعه اسلامی است و از مهمترین فعالیت های وحدت محور و خداپسندانه همین قرارگاه های مواسات و کمک های مومنانه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرکرد گفت: با توجه به رسیدن به ایام سال نو باید مجددا کمک های مؤمنانه و محسنانه قوت بگیرد و همه قرارگاه ها در این زمینه مهم فعال شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه هرات از اجرای ششمین مرحله از رزمایش مواسات و همدلی در شهرستان خاتم خبرداد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۹    
مردانی گفت: همزمان با ماه رجب 30 بسته گوشت متبرک قربانی در قالب طرح ملی راهکار و اجرای طرح رزمایش مواسات و همدلی توسط کانون فرهنگی هنری صدیقه کبری بین نیازمندان روستای کران توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه سلطانیه گفت: مفهوم مواسات به همت مردم نیکوکار در جامعه بصورت عملی به نمایش گذاشته شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
جشن نیکوکاری امسال در راستای دهمین مرحله رزمایش مواسات و همدلی و در هفته احسان و نیکوکاری و آستانه سال نو برگزار خواهد شد
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها جشن نیکوکاری امسال در راستای دهمین مرحله رزمایش مواسات و همدلی و در هفته احسان و نیکوکاری و آستانه سال نو برگزار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 200 بسته کمک معیشتی در قالب رزمایش مواسات و همدلی بین نیازمندان ده بالادر استان یزد توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه آستارا : مردم شهرستان مرزی آستارا در اجرای رزمایش مردمی مواسات ، همدلی و کمک مومنانه 7 میلیارد تومان به آسیب دیدگان کرونا کمک کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - امام جمعه آستارا گفت: مردم این شهرستان امسال در قالب رزمایش مواسات و همدلی 70 میلیارد ریال بصورت نقدی و غیرنقدی به نیازمندان و آسیب دیدگان از ویروس کرونا کمک کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۸    
مختاری پور گفت: در راستای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه 30 بسته گوشت متبرک قربانی توسط اعضای کانون فرهنگی هنری تسبیح بین نیازمندان و خانواده های آسیب دیده از کرونا در شهر جونقان توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استانها - گروه جهادی شهید همنشین فرد از لارستان ایده ها و ابتکارهای جالبی برای فعالیت های خود داشتند که با عناوینی چون بنای محبت، سرپناهی برای همسایه و جمعه های جهادی آنها را مشخص کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۲۳    
شاهرود_به همت پایگاه ولیعصر (عج) حوزه بسیج مساجد و محلات علی بن ابیطالب (ع) شاهرود، رزمایش مواسات و کمک مومنانه در محله اسلامی مهدیه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
با همت بازاریان و بسیج شهرستان ریگان، طرح مواسات و همدلی در دست اجرا است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۲۴    
گروه استان ها-قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه در پنجمین مرحله از طرح مواسات و همدلی 150 سری جهیزیه به زوج های جوان کم بضاعت هرمزگانی اهدا کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها-فرمانده قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه از توزیع 42 هزار بسته معیشتی در ایام شیوع کرونا و در قالب 5 طرح مواسات و همدلی در استان هرمزگان در میان افراد نیازمند از سوی این قرارگاه خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ششمین رزمایش بزرگ مواسات و همدلی به همت سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۸:۰۷    
گروه استان ها- مرحله پنجم طرح مواسات و همدلی از سوی قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه استان هرمزگان با اهدای 150 سری جهیزیه به زوج های جوان کم بضاعت هرمزگانی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر موسسه فرهنگی حضرت قمر بنی هاشم (ع) گفت: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای رزمایش مواسات همدلی مومنانه و کمک به نیازمندان در ایام کرونایی در دو مرحله از این رزمایش با همت خیرین و جمعی از کارکنان ناجا بیش از سه هزار بسته معیشتی بین نیازمندان پخش شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حبیبی خویی گفت: تعداد 30 بسته گوشت قربانی همزمان با ماه رجب، در راستای رزمایش مواسات و همدلی و در قالب طرح ملی راهکار توسط کانون فرهنگی هنری نور نبوی مسجد حضرت سیدالشهدا (ع) بین نیازمندان و آسیب دیده گان از کرونا روستای خوی توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۳۹    
محدثه رودباری گفت: در تداوم رزمایش مواسات و همدلی هم زمان با سالروز ولادت حضرت علی (ع) طرح احسان علوی اجرا شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
به همت گروه جهادی سبحان بسیج دانشجویی پردیس فارابی قم و با همکاری خیرین و هیئت های مذهبی 1300 پرس غذا بین نیازمندان حاشیه شهر توزیع شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
مسعود گلشیرازی، رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در جلسه کمیسیون مسئولیت های اجتماعی و تشکل ها که با حضور معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تصور می شود که عدالت اجتماعی یک امر شخصی است و ناشی از مواسات و بخشش فردی و امری دلبخواهی است، در حالی که مواسات با مساوات بسیار فرق دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۱    
300 بسته کمک معیشتی در راستای رزمایش مواسات و کمک های مومنانه و در چهارمین مرحله توسط جمعیت هلال احمر شهرستان طبس بین نیازمندان توزیع شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
طرح پنجشنبه های علوی به همت دانشجویان بسیجی قم با پیروی از فرمایش رهبر انقلاب مبنی بر ادامه مواسات و همدلی در سطح استان قم برگزار و بیش از 5000 پرس غذای گرم طبخ و توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۰    
قربانی با اعلام خبر برپایی پنجمین دوره رزمایش مواسات و همدلی با همت شهرداری کرج گفت: این دوره از رزمایش مواسات و همدلی به مناسبت میلاد حضرت علی(ع) و با هدف محرومیت زدایی برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۰    
رزمایش مواسات و همدلی مومنانه با توزیع 40 بسته معیشتی بین خانواده نیازمند در شهرستان سرخه انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه مهریز از توزیع 500 بسته معیشتی بین نیازمندان این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۵۱    
ششمین مرحله از رزمایش مواسات و کمک مومنانه پایگاه مقاومت و کانون فرهنگی هنری مسجد صاحب الزمان (عج) زارچ در استان یزد برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۳۵    
هشتمین مرحله توزیع کمک های مومنانه رزمایش مواسات و همدلی با توزیع 700 بسته کمک معیشتی و هر کدام به ارزش چهار میلیون ریال با حضور مسئولین شهرستان در سالن نهم دی ناحیه مقاومت بسیج گناباد برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان نیر مواسات را وظیفه ای دینی دانست و گفت: هیچ خانواده ای از مسلمانان و هموطنان نباید همدیگر را در مواجهه با مشکلات و محرومیت ها تنها بگذارند.