شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۲:۳۸Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مواسات»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۹:۲۵    
پیامبر اعظم، مواسات و همدلی همایشی بود که به مناسبت هفته وحدت امروز به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی گنبد کاووس برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۱    
در ادامه رزمایش مواسات و کمک های مومنانه 340بسته معیشتی در شهرستان فردوس توزیع شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه از توزیع بیش از 2 میلیون بسته معیشتی توسط سازمان اوقاف در کشور خبر داد. حجت الاسلام سید ناصرالدین نوری زاده در جمع اصحاب رسانه گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیته امداد کشور گفت: در شرایطی که در دنیا در ماجرای کرونا هم را غارت می کردند، به راه افتادن رزمایش مواسات از سوی رهبر معظم انقلاب سبب شد تا ما در دنیا سربلند شویم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۲    
پس از ضربه سنگین سپاه به ضد انقلاب، شهید مریم امین پور در یکی از درگیری ها در روستای دولت قلعه به بهانه همکاری با سپاه تیرباران شد. دومین روز هفته وحدت با عنوان پیامبر اعظم، زن و خانواده، مواسات و همدلی و گرامیداشت یاد شهید مریم امین پور، شهید وحدت نامگذاری شده است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۰:۴۴    
حجت الاسلام سید سامعی گفت: پتانسیل های ارزشمند شهرستان سنقر باید غنیمت شمرده شود؛ اوج گیری نهضت مواسات در گرو شناسایی ظرفیت ها و بهره گیری از حضور نیروهای عظیم جوانان است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۷:۱۹    
کنارک/ یازدهمین مرحله از رزمایش کمک مومنانه با هدف مواسات و همدلی از نیازمندان و افراد آسیب دیده از کرونا در ناحیه مقاومت بسیج سپاه کنارک برگزار شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۴    
شیراز/ نشست مشترک مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه و مسئول محرومیت زدایی سپاه استان فارس به منظور همکاری دو مجموعه در برگزاری رزمایش مواسات مؤمنانه برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان خراسان شمالی در اقدامی مردمی و جهادی با تهیه 300 بسته نوشت افزار برای دانش آموزان بی بضاعت٬ مهر سال 1400 را رنگ مواسات بخشیدند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۱۲    
حجت الاسلام مفتح گفت: مسجد امام حسن عسکری(ع) و دفتر مرجعیت دینی و علمی آیت الله العظمی جوادی آملی در کمک مومنانه به نیازمندان همکاری می کنند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۶:۱۹    
حوزه/ مدیر اداره تبلیغات دزفول، از اجرای همایش همدلی و مواسات خبر داد و گفت: با تشکیل گروه های جهادی طلاب برای حضور در بیمارستان ها و کمک به کادر درمان، این جریان از ابتدای شیوع بیماری تا به امروز ادامه داشته است.
عقیق   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۳۰    
مراسم عید بیعت شنبه مصادف با نهم ربیع الاول همزمان با آغاز امامت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) برگزار شد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، سردار غلامرضا سلیمانی عصر امروز در همایش فرمانده ها پایگاه های بسیج استان گلستان با حضور سردارغلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد ...
تداوم کمک های مومنانه و مواسات همدلی در شهرستان دلگان با همکاری بسیجیان و ناحیه سپاه دلگان ، تعداد 4 رأس گوسفند و 30 بسته بهداشتی بین نیازمندان توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مرزبانان خراسان رضوی ششمین مرحله از طرح مواسات و همدلی را با توزیع 300 بسته معیشتی اجرا کردند.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۴    
سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین با حضور در استان گلستان از محله واکسیناسیون تجمیعی سپاه نینوا بازدید و در رزمایش مواسات و همدلی حضور یافت.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین بسیجیان رزمایشی از جنس خدمت به محرومین و مواسات در نگارستان ایران به نمایش گذاشتند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ششمین مرحله از سلسله رزمایش های مواسات و همدلی افسران و کارکنان مرزبانی خراسان رضوی با هدف کمک به معیشت افراد نیازمند در شهرستان های مرزی، صبح امروز و همزمان با سراسر کشور برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۸    
صفاری سامانی گفت: اعضای کانون فرهنگی هنری نور مسجد جامع شهر سامان در ایام کرونا فعالیت های گسترده ای در قالب رزمایش مواسات انجام داده اند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۶    
مدیرعامل بنیاد هدایت با بیان اینکه مهرواره اوج نهضتی ماندگار در ارتقای مواسات و همدلی مسجدی ها است، گفت: در حال حاضر تمرکز فعالیت ها در بنیاد هدایت روی توانمندسازی و ارتقای شبکه امامت در مسجدمحوری و محله محوری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۱    
دهمین مرحله از رزمایش مواسات و همدلی مومنانه در شهرستان رباط کریم با تهیه و توزیع 3 هزار بسته معیشتی آغاز شد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در دهمین مرحله رزمایش مواسات شهرستان رباط کریم، 3 هزار بسته معیشتی و لوازم التحریر بین خانواده های نیازمند توزیع شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۶    
تقی پور گفت: همزمان با هفته وحدت و با کمک خیران و نهادهای حمایتی تهیه و توزیع بسته های حمایتی در اجرای طرح مواسات و همدلی در نکا اجرایی می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۶    
حجت الاسلام یارمحمدی گفت: در هشتمین مرحله همدلی و مواسات کانون های مساجد 1200 بسته گوشت قربانی در میان نیازمندان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۳    
حجت الاسلام دین پرور با اشاره به فعالیت های کانون فرهنگی هنری امام خامنه ای گفت: 50 خانواده نیازمند تحت پوشش کانون هستند که در قالب رزمایش مواسات و کمک های مومنانه به آنها خدمت می کنیم.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون اداری و مالی کمیته امداد مرکز در سفر به لرستان از طبخ و توزیع یک میلیون و 300هزار پرس غذای گرم بین مددجویان و نیازمندان لرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، مجید باجلان معاون اداری و مالی کمیته امداد گفت: در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص برقراری رزمایش همدلی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - افراد نیک اندیش بافق ،6 ماهه نخست سال 1400 شمسی در اجرای طرح مواسات و کمک های مومنانه برای رفع برخی مشکل افراد نیازمند و احساس مسئولیت در برابر محرومان با همکاری مجمع خیران این شهرستان ، 20 میلیارد و 512 میلیون ریال کمک کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۷    
بیستمین مرحله از رزمایش مواسات و همدلی بسیجیان سپاه حضرت سید الشهدای (ع) هرمز برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۳    
نصرتی با اشاره به اهمیت محرومیت زدایی و برپایی رزمایش مواسات و همدلی گفت: رزمایش خدمات رفاهی در منطقه کرامت حصار و کلاک با محوریت محرومیت زدایی برپا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
وقتی به فردی نفعی می رسانیم، او را از غمی آزاد کردیم. همین مسئله سبب جلب توفیقات خداوند و بخشش گناهان می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
خیران ایران بزرگ از ابتدای شیوع کرونا عاشقانه به بیانات رهبری لبیک گفتند و دوشادوش مدافعان سلامت در میدان نبرد با این بیماری منحوس گام برداشتد تا به همه جهانیان ثابت کنند که اینجا مواسات و همدلی همچنان ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی با بیان اینکه اقدام مرزبانان در اجرای طرح مواسات و همدلی مومنامه شایسته است، گفت: مرزبانی کانون و ستون استوار امنیت در کشور است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام غلامی تصریح کرد: اگر بخواهیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم باید اقامه امر ولی کرده و در مسیر ولایت، گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشیم.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۵    
رزمایش مواسات و کمک مومنانه با حضور مسئولین در جاجرم برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رزمایش مواسات در استان سمنان برگزار شد و در این آئین 20 هزار بسته معیشتی و 10 هزار سری نوشت افزار بین نیازمندان توزیع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون هماهنگ کننده سپاه قائم (عج) استان سمنان گفت: دهمین مرحله رزمایش احسان، همدلی و کمک های مومنانه استان با توزیع 20 هزار بسته معیشتی و 10 هزار بسته آموزشی و نوشت افزار برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۰    
معممی مقدم با اشاره به استمرار رزمایش مواسات ازسوی سازمان اوقاف در یکسال گذشته گفت: امسال تعداد جمع سبدهای غذایی توزیعی به 2 میلیون بسته به ارزش 1000 میلیارد تومان رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اداره اوقاف و امورخیریه آستانه اشرفیه در هفته وقف از طریق کمک های خیرین و نیات واقفان 225 بسته معیشتی تهیه و بین نیازمندان پخش کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۴۰    
حجت الاسلام قریشی گفت: تبیین جایگاه و برکات ارزشمند طرح مواسات توسط ائمه جمعه می تواند گام موثری در راستای رفع مشکلات معیشتی مردم مستضعف باشد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
آذربایجان غربی حجت الاسلام و المسلمین قریشی گفت: نباید بیرق رزمایش مواسات به زمین بیافتد بلکه باید با تأکیدات و پیگیری های ائمه جمعه این رزمایش همچنان ادامه پیدا کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۸    
وحید کریمی تنها با اشاره به ظرفیت کانون های مساجد در همدلی و مواسات با نیازمندان گفت: کانون فرهنگی و هنری خیمه با شناسایی نیازمندان واقعی با حفظ کرامت و عزت نفس از این خانواده ها دستگیری می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۲۴    
حجت الاسلام یارمحمدی از توزیع 1200 بسته گوشت قربانی در هشتمین مرحله از طرح همدلی و مواسات کانون های مساجد استان زنجان در بین نیازمندان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۱:۵۰    
همدان- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الحسین(ع) همدان بابیان اینکه مواسات و کمک مومنانه همدلی است، گفت: این رزمایش به فرمان رهبری معظم تشکیل شد و یک اصل اسلام بود که در جامعه احیا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس تبلیغات اسلامی سرعین از اجرای طرح مواسات با هدف کمک به نیازمندان خبر داد و گفت: به کمک خیرین و هیئات مذهبی 6 هزار پرس غذا و 410 بسته آموزشی در این شهرستان توزیع شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۱:۴۷    
نیشابور (پانا )- مدیرمرکز نیکوکاری حضرت زینب ( س ) بردسکن از توزیع 500 پرس غذای گرم در راستای رزمایش همدلی و مواسات در سالروز شهادت حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام به نیابت سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سومین مرحله از رزمایش مواسات و همدلی در میامی اجرا شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۰:۵۳    
رزمایش مواسات و همدلی بسیجیان و خیرین بسیجی پایگاه مقاومت عفت حوزه مقاومت بسیج شهیده واعظی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۵:۱۰    
در راستای رزمایش مواسات و همدلی در شهرستان محلات 100 بسته کمک معیشتی تهیه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در مرحله چهارم مواسات و همدلی 150 بسته معیشتی که ارزش هربسته 250 هزار تومان بود بین خانواده های نیازمند منطقه باغین شهرستان کرمان توزیع شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۹:۲۷    
عضو خبرگان رهبری با اشاره به ظرفیت قابل توجه بچه های مسجد در مقابله با بحران ها، تاکید کرد: ورود جهادی بچه های مسجد و خدمت رسانی به مردم موجب شد که اهتمام به رعایت پروتکل ها بیشتر شود و تالمات مردمی کاهش یابد.