چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۸:۱۳Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مواسات»

خبرگزاری تسنیم   ۳ دقیقه پیش    
گروه استان ها- فرمانده سپاه استان البرز گفت: همزمان با هفتمین مرحله از رزمایش مواسات و همدلی در استان البرز 35 هزار سبد معیشتی بین نیازمندان استان البرز توزیع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵۱ دقیقه پیش    
سومین مرحله رزمایش مردمی مواسات ، همدلی و کمک مومنانه امروز با توزیع 21 هزار بسته کمک معیشتی به آسیب دیدگان از کرونا در شهرستان رشت آغاز شد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - 35 هزار بسته معیشتی در هفتمین مرحله از رزمایش مواسات، همدلی و کمک های مومنانه همزمان به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن عسگری (ع) بین نیازمندان استان البرز توزیع شد.
شبستان   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مانه و سملقان گفت: اولین بخش از رزمایش مواسات در سطح شهرستان، همزمان با هفته بسیج اجرا شد و تعداد 350 بسته غذایی به ارزش هر بسته چهار میلیون ریال بین بیماران نیازمند کرونایی توزیع شد.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
ملک حسینی گفت: به مناسبت هفته بسیج و در قالب رزمایش مواسات و همدلی 20 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده به همت بسیج توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
موج سوم مواسات مردم در آشخانه و فاروج ادامه دارد.
موج رسا   ۲ ساعت پیش    
همرمان با سراسر کشور در قالب طرح رزمایش مواسات کمک مومنانه 13 هزار و 500 بسته معیشتی در بین نیازمندان توزیع شد.
جهان اقتصاد   ۲ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند ️هر چند گره انبوه مشکلات با این کم گشوده نمی گردد ولی موجب محبت و مودت از قلب هاست که مسیر مومنانه و همدلانه جریان پیدا می کند. ...
حوزه   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد استان با مشارکت مؤسسه خیریه حضرت خدیجه(س) شهر قم پنجمین رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه را با توزیع یک هزار و 500 بسته گوشت قربانی آغاز می کند.
شبستان   ۳ ساعت پیش    
سرهنگ طیّران با اشاره به اهمیت حمایت از محرومان با هدف محرومیت زدایی در شرایط شیوع بیماری کرونا گفت: رزمایش مواسات و همدلی در قالب تأمین 300 جهیزیه و 35 هزار بسته حمایتی و معیشتی انجام شد.
مهرصبا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، با اشاره به اجرای طرح مواسات مومنانه در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری گفت: از آغاز این طرح 20 هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان شهرستان بویژه آسیب دیدگان از کرونا توزیع شده است. ...
تازه ترین ها   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، حجت الاسلام سعید مهدوی پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آثار ویژه دعا، اظهار کرد: دعا کردن برای رفع بلا و ارتقای روحیه سفارش می شود و آثار مثبتی در زندگی انسان دارد. ...
موضوع کمک مومنانه و مواسات که مطرح شد، سپاه بیت المقدس کردستان با تهیه و توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی در راستای کمک به نیازمندان و اقشار آسیب پذیر از کرونا پیشتاز شد و هنوز هم در این مسیر حرکت می کند.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شاهرود- فرمانده سپاه ناحیه شاهرود از توزیع 10 هزار بسته معیشتی در راستای خدمت رسانی به محرومان و کمک های مومنانه و مواسات در سطح شهرستان و با کمک بسیجیان خبر داد.
سینا حسنی مسئول مدارس غیردولتی منطقه 15 از کمک 126 میلیون تومانی مدارس غیردولتی این منطقه در طرح ایران همدل ویژه دانش آموزان مستعد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
گروه استان ها - مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه با اشاره به ضرورت رزمایش همدلی و مواسات در استان کرمانشاه گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا ارزش بسته های معیشتی 51 میلیارد تومان بود که در بین نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا توزیع شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۴:۳۵    
حجت الاسلام سید سعید لواسانی در گفت وگو با میزان، با اشاره به موج سوم رزمایش مواسات و کمک های مؤمنانه در این شهرستان بیان کرد: در مرحله اول کسانی که از این بحران متضرر شدند شناسایی و به صورت محله محور کمک های مؤمنانه در قالب هدایای نقدی و غیرنقدی با اولویت خانواده های نیازمند بین آن ها توزیع شد. ...
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۲:۰۹    
قم نیوز: مسئول بسیج دانشجویی استان قم گفت: در زمینهٔ رزمایش مواسات و کمک همدلی با محوریت بسیج دانشجویی اقدامات بسیار خوبی انجام شد و در 4 رزمایش بیش از 4 هزار بسته معیشتی میان نیازمندان قمی توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها_ مسئول بسیج دانشجویی استان قم گفت: در زمینهٔ رزمایش مواسات و کمک همدلی با محوریت بسیج دانشجویی اقدامات بسیار خوبی انجام شد و در 4 رزمایش بیش از 4 هزار بسته معیشتی میان نیازمندان قمی توزیع شد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سومین مرحله از رزمایش همدلی مواسات و کمک و مومنانه درلارستان بمناسبت هفته بسیج،با اهدای بیش از 2 هزار بسته معیشتی به نیازمندان شهرستان آغاز شد. به گزارش میلاد لارستان،...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۰۲    
دومین مرحله از رزمایش مواسات و کمک مومنانه از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه دامغان به منظور امدادرسانی به نیازمندان راه اندازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
پلیس گیلان با توزیع 200 بسته معیشتی ، سومین مرحله رزمایش مردمی مواسات ، همدلی و کمک مومنانه را در استان اجرا کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسامیه گفت: امام حسن عسکری (ع) الگوی بی نظیر مواسات و به داد همنوع رسیدن در شرایط سخت از جمله روزهای کرونایی هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۴    
حجت الاسلام امیدی با اشاره به اینکه سه باب کانون فرهنگی هنری مساجد فارس به نام امام حسن عسکری (ع) نامگذاری شده است، گفت: در ایام میلاد امام حسن عسکری (ع) برخی از کانون های مساجد فارس با برنامه های جانبی نظیر مواسات و همدلی این روز را گرامی داشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان قزوین گفت: به مناسبت میلاد امام حسن عسکری(ع) و در راستای اجرای رزمایش مواسات و همدلی مؤمنانه، تعداد 1 هزار و 200 بسته گوشت یک ونیم کیلویی در میان نیازمندان شهرستان های مختلف استان قزوین توزیع می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
در راستای رزمایش مواسات و کمک های مومنانه و به مناسبت هفته بسیج، به همت بسیج سازندگی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان بسته هایی معیشتی بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- نیروی انتظامی گیلان در سومین مرحله از رزمایش مواسات حدود 200 بسته کمک معیشتی بین آسیب دیدگان کرونا در سطح استان توزیع می کند.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه قزوین گفت: در مواسات اگر اجرای دین را با جدیت دنبال کنیم، فقرا تلخی فقر را احساس نخواهند کرد؛ همچنین اگر در عدالت اجرای دین را جدی بگیریم شاهد فاصله طبقاتی نخواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مرحله دوم رزمایش مواسات با توزیع 1600 بسته معیشتی در چهارمحال و بختیاری اجرا شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از هزینه کرد بیش از 7 میلیارد تومان اعتبار به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج، در قالب مرحله دوم گام سوم رزمایش مواسات و همدلی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۷    
فرمانده انتظامی استان گیلان از توزیع 200 بسته معیشتی توسط نیروی انتظامی به ارزش ریالی 40 میلیون تومان خبر داد و گفت: توزیع بسته های حمایتی توسط نیروی انتظامی مستمر بوده و با همکاری تمامی نهادها رزمایش مواسات تا پایان سال در گیلان ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به همت طلاب غیرایرانی مدرسه عالی امیرالمومنین علیه السلام 600 بسته معیشتی تهیه و در اختیار نیازمندان قرار گرفت.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
- گروه استان ها: با شیوع کرونا و تعطیلی برخی از کسب و کارها مشکلات اقتصادی بیش از پیش شد. بسیاری از گروه هایی که تا پیش از این مشکلات اقتصادی نداشتند و به قول معروف دستشان به دهانشان می رسید، کم کم جزو اقشار کم درآمد شدند و این مسئله لزوم شروع اقدامات جهادی را بیش از پیش می کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شیروان گفت: 600 بسته معیشتی به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال در مرحله سوم رزمایش مواسات (ایران همدل) از ابتدای آبان ماه تاکنون در بین نیازمندان این شهرستان توزیع شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه هلال احمر چهارمحال وبختیاری با توزیع بیش از 1600 بسته معیشتی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم توزیع یک هزار و 500 بسته معیشتی در مرحله دوم رزمایش مواسات در چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری صبح امروز با توزیع بیش از 1600 بسته معیشتی و با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، فرمانده سپاه قمربنی هاشم(ع) و جمعی ازمسؤولان در محل سالن ورزشی جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا – شهرکرد – مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک مومنانه هلال احمر چهارمحال و بختیاری با توزیع بیش از 1600 بسته معیشتی روز دوشنبه با حضور نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد،استاندار و فرمانده سپاه ومسوولان در محل سازمان هلال احمر استان برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۶    
خدابنده با اشاره به اهمیت رزمایش مواسات و همدلی به منظور حمایت از محرومان گفت: مسجد جامع علی بن ابیطالب(ع) واقع در دولت آباد کرج در ایام کرونا ویژه برنامه های محوری خود را در امر آموزش و رزمایش مواسات و همدلی قرار داده است.
قزوین/ در ادامه اجرای مرحله دوم رزمایش مواسات مؤمنانه، تعداد 300 بسته معیشتی به همت مرکز خدمات حوزه های علمیه، خیرین و اداره کل اوقاف و امور خیرین قزوین میان نیازمندان توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رزمایش کمک مومنانه و مواسات با حضور سردار زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور و سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در مصلی بیت المقدس اراک برگزار شد. عکاس:/ حسین خدیمی
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ویژه برنامه " خورشید سامرا " اهمیت و جایگاه مواسات و همدلی را از منظر امام حسن عسکری (ع) بیان می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرماندار شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه طرح حاج قاسم سلیمانی به نوعی ادامه دهنده طرح مواسات است، گفت: همه هدف ما مدیریت این بیماری است که علاوه بر جان، روح و روان مردم را درگیر کرده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
در دومین مرحله از گامسوم رزمایش مواسات 7 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان خراسان شمالی توزیع میشود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۲    
گروه استان ها - مسئول بسیج سازندگی آذربایجان شرقی با اشاره به آماده سازی هشتمین مرحله از رزمایش همدلی و مواسات در آذربایجان شرقی، گفت: در هفت مرحله گذشته، ارزش بسته های معیشتی 124 میلیارد تومان بود که در بین نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: در قالب گام هشتم رزمایش مواسات و کمک های مومنانه 18 تن مواد غذایی شامل برنج و روغن بین اقشار نیازمند و ساکنان حاشیه این شهر توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- فرمانده سپاه ناحیه دامغان گفت: 24 هزار بسته معیشتی در راستای اجرای رزمایش مواسات و کمک مومنانه بین خانواده های نیازمند این شهرستان توزیع شده است.
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
وقت نیوز - مسوول بسیج دانش آموزی سپاه آذربایجان شرقی گفت: مرحله سوم کمک های مؤمنانه، از اول آبان ماه آغاز شده که در این مرحله سه هزار و 692 خانواده از دانش آموزان کم برخوردار از کمک های مواسات بهره مند شده اند.