پنجشنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۲:۳۶Jan 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ضدشورش»

ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۵:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
پلیس ضدشورش در هلند با معترضان خشمگین از محدودیت های کرونا درگیر شده و بیش از صد نفر را دستگیر کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۴    
اسلام آباد - ایرنا - همزمان با تظاهرات اعضای احزاب مخالف دولت در پایتخت پاکستان و هشدار مقامات این کشور نسبت به تهدید وقوع رخدادهای ناگوار و یا اقدام تروریستی، فضای شهر اسلام آباد با حضور هزاران نفر از نیروهای پلیس و یگان ضدشورش شکل امنیتی به خود گرفت.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
ماموران پلیس ضدشورش مسکو از یک ساعت پیش در محوطه پیرامونی فرودگاه و سالن اصلی آن مستقر شده و یک اتوبوس متعلق به این سازمان امنیتی مسکو در کنار فرودگاه قرار دارد تا افراد دستگیر شده را به مرکز پلیس مسکو منتقل کند.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۶    
برنامه عکس های تکان دهنده شبکه هیسپان تی وی در این قسمت به واکاوی تصویری از یک زن کره ای می پردازد که بعد از دستگیری پسرش در جریان اعتراضات در این کشور، خود را به سپر نیروهای ضدشورش چسبانده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نشست کنگره برای شمارش آرای گزینشگران انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و تایید پیروزی جوبایدن پس از حدود 6 ساعت و بعداز اخراج شورشیان توسط نیروهای ضدشورش از سرگرفته شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
نشست کنگره برای شمارش آرای گزینشگران انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و تایید پیروزی جوبایدن که در پی یورش طرفداران شورشی ترامپ به ساختمان کنگره تعلیق شده بود، پس از حدود 6 ساعت و بعداز اخراج شورشیان توسط نیروهای ضدشورش از سرگرفته شد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۰۰:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
هواداران و مخالفان رئیس جمهور آمریکا در خیابان های واشنگتن راهپیمایی کرده و سپس در فاصله ای نه چندان دور از کاخ سفید باهم درگیر شدند که پلیس ضدشورش آمریکا را مجبور به دخالت کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۱:۳۲    
دومین شنبه اعتراض آمیز پاریس نیز درپی دخالت پلیس ضدشورش و پرتاب گاز اشک آور شاهد خشونت بود.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
معترضان دموکراسی خواه در شهر بانکوک تایلند در مقابل پلیس ضدشورش آیینه گرفته اند./ رویترز تزیینات کریسمسی کاخ سفید/ رویترز ساحل سیدنی استرالیا/ گتی ایمجز مسابقه بوکس "مایک تایسون" با "روی جونز" در شهر لس آنجلس آمریکا/ رویترز ...
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۹    
هزاران نفر از مردم برلین در اعتراض به سیاستهای قرنطینه بدون ماسک به خیابان ریخته بودند که پلیس با شلیک آب به سوی آنها جواب داد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرنگار یورونیوز با انتشار این ویدئو نوشت: به دستور دولت ماکرون پلیس ضدشورش شب گذشته برخی از خبرنگاران را در گوشه ای محاصره کرد تاامکان پوشش مناسب تظاهرات را نداشته باشند!
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تصویر مربوط به پلیس ضدشورش فیلادلفیا که معترضان به مرگ والتر والس روی او آبمیوه ریخته اند.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۲۱    
شهرهای مختلف اروپایی یکی پس از دیگری صحنه درگیری معترضان ضد محدودیت های کرونایی با نیروهای ضدشورش و امنیتی می شود.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۰    
ترامپ در یک مراسم خیریه (روز یکشنبه) در کلیسایی در شهر "لاس وگاس" آمریکا در حال شمارش پول برای پرداخت به کلیسا/ رویترز برخورد پلیس ضدشورش شیلی با عکاسان خبری در حاشیه اعتراضات ضددولتی در شهر سانتیاگو (پایتخت)/ رویترز ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۲۹    
برخورد پلیس ضدشورش شیلی با عکاسان خبری در حاشیه اعتراضات ضددولتی در شهر سانتیاگو (پایتخت)را یبینید.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
ترامپ در یک مراسم خیریه (روز یکشنبه) در کلیسایی در شهر "لاس وگاس" آمریکا در حال شمارش پول برای پرداخت به کلیسا/ رویترز برخورد پلیس ضدشورش شیلی با عکاسان خبری در حاشیه اعتراضات ضددولتی در شهر سانتیاگو (پایتخت)/ رویترز ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مأموران انتظامی آمریکا با وجود تضمین دولت محافظه کار انگلیس مبنی بر آنکه هیچ تجهیزات ساخت بریتانیا برای سرکوب اعتراضات مسالمت آمیز استفاده نمی شود، برای حمله به معترضان در جریان کنترل مناقشات تظاهرات "جان سیاه پوستان مهم است" از لوازم ضدشورش این کشور استفاده کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ویدیوی غافلگیرکننده ای از افسر پلیس اداره کلانتری لس آنجلس منتشر شده که جمعه شب با استفاده از سپر ضدشورش خود، یک معترض جان سیاه پوستان مهم است را که از قبل روی زمین دراز کشیده است، می زند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - دهها نفر در مینسک پایتخت بلاروس به تحلیف ریاست جمهوری الکساندر لوکاشنکو اعتراض کرده و پلیس ضدشورش با استفاده از گاز اشک آور و آب پاش به معترضان حمله و 50 تن را بازداشت کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رویترز : بیش از 100 هزار تن از مردم بلاروس روز یکشنبه در ششمین آخر هفته متوالی اعتراضات علیه رئیس جمهور این کشور در سراسر مینسک دست به راهپیمایی زده و همچنان رهبر بلاروس را برای کناره گیری از قدرت تحت فشار گذاشتند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با حمله پلیس ضدشورش به معترضان حامی دموکراسی که مخالف به تعویق افتادن انتخابات محلی بودند، نزدیک به 300 تن توسط پلیس این دولت شهر بازداشت شدند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۲۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
ده ها هزار معترض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری بلاروس در آستانه یک ماهگی برگزاری آن، علیه الکساندر لوکاشنکو که برای ششمین بار متوالی خود را پیروز این انتخابات اعلام کرده، امروز یکشنبه به خیابان های مینسک رفتند و همچنان ادعای خود مبنی بر وقوع تقلب در انتخابات را تکرار کردند. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۰:۵۸    
خبر فوری: مردم پاریس که منتظر قهرمانی تیم خود در اولین حضورشان در فینال بودند پس از باخت، به خیابان ها ریختند و اموال عمومی را تخریب کردند. پلیس ضدشورش 80 نفر از هواداران افراطی را دستگیر کرد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
در ادامه اعتراضات اخیر مرتبط با نژادپرستی در آمریکا در چند ایالت این کشور طرفداران جنبش جان سیاهان ارزش دارد و طرفداران نژادپرست ترامپ به شدت به جان هم افتاده اند ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران ، تصاویری متفاوت از اعتراض مردم در کشور بلاروس دست به دست می چرخد که در آن پلیس ضد شورش این کشور حاضر نشد تا به مردم معترض حمله کند و مورد استقبال مردم قرار گرفته است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه های تظاهرکنندگان راستگرا با معترضان چپگرای در چند ایالت آمریکا شامل جورجیا، میشیگان و اورگان درگیری پیدا کردند که این امر موجب اعزام نیروهای عملیات ویژه و ضدشورش پلیس به محل درگیری ها شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۱:۱۵    
فردی پس از انتخابات 88 در ایران، برای شرکت در یک برنامه پربیننده سیاسی، به ترکیه دعوت شد و به مدت پنج ساعت و نیم، با معارضان حاضر به مناظره پرداخت و در نهایت با توافق میلیون ها بیننده، به ایران بازگشت ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، خبرگزاری ریانووستی روز پنجشنبه نوشت: اعتراضات در مینسک پایتخت بلاروس ادامه دارد هرچند که نسبت به روزهای قبل آرامتر بود و زد و خوردهای کمتری میان ماموران امنیتی و معترضان گزارش شده است ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۶:۴۱    
پلیس ضدشورش آمریکا در روز سالمرگ مایکل براون جوان 18 ساله سیاهپوست با معترضان ضد نژاد پرستی که بطور مسالمت آمیز در خیابان های فرگوسن تجمع کرده بودند درگیر شد و آنان را مورد ضرب و شتم قرار داد. تیراندازی به مایکل براون در 9 اوت 2014 در شهر فرگوسن ایالت میزوری آمریکا روی داد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۹:۵۳    
پایتخت بلاروس برای سومین شب متوالی شاهد تجمع گرو های معترضین به نتیجه انتخابات بود که با درگیری مردم با نیروهای پلیس ضدشورش و بازداشت گروهی از فعالان به پایان رسید و در اوایل صبح امروز شهر دوباره آرام گرفت.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۲۳:۵۱    
معترضان در بیروت پایتخت لبنان در میانه زدوخوردها در مجاورت پارلمان در مرکز این شهر مواد آتش بازی را به سوی پلیس ضدشورش پرتاب کرده اند.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای پلیس ضدشورش در بلاروس برای متفرق کردن تظاهرکنندگانی که در شهر مینسک پایتخت این کشور در اعتراض به پیروزی مجدد الکساندر لوکاشنکو رئیس جمهور فعلی تجمع کرده بودند، به پرتاب گاز اشک آور و نارنجکهای نورزا و استفاده از ماشین های آب پاش متوسل شدند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
با اعلام نتایج احتمالی انتخابات بلاروس، معترضان به انتخاب مجدد رئیس جمهوری فعلی به خیابان های شهرها ریختند و با پلیس ضدشورش درگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
پلیس ضدشورش در بلاروس برای متفرق کردن معترضان در پایتخت این کشور به پرتاب گاز اشک آور و استفاده از ماشین آب پاش متوسل شد.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۸:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
هزاران شهروند لبنانی که تعدادی از آنها از دیگر شهرهای این کشور به بیروت پایتخت رفته بودند، تلاش کردند به برخی ساختمان های دولتی از جمله ساختمان پارلمان یورش ببرند که این اقدام با واکنش پلیس و نیروهای ضدشورش لبنان مواجه شد. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اداره امنیت ملی آمریکا طی دو ماه گذشته و از آغاز اعتراضات ضدنژادپرستی، حدود یک میلیارد و سیصد میلیون دلار صرف خرید تجهیزات ضدشورش کرده است. به گزارش شیعه پرس، نشریه نیوزویک در مطلبی به هزینه هایی اشاره کرد که دولت ترامپ ظرف مدت دو ماه گذشته، برای خرید تسلیحات به منظور سرکوب اعتراضات مردمی ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: این فیلم در شبکه های اجتماعی دست به دست شده و گفته می شود مربوط به اعزام نیروهای ویژه برای برخورد با ناآرامی های احتمالی پس از رد اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون، نماینده منتخب مردم این شهر است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۸:۱۸    
اقتصادنیوز: این فیلم در شبکه های اجتماعی دست به دست شده و گفته می شود مربوط به اعزام نیروهای ویژه برای برخورد با ناآرامی های احتمالی پس از رد اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون، نماینده منتخب مردم این شهر است.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۵    
لندن بعدازظهر روز گذشته به صحنه درگیری مردم معترض به نژادپرستی با نیروهای سرکوبگر و ضدشورشی تبدیل شد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۱۴:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
پارلمان اسکاتلند روز پنجشنبه با رای به طرحی، از بریتانیا خواست تا صادرات گاز اشک آور، تجهیزات ضد شورش و گلوله های پلاستیکی به آمریکا را متوقف کند. این تصمیم همزمان با تظاهرات این روزهای ایالات متحده آمریکا در اعتراض به مرگ جورج فلوید اتخاذ شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
پارلمان اسکاتلند با اکثریت قاطع پیشنهاد تعلیق فوری صادرات تجهیزات ضد شورش به آمریکا را تصویب کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
چند ویدیو کلیپ از خشونت پلیس در جریان تظاهرات در اعتراض به مرگ جورج فلوید، شهروند سیاهپوست آمریکایی منتشر شده است. در جریان اعتراضات ضدنژادپرستی میدان نیاگارا در شهر بوفالو ایالت نیویورک آمریکا نیروهای پلیس یک مرد 75 ساله را هل دادند.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کریم عبدالجبار، اسطوره بسکتبال آمریکا و جهان که چند سالی است به نویسندگی و فعالیت در زمینه حقوق مدنی روی آورده در یادداشتی که برای نشریه لس آنجلس تایمز نوشته تلاش کرده به عنوان یک چهره مشهور جامعه سیاهان آمریکا به علل خشم و خشونت در اعتراضات اخیر بپردازد و بخشی از آن را از نگاه یک سیاه پوست به ...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رسانه دولتی انگلیس برای پرهیز از بیان "خشونت مفرط" در رفتار پلیس ضدشورش امریکا با معترضان، از عبارت خودساخته "پاسخ بی تناسب" استفاده می کند تا از زشتی ماجرا بکاهد!
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۲۰:۰۶    
در ادمه ویدئو حضور پلیس ضدشورش آمریکا با زره پوش و شلیک به سمت مردم را خواهید دید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۶    
با افزایش ناآرامی ها در پاریس و به آتش کشیده شدن چندین خودرو در حومه این شهر، پلیس ضدشورش در خیابان های آن مستقر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
گزارش های زنده خبری و پست های توییتری امروز نشان داد پس از آنکه جوانان در مناطق مسکونی کم درآمد حومه پاریس و همزمان با افزایش تنش ها به خاطر قرنطینه کرونا، شبانه ماشین ها را به آتش کشیدند، پلیس ضدشورش در منطقه مستقر شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
یکی از فعالان توئیتری در حساب کاربری خود فیلمی از درگیری یهودیان ارتدکس با یگان ضدشورش رژیم صهیونیستی در تل آویو منتشر کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
پلیس ضدشورش پاکستان با تعدادی از پزشکان و کارکنان درمانی این کشور که نسبت به کمبود لباس و تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای مقابله با کرونا اعتراض داشتند، درگیر شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
پلیس چین با مسافرانی که پس از شیوع ویروس کرونا از شهر ووهان به شهرهای دیگر رفته و قرنطینه را رعایت نکردند، به طرز خشونت آمیزی برخورد کرد.