شنبه ۱۱ تیرساعت ۰۰:۰۱Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دوج»

52 درصد از آدرس های دوجکوین با وجود کاهش بازار در سود قرار دارند. بر اساس داده های IntoTheBlock، در مجموع 52 درصد از آدرس های دوج کوین هنوز با قیمت فعلی 0.06 دلار در سود قرار دارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
دوج کوین طی 7 روز گذشته رالی قدرتمندی را ثبت کرده و حدود 20 درصد افزایش یافته است همچنین بهترین عملکرد در بین 10 ارز دیجیتال با ارزش را دارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۴۷    
در دنیای پر نوسان و هیجان انگیز ارزهای دیجیتال، سرمایه گذاران به فکر راهی هستند تا سرمایه خود را در بهترین جا صرف کرده و پس از مدتی به سود قابل توجهی برسند. اما اینکه سرمایه خود را برای خرید چه ارزی به کار برند سوالی است که باید پس از مطالعه و بررسی بازار ارزهای دیجیتال به آن برسند ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۳۹    
علیرغم بهبود نسبی شرایط بازار رمزارزها، روند قیمت دوج کوین هنوز صعودی نشده و این ارز هنوز از خط روند نزولی خارج نشده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
بنیان گذار دوج کوین، بیلی مارکوس بر این باور است که مجددا شاهد روند نزولی در بازار رمزارزها خواهیم بود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دوج کوین با 13 درصد افزایش قیمت، به سودآورترین دارایی در بازار تبدیل می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : بازار ارزهای دیجیتال امروز آرام است و اکثر ارزهای مورد توجه رشد یا افت زیادی نداشته اند. البته چند مورد استثنا هم وجود دارد؛ مثل دوج کوین که 10 درصد رشد کرده است.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
قیمت بیت کوین در شبانه روز گذشته 250 دلار کاهش پیدا کرد و به پله های ابتدایی کانال 21 هزار دلار رسید
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۰:۰۲    
داده های موجود نشان می دهد که تراکنش های بزرگ دوج کوین در 24 ساعت گذشته نزدیک به 45 درصد افزایش یافته است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۵:۴۴    
دوج کوین یک ارز دیجیتال مبتنی بر بلاکچین است که در سال 2013 توسط بیلی مارکوس و جکسون پالمر ساخته شده است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۴:۱۷    
طبق داده های IntoTheBlock، نهنگ ها یا هولدرهای بزرگ دوج کوین مجددا در این شبکه فعال شده اند؛ زیرا تراکنش های بزرگ در 24 ساعت گذشته تقریباً 45 درصد افزایش یافته است. افزایش معاملات بزرگ معمولاً با افزایش فعالیت نهنگ ها در خرید یا فروش مرتبط است و ارزش این تراکنش ها اغلب بیش از 100 هزار دلار است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۵:۳۱    
اقتصاد ایران: بازار ارزهای دیجیتال در سال 2022 با نوسانات زیادی شروع شد و این تلاطم بازار هنوز ادامه دارد. از بیت کوین پادشاه ارزهای دیجیتال گرفته تا دوج کوین و اتریوم و تتر، هزاران رمزارز و پروژه های جدید و ناشناخته در این بازار وسیع وجود دارند که برای سرمایه گذاری نیاز به بررسی و تحلیل دارند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
فرارو - قیمت بیت کوین در ادامه روند آرام روز های قبل طی شبانه روز گذشته با رشد یک درصدی به 21 هزار و 280 دلار رسید. قیمت لحظه ای بیت کوین صبح امروز شنبه چهارم تیر 200 دلار نسبت به دیروز افزایش پیدا کرد، اما تقریبا از 10 روز پیش شاهد رفت و برگشت های محدود بیت کوین حوالی مرز 20 هزار دلار هستیم ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۰:۳۸    
آن گونه که به نظر می رسد، اقدامات حمایتی ایلان ماسک از رمزارز دوج کوین در این سطح متوقف نخواهد شد و این کارآفرین دوباره به این موضوع که شرکت هایش موارد استفاده از دوج کوین را گسترش خواهند داد، تأکید کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس نظرات خود را در مورد موضوعات مختلفی از جمله سرمایه گذاری در رمزارزها، چرایی حمایت از رمزارز دوج کوین، مسائل حل نشده در پیشنهاد خرید توییتر خود و احتمال رکود اقتصادی کوتاه مدت در ایالات متحده به اشتراک گذاشته است.
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۹:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
قیمت بیت کوین با اُفت حدود 6 درصد به قیمت 29 هزار و 522 دلار رسید.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۱۵    
قیمت انواع ارز های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار های تجارت دیجیتال بین المللی تغییراتی را تجربه کرد. بیت کوین امروز همچنان در کانال 20 هزار دلار در نوسان است و اتریوم به قیمت یک هزار و 126 دلار معامله می شود. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۹:۴۴    
گروه بین الملل: دوج دورانگو هلکت یک شاسی بلند خاص است با تولید محدود تنها 2 هزار دستگاه برای مدل 2021. اگر دوج دورانگو هلکت را ببینید، یک خودروی عملکردی نادر را مشاهده خواهید کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال انتشار اخبار مربوط به نهایی شدن خرید توییتر توسط ایلان ماسک، دوج کوین رشد قابل توجهی را تجربه کرد.
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۰:۲۵    
جکسون پالمر، ارزهای دیجیتال را با یک خانه پوشالی مقایسه کرد و گفت برخی از نقاط انتهایی این خانه شروع به سقوط کرده اند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
پس از آنکه مال باختگان متضرر از سقوط قیمت رمزارز دوج کوین علیه ایلان ماسک دعوی حقوقی 258 میلیارد دلاری مطرح کردند، این میلیاردر سرشناس در توییتی حمایت مجدد خود از دوج کوین را اعلام کرد.
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
بیت کوین با رشد بیش از هشت درصد در آستانه کانال 20 هزار دلار قرار گرفته و اتریوم بیش از 12 درصد رشد کرده و سایر رمزارز های مشهور مانند دوج کوین، شیبا اینو، ریپل و کاردانو نیز شاهد رشد قیمت بودند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس، تعهد خود به دوج کوین را اعلام کرده است. وی تایید کرد که به خرید و حمایت از ارز دیجیتال میم ادامه خواهد داد. از این رو قیمت دوج کوین به دنبال اظهارات ایلان ماسک در بحبوحه رکود بازار کریپتو افزایش یافت.
آی تی رسان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۹    
ایلان ماسک اخیراً اعلام کرد که علی رغم ریزش بازار، همچنان از پروژه دوج کوین حمایت می کند. بعضی از سرمایه گذاران بعد از کاهش شدید قیمت ارزهای دیجیتال، از این فرصت استفاده کردند تا شروع به سرمایه گذاری و خرید ارزهای مختلف کنند ...
سینا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس در توییتی تایید کرد که به خرید و حمایت از رمزارز دوج کوین ادامه خواهد داد. به دنبال اظهارات وی قیمت این ارز دیجیتال افزایش پیدا کرد. ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۲۳:۰۱    
صرافی کراکن اخیرا اعلام کرده که پشتیبانی خود را از دوج کوین گسترش می دهد و در حال آماده شدن برای فهرست کردن قراردادهای آتی این رمزارز است. قرارداد آتی ارزش خود را از رمزارز اصلی، در این مورد دوج کوین، می گیرد و به شخص اجازه می دهد تا بدون مالکیت واقعی این ارز دیجیتال، در آن سرمایه گذاری کند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۲۲:۱۰    
شواهد نشان می دهد که ایلان ماسک دچار چنان دردسر بزرگی شده است که احتمال پیگرد قضایی وی دور از ذهن نیست، یکی از سرمایه گذاران رمز ارز دوج کوین از ایلان ماسک به عنوان پدر معنوی این ارز دیجیتال شکایت کرده است و باید دید که سرنوشت این پرونده چه خواهد شد
آنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۸:۲۲    
ایلان ماسک مالک شرکت بزرگ خودروسازی تسلا اعلام کرد: شاید بعدها شاهد تحولات دیگری در دوج کوین خواهیم بود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۵:۰۱    
ارز Baby Doge در تاریخ نهم ژوئن سال 2021 عرضه شد و در زمان عرضه طوفانی از پامپ های چند درصدی برای هولدرهای خود به ارمغان آورد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۴:۳۱    
معاملات آتی یا فیوچرز، به قراردادهای منعقد شده بین خریدار و فروشنده اطلاق شده و موجب می شود تریدر بدون داشتن سکه مخصوص، وارد معاملات جف ارز شود.
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
طبق اطلاعات منتشرشده توسط پلتفرم WhaleStats، دوج کوین در فهرست توکن های با بیشترین حجم معاملات در 24 ساعت گذشته قرار گرفته است.
سخت افزار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۲۲:۱۲    
ایلان ماسک و شرکت هایش بی تردید به شکایت های قضایی عادت کرده اند، اما این مورد احتمالاً بزرگ ترین و شاید غیرمعمول ترین موردی است که آنها با آن روبرو شده اند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
از ایلان ماسک، تسلا و اسپیس ایکس به دلیل طرح هرمی رمزارز (معروف به طرح پانزی) از طریق ارز دیجیتال دوج کوین، شکایت شده است. در این دادخواست آمده است که ایلان ماسک و شرکت هایش به دروغ و فریب ادعا می کنند که دوج کوین یک طرح سرمایه گذاری مشروع است در حالی که اصلاً ارزشی ندارد .
آنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۰:۱۴    
کارآفرین مشهور و مدیرعامل تسلا به دلیل تبلیغ زیاد دوج کوین در شبکه های اجتماعی با یک شکایت 258 میلیارد دلاری در دادگاه فدرال منهتن روبه رو شد.
زومیت   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
یکی از سرمایه گذاران دوج کوین به دلیل ضررهای چند میلیارد دلاری خود و سایر سرمایه گذاران این رمزارز، از ایلان ماسک، تسلا و اسپیس ایکس شکایتی برای دریافت غرامت 258 میلیارد دلاری مطرح کرد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ایلان ماسک، به دلیل تبلیغ دوج کوین با یک شکایت 258 میلیارد دلاری مواجه شده است.
شهر سخت افزار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز امروز اعلام کرد که به تازگی ایلان ماسک مدیرعامل دو شرکت تسلا و SpaceX به اتهام کلاه برداری از طریق رمز ارز دوج کوین تحت تعقیب قرار گرفته است ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۸    
کیت جانسون، سرمایه گذار دوج کوین، از ایلان ماسک مدیرعامل تسلا به دلیل ترویج یک طرح هرمی ادعایی برای حمایت از این ارز دیجیتال شکایت کرده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۳    
اندیکاتور MRI برای نخستین بار از سال 2021 به این سو، برای قیمت دوج کوین سبز شده و سیگنال خرید می دهد که در صورت محقق شدن این سیگنال، می توان انتظار افزایش قیمت 81 درصدی را برای دوج داشت.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۳:۱۶    
بیت کوین با اُفت بیش از 4 درصد در کانال 21 هزار دلار در نوسان است و سایر رمزارز های مشهور مانند دوج کوین، شیبا اینو، ریپل و کاردانو نیز شاهد اُفت قیمت بودند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
بیت کوین با اُفت بیش از 4 درصد در کانال 21 هزار دلار در نوسان است و سایر رمزارزهای مشهور مانند دوج کوین، شیبا اینو، ریپل و کاردانو نیز شاهد اُفت قیمت بودند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۰۰:۱۰    
یکی از بنیان گذاران دوج کوین گفت: بسیاری از رمزارزها کلاه برداری هستند، در آینده ای نزدیک از بین می روند و سرمایه گذاران متحمل ضررهای بزرگ می شوند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
در ماه می سال گذشته (اردیبهشت 1400)، زمانی که قیمت Dogecoin به بالاترین حد خود یعنی 0.72 دلار نزدیک شد، تمامی طرفداران این رمزارز امیدوار بودند که حضور آتی ایلان ماسک، ابرطرفدار دوج کوین در برنامه “Saturday Night Live”، ارزش این میم کوین را “به ماه” برساند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
یکی از بنیان گذاران دوج کوین، جکسون پالمر، بر این باور است که رمزارزها فرصتی را برای کلا هبرداران فراهم کرده است.
سلام نو / اول فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۶:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
جکسون پالمر بنیانگذار دوج کوین می گوید ایلان ماسک دانش کافی در مورد کریپتو و کدنویسی ندارد و تنها کلاهبرداری است که باعث می شود کاربران بر اساس توصیه های وی در رمزارزها به اشتباه سرمایه گذاری کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۰:۴۹    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. سورپرایز همایون شجریان برای دانشجویان دانشمندان معتقدند فضا از دیوارهای نامرئی پر شده است مدرسه فراموش شده قصه های مجید سلفی الیکا عبدالرزاقی در کنار دو بازیگر معروف ...
20 پیمنت   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۰۹:۴۲    
ارزهای رمزنگاری شده ای که دارای پشتوانه طلا هستند، به عنوان شکل پایدار، سرمایه گذاری ظاهر می شوند. به جز تبلیغات در مورد ارزهای رمزپایه معروف مانند بیت کوین، دوج کوین، اتریوم و تتر، هیچ نشانه ای از پیشرفت بزرگ در میان سایر ارزها دیده نمی شود ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تیم توسعه دهنده دوج کوین قصد دارند به روزرسانی با نام نسخه 1.14.6 را احتمالا در همین تابستان اجرایی کنند. در این مطلب به برخی از ویژگی های این آپدیت می پردازیم.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۵:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش دانستنی آنلاین، در ساعات نخست معاملات روز دوشنبه، بازار رمزارزها روند صعودی در پیش گرفته و اکثر کوین ها در محدوده سبز قرار دارند. بیت کوین و اتریوم با رشد بیش از 5 درصدی به ترتیب به قیمت 31 هزار و 223 دلار و یک هزار و 885 دلار معامله می شوند ...