جمعه ۲۸ خردادساعت ۱۸:۴۹Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دوج»

آی تی رسان   ۱ ساعت پیش    
اخیرا شاهد رونمایی از یک ارز دیجیتالی جدید مبتنی بر الگوهای رفتاری بودیم. جدیدترین رمزارز در این حوزه Kishu Inu یا به اختصار KISHU نامیده می شود. این ارز دیجیتالی در واقع بر پایه رمزارز دیگری با نام دوج کوین طراحی شده است. KISHU چیست؟ ...
اتومبیل دوج چارجر 2021 SRT یک خودرو بسیار عالی و شگفت انگیز است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۱:۰۷   + ۳۵ سایت دیگر  
کوین دسک نوشت: در میان حضور افتخاری دوج کوین در تلویزیون آمریکا و رشد روزافزون پذیرش بیت کوین در وال استریت، رمزارزها بیش از هر زمان دیگری در گذشته، مشتری پیدا کرده اند ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
جدیدترین قیمت رمزارزها برتر نظیر بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، ریپل، بیت کوین کش، کاردانو، بایننس کوین، دوج کوین (امروز دوشنبه 24 خرداد 1400) اعلام شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : شما می توانید با شرکت در دوره های آموزشی ارزهای دیجیتال مقدماتی ( به صورت رایگان ) و آموزش جامع ارزهای دیجیتال در سایت آکادمی علی ربیعی به سرمایه گذاری و کسب درآمد در بازار ارزهای دیجیتال مشغول شوید. دوج کوین چیست؟ ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۶:۲۹    
ویتالیک بوترین با سرمایه گذاری 25 هزار دلاری در دوج کوین به مدت سه سال 4/3 میلیون دلار سود کسب کرده است.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۷   + ۵۶ سایت دیگر  
به گزارش نما، دولت تایلند با هدف مقابله با تخلفات مالی، معامله میم کوین ها و توکن های غیرقابل تعویض(یا همان NFT) را در این کشور ممنوع اعلام کرد. میم کوین ها به ارزهای دیجیتالی اطلاق می شود که بیش از آن که دارای پشتوانه فنی باشند، به پشتوانه طرفداران خود و بیشتر با هدف سرگرمی عرضه می شوند ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۳:۴۷    
بیلی مارکوس، هم بنیان گذار دوج کوین، به دنیای توکن های غیرمثلی وارد شد و NFTهای جدید خود را که از دوج الهام گرفته شده اند، معرفی کرد.
زومیت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۸:۳۰    
ویتالیک بوترین در مدت سه سال، سرمایه 25 هزار دلاری خود را در دوج کوین به 4.3 میلیون دلار تبدیل کرده است.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - ویتالیک بوترین گفت که از سرمایه گذاری 25 هزار دلاری اش در دوج کوین پس از سه سال 3/ 4 میلیون دلار سود به دست آورده است. به گفته بوترین او این سود را صرف امور خیریه کرده است.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ارز ریچ کواک شباهت زیادی به دوج کوین دارد و با استقبال زیادی روبه رو شده است. گفته می شود آمده تا جای دوج کوین را بگیرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مشاوران مالی می گویند آینده رمزارزها به اندازه زیادی به تصمیم دولت ها بستگی دارد؛ کنترل چاپ پول، مهار تورم و کاهش کسر بودجه می تواند در شکل دهی به دنیای کریپتوکارنسی ها نقش اساسی داشته باشد اما شرایط در کل برای بیت کوین می تواند متفاوت باشد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۳۴    
جدیدترین قیمت ارزهای دیجیتال برتر نظیر بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، ریپل، بیت کوین کش، کاردانو، بایننس کوین، دوج کوین ( امروز پنج شنبه 20 خرداد 1400) اعلام شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
جدیدترین قیمت رمزارزها برتر نظیر بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، ریپل، بیت کوین کش، کاردانو، بایننس کوین، دوج کوین (امروز چهارشنبه 19 خرداد 1400) اعلام شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : ویتالیک بوترین، خالق اتریوم اعلام کرد که از سرمایه گذاری 25,000 دلاری خود روی دوج کوین در سال 2016، چیزی بیش از 4 میلیون دلار سود کرده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۰۰    
جدیدترین قیمت ارزهای دیجیتال برتر نظیر بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، ریپل، بیت کوین کش، کاردانو، بایننس کوین، دوج کوین ( امروز سه شنبه 18 خرداد 1400) اعلام شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۹:۴۰    
کشتی گردشی ارکسترا از کنار کاخ دوج در ونیز ایتالیا می گذرد و بازگشت گردشگران به شهر را نوید می دهد.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۸:۰۶    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. یک ماه پیش وقتی خبر حضور ایلان ماسک در نه صد و هفتمین قسمت برنامه ستردی نایت لایو (SNL) در 8 می منتشر شد، بسیاری از مردم توقع رخداد مثبتی را داشتند ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۶:۱۰    
یک شرکت تاکسیرانی آلمانی که از ماشین های تسلا استفاده می کند قبل از ایلان ماسک دوج کوین را به عنوان ارز پرداخت پذیرفته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایلان ماسک با خندیدن به خریداران دوج کوین بر روند صعودی آن تاکید کرد.
برترین ها / پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۶:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
تجارت نیوز: یک شرکت تولید وسایل نقلیه الکتریکی مستقر در کانادا از ماشین جدید خود که رمزارز استخراج می کند رونمایی کرد. این ماشین از شارژ خورشیدی برای کاهش مصرف باتری در هنگام رانندگی استفاده می کند و ادعا می کند 350 میلیون دلار پیش فروش کرده است. ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۴:۰۰    
امروز 16 خرداد ماه 1400 بازار ارز های دیجیتال سرخ پوش بود و بیت کوین افت قیمت را تجربه کرد. این سرخ پوشی بیت کوین به سایر ارز های دیجیتال از جمله دوج کوین هم سرایت کرد.
دیجیاتو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ویتالیک بوترین هم بنیانگذار اتریوم در مصاحبه مطبوعاتی اعلام کرد سال 2016 به ارزش 25 هزار دلار دوج کوین خریداری کرده است. وی نیمی از دوج کوین های خریداری شده را همزمان با اوج گرفتن قیمت این رمزارز به ارزش 4.3 میلیون دلار فروخته است ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
جدیدترین قیمت ارزهای دیجیتال برتر نظیر بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، ریپل، بیت کوین کش، کاردانو، بایننس کوین، دوج کوین ( امروز یکشنبه 16 خرداد 1400) اعلام شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده کنگره آمریکا عقیده دارد که سیاست های پولی فدرال رزرو در قبال دلار به مدل عرضه دوج کوین شبیه است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : نماینده کنگره آمریکا عقیده دارد که سیاست های پولی فدرال رزرو در قبال دلار به مدل عرضه دوج کوین شبیه است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۳:۴۹    
جدیدترین قیمت ارزهای دیجیتال برتر نظیر بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، ریپل، بیت کوین کش، کاردانو، بایننس کوین، دوج کوین ( امروز شنبه 15 خرداد 1400) اعلام شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
در اولین ساعات کاری روز شنبه 5 ژوین سال 2021 قیمت رمز ارزها در بازار جهانی کاهش پیدا کرد. افت ارزش بیت کوین و اتریوم نسبت به روز جمعه و افزایش ارزش دوج کوین در این روز ثبت شد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۲۳:۵۹    
ایلان ماسک این بار با پیام های جهت دار خود موجب شد ارزش دوج کوین افزایش یابد. برخی اعتقاد دارند وی پس از بازی با قیمت بیت کوین اکنون تلاش دارد از این رمز ارز کوچکتر هم سودآوری کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۲:۵۰    
امروز مطالبی همچون یک خبر مهم برای دوج کوین، دلار ارزان شد + جدیدترین نرخ ارز، تحلیل تکنیکال و بنیادی یک صندوق دولتی، قیمت ارز های دیجیتال امروز پنجشنبه 13 خرداد 1400، رشد 36 برابری سود خالص کاغذسازی کاوه، آتش سوزی پالایشگاه نفت با بورس چه کرد ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
امروز 13 خرداد ماه 1400 بازار ارز های دیجیتال سبزپوش بود و بیت کوین توانست رشد قیمت را تجربه کند. این سبزپوشی بیت کوین به سایر ارز های دیجیتال از جمله دوج کوین هم سرایت کرد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در روز گذشته ایلان ماسک در صفحه توییتر خود اعلام کرد که شرکت اسپیس ایکس در ماموریت فضایی که دوج وان نامگذاری شده سفینه ای را راهی ماه خواهد کرد.
دیجیاتو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۲:۳۵    
بیلی مارکوس ، هم بنیان گذار دوج کوین می گوید قیمت رمزارزها عمدتا توسط گروهی از احمق ها هدایت می شود و بالا می رود که ارزهای دیجیتالی خود را به گروهی از افراد احمق تر می فروشند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۷:۰۱    
در حالی که رمزارزهای مهم بازار امروز شاهد اندکی افت بودند، برخی از این ارزهای دیجیتال مانند دوج کوین تا 15درصد رشد را نیز تجربه کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۴:۳۱    
امروز چهارشنبه 12 خرداد ماه ارزش بازار رمز ارزها تغییرات کمی را نسبت به روز قبل تجربه کرد. قیمت برخی از رمزارزها نسبت به روز قبل کاهش پیدا کرده بود که بیت کوین و اتریوم در این دسته قرار داشتند.
دیجیاتو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
صرافی کوین بیس بالاخره با جامعه دوج کوین همراه می شود. این شرکت از امکان تبادل داخلی این رمزارز در سرویس کوین بیس پرو خبر داده. به علاوه، کاربران کوین بیس از پنج شنبه 13 خرداد می توانند دوج کوین معامله کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین حدود یک درصد کاهش یافت و به زیر 37 هزار دلار برگشت.
میهن نوین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
کوین بیس پرو طی اطلاعیه ای اعلام کرد که معاملات دوج کوین را در سه فاز آغاز خواهد کرد. این ارز دیجیتال با جفت ارزهای بیت کوین، اتریوم، تتر، دلار آمریکا و یورو قابل معامله خواهد بود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
دوج کوین یک رمز ارز متن باز است که از آن به عنوان آلت کوین یاد می شود؛ رابطه این کوین با ایلان ماسک، آینده ارز دوج کوین و اینکه آیا مناسب سرمایه گذاری است؟ برای بسیاری از افراد مهم است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اکنون شرکت های غول پیکر بر روی رمزارزها سرمایه گذاری می کنند؛ بنابراین زمان خوبی است تا از آن ها پیشی گرفته و رمزارزی مانند دوج کوین داشته باشید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۸:۵۴   + ۴۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : ارزش بیشتر ارزهای دیجیتالی مهم در بازار افزایش پیدا کرد.
آی تی رسان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
در این مطلب با بررسی دقیق دلایل کاهش قیمت بیت کوین، از شما پرسیده ایم که به نظرتان مهم ترین دلیل ریزش قیمت رمزارزها در بازار چیست؟ پس از آنکه در سه ماه اخیر ارزش ارزهای دیجیتال به مقداری قابل توجه افزایش پیدا کرد و بسیاری از کوین ها مانند بیت کوین، اتریوم ، کاردانو، دوج کوین و.. ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
قیمت این ارز در معاملات روز پنجشنبه از 17 سنت به 1.13 دلار رسیده بود و در حالی که دیگر لیدرهای بازار نظیر بیت کوین، اتریوم و دوج کوین منفی بودند، این ارز رشد خوبی را به ثبت رساند. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ادعاهای ایلان ماسک در مورد برتری دوج کوین باعث واکنش سازنده اتریوم شده است.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نقدینه - پس از یک هفته پر فراز و نشیب در بازار ارزهای رمزنگاری شده، بیت کوین به زیر 36 هزار دلار رسید. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، روز جمعه، قیمت بیت کوین، ارز رمزنگاری شده اول جهان، به زیر 36 هزار دلار سقوط کرد و کاهش روزانه 10 درصدی داشت ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۱:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : تحلیل گران از کوچ بزرگ از بیت کوین به بازار طلا خبر می دهند. خبر بد در بازار ارزهای دیجیتالی افت 9 درصدی بیت کوین و ریزش اتریوم و دوج کوین است.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل: وقتی دوج دورانگو SRT هلکت را به بازار عرضه کرد، این خودروساز آمریکایی فقط قصد داشت حدود 2 هزار دستگاه خودرو تولید کند.
دیجیاتو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۰۰:۰۴    
کمپانی دوج یا با تلفظ صحیح تر داج (Dodge) وعده داده در عصر خودروهای الکتریکی نیز به مدل های عضلانی وفادار باقی مانده و این دسته از خودروها را از نو اختراع می کند. مت مک آلئیر (Matt McAlear) مدیر فروش این کمپانی اخیرا در مصاحبه با نشریه Muscle Cars and Trucks در این رابطه گفته: ...
دیجیاتو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
کمپانی گالاکس (Galax) یکی از تولیدکنندگان سخت افزار کامپیوتر به تازگی به مشتریان خود اعلام کرده است که اگر از اس اس دی های این شرکت برای استخراج رمزارز چیا استفاده کنند، از خدمات گارانتی محروم خواهند شد. ...