یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۶:۵۱Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دامداران»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
دامداران خراسان جنوبی از مشکلات تامین نهاد های دامی در برخی از شهرستان استان گلایه دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۱۲    
اصفهان – تعدادی از دام های دامداران شرق اصفهان به دلیل مصرف خوراک دام نامناسب مسموم و در نهایت تلف شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - اهدای 50 راس گوسفند به دامداران سیل زده فیروآباد شهرستان ابرکوه و کمک چهار میلیارد ریالی بانک کشاورزی استان یزد در ساخت اورژانس روستای خوانسار شهرستان خاتم از جمله خبرهای روزشنبه استان یزد است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۸    
بیرجند- حضور 20 جهادگر در مناطق محروم چهار شهرستان خراسان جنوبی در راستای واکسینه کردن دام روستاییان، روزهای سخت و خزان دامداران را بهاری کرده و بذر امید را در دل آن ها رویانده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سازمان بسیج جامعه کشاورزی در راستای خودکفایی گوشت قرمز در استان آذربایجان غربی اقداماتی انجام داده که برکات خوبی داشته است.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مشکلات دو کارخانه نوش آذر و دامداران شهرستان قدس با حضور معاون امور اقتصادی استاندار تهران و فرماندار این شهرستان بررسی و احصا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان – رنج نامه شرق اصفهان این بار به نهاده های دامی رسیده است، کمبود خوراک دام از یک سو و خوراک دام آلوده از سوی دیگر جان دامداران را به لب رسانده است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۷    
به گزارش خاورستان به نقل از روزنامه خراسان جنوبی ، افت شدید بارندگی در سال زراعی جاری شرایطی بسیار سخت را پیش پای صنعت دامداری استان قرار داده است. فقر شدید مراتع با خشکسالی شدید و گرانی تامین نهاده در حالی زنگ بحران را برای تغذیه و حفظ این سرمایه ها به صدا درآورده است که تصور می شد مشکل دامداران ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
خشکسالی و کاهش شدید بارندگی ها در سال زراعی جاری، بلای جان مراتع، دام ها و کاهش تولیدات شده و 300 میلیارد تومان به دامداران خراسان جنوبی خسارت زده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۲۱    
حدود 600 میلیون تومان از مطالبات دامداران بشرویه ای پرداخت نشده که گلایه دامداران را بدنبال داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه دام سبک گفت: عده ای در برخی از نواحی مرکزی کشور، بره ها را به قیمت های نازل می خرند و آنها را به استان های جنوبی منتقل می کنند تا در زمان مناسب این دام ها را قاچاق کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۷:۲۱    
گرانی و کمبود نهاده های دامی، مجتمع های دامداری خراسان جنوبی را در آستانه تعطیلی قرار داده؛ معضلی بزرگ که تولیدکنندگان را مجبور به فروش گاو ها و تعدیل نیرو ها کرده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: نگران کننده و ترسناک! پایین بودن قیمت خرید تضمینی گندم، باعث شده کشاورزان، مزارع خود را به دامداران بدهند!!! این اتفاق روی دوم سکه معدوم کردن جوجه هاست! ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۴۲    
به علت ارزانی قیمت گندم مزارع کشاورزی به دامداران داده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۳۱    
مشکلات فاضلاب شهری خرمدره ، آلایندگی ضایعات فروشان ابهری و تسهیلات کمرشکن به دامداران را در شهر خبر ببینید.
عصر شرق   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل تعاونی دامداران منطقه دماوند از توزیع 90 تن نهاده های دامی بین دامداران منطقه دماوند در سهمیه فروردین ماه 1400 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
دامداران برای پیشگیری از بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو نسبت به سمپاشی و اصلاح جایگاه دام اقدام کنند.
برترین ها / تیک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
خراسان: در روزهای گذشته ویدئوهای تلخی از نقاط مختلف کشور که در آن گوسفندان مشغول خوردن گندم مزارع کشاورزان بودند در فضای مجازی دست به دست شد که نگرانی های زیادی را به همراه داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۰۵    
پایین بودن قیمت خرید تضمینی گندم، باعث شده است که کشاورزان، مزارع خود را به دامداران بدهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
گندم هایی که خوراک دام ها شدند ،صدای کشاورزان و دامداران را درآورده است .
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۵    
فرامرز مردانی گفت: دامداران باید زمان فصل چرا را رعایت کرده تا موجبات ابطال پروانه چرای خود را فراهم نکنند کما اینکه با رعایت فصل چرا حفاظت از مرتع و هوا نیز صورت می گیرد و از عرصه هایی که خدا در اختیار ما قرار داده است محافظت می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- فرمانده یگان حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: خشکسالی و کاهش بارندگی سبب شده است تا حضور غیرمجاز دامداران در مراتع و مناطق حفاظت شده استان بیشتر شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- خیرین، مرتعداران، دامداران و دوستداران طبیعت کامفیروز شهرستان مرودشت در اقدامی نیک اندیشانه، هفت دستگاه دمنده برای مهار آتش در عرصه های منابع طبیعی تهیه کردند و در اختیار اداره منابع طبیعی این شهرستان قرار دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان سربیشه از افزایش 50 درصدی توزیع کنسانتره دامی در بین دامداران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز جهاد کشاورزی رخ گفت: طی یک سال گذشته بیش از 7 هزار تن علوفه و نهاده دامی بین دامداران بخش رخ توزیع شده است.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۴۰    
صبح امروز ،با حضور فرمانداران شهرستان های گرمه و میامی به همراه مدیران کل منابع طبیعی استانهای خراسان شمالی و سمنان و دادستان های استان ها و همچنین فرماندهان انتظامی و تعداد دیگری از مدیران و دامداران روستاهای بیدک و باغچه در روستای رضوان(سوداغلن) به بررسی اختلافات مراتع این دو روستا جلسه ای با حفظ ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رییس اتحادیه دامداران گیلان گفت: کارگاه های سنتی شیر را گرانتر می خرند و به همین دلیل دامداران شیر بیشتری را برای فروش به این کارگاه ها می برند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
دامداران متخلف که قوانین منابع طبیعی را رعایت نمی کنند پروانه چرای دام آن ها را منابع طبیعی باطل می کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۲    
استخدام تولید و بسته بندی سحرگاه لبن دامداران نجف آباد شرکت تولید و بسته بندی سحرگاه لبن دامداران نجف آباد جهت تکمیل کادر خود در استان اصفهان، شهر نجف آباد، فولادشهر و حومه اقدام به استخدام کارمند آقا با شرایط زیر نموده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۱    
2000 تن کنسانتره و نهاده خام در اسفندماه سال 99 به دامداران کاشمر اختصاص داده شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی کاشمر گفت: در اسفند ماه پارسال حدود 2 هزار تن کنسانتره و نهاده خام به دامداران کاشمر اختصاص داده شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
دامداران بشرویه ای که از پرداخت نشدن بخشی از مطالبات خود گلایه مند هستند معتقدند باید تدابیری اندیشیده شود تا پرداختی ها بهتر باشد، چرا باید دامدار چهار ماه انتظار بکشد تا مطالبه پرداختی فروش شیر به دستش برسد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۴    
لرستان- موموندی، مدیر امور دام جهادکشاورزی لرستان گفت: کاهش 39 درصدی باران در استان سبب خشکسالی و کمبود علوفه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
همکاری دامداران بوکانی در رعایت ظرفیت مراتع و زمان ورود دام به مرتع ، بهبود پوشش مراتع و افزایش در آمد خانوارهای دامدار،را در دراز مدت در پی دارد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان - در راستای طرح کنترل و نظارت بر بازار، رئیس دادگستری، دادستان، رئیس جهاد کشاورزی، رئیس دامپزشکی و نماینده صنعت و معدن و بهداشت از واحد های دامداری (گاو و شتر) در شهرستان راور بازدید کردند و در جریان مسائل و مشکلات این دامداران قرار گرفتند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
برخی کشاورزان فارس به علت قیمت پایین خرید تضمینی گندم به جای فروش بذر گندم و تحویل آن به مراکز خرید، مزارع خود را به دامداران اجاره می دهند.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۳۰    
پتروشیمی شهرستان لردگان که به صورت رسمی در تاریخ 10 آذرماه سال گذشته و توسط حسن روحانی- رئیس جمهور کشورمان افتتاح شد، در مقاطع زمانی مختلف برای مردم منطقه به ویژه کشاورزان و دامداران خسارت هایی را ایجاد کرده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی گفت: توصیه می شود که امروز و فردا از اتراق در کنار رودخانه ها خودداری کرده و دامداران نیز از چرای دام در مسیل ها، دره ها و سیل گاه ها پرهیز کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی گفت: به هم استانی ها توصیه می شود که امروز و فردا از اتراق در کنار رودخانه ها خودداری کرده و دامداران نیز از چرای دام در مسیل ها، دره ها و سیل گاه ها به شدت پرهیز داشته باشند.
مازند اصناف   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: قیمت نهاده ها در حال حاضر تغییری نسبت به سال گذشته نداشته است و در حال توزیع نهاده ها با همان مصوبه نرخ قبلی بوده و تاکنون نرخ جدیدی به ما اعلام نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها نبود صنایع تبدیلی در استان ایلام موجب شده پشم تولیدی عشایر به قیمتی ناچیز بدون اینکه مزیتی برای استان و دامداران داشته باشد، به فروش رسد و این بی توجهی مسئولان راه را برای ورود دلالان باز کرده است.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فروش دام از سوی دامداران متوقف شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، فروشندگان گوشت می گویند دامداران دام نمی فروشند برخی می گویند علت عدم فروش دام کمبود نهاده دامی است. رئیس اتحادیه سراسری ...
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۹    
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی نوشهر گفت: سبوس یارانه ای با نظارت نمایندگان فرمانداری و اداره صمت بین دامداران نوشهری توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۶    
خشکسالی و افزایش بیماری دام ها در خراسان جنوبی، صدای دامداران را درآورده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : منصور پوریان با بیان اینکه تولید دام در بخش سبک و سنگین در سطح بسیار مطلوبی قرار گرفته است، اظهار کرد: قیمت خرید از دامداران در بیشتر موارد زیر قیمت تمام شده تولید است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۰    
سرپرست معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: قیمت نهاده ها در حال حاضر تغییری نسبت به سال گذشته نداشته است و در حال توزیع نهاده ها با همان مصوبه نرخ قبلی بوده و تاکنون نرخ جدیدی به ما اعلام نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه تعاونی عشایری دامداران متحرک گفت: بنابر آمار شبکه تعاونی های عشایر، تولید گوشت قرمز از 210 هزار تن به 253 هزار تن افزایش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل پشتیبانی امور دام استان یزد گفت: بیش از 10 هزار تن نهاده دامی از سوی اداره کل پشتیبانی امور دام استان یزد بین دامداران توزیع شد.
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه سراسری دامداران می گوید: قیمت گوشت گوسفندی درحال حاضر 170 تا 180 هزار تومان است و احتمالا گوشت در ماه رمضان دوباره گران شود.
علی اصغر ملکی از کاهش قیمت گوشت قرمز ار ابتدای هفته خبر داد و گفت: افزایش عرضه مرغ و دام موجب کاهش قیمت ها شده است.