سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۰:۰۷Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دامداران»

موج   ۴۰ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار جاسک با اشاره به اینکه شترهای بدون پلاک قاچاق محسوب می شوند، گفت: افرادی که مشخصات شتران خود را در جهاد ثبت نکرده اند نباید خدمات به آنها ارئه شود و ملاک ارئه خدمات به دامداران توسط دستگاه های زیربط آمار و مشخصات احشام است.
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین دام کشور با تاکید بر اینکه در بهترین حالت تولید گوشت قرمز در کشور هستیم افزود: در روزهای اخیر قیمت خرید دام از دامداران کاهشی بوده و گرانی به رغم تولید مناسب به دلیل عدم نظارت کافی توسط دستگاه های ناظر است.
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی افزایش قیمت نهاده های دامی را موجب جهش قیمت مرغ و لبنیات برشمرد.
مدیر عامل اتحادیه عشایر دامداران متحرک گفت: با پشتیبانی امور دام موضوع تولید قراردادی را مطرح کردیم تا مشکلات در حوزه دام عشایر رفع شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۸ ساعت پیش    
حال که قیمت ها چندین برابر افزایش یافته و نهاده های دامی دپوشده در بنادر و گمرکات در حال ترخیص هستند، وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرده است که در بخش سویا فقط 20درصد و جو و ذرت فقط 60درصد نیاز تولیدکنندگان را می تواند توزیع کند و دامداران و مرغداران کمبودشان را از بازار آزاد تأمین کنند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی گفت: قیمت شیر خام 65 درصد بر قیمت نهایی محصولات لبنی تاثیر دارد. قیمت کارشناسی شده شیر خام در جلسه ی تشکیل شده بین دامداران و تولید کنندگان محصولات لبنی 4150 تومان تعیین شده بود.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۰    
بر اساس تصاویر منتشر شده از مناطق تصرف شده در قراباغ، سربازان باکو سر یک ارمنی که احتمالا از کشاورزان و دامداران محلی است بریده و...
یزد آوا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تامین نهاده ها ی دامی در بازار آزاد دامداران را با مشکلات زیادی مواجه کرده و قیمت تمام شده شیر تولیدی را برای آنان افزایش داده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان - نیکبخت، رئیس جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: 17 هزار و 500 تن نهاده دامی از ابتدای سال تاکنون در بین دامداران و مرغداران این استان توزیع شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه دامداران کشور گفت: حذف ارز دولتی نهاده دامی راهکار مناسبی برای مهار گرانی لبنیات نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۰    
یکی از مشکلات گاوداران خرید شیر و گوشت با قیمت ارزان است که با قیمت نهاده ها همخوانی ندارد این در حالی است که همین تولیدات با قیمت چندبرابری در بازار به فروش می رسد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس انجمن کارخانجات لبنی گیلان گفت: افزایش قیمت شیر خام، لبنیات را از سفره اقشار کم در آمد حذف می کند. ابراهیم آسایش با بیان اینکه گران شدن هر لیتر شیر خام منجر به افزایش قیمت لبنیات در کارخانه های لبنی می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- بازار لبنیات به ویژه شیر از ابتدای سال تاکنون چند مرحله نوسانات مختلفی را به خود دیده و از هفته گذشته چراغ خاموش در حال افزایش است و در حالی که مردم از افزایش قیمت ها گلایه دارند دامداران به علت نبود نهاده ها در حال ورشکستگی هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بسیاری حاضر نیستند بذر گندم و جویی را که ذخیره کرده اند، وارد بازار کنند؛ چون قیمت تعیین شده برایشان صرفه اقتصادی ندارد. از طرفی چون قیمت خوراک دام و طیور بالا رفته برایشان به صرفه تر است که به جای فروش بذر گندم به کشاورز و تبدیل آن به گندم ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۲۲   + ۵۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : آخرین مصوبات ستاد تنظیم بازار درخصوص قیمت برخی کالاها اعلام شد. بر اساس تصمیمات این ستاد، تعیین قیمت نهاده های دامی در مبادی ورودی بر اساس آخرین تغییرات قیمت جهانی، تصویب هزینه های توزیع برای تحویل نهاده ها به دامداران و مرغداران در سامانه بازارگاه ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۱:۲۹   + ۱۱۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه، تولیدات کشاورزی را از مهم ترین محورهای استقلال اقتصادی و رونق و جهش تولید عنوان کرد و گفت: مقام معظم رهبری هر سه قوه را مأمور برطرف کردن موانع تولید کردند و باید در اجرای فرمان رهبری موانع موجود بر سر راه فعالیت کشاورزان و دامداران و کارآفرینان این حوزه شناسایی و با فوریت رفع شوند.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۰۶    
مدیرعامل اتحادیه دامداران متحرک ایرانیان گفت: خرید سیلوی سه هزار تنی ذرت علوفه ای در خراسان جنوبی با سرمایه گذاری اتحادیه مرکزی دامداران متحرک ایرانیان و اتحادیه عشایری خراسان جنوبی کلید خورده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۰۶    
اصفهان- ایرنا - بارش باران پاییزی روز یکشنبه کویر تشنه خور و بیابانک را سیراب کرد و لطافت و تازگی به طبیعت این شهرستان بخشید و امید را در دل کشاورزان و دامداران منطقه زنده کرد. فیلم: محسن فیروزی
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان-ایرنا- مدیرکل پشتیبانی امور دام سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: امسال 17 هزار و 500 تن انواع نهاده دامی بین دامداران این استان توزیع شده است.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۸    
قیمت گوشت گوساله و گوسفند بدون تغییر نسبت به روزهای گذشته در بازار، ثابت ماند. به گزارش کاماپرس، گوشت قیمتش ارزان نیست و بدون شک می توان گفت که در سفره کارگران و حتی برخی کارمندان کم شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی از تعیین قیمت چهار هزارو 500 تومانی برای خرید هر کیلوگرم شیرخام از دامداران خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۸    
اقتصاد ایران: افزایش قیمت کالا همه ساله با اعلام نرخ تورم در ابتدای سال صورت می گرفت و خیال مصرف کننده تا یک سال آسوده بود که قیمت کالا تا یک سال تغییر نخواهد کرد، اما در سال جاری افزایش قیمت کالا به شکل رسمی در چند مرتبه صورت گرفته است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون وزیر جهاد گفت: قیمت قبلی شیرخام براساس تامین 100 درصدی نهاده های مورد نیاز آنان بود و افزایش فعلی به این دلیل است که نهاده به اندازه کافی در اختیار دامداران قرار نگرفته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۵    
مدیر تعاون روستایی طبس با بیان اینکه 890 تُن کود شیمیایی بین کشاورزان این شهرستان توزیع شده است، گفت: طی هشت ماه اخیر هزار و 500 تُن نهاده دامی نیز بین کشاورزان و دامداران طبس با قیمت مصوب دولتی توزیع کردیم.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۱   + ۲۹ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار قیمت نهاده های دامی را بر اساس آخرین تغییرات قیمت جهانی (مورد تایید کمیته ارزی) به تصویب رساند.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۶   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی از تعیین قیمت 4500 تومانی برای خرید هر کیلوگرم شیرخام از دامداران خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مرتضی رضایی در ارتباط تصویری با بخش خبری 21 شبکه یک سیما ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت شیر دوباره افزایش یافت. در یک هفته گذشته این دومین بار است که شیر گران می شود. به گزارش کاماپرس، روز چهارشنبه 28 آبان ماه اعلام شد قیمت هر کیلو شیر خام 4 هزار و 150 تومان شده است. حالا این قیمت دوباره بیشتر شده است ...
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ابوالفضل عباسیان با بیان اینکه در حال حاضر در جاجرم 36 دامداری صنعتی گوسفند و گاو فعال است، گفت: جهاد کشاورزی شهرستان ضمن پیگیری های مکرر در سال جاری توانسته جهت رفاه حال دامداران و کمک به تولید مقدار 2500 تن نهاده دامی را جذب و به صورت یارانه ای در اختیار دامداران قرار دهد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۳:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
به رغم ترخیص نهاده های دامی به صورت امانی و درصدی، مشکل دامداران و مرغداران همچنان ادامه دارد و قیمت مرغ و گوشت روزانه رو به افزایش است. این وضعیت در حالی است که واردکنندگان نهاده های دامی و طیور که در یک ماه اخیر کالایشان را بدون تخصیص ارز از گمرکات ترخیص کرده اند، خواستار حمایت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۲    
یکی از دغدغه های دامداران شرق مازندران نبود کشتارگاه صنعتی برای ذبح دام است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل پشتیبانی امور دام سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: توزیع انواع نهاده های دامی در استان از ابتدای امسال تا کنون در مقایسه با مدت مشابه پارسال بین دامداران این استان 2 برابر شده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۲    
اسفندیار حسنی مقدم به همراه نجیب زاده معاون بهبود تولیدات دامی، مموندی مدیرامور دام استان و بیرانوند مدیر حراست جهاد کشاورزی استان لرستان از انبار های نگهداری و توزیع نهاده های دامی و کارخانه تولید خوراک دام ، تعاونیها و اتحادیه دامداران استان بازدید بعمل آوردند .
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان ، صنعت دامپروری در خراسان جنوبی را می توان به عنوان یک صنعت اشتغال زا و مولد نام برد که می تواند رونق خوبی در حوزه سرمایه گذاری داشته باشد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
40 میلیارد ریال غرامت تا اوایل آبان به دامداران خسارت دیده خراسان جنوبی پرداخت شد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی با حضور در سامانه تلفنی 111 سامد پاسخگوی تلفن های مردمی در حوزه مشکلات کشاورزان و دامداران بود. به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل استانداری خراسان شمالی محمد علی شجاعی در حاشیه این جلسه با بیان اینکه عمده سوالات مردم در حوزه افزایش و کمبود نهاده های دامی بود ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۸:۱۰    
بنی طبا، سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی ایران گفت: با افزایش هزینه های تولید، شیرخام دامداران هم اکنون با احتساب هزینه های حمل و نقل به قیمت هر کیلوگرم 5 هزار تومان در درب کارخانه به تولیدکنندگان محصولات لبنی تحویل می شود.
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مسعود حقیقت مدیر کل پایش هواشناسی کشاورزی از استمرار بارش باران در برخی نقاط کشور خبر داد و گفت: امروز در استان های گیلان و مازندران بارش باران گاهی رعد و برق و در مناطق شمالی آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، تهران و زنجان بارش برف و باران انتظار می رود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۵۱    
قیمت های سرسام آور نهاده های دامی، داد دامداران را درآورده و آن ها چشم انتظارند تا مسئولین چاره ای اساسی برای این معضل بیاندیشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
قیمت گذاری نادرست نان و نهاده های دامی، سبب شده که دامداران از نان تازه برای تامین خوراک دام ها استفاده کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
از فردا سامانه بارشی وارد استان زنجان می شود / کشاورزان و دامداران مراقب تولیداتشان باشند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۷:۰۴    
اصفهان- عده ای می گویند دامداران مقصرند و عده ای دیگر صورت مسئله را پاک می کنند و اعتقاد دارند که گرانی های گوشت مرتبط با قاچاق دام است؛ هر چه که باشد این روزها این فرآورده مهم از سبد غذایی اصفهانی ها رخت بر بسته است.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۵:۴۷    
مدیرعامل اتحادیه عشایری دامداران متحرک ایرانیان با بیان اینکه 5 میلیارد تومان در حوزه یارانه حمل سوخت در بین اتحادیه های استانی توزیع کرده ایم، گفت: در پلاک کوبی دام عشایر تعداد 600 هزار پلاک دام توزیع شده و 600 هزار پلاک دیگر در دست تهیه است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
خراسان شمالی در حالی یکی از قطب های پرورش دام در کشور محسوب می شود که با خروج فراوان دام از استان و زیرساخت های ضعیف فرآوری مواجه است، این امر باعث شده دامداران سود خاصی از این شغل نبرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
میرعماد با اشاره به اعطای 250 دستگاه تراکتور به متقاضیان گفت: از امسال جاری تاکنون 126 هزار تن نهاده دامی استان توزیع شده است.
برترین ها / کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۴   + ۵۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی از افزایش قیمت شیرخام و به تبع آن افزایش قیمت لبنیات خبرداد. محمدرضا بنی طبا اظهار کرد: براساس مصوبه سازمان حمایت قیمت شیرخام از درب دامداری ها 4150 تومان شد و تمام دامداری ها نیز مکلف هستند که شیرخام را با این قیمت مصوب به کارخانه ها تحویل ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- رئیس سازمان جهاد کشاورزی سمنان با اشاره به اعطای 250 دستگاه تراکتور به متقاضیان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 126 هزار تن نهاده دامی بین دامداران و مرغداران استان توزیع شده است.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مردم نیوز :سید احمد مقدسی در این باره اظهار کرد: روز گذشته جلسه ای با سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان برگزار کردیم و مقرر شد در صورتی که بخش عمده ای از نهاده های مورد نیاز دامداران توسط دولت تامین شود قیمت شیرخام درب دامداری 4150 تومان باشد و به ازای هر 0.1 درصد افزایش چربی شیرخام از 3 ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به پیش بینی رعد و برق، گفت: عشایر، دامداران و کوهنوردان از صعود به مناطق مرتفع چهارمحال و بختیاری پرهیز کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه دامداران گفت: نوسان نرخ ارز سبب افزایش قاچاق دام شده و هویت دار کردن دام راهی برای جلوگیری از قاچاق است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس شورای دام کشور از رکود حاکم بر بازار گوشت قرمز ابراز نگرانی کرد و گفت: با کاهش توان خرید مردم تقاضا برای مصرف گوشت قرمز کاهش یافته و این نگرانی وجود دارد که با آغاز تعطیلات اجباری در هفته آینده رکود بر بازار این کالا بیش از گذشته تشدید و زیان دامداران را به همراه داشته باشد. ...