چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۲۳:۰۲Jan 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دامداران»

پانا   ۲ ساعت پیش    
اهواز (پانا) - مدیر آموزش و پرورش اداره ناحیه یک اهواز از پویش تولید و جمع آوری خشکاله در محل آموزشگاه هیات امنایی پاینده، با هدف فرهنگ سازی برای حفظ محیط زیست و حمایت از دامداران نیازمند و جلوگیری از فروش دام و مهاجرت از روستا به شهر خبر داد. ...
خوشبختانه بارندگی های روزهای اخیر در خراسان جنوبی جان دیگر به این کویر تشنه بخشید و موجب دلگرمی کشاورزان و دامداران شد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: منصور پوریان با اشاره به زمزمه های افزایش نرخ گوشت در ماه های پایان سال، گفت: برخی مافیا عرضه گوشت گرانی های اخیر نرخ گوشت را به صادرات دام ارتباط می دهند که باید بگویم که صادرات معلول گرانی های اخیر نیست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۱    
رئیس تعاون روستایی شوشتر: بیش از 2 هزار و 200 تن کود کشاورزی و 8 هزار و 700 تن خوراک دام بین کشاورزان و دامداران شهرستان خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
حسین نعمتی در گفت وگو با میزان، در خصوص روند تخصیص دامدار کارت به دامداران، گفت: رقم دامدار کارت بیشتر مناسب دامدار روستایی بوده تا دامدار صنعتی، زیرا یک کامیون بار نهاده های دامی دامدار صنعتی بیشتر از 50 میلیون تومان می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: 2 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار برای اجرای طرح دامدار کارت در این شهرستان تخصیص یافت تا دامداران دام های سبک و سنگین پلاک گذاری شده روستایی از تسهیلات سرمایه در گردش بهره مند شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۱۱    
80 دامدار شهرستان فیروزکوه برای خرید نهاده های دامی با شرایط "دامدارکارت" به بانک کشاورزی معرفی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی بارندگی های سیلابی اخیر که می توانست موجب خسارت شود به برکت وجود 2 هزار و 153 سازه آبخیزداری استان مهار شد و توانست با ذخیره سازی 16 میلیون مترمکعب رواناب،کشاورزان و دامداران را امیدوار کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
دامدارکارت برای بهره مندی دامداران خوزستان از تسهیلات و خوراک دام صادر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه تعاونی های دامداران متحرک عشایر گفت: 5 هزار راس دام به بازارهای هدف صادر شده و توقف صادرات واقعیت ندارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: بانک کشاورزی برای پرداخت تسهیلات از طریق دامدار کارت اعلام آمادگی کرده اما این موضوع با بروکراسی اداری مواجه شده و دامداران از این موضوع گلایه دارند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۰:۰۱    
مشهد- وابستگی عشایر به مراتع برای چرای دام و از آن سو خشک سالی حادث شده بر کشور امسال موجب شد تا دام های بسیاری از این جمعیت به زیر تیغ کشتار برود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۲:۳۱    
دامدار کارت با هدف حمایت از تولید و دامداران در کهگیلویه و بویراحمد طراحی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل پایش هواشناسی کشاورزی گفت: با توجه به شرایط جوی و کاهش دما به زیر صفر درجه، کشاورزان و دامداران هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: بانک کشاورزی برای پرداخت تسهیلات از طریق دامدار کارت اعلام آمادگی کرده و در استان ها نیز لیست متقاضیان تهیه شده است اما این موضوع با بروکراسی اداری مواجه شده و دامداران از این موضوع گلایه دارند.
موج   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی تایباد بیان کرد: دامداران واجد شرایط می توانند با مراجعه به سامانه یکپارچه تسهیلات اعتباری جهاد کشاورزی (سیتا) جهت درخواست برای صدور دامدار کارت اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول تعاون روستایی هفتکل: 500 تن انواع کود کشاورزی و 100 تن خوراک دام میان کشاورزان و دامداران شهرستان توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس شورای اسلامی شهرکرد با اشاره به نگهداری دام در منطقه مسکونی غرب شهرکرد، گفت: در ابتدا باید زیرساخت های لازم ایجاد و مکانی مشخص تا دامداران دام های خود را از محله مسکونی منتقل کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ساری- کوهستانی، فعال در حوزه دامداری مازندران تامین علوفه دامی را سخت و مشکل ذکر کرد و گفت: برای تهیه خوراک چاره ای جز فروش دام نداریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - زندگی در روستای دوران واقع در دل جنگل های شهرستان رضوانشهر در غرب استان گیلان همواره با دشواری هایی همراه بوده، اما این روزها بارش برف بر این سختی افزوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: طی هماهنگی انجام گرفته با مشخص شدن تعداد احشام تلف شده در سیلاب مورموری، هزینه و خسارات وارد شده به دامداران توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) پرداخت می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۴۶    
برخی دامداران به دلیل مشکلات اقتصادی و نایاب شدن نهاده های دامی، دام هایشان را زیر قیمت بازار فروخته اند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین،گفت: فعال شدن اقتصاد روستایی نیازمند رفع موانع کشاورزان و دامداران است.
ایانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۰۹    
مدیر جهاد کشاورزی نوشهر از پرداخت 7 میلیارد و 600 میلیون ریال تسهیلات دامدارکارت به دامداران نوشهری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۰۸    
ایرنا - زاهدان- ریزش نرم باران در خاش و تفتان سیستان و بلوچستان آثار حیات و امید و برکت را از خود بر جا گذاشته و سبب شادمانی اقشار مختلف مردم بویژه کشاورزان و دامداران شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۰:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : برخی از مسوولان و خصولتی ها به بهانه افزایش قیمت گوشت در بازار داخلی صادرات دام را متوقف کردند. این در حالی است که صادرات تنها روزنه امید برای ادامه حیات دامداران است.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان بر توزیع نهاده های دامی با مدیریت یکپارچه برمبنای "سامانه توزیع هوشمند مالیار" تاکید کرد. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر ، جلسه ارتقاء هماهنگی در توزیع نهاده های دامی دامداران روستایی و عشایر به ریاست دکتر حسنی مقدم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۱    
برای سومین روز بارش، مردم به خصوص کشاورزان و دامداران را خوشحال کرد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۹:۳۵    
آقایان عباس پاپی زاده رئیس سازمان عشایر کشور و مجید موافق غدیری رئیس انجمن خوراک دام کشور دربرنامه نبض کشاورزی به بررسی مشکلات دامداران و عشایر پرداختند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۹:۱۹    
نماینده شهرستان بروجن در شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: مشکل دامداران توزیع ناعادلانه است به گونه ای که این نهاده ها به دست صاحبان اصلی خود نمی رسد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
یکی از ابهامات مطرح شده، توزیع نهاده ها بین افراد مجهول الهویه یا فوت شده بود که گلایه های برخی دامداران را در پی داشت البته متاسفانه هیچ کدام از مدیران جهاد کشاورزی و تعاون روستایی استان در این باره پاسخ روشنی ارائه نکردند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۷   + ۳۵ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرعامل اتحادیه تعاونی های عشایری دامداران متحرک ایران گفت: اینکه قیمت گوشت امروز کیلویی 130 تا 140 هزار تومان است به دلیل سرکوب قیمت هاست. قیمت گوشت با توجه به افزایش هزینه های تولید باید کیلویی 170 تا 180 هزار تومان باشد تا تولیدکننده حداقل ضرر نکند. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۶    
فشار گرانی نهاده های دامی آنقدر به دامداران زیاد شده که در بسیاری موارد ناچار می شوند از خوراک بی کیفیت برای سیر کردن دام هایشان استفاده کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۵    
روز خشکسالی وسیع و کاهش بارش ها از یک سو و محقق نشدن وعده ها برای تامین نهاده دامی از سوی دیگر سبب شد، عشایر و دامداران استان سمنان همزمان با فصل زایش گوسفندان در تنگنای تامین خوراک دام بمانند.
ایران خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ساوه - رئیس امور دام جهادکشاورزی ساوه گفت: با توجه به فعالیت حداقل 7 هزار دامدار در ساوه، سهم اعتبار 2.4 میلیارد تومانی این شهرستان از دامدارکارت پاسخگوی نیاز دامداران نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- کارشناس مسوول قرنطینه اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی گفت: تقاضای دامداران برای فروش احشام بویژه دام ماده افزایش یافته اما با توجه به اینکه کشتار حیوان آبستن ممنوع است، شاهد افزایش جابه جایی غیرمجاز آن در استان هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۳:۵۵    
جلسه ای به منظور رفع مشکلات دامداران و صیادان با حضور حبیب آقاجری نماینده هندیجان، ماهشهر و امیدیه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۹:۵۶    
دامداران تهمیدات لازم را برای پیشگیری از شیوع بیماری تب برفکی داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۷:۱۵    
دامدار کارت برای تامین علوفه مورد نیاز دامداران تا سقف 50 میلیون تومان شارژ خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس شبکه دامپزشکی بردسکن گفت: با توجه به مراجعه ها و صحبت هایی که با دامداران داریم به دلیل سوء تغذیه ناشی از خشکسالی، کمبود و گرانی نهاده های دامی و عدم توجه کافی به واکسیناسیون کامل و به موقع دامشان سقط جنین در دام های منطقه به نسبت سال گذشته بیشتر شده است.
طلا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: این میزان تسهیلات به 597 نفر از دامداران استان مازندران پرداخت شد. شایان ذکر است شعب بانک کشاورزی در استان مازندران تا کنون 107 درصد از برنامه ابلاغی این مدیریت را محقق کرده اند. برچسب ها
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
عباس مقتدایی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به تذکرات و مکاتبات نمایندگان درخصوص استمهال وام کشاورزان و دامداران گفت: در این راستا وزیر جهاد کشاورزی در 18 دی ماه در نامه ای به رییس مجلس بیان کرد که امهال اصل وام های دریافتی کشاورزان خسارت دیده موضوع قانون ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
درحالی که گزارش های هواشناسی افت محسوس دما را در آذربایجان غربی پیش بینی کرده ، جهاد کشاورزی آذربایجان غربی نیز از کشاورزان ، دامداران و صاحبان واحدهای تولیدی گلخانه ای و پرورش قارچ خوراکی استان خواست تا تدابیر لازم را در راستای تامین سوخت و گرمای مورد نیاز واحدهای خود اعمال کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به صدور دامدار کارت با تسهیلات 50 میلیون تومانی، گفت: دامداران با این کارت می توانند نهاده مورد نیاز خود را خریداری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۵    
تشکیل پرونده برای متقاضیان دامدار کارت در شهرستان مه ولات در حال انجام است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۲    
ایسنا/یزد امام جمعه مهریز با اشاره به مشکلات و کمبود امکانات مورد نیاز کشاورزان و دامداران این شهرستان از وزیر جهاد کشاورزی گلایه کرد و از او خواست تا به جای مراجعه به امکان بهینه شده و بدون مشکل، به مراکزی مراجعه کنند که مردم از مشکلات در رنج و مشقت هستند.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شبکه دامپزشکی ابرکوه ضمن هشدار به دامداران نسبت به شیوع بیماری آگالاکسی در بین دام های سبک، از آنان خواست تا نسبت به واکسیناسیون هر چه سریع تر اقدام نمایند.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نادر زهره ای امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس از خرم آباد بیان کرد: توزیع نهاده های دامی بین دامداران از وظایف شبکه های تعاونی روستایی است که در این رابطه تمام تلاش خود را به کار بسته ایم ...