چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۲۰:۰۸May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه کارا»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
آمار و ارقام تسهیلات اعطا شده به استان ها در دو سامانه کارا و تحفه نشان می دهد استان تهران در صدر دریافت قرار دارد و سهم دریافت کنندگان معاونت فرهنگی در قیاس با سازمان حج و متقاضیان آن 16 در برابر 43 درصد است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۶    
،محمد برکت اظهار کرد: با توجه به پیگیری ها صورت گرفته از گروه ها و کسب کار های آسیب دیده و شاغلان بیمه شده یا فاقد بیمه در پیک چهارم کرونا که شامل؛ گروه های دو، سه و چهار می شوند اهالی فرهنگ، هنر و رسانه نسبت به ثبت نام جهت دریافت تسهیلات در سامانه کارا اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار لاهیجان از نام نویسی بیش از هزار و 300 نفر در سامانه کارا برای دریافت تسهیلات کرونایی خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۷:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام گفت:در طول سال گذشته از طریق صندوق اعتباری هنر 30 میلیارد ریال در قالب هدیه و عیدی به هنرمندان استان و بیش از 100 میلیارد ریال تسهیلات کم بهره به صنوف حوزه فرهنگ، هنر و رسانه در قالب سامانه کارا و تحفه پرداخت شده است.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
مطابق آمار، بیش از 43 هزار میلیارد تومان تسهیلات کرونا به خانوارها و کسب وکارهای متقاضی پرداخت شده است. *** حمایت و پشتیبانی از کسب و کارهای آسیب دیده ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۵:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل هدایت نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تا کنون 9 هزار و 212 میلیارد تومان تسهیلات کرونا به بنگاه های آسیب دیده پرداخت شده که این رقم معادل 67 درصد درخواست ثبت شده در سامانه کارا است.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
از ابتدای پرداخت تسهیلات کرونا تاکنون، 7390 پرونده در سامانه کارا جهت اخذ تسهیلات ثبت نام کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: پارسال در مجموع 350 میلیارد ریال تسهیلات از محل مجوز مشاغل خانگی سامانه کارا به هنرمندان صنایع دستی استان پرداخت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار کارون گفت: همکاری حداکثری دستگاه ها و بانک های شهرستان برای ارائه تسهیلات کرونایی به متقاضیان الزامی است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، محمد حیدری عصر امروز چهارشنبه در جلسه شورای اشتغال خرمشهر، اظهار کرد: میان 26 تا 27 شهرستان استان خوزستان، خرمشهر جزو شهرستان هایی است که از لحاظ ثبت نام و میزان پرداختی تسهیلات کرونایی ضعیف است که این امر می تواند ناشی از نبود اطلاع رسانی و مسئله سامانه کارا باشد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر بر رسیدگی به 385 پرونده و ساماندهی سامانه کارا تاکید کرد و گفت: سامانه کارا باید ظرفیت خدمات رسانی و امکان دسترسی متقاضیان را داشته باشد.
یاریزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: تاکنون بیش از 40 میلیارد ریال تسهیلات کرونا از طریق دولت به 333 باشگاه های زیان دیده از کرونا در استان پرداخت شده است. ...
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرمشهر از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه خرمشهر خواست برای برخورداری از تسهیلات ویژه کرونا در سامانه کارا ثبت نام کنند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ حسین فرخنده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: میزان تسهیلات پرداخت شده به 486 متقاضی که در مرحله اول و دوم سامانه کارا ثبت نام کرده بودند 65 میلیارد و 90 میلیون ریال بود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: پرداخت تسهیلات به پرونده هایی که سال گذشته روند ثبت نام آنها در سامانه کارا انجام شده است، همچنان ادامه دارد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۶    
درست هشت ماه و 20 روز پیش؛ یعنی در سی امین روز از تیرماه سال گذشته در بحبوحه راه اندازی سامانه کارا برای دریافت تسهیلات کرونا برایتان از مشکلاتی گفتیم که گریبانگیر فعالان صنایع دستی شده که کرونا کسب و کارشان را تعطیل و کساد کرده و در صف ثبت نام اندک تسهیلاتی کرونایی ایستاده اند تا شاید مرهمی بر ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
در جهت پشتیبانی از تولیدات بخش کشاورزی مهلت ثبت نام در سامانه کارا برای صاحبان مشاغل آسبب دیده از کرونا تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری تمدید شد.
بانک ملی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۲:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، متقاضیان این تسهیلات که از طریق نشان بانک در اپلیکیشن ایوا به ثبت درخواست خود اقدام می کنند، ابتدا باید این شرایط را پذیرفته و تایید کنند. ...
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های کشور گفت: دو نوع تسهیلات در حوزه رانندگان تاکسی به آن ها اعطا شده که نخستین آن تسهیلات مشاغل آسیب دیده توسط وزارت رفاه به مبلغ 6 میلیون تومان به تمامی رانندگان حوزه حمل و نقل عمومی درون شهری از جمله تاکسی ...
مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا شهرستان ابهر در خصوص ارائه تسهیلات کرونا در سامانه کارا و سامانه تحفه گفت: تعداد قابل توجهی از واحدها اقدام به ثبت نام و دریافت تسهیلات در شهرستان نموده اند.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سراب عملکرد جذب تسهیلات سامانه سیتا (تبصره18) ، سامانه کارا برای مشاغل آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا، مشاغل خانگی، کشاورز کارت(تسهیلات سرمایه در گردش خرید کود وسم مورد نیاز کشاورزان) را در شهرستان سراب تشریح نمود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۲:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: 21 هزار و 552 واحد شغلی با اشتغال بیش از 33 هزار نفر دراستان، برای دریافت تسهیلات کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در سامانه کارا نامنویسی شده اند.
فرمانداری اردستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رماندار اردستان تاکنون 19 میلیارد تومان تسهیلات به 289 طرح اشتغال روستایی در شهرستان اردستان پرداخت شده است حمیدرضا تاملی در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان گفت ...
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: 14 هزار و 910 میلیارد ریال تسهیلات به هنرمندان جنوب کرمان که در سامانه کارا ثبت نام کرده بودند، پرداخت شد.
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۲۰    
به گزارش هه وال موکریان ، قرنی مصطفی پور اظهار کرد: باشگاه ها و متقاضیان دریافت وام ورزشی کرونا حداکثر تا 15 اسفندماه فرصت دارند نسبت به تکمیل ثبت نام در سامانه کارا اقدام نمایند. تسهیلات حمایتی ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان تاکسیرانی اصفهان شش میلیون تومان وام کرونا از طریق سامانه کارا به رانندگان واجد شرایط پرداخت کرد.
روزنامه زاینده رود   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۶    
سازمان تاکسیرانی اصفهان شش میلیون تومان وام کرونا از طریق سامانه کارا به رانندگان واجد شرایط پرداخت کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: این سازمان شش میلیون تومان وام کرونا از طریق سامانه کارا به رانندگان واجد شرایط، 50 میلیون تومان وام نوسازی تاکسی با اقساط 48 ماهه و دو میلیون تومان وام قرض الحسنه پرداخت کرده است.
مهلت ثبت نام فعالان کسب و کار در حوزه کانونهای آگهی و تبلیغاتی متقاضی استفاده از تسهیلات درنظر گرفته شده، در سامانه کارا تا 15 اسفند ماه، سال جاری تمدید شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه تا کنون بیش از 17 میلیارد تومان تسهیلات کرونا به اهالی فرهنگ، هنر و رسانه استان پرداخت شده است، گفت: مهلت ثبت نام متقاضیان دریافت تسهیلات این حوزه در سامانه کارا تا پانزدهم اسفندماه تمدید شد.
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه و به نقل از ایرنا، سعدی مصطفی زاده روز دوشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری روانسر افزود: این تسهیلات تاکنون به 341 کارفرما و یا واحدهای خوداشتغالی با 367 نیروی کار پرداخت شده است. ...
مهلت ثبت نام فعالان کسب و کارها و مشاغل در حوزه های فرهنگی، هنری، سینمایی، مطبوعاتی و رسانه ای و قرآن و عترت، در سامانه کارا تا 15 اسفند ماه، سال جاری تمدید شد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
743 بنگاه های تولیدی، اقتصادی وصنوف در برای دریافت تسهیلات در سامانه کارا ثبت نام کردند که به 438 نفر تسهیلات کرونا به واحدهای آسیب دیده پرداخت شد
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: 9 میلیارد و 240 میلیون ریال تسهیلات کرونایی به 36 هنرمند استان که در سامانه کارا ثبت نام کرده بودند، پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
جوانان و نخبگان فناور واجد شرایط در خراسان جنوبی برای گرفتن تسهیلات در سامانه کارا ثبت نام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
بانک توسعه تعاون در قالب سامانه کارا ، امسال حدود 900 میلیارد تومان تسهیلات در حوزه اشتغال روستایی کشور پرداخت کرده است.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۲۹   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های کشور درباره جزئیات اعطای وام کرونایی به رانندگان وسایل حمل و نقل عمومی توضیحاتی داد.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان گفت: تقویت زیست بوم کارآفرینی و اشتغال شهرستان آران و بیدگل نیاز به تقویت و توجه فعالان اقتصادی و دستگاه های اجرایی است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
عابدی گفت: 93 طرح جدید با 2200 میلیارد تومان اعتبار در سامانه کارا ثبت شده که با اجرای آنها گامی بلند به سمت اشتغال پایدار در استان برخواهیم داشت.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل گفت: تاکنون 467 پرونده تسهیلات برای متقاضیان این شهرستان در سامانه کارا تشکیل و 242 فقره پرونده به ارزش بالغ بر صد میلیارد ریال از محل اعتبارات این طرح به واجدین شرایط پرداخت شده است.
بانک ملی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۴   + ۴۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، از این مبلغ حدود 82 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به حساب یارانه بگیران واریز شده است. کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا معرفی شده از سوی سامانه کارا نیز حدود 22 هزار میلیارد ریال تسهیلات بر اساس عقد مرابحه دریافت کرده اند. ...
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر خراسان رضوی گفت: در راستای حمایت از تولید و توجه به اشتغالزایی و ظرفیت عشایر خراسان رضوی تاکنون 397 میلیارد ریال تسهیلات از محل طرح توسعه اشتغال پایدار ( سامانه کارا ) به عشایر استان اختصاص یافته است. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۴۹    
مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با بیان این که " قهرمانان باید از حمایت اداره کل و هیئت ورزشی مطمئن شوند " از باشگاه ها خواست تا برای دریافت وام حمایتی، در سامانه کارا ثبت نام کنند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون بیش از 31 باشگاه ورزشی این استان جهت اخذ تسهیلات اشتغالزایی در سامانه کارا نام نویسی و از این تسهیلات استفاده کردند. ...
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
همایون شجریان خواننده تیتراژ پایانی فیلم سینمایی قاتل و وحشی به کارگردانی حمید نعمت الله شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز: مهلت ثبت نام فعالان کسب و کارها و مشاغل در حوزه های فرهنگی، هنری، سینمایی، مطبوعاتی و رسانه ای و قرآن و عترت،در سامانه کارا تا پایان بهمن ماه، تمدید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
متقاضین حوزه ورزش، میراث فرهنگی و فرهنگ هنر برای دریافت تسهیلات کرونایی تا پایان دی ماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام در سامانه کارا اقدام کنند .
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون بیش از 31 باشگاه ورزشی این استان جهت اخذ تسهیلات اشتغالزایی در سامانه کارا نام نویسی و از این تسهیلات استفاده کردند.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۱   + ۳۳ سایت دیگر  
نقدینه - سامانه پذیرش و احراز هویت غیرحضوری مشتریان کارگزاری بانک کارآفرین آغاز به کارکرد. ، مهدی سیف علیشاهی عضو هیات مدیره بانک کارآفرین در مراسم رونمایی و آغاز به کار سامانه کارا اکسپرس در شعبه مرکزی این بانک خاطرنشان کرد ...
فرمانداری فریدن   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰۴   + ۵۶ سایت دیگر  
لذا انتشار آگهی های جعلی با عناوینی همچون اخذ تسهیلات اشتغالزایی با نرخ سود کم بنام وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی که با وعده های کاذب به جذب مشتری می پردازند به قصد اخاذی ،کلاهبرداری و سوءاستفاده از هموطنان گرامی می باشند که در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک موضوع به وزارت تعاون ...