پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۰۷:۵۴May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مومنانه»

راهبردنامه   ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
حبیب امین زاده روز چهارشنبه در نشست با جمعی از صاحبان صنایع استان اظهار کرد: یکی از نقاط قوت صنایع، حضور پررنگ در موضوعات مرتبط با مسوولیت های اجتماعی است که نمونه بارز آن مقابله با کرونا و حمایت قاطع از رزمایش کمک های مومنانه و احیای محیط زیست است. وی ادامه داد: در همین راستا [...]
بسیج   ۵ ساعت پیش    
زنجان-فرمانده سپاه ناحیه سلطانیه از برگزاری مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه همزمان با عید سعید فطر خبر داد.
بسیج   ۸ ساعت پیش    
رزمایش کمک های مومنانه ،گروههای جهادی با پخت غذاهای گرم و توزیع بسته های کمک معیشتی با رمز یا علی ابن ابیطالب (ع) بارعایت پروتکل های بهداشتی برگزارشد.
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار کرمان در پیامی مشترک، حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر، پاداش یک ماه مجاهدت های عارفانه و کمک های مومنانه را تبریک گفتند.
بسیج   ۸ ساعت پیش    
250 بسته معیشتی در چهارمین مرحله رزمایش کمک های مومنانه شرکت توزیع نیروی برق استان تهران بین نیازمندان استان توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) بخش صیدون گفت: 300 بسته معیشتی به نیازمندان و خانواده های بی بضاعت این بخش اهدا شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۰۳    
در راستای کمک مومنانه در استان اصفهان تعداد 30 هزار بسته معیشتی در طرح احسان علوی از 21 ماه رمضان توسط معاونت اجتماعی سپاه صاحب الزمان (عج) تهیه و در حال توزیع است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – فرمانده ناحیه مقاومت سپاه امام حسن (ع) قزوین گفت: کمک مومنانه و نهضت مواسات امروز تبدیل به یک فرهنگ عمومی در سطح جامعه شده و خوشبختانه روز به روز در حال تقویت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۱۱    
توزیع 300بسته کمک مومنانه میان نیازمندان در شهرستان آغاجاری آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۵۶    
همزمان با ماه مبارک رمضان، کمک های مومنانه در مناطق مختلف کرمان ادامه دارد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
ربیعی گفت: یکی از اقداماتی که بسیج مداحان در راستای نهضت کمک مومنانه انجام می دهد کمک به آزادی زندانیان مالی جرائم غیر عمد است که خوشبختانه در ماه رمضان امسال 3 زندانی در اراک آزاد شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۵۱    
پنجمین مرحله کمک مومنانه ستاد اجرایی حضرت امام خمینی (ه) در مازندران میان نیازمندان کم برخوردار اجرا شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۸    
جلسه بهزیستی شهریار با فرمانده سپاه ناحیه در راستای تعامل جهت کمکهای مومنانه به جامعه هدف شهرستان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در واپسین روزهای ماه مبارک رمضان پویش امید و همدلی و کمکهای مومنانه و مواسات در نقاط مختلف آذربایجان غربی ادامه دارد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۰۷    
مردم خیر و روزه دار شهرستان خدابنده، در یازدهمین رزمایش کمک های مومنانه هزار و 500 بسته ی معیشتی بین نیازمندان توزیع کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه با حضور در روستا های زاچ و داربست از مناطق دورافتاده و محروم شهرستان بشاگرد، ضمن بازدید از طرح های عمرانی و دیدار با مردم، بسته های کمک مومنانه را نیز به آنان اهدا کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- در آستانه عید فطر بسته های معیشتی کالای اساسی به ارزش یک میلیارد و 300میلیون ریال در قالب رزمایش کمک های مومنانه مرحله چهارم طرح شهید سردار سلیمانی توسط سپاه بوکان با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بین نیازمندان بوکانی توزیع شد. عکس از: محمد ادیب
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۳    
در اخرین روز های ماه مهمانی خدا، کمک های مومنانه در شهرقدس به اوج خود رسیده است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
کریمی گفت: یکی از ماموریت های سپاه خدمت رسانی به مردم و خصوصا مناطق محروم است که علاوه بر فعالیت در عرصه های سازندگی و محرومیت زدایی در راستای مشارکت در نهصت کمک مومنانه نیز گام بر می دارد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ "افشین کریمی" امروز در "رزمایش همدلی و مواسات و کمک مومنانه" به منظور اهدای 800 بسته معشیتی به افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی استان اظهار داشت: الگوی تمامی ما برای کمک های مومنانه و تلاش برای رفع مشکلات افراد محروم جامعه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - کرمانشاه - مراسم اهدای بسته های معیشتی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی از محل کمک های مومنانه دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه روز چهارشنبه در محوطه استانداری برگزار شد.(عکاس: بهمن زارعی)
مرآت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه بسطام با بیان اینکه 220 بسته معیشتی در سطح شهر و بخش بسطام توزیع شد، گفت: این طرح در قالب مواسات و کمک مومنانه و از موقوفات اوقاف بسطام اجرا شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
کمک های مومنانه 29 نفر از فرزندان انقلاب دبیرستان پسرانه "هیات امنایی امید انقلاب ناحیه یک اردبیل" در پویشی از جنس مهربانی و عاطفه و به مناسبت عید سعید فطر منجر به آزادی دو زندانی دربند شد . ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
در راستای رزمایش کمک مومنانه در ماه مبارک رمضان 8 هزار پرس غذای گرم و 7 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان قصرقند توزیع شده است.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه میانه در آیین توزیع 1500 بسته کمک مومنانه ضمن تقدیر از خیرین و نهادهای همیار، گفت: طی ماه رمضان امسال و در 3 مرحله، بیش از 5000 بسته معیشتی در بین نیازمندان میانه توزیع شده است. ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۲    
مجتمع فرهنگی هنری نور همزمان با ماه مبارک رمضان، ویژه برنامه کمک مومنانه را با هدف همدلی و مهربانی با خانواده های نیازمند و کم بضاعت برگزار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۵    
ایسنا/زنجان نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: شرکت در رزمایش مومنانه لبیک به ندای مقام معظم رهبری است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۱    
مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری پیامبر اعظم (ص) از توزیع 30 بسته کمک مومنانه این کانون همزمان با آخرین روزهای ماه مبارک رمضان در بین خانوادهای نیازمند و آسیب دیده از کرونا روستای حور خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
امامی گفت : در طرح مومنانه سفره ای به وسعت ایران، خادمیاران در محله های حاشیه ای و کم برخوردار کلان شهر اصفهان و شهرستان های استان نیازمندان آبرومند را شناسایی و بسته های معیشتی به آنان اهدا کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین مرحله از رزمایش کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه در بیضا انجام شد
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حسین فروغی، مدیر سازمان بسیج عشایری سپاه سلمان سیستان وبلوچستان از توزیع 60 بسته معیشتی در تداوم رزمایش کمک مومنانه در بین مناطق عشایری استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۶    
اهواز - ایرنا - رزمایش کمک های مومنانه در خوزستان در قالب 6 هزار بسته معیشتی صبح امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت ماه با حضور مقامات استانی در مجتمع فجر برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۶    
خیریه آبشار عاطفه های شاهین شهر در دهه آخر ماه مبارک رمضان و در طرح کمک های مومنانه 500 بسته غذایی بین نیازمندان توزیع کرده است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۲    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ترکمن گفت: 120 بسته غذای گرم در رزمایش مواسات مومنانه، بین جامعه ایثارگری نیازمند توزیع شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نجفی مهر، گفت:از سوی مدیران ستادی استانداری، مدیران استان و کمیته امداد رزمایش مواسات و کمک مومنانه به منظور توزیع 800 بسته معشیتی بین اقشار محروم تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی استان اجرا شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان میبد؛ سیدمحسن فلاح روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه این تعداد بسته مواد غذایی در اختیار 321 مددجو گذاشته شد، افزود: با کمک موسسه های خیریه فعال زیرپوشش این اداره در اجرای پویش همدلی مومنانه در ماه ضیافت الهی با رعایت کرامت انسانی ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی مازندران از تهیه و توزیع هزار و 800 سری جهیزیه و لوازم زندگی در قالب نهضت کمک مومنانه بین نیازمندان در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کل کانون کشوری پیشخوان دولت از توزیع 500 بسته کمک معیشتی در قالب کمک های مومنانه بین نیازمندان تهرانی خبر داد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ جمال شیبه در مراسم توزیع 6 هزار بسته معیشتی در خوزستان که امروز( 22 اردیبهشت ماه) در اهواز برگزار شد، اظهارکرد: تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری در سال گذشته در خصوص رزمایش کمک های مومنانه باعث شد تا حرکت عظیمی در کشور شکل بگیرد و این حرکت اکنون بسیار وسیعتر شده است و قطعا حرکتی ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۱    
حجت الاسلام چراغی پور با بیان اینکه کانون های فرهنگی و هنری مساجد در برپایی نماز عید سیعد فطر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مشارکت گسترده ای دارند، از تداوم کمک های مومنانه در عید فطر در سطح کانون های مساجد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: مرحله چهارم رزمایش کمک های مومنانه توسط سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان امروز در حال اجرا است که در مرکز استان نیز اجرایی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۸    
بسیجیان گروه های جهادی بسیج سازندگی ، در ماه مبارک رمضان پنج مرحله رزمایش کمک مومنانه برگزار کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۸    
بیش از یکهزار بسته کمک مومنانه بین نیازمندان شهرستان آبادان توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۱    
هفتمین مرحله کمک های مومنانه دفتر آستان قدس رضوی در فیروزکوه بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کمک مومنانه یکصد و ده هزار بسته ارزاق به مناسبت عید سعید فطر در قالب پویش مهر رضوی به همت کانون خادمیاران آستان قدس رضوی عصر امروز در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
خاکی گفت: به مناسبت عید سعید فطر کمک های مومنانه فرهنگسرای قرآن در قالب هدایا و بسته های معیشتی به خانواده های نیازمند منطقه اهدا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان گفت: در قالب طرح کمک مومنانه 6 هزار بسته غذایی و معیشتی بین نیازمندان خوزستان توزیع می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۷    
اهداء یک هزار بسته معیشتی به خانواده های کم برخوردار شهرستان ری در آخرین روز از ماه مبارک رمضان
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
ایستانیوز: مراسم پویش سفره مهر رضوی ویژه استان تهران در توزیع 110 هزار بسته ارزاق ماه مبارک رمضان با مشارکت بانک صادرات ایران برگزار شد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده سپاه ناحیه جوانرود از برگزاری نهمین مرحله رزمایش کمک های مومنانه در این شهرستان در آستانه عید سعید فطر خبر داد.