شنبه ۰۸ مهرساعت ۰۵:۴۷Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قنادان»

پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۴۹    
رؤسای صنف قنادان استان از مجموعه شیر پاستوریزه پگاه زنجان بازدید کردند. به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پیام فوری؛ به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع شیر ایران (پگاه) ...
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصادنیوز: درباره چگونگی محاسبه نرخ جعبه شیرینی دو دستورالعمل مجزا وجود دارد و همین سبب سردرگمی قنادان و مردم شده است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۲۳    
مرصاد نیوز: رئیس اتحادیه قنادان کرمانشاه گفت: در حال حاضر قیمت جعبه از نرخ شیرینی کسر شده و در تعیین نرخ نهایی شیرینی لحاظ شده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۳۴    
محمد فرزانی، رییس اتحادیه قنادان مشهد گفت: افزایش قیمت شکر و سایر مواد اولیه سبب ریزش تقاضا در بازار شده است. شیرینی به کالایی لوکس تبدیل شده که مردم به دلیل ضرورت نداشتن به ندرت سمت خرید آن می آیند. ان شاءالله از این شرایط عبور خواهیم کرد و به رونق و افزایش فروش می رسیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
وزن شیرینی منهای جعبه قرار بود این فرمول برای محاسبه قیمت شیرینی در قنادی ها استفاده شود که تا حدود زیادی هم اجرایی شد.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۴۱    
علی بهره مند بیان کرد: اتحادیه قنادان با تصویب مقررات جدید در وضعیت نامطلوبی قرار گرفته است. تقویت جایگاه اتحادیه های صنفی باید بر اساس قانون نظام صنفی و فعالیت اتاق های اصناف باشد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس اتحادیه قنادان با بیان اینکه شکر به نرخ آزاد تهیه می شود، گفت: قیمت شکر طی 15 روز با افزایش مواجه و به 34 هزار تومان رسید.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی با اتحادیه قنادان و صنوف مربوط تبریز و یک مؤسسه سینمایی امضا شد.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مرتضی پاشایی روز سه شنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: پرونده یک واحد صنفی قنادی برای کم فروشی در شعبه ششم بدوی کرج رسیدگی شد. وی افزود: این شعبه باتوجه به محتویات پرونده و نظریه اتحادیه صنف قنادان و ارائه نکردن مدارک قانونی ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۲۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
جام جم آنلاین آذربایجان شرقی: حسن خانه زر، رئیس مرکز اندازه شناسی، اوزان و مقیاس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: این جلسه در راستای هم افزایی بین بخشی برگزار شده است چرا که یکی از وظایف قانونی ما، نظارت بر حوزه اوزان و مقیاس ها در کشور است ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
جام جم آنلاین آذربایجان شرقی: حسن خانه زر، رئیس مرکز اندازه شناسی سازمان ملی استاندارد طی سخنانی تاکید کرد: این جلسه در راستای هم افزایی بین بخشی اجرا شده است چراکه یکی از وظایف قانونی ما، نظارت بر اندازه شناسی کشور است و در همین راستا یکی از ماموریت های مهم سازمان اوزان و مقیاس ها بوده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رییس اتحادیه نانوایان و قنادان استان بوشهر گفت: با توجه به مشکلات گسترده ای که نانوایان این استان با آن مواجه شده اند، بازنگری در قیمت نان ضروری است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۶    
رئیس اتحادیه قنادان گفت: استفاده از تکنولوژی و فناوری های جدید در صنعت تولید شیرینی موجب شده کیفیت محصولات با توجه به نیاز بازار افزایش و تا بخشی از هزینه های تولید کاهش پیدا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۰۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه قنادان و آجیل فروشان همدان گفت: خالص فروشی در شیرینی فروش های همدان به اجرا درآمده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
برگزاری کلاس آموزشی بهداشت و بیماری های قابل انتقال از فرآورده های خام دامی به انسان در محل شبکه بهداشت شهرستان شیروان
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۰۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
همدان- مدیرکل صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: موضوع خالص، فروشی شیرینی در همدان مصوب شده و صنف قنادان موظف هستند، وزن کارتن خالی را از وزن شیرینی کم کرده و به صورت خالص به مشتری عرضه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۷:۳۲    
قنادان استان همدان 15 روز فرصت دارند تا فروش خود را خالص کنند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نصر: رئیس اتحادیه قنادان کلانشهر تبریز، گفت: با تلاش وکوشش هنرمندان قناد کلانشهر تبریز، از چندین شیرینی به عنوان سوغات جدید استان آذربایجان شرقی در تبریز اختراع و طی مراسمی رونمایی شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نصر: با حضور رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز، جمعی از روسای شورای های اسلامی کشور، مسئولان سازمان فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، کریمی رئیس و صفری نائب رئیس اتحادیه قنادان کلانشهر تبریز، از چندین سوغات سنتی جدید آذربایجان رونمایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۲:۳۸    
ساوه - ایرنا - بزرگترین کیک جهان به طول یک هزار و 434 متر و به وزن 20 تن از پیله عهدی که سازنده آن با امام رضا (ع) کرده بود بیرون آمد تا عیدغدیر را به کام نجفیان شیرین تر کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای زنجان ؛ عید غدیر قلب های مومنان در تب و تاب است. قنادان شهرم در اقدامی نمادین کیک 500 متری تهیه و در روز عید بین مردم توزیع کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۰۰:۴۸    
قنادان زنجانی با همکاری اتاق اصناف کیک 500 متری را امروز در سبزه میدان این شهر تزئین و در بین کسانی که در جشن بزرگ غدیر در زنجان شرکت کرده بودند توزیع کردند. 122 قناد در پخت، تزئین و توزیع این کیک 5 تنی همکاری داشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت عید سعید خم و به همت اتحادیه قنادان و اتاق اصناف استان کیک 5 تنی به طول نیم کیلومتر توسط 122 قناد زنجانی طبخ و توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۳:۵۵    
به مناسبت فرارسیدن عید غدیر خم جمعی از قنادان شهرستان ملایر اقدام به پخت کیکی به طول 18 متر کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رئیس اتحادیه قنادان زنجان گفت: از یک هفته پیش پخت کیک پنج تنی به مناسبت عید غدیر در شهر زنجان در حال انجام است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۲۰:۳۴    
نصر، اولین آموزشگاه تخصصی فنی و حرفه ای آموزش قنادی کشور زیر نظر اتحادیه قنادان روز پنجشنبه با حضور جمعی از مسئولین در منطقه رجایی شهر تبریز افتتاح شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۱۵:۲۵    
نصر: اولین آموزشگاه تخصصی فنی و حرفه ای آموزش قنادی کشور زیر نظر اتحادیه قنادان روز پنجشنبه با حضور جمعی از مسئولین در منطقه رجایی شهر تبریز افتتاح شد. عکس ها از فروغ محمدزاده
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا ؛دوشنبه 29 خرداد1402 سلیمان هاشمی فرماندار محترم شهرستان به همراه جناب آقای عبدالعزیز محقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری به منظور بررسی و ارزیابی انتخابات اصناف اتحادیه های صنفی این شهرستان از روند برگزاری انتخابات اتحادیه خبازان که با نظارت ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۲۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
با افزایش قیمت شکر، شیرینی کالای لوکسی شده که شاید هر کسی توان خرید آن را نداشته باشد و این باعث ریزش تقاضای قنادان شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۸:۵۴    
مدیرکل استاندارد لرستان از الزام قنادان به خالص فروشی شیرینی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
قنادان در حالی مکلف به خالص فروشی شیرینی در خراسان جنوبی هستند که مصوبه کشوری اجرا نمی شود و جعبه به همان قیمت شیرینی فروخته می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
شهردار خوانسار گفت: طرح مطالعاتی احیای بازار در دستور کار ستاد بازآفرینی شهری قرار دارد و امید است بتوانیم مطالبه دیرین اصناف و بازاریان را محقق و این بازار قدیمی را مرمت کنیم. ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
قنادان ساوه ای که برای چندین سال متوالی به مشهد مقدس اعزام شدند بزرگترین کیک جهان را همزمان با سالروز ولادت حضرت رضا علیه السلام در حرم رضوی طبخ و توزیع کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
در شب میلاد مبارک امام رضا (ع) یکی از بزرگ ترین کیک های تولد به همت جمعی از قنادان مشهدی تهیه و در بین زائران و مجاوران توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۸    
رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی فروشان بیرجند از افزایش 55 درصدی قیمت شیرینی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل استاندارد ایلام گفت: قنادان موظف به تعیین قیمت و وزن جعبه و خالص شیرینی به شکل جداگانه هستند در غیر این صورت مرتکب کم فروشی می شوند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
در راستای نظارت بر کم فروشی واحدهای صنفی قنادان 39 واحد صنفی قنادی در استان زنجان به علت عدم خالص فروشی به تعزیرات معرفی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۲۰:۲۲    
با واحدهای فروش شیرینی و کیک در گلستان که وزن جعبه را محاسبه می کنند برخورد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۲۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح خالص فروشی شیرینی در قنادی های استان با هدف صیانت از حقوق مصرف کنندگان خبر داد و گفت: قنادان موظف به تعیین قیمت و وزن جعبه و شیرینی خالص به صورت جداگانه هستند.
مازند اصناف   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره اندازه شناسی استاندارد مازندران با بیان اینکه جعبه فروشی در شیرینی فروشی ها ممنوع است؛ گفت: قنادان موظف به توزین و تعیین قیمت وزن جعبه و خالص شیرینی به صورت جداگانه هستند و با هرگونه کم فروشی برخورد می شود.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۸:۵۴    
علی بهره مند در گفتگو با قناد تی وی گفت: آنچه به عنوان ملاک عرضه شیرینی، زولبیا و بامیه اعلام شده است بر اساس احتساب نرخ جعبه بوده و حواشی اخیر در این خصوص تکذیب می شود. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۱:۰۷    
نصر: رئیس اتحادیه قنادان تبریز گفت: اگر وزن جعبه ها بیش از مقدار اعلام شده باشد کم فروشی محسوب می شود اما رعایت وزن استاندار جعبه نیز در قیمت گذاری بایستی لحاظ می شود.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
اداره کل استاندارد تهران اعلام کرده که در راستای مقابله با کم فروشی با اصناف استان مکاتباتی را داشته و در خصوص خالص فروشی اطلاع رسانی لازم را به آن ها، به ویژه اتحادیه صنف قنادان و شیرینی فروشی ها انجام داده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
اداره کل استاندارد تهران اعلام کرد: در راستای مقابله با کم فروشی، با اصناف استان مکاتباتی داشته و درباره خالص فروشی، اطلاع رسانی لازم را به آن ها، به ویژه اتحادیه صنف قنادان و شیرینی فروشی ها انجام داده ایم.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۰۲:۵۲    
مرصاد نیوز:رئیس اتحادیه قنادان و اغذیه فروشان سرپل ذهاب نرخ گذاری اقلام مصرفی افطار در ماه مبارک رمضان را اعلام کرد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۸:۴۸    
به گزارش روابط عمومی صمت،مدیرکل صنعت، معدن، تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از در دست اقدام بودن انتخابات اصناف استان خبر داد و گفت: سه اتحادیه خبازان، رستوران ها و الکتریکی، مراحل ثبت نام خود را طی کرده اند، تأیید صلاحیت شده اند و در دست اقدام است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
جامعه شناس و پژوهشگر تاریخ اصفهان گفت: گز میراث ماندگار اصفهان شهرتی جهانی دارد و پژوهش ها و مستندات تاریخی بیانگر این موضوع است که این سوغات پرطرفدار که با فرهنگ مردم اصفهان عجین شده در دوران صفویه توسط قنادان اصفهانی ظهور یافت.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۳:۲۰    
به مناسبت میلاد امام حسین (علیه السلام ) کیک به طول 110 متر با همت و همکاری صنف قنادان و آستان قدس رضوی طبخ گردید
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۹:۲۲    
رئیس اتحادیه قنادان استان زنجان گفت: به دلیل افزایش قیمت زولبیا و بامیه در استان زنجان میزان خرید این شیرینی در ماه مبارک رمضان نسبت به سال های گذشته کاهش یافته است.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس گشت های ویژه سازمان تعزیرات حکومتی کشور از پلمب 2 واحد صنفی قنادی معروف در تهران به دلیل تخلفات متعدد از جمله گران فروشی و رعایت نکردن بهداشت خبر داد.