سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۲:۰۵Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مخلوق»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
طبق آیات قرآن کریم تنها حضرت موسی(ع) به مقام کلیم اللهی و هم سخن شدن با خدای متعال نائل آمده است و حضرت حق هیچ مخلوق دیگری را برای این امر انتخاب نفرمود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله اعرافی مدیر حوزه علمیه قم معتقد است هنر مدیریت به ویژه مدیریت منابع انسانی بالاترین هنرهاست چون با پیچیده ترین مخلوق عالم یعنی انسان سروکار دارد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۹:۰۵    
اوباما گفت: فکر می کنم اینترنت بزرگ ترین تهدید برای دموکراسی ما است. فکر می کنم دونالد ترامپ مخلوق آن است اما او آن را خلق نکرده است.
با همکاری رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و دانشگاه کاتولیک زیمبابوه، وبینار گفت وگوی بین دینی تحت عنوان ما متحدیم چون همه ما مخلوق یک خدا هستیم با حضور نمایندگانی از ادیان و مذاهب مسیحی، مسلمان، یهودی، بودیسم و نیز ادیان سنتی آفریقا برگزار شد. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مگر دنیا مخلوق خدای متعال نیست که بر اساس حکمت آفریده شده و فی حد نفسه نکوهیده نیست؟ پس چرا خدا می فرماید دنیا را مبغوض سالک قرار می دهم تا نسبت به آن سوءظن داشته باشد و دنیا را دشمن بدارد؟
عسگری در وبینار ما متحدیم چون همه ما مخلوق یک خدا هستیم در زیمبابوه، آمادگی ایران را برای برگزاری گفت وگوی میان فرهنگ ها و ادیان جهت برقراری صلح و امنیت در سراسر جهان اعلام کرد. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۴:۲۶    
حجت الاسلام غلامرضا بهروزی لک با اشاره به افول عقل و عقلانیت در تمدن مدرن غرب بیان کرد: اگر بخواهیم به یک نجات و منجی برای برون رفت از این وضعیت بحرانی بیندیشیم، باید به آموزه های دینی برگردیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
هفته وحدت فرصت مناسبی است تا چهره برترین مخلوق خداوند، پیامبر رحمت و مهربانی، پیام آور نور و حلقه وصل تمامی مسلمانان را به جهانیانی که جویای حقیقت هستند معرفی کنیم.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۴:۵۸   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش مشرق؛ حسن رحیم پور ازغدی در صفحه شخصی خود به 2 پرسش دیگر در ساحت شخصیت و تعالیم آخرین پیام آور خداوند و وحدت مذاهب اسلامی پرداخته است : 1. آخرین پیامبر خدا بودن دقیقا به چه معناست؟ 2 . استدلال شیعی برای وحدت مذاهب اسلامی بر چه پایه است؟ ...
روز نو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شهرزاد عبدالمجید، خانم بازیگر ایرانی، عزادار شد. شهرزاد عبدالمجید به سبک برخی از بازیگران مثل هانیه توسلی و ریحانه پارسا برای از دست دادن گربه اش متن غم انگیزی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. ...
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
شهرزاد عبدالمجید به سبک برخی از بازیگران مثل هانیه توسلی و ریحانه پارسا برای از دست دادن گربه اش متن پر سوز و گدازی منتشر کرد. شهرزاد عبدالمجید با انتشار این عکس نوشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
با وجود اینکه ماری که دارای دو سر باشد جزء افسانه های قدیمی است، اما این مخلوق نادر اخیرا در دنیا رؤیت شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۰:۱۷    
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه شهرستان سرخه گفت: امام زمان (عج) واسطه فیض بین خالق و مخلوق هستند و علم و هدایت به واسطه ایشان به مخلوقات می رسد.
آوای رشت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ پیام تسلیت دکتر ارسلان سالاری-رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، به شرح زیر است؛ روزهای پایانی ماه صفر، روزهای جانگداز وداع با پیامبر مهربانی و بهترین مخلوق جهان است، رحلت پیامبری که آزادی ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۷:۴۴    
به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از ساری ، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان ساری با تسلیت و تعزیت رحلت پیامبر اکرم (ص) ...
رادیو جوان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۴    
28ماه صفر، سالروز رحلت سید انبیا و برترین آفریدۀ خدا محمد مصطفی (ص) است. وجود مقدسی که خداوند متعال همۀ جهان را به یمن او و عترت پاکش آفرید و نور او اول مخلوق خداوند است. پیامبری که خداوند حکیم بارها در قرآن کریم او را ستوده است ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه فرهیختگان پنج شنبه 24 مهرماه در یادداشت صفحه نخست خود به قلم محسن اسماعیلی عضو مجلس خبرگان رهبری نوشت: د رمیان همه آنچه از اسوه حسنه خوانده و شنیده ایم، اهتمام به رعایت حرمت انسان ها (و نه فقط مسلمان ها) و ادای حقوق مردم از برجستگی بیشتری برخوردار است ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۰    
با انتقال چند قلاده یوز ایرانی به منطقه حفاظت شده توران در کویر سمنان، امیدها به تکثیر این مخلوق باشکوه خداوند افزایش یافته است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۶:۱۱    
حوزه/ آیا قیامت در تمامی سطح جهان و عالم رخ می دهد یا فقط کره زمین متأثر می شود و اگر تمامی جهان متأثر می شود، موجوداتی که مخلوق پروردگارند و احتمالاً در کرات دیگر زندگی می کنند چه سرانجامی می یابند؟
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حجه الاسلام توکلی افزود :ضمن دعوت خود و خواهران و برادران ایمانی با رعایت تقوا گفت سعادتمند کسی است که تقوا را رعایت کند و در حوادث و نوسانات جا معه انسانی فراموش نکند که برده و مخلوق خدا است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مفسر و پژوهشگر علوم و معارف قرآن کریم گفت: برای اینکه رضایت باریتعالی را داشته باشیم می بایست رضایت مخلوق را به دست بیاوریم چراکه رضایت مخلوق لازمه رضایت خالق است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۱    
شهید داراب رضوی پور در وصیت نامه خود آورده است: سعی در بندگی کردن خدا داشته باشید چون بنده خدا بودن خیلی مشکل است زیرا اگر بنده و عبد خدا شوی دیگر پیش هیچ مخلوق ذلیلی سر بندگی فرود نخواهی آورد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ماه صفر در میان مردم به ماه پر نحوست معروف شده است. ماهی که در آن سعادتی نیست. اماباید به این نکته توجه داشت که مبارکی یا نامبارکی زمان ها، بصورت کلی به دلیل رخدادهاو وقایعی است که در آنها اتفاق می افتد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
باهری گفت: جن یک مخلوق و وجودش حقیقی است اما اینکه جن باعث آتش سوزی و یا برخورد فیزیکی با انسان داشته باشد،خرافات است و مورد پذیرش نیست.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بسیج ورزشکاران آذربایجان شرقی اعلام کرد: بار دیگر این دشمنان تاریخی در قالب توهین به مقدسات دین اسلام و پاک ترین مخلوق عالم هستی حضرت محمد(ص)، ذات پلید و شیطانی خود را نمایان ساخته است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۰:۵۹    
. مُحَمّد (بهترین درودها و سلام خداوند بر او باد) یکی از درس هایی که می توانیم از پیامبر بگیریم مهربانی و اخلاق است، تا جایی که خداوند خطاب به رسولش فرمود : وَ اُنَّکَ لَعلَی خُلِقٍ عَظیمٍ ، تو دارای اخلاق عظیمی هستی ...
پیک نکا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
جامعه در تب وتاب باز شدن هم زمان در های فضایی است که پرنده های کوچک ما را کنار هم نشانده که پیش از آنکه دانش و سوادی آموزش دهد، شاید چون قاصدک ها، ویروس را به پروبال شان بربندد تا تداوم حیات هراس آور این مخلوق نوظهور، کووید-19 را اطمینان ببخشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۳:۰۰    
بندرعباس- ایرنا- رییس جماعت علمای عراق گفت: صحیفه سجادیه بالاتر از کلام مخلوق و فروتر از کلام خالق است، یعنی هیچ انسانی در زمان ما هر چه هم علم داشته باشد و آگاهی داشته باشد نمی تواند چنین سخن بگوید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۲:۵۶    
گروه استان ها-رئیس جماعت اهل سنت عراق گفت: ادعیه امام سجاد بسیار پر مفهوم هستند و اساتید اهل سنت معتقدند از این ادعیه می توان رساله ها تحریر کرد و برخی هم معتقدند این ادعیه خارج از کلام مخلوق هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جماعت علمای عراق گفت: صحیفه سجادیه بالاتر از کلام مخلوق و فروتر از کلام خالق است. یعنی هیچ انسانی در زمان ما هر چه هم علم داشته باشد و آگاهی داشته باشد نمی تواند چنین سخن بگوید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام علوی تهرانی با طرح این پرسش که: آیا یوگا و مدیتیشن به انسان آرامش می دهد؟ گفت: من نمی دانم چرا انسان میان حرف خالق و مخلوق برای رسیدن به آرامش، حرف مخلوق را عمل می کند؟ خدا می فرماید: آرامش برای انسان های مومن است.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۷:۵۸    
رئیس بنیاد تبریز گفت: توفیق خدمت به خلق الله فرصتی مغتنم و وسیله تقرب الهی است چراکه در آموزه های دینی ما نیز سفارش به خدمت به مخلوق گردیده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۷:۱۸    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: مرحوم سرحدی زاده پس از انقلاب، به فضاهای دلگشای روح بازگشتند و به قید و بندهای دنیوی پشت کردند و دنیا را طلاق دادند. شخصیت ایشان به گونه ای بود که با فروتنی با مردم مواجه می شدند. سرحدی زاده در پی خدمت به مخلوق بود. زندگی او مصداق عبادت و خدمت به خلق بود.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، در متن پیام علی اصغر مونسان آمده است: هشتم شهریور سالروز شهادت دو الگوی خدمت صادقانه و خالصانه در مسیر رضایت خالق و مخلوق است که نام خود را در تقویم حماسه آفرینان این مرزوبوم ماندگار کرده اند ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۲۱:۲۰    
رییس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی گفت: اگر کسی امام را به عنوان واسطه فیض میان خالق و مخلوق بشناسد، با افزایش معرفت روز به روز شباهت بیشتری نسبت به امام پیدا خواهد کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
آغاز ماه محرّم در روزشمار تقویم هر سال شاید! به صورت، تولد ماه و سالی تازه باشد، ولی در هر لایه از معنا تلنگری برجان جهانیان است و جمال مخلوق در پاس داشت روح والای آزادگی و آزاده زیستن.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
تعهد و اخلاصتان در کسوت پر افتخار پزشکی و خدمت خالق به مخلوق علی الخصوص در این ایام کرونایی که بیش از همه به مردم و جامعه آرامش می دهد، قابل تقدیر و ستایش است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۰۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام پناهیان در یکی از سخنرانی هایش درباره محبت ویژه خداوند به انسان ها، و برکات معنویت در زندگی سخن گفت.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۰    
بدان که حق تعالی مساجد را خانه خود خوانده است. و چون خداوند عالمیان را مکان نمی باشد،جاهایی را که محل قُرب و رحمت خود مقرر فرموده، آنها را خانه خود فرموده است؛ چنانچه اگر کسی از مخلوق توقّع احسانی دارد، به خانه او می رود! پس در مساجد، رحمت و فیض سُبحانی، زیاده از جاهای دیگر می باشد ...
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۶:۲۲    
مدیر محترم سایت و کانال وزین بازتاب ایلام/با سلام و احترام: لطفاً و من باب"من لم یشکر مخلوق لم یشکرالخالق" مراتب تقدیر و تشکر ما اهالی محله چالیمار و کوچه پشت آتش نشانی شماره دو ایلام را از شهردار با لیاقت شهر ایلام"دکتر صادقیان" و پرسنل زحمتکش و با اخلاق شهرداری خصوصاً "آقای سرابی" بخاطر بهسازی و ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- داوود آزاد موسیقیدان کشورمان معتقد است موسیقی عرفانی منحصر به هیچ سازی حتی دف و تنبور نیست بلکه مهم، دانش، حس و حال هنرمند در انتقال این انرژی و هدایت شنونده به سمت خداوند و کمک به برقراری ارتباط معنوی بین خالق و مخلوق است.
خودرو بانک   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۸:۲۴    
گوردون موری نامی است که عاشقان فرمول یک او را تحسین می کنند. 30 سال پیش، او با خودرو مسابقه ای خودش، فرمول یک را شوکه کرد. حالا جدیدترین مخلوق او رسما معرفی شده است. GMA T50 مدل 2021 دوباره وارد فرمول یک خواهد شد. این ابرخودرو جدید نه تنها خیلی سبک است، بلکه موتور خیلی قدرتمندی هم دارد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی یک کارشناس مذهبی گفت: اعیاد اسلامی، پیوند بین امت و امام، خالق و مخلوق و انسان ها را تقویت می کند و توجه به این اعیاد بستر تحکیم روابط بین مسلمانان و اعضای خانواده را ایجاد می کند.
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۲۰:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در این پیام تبریک تاکید کرد: عید سعید قربان، جلوه گاه سرسپردن در برابر فرمان معبود و تجلی فضل و رحمت واسعه پروردگار و بالاترین و خالص ترین حد طاعت و بندگی در برابر خالق و شکوه ایثار و ایمان مخلوق است. ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۴:۴۳    
معروف ترین ثمر نخل ها خرماست اما کپو بافی یا در اصطلاح محلی حصیر بافی از دور ریخته ترین محصول نخل یعنی برگ های زمخت و تیزش متولد شده و این خود یکی از مصادیق محبت و مهر وسیع نخل به صاحبش است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۶:۰۱    
آیت الله حیدری با بیان اینکه هوای نفس بدترین مانع در میان خالق و مخلوق است، گفت: انسان در هر مقامی باشد در صورتی که بر هوای نفس غلبه نکند به هلاک خواهد افتاد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۱۹:۰۱    
یک کارگاه سه نفره تولیدی مجسمه های فلزی، تولیدات خود را به آن سوی مرز ها می فرستد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۱    
حجت الاسلام ارشاد ماه رمضان را بهترین فرصت برای توبه و بازگشت به سوی خدا دانست و گفت: رمضان ماه گشایش درهای رحمت الهی و پیوند انسان با پروردگار است.