پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۰:۲۷Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متخاصم»

سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۸   + ۲۲ سایت دیگر  
دیمیتری مدودف، معاون رئیس شورای امنیت روسیه گفت: روسیه حق دارد در صورت لزوم از سلاح هسته ای استفاده کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده آموزشگاه راهبردی هواپیماهای بدون سرنشین رژیم صهیونیستی اعتراف کرد، غزه و کشورهای متخاصم (محور مقاومت) در حال تمرین بکارگیری گسترده از هواپیماهای بدون سرنشین در جنگ آتی هستند.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۲۵   + ۳۹ سایت دیگر  
اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: بنا به گزارش دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی استان، در پی وقوع برخی ناآرامی ها در سطح شهر زاهدان که به بهانه فوت مرحومه مهسا امینی و با هدایت رسانه های معاند، جریانات ضد انقلاب و سرویس های اطلاعاتی متخاصم ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
طی این چهار دهه ای که از تاریخ انقلاب اسلامی می گذرد، بر پژوهشگران مسجل شده است که رسانه های فارسی زبان خارج نشین، نه تنها ماهیت مستقلی ندارند؛ بلکه به لحاظ مالی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده پایگاه رزمی هوانیروز کرمان گفت: خلبانان و کارکنان فنی هوانیروز با رشادت و دلاوری که از خودشان در دوران جنگ 8 ساله نشان دادند ضمن کند کردن پیشروی دشمن و تثبیت آنها در مواضع دفاعی نامناسب کمک کردند، نقش انکارناپذیری در انهدام نیروهای دشمن داشت
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مهدی مطهرنیا در گفت وگو با سایت خبرسراسری گفت: همیشه مذاکره احتما دارد حتی در زمان جنگ و درگیری بین کشور ها به راحتی مذاکره بین کشور های متخاصم از بین نمی رود.
عطنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۸:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
عطنا - پس از انتشار خبر فوت مرحومه مهسا امینی، همان طور که می شد حدس زد، جریان ها و رسانه های ضدایرانی که ذاتاً به دولت ها و سازمان های متخاصم وابسته هستند، با تمام ظرفیت و توان رسانه ای و سازمانی سعی کردند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
بعد از اینکه رژیم صهیونیستی در 19 سپتامبر 2007 غزه را به عنوان سرزمین دشمن و متخاصم شناخت، وحشی گری های خود را علیه این منطقه چند برابر کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
پرتاب ماهواره ردیاب موشک پنتاگون به دلیل کمبود تراشه و همچنین برخی اعتراضات به تعویق افتاد. به گزارش ایسنا و به نقل از دیفنس نیوز، یک سیستم ردیابی موشک های متخاصم که قرار بود اواخر این ماه از پایگاه نیروی فضایی وندنبرگ به فضا پرتاب شود، حداقل سه ماه به تعویق افتاده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون مرکز روسی آشتی طرف های متخاصم در سوریه اعلام کرد که نیروهای سوری با استفاده از سامانه های پدافند هوایی ساخت روسیه حملات شبانه تل آویو را دفع کردند.
سلام نو / جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
منابع خبری از حمله هوایی رژیم صهیونیستی به حومه دمشق، پایتخت سوریه خبر داده و گفته اند پدافند هوایی این کشور در حال مقابله با اهداف متخاصم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۰۲:۴۰    
منابع خبری از حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به اهدافی در محیط فرودگاه بین المللی دمشق پایتخت سوریه خبر دادند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
فرارو- بر اساس گزارش ها، ده ها سرباز ارمنی در جریان درگیری های مرزی مجدد بین ارمنستان و جمهوری آذربایجان کشته شده اند. این بدترین درگیری از زمان درگیری دشمنان متخاصم در جنگ سال 2020 میلادی بر سر منطقه مورد مناقشه قره باغ کوهستانی بوده است ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران اظهار داشت: آنچه بین ایران و آذربایجان به توافق رسیده صرفا توافقات اولیه در سطوح سیاسی و کاملا تشریفات و نمایشی بوده است ...
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
اگر سیستم فرماندهی و کنترل قوای ملی هسته ای کره شمالی در معرض حمله نیروهای متخاصم قرار گیرد حمله هسته ای به طور خودکار و فوری انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس مرکز روسی آشتی طرف های متخاصم در سوریه اعلام کرد که نیروهای هوا-فضای روسیه یک اردوگاه نیروهای گروه تروریستی جبهه النصره را در استان ادلب سوریه منهدم کردند و در این حملات، 120 تروریست، 4 نقطه کنترل و 20 فروند پهپاد آنها را از بین بردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
دفتر تحکیم وحدت در بیانیه ای اعلام کرد: وزارت خارجه جمهوری اسلامی هرچه سریعتر به گستاخی دولت آلبانی پاسخ درخور بدهد و این دولت متخاصم را از خاک ایران اخراج کند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده ایران گفت: ایران به دنبال روابط عادی با همه دولت های قانونی و غیر متخاصم است. محمد مرندی در حساب توئیتر خود نوشت: غرب از تحریم های ظالمانه به عنوان سلاح استفاده می کند، در حالی که ایران به دنبال روابط عادی با همه دولت های قانونی و غیر متخاصم است ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۵   + ۳۷ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده ایران گفت: ایران به دنبال روابط عادی با همه دولت های قانونی و غیر متخاصم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۰۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مرکز روسی آشتی نیروهای متخاصم در سوریه موسوم به حمیمیم از کشته شدن سه سرباز سوری و زخمی شدن یک تن دیگر در حمله راکتی تروریست ها به ادلب خبر داد.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۶:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رسانه آمریکایی بلومبرگ در گزارشی تحلیلی نوشت واشنگتن هنوز با یک ائتلاف تمام عیار از قدرت های متخاصم روبه رو نیست. اما اشتباه است که در مورد همگرایی بین سه کشور که به طور فزاینده در دشمنی با آمریکا متحد هستند، فکر کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- طبق گفته معاون مرکز روسی آشتی نیروهای متخاصم در سوریه موسوم به حمیمیم که زیر نظر وزارت دفاع روسیه قرار دارد، تروریست های تحریرالشام (جبهه النصره) دیروز 3 حمله در منطقه کاهش تنش در ادلب سوریه انجام دادند.
سلام نو / تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۲۰:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس جمهوری روسیه گفت: عملیات نظامی روسیه به اوکراین پایان بخشیدن به سهم خواهی اوکراین از منطقه دونباس است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۰۴:۱۶    
پدافند هوایی ارتش سوریه با اهداف متخاصم در آسمان دمشق مقابله کرد.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۰۹:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
منابع خبری از حمله هوایی رژیم صهیونیستی به حومه دمشق، پایتخت سوریه خبر داده و گفته اند پدافند هوایی این کشور در حال مقابله با اهداف متخاصم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۲۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
تلویزیون سوریه اعلام کرد، پدافند هوایی ارتش سوریه در واکنش به حمله دشمن صهیونیستی فعال شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۲۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
منابع محلی سوریه گزارش دادند که پدافند هوایی این کشور در دمشق با اهدافی متخاصم در آسمان مقابله کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۲۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
لحظاتی پس از حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به فرودگاه بین المللی حلب، منابع محلی سوریه گزارش دادند که پدافند هوایی این کشور با اهدافی متخاصم در آسمان دمشق مقابله کرده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۲۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) گزارش داد: پدافند هوایی ارتش سوریه حمله رژیم صهیونیستی به حلب را دفع کرد. به گزارش شفقنا از ایرنا، خبرگزاری رسمی سوریه همچنین از شنیده شدن صدای چندین انفجار در آسمان حلب خبر داد. ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
شناخت راهبرد رسانه های فارسی زبان بیگانه، در مدیریت تصویر نهاد ولایت فقیه [1] عنوان مقاله ای به قلم پرویز امینی ، سیدابوذر خوش بیان و سیدمحمدرضا فیاضی است که در فصلنامه راهبرد منتشر شده است. ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
امیر ابراهیم زاده: اسلام تهاجم را حرام می داند ولی در برابر هر متخاصم و متهاجمی اسلام و رهبر و مردم از اول تا آخر ایستاده اند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۷:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
یک از رهبران جنبش انصارالله یمن گفت: جنگ با کشورهای متخاصم را تنها تمرینی برای رسیدن به آزادسازی مسجد الاقصی می دانیم.
سلام نو / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۲:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
باتوجه به اینکه ترامپ دیگر رئیس جمهور آمریکا نیست اما هر افسر امنیتی که پرونده های ترامپ را بررسی می کرد او را رد می کرد و عدم صلاحیت او را اعلام می کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۰۴:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه جمعه شب اعلام کرد، پدافند سوریه پنجشنبه شب موشک های اسرائیلی شلیک شده به سمت منطقه مصیاف واقع در غرب این کشور را رهگیری و منهدم کردند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۰۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
پدافند هوایی سوریه شامگاه امروز -پنجشنبه- با اهداف متخاصم در آسمان مصیاف کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۲۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های سوریه از فعال شدن سامانه های پدافندی این کشور علیه تجاوز هوایی جنگنده های صهیونیستی و زخمی شدن 2 نفر درپی این تجاوزات خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) در خبری فوری از مقابله پدافند هوایی ارتش این کشور با اشیای متخاصم در آسمان شهر مصایف حبرداد.
سلام نو / شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۲۲:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی بخش هایی از سوریه را مورد حمله قرار دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های سوریه از فعال شدن سامانه های پدافندی این کشور علیه تجاوز هوایی جنگنده های صهیونیستی و زخمی شدن 2 نفر درپی این تجاوزات خبر دادند.
پهپادهای اسکرامبل نیروی پدافند هوایی ارتش با موفقیت پهپادهای مهاجم نیروی حمله ور را با هماهنگی و تحت کنترل شبکه یکپارچه پدافند هوایی کشور رهگیری ومنهدم کردند . ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
من رویکرد سختگیرانه ای را برای مقابله با فعالیت های شرورانه از سوی کشورهای بالقوه متخاصم و سایرین که امنیت جهانی را تهدید می کنند، اتخاذ خواهم کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۱:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
من رویکرد سختگیرانه ای را برای مقابله با فعالیت های شرورانه از سوی کشورهای بالقوه متخاصم و سایرین که امنیت جهانی را تهدید می کنند، اتخاذ خواهم کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۰۸:۰۳    
مجتبی درودی، پژوهشگر حوزه تاریخ و فرهنگ ایران در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در شیراز اظهار داشت: اغلب کشورهایی که گاه با ما عناد و دشمنی می ورزند، بدون تردید بازیچه و ابزار نیروهای متخاصم در غرب بوده و البته این چیزی نیست که از خود درآورده باشیم. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۲۱:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه، به کیم جونگ اون ، رهبر کره شمالی، نامه نوشته و گفته که این دو کشور روابط دوجانبه سازنده و جامع خود را با تلاش مشترک گسترش خواهند داد. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۲۱:۲۵    
بورس مسکو پس از تقریباً شش ماه تعلیق در پی جنگ اوکراین، از امروز (دوشنبه) تا حدی به روی سرمایه گذاران خارجی باز خواهد شد. روسیه می گوید که تنها سرمایه گذاران کشور هایی که متخاصم نیستند اجازه معاملات اوراق قرضه را خواهند داشت.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۰:۰۷    
علی قربان نژاد بهائیت چیست؟ بهائیان چه آفت و خطری برای ایران دارند و چرا نسبت به آنها حساسیت وجود دارد؟ اینها سؤالاتی است که ممکن است برای هر فردی که نسبت به این فرقه آشنایی ندارد پیش آید ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۲۶    
رسانه های ضدایرانی که توسط دولت های متخاصم ایجاد و اداره می شوند سالانه درحدود 979 میلیون دلار خرج بر روی دست آن کشور ها می گذارند که این رقم به ریال، سالانه 26 هزار و 433 میلیارد تومان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۶:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه فرمانی را امضا کرد که بر اساس آن، مجموعه ای از اقدامات برای محافظت از بخش های مالی و انرژی این کشور در برابر کشورها و سازمان های به اصطلاح "متخاصم" اتخاذ شده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کشوری مانند ایران که خود قربانی سلاح های کشتار جمعی است، برقراری صلح جهانی را در دستور کار دارد و انتظار می رود جامعه جهانی بر مبنای الگوگیری از جمهوری اسلامی ایران به سمت صلح جهانی حرکت کند ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- اوکراین می گوید: صدها پرونده مربوط به خیانت دارد که درحال رسیدگی به آنها است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از گاردین، سرویس امنیت دولتی اوکراین می گوید در حال بررسی 752 مورد خیانت و همکاری با دولت متخاصم (روسیه) است. ...