سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۱:۳۸Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متخاصم»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
برخلاف تلاش آذربایجان برای عادی جلوه دادن اوضاع، تهران این مسئله را در یک قاب بزرگتری می بیند که طی آن باکو نقش دولت دست نشانده ضد ایرانی را برای دیگر قدرت های منطقه ای متخاصم با ایران نظیر اسرائیل بازی می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۱:۵۵    
انهدام اهداف متخاصم توسط 10 سامانه پدافندی بومی در رزمایش مدافعان آسمان ولایت 1400 و دستگیری 10 نفر از مرتبطین سرویس های اطلاعاتی بیگانه توسط وزارت اطلاعات از جمله اخبار مهم دفاعی امنیتی در هفته گذشته است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۰۵    
محمدرضا سبزعلیپور، رئیس مرکز تجارت جهانی ایران در خصوص توافق ایران و ارمنستان برای ساخت مسیرهای ترانزیتی جدید گفت: ایجاد کریدور ایران- ارمنستان، مسیری که از ایران عبور می کند را مستحکم تر کرده و می تواند برای ایران قدرت مضاعفی به وجود بیاورد که هم از نظر درآمد و هم از نظر نفوذ منطقه ای در زمان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مرکز روسی آشتی طرف های متخاصم در سوریه اعلام کرد که نیروهای وابسته به گروهک تروریستی جبهه النصره ظرف شبانه روز گذشته هشت بار منطقه کاهش تنش ادلب در سوریه را هدف حمله قرار دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۱:۳۵    
خبرگزاری سانا اعلام کرد پدافند هوایی سوریه با اهداف متخاصم در آسمان جنوب شهر تدمر مقابله کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – منابع سوری چهارشنبه شب از مقابله پدافند هوایی این کشور با اهداف متخاصم در استان حمص خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی سوریه گزارش داد که پدافند هوایی این کشور در حال مقابله با اهداف متخاصم در آسمان شهر تدمر واقع در حمص هستند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی سوریه گزارش داد که پدافند هوایی این کشور در حال مقابله با اهداف متخاصم در آسمان شهر تدمر واقع در حمص هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی سوریه گزارش داد که پدافند هوایی این کشور در حال مقابله با اهداف متخاصم در آسمان شهر تدمر واقع در حمص هستند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
نخستین روز از رزمایش مدافعان آسمان ولایت 1400 سه شنبه 20 مهرماه با حضور رزمندگان نیروی پدافند هوایی ارتش و هوافضای سپاه برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
سامانه های پدافندی صیاد نیروی هوافضا سپاه و تلاش نیروی پدافند هوایی ارتش در رزمایش مدافعان آسمان ولایت 1400، با موفقیت اهداف مورد نظر را در ارتفاع متوسط منهدم کردند.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
سامانه های موشکی مرصاد 16 نیروی پدافند هوایی ارتش و طبس نیروی هوافضای سپاه در رزمایش مشترک پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت، با شلیک موشک های پدافندی اهداف متخاصم در منطقه رزمایش را با موفقیت مورد اصابت قرار دادند.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سامانه های موشکی مرصاد 16 نیروی پدافند هوایی ارتش و طبس نیروی هوافضای سپاه در رزمایش مشترک پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت، با شلیک موشک های پدافندی اهداف متخاصم در منطقه رزمایش را با موفقیت مورد اصابت قرار دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۴   + ۴۴ سایت دیگر  
سامانه های پدافند هوایی بومی جوشن و خاتم نیروی پدافند هوایی ارتش در رزمایش مشترک تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت 1400 با موفقیت اهداف واگذارشده توسط شبکه یکپارچه پدافند هوایی کشور را سرنگون کردند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
رهبر کره شمالی همزمان با درخواست برای تقویت قابلیت های نظامی کشورش برای مقابله با نیروهای متخاصم اعلام کرد دلیل اصلی همه تنش ها در
اسپادانا خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۹   + ۱۳۶ سایت دیگر  
اهداف این سرویس ها جمع آوری اطلاعات، جاسوسی از مراکز حساس ایران و بهره گیری از ظرفیت ایرانیان مقیم و متردد به آن کشور ها بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۷   + ۳۲ سایت دیگر  
در رزمایش مشترک تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت 1400 اهداف ارتفاع متوسط مهاجم با شلیک سامانه های بومی سوم خرداد نیروی هوافضای سپاه و 15 خرداد نیروی پدافند هوایی ارتش سرنگون شدند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۵    
خبرگزاری میزان - مرتضی غلامرضایی پژوهشگر مسائل بین المللی - در چند هفته گذشته خبری مبنی بر ایجاد پیمانی امنیت - دفاعی میان کشور های همنژاد و همزبان آمریکا، انگلیس و استرالیا به نام آکوس منتشر شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
مرکز روسی آشتی نیروهای متخاصم در سوریه موسوم به حمیمیم از انهدام 8 فروند موشک شلیک شده در حملات هوایی جمعه شب رژیم صهیونیستی به فرودگاه نظامی تی فور در استان حمص خبر داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۵۱    
احمدپور گفت: جمهوری آذربایجان درسال های اخیر با رژیم صهیونیستی و کشورهای متخاصم غربی ارتباط تنگاتنگ داشته و ازطرفی اکنون راه ارتباطی ایران و ارمنستان را بسته است. این رفتارها برای جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه قابل قبول نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۶:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری سانا از مقابله پدافند هوایی ارتش سوریه با اهداف متخاصم در آسمان حومه شرقی حمص خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: شبکه المیادین لبنان از درگیری پدافند موشکی ارتش سوریه با اهداف متخاصم اسرائیلی در استان حمص (مرکز سوریه) خبر داد. این شبکه به نقل از خبرنگار خود جمعه شب گزارش داد که پدافند موشکی سوریه با حمله موشکی اسرائیل به ریف استان حمس به مقابله پرداخته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۲:۴۶    
ارتش سوریه اعلام کرد جنگنده های رژیم صهیونیستی از آسمان منطقه مرزی تنف در شرق سوریه با شلیک چند فروند موشک فرودگاه نظامی تی فور را هدف قرار دادند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری شامگاه جمعه از مقابله پدافند هوایی سوریه با تجاوز موشکی رژیم صهیونیستی در آسمان حمص خبر داده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۲:۲۸    
منابع خبری شامگاه جمعه از مقابله پدافند هوایی سوریه با تجاوز موشکی رژیم صهیونیستی در آسمان حمص خبر داده اند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۸:۳۵    
حوزه/ امام جمعه عجب شیر گفت: کشورهای آذربایجان و ترکیه و رژیم صهیونسیتی که می خواهند در مرزهای غرب کشور ما مشکل ایجاد کنند و پای آمریکا را به منطقه باز کنند، بدانند که امنیت منطقه فقط با حضور ارتش های منطقه تامین خواهد شد.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فیسبوک مانند یک قدرت خارجی متخاصم عمل می کند. وقت آن است که ما نیز با آن چنین رفتار کنیم.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۸:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی وزارت خارجه روسیه با اشاره به اظهارات وزیر دفاع انگلیس گفت: مسکو به لندن درباره تحریک جنگ سایبری هشدار می دهد. به نقل از خبرگزاری تاس، بن والاس، وزیر دفاع انگلیس گفته بود که لندن علیه کشورهای متخاصم از جمله روسیه که تلاش می کنند تا به انگلیس لطمه وارد کنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۷:۰۱    
معاون مرکز روسی آشتی طرف های متخاصم در سوریه از تداوم حمله های گروه تروریستی جبهه النصره به منطقه کاهش تنش ادلب ظرف 24 ساعت گذشته خبر داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۳:۲۷    
حسینی کیا گفت: رزمایش فاتحان خیبر ارتش کشورمان یکی از بزرگ ترین مانورهای نظامی ایران در این منطقه بود و درشرایطی که کشورهای متخاصم سعی دارند منطقه قفقاز را ناامن کنند ایران تاکید کرد که با قدرت نظامی که دارد این اجازه را نمی دهد.
عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز این روزها حرکات نظامی و سیاسی منطقه ای برخی کشورهای متخاصم که در سابقه و مواضع سیاسی شان نیز در آشکار و پنهان شاهد همراهی با دشمنان انقلاب اسلامی و ملت ایران بوده ایم در حال انجام است و اینبار استراتژی هزار چاقو هزار زخم رژیم صهیونیستی از سمت شمال و شمال غرب کشور در ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۰:۳۳    
مروری اجمالی بر پیشینه ایران و همچنین دوره چهل و چند ساله پس از انقلاب اسلامی آشکار می کند ایرانی ها هیچ گاه ملتی متخاصم نبوده و چشمداشتی به خاک دیگر کشورها نداشته اند، بلکه تنها هنگامی که مورد تهاجم قرار گرفته اند دست به سلاح برده و به دفاع روی آورده اند ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۹:۴۹    
وزیر دفاع بریتانیا کشورهایی را که در تلاش برای آسیب رساندن به لندن هستند، به انجام حملات سایبری تهدید کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده پدافند هوایی ارتش گفت: پدافند هوایی ارتش برای کشف، شناسایی و انهدام پرنده های متخاصم در مرزهای آسمانی جمهوری اسلامی ایران، هیچ مانعی ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
چین روز سه شنبه با برگزاری نمایشگاه صنعت هواپیمایی خود، تجهیزات پیچیده ای از نیروی هوایی خود شامل پهبادهای تجسسی و جنگنده های دارای قابلیت مختل سازی تجهیزات الکترونیکی متخاصم را به نمایش گذاشت.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
با اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) یک گروهک تروریستی که با حمایت و هدایت سرویس های اطلاعاتی کشورهای متخاصم قصد عملیات خرابکارانه در داخل کشور را داشت با هوشیاری به موقع سربازان در وزارت اطلاعات مورد ضربه قرار گرفت. جزئیات نحوه دستگیری سرکرده این گروهک تروریستی را در ویدیوی زیر ببینید.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۷:۱۹   + ۴۶ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات از به هلاکت رسیدن سرکرده یک گروهک تروریستی و دستگیری عناصر اصلی آن خبر داد. تهران – اقتصادبرتر – 6 مهر 1400 به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از واجا، وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران از به هلاکت رسیدن سرکرده یک گروهک تروریستی و دستگیری عناصر اصلی آن خبر داد. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۷:۱۶   + ۹۰ سایت دیگر  
فارس: وزارت اطلاعات از به هلاکت رسیدن سرکرده یک گروهک تروریستی و دستگیری عناصر اصلی آن خبر داد. با اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) یک گروهک تروریستی که با حمایت و هدایت سرویس های اطلاعاتی کشور های متخاصم قصد عملیات خرابکارانه در داخل کشور را داشت با هوشیاری به موقع سربازان گمنام ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
چین امروز (سه شنبه) با برگزاری نمایشگاه صنعت هواپیمایی خود، ضمن چشمداشت به مناطق مورد مناقشه حوزه های دریای چین جنوبی و تایوان و رقابتش با آمریکا اقلام و تجهیزات پیچیده ای از نیروی هوایی خود شامل پهپادهای تجسسی و جنگنده های دارای قابلیت مختل سازی تجهیزات الکترونیکی متخاصم را به نمایش گذاشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مرکز روسی آشتی نیروهای متخاصم در سوریه موسوم به حمیمیم که زیر نظر وزارت دفاع روسیه قرار دارد، از انهدام یک فروند پهپاد عناصر تروریستی مستقر در ادلب خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مرکز روسی آشتی نیروهای متخاصم در سوریه موسوم به حمیمیم از رصد 23 مورد نقض توافق آتش بس در منطقه کاهش تنش ادلب در شمال سوریه خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۹:۳۲    
شفقنا-رهبر کره شمالی در نامه ای به رئیس جمهور چین بر ضرورت تقویت راهبرد مشترک با پکن برای مقابله با نیرو های متخاصم تاکید کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از آرتی عربی، رهبر کره شمالی از چین برای پرویارویی مشترک نیروهای متخاصمپ تشکر کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رهبر کره شمالی طی نامه ای به رئیس جمهوری چین از پکن به خاطر همکاری با پیونگ یانگ در مواجهه با چالش های نیروهای متخاصم قدردانی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام رسانه های دولتی پیونگ یانگ، رهبر کره شمالی با ارسال نامه ای خطاب به رئیس جمهور چین نوشت: روابط مستحکم پیونگ یانگ با پکن مانعی در برابر نیروهای متخاصم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مرکز روسی آشتی نیروهای متخاصم در سوریه موسوم به حمیمیم از رصد 29 مورد نقض توافق آتش بس در منطقه کاهش تنش ادلب در شمال سوریه از سوی گروهک تروریستی جبهه النصره خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
منابع خبری روسیه اعلام کردند که در اثر تیراندازی فردی ناشناس در دانشگاه پرم این کشور، پنج نفر کشته و 6 تن دیگر زخمی شدند.در این تصویر تلاش دانشجویان برای جلوگیری از ورود فرد متخاصم به کلاس را می بینید.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۱:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
اکونومیست نوشت: در 18 آگوست، طحنون بن زاید، مشاور امنیت ملی امارات متحده عربی به آنکارا رفت تا با رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه دیدار کند. سالهاست که دو کشور بر سر حمایت اردوغان از گروه های اسلام گرا در خاورمیانه با هم اختلاف دارند ...
ناصر مقدم: در این زمانه که فرهنگ کشور عزیزمان مورد هجمه فرهنگهای متخاصم است، یاد و نام و اثار مفاخر و بزرگان حوزه شعر و ادب فارسی را در جامعه ترویج کنیم.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ورود کاروان حامل تانکرهای سوخت جمهوری اسلامی ایران به لبنان بدون اینکه توسط طرف های متخاصم از جمله واشنگتن و تل آویو هدف قرار گیرند، معادله بازدارندگی جدیدی را برای مقاومت رقم زد.