پنجشنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۱:۵۶Jan 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هدایت الله جمالی پور»

دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۵:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
هدایت الله جمالی پور گفت: دشت قزوین همواره مورد توجه مسئولان عالی رتبه کشور بوده و به عنوان یک ظرفیت بزرگ برای گردشگری مطرح شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۱    
هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین با حضور در مرکز سامد به سوالات و مطالبات مردمی پاسخ داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا- هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین روز شنبه به همراه جمعی از مدیران استانی از چند واحد خدمات گردشگری، صنعتی و کشاورزی در منطقه طارم سفلی بازدید کرد و در جریان مسایل و مشکلات آنها قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
قزوین -ایرنا- هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین روز شنبه از یک واحد تولید روغن زیتون در بخش طارم سفلی بازدید کرد و در جریان مسایل و مشکلات آن قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین از گرمخانه ها، مددسراها و مراکز سرپناه شهر قزوین بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۴۳    
قزوین - ایرنا- هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین روز چهارشنبه به همراه جمعی از مدیران استانی از یک واحد پرواربندی و تولید گوشت در شهرستان آبیک بازدید کرد و در جریان مسایل و مشکلات آن قرار گرفت.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
هدایت الله جمالی پور گفت: در شرایط کنونی تحریم ها واحدهای دانش بنیان نقش محوری و مهمی در اقتصاد دارند چراکه می توانند به خودکفایی و کاهش وابستگی ما به عوامل خارجی کمک کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین از مجتمع گوشت زیاران در شهرستان آبیک بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا- هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین روز چهارشنبه به همراه جمعی از مدیران استانی از یک واحد پرواربندی و تولید گوشت در شهرستان آبیک بازدید کرد و در جریان مسایل و مشکلات آن قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۴    
هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین با حضور در مرکز سامد به سوالات و درخواست های مردم استان قزوین پاسخ می دهد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نشست بررسی مسائل و مشکلات مدیریت شهری استان قزوین با حضور مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور و هدایت الله جمالی پور استاندار این استان و جمعی از مسوولان استانی در فرمانداری تاکستان تشکیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین و هیات همراه روز چهارشنبه از چند واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی حیدریه واقع در شهرستان تاکستان بازدید کرد و در جریان مسایل و مشکلات آنها قرار گرفت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین با اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری دیدار کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
هدایت الله جمالی پور گفت: این مسئله بسیار غم انگیز است که بودجه قزوین با توجه به شرایط استان بدین میزان کم است، چرا استانداران سابق در این حوزه ورود جدی نداشتند تا این بودجه تصحیح شود.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: در راستای تحکیم بنیان خانواده، طرح ملی گفتگوی خانواده در استان اجرا می شود. ایجاد شده در تاریخ: شنبه 20 دی 1399 - 16:25 ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۹:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
جمشید انصاری معاون رییس جمهوری و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور روز پنجشنبه از محل و نحوه برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در استان قزوین بازدید کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۳:۴۲    
قزوین - ایرنا - علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی و هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین روز سه شنبه در نشست صمیمانه با فعالان زیست محیطی حامی باغستان سنتی قزوین دیدار و گفت و گو کرد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۳:۰۲    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قزوین؛ روز سه شنبه 9 دی ماه یازدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی، ماشین آلات و صنایع وابسته با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین ...
دولت   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع د ستی از محوطه تاریخی خله کوه در تاکستان که مربوط به هزاره پنجم پیش از میلاد است، بازدید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت میراث فرهنگی، علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی ...
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین به مناسبت سالروز حماسه 9 دی پیامی صادر نمود
دولت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با نمایندگان سازمان های مردم نهاد قزوین در حوزه میراث فرهنگی دیدار کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت میراث فرهنگی ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۲۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
هدایت الله جمالی پور در نشست فعالان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با حضور وزیر میراث فرهنگی که در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، افزود: دستگاه های مرتبط از جمله میراث فرهنگی و جهاد کشاورزی مکلف به صیانت از این مجموعه شده اند و با هرگونه تخریب و آسیب به باغستان برخورد جدی خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هدایت الله جمالی پور در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی در سراسر مرزها و حتی در خارج از مرزهای ما برای امنیت ملی جان فشانی کرد و افرادی که به دنبال تهدید امنیت ملی ما بودند را زمین گیر کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، علی اصغر مونسان در این مراسم با حضور در مزار شهدای قزوین و نثار گل و خواندن فاتحه یاد و خاطره شهدا را گرامی داشت. استان قزوین سه هزار شهید را تقدیم انقلاب و نظام جمهوری اسلامی کرده است. هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین و جمعی [...]
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
هدایت الله جمالی پور گفت: اگر شهید سلیمانی محبوب مردم شد به طوری که حتی چهره فراملی بود و افراد خارج نشین و بیرون از مرزهای ایران در وصف او سخن گفتند به خاطر منش و رفتارش بود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
هدایت الله جمالی پور گفت: مجاورت شهرستان آبیک با استان البرز و تهران باعث شده تا آمار استان قزوین دچار اختلال شود به طوری که به هیچ عنوان نباید اجازه داد ثبت طلاق های توافقی سایر استان ها در داخل استان قزوین انجام شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا - دست اندرکاران پویش هر هفته الف_ب_ ایران در قزوین روز سه شنبه در مراسمی با حضور ویدیو کنفرانسی رضا اردکانیان وزیر نیرو، هدایت الله جمالی پور استاندار و جمعی از مسوولان مورد تجلیل قرار گرفتند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین با صدور پیامی درگذشت معاون هنری، سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - سه طرح عمرانی و خدماتی شهرداری قزوین روز پنجشنبه با حضور رییس جمهوری از طریق ویدیو کنفرانس، هدایت الله جمالی پور استاندار، سیاوش طاهرخانی شهردار و جمعی دیگر از مسوولان به بهره برداری رسیدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا-جمعیت هلال احمر استان قزوین روز چهارشنبه در مراسمی با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین، توزیع 2 هزار بسته معیشتی را در میان نیازمندان استان آغاز کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین با صدور پیامی 25 آذر سالروز سفر مقام معظم رهبری به استان را گرامی داشت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۲۰:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
استاندار قزوین با بیان اینکه مشارکت خیران در ایجاد و توسعه فضاهای آموزشی استان بسیار با ارزش و ستودنی است، گفت: آثار و خدمات این قشر همواره بر اذهان ماندگار خواهد بود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۲:۲۳    
هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین با حضور در مرکز سامد به سوالات و مطالبات مردم به صورت تلفنی پاسخ داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۰    
هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین فردا سه شنبه باحضور در مرکز سامد استانداری، پاسخگوی سوالات و درخواست های مردم خواهد بود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
هدایت الله جمالی پور گفت: فروشگاه های زنجیره ای با این شرایطی که دارند از نظر من باید بسته شوند چراکه کانون کرونا شده اند لذا باید تعهد دهند که در ظرف چند روز اصلاح شوند در غیر این صورت باید تعطیل شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۱    
قزوین - ایرنا - هدایت الله جمالی پور روز پنجشنبه با جمعی از معلولان برگزیده استان به مناسبت روز جهانی معلولان دیدار کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین با صدور پیامی روز جهانی معلولان را تبریک گفت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
هدایت الله جمالی پور گفت: با جمع بندی گزارش های مربوط به وضعیت بیماری کرونا در قزوین، محدودیت های کرونایی در پنج شهر استان برای یک هفته دیگر تمدید شد.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
استاندار قزوین: استاندار قزوین گفت:پلیس به عنوان تامین کننده نظم، امنیت و آرامش در جامعه از ابزارها و مقدمات مهم اجرای عدالت در جامعه به شمار می رود وهمه دستگاه ها باید به نیروی انتظامی برای حفظ و برقراری نظم و امنیت در جامعه کمک کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۵۲    
قزوین - ایرنا - هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین عصر یکشنبه از راسته های بازار سنتی در راستای نظارت بر نحوه صحیح اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت های کرونایی بازدید کرد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: ممنوعیت برگزاری تجمعات و گردهمایی های خانوادگی کلید پیروزی بر کرونا است و قطع زنجیره شیوع کرونا با مشارکت همه اقشار و گروه های مردمی امکان پذیر است. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
هدایت الله جمالی پور گفت: وضعیت بیمارستان رحیمیان در وزارت بهداشت به نتیجه خوبی رسیده است و 170 نیروی مورد نیاز تامین شده اما استان با چالش امکانات درمانی مواجه است؛ چراکه بسیاری از بیمارستان ها فرسوده شده اند.
نوش آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین شرکت نستله اعلام کرده که در شهریورماه طی مراسمی با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین و مارکوس لایتنر سفیر سوییس در ایران، کارخانه جدید نستله در استان قزوین افتتاح شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا- هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین به دنبال ترور ناجوانمردانه محسن فخری زاده دانشمند هسته ای و دفاعی کشور، پیام تسلیت و تبریکی صادر کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: توسعه کشور تنها با وجود نظام آموزشی پویا، با نشاط و کارآمد محقق می شود. هدایت الله جمالی پور در ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش که روز سه شنبه در استانداری قزوین برگزار شد ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
هدایت الله جمالی پور گفت: متاسفانه در دولت به موضوع نگهداشت مدارس توجه جدی نمی شود که همین موضوع موجب معضل و مشکلات در شرایط فعلی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – سه کارآفرین برتر استان روز سه شنبه در سیزدهمین جشنواره امتنان از جامعه کار و تولید استان با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین تجلیل شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۰۶    
قزوین - ایرنا - هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین از نیروگاه سیکل ترکیبی شهید رجایی قزوین بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین روز یکشنبه به همراه جمعی از مدیران از نیروگاه شهید رجایی در آبیک بازدید کرد و در جریان مسایل کمبود سوخت و مشکلات زیست محیطی آن قرار گرفت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
هدایت الله جمالی پور گفت: ما در بازار با هیچ کمبودی از اقلام روبه رو نیستیم و اگر مردم همراهی کرده و به میزان نیاز خود کالایی را خریداری کنند مسلما هیچ کمبودی نخواهیم داشت.