پنجشنبه ۰۴ مردادساعت ۲۳:۵۴Jul 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خبرگزاری رسا»

رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۲۱:۳۷    
حجت الاسلام والمسلمین علی مظفری رییس کل دادگستری استان قم در مصاحبه با خبرگزاری رسا گفت: انتشار هرگونه خبری درباره نتایج انتخابات، مطابق قانون قابل پیگرد است.
رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۸:۱۶    
حجت الاسلام والمسلمین مهری مسئول هیأت نظارت انتخابات قم در حاشیه فرایند اخذ رأی مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ساختمان جامعه مدرسین در مصاحبه با خبرگزاری رسا به تبعیت کاندیدا ها و طرفدارانشان در فرایند انتخابات و اعلام نتایج پرداخت.
رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
حاشیه های انتخابات جمعه 15 تیرماه و فعالیت های خبرنگاران خبرگزاری رسا برای انعکاس حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری در دومین مرحله از چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۵:۰۰    
نشست بررسی بایسته های جبهه انقلاب در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در سالن شهید دهقانی خبرگزاری رسا برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۲۰:۴۶    
نشست بررسی بایسته های جبهه انقلاب در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری به همت خبرگزاری رسا، با حضور اساتید و کارشناسان طیف های مختلف حوزوی و دانشگاهی برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۶:۵۷    
حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی د رمصاحبه با خبرگزاری رسا به تبیین حضور مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرداخت.
رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۶:۰۶    
نشست بررسی بایسته های جبهه انقلاب در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری به همت خبرگزاری رسا برگزار می شود.
رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری رسا از ساعات اولیه امروز به همراه دیگر خبرنگاران پرتلاش خبرگزاری ها در تلاشی مجاهدانه به پوشش گسترده چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرداخت. این کلیپ گوشه ای از تلاش همکارانمان در امر پوشش انتخابات می باشد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین علی مظفری رییس کل دادگستری استان قم در مصاحبه با خبرگزاری رسا با توصیه به حضور مردم در انتخابات از لزوم انتخاب رییس جمهوری با رای حداکثری برای خدمت به مردم گفت.
رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله محسن فقیهی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در مصاحبه با خبرگزاری رسا ضمن توصیه به کاندیدا های محترم ریاست جمهوری به لزوم تمکین به آراء مرد از سوی کاندیدا ها و طرفدارانشان پرداخت.
رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۶:۲۵    
آیت الله سید احمد خاتمی عضو محترم فقهای شورای نگهبان د رمصاحبه با خبرگزاری رسا انجام بیش از 40 انتخابات بعد از انقلاب را افتخار جمهوری اسلامی ایران دانست.
رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۱:۵۶    
خبرگزاری رسا با حضور در میان خیل عاشقان امیرالمومنین در روز عید غدیر، با برپایی تریبون آزاد دلیل شرکت در انتخابات ریاست جمهوری را از مردم پرسید. شما را به دیدن این تریبون آزاد دعوت می کنیم.
رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۰۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دومین تریبون آزاد انتخاباتی خبرگزاری رسا با موضوع "چرا می آییم" همزمان با روز عید غدیر پای دغدغه های مردم نشست و مردم از انگیزه ها و دلایل حضور خود در انتخابات روز جمعه گفتند.
رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۲۲:۴۴    
دومین تریبون آزاد خبرگزاری رسا با موضوع انتخابات ریاست جمهوری در جوار مسجد مقدس جمکران و در روز عید سعید غدیر برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۱:۱۴    
رهبر انقلاب: انتخابات مؤثرترین وسیله برای این است که هر فردی بتواند آرمان ها و خواست ها و مطلوبِ خود را در قالب اجرایی قرار دهد و آن را به تحقق نزدیک کند ...
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
انتخابات ریاست جمهوری در روز جمعه 8 تیرماه برگزار می شود. تریبون آزاد خبرگزاری رسا به میان مردم رفت تا دغدغه هایشان را در روز های منتهی به انتخابات بشنود و انعکاس نظرات مردم انقلابی باشد. شما را به دیدن این کلیپ دعوت می نماییم. مشروح کامل این تریبون آزاد بزودی از خبرگزاری رسا منتشر می شود.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نشست بصیرتی با موضوع "جریان شناسی سکولاریسم در حوزه های علمیه" با حضور حجت الاسلام والمسلمین بهرام از اساتید حوزه و دانشگاه در خبرگزاری رسا برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۶:۵۲    
تریبون آزاد خبرگزاری رسا با موضوع انتخابات ریاست جمهوری 1403 با استقبال گرم مردم قم برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۱:۲۵    
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبرگزاری رسا را از رسانه های موفق حوزه علمیه دانست و با اشاره به مجاهدت های رئیس جمهور شهید، داشته های این شخصیت را محصول حوزه علمیه معرفی کرد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۱:۱۴    
مدیرعامل خبرگزاری رسا در دیدار با سخنگوی سپاه پاسداران بر لزوم توجه فعالان رسانه ای به سخنان رهبر معظم انقلاب در فعالیت های انتخاباتی تاکید کرد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۶:۳۲    
حجت الاسلام سید قوام صفوی کارشناس مذهبی در منبر مجازی خبرگزاری رسا که به مناسبت ایام شهادت امام جواد (ع) برگزار شد به تبیین جایگاه ویژه امام نهم شیعیان پرداخت. شما را به دیدن این منبر مجازی دعوت می نماییم.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
شهادت آیت آلله رئیسی غمی جانسوز و زخمی عمیق بر پیکر ایران اسلامی و همه کسانی بود که رئیس جمهور شهید را می شناختند. مستند شهید جمهور تهیه شده در خبرگزاری رسا به بررسی ابعاد زندگی سیاسی، اجتماعی و علمی شهید رئیسی از نظر علما و مردم مشهد و برخی از تشییع کنندگان پیکر ایشان پرداخت ...
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۹:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
دومین روز ثبت نام چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح جمعه آغاز شد و چهره های سیاسی همچون علی لاریجانی برای ثبت نام در وزارت کشور حاضر شدند.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر اختصاصی خبرگزاری رسا از حضور پرشور مردم مشهد در خیابان های منتهی به محل بدرقه شهید جمهور. با توجه به ازدحام شدید جمعیت، حرکت ماشین حامل پیکر رئیس جمهور به کندی صورت می گیرد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر اختصاصی خبرگزاری رسا از حضور پرشور مردم مشهد در خیابان های منتهی به محل بدرقه شهید جمهور.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۵    
تصاویر اختصاصی خبرگزاری رسا از حضور پرشور مردم مشهد در خیابان های منتهی به محل بدرقه شهید جمهور.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۷    
نشست علمی و کرسی تخصصی بررسی روند تدوین، اصلاح و پیگیری قانون جامع صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و موانع تصویب آن در مجلس شورای اسلامی با حضور حجج اسلام رادنیک و زالی و دبیری حجت الاسلام پیشاهنگ در خبرگزاری رسا برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری رسا و بسیج رسانه استان قم موفق به کسب مقام برتر تولید محتوا و انتشار اختتامیه جشنواره کشوری جام رسانه امید شدند.
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۳    
با اشاره به اهمیت برگزاری رویداد کشوری جام رسانه امید ، خبرگزاری رسا با همکاری رادیو معارف اخبار این مراسم را انعکاس می دهد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کتاب "آسیب شناسی جامع فضای سایبر از علت یابی تا تدوین روش اقدام" با حضور نویسندگان و اصحاب رسانه در خبرگزاری رسا رونمایی شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۴۶    
مراسم رونمایی از کتاب آسیب های جامع فضای سایبر، از علت یابی تا تدوین روش اقدام در خبرگزاری رسا برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
با اشاره به اهمیت برگزاری رویداد کشوری جام رسانه امید ، خبرگزاری رسا با همکاری رادیو معارف اخبار این مراسم را انعکاس می دهد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۶:۰۶    
کارشناسان حوزه فرهنگ در نشستی تخصصی که با ابتکار خبر برگزار شد، ابعاد و تبعات فرهنگی و اجتماعی تعطیلی شنبه ها را بررس و تبیین کردند.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۹:۱۲    
نشست کارگروه رسانه و فضای مجازی مرکز تحقیقات اسلامی مجلس، در سالن شهید دهقانی خبرگزاری رسا برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کتاب آسیب های جامع فضای سایبر از علت یابی تا تدوین روش اقدام با حضور نویسندگان کتاب رونمایی می شود.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۸:۲۷    
در ادامه سلسله جلسات آشنایی و بررسی وضعیت علوم عقلی در حوزه علمیه قم، نشست جریان شناسی علم کلام با حضور حجت الاسلام والمسلمین جبرئیلی و حجت الاسلام والمسلمین رضوی در خبرگزاری رسا برگزار شد. در این نشست به بیان جریانات مختلف علم کلام پرداخته شد.شما را به دیدن مشروح کامل این نشست علمی دعوت می نماییم.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۸:۲۱    
حجت الاسلام اصغری کارشناس مذهبی در منبر مجازی که به مناسبت میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) در خبرگزاری رسا برگزار شد به بیان ویژگی های آن حضرت پرداخت . شما را به دیدن این منبر مجازی دعوت مینماییم.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۲    
خبرگزاری رسا در راستای جذب طلاب رسانه ای در استان اصفهان از میان طلاب مستعد و علاقه مند، خبرنگار می پذیرد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۴:۵۷    
نشست تخصصی جریان شناسی علم کلام با حضور حجج اسلام والمسلمین رضوی و جبرئیلی در سالن شهید دهقانی خبرگزاری رسا برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۷    
نشست تخصصی جریان شناسی علم کلام با حضور حجج اسلام والمسلمین جبرئیلی و رضوی در خبرگزاری رسا برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۵:۵۲    
نشست علمی جریان شناسی علم کلام با حضور حجج اسلام والمسلمین جبرئیلی و رضوی در خبرگزاری رسا برگزار خواهد شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مسئول خبرگزاری رسا یکی از خطرات پیش روی انقلاب اسلامی را خطر نفوذ و جریان های انحرافی دانست و یکی از اهداف برگزاری دوره جریانشناسی فرق و ادیان را مقابله با این خطر عنوان کرد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۱    
دوره جریان شناسی فرق و ادیان با سخنرانی استاد حجت الاسلام والمسلمین طائب با حضور طلاب منتخب در خبرگزاری رسا آغاز شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۱    
دوره جریان شناسی فرق و ادیان با سخنرانی استاد حجت الاسلام والمسلمین طائب و اساتید دیگر، با حضور طلاب منتخب در خبرگزاری رسا آغاز شد. استاد طائب با تقدیر از ابتکار خبرگزاری رسا در طراحی و برگزاری این دوره و کارگاه آموزشی، طلاب شرکت کننده را به جدیت در فراگیری مباحثی که در این دوره ارائه می شود ...
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۶    
دوره جریان شناسی فرق و ادیان با سخنرانی استاد حجت الاسلام والمسلمین طائب با حضور طلاب منتخب در خبرگزاری رسا آغاز شد. این خبر به تدریج تکمیل خواهد شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین عبدالمجید مقامی نایب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین، با توجه به تحولات اخیر در جوامع غربی که نشانه های آن در اعتراضات دانشجویی دانشگاه های آمریکا نمایان است، به تحلیل دینی و قرآنی این وقایع پرداخت و این تحولات را فرصتی مناسب برای متفکران جهان اسلام و حوزه های علمیه دانست.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۷:۰۱    
نشست "بررسی ابعاد مختلف طرح امین و راهکار های بهبود آن برای آینده" در آستانه سالروز شهادت استاد مرضی مطهری و روز معلم در خبرگزاری رسا برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۲۱:۲۵    
سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی در اجتماع 6 هزار نفری مردم قم که در صحن آئینه حرم حضرت معصومه (س) برگزار شد در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری رسا ضمن تشکر از مردم در حمایت از طرح نور فراجا از دیگر نهاد های مسئول در امر حجاب خواست تا قدر و سهم خویش را در این راستا ایفا کنند.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۸:۲۰    
حجت الاسلام والمسلمین ایزدهی در نشست علمی مبانی مشروعیت عملیات وعده صادق با حضور اساتید حوزه و دانشگاه که به همت خبرگزاری رسا در سالن شهید دهقانی این رسانه حوزوی برگزار شد ...
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۷    
نشست علمی مبانی مشروعیت عملیات وعده صادق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خبرگزاری رسا برگزار شد.