چهارشنبه ۰۷ مهرساعت ۰۶:۴۷Sep 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خبرگزاری رسا»

رسا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله رمضانی در رثای عروج ملکوتی علامه حسن زاده آملی دل نوشته ای نگارش کرده و به صورت اختصاصی در اختیار خبرگزاری رسا قرار داده است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۷:۳۷    
در راستای ارج نهادن به مقام علمی و عرفانی علامه حسن زاده آملی خبرگزاری رسا اقدام به برگزاری فراخوان دریافت دل نوشته از اساتید و طلاب ارجمند می کند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۲    
حجت الاسلام محققی و جمعی از مسؤولان خبرگزاری رسا با آیت الله فاضل لنکرانی دیدار کردند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کیفیت 240
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۵۰    
مخاطبان خبرگزاری رسا با شرکت در نظرسنجی این رسانه حوزوی، هدایت نقدینگی به سمت تولید را مهمترین موضوع برای تقویت تولید ملی دانستند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۳۷    
به مناسبت آغاز سال تحصیلی حوزه های علمیه خبرگزاری رسا به بررسی اخلاق در میان طلاب و روحانیون پرداخته و با طلاب در این مورد مصاحبه هایی انجام داده است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۷:۳۱    
مدیر عامل خبرگزاری رسا با رییس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم دیدار و گفت وگو کرد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۲:۲۵    
خبرگزاری رسا با توجه به اهمیت نهضت عاشورا و جذابیت های پیاده روی اربعین پرونده ای به نام ایستگاه رسانه ای اسلام منتشر می کند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری رسا تلاش دارد تا در پرونده افق فرهنگی در ایران قوی به بررسی نقش فرهنگ و اولویت های فرهنگی بپردازد که چه نقشی را می تواند در قوی شدن کشور ایران ایفا کند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
محمدرضا حکیمی از آن دست متفکرانی بود که در چهارراه آراء و عواطف گوناگونی قرار گرفت که دامنه آن از امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب تا روشنفکران دینی گسترده می شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۱:۴۱    
مدیر عامل خبرگزاری رسا با ذکر مراتب شکر گفت: فعالان رسانه داخلی امروز نعمت آزادی بیان و اطلاع رسانی در سایه حکومت اسلامی را در اختیار دارند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۱:۰۲    
حجت الاسلام شریفی دبیر مجمع عالی علوم انسانی اسلامی در پیامی در گذشت استاد پیشوایی را تسلیت گفت.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۴:۰۷    
پرونده عاشورای انسان ساز برآن است به بررسی 3 بستر مسجد، هیئت و خانه بپردازد تا قوت ها، ضعف ها و عملکرد هرکدام در حوزه توسعه و تقویت سرمایه اجتماعی را آسیب شناسی کند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه کاشان بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را منشور 40 سال آینده نظام اسلامی دانست و نقش مؤثر خبرگزاری رسا در تحقق آن را مورد توجه قرار داد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۴:۲۲    
آیت الله کعبی گفت: مؤسسه رسا به مثابه رسانه تراز انقلاب در ساحت های مورد نیاز نظام به ویژه گام دوم با رویکرد تبیین گفتمان امامین انقلاب درخشیده است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۷:۵۱    
نماینده خبرگان ضمن تقدیر از علمکرد خبرگزاری رسا در عرصه خبررسانی، گفت: رسانه ها منطبق با مقتضیات نظام و محتویات بیانیه گام دوم اخبار خود را منتشر کنند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد باقر خراسانی مدیر اجرایی مجمع عالی حکمت اسلامی با حضور در خبرگزاری رسا از این رسانه حوزوی بازدید کرد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۷:۴۲    
خبرگزاری رسا با فرارسیدن ایام محرم و آغاز هجمه رسانه ای دشمن علیه برگزاری مراسم عزاداری امام حسین(ع) جهت پاسداری از عزاداری محرم به انتشار پرونده محرم مظلوم می پردازد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۷:۱۵    
رییس جامعه مدرسین رسالت خبرگزاری رسا را در مسائل حوزوی سنگین دانست و گفت: الحمدالله سمت و سوی حرکت خبرگزاری رسا همراهی با انقلاب و اسلام است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۶:۲۷    
نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه خبرگزاری رسا به طور صادقانه و به روز اخبار خود را منتشر می کند، گفت: خبرگزاری رسا مشکلات مختلف طلاب را به مسؤولان حوزه منتقل کند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۵:۴۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۵:۱۲    
مدیر عامل خبرگزاری رسا در استقبال از رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه گفت: خبررسانی در طول ادوار مختلف جمهوری اسلامی رشد خوبی داشته است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۴:۴۵    
مدیر عامل خبرگزاری رسا در استقبال از رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه گفت: خبررسانی در طول ادوار مختلف جمهوری اسلامی رشد خوبی داشته است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۴:۱۲    
نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه خبرگزاری رسا در عرصه رسانه عملکرد مناسبی داشته است، گفت: مطالب خبرگزاری رسا واقع بینانه بوده است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ماه محرم، آغاز تجدید عهد و تمرین وفاداری به اهداف قیام خونین سیدالشهداء (ع) می باشد؛ قیامی که سراسر پند و درس برای فراگیری اصول حیات سعادتمند می باشد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۰۰:۳۷    
رییس دانشگاه قم خبرگزاری رسا را از بهترین خبرگزاری های کشور توصیف کرد و گفت: خبرگزاری رسا اندیشه های بنیادین انقلاب اسلامی و امامین انقلاب را به گوش جهانیان برساند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۶:۱۰    
رییس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی گفت: خبرگزاری رسا از جمله خبرگزاری هایی بوده که در جهت تقویت نظام و روحیه انقلابی گری در حوزه موفق عمل کرده است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا ، حجت الاسلام بهرام دلیر نقده ای عضو هیئت علمی گروه عرفان پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی نوشته ای در خصوص مباهله از وی در سایت پژوهشگاه منتشر شد. ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
تلویزیون اینترنتی تحلیلTv ششمین نشست شورای راهبردی مبارزه هوشمند با صهیونیسم را به همراه معرفی کتاب "اقتصادصهیونیسم"با همکاری خبرگزاری رسا برگزار می کند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری رسا نتیجه نظرسنجی نحوه برگزاری مراسم ها و تعظیم شعائر عید غدیر در شرایط کرونایی را منتشر کرد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب طی سالیان گذشته مسائل مهمی در بیاناتشان به مناسبت عید غدیر فرموده اند که ما در خبرگزاری رسا به بازخوانی آن می پردازیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آرامش و امنیت کامل در خوزستان حکمفرما است، گفت: اکنون در هیچ نقطه ای از خوزستان نا آرامی وجود ندارد. ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری رسا به مناسبت عید غدیر به بازخوانی بیانات رهبر انقلاب پیرامون عید غدیر پرداخته و بزرگی عید غدیر را در کلام رهبر معظم انقلاب بازنشر کرده است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا ، حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله فرحزاد در محفل سخنرانی حرم حضرت معصومه با اشاره به اینکه فرزندان خود را باید با عشق امیرالمؤمنین بزرگ کنیم ...