سه شنبه ۲۵ خردادساعت ۲۱:۴۲Jun 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خبرگزاری رسا»

رسا   ۴ ساعت پیش    
به گزارش خبرنگار سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا ، پذیرش سطح سه رشته معارف نماز ویژه برادران تمدید شد. مهلت ثبت نام در این دوره از سطح سه رشته معارف نماز ویژه برادران تا تاریخ 12 تیر ماه اعلام شد. ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۸:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
بیانیه جمعی از چهره های قرآنی کشور در خصوص انتخابات 1400 که تا کنون از طرف 320 نفر از چهره های قرآنی امضاء شده منتشر شد. به گزارش خبرنگار سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا ، بیانیه جمعی از چهره های قرآنی کشور در خصوص انتخابات 1400 که تا کنون از طرف 320 نفر از چهره های قرآنی امضاء شده منتشر شد ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۱:۵۴    
در آستانه انتخابات جمعی از طلاب و فضلای فعال در فضای مجازی در نشستی که به همت خبرگزاری رسا با عنوان نقش حوزه در انتخابات 1400 برگزار شد، به بیان دیدگاه های خود پرداختند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۷:۲۰    
مخاطبان خبرگزاری رسا با شرکت در نظرسنجی این رسانه حوزوی، شفافیت و پاسخگویی را مهمترین مطالبه خود از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در مناظرات دانستند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۰:۲۹    
در آستانه انتخابات جمعی از فعالان رسانه ای حوزه در نشستی به میزبانی خبرگزاری رسا با موضوع نقش حوزه علمیه در انتخابات به بررسی دیدگاه های خود پرداختند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش شیعه نیوز ، خبرگزاری رسا با انتشار یادداشت شخصی به نام حامد عبداللهی با شدیدترین الفاظ نوه ی بنیانگذار جمهوری اسلامی را مورد حمله قرارداد. در بخشی از این یادداشت نویسنده نوه ی آیت الله خمینی را اینگونه مورد خطاب قرار داده است : ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مخاطبان خبرگزاری رسا با شرکت در نظرسنجی این رسانه حوزوی، اصلاح وضع معیشت را مهمترین مطالبه از رییس جمهور آینده دانستند.
جماران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۱    
به گزارش جماران؛ نشریه حریم امام نوشت: بار دیگر خبرگزاری رسا که منتسب به نهادهای نظامی است و خود را در امور مربوط به حوزه علمیه منحصر کرده است بیت امام و مشخصا سید حسن خمینی را مخاطب ساخته و با ادبیاتی که از اخلاق اسلامی به دور است ایشان را هدف گرفته است. ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۰۸:۴۴    
رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با حضور در ساختمان مرکزی خبرگزاری رسا در قم از بخش های مختلف این رسانه حوزوی بازدید کرد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی مشاهده قسمت اول
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۶:۰۹    
حجت الاسلام والمسلمین حق جو، خبرگزاری رسا را رسانه ای موفق، عمیق و ولایی توصیف کرد و گفت: نمایشگاهی از آثار و تولیدات فرهنگی این رسانه حوزوی به نمایش گذاشته شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۲۰:۲۹    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کیفیت 360
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۴    
حجت الاسلام عسکری بر لزوم هم افزایی مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه با خبرگزاری رسا تأکید کرد و گفت: منظومه فکری امامین انقلاب درباره فعالیت رسانه ای تدوین شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۹    
حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی اردهالی گفت: خبرگزاری رسا ترجمان و صدای رسای تفکرات نهاد های حوزوی و انقلابی است و رسانه های حوزوی باید پاسخگوی شبهات انتخابات باشند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۴    
حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد گفت: زمینه ها مشترکی برای هم افزایی میان مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم و رسانه حوزوی خبرگزاری رسا وجود دارد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۹:۰۹    
رییس و اعضای هیأت رییسه مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با حضور در خبرگزاری رسا از این رسانه حوزوی بازدید کردند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۹    
مدیرعامل خبرگزاری رسا رسالت روحانیت در عرصه انتخابات را تبیین دو اصل تحقق حضور حداکثری مردم و شاخصه های رییس جمهور اصیل و دولت کارآمد عنوان کرد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۹    
مدیرعامل و جمعی از مسؤولان خبرگزاری رسا با آیت الله محمود محمدی عراقی مسؤول دفتر مقام معظم رهبری در قم دیدار و گفت وگو کردند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۴    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مخاطبان خبرگزاری رسا با شرکت در نظرسنجی این رسانه حوزوی عملکرد دولت در تحقق وعده های انتخاباتی را نا مناسب توصیف کردند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۵:۱۹    
تفاهم نامه همکاری میان معاونت تبلیغ حوزه های علمیه و خبرگزاری رسا با حضور حجج اسلام والمسلمین ملانوری و محققی امضا شد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۹    
در حالی که یک ماه قبل خبرگزاری رسا از حضور آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری خبر داده بود، قرائن و تاییدات از قطعی شدن ثبت نام ایشان حکایت دارد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۳۰    
امروزه رسانه های دینی مانند خبرگزاری رسا باید هنرمندانه با انتخاب قالب متناسب با نیاز مخاطب پیام حوزه ها را به مخاطبان تشنه معارف منتقل کنند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
دیده بان ایران: حجت الاسلام علیرضا پناهیان استاد حوزه و دانشگاه پیش از ظهر امروز در همایش بین المللی شهید قدس ویژه بزرگداشت روز جهانی قدس شریف که در شبستان کربلای مسجد مقدس جمکران برگزار شد، با بیان اینکه مسأله قدس، مسأله زمین نیست ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۲۱    
مخاطبان خبرگزاری رسا با شرکت در نظرسنجی مبنی بر شما کدام گفتمان یا شعار مرکزی را برای دولت آینده می پسندید؟ نظرات خود را اعلام کردند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۴۲    
فرمانده قرارگاه راهبردی عمار با حضور در ساختمان خبرگزاری رسا، از این رسانه حوزوی بازدید کرد و در جریان فعالیت های آن قرار گرفت.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۱۱    
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با حضور در ساختمان خبرگزاری رسا، از این رسانه حوزوی بازدید کرد و در جریان فعالیت های آن قرار گرفت.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۷:۳۵    
مخاطبان خبرگزاری رسا با شرکت در نظرسنجی این رسانه حوزوی نظر خود را درباره بهترین راه برای افزایش امید و مشارکت در انتخابات 1400 اعلام کردند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۲:۰۵    
با قطعی شدن حضور حجت الاسلام و المسلمین میرمحمدی برای یک دوره پنج ساله بر ریاست مرکز خدمات حوزه، پویش فصل خدمت به همت خبرگزاری رسا کلید خورد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خوزستان - سرهنگ حاجتی، معاون هماهنگ کننده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان از دفتر خبرگزاری رسا در اهواز بازدید کرد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۸:۲۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کیفیت 360
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه ولی عصر(عج)خوزستان از خبرگزاری رسا و روزنامه ندای رسا بازدید کرد و به سوالات خبرنگاران و مدیران این مجموعه خبری پاسخ داد.