شنبه ۰۸ آذرساعت ۱۸:۳۴Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خبرگزاری رسا»

رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۶    
سرویس فرهنگی و اجتماعی خبرگزاری رسا در نظر دارد با ارائه تحلیل و نظرات صاحب نظران حوزوی ارزیابی دقیقی نسبت به وضعیت فعلی تفریح در پرونده تفریحات وارداتی منتشر کند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۱    
حجت الاسلام والمسلمین فرخ فال گفت: از خبرگزاری رسا که با پوشش مطلوب، بیشترین همکاری را در زمینه برگزاری همایش ذلت تسلیم و خیانت به آرمان های اسلامی داشت، قدردانی می کنیم.
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
آینده در قلمرو اسلام ترجمه کتاب المستقبل لهذا الدین بوده، که رهبر معظم انقلاب در دهه 40 اقدام به ترجمه آن کردند. به گزارش سرویس کتاب و نشر خبرگزاری رسا ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۰    
پرونده تحلیلی پرسش مغفول مانده جامعه با هدف بررسی مسأله هویت و به صورت خاص مسأله هویت انقلابی در عصر حاضر از سوی خبرگزاری رسا منتشر می شود.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اجلاسیه مجازی ذلت تسلیم و خیانت به آرمان های اسلام به همت مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و با همکاری خبرگزاری رسا با حضور شخصیت های برجسته حوزوی برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۰    
به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی برندگان مسابقه کتاب خوانی خبرگزاری رسا مشخص شده و به قید قرعه جوایز این مسابقه تقدیم آنان شد.
598   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری رسا گزارش داد یک طلبه ناهی از منکر، به تازگی توسط چند تن از اراذل و اوباش در تبریز مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری رسا در راستای پاسخگویی فضلای حوزه علمیه به اظهارت شاذ سید کمال حیدری ویژه نامه ای را با عنوان "مسیر گمراهی" راه اندازی کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۰۰    
پرونده تحلیلی نسل کشی خاموش با موضوع بررسی سقط جنین در ایران از سوی خبرگزاری رسا منتشر می شود.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۵    
نشست تخصصی تبیین اجمالی مقررات فقهی ساختمان با همت خبرگزاری رسا شنبه سوم آبان ماه برگزار خواهد شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۰:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری رسا - مراسم خطبه خوانی شب شهادت امام رضا(ع) با حضور خادمان رضوی، علما و روحانیون در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
روند شکل گیری و فراز و نشیب های اتحادیه عرب طی هفتاد و پنج سال را در این یادداشت بررسی می کنیم. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری رسا ...