شنبه ۱۰ آبانساعت ۱۱:۵۹Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهارتی»

گیل خبر   ۲ ساعت پیش    
گیل خبر/ دکتر سید شمس شفیعی به عنوان رئیس آموزشکده ها و مدارس سما (معاونت سمای دانشگاه آزاد ) استان گیلان منصوب شد. آیین معارفه سرپرست آموزشکده و معاون آموزش های عمومی و مهارتی سما واحد رشت با حضور دکتر محمد دوستار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی گیلان ...
مدیرکل دفتر آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش گفت: 80 درصد مشاغل موجود در دنیا ریشه در آموزش های مهارتی دارد و این آموزش ها بسترساز رونق تولید در کشور است.
همشهری   ۱۰ ساعت پیش    
حسن حسن زاده این روزها تصاویر کودک خردسالی که با 2پای مصنوعی، سخت مشغول تمرین در پیست دوومیدانی است و با وجود قطع عضو از ناحیه هر دو پا با مهارتی شگفت انگیز شنا می کند ...
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۸:۱۵    
براساس تحقیقات جدید، روش هایی وجود دارد که می توان با کمک آن، مهارت های مختلف را با سرعت بیشتر و به سهولت یاد گرفت و برای مدت زمان طولانی آنچه آموخته ایم را به خاطر سپرد. معمولا مدیران و صاحبان کسب و کار به نیروهایی که مهارت های لازم را با سرعت یاد می گیرند، توجه ویژه ای نشان می دهند. ...
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گیل خبر/ آیین معارفه سرپرست آموزشکده و معاون آموزش های عمومی و مهارتی سما واحد رشت با حضور دکتر محمد دوستار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی گیلان، محبوب مدیرکل حراست استان و معاونان و روسای آموزشکده های سما استان گیلان برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها آموزش های مهارتی بستری برای افزایش اشتغالزایی و توسعه سرمایه انسانی در مسیر رشد و تولید مستلزم توسعه و گسترش آموزش های مهارتی در جامعه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان گفت: یکهزار و 94 نفر از زنان حاشیه نشین و سکونتگاه های غیررسمی در این استان از ابتدای سالجاری تاکنون دوره های مهارتی را فراگرفتند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول آموزش غیر حضوری مرکز آموزش های کاربردی و مهارتی گفت: اکنون در مهارت خانه طلاب بیش از 70 دوره مهارتی بارگذاری شده و حدود 40 دوره مهارتی در حال آماده سازی بوده و این دوره های آموزشی در راستای مهارت افزایی طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور تولید شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۲۱    
معاون وزیر کار و رئیس سازمان فنی وحرفه ای کشور گفت : زنجان دارای پتانسیل و ظرفیتهای بالایی در حوزه های مهارتی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۴۵    
ایسنا/سمنان معاون آموزش جهاددانشگاهی استان سمنان از صدور مجوز مرکز آموزش مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی در این نهاد خبر داد.
سازمان سنجش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
بدین وسیله نظر پذیرفته شدگان نهایی کدرشته محل های دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی - کاربردی مهرماه سال 1399 را به موارد زیر جلب می نماید: ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل فنی وحرفه ای استان زنجان، از فعالیت 182 کارگاه مهارتی در بخش غیردولتی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
زنجان-معاون وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی،با بیان اینکه با شیوع بیماری کرونا بسیاری از مشاغل سنتی از بین رفت، گفت: این نشان می دهد مشاغل مهارتی نبوده است.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزش های عمومی و مهارتی (سما) دانشگاه آزاد اسلامی زنجان از اجرای طرح تاسیس باشگاه کارآفرینان نوجوان در مدارس سما خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۳۸    
حوزه/ مسئول آموزش غیرحضوری مرکز آموزش های کاربردی و مهارتی حوزه گفت: مهارتخانه طلاب با اهداف افزایش توانمندی طلاب و دانش آموختگان حوزه های علمیه در عرصه های کارویژه های روحانیت و گسترش عدالت آموزشی و نیز دسترسی آسان به محتواهای آموزشی راه اندازی شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۸    
علی اصغررضایی در باره دیرینه دانشگاه واحد صائین قلعه می گوید: اینجا یک دانشگاه مهارتی است و آموزش های مهارتی امروز در اولویت انتخاب مردم است . مردم به این نکته واقف هستندکه داشتن مدرک اکادمیک تضمینی برای اشتغال نیست. ریشه خیلی از مشکلات در کشورما وجود نقص های مهارتی است .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محمدعلی بهمنی یکی از برجسته ترین غزل سرایان معاصر به شمار می رود که با زبان عاطفی و گیرایش مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است. این شاعر نام آور با مهارتی کم نظیر، زبان زنده و جاری مردم را به خدمت غزل درآورده و از قابلیت های چندگانه تصویری و موسیقایی نهایت استفاده را برده است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال تبدیل شدن به دانشگاهی کارآفرین، حل مسئله، اجتماعی و مهارتی است.
برترین ها / سازمان سنجش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۰:۳۵   + ۵۰ سایت دیگر  
ایسنا: متقاضیان جذب نیرو در شرکت صنعتی ایران خودرو از فردا 8 آبان ماه سال جاری می توانند برای شرکت در آزمون استخدامی این شرکت به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مؤسسه بهداشت معنوی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و با ظرفیت محدود دوره مقدماتی جریان شناسی معنویت های نوظهور و کارگاه مهارتی خودکاوی معنوی را به صورت حضوری برگزار می کند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان به نقل از نسیم قاین ، زعفران گیاهی ارزشمند و ارغوانی که از دل زمین خشک و کم باران بیرون می آید و پیش از طلوع آفتاب به صورت کامل خودنمایی می کند تا با مهارتی خاص چیده شود. تارهای سرخش از گل برگ های آن جدا می شوند تا بعد از خشک شدن در مصارف غذایی، صنعتی و دارویی استفاده شود. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۲:۲۰    
حوزه/ حجت الاسلام سروی گفت: بزرگترین شرکت های فعال دنیا با حضور جوانان بیکاری تاسیس شد که اجتماع و حاکمیت آنها را نادیده گرفت و یا از دانشگاه اخراج شدند. پس نباید در موضوع بیکاری پارامترهای ذهنی جوانان را نادیده گرفت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- نقدی، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان با بیان اینکه 58 رشته کاردانی و کارشناسی مهارتی در این دانشگاه تدریس می شود، گفت: 60 تا 70 درصد دروس این رشته ها به صورت کارگاهی و آزمایشگاهی است تا دانشجویان مهارت فنی کار را بیاموزند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس عضو هیئت نمایندگان و رئیس کمیسیون اخلاق کسب و کار اتاق بازرگانی فارس گفت: صبر یک مهارت مهم در حوزه اقتصاد است و فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کاری که به این مهارت دسترسی دارند می توانند با کمترین آسیب از گذرگاه های سخت اقتصادی عبور کنند.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رنجبر آموزش دروس مهارتی و کاربردی آنلاین را رویکردی اثربخش وموفق در آموزش دانش آموزان با نیازهای ویژه استان عنوان کرد .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی از اخذ مجوز مرکز آموزش مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی توسط معاونت آموزشی این سازمان از سوی مرکز ملی آموزش های مهارتی و حرفه ای وزارت بهداشت خبر داد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز گفت : 13 هزار و 770 نفر از مردم استان در شش ماهه نخست امسال از آموزش های مهارتی سازمان آموزش فنی و حرفه ای بهره مند شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۹    
گروه استان ها- رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور با تأکید بر اهمیت مهارت آموزی به دانشجویان گفت: دانشگاه های مهارتی باید در کشور توسعه یابند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند- معاون جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: 98 امدادگر و نجاتگر در استان با شرکت در آزمون های مهارتی و آمادگی جسمانی موفق به ارتقای درجه شدند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۹    
اداره کل آموزش و پرورش استان البرز و مرکز تربیت مربی سازمان فنی و حرفه ای کشور تفاهم نامه همکاری امضا کردند. به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان در نشستی با حضور سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان و رضا باجلوند رییس مرکز تربیت مربی و پژوهش های سازمان فنی و حرفه ای کشور دو ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۴    
کمیسیون مرکز ملی آموزش مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی با تاسیس 6 مرکز آموزش مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی موافقت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۱۰    
با کمترین سرمایه حتی از منزل می توان مهارتی را یاد گرفت و به درآمدزایی رسید، به خصوص در این روز ها که کسب و کار های اینترنتی در فروش حرف اول را می زند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، دانشگاه پیمان افغانستان را الگوی خوبی برای برگزاری دوره های مشترک مهارتی با دانشگاه های این کشور عنوان کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۷:۵۸    
کرمان - ایرنا - مدیرکل فنی و حرفه ای استان کرمان از راه اندازی شهرک مهارتی در کرمان خبر داد و گفت: تمامی رشته های فنی و حرفه ای در این شهرک تجمیع و آموزش ها به مهارت آموزان ارائه می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
همکاری طرفین برای هم افزایی فعالیت ها و استفاده بهینه از ظرفیت ها در جهت استمرار ارتباط سازمان یافته ،بر طرف کردن نیازهای مهارتی و اجرایی مناطق محروم و کم برخوردار شهرستان می باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای گفت: کارگاه های مهارت آموزی به روی دانشگاه ها باز خواهد شد و باید به گونه ای برنامه ریزی شود که هر دانشجو چند واحد مهارتی بگذراند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۵    
رشت - ایرنا - رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت آموزش فنی و حرفه ای گیلان گفت: آزمون هماهنگ مهارت های فنی و حرفه ای امروز "پنجشنبه" با رقابت یک هزار و 74 نفر در این استان برگزار شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - جشنواره ساخت بازی های رایانه ای با نرم افزار اسکرچ به میزبانی دپارتمان کودک ونوجوان مجتمع فنی تهران به صورت کشوری برگزار می گردد. به گزارش مجتمع فنی تهران، با توجه به شیوع بیماری کرونا و آموزش های مهارتی این دپارتمان به کودکان ونوجوانان از ابتدای فعالیت خود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۲۸    
قزوین - ایرنا - 134 هزار و 172 نفر ساعت آموزش مهارتی در رشته های مختلف طی نیمه نخست سال جاری به متقاضیان در روستاهای استان قزوین ارایه شد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان گفت: 26 نفر کارآفرین نخبه و مجرب استان همدان با ایجاد کارگاه های تولیدی و آموزشی، 582 نفر را مشغول به کار کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۶    
از 52 هنرجوی فیروزه ای که در دانشکده های فنی مهارتی کشور پذیرفته شده اند ، تجلیل شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۵    
معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه گفت: درصدد آن هستیم با ایجاد مرکز آموزشی دوره های کوتاه مدت نیاز جوانان به انواع مهارت های لازم برای ورود به بازار کار را رفع کنیم.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کاترپیلارها؛ کرم هایی با بدن نرم که به طرز عجیبی شبیه فضایی ها هستند و از خلاقیتی ذاتی بهره می برند. آنها برای پنهان شدن از چشم شکارچیان، یک کلبه کوچک برای خود با مهارتی تماشایی ایجاد می کنند. منبع: خبر فوری
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مهلت بارگذاری مستندات آموزشی، پژوهشی و مهارتی دستیاران آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی پزشکی تمدید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پردیس گفت: زنان روستای سیاهبند شهر بومهن در کلاس مهارتی ایجاد باغچه سالم با هدف تولید محصولات سلامت محور آموزش دیدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کمیته داژبال هیأت ورزش های همگانی استان کرمانشاه گفت: داژبال یا همان بازی وسطی ورزشی جهانی است که اخیرا فعالیش در ایران آغاز شده، این ورزش را به عنوان فعالیتی شاد و مفرح و برای عموم مردم می توان نام برد که بدون نیاز به مهارتی خاص طرفداران خود را دارد.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل از ایجاد رشته های مهارتی گردشگری در مشگین شهر خبر داد و گفت: این رشته ها در زمینه هتلداری، تورگردانی و صنوف مشابه در دو مرکز فنی و حرفه ای برادران و خواهران مشگین شهر راه اندازی می شود.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: با راه اندازی مرکز مهارت آموزی ویژه صنایع دریایی جنوب کشور در استان، بیش از 200 حرفه مهارتی در حوزه صنایع دریایی ارائه می شود.