چهارشنبه ۰۷ مهرساعت ۰۶:۱۹Sep 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهارتی»

آنا   ۶ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان بر تغییر سرفصل ها برای جایگزینی آموزش حافظه محور با آموزش مهارتی و تربیت دانشجویان برای عبور از تفکر همگرا و به کارگیری مهارت های واگرا تأکید کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۶    
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از برگزاری کلاس های حضوری به صورت تدریجی، آرام و اقتضایی درمدارس استان خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی استان، محمد پورداود گفت: براساس شیوه نامه بازگشایی مدارس ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
در بازگشایی مدارس ضرورت دارد علاوه بر رعایت اصول بهداشتی، مقررات ویژه ای از طریق فاصله گذاری اجتماعی، برای کاهش مواجهات، متناسب با سطح اضطرار و درجه اهمیت فعالیت آموزشی و مهارتی در نظر گرفته شود.
سازمان سنجش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
توجه پذیرفته شدگان نهایی پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه سال 1400 ب ه موارد زیر جلب می نماید: ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی گفت: در شش ماهه نخست سالجاری، تعداد 17 واحد صنعتی فعال و در مجموع تعداد 26 واحد صنعتی فعال در استان آذربایجان شرقی از آموزش های مهارتی در قالب طرح جوار کارگاهی و بین کارگاهی بهره مند شدند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته دفاع مقدس یک دوره مسابقات ورزش روستایی در شهرستان دره شهر برگزار شد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۴    
گلزار نظری با بیان اینکه پاندمی که در اثر شیوع بیماری کووید -19 در سطح جهان شروع تمام اقشار و مشاغل را تحت تاثیر قرار دارد، بیان داشت: آموزش ها در اداره کل فنی و حرفه ای به دو صورت دولتی و خصوصی ارائه می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه از ارایه یک میلیون و 800 هزار نفر ساعت آموزش مهارتی به متقاضیان کرمانشاهی در نیمه اول امسال خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فنی وحرفه ای کشور گفت: به دلیل اهمیت بحث مهارت آموزی در دنیا، آموزش عالی مهارتی در کشور ما باید به فرهنگ عمومی و ملی تبدیل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: هیچ کاری مقدس تر از تعلیم وتربیت در نظام آفرینش نیست.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا اعرافی، مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره تاثیر آموزش های مهارتی بر اشتغال اظهار کرد: نظام آموزش عالی و آموزش پرورش کشور به رقم اینکه طی دهه های اخیر از نظر کمی و حتی در ابعاد کیفی پیشرفت داشته اند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۱:۰۶    
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور گفت: ورود به آموزش های مهارتی نیازمند هدایت تحصیلی مناسب در آموزش پرورش خواهد بود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/معاون پژوهش مدرسه علمیه الزهراء سلام الله علیها تهران گفت: از برگزاری کارگاه آموزشی مهارتی تبدیل پایان نامه به کتاب خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۶:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی متناسب سازی نیازهای محیط کارگاهی و همکاری آموزشی مشترک با بنگاه های اقتصادی البرز را بسترساز ارتقا کیفیت آموزش های مهارتی و ایجادفرصت های شغلی در این استان عنوان کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۶:۲۸    
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان قزوین گفت: کارگاه های مهارتی مدارس فنی و حرفه ای و کار و دانش استان با 30 درصد ظرفیت دانش آموزان هر کلاس به صورت حضوری فعال خواهند بود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۰    
در آستانه 7 مهر روز ملی آتش نشانی، مسابقات عملیاتی مهارتی آتش نشانان در سمنان برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش های عمومی و مهارتی واحد نجف آباد گفت: آمار دانش آموزان سمای نجف آباد در سال تحصیلی جدید رشد 20 درصدی داشته است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۰:۳۰    
معاون آموزش های عمومی و مهارتی داتشگاه آزاد اسلامی گفت: باید سیره شهدا را فراتر از حوزه های نظامی و مقاومت دید؛ زیرا هر یک مربی هستند و رفتار آنان در جامعه برای هدایت بوده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
توفیق محمد حسینی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با برنامه ریزی مدارس باید تلاش شود که همه دانش آموزان فنی و کاردانش فرصت حضور در کلاس های مهارتی را پیدا کنند و حضور روزانه 30 درصدی بین تمامی دانش آموزان تقسیم شود. این مسوول گفت: رشته های فنی و حرفه ای و [...]
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۹    
معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در ترم اول سال تحصیلی آینده 80 دانشکده مهارت و کارآفرینی در کشور ایجاد خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
1544 سرباز وظیفه در یگان های مسلح مازندران آموزش های فنی و حرفه ای را فرا گرفتند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۵    
سرپرست معاونت آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر گفت: همه تلاش خود را برای رسیدن به اهداف والای آموزش و پرورش دانش آموزان به کار خواهیم گرفت و آماده دریافت نظرات و پیشنهادات ارزنده معلمان، دانش آموزان و اولیا هستیم.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر از اولویت دهی آموزش مبانی فرهنگی به موازات آموزش علمی و آکادمیک به دانش آموزان در مداس علمی و مهارتی سمای واحد اسلامشهر خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب از تدوین و تصویب اولیه طرح توجیهی 2 مدرسه عالی مهارتی تجارت بین الملل با رویکرد صادرات و واردات و اتوماسیون صنعتی خبر داد.
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۱:۲۳    
مدیر موسسه فرهنگی و هنری هفت رنگ آراد گفت: کرونا فرصت خوبی را برای آموزش های آنلاین و آفلاین به وجود آورده و دانشجویان و هنرجویان را به فراگیری بیشتر دعوت کرده است، در حال حاضر 16 ماه است که با بیماری کووید 19 دست و پنجه نرم می کنیم، این بیماری تاثیر زیادی در آموزش ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- قهرمانان رقابت مهارتی بانوان همدان گرامیداشت هفته دفاع مقدس معرفی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۴۱    
سال تحصیلی 1401-1400 از امروز شنبه 3 مهر 1400 با نواخته شدن زنگ مهر در سراسر کشور آغاز شد. اما به دلیل شرایط کرونا، به جز 3 گروه دانش آموزان یعنی دانش آموزان مدارس کم جمعیت روستایی و عشایری، دانش آموزان هنرستانی برای دروس مهارتی و دانش آموزان پایه اول دبستان به صورت محدود که آموزش حضوری می بینند ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۰۲    
حوزه/ رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: 3هزار و 400 کارگاه آموزشی در دانشگاه فنی و حرفه ای برای ارائه آموزش های مهارتی برای دانش آموختگان در رشته های مختلف فعال است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سید صالح خشوعی از اعلام فراخوان جذب ایده کسب و کار با هدف اجرای طرح آموزش مهارتی بر روی ایده ها تا رسیدن به مدل کسب و کار، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۶    
صالحی عمران تصریح کرد: رجوع آموزش عالی مهارتی است که می تواند سیستم آموزش عالی کشور را درست کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۳    
پروفسور داریوش فرهود پدر علم ژنتیک ایران در مراسم افتتاح اولین دوره کارورزی شرکت نویان نگین پارسیان گفت: دانشجویان علوم پایه و آزمایشگاهی باید از آموزش های مهارتی مورد نیاز بخش صنعت برخوردار شوند و بخش خصوصی متولی این آموزش ها باشد.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۴۴ سایت دیگر  
تسنیم: سرپرست وزارت آموزش و پرورش زمان قطعی حضور کلیه دانش آموزان در مدارس را اعلام کرد. علیرضا کاظمی: * طبق پیش بینی های انجام شده از اواخر مهرماه و اوایل آبان ماه زمینه حضور تمام دانش آموزان در مدارس فراهم خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: لازمه موفقیت در انجام وظیفه و قدم نهادن در مسیر شهدا و ایثارگران این است که اضافه بر همه ی آموزش های مهارتی و نظامی بر روی خود نیز کار کرده و معرفت و معنویت خود را افزایش دهیم.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
خادمی با بیان اینکه 1480 کلاس درس در لرستان نوسازی شد، گفت: ترغیب و تشویق دانش آموزان به سمت رشته های مهارتی ضروری است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و حرفه ای و کاربنیان سازمان سمای دانشگاه آزاد اسلامی از فعالیت 18 مدرسه مهارتی در استان فارس خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۷:۲۰    
مدیرکل امور مدارس سمای معاونت آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی وضعیت مدارس سمای دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس را بسیار مطلوب ارزیابی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
میان رزمنده ها معروف بودند به تخریب چی؛ تخریب چی ها در جنگ مهارتی کسب کرده بودند که شاید هیچ سربازی در هیچ کجای دنیا فرصت آموختن آن را پیدا نکرده باشد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۰   + ۵۳ سایت دیگر  
فارس: سخنگوی وزارت آموزش و پرورش در امر بازگشایی مدارس به تشریح جزئیات آغاز سال تحصیلی 1401 1400 پرداخت. علیرضا کمرئی: * مراسم نمادین در تعدادی از مدارس برگزار می شود که این برنامه ها لزوما به معنای بازگشایی حضوری مدارس نیست. ...
ندای اصفهان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان برخوار از جلسه ای با حضور اهالی شهر شاهپورآباد شهرستان برخوار در راستای بررسی پتانسیل های مهارتی در منطقه و بررسی مشکلات اشتغال خبر داد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ارتقا دانش فنی کارگران ساختمانی به منظور کاهش حوادث ساختمانی و بالا بردن کیفیت کارهای ساختمانی از کاربرد گواهینامه های های فنی و حرفه ای است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۴۹    
معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت در مراسمی با حضور مسئولان معرفی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مرکز ملی آموزش های مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی در بیست و دومین نشست کمیسیون خود با ایجاد 7 دوره آموزش مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی و تاسیس 2 مرکز غیر دولتی موافقت کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۳    
معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده گفت: استفاده از شیوه های نوین و جذاب آموزشی یک ضرورت است و مدارس سما باید خود را با این شیوه ها وفق دهند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
بهزاد غفاری روز چهارشنبه در کارگروه فناوری اطلاعات و روابط عمومی این اداره کل ، ضرورت تامین انتظارات و خواسته های عموم مردم در بحث اطلاع رسانی و انعکاس منظم و به روز اخبار و رویدادهای حوزه مهارتی استان را مورد تاکید قرار داد. وی تحقق این مهم را مستلزم مهیا شدن امکانات سخت افزاری [...]
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۰:۴۷    
سردار زهرایی گفت: در دفاع مقدس نوین که جنگ اقتصادی و مبارزه با فقر است، باید همگان با هرتوان و مهارتی برای محرومیت زدایی نقش آفرینی کنند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر تأکید کرد: باید در پایان هر سال تحصیلی یکی از بهترین مدارس سما به عنوان مدرسه برتر استانی و شهرستانی معرفی شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزش های فنی و حرفه ای، مهارتی و کاربنیان سازمان سما بیان کرد: تربیت نیروی انسانی متعهد و تکنسین ماهر در حوزه مهارت های مورد نیاز کشور رسالت بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- مدیر مؤسسه فرهنگی خانه خورشید گفت: به عنوان اولین مرکز تخصصی صحیفه سجادیه در مقاطع تحصیلی 3 و 4 درصدد هستیم آموزش طلاب را شروع کنیم. به گزارش شفقنا ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۸    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی بیضا از تلاش و پیگیری راه اندازی دانشکده مهارت و کارآفرینی در این واحد دانشگاهی خبر داد و گفت: مدرسه عالی مهارتی در حوزه کشاورزی و دامداری در دستور کار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۱    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی از تحقق بالای عملکرد مهارتی آسیب دیدگان اجتماعی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان خبر داد.