دوشنبه ۲۴ خردادساعت ۰۴:۴۶Jun 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهارتی»

شبستان   ۴ ساعت پیش    
مدیر آموزش مهارت های کار و دانش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: دومین آزمون جامع استانداردهای مهارتی کار و دانش سال تحصیلی1400-1399 و سی و چهارمین آزمون ادواری مراکز مهارت آموزی در این استان برگزار می شود.
همدان پرس   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهارت ها و آموزش های افراد باید با ظرفیت استان عمومیت یابد | ارایه آموزش به نیروهای تازه کاراز اهداف مهم سازمان آموزش فنی و حرفه ای برای توسعه و شکوفایی مهارتی کشور است | طرح ایجاد مرکز رنگ آمیزی مبل اشترمل با همکاری خوشه ی مبل و منبت تویسرکان از دیگر مصوبات شورای مهارت استان همدان بود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۷:۱۵    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، زمان برگزاری دومین آزمون جامع و سی و چهارمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر شاخه کاردانش را اعلام نمود.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری دومین آزمون جامع و سی و چهارمین آزمون ادواری استاندارد های مهارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این منطقه خبر داد.
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از برگزاری آزمون ادواری استانداردهای مهارتی فرهنگ و هنر شاخه کار دانش در مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
آزمون های جامع و ادواری مهارتی بخش فرهنگ و هنر روزهای دوم، سوم و چهارم تیرماه برگزار خواهد شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مرکزی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: براساس قانون باید 50 درصد آموزش ها مهارتی باشد که متاسفانه دولت یازدهم و دوازدهم در این حوزه تنبلی کرد و نتوانست به قانون عمل کند. رئیس جمهور آینده باید رویکرد های حاکم بر حوزه آموزش به ویژه آموزش عالی را تغییر دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۱:۱۹    
بیش از 50 هزار نفر ساعت آموزش مهارتی در مرکز فنی و حرفه شهرستان کهگیلویه ارائه شده است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۴۷    
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای کنگان گفت: دو سال فرصت مناسبی است تا هر شخصی بتواند یک مهارت فنی بیاموزد؛ به ویژه اگر این مدت در دوره خدمت مقدس سربازی باشد، دوره ای که پسران جوان در پادگان ها و مراکز نظامی و انتظامی به سر می برند و آن قدر زمان دارند که در کنار آموزش ها و فعالیت های نظامی ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۴۶    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی ؛ روز شنبه 22 خردادماه مدیرکل آموزش و پرورش دکتر حسنعلی اصغری به همراه معاون آموزش متوسطه توفیق محمد حسینی ،مهندس شهری رئیس اداره فنی و حرفه ای و کار دانش اداره کل و نقی سیاهکالی مرادی رئیس ناحیه یک آموزش و پرورش از کارگاه های حضوری دروس عملی هنرستان های ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۰    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه برخی از کودکان کار از ادامه تحصیل منصرف می شوند، گفت: به همین دلیل شرایطی برای دریافت آموزش های تخصصی مهارتی برایشان مهیا شده است و کودکان کار برای یادگیری آموزش ها به کلاس های فنی و حرفه ای هدایت می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
کرج- ایرنا- معاون وزیرآموزش و پرورش و رییس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان اعلام کرد: رشته علوم انسانی و مهارتی براساس سند تحول بنیادین در مدارس سمپاد تقویت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۵:۴۰    
کتاب روش تحلیل سیاسی در فصل نخست به مقدمات و پیش نیازهای ضروری جهت کسب آمادگی های لازم برای تحلیل سیاسی پرداخته است و فصل دوم در دو بخش ایجابی و سلبی، گام ها و بایسته های یک تحلیل سیاسی خوب و متقن را مشخص ساخته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 50 هزار نفر ساعت آموزش مهارتی در مرکز فنی و حرفه شهرستان کهگیلویه ارائه شده است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۳۶   + ۳۳ سایت دیگر  
محمود مرتضایی فرد مدیرکل فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری افزود: به دنبال امضای تفاهم نامه همکاری بین صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان فنی و حرفه ای کشور در راستای اجرای آموزش های مهارتی برای بازنشستگان، همسر و فرزندان این صندوق در اردیبهشت ماه امسال، کارگروهی برای تعیین جزئیات ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۲۵    
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی مازندران از هدفگذاری این دانشگاه برای دوره های مهارتی و کابردی متناسب با آمایش و نیازاقلیمی استان خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
لست سکند: گینس پر از رکورد های عجیب و غریب است. هر کس که مهارتی دارد در تلاش است که نامش را در این کتاب بزرگ و معروف ثبت کند. این موضوع باعث شده بسیاری از مردم به کار های عجیب روی بیاورند تا بتوانند بخشی از این کتاب شوند! در این ویدئو یک دومینوی انسانی را میبینیم که در این کتاب ثبت شده است!
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: در اولین نشست هیات نظارت بر آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای استان بوشهر در سال جاری با صدور مجوز تاسیس 11 آموزشگاه در 7 رشته مهارتی موافقت شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فنی و حرفه ای استان قزوین گفت: امسال با 4 میلیون نفر ساعت آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی زمینه مهارت آموزی بیش از 20 هزار نفر در رشته های مختلف مهیا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۰۰    
ایسنا/قزوین مدیرکل آموزش فنی حرفه ای قزوین گفت: باوجود کرونا آموزش مهارتی در قزوین تعطیل نشده است، در سال گذشته باوجود شیوع کرونا با تلاش همکاران و مربیان خود موفق به تحقق 95 درصدی برنامه های آموزشی شدیم ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
شهردار منطقه 11 تهران به مناسبت روز جهانی مبارزه با کارکودکان از شناسایی، ارائه آموزش های مهارتی و توانمندسازی بیش از 15 دختر نوجوان که پیش از این به عنوان کودک کار فعالیت می کردند، خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۲۰    
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان رضوی از انتخاب دستگاه تعلیم و تربیت استان به عنوان پایگاه کیفیت بخشی تیم آموزش و پرورش برای آماده سازی اردوی نوزدهمین دوره المپیاد ملی مهارت خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قزوین گفت: 40 آموزشگاه مهارتی فاقد مجوز در استان شناسایی و به آنها برای دریافت مجوزهای لازم تذکر داده شده است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش بیان کرد باید بتوانیم در آینده اعلام کنیم دانش آموزان تشکیلاتی تر شدند و از حیث مهارتی نیز دانش آموزان مسئولیت پذیرتر، شاداب تر و سالم تر هستند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رشته های شاخه فنی حرفه ای با 41 رشته تحصیلی تنوع بسیاری را برای انتخاب رشته دانش آموزان در پایه نهم فراهم می کند که علاوه بر دروس نظری، کسب مهارت نیز در این آموزش ها مورد توجه قرار می گیرد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۷:۳۷    
دان مک کالین بریتانیایی عکاس جنگ و روزنامه نگار است. دان مک کالین که یکی از معروفترین عکاسهای جنگ جهان است او جزو عکاسهای است هنوز دغدغه دارد درد بشریت برایش مهم است و با آنها همدردی میکند محتوای کارش بسیار مهم اند اما او در عکسهایش مهارتی باور نکردنی در ترکیب بندی و کادر بندی دارد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین موضوعات در ارزیابی توسعه یافتگی یک جامعه یا کشور اهمیت به مقوله نیروی انسانی و مهارتی در سطح جامعه بوده است که تحت عنوان توسعه یافتگی مطرح می شود، در واقع سه عامل نیروی انسانی ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۰۱    
نصف جهان: راهکارهای عملی گسترش تعاملات آموزشی، پژوهشی، توسعه فعالیت مدارس و هنرستان های مرکز آموزشی و فرهنگی سما در دیدار معاونان سما و دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر مورد بررسی قرار گرفت. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم گ10واهینامه های مهارتی صادره از سوی جهاد دانشگاهی در تشکیل پرونده طرح های مشاغل خانگی پذیرفته خواهد شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزش،پژوهش و برنامه ریزی فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: با هدف ارتقای سطح فرهنگ مهارتی، تولیدی، خدمات رسانی به خانوارهای عشایری در زمینه اشتغال پایدار هکاری آموزش فنی و حرفه ای و بیسج عشایر استان بوشهر توسعه می یابد...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۴۱    
رئیس سرای نوآوری چرم و کفش دانشگاه آزاد اسلامی از اعطای گرنت فناوری به پایان نامه های ارشد و دکتری و راه اندازی مدرسه عالی مهارتیدر حوزه چرم و کفش خبر داد.
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۹:۳۴    
کار آفرینی و انجام کارهای عملی در دانشگاه ها امر بسیار مهمی بوده و نیاز است تا مسئولین نیز توجه ویژه ای به این موضوع داشته باشند چرا که در کل دنیا چنین است و باید در دانشگاه ها در کنار امر دانش و پژوهش فعالیت های مهارتی و کارآفرینی نیز صورت بگیرد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۲۱:۰۲    
در این ویدئو این زن که هویتش اعلام نشده بدون داشتن تجهیزات و با مهارتی بسیار بالا یک مار بزرگ را شکار می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان گفت: 29 نفر از زندانیان استان سال گذشته در 10 زمینه شغلی آموزش های مهارتی فراگرفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور از تشکیل کمپین توجه ویژه به آموزش عالی مهارتی در برنامه های دولت آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان گفت: 746 نفر از بانوان سرپرست خانوار استان طی سال گذشته در دوره های حرفه آموزی و کسب مهارت های شغلی این سازمان شرکت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یادگیری کنترل خشم، مهارتی ضروری و مهم برای نوجوانان است، چرا که در زمان عصبانیت هر اتفاقی ممکن است رخ دهد که دیگر قابل جبران نباشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۰:۰۷    
شهرکرد - ایرنا- مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای چهارمحال و بختیاری با اشاره به نقش آموزش های مهارتی برای ایجاد اشتغال پایدار و رفع بیکاری، گفت: تعهد آموزش امسال اداره کل فنی و حرفه ای استان بیش از 2 میلیون و 550 هزار نفر ساعت تعیین شده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، محسن حاجی میرزایی عصر پنجشنبه در دیدار با تعدادی از دانش آموزان استان بوشهر اظهار داشت: یکی از اولویت های ما در حوزه تعلیم و تربیت، توسعه مهارت آموزی است و برنامه های مهمی در این زمینه داریم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۸:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- وزیر آموزش و پرورش با تأکید بر توجه به مهارت آموزی دانش آموزان گفت: بر اساس سند تدوین شده باید 50 درصد دانش آموزان نظری زیر پوشش آموزش های مهارتی قرار بگیرند که تاکنون طرح هایی در این خصوص اجرا شده است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
محترمی گفت: در سال جاری برگزاری 2 هزار کلاس مهارتی در راستای توانمند سازی پیش بینی شده که مخاطبین و جامعه هدف را تا توانمند کردن و به خودکفایی رسیدن حمایت خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر دیر استان بوشهر گفت: مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی دانشجویان با هدف توانمندسازی مهارتی دانشجویان و کمک به اشتغال دانش آموختگان این دانشگاه راه اندازی شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۴:۳۲    
نریشن چیست و چه کاربردی دارد؟ هنر گویندگی و مهارتی که گوینده برای بیان موضوع و انتقال احساسات مختلف به مخاطب دارد، همه عواملی هستند که باعث می شوند ما از گوش کردن به یک پادکست صوتی لذت ببریم و یا درک بهتری از صحنه های یک برنامه مستند داشته باشیم ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره استعدادهای درخشان خراسان رضوی در جلسه شورای معاونین اداره کل که با حضور رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان برگزار شد گفت:دستگاه تعلیم و تربیت استان در حوزه سمپاد مهارتی در کشور پیشتاز بوده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
زمان برگزاری آزمون جامع و آزمون ادواری استاندارد های مهارتی کار و دانش در خراسان جنوبی اعلام شد.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۸:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز فنی و حرفه ای خواهران دامغان گفت: 544 نفر طی سال گذشته در مراکز ثابت و سیار، آموزش های مهارتی فراگرفتند.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۸:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
هدایت تحصیلی هر ساله دغدغه دانش آموزان پایه نهم است که بر اساس استعدادها به سمت رشته های نظری یا مهارتی تشویق شوند اما می بینیم که انتخاب رشته های هنرستانی یک اجبار است و نه یک انتخاب!
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای با انتشار پیامی خواستار توجه بیشتر دولت آینده و رییس جمهوری منتخب به آموزش های عالی مهارتی و دانشگاه فنی و حرفه ای شده اند.
مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: مهمترین هدف بازآفرینی شهری توانمندسازی مهارتی و شغلی ساکنان سکونتگاه های غیررسمی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال 1400 با عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها و لزوم تمرکز برروی آموزش های مهارتی برای مرتفع ساختن معضل اشتغال جوانان، خانواده بزرگ دانشگاه فنی و حرفه ای(استادان، کارکنان و دانشجویان) در پیامی از رییس جمهور آینده ...