چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۸:۴۱Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اغتشاش»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سفیر ترکیه در کابل در دیدار با وزیر کشور طالبان گفت که دولت آنکارا به سیاسیون افغان ساکن ترکیه اجازه شورش و اغتشاش علیه طالبان را نمی دهد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۹:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون بایدن در توجیه ناکارآمدی دموکراسی آمریکایی گفت: هنگامی که جوان ها از من درباره دموکراسی در آمریکا می پرسند پاسخ می دهم ششم ژانویه بازتاب دهنده طبیعت دوگانه دموکراسی ما بود که شامل شکنندگی و قدرتمندی است .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۳    
با وجود اعلام وضعیت فوق العاده در چند منطقه و شهرهای قزاقستان، امروز نیز در برخی شهرها و مناطق مختلف این کشور تظاهرات و اعتراضات ادامه یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: در اغتشاشات اصفهان دشمن می خواست با فراخوانی که انجام داده بود مانع از انتقال آب شرب به یزد شود که یگان ویژه وارد عمل شد و خوش درخشید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۵:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران، 10 دی 1400 به امامت آیت الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران و با رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله سید احمد خاتمی گفت: فتنه گران در سال 88 به مدت 8 ماه، دروغ گفتند و اغتشاش آفریدند و اشک تمساح ریختند و سرمایه حضور مردم پای صندوق های رأی را سوزاندند.
برترین ها / صدای ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۴:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا: امام جمعه موقت تهران خطاب به مسوولان کشور گفت: تقاضایم از شما این است که بر سرعت خود برای مقابله با گرانی ها بیفزایید، قبل از اینکه کسانی کمرشان زیر بار این گرانی شکسته شود. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۳:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
آیت الله سید احمد خاتمی گفت: فتنه گران در سال 88 به مدت 8 ماه، دروغ گفتند و اغتشاش آفریدند و اشک تمساح ریختند و سرمایه حضور مردم پای صندوق های رأی را سوزاندند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله سید احمد خاتمی گفت: فتنه گران در سال 88 به مدت 8 ماه، دروغ گفتند و اغتشاش آفریدند و اشک تمساح ریختند و سرمایه حضور مردم پای صندوق های رأی را سوزاندند.
رسا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۶:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
عضو فقهای شورای نگهبان اغتشاش را چراغ سبز به آمریکا و رژیم صهیونیستی دانست و گفت: بصیرت و حضور به موقع مردم، دلیل خاموشی فتنه ها است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رحیم مخدومی در گفت وگو با میزان پیرامون چند کتاب منتشر شده خود با مضمون حماسه 9 دی گفت: کتاب های خرابکار اجاره ای ، چت مقدس ، عاشورای اغتشاش ، دختران فیروزه ای و دانشجو جنبش یا کرنش با پرداختن به فتنه 88 و رخداد های حماسه 9 دی ماه بخش های گسترده ای از این اتفاقات را مطرح می کنند البته برخی از مطالب ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
برنامه میدانی فتنه سال 88 با هدف براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران صورت گرفت و پس از مدتی، شعار هایی نظیر نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران ، انتخابات بهانه ست، اصل نظام نشانه ست ، استقلال، آزادی، جمهوری ایرانی و.. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۲۱:۴۸    
گزیده سخنان کلیدی رهبر انقلاب درباره فتنه 88 ادامه فصل سوّم: از شنبه 30 خرداد تا مراسم تنفیذ در 12 مرداد 1388 نخبگان سر جلسه امتحانند | هرکسی امروز جامعه را به سمت اغتشاش و ناامنی سوق بدهد، از نظر عامّه ملّت ایران انسان منفوری است؛ هرکه می خواهد باشد ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۶:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سردار جوانی، معاون سیاسی سپاه پاسداران گفت: فتنه 88 از زمان دوم خرداد 76 به صورت آشکار آغاز شد، دشمنان معتقدند که “اگر جمهوری اسلامی را تا سال 2025 نتوانیم متوقف کنیم دیگر کاری از ما برنمی آید” و آنان دست به دامن برخی از مشکلات داخلی شده اند تا مردم را به اعتراض، اغتشاش و رویارویی با نظام بکشانند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
آتش آشوب ها مردادماه 88 کم فروغ تر شده بود ولی هم چنان برخی آشوبگران با اقدامات ساختارشکنانه سعی می کردند آتش فتنه و اغتشاش را روشن نگه دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
تیرماه 88 تقریبا خبری از تجمع مردمی در کف خیابان نبود و تنها اغتشاشگرانی باقی مانده بودند که هدف شان نه انتخابات و مردم سالاری بلکه ورود کشور به فاز بحران و آشوب بود.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
موحدیان گفت: حضور گسترده مردمی در 9 دی ماه، طومار فتنه گران و اغتشاش گران را در هم پیچید، اقدامی ارزشمند که اعجاز آمیز بود و باید قدردان حضور مردم در موضوعات مختلف باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۰:۲۸    
یزد - ایرنا - امام جمعه بافق به اغتشاش دشمنان نظام در سال 88 اشاره کرد و گفت: لازم است شاخصه های بصیرت افزایی و مقابله با فتنه برای آحاد جامعه تبیین و روشنگری شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهرکرد گفت: تابلوهای عمود بر معابر بعضا باعث ایجاد اغتشاش بصری شده و علاوه بر آسیب به زیبایی سیما و منظر شهری، در برخی مواقع برای شهروندان حوادث و خطراتی نیز به وجود می آورد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کاربرفضای مجازی در توییتر نوشت: ولی این مدل حصرهای خانگی بیشتر شیبه نتیجه دعای خیر پدر و مادره تا نتیجه لیدری کردن اغتشاش و آشوب در سطح ملی. *بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه ها منتشر می شود.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۰:۵۶    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: روزنامه شرق طی گزارشی با عنوان "پیامدهای اجتماعی تغییرات زیست محیطی چیست"! مدعی شد که اغتشاش و تجمعات اعتراضی بخشی از این پیامدهاست ...
برترین ها / روزنامه سراج   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۰۸:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
روزنامه جوان نوشت: تحصن، اعتصاب، تجمع، مسیری است که یک گروه ناشناخته سیاسی، پیش روی معلمان می گذارد تا به زعم آن، به خواسته ها و مطالبات خود برسند.این گروه، یک تشکل غیررسمی به نام شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان است. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۲۱:۰۵    
مطالبه گری مجازی مسئله ای است که مقام معظم رهبری بار ها نسبت به آن تأکید داشته اند؛ موضوعی که برخی نادانسته دچار اشتباهات کلیدی در آن می شوند. تجمع آرام دو هفته ای کشاورزان که دشمن تلاش زیادی برای به اغتشاش کشیدن آن و حذف مطالبه گری اصلی مردم داشت بهانه ای شد تا با یکی از فعالان فضای مجازی که در ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
تروئیکای اروپایی برای گرفتن امتیاز از ایران و تحت فشار قرار دادن تهران موضوع تعیین سقف زمانی برای مذاکرات وین را مطرح کرده است. رسانه نزدیک به شورای عالی امنیت ملی می گوید این اقدام با هدف برهم زدن آرامش عمومی در ایران ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در دیدار با دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف: جراحی اقتصادی ضرورت است و در این راه حاضریم از آبرویمان مایه بگذاریم.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۷:۰۱    
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران از ساماندهی نماهای شهری پایتخت خبر داد و گفت: شورای ششم می خواهد به 6-5 دهه اغتشاش در نماهای شهری پایتخت پایان دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
گروهی از عناصر وابسته به شبکه های ضدانقلاب خارج نشین که با برپایی محافل فساد در شیراز، قصد بسترسازی برای اغتشاش را داشتند، شناسایی و دستگیر شدند.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
خلق حماسه های تاریخی از قبیل 23 تیرماه 1378— یوم الله نهم دی ماه 1388 و راهپیمایی های ضد اغتشاش دی ماه سال 1396 مرهون مدیریت شجاعانه، خردمندانه و مقبولیت عامه حضرت آیت الله جنتی است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری خود درباره تجمع مسالمت آمیز مردم اصفهان گفت که شعور مردم آن منطقه دشمنان را عصبانی کرد و متأسفانه افرادی تحت تأثیر دشمنان در تجمع مردم، دست به اغتشاش زدند. وی از آزادی این افراد خبر داد و اعلام کرد که خسارت کشاورزان هم جبران خواهد شد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از ایسنا، ذبیح الله خداییان در نشست خبری امروز (سه شنبه) 16 آذرماه افزود: مردم اصفهان هم تجمع واعتراضاتی را داشتند و چندین روز ادامه داشت و آرام و مسالمت آمیز بود و مشکلی ایجاد نشد و همین تجمع مسالمت آمیز و شعور مردم اصفهان ...
رییس جمهور اعلام کرد: به هیچ شرکت دولتی اجازه واردات کالاهایی را نمی دهیم که مشابه آن با کیفیت مناسب در داخل کشور تولید می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: مردم اصفهان چندین روز به صورت مسالمت آمیز اعتراض خود را بیان کردند، اما برخی از افراد سودجو این اعتراض را به اغتشاش کشاندند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
تسنیم: سخنگوی قوه قضائیه گفت: در ماجرای اصفهان 130 نفر بازداشت شدند. سخنگوی قوه قضائیه: مردم اصفهان در رابطه با حق آبه ای که دارند اعتراضات و تجمعاتی را انجام دادند. تجمع آرام مردم اصفهان، ضدانقلاب را عصبانی کرد و باعث شد افرادی در تجمع مردم نفوذ و اغتشاش کنند. ...
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۲:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرمهم: سخنگوی قوه قضائیه تاکید کرد: در ماجرای تجمع اصفهان نزدیک 130 نفر بازداشت شده بودند و برایشان قرار صادر شده و برخی هم بلافاصله آزاد شدند. دیروز برخی از این 130 نفر هم آزاد شدند ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- روز گذشته بود که علیرضا زالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پیش بینی کرد که از هر سه شهروند ایرانی، یک نفر دچار اختلالات روانی باشد ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
ذبیح الله خداییان سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری امروز خود گفت: مردم اصفهان چندین روز به صورت مسالمت آمیز اعتراض خود را بیان کردند، اما برخی از افراد سودجو این اعتراض را به اغتشاش کشاندند.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۱:۳۱   + ۳۰ سایت دیگر  
خداییان، سخنگوی دستگاه قضا: در پرونده تعاونی اعتباری وحدت نسبت به جمع آوری اموال این تعاونی اقدام شد. طلب 99 درصد از طلبکاران پرداخت شد. جعفر طباطبایی به دو فقره 20 سال و 2 سال حبس و جزای نقدی و رد مال محکوم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها در حالی که ضد انقلابی ها با بهانه نماز باران،هم همزمان با نماز جمعه به دنبال ایجاد اغتشاش در اصفهان بودند اما بصیرت و هوشیاری مردم اصفهان نقشه آنها را بر آب کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
جبهه اصلاحات یا همان بانی وضع موجود در یک اطلاعیه با عوامل ایجاد اغتشاش در اصفهان اعلام همبستگی کرد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۳۶    
در زمانی که مردم اصفهان و همین طور چهارمحال و بختیاری در جریان منطقی و معقول در حال مطالبه گری بودند رسانه های بیگانه طبق روال همیشگی و خط سیری که در ماجرای خوزستان و ماجراهای مشابه دنبال می کردند وارد میدان شدند
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۴:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری در امور مجلس گفت: سند تحول دولت به صورت موضوعی و نه وزارتخانه ای، با کمک اندیشکده ها و افراد صاحب نظر تدوین شده و مورد جرح و تعدیل قرار گرفته لذا به زودی رونمایی خواهد شد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۲۹    
گلریز وکیل پایه یک دادگستری و عضو هیئت علمی دانشگاه در گفتگو با خبرفوری گفت: هرگونه اعتراض و تجمع آقایان برای مهریه از لحاظ قانونی هیچ جایگاهی ندارد. این تجمعات ممکن است منجر به اغتشاش شود و برای تجمع کننده ها مسئولیت کیفری خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۲    
نمی دانم تابه حال در صحنه یک درگیری و اغتشاش حضور داشتید یا نه؟ مثلاً در دی96 یا آبان98 در خیابان قدم زدید و دیدید که چه اتفاقاتی می افتد؟
روز نو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۲   + ۳۲ سایت دیگر  
ذوالنوری خاطرنشان کرد: در این موارد مردم باید هوشیار باشند که دشمن از اعتراض منطقی آنها سوء استفاده نکند و به نام اعتراض مردمی کشور را درگیر اغتشاش نکنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
طبق توافق کشاورزان متحصن زاینده رود با مسئولان استان شب قبل حادثه آنها چادرهایشان را جمع و به تحصن خاتمه دادند، اما از صبح جمعه عده ای که ارتباطی به کشاورزان نداشتند، ایجاد اغتشاش و آشوب کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
یک فعال دانشجویی با بیان اینکه اغتشاش گران باعث ابتر ماندن مطالبات به حق مردم می شوند، گفت: باید از مردم اصفهان تشکر کنیم که با یک تجمع درست، مسالمت آمیز و یک مدیریت خوب مردمی مطالبات خود را بیان کردند.
برترین ها / آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرآنلاین: یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد: همیشه سوء استفاده کنندگان با رفتارهای غلط مسیر بر حق اعتراض را به بیراهه می برند. علی حدادی نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ، نظرآباد و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر، نوشت: ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
بسیاری از مشکلات، حاصل بی کفایتی مدیریت غربگراست. هرچه امثال شهیدان سلیمانی، فخری زاده و شهریاری، بن بست گشا بودند، نتیجه رویکرد عناصر غربگرا، افزایش چالش ها و محدودیت ها بوده است.