یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۷:۵۵Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون آموزش مجلس»

ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: شما قول داده اید که لایحه رتبه بندی معلمان را به مجلس برسانید. مجلس در ارائه یک زیرنظام مهم تحول بنیادی آموزشی تأخیری ده ساله دارد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس از تأیید مصوبه مجلس در خصوص برگزاری آزمون مجدد برای حدود 10 هزار معلم نهضتی و مدرسین طرح امین در سراسر کشور خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۵۶    
تهران (پانا) - نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد و عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی جشنواره معلمان هنرمند کشور را فرصتی برای برنامه ریزی و استعداد سنجی توانایی های معلمان خواند. ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نماینده مردم همدان و فامنین و عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی هنر را مقوله ای توصیف کرد که دنیایی حرف را در یک اثر مختصر صوتی یا تصویری بیان می کند. ...
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۱    
نشست مشترک دکتر سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و دکتر علیرضا منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به منظور افزایش تعاملات و هم افزایی روز شنبه 2 اسفندماه 99 در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: آموزش و پرورش کمک خانواده ها به مدارس را اختیاری و داوطلبانه تلقی می کند، اما می بینیم برخی از مدارس کمک داوطلبانه را تبدیل به رویه ای اجباری می کنند که در این حالت باید متخلفان به صورت موردی شناسایی و گزارش شوند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به نقش و جایگاه آموزش های تلویزیونی در میان خانواده های ایرانی پس از شیوع کرونا، گفت: کمیسیون برای اطلاع از جزئیات برنامه های پیش رو و عملکرد صداوسیما در زمینه آموزش مجازی تلویزیونی از این سازمان گزارش می خواهد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم کهنوج در مجلس با اشاره به پیگیری های صورت گرفته برای تعیین تکلیف نیروهای جامانده حق التدریسی از سال 1391، گفت: با توجه به تصویب قانون برای استخدام معلمان حق التدریس پیش سال 91 و برنامه ریزی برای معلمان سال 92 به بعد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: برگزاری آزمون های استاندارد در دبیرستان و اجرای هدایت تحصیلی از دوران ابتدایی می توانند جایگزین کنکور باشند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۵:۰۰    
تهران (پانا) - اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در محل این کمیسیون از اعضای تیم ملی المپیاد دانش آموزی زیست شناسی قدردانی کردند. علیرضا منادی سفیدان، رئیس کمیسیون آموزش مجلس در این نشست با بیان این که حوزه آموزشی کشور درصدد توسعه این حرکت علمی در سطح کشور است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
آیین تجلیل و قدردانی از زحمات استاد محمود گلابچی، بنیانگذار قطب علمی، فناوری و معماری نمونه کشور در محل کمیسیون آموزش مجلس برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از حضور اعضای تیم ملی المپیاد دانش آموزی زیست شناسی در نشست امروز کمیسیون خبر داد.
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: دستورالعمل محاسبه حق التدریس معلمان شاغل و بازنشسته نیاز به بازنگری دارد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۹    
عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجماع نظر مجلسی ها درباره رسیدگی به موضوع اهانت های رئیس جمهور به مردم، گفت: هیچ مسوولی مصونیت قضایی ندارد و تخلفات باید موضوع رسیدگی و پیگیری شود.
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: نیروهای خدماتی در افزایش حقوق ها مغفول می مانند بنابراین برای این موضوع در تلاش هستیم، بنده از طرف کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس پیگیر هستم تا بتوانیم به افزایش حقوق و مزایای نیروهای خدماتی کمک کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه بی انضباطی زیادی در بودجه سال آینده می بینیم گفت: در اصلاحیه بودجه 1400 دولت آینده همچنان بدهی سنگینی دارد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه متأسفانه لایحه بودجه تغییرات چندانی نداشته است، گفت: توجه به چرخه تولید و قطع دست رانت خوران از اصولی است که مجلس از آن کوتاه نخواهد آمد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از حضور منصور غلامی وزیر علوم،تحقیقات و فناوری در جلسه امروز کمیسیون و پاسخگویی وی به سوالات نمایندگان خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۲    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شکایات متعدد مردمی و اجامع نظر برخی از نمایندگان، قرار است مجلس به موضوع اهانت های رئیس جمهور به مردم ورود کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۱:۰۵    
نشست اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی امروز 26 بهمن ماه 1399 برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به حضور رئیس دانشگاه آزاد در نشست این کمیسیون گفت: اعضای کمیسیون از حقوق پایین اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد و همچنین شهریه بالای دانشجویان در دوران کرونا انتقاد کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۴۸    
ایسنا/کرمان عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به لزوم تشکیل شورای هماهنگی صنعت و دانشگاه در استان ها گفت: اگر بتوانیم در سطح استان ها این کار را انجام دهیم توزیع عادلانه براساس امکانات، منابع انسانی ...
سروش نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس معتقد است، در 7 سال گذشته نگاه نامتوازنی به غرب داشته ایم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۶:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از حضور شریعتمداری و غلامی وزرای کار و علوم در جلسات هفته آینده این کمیسیون جهت پاسخگویی به سوالات نمایندگان خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نشست امروز کمیسیون آموزش مجلس با حضور مسئولان سازمان صدا و سیما جهت بررسی موضوع آموزش از طریق رسانه ملی برگزار و در این نشست نمایندگان به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس با انتقاد از اینکه نیروهای خدماتی و سرایداران آموزش و پرورش در مدارس از کمترین افزایش حقوق در دو سال گذشته برخوردار شده اند، گفت: انتظار می رود سازمان امور اداری و استخدامی در صدور مجوز و سازمان برنامه و بودجه در تامین اعتبار پرداخت حق لباس این قشر تسریع کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس از صدور مجوز استخدام 30 هزار نفر دیگر از مشمولان قانون تبدیل وضعیت استخدامی در آموزش و پرورش خبر داد و گفت: افراد باقیمانده هم در مرحله سوم تبدیل وضعیت می شوند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش مجلس این هفته در روز یکشنبه نشست تخصصی خواهند داشت و بررسی موضوع آموزش از طریق رسانه ملی با حضور مسئولان صداوسیما در دستور کار خود دارند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس از پیگیری نمایندگان مجلس به ویژه اعضای کمیسیون آموزش مجلس برای افزایش اعتبارات رتبه بندی فرهنگیان و اجرای همسان سازی حقوق هیأت علمی در بازگشت بودجه 1400 به مجلس خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
احمدی، عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: طبق مصوبه مجلس هر 4 گروه نهضتی، پیش دبستانی، حق التدریس و طرح خرید خدمات آموزش استخدام می شوند. این چهار گروه به صورت مرحله به مرحله بررسی می شوند نمی توان گفت کدام از آن ها اولویت دارند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس طی نامه ای خطاب به رئیس جمهور: رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس طی نامه ای خطاب به رئیس جمهوری با اشاره به بازگشت لایحه بودجه از مجلس به دولت، خواستار لحاظ اعتبارات لازم در لایحه 1400 برای اجرای کامل نظام رتبه بندی فرهنگیان شد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به مصوبه اخیر صحن علنی مجلس، گفت: با این مصوبه فرصت استخدامی برای حدود 6 هزار نهضتی فراهم شده است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۴۹    
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت :یک طرح در خصوص آزمون استخدامی نیروهای نهضت سوادآموزی مصوب شد که دولت باید برای 6 هزار نفر از افرادی که آزمون قبلی را رد شده بودند به اضافه نیروهای طرح امین و معلم های قرآنی آزمون مجدد برگزار کند. این طرح به تصویب رسید.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی از اختصاص اعتبار برای استخدام معلمان جامانده و باقی مانده طرح مهرآفرین در بودجه 1400 خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۱:۳۰    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس بیان کرد: لایحه رتبه بندی معلمان هنوز به دست مجلس نرسیده است؛ به دلیل مطالبه عمومی دولت باید زودتر لایحه رتبه بندی را به نتیجه برساند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس از تفاوت حقوق اعضای هیأت علمی دانشگاه های وزارت علوم و علوم پزشکی انتقاد کرد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: اعضای این کمیسیون در جلسه عصر امروز تاکید کردند که شأن شورایعالی انقلاب فرهنگی سیاستگذاری است نه قانونگذاری لذا نباید موازی کار صورت گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۷:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: اعضای این کمیسیون در جلسه عصر امروز تاکید کردند که شأن شورایعالی انقلاب فرهنگی سیاستگذاری است نه قانونگذاری لذا نباید موازی کار صورت گیرد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۴:۲۱    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به محرومیت 3میلیون دانش آموز در کشور از شبکه شاد، بر اساس مصوبه کمیسیون آموزش وزارت ارتباطات مکلف به تهیه تبلت برای این دانش آموزان شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۰:۵۷    
عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: این کمیسیون طرحی را با هدف مانایب و جلوگیری از زوال و فراموشی زبان های بومی و محلی به تصویب رسانده است.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۶:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: اعضای کمیسیون آموزش مجلس یازدهم به بررسی حادثه آتش سوزی در کانکس معلم های دزفولی می پردازند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با تأکید بر ضرورت بهره گیری از توانمندی های داخلی و ایمن سازی فضای مجازی جهت حضور دانش آموزان در این فضا، گفت: با وجود اینکه تاکنون وزارت ارتباطات در این خصوص اقدامی انجام نداده اما برخی دستگاه های فعال در این حوزه نسبت به تولید حداقل 3 میلیون تبلت دانش آموزی در داخل کشور ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۷:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با دفاع از بازگشایی داوطلبانه مدارس برای حضور دانش آموزان، تصریح کرد: آموزش حضوری باید با رعایت ضوابط بهداشتی در کشور از سر گرفته شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مخالفت کمیسیون تلفیق با پیشنهاد نظارت بر دانشگاه آزاد این طرح در قالب سه ماده و با اعلام وصول در صحن مجلس در کمیسیون آموزش مجلس بررسی می شود.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۱:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، تصمیم شورای سنجش و پذیرش دانشجو مبنی بر برگزار نشدن کنکور نظام قدیم را کاملا قانونی دانست و گفت: سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی هم بر قانونی بودن این تصمیم تاکید کرده است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، نسبت اعتبارات حوزه آموزش و پرورش به اعتبارات بودجه را 14 درصد برشمرد که این نسبت در سال های گذشته حدود 9 یا 10 درصد بود و گفت: یکی دیگر از تغییرات قابل توجه در بودجه 1400 واریز رقم سرانه مدارس به حساب مدارس بدون دخالت هرنوع واسطه ای است.
مهرصبا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۲:۲۳    
مهدی اسماعیلی نماینده مردم میانه و عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 150 هزار کلاس در سطح کشور نیازمند تخریب و بازسازی است، افزود: همچنین 100 هزار کلاس نیازمند سیستم گرمایشی و 70 هزار کلاس نیازمند سیستم سرمایشی است. ...