جمعه ۲۸ خردادساعت ۰۱:۴۶Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون آموزش مجلس»

سلام نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۸    
فعلا نمی توانیم ابعاد این تخلف را عنوان کنیم. بخشی از این تخلفات مربوط به چاپ کتاب و ورود و خروج سهمیه کاغذ این سازمان است. این تخلفات از سال 88 وجود داشته است اما عمده بررسی ها مربوط به سال 96 تا 99 است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
قاسمی پور، عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس گفت: با وجود انتقادات بسیاری که درباره کمبود معلم مطرح می شود اما 270 هزار معلم طی سه سال گذشته جذب آموزش و پرورش شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: وزارت علوم عدم الحاق دانشگاه های تک جنسیتی را قبول کرده اما باید استقلال این دانشگاه ها را نیز بپذیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش گفت: این کمیسیون می خواهد معلمان وارد شده از سال 91 تا 99 را تعیین تکلیف کند؛ چراکه قانون استخدامی برای سال 91 به بعد وجود ندارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس با تأکید بر ضرورت تحول در آموزش و پرورش در دو حوزه محتوای درسی و ساماندهی نیروی انسانی، تصریح کرد: با این دو اقدام اساسی گام های مهمی در جهت اجرای سند تحول بنادین برداشته خواهد شد لذا به دولتی نیاز داریم که توانایی انجام این جراحی بزرگ را داشته باشد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۵:۲۰    
احمدحسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس در گفت وگو با میزان در موردتعیین تکلیف شیوه آموزش در سال تحصیلی جدید گفت: در مورد شیوه آموزش در سال تحصیلی جدید در حال بحث و رایزنی هستیم تا به امروز از سوی وزارت آموزش و پرورش موضوع آموزش غیر حضوری مطرح نشده است. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
آخرین خبر رتبه بندی معلمان را در ادامه بخوانید. رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفته نومعلمان از بدو ورود شامل طرح رتبه بندی می شوند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۰۵    
احمد حسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس در گفت وگو با میزان در مورد مدارس خارج از کشور و لزوم اجرای نظارت بر آن ها گفت:به طور ویژه شورایی برای نظارت بر این مدارس از سوی ما وجود ندارد. موضوع نظارت و بویژه نظارت اثر بخش در داخل هم با چالش هایی مواجه است، اما نظارت های لازم اتفاق افتاده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: طرح حمایت از جهش تولیدات دانش بنیان در مجلس شورای اسلامی مطرح شد و 90 درصد نمایندگان به این طرح رای مثبت دادند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیران آزاد شاغل در مدارس غیرانتفاعی با تهیه کارزاری از وزیر آموزش و پرورش و رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی خواستند تدابیر لازم جهت استخدام آنان در آموزش و پرورش اتخاذ شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با انتقاد از تعلل آموزش و پرورش در جذب معلمان قرآنی پیش از سال 92، تصریح کرد: این معلمان باید به شیوه ای که همکارانشان طی سالیان گذشته جذب شدند به استخدام آموزش و پرورش در آیند و نباید آزمونی از آن ها گرفته شود.تعداد آن ها کمتر از 300 نفر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس با اعلام اینکه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بحث همسان سازی دانشگاه ها به همراه رتبه بندی و همسان سازی معلمان را در دستور کار دارد، گفت: کلیات لایحه نظام رتبه بندی معلمان تصویب شد تا با تغییر دولت دست به جزئیات این مهم ببریم.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: متاسفانه وزارت آموزش و پرورش آماری دقیقی از کمبود معلم در اختیار ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۰۵    
سخنگوی جدید کمیسیون آموزش مجلس نتایج انتخابات هیئت رئیسه این کمیسیون را اعلام کرد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: باید در دانشگاه ها به آمایش رشته ای توجه شود همچنین دولت قبل از هر اقدامی باید آمایش رشته تحصیلی را در دستور کار خود قرار دهد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۸:۰۱    
آخرین اخبار رتبه بندی معلمان را در ادامه بخوانید. امروز کلیات لایحه رتبه بندی معلمان در جلسه علنی مجلس به تصویب رسید. در این میان منادی رئیس کمیسیون آموزش مجلس از اختصاص 15 هزار میلیارد تومان برای اجرای رتبه بندی معلمان در نظر گرفته شده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
علیرضا منادی سفیدان برای دومین بار در مجلس یازدهم رییس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
با انتخاب اعضای هیئت رئیسه جدید کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی علیرضا منادی به عنوان رئیس کمیسیون باقی ماند.
رییس کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه 15 هزار میلیارد تومان برای اجرای رتبه بندی معلمان در نظر گرفته شده است، گفت: همه معلمان باید رتبه بندی شوند که اجرای این کار باعث افزایش کیفیت آموزش در کشور می شود.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: لایحه رتبه بندی برای معلمان ارزش کیفی و معنوی دارد و جایگاه واقعی معلمان را بازمی گرداند؛ این جایگاه سال ها مغفول مانده و یکی از الزامات سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش؛ لایحه رتبه بندی معلمان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: لایحه رتبه بندی برای معلمان ارزش کیفی و معنوی دارد و جایگاه واقعی معلمان را بازمی گرداند؛ این جایگاه سال ها مغفول مانده و یکی از الزامات سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش؛ لایحه رتبه بندی معلمان است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۸:۵۰    
آخرین اخبار رتبه بندی معلمان مربوط به صحبت های رئیس کمیسیون آموزش مجلس است که گفته لایحه رتبه بندی معلمان حداکثر ظرف یک الی دو ماه آینده در صحن علنی مجلس پیگیری می شود.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۶:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
3 مدرسه مشارکتی با مشارکت خیرین و اداره کل نوسازی مدارس استان با حضور مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه و همچنین اسماعیلی نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس و عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، نجفی معاون مدیر کل نوسازی ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۷:۴۵    
احمد حسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس در گفت وگو با میزان در مورد لزوم حرکت به سمت آموزش حضوری مدارس گفت: شیوه آموزش حضوری در مناطق کم جمعیت و روستایی که یک یا دو معلم وجود داشته باشد و تعداد دانش آموزان و پایه ها نیز کم باشد وجود دارد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۳    
اقتصاد ایران: رئیس کمیسیون آموزش مجلس در نامه ای خطاب به نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه خواستار همسان سازی حقوق هیات علمی دانشگاه های وزارت علوم با حقوق هیات علمی غیربالینی دانشگاه های وابسته به وزارت بهداشت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس طی نامه ای خطاب به رئیس سازمان برنامه و بودجه خواستار همسان سازی حقوق هیات علمی دانشگاه های وزارت علوم با حقوق هیات علمی غیربالینی دانشگاه های وابسته به وزارت بهداشت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از ایرادات فراوان در لایحه رتبه بندی معلمان انتقاد کرد و گفت: این لایحه به صورت دو شوری بررسی خواهد شد و تلاش داریم سریع تر آنرا تبدیل به قانون کنیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس در مورد حمایت های مجلس در حوزه دانش بنیان، گفت: حمایت دولت از کسب و کارهای دانش بنیان و استارت آپی مهم و ضروری است اما حمایت مورد انتظار فضاهای کسب و کار، از مجلس است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۸:۲۰    
نشست اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی امروز 10 خرداد ماه 1400 برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: در بودجه 1400 حداقل مبلغ 15 هزار میلیارد تومان برای رتبه بندی معلمان تعیین شده است که باید سریعتر نظام شایستگی و ارزشیابی عملیاتی شود که ذیل 6 زیر نظام تحول سند بنیادین است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۷:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس از تقاضای 120 نفر از نمایندگان برای اولویت دهی به بررسی لایحه رتبه بندی معلمان در صحن علنی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از موافقت اعضای این کمسیون با تقاضای اعمال ماده 234 آیین نامه داخلی مجلس برای رسیدگی به عملکرد سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم اسلامی و انسانی دانشگاه ها، خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس گفت: با تصویب و اجرای طرح تامین نیروی انسانی وضعیت شغلی و استخدامی نیروهای فعال در آموزش و پرورش مشخص می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۲۱:۳۰    
آخرین اخبار رتبه بندی معلمان مربوط به صحبت های رئیس کمیسیون آموزش مجلس است. او گفته براساس لایحه جدید معلمان از بدو استخدام مشمول طرح رتبه بندی می شوند.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس گفت: در بودجه امسال اعتبار 15هزار میلیارد تومانی برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان اختصاص یافته است.
عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه های بزرگ دنیا 10 ساله دیگر به دنبال دادن مدرک نیستند چراکه بازار کار برای مدرک وجود ندارد بلکه بازار کار به دنبال کسی است که مهارت و خلاقیت داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۲۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از قرائت و بررسی عملکرد این کمیسیون در سال اول مجلس یازدهم در نشست عصر امروز (سه شنبه) خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مجتمع بزرگ آموزشی نصیری با زیربنای 13 هزار متر مربع، 54 کلاس درس و اعتباری بالغ بر 500 میلیارد ریال با حضور وزیر آموزش وپرورش، رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی و معاون سازمان برنامه وبودجه کشور، در منطقه 10 تهران افتتاح و به بهره برداری رسید. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۶:۵۸    
10، 15یا حتی 20 میلیون تومان بده تا مقاله ات را در فلان فصلنامه چاپ کنیم. این جمله برای خیلی از دانشجویان دکتری آشناست و حتما از برخی اساتید یا انتشاراتی ها یا دبیران فصلنامه ها یا حتی دادبزن های میدان انقلاب شنیده اند ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۲۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
آخرین اخبار رتبه بندی معلمان مربوط به صحبت های عضو کمیسیون آموزش مجلس است که گفته اصلاح وضعیت معلمان جوان و کم سابقه در رتبه بندی معلمان از مواردی است که حتما باید در لایحه اعمال شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۹:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، از بازدید اعضای این کمیسیون از نمایشگاه دستاوردهای صنایع دفاعی و نظامی تهران جهت بررسی اقدامات آموزشی و پژوهشی در این حوزه خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۶:۱۰    
آخرین اخبار رتبه بندی معلمان مربوط به صحبت های سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس است که اعلام کرده بابت تغییر دولت و متوقف شدن رتبه بندی معلمان نگرانی وجود ندارد و بعد از تصویب در صحن علنی مجلس باید جزئیات آن بررسی شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات لایحه رتبه بندی معلمان در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری به نقل از ایسنا ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۰    
آخرین اخبار رتبه بندی معلمان مربوط به صحبت های سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس است که اعلام کرده تلاش می کنیم لایحه رتبه بندی معلمان تا پیش از پایان دولت در مجلس تصویب شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس هفته آینده در روزهای یکشنبه و سه شنبه دستور کارهای مختلفی دارند که بازدید از آخرین دستاوردها و توانمندی های صنایع دفاعی کشور برنامه روز یکشنبه کمیسیون است.
خودرو تک   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به اینکه کشور برای تامین منابع مالی رتبه بندی معلمان مشکل ندارد، گفت:در رتبه بندی اینگونه نیست فردی که سنوات خدمت دارد بر اساس آن حقوقش افزایش پیدا کند. ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۲۰:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
خارگ نیوز: فلاحی، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی کلیات لایحه رتبه بندی معلمان در کمیسیون آموزش مجلس تصویب شد، 10 روز به نمایندگان فرصت داده شده تا نظرات و پیشنهادات خود را درباره لایحه رتبه بندی معلمان اعلام کنند.