چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۷:۴۶Jul 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون آموزش مجلس»

اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به برگزاری کنکور 1403،گفت: از سرپرست سازمان ملی سنجش کشور دعوت شده تا در کمیسیون حضور یابد و گزارشی درباره برگزاری کنکور سراسری سال 1403 به اعضا ارائه دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه فروش سوالات کنکور سال هاست به کرات تکرار می شود و تنها در قالب هشدار از سوی مسئولان شاهد امنیتی بودن آزمون سراسری هستیم ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۸:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از دیدار خود با رئیس جمهور منتخب خبر داد و گفت که تمام تلاش خود را برای همکاری و هم افزایی به کار خواهیم گرفت.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۵:۴۸    
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت الله صادق آملی لاریجانی روز چهارشنبه 20 تیر 1403 با حضور اکثریت اعضا، نمایندگان دولت و مجلس شورای اسلامی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزیر آموزش و پرورش، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۲۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت الله آملی لاریجانی، با حضور اکثریت اعضا، نمایندگان دولت و مجلس شورای اسلامی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزیر آموزش و پرورش، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس سازمان سنجش و رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۹:۰۲   + ۵۴ سایت دیگر  
جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت الله آملی لاریجانی، با حضور اکثریت اعضا، نمایندگان دولت و مجلس شورای اسلامی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزیر آموزش و پرورش، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس سازمان سنجش و رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۴:۰۹    
آبادان- مولوی، نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس از برگزاری 16 دوره آموزشی گردشگری و صنایع دستی در آبادان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: این کمیسیون اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را در دولت چهاردهم پیگیری خواهد کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: دولت چهاردهم، اگر برنامه قوی داشته باشد من امید دارم که در پنج یا ده سال آینده، کشور ما از بن بست ها و مشکلات بسیاری که در آن قرار گرفته، خارج بشود.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: چندین مسئله و چالش در حوزه آموزش از سوی این کمیسیون برای پیگیری به قوه قضاییه ارجاع شد. محمد مولوی بیان کرد: از جمله مواردی که در حوزه آموزش به قوه قضاییه ارجاع شد عملکرد سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه ها ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: چندین مسئله و چالش در حوزه آموزش از سوی این کمیسیون برای پیگیری به قوه قضاییه ارجاع شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۵:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- با رای اکثریت اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس علیرضا منادی سپیدان به عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون آموزش مجلس گفت: قانون جهش تولید دانش بنیان در 20 ماده آخری مصوبه مجلس برای خدمت به آموزش است
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۰۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون آموزش مجلس اعلام کرد که سامانه رتبه بندی معلمان بازگشایی شده و معلمان می توانند مدارک خود را تا 20 تیرماه بارگذاری کنند.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۴:۳۳    
برآورد مرکز پژوهشهای مجلس نشان می دهد آموزش پرورش حداقل به 300 هزار نیروی انسانی نیاز دارد کمیسیون آموزش مجلس با انتشار گزارشی دلایل و عوامل کمبود معلم را برشمرد که مهم ترین آنها را در این اینفوگرافی مرور میکنیم
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۲:۳۲    
عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی: بر اساس تعامل میان دولت و مجلس طرح ساخت مسکن در کشور در حال پیگیری است. در هر یک از استان ها سهمیه و نیاز ساخت مسکن مشخص شده است. طی ماه های آینده روند بررسی ساخت مسکن در کشور و تداوم و تقویت آن در دستور کار دولت و مجلس است.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۰۳:۵۳    
به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، در روزهای اخیر، پس از پیگیری های مکرر کمیسیون آموزش مجلس یازدهم، 6200 میلیارد تومان بودجه برای پرداخته باقیمانده مطالبات پاداش پایان خدمت معلمان بازنشسته سال 1400 تخصیص یافت.
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
علیرضا منادی سفیدان نماینده مردم تبریز با اشاره به پیگیری های صورت گرفته در زمینه پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته، گفت: در روزهای اخیر، پس از پیگیری های مکرر کمیسیون آموزش مجلس یازدهم ...
فرهیختگان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۱:۴۰    
شاید یکی از مهم ترین اتفاقات در مجلس یازدهم را بتوان مقوله کنکور دانست. مصوبه ای که از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی در تیر ماه 1400 تصویب شد تا از این طریق، بالاخره تغییرات جدی در شیوه سنجش و پذیرش دانشجو ایجاد شود ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۱:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، حسین حق وردی با تأکید بر دفاع از مطالبات فرهنگیان و معلمان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کمیسیون آموزش یکی از موفق ترین کمیسیون های مجلس یازدهم انتخاب شد ...
اهر خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: آغاز سال تحصیلی، کلاس بدون معلم داشتیم و در پایان سال حوزه های امتحانی بدون دانش آموز را شاهدیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به شکایت ها و گزارش های مردمی واصله از دانش آموزان و خانواده آن ها در خصوص صادر نشدن کارت امتحانات نهایی برای دانش آموزان، عنوان کرد: متأسفانه با وجود پیگیری های صورت گرفته هنوز سایت صدور کارت امتحانی مسدود است و این وضعیت خانواده ها را دچار مشکل کرده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس تخصیص یک ردیف بودجه مستقل برای نمایشگاه کتاب در جهت افزایش ارائه یارانه خرید کتاب به مردم را رویکرد درستی خواند و گفت: پیشنهاد ما به نمایندگان کمیسیون فرهنگی مجلس این است که اگر دولت هم در لایحه پیشنهادی خود ردیفی برای نمایشگاه کتاب تعریف نکرده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس در بیانیه ای از جنبش دانشجویی دفاع از مردم مظلوم غزه حمایت کرد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، محمد دوستار عصر سه شنبه در نشست رؤسای دانشگاه های گیلان و مسؤولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان با حضور محمدرضا احمدی سنگری نماینده مردم رشت و خمام و عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی برگزار شد با اشاره به ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: اجرای رتبه بندی معلمان اعتبارات آموزش و پرورش را 60 هزار میلیارد تومان افزایش داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: در 3 سال اخیر شمار جذب دانشجو در 2 دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی 300 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: 60 هزار میلیارد تومان برای قانون رتبه بندی معلمان هزینه شد.
سایت نماینده مجلس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت اعلام کرد: اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، جهت استماع گزارش اقدامات انجام شده و برنامه های آتی میزبان رئیس جهاد دانشگاهی خواهند بود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۵:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش مجلس درباره تعطیلی شنبه یا پنجشنبه به دیده بان ایران گفت: نظر مجلس تعطیلی پنجشنبه بوده و به کمیسیون اجتماعی فرستاده شده است. برخی می گویند چون کشورهای دیگر شنبه ها تعطیل هستند ما هم تعطیل باشیم درصورتی که اگر بخواهیم ارتباطات اقتصادی بین المللی بگیریم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: با اقدامات و مصوبات نمایندگان در سال جاری حقوق سرایداران و نیروهای خدمترسان مدارس 2 میلیون تومان افزایش می یابد.
افق تهران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۵:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس بیان کرد: این طرح مربوط به تغییر تقویم آموزشی مدارس و گرفتن زمان های اضافه و افزایش بهره وری کلاس های درس است، همچنین هدف از این طرح افزایش بازدهی و کلاس های آموزشی برای دانش آموزان است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
قاسمی پور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان: شیوا قاسمی پور عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در ارتباط با حمله سپاه پاسداران به مراکز نظامی و پایگاه های هوایی رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی اظهار کرد: آن ها باید بدانند هر کنشی ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۸:۳۰    
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: افزایش تک ماده کمکی به دانش آموز و آموزش وپرورش نمی کند و تنها به تسریع در گرفتن دیپلم کمک می کند.
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
صحرایی با کمیسیون آموزش مجلس درباره حق التدریس معلمان و مزایای رتبه بندی به فرهنگیان بازنشسته 1400 جلسه برگزار کرد. به گزارش ایسنا، اختصاص اعتبار برای پرداخت سرانه مدارس و حق التدریس معلمان ضرورت دارد ...
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
اختصاص اعتبار برای پرداخت سرانه مدارس و حق التدریس معلمان ضرورت داردخبرگزاری آریا - عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به حضور وزیر آموزش و پرورش و مسئولان سازمان برنامه و بودجه در جلسه امروز کمیسیون برای بررسی بودجه 1403، عنوان کرد: اختصاص ردیف اعتباری برای پرداخت سرانه مدارس ...
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نواندیش: علیرضا منادی سفیدان رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در نامه ای به صحرایی وزیر آموزش وپرورش نوشت: مطالبات و معوقات معلمان بازنشسته 1400 و شاغلین از محل قانون رتبه بندی پرداخت گردد. ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از حضور وزیر آموزش و پرورش و مسئولان سازمان برنامه و بودجه در جلسه امروز این کمیسیون برای بررسی بودجه 1403 خبر داد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۵    
تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت در اصلاحیه جدید قانون مدارس غیردولتی حقوق معلمان غیرانتقاعی مدنظر قرار گرفت تا هم حقوق معلم حفظ شود و هم حقوق کارفرما و صاحب مدرسه نقض نشود به عبارت دیگر سود و منفعت هر دو طرف در این قانون دیده شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۰۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: دانشگاه فرهنگیان برای آموزش ضمن خدمت استخدام شدگان ماده 28 نباید پول بگیرد چراکه یک اجحاف در حق معلمان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: اگر قرار باشد مجلس به موضوع ساماندهی کنکور ورود کند، باید از تغییر پایه های تحصیلی شروع کند.
رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: بر اساس قانون، هیچ معلمی با 30 ساعت تدریس در هفته و فعالیت های آموزشی تعیین شده نباید کمتر از 10 میلیون تومان دریافتی داشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۰۸:۳۹    
تبریز- ایرنا- نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: توسعه آموزش های حرفه ای برای تحقق شعار سال و افزایش مشارکت مردم در جهش تولید ضروری است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۷:۲۶    
طرح تغییر تقویم آموزشی در کمیسیون آموزش مجلس ختصویب شده است این طرح هم اکنون در نوبت مطرح شدن در صحن علنی مجلس است که در صورت تصویب، انعطاف زیادی در تصمیم گیری های مدرسه ای صورت می گیرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۲۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
علیرضا منادی سفیدان، نماینده حوزه انتخابیه تبریز و رییس کمیسیون آموزش مجلس هنگام درد دل معلمان خوزستانی مشغول تخمه خوردن بود. سریال زیرخاکی در سکانسی این اتفاق را سوژه کرد./چندثانیه
نواندیش   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۲۰:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
منادی، رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، در نامه هایی جداگانه به رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر آموزش و پرورش، خواستار اجرای بند مربوط به متناسب سازی حقوق بازنشستگان در قانون برنامه هفتم از فروردین ماه 1403 شد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۶    
علیرضا منادی سفیدان با اشاره به برگزاری نخستین دوره جایزه ملی قانون که با حضور دکتر قالیباف رئیس مجلس و مرکز پژوهش های مجلس برگزار شد، گفت: در این جشنواره از کمیسیون آموزش مجلس به عنوان کمیسیون برتر در حوزه قانونگذاری و نظارت تقدیر به عمل آمد.