چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۴:۲۷Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون آموزش مجلس»

ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۹    
این طرح یکی از خواسته های اساسی معلمان طی سال های اخیر بوده که پس از پیگیری های فراوان نهایتاً به مجلس یازدهم رسید و پس از بررسی در کمیسیون آموزش در صحن علنی مطرح و برخی از مواد آن به تصویب نمایندگان رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۵۷    
ایسنا/کرمان عضو کمیسیون آموزش مجلس از طرح جدید مجلس در زمینه مهدویت و رسیدن به تمدن نوین اسلامی خبر داد و مطرح کرد: پیش از این شورای عالی انقلاب فرهنگی طرحی تصویب کرد که تمامی پروژه ها باید پیوست فرهنگی داشته باشند و طرح جدید مجلس ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اقدامات، بازدیدها و جلسات کمیسیون متبوع خود در سفر سه روزه به گیلان را تشریح کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس خبر از بازگشایی مدارس داد و گفت: نباید از کیفیت آموزش عقب بمانیم؛ بخش مهمی از خانواده ها متقاضی حضوری شدن کلاس های درس هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس خبر از بازگشایی مدارس داد و گفت: نباید از کیفیت آموزش عقب بمانیم؛ بخش مهمی از خانواده ها متقاضی حضوری شدن کلاس های درس هستند. منبع: خبرگزاری صدا و سیما
روز نو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی گفت: فعلا سه ماده از طرح رتبه بندی معلمان در کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی تصویب شده و بررسی شش ماده مهم دیگر باقیست که پس از تصویب نهایی این طرح در صحن مجلس و تائید شورای نگهبان آن را اجرایی خواهیم کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به ملاحظاتِ بازگشایی مدارس در پی پیک ششم، تاکید کرد که در صورت رعایت پروتکل ها در آینده نزدیک 80 درصد کلاس ها به صورت حضوری برگزار شود. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از کارخانه نوآوری گیلان بازدید کردند و در جلسه ای که در این مجموعه برگزار شد افزایش خط اعتباری شرکت های دانش بنیان مورد تاکید قرار گرفت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کمیسون آموزش و تحقیقات مجلس در جریان بازدید از چند واحد تولیدی و صنعتی گیلان واقع در بندرانزلی، لاهیجان و رشت بر ضرورت حمایت عملیاتی از شرکت های دانش بنیان استان گیلان به ویژه در بخش پرداخت تسهیلات تاکید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس کمیسیون آموزش مجلس از ابلاغ شدن لایحه ی رتبه بندی معلمان طی دو ماه آینده خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۷:۴۱    
عضو کمیسیون آموزش مجلس درخصوص بازگشایی مدارس گفت: در شرایط کنونی بازگشایی مدارس به ویژه در شهرهای بزرگ و محیط های بزرگ که در آن ها جنب و جوش و تماس بین افراد بیشتر می شود خیلی به صلاح و علمی نیست و نباید برای بازگشایی عجله کرد.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۸:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
اگرچه مساله رتبه بندی فرهنگیان و معلمان مدت هاست که در دستور کار است، اما رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفته احتمالا این طرح به زودی تصویب می شود و احتمالا حقوق معلمان از ابتدای مهر بر اساس رتبه بندی جدید محاسبه می شود. اما در طرح رتبه بندی حقوق معلمان چقدر افزایش می یابد؟ ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نشست اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با شورای معاونین، مدیران و روسای آموزش و پرورش گیلان برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۴    
اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی از یک شرکت دانش بنیان بازدید کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۹    
اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی 29 مهر 1400 از موسسه تحقیقاتی بین المللی تاس ماهیان بازدید کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۸    
اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی از یک شرکت دانش بنیان بازدید کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۰    
نشست اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی 29 مهر 1400 با مدیران دانشگاه گیلان برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی 29 مهر 1400 از نمایشگاه محصولات دانش بنیان دانشگاه های استان بازدید کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی 29 مهر 1400 با نماینده ولی فقیه در استان گیلان دیدار و گفت و گو کردند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون آموزش مجلس خبر از زمان بررسی لایحه رتبه بندی معلمان در مجلس و همچنین و زمان ابلاغ و اجرای رتبه بندی معلمان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی برای تأمین اعتبار تکمیل اولین دهکده ورزشی آموزش عالی کشور در گیلان برای تخصیص اعتبارات دستور تنظیم درخواست به وزارت ورزش داد. گفتنی است برای ساخت این دهکده 10 میلیارد اعتبار گرفته اما برای تکمیل این مجموعه مجموعاً 300 میلیارد نیاز است ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- بنا به اعلام خانه ملت، اعضای کمیسیون آموزش مجلس پس از دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه شهر رشت در نخستین بازدید میدانی خود از دهکده ورزشی آموزش عالی کشور بازدید به عمل آوردند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
احمدی سنگری با بیان اینکه گیلان مشکلات زیادی در حوزه آموزش داردکه باید در صدد رفع آن اقدام کرد گفت: سفر کمیسیون آموزش مجلس به استان فرصتی برای رسیدگی به این مشکلات است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به نشست فوق العاده این کمیسیون گفت: پس از ارجاع لایحه رتبه بندی به این کمیسیون، اعضا در این نشست فوق العاده اصلاحات مدنظر نشست علنی را در لایحه اعمال و آن را مجددا به صحن علنی ارائه کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۲   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به نشست فوق العاده این کمیسیون گفت: پس از ارجاع لایحه رتبه بندی به این کمیسیون، اعضا در این نشست فوق العاده اصلاحات مدنظر نشست علنی را در لایحه اعمال و آن را مجددا به صحن علنی ارائه کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۴   + ۲۹ سایت دیگر  
با موافقت نمایندگان مجلس شورای اسلامی لایحه رتبه بندی معلمان برای اعمال اصلاحیه جدید در خصوص رتبه های پنجگانه در سایر مواد این لایحه به کمیسیون آموزش ارجاع شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
منادی سفیدان، رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: دریافتی معلم پایه که نخستین جایگاه در رتبه های پنجگانه طرح رتبه بندی است، نباید از 80 درصد حقوق همتای خود در وزارت علوم کمتر باشد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۱۱    
برچسب ها ارتقای کیفی آموزش تراز بودجه 1401 شیوه رتبه بندی ها لایحه رتبه بندی معلمان برچسب ها
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود خبر داد: بر اساس مصوبه امروز کمیسیون، وزارت آموزش و پرورش مکلف به راه اندازی سامانه الکترونیکی یکپارچه نظارت بر مدارس غیردولتی شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۵۲    
نشست کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی سه شنبه 27 مهرماه با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به بیان توضیحاتی درباره ماده یک لایحه رتبه بندی معلمان که امروز در مجلس تصویب شد، پرداخت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: در ماده یک آمده است معلم به افرادی اطلاق می شود که رسالت خطیر تعلیم و تربیت دانش آموزان را برعهده دارد، این قانون شامل آموزش های رسمی و عمومی کشور می شود.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس بیان کرد: طبق قانون اساسی دولت و حکومت نسبت به دانش آموزان و بازماندگان از تحصیل وظیفه دارد و باید امکانات آموزشی را در اختیار این افراد قرار دهد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ویس کرمی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هشدار داد؛ تصویب لایحه ناقص رتبه بندی در مجلس به دلیل غیر کارشناسی بودن آن و وجود برخی ابهامات و ناکارآمدی جفا به حقوق فرهنگیان زحمت کش است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک عضو سابق کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مشکلات آموزشی که داشته ایم بازگشایی مدارس منطقی است، اما خانواده ها را نباید برای حضور دانش آموزان در سر کلاس درس اجبار کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه علت به تعویق افتادن تصویب طرح رتبه بندی معلمان تلاش برای تامین منابع مالی آن بود، تصریح کرد: نمی خواهیم طرحی تصویب کنیم که شورای نگهبان به علت کمبود منابع، آن را رد کند.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید به اهمیت تمهیدات دولت مردمی در انتخاب استانداران گفت: معرفی گزینه های متعدد احتمال سکان داری گیلان به دست فرد غیر بومی را بالا می برد.
الف   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
احمد حسین فلاحی گفت: کنترل خرید و فروش پایان نامه در جهت جمع آوری و برخورد جواب نداده و در ادامه نیز جواب نخواهد داد؛ بنابراین باید به سمت تغییر روش ارزیابی و امتیاز دهی حرکت کنیم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نشست کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی یکشنبه 25 مهرماه با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ضمن تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود از بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از دانشگاه شهید رجایی با حضور رییس دانشگاه در این جلسه خبر داد.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: 25 هزار معلم تا سال 91 باید تعیین تکلیف شوند که منتظر اعلام سازمان امور اداری و استخدامی کشور هستیم. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۱    
منادی رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: لایحه رتبه بندی معلمان در مجمع تشخیص مصلحت نظام و شورای نگهبان مشکلی نخواهد داشت و اگر مشکلی پیش بیاید مجلس تا به آخر در این زمینه ایستادگی می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به اعلام وصول برخی طرح های جدید در زمینه استخدام معلمان، گفت: تمامی طرح های ساماندهی استخدام معلمان به کمیته آموزش و پرورش ارجاع و تجمیع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۴    
کرمان - ایرنا - عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه توجه به طب سنتی مطالبه مجلس از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است گفت: طب سنتی به موازات طب نوین مورد توجه قانون گذاران، مسئولان، سیاستمداران قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۷    
گروه استان ها - عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: توجه به طب سنتی مطالبه مجلس از وزیر بهداشت بوده و طب سنتی به موازات طب نوین مورد توجه وزارت بهداشت و مجلس است.